dinsdag 25 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (41)
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
10e Aagtekerke Run
Aagtekerke, zaterdag 19 december 2009 - Organisatie: MC Pekelinge
13.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Remy VasseurVlissingen46.37Mse   16.861  3:344.68
2  Wim van SparrentakSint Laurens46.43Mse   16.825  3:344.67
3  Alwin VermeulenKwadendamme46.46Mse   16.807  3:344.67
4  Jesper FranckeKoudekerke47.08Mse   16.676  3:364.63
5  Tjitte van den BuysNieuwdorp47.17Mse   16.623  3:374.62
6  Huub van NoordenYerseke47.34Mse   16.524  3:384.59
7  Marc RiemensMiddelburg47.50Mse   16.432  3:394.56
8  Erik CapponZuidzande47.57Mse   16.392  3:404.55
9  Erwin HarmesNieuw- en Sint Joosland47.58Mse   16.386  3:404.55
10  Erwin AdanMiddelburg49.22Mse   15.922  3:464.42
11  Sjaak BrouwerMiddelburg49.28Mse   15.889  3:474.41
12  Hannuel KramerKoudekerke49.59Mse   15.725  3:494.37
13  Micha JanseZoutelande50.01Mse   15.715  3:494.37
14  Martijn de KokWolphaartsdijk50.06Mse   15.689  3:494.36
15  Adriaan van KeulenMiddelburg50.23Mse   15.600  3:514.33
16  Bart de KosterMiddelburg50.51Mse   15.457  3:534.29
17  Gerard van der MaleWestkapelle50.54Mse   15.442  3:534.29
18  Wilco de SchipperWestkapelle51.00Mse   15.412  3:544.28
19  Ruud HoosemansVlissingen51.05Mse   15.387  3:544.27
20  Piet WisseAagtekerke51.12Mse   15.352  3:554.26
21  Erik PoppeBiggekerke51.20Mse   15.312  3:554.25
22  Peter BalkenendeGoes51.38Mse   15.223  3:564.23
23  Arjo VerhageMeliskerke51.47Mse   15.179  3:574.22
24  Erik KokArnemuiden51.52Mse   15.154  3:584.21
25  Joost de KlerkKloetinge52.07Mse   15.082  3:594.19
26  Jan de WildeNisse52.08Mse   15.077  3:594.19
27  Marlies KortBurgh-Haamstede52.11Vse   15.062  3:594.18
28  Gert van der VindenBiggekerke52.45Mse   14.900  4:024.14
29  Bram VerhageAagtekerke52.50Mse   14.877  4:024.13
30  Niek WielandAxel52.52Mse   14.868  4:024.13
31  Peter van LimbergenGoes53.08Mse   14.793  4:034.11
32  Giel JoziasseGoes53.37Mse   14.660  4:064.07
33  Frank van der WantMiddelburg53.40Mse   14.646  4:064.07
34  Aart JoziasseMiddelburg53.42Mse   14.637  4:064.07
35  Gilles GeschiereMeliskerke53.51Mse   14.596  4:074.05
36  Rinus WitteSint Laurens53.54Mse   14.583  4:074.05
37  Peter VerhageOostkapelle54.04Mse   14.538  4:084.04
38  Maurice BernardDomburg54.07Mse   14.524  4:084.03
39  Nicky EngelsHeinkenszand54.09Mse   14.515  4:084.03
40  Henrik WesterweeleVlissingen54.17Mse   14.480  4:094.02
41  Pieter WisseBiggekerke54.18Mse   14.475  4:094.02
42  Jurjen SwiersVlissingen54.20Mse   14.466  4:094.02
43  Adriaan WalhoutMiddelburg54.28Mse   14.431  4:094.01
44  Ruud ButeijnMiddelburg54.30Mse   14.422  4:104.01
45  Marinus StrooMiddelburg54.31Mse   14.418  4:104.00
46  Jaap van de VeldeSerooskerke54.36Mse   14.396  4:104.00
47  Ewald ProvoostBiggekerke54.47Mse   14.347  4:113.99
48  Lourens-Jan HengstAagtekerke55.16Mse   14.222  4:133.95
49  Robert CarolMiddelburg55.19Mse   14.209  4:133.95
50  Rian van den BroekeVlissingen55.27Mse   14.175  4:143.94
51  Jan Peter van de PutteSerooskerke55.34Mse   14.145  4:153.93
52  Alexander DekkerOostkapelle55.40Mse   14.120  4:153.92
53  Manfred MeulmeesterVlissingen55.59Mse   14.040  4:163.90
54  Wim BesuijenMiddelburg56.00Mse   14.036  4:163.90
55  Wim WoutersKruiningen56.02Mse   14.027  4:173.90
56  Lieven van BelzenMiddelburg56.12Mse   13.986  4:173.88
57  Crum van der LindenVlissingen56.17Mse   13.965  4:183.88
58  Klaas HoutermanWestkapelle56.26Mse   13.928  4:183.87
59  Anita JoziasseGoes56.31Vse   13.907  4:193.86
60  Adrie JanseArnemuiden56.33Mse   13.899  4:193.86
61  Ronald StrobosMiddelburg56.41Mse   13.867  4:203.85
62  Pieter WisseMeliskerke56.46Mse   13.846  4:203.85
63  Robert-Jan ProvoostDomburg56.49Mse   13.834  4:203.84
64  Jozias MarijsArnemuiden56.51Mse   13.826  4:203.84
65  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge57.04Mse   13.773  4:213.83
66  Freddy BlaasAagtekerke57.10Mse   13.749  4:223.82
67  Bram van KeulenMeliskerke57.14Mse   13.733  4:223.81
68  Laurens van der HavenWissenkerke57.24Mse   13.693  4:233.80
69  Edward KlunhaarVeere57.28Mse   13.677  4:233.80
70  Rudi RaviaZierikzee57.30Mse   13.670  4:233.80
71  Sjaak PortegiesMiddelburg57.31Mse   13.666  4:233.80
72  Jan KorevaarMiddelburg57.33Mse   13.658  4:243.79
73  Ingrid IjsebaertHulst57.38Vse   13.638  4:243.79
74  Eric van RemortelGoes57.40Mse   13.630  4:243.79
75  Hanco AdriaanseAagtekerke57.43Mse   13.618  4:243.78
76  Michel BekinkGoes57.49Mse   13.595  4:253.78
77  Maarten PouwelseWestkapelle57.50Mse   13.591  4:253.78
78  Michael de HamerHoek57.52Mse   13.583  4:253.77
79  Lenno LouwerseGrijpskerke57.55Mse   13.571  4:253.77
80  Pietjan ReijnierseKoudekerke57.56Mse   13.567  4:253.77
81  Bart van NoordenYerseke57.58Mse   13.560  4:253.77
82  Jos GrootjansWestkapelle58.01Mse   13.548  4:263.76
83  Mark GeuzeMiddelburg58.03Mse   13.540  4:263.76
84  Henk LousVlissingen58.05Mse   13.532  4:263.76
85  Wilko HoumesWestkapelle58.07Mse   13.525  4:263.76
86  Piet MoesKoudekerke58.11Mse   13.509  4:263.75
87  Leo de BruijnOostkapelle58.16Mse   13.490  4:273.75
88  Jack van AspertMiddelburg58.18Mse   13.482  4:273.74
89  Peter van de BosseGrijpskerke58.20Mse   13.474  4:273.74
90  Peter SchurinkVlissingen58.21Mse   13.470  4:273.74
91  Danny BreenGoes58.23Mse   13.463  4:273.74
92  Jos MeeuwseArnemuiden58.31Mse   13.432  4:283.73
93  Annet van der LindeNisse58.34Vse   13.421  4:283.73
94  Martijn TissinkKapelle-Biezelinge58.36Mse   13.413  4:283.73
95  Laurent van NieuwenhuijzeYerseke58.37Mse   13.409  4:283.72
96  Jeroen de NoodMiddelburg58.44Mse   13.383  4:293.72
97  Marius BesuijenSint Laurens58.47Mse   13.371  4:293.71
98  Krijn van SparrentakBiggekerke58.48Mse   13.367  4:293.71
99  Kees de NooijerAagtekerke58.51Mse   13.356  4:303.71
100  Dennis de NooijerVlissingen59.08Mse   13.292  4:313.69
101  John LangerakMeliskerke59.16Mse   13.262  4:313.68
102  Sander WisseAagtekerke59.18Mse   13.255  4:323.68
103  Mark DekkerKoudekerke59.20Mse   13.247  4:323.68
104  Kees den HollanderAagtekerke59.21Mse   13.243  4:323.68
105  Frans VogelMiddelburg59.24Mse   13.232  4:323.68
106  Alexander PaardekooperOostkapelle59.26Mse   13.225  4:323.67
107  Johan DekkerMiddelburg59.28Mse   13.217  4:323.67
108  Jac HoekMiddelburg59.32Mse   13.203  4:333.67
109  Boudewijn NieuwenhuijseOostdijk59.35Mse   13.192  4:333.66
110  Dave RuissenOost-Souburg59.38Mse   13.181  4:333.66
111  Jan van KeulenAagtekerke59.40Mse   13.173  4:333.66
112  Andre PolflietOost-Souburg59.43Mse   13.162  4:343.66
113  Daniel ZuiddamMiddelburg59.54Mse   13.122  4:343.64
114  Kees GeuzeMiddelburg59.56Mse   13.115  4:353.64
115  Adrie van de BosseOostkapelle59.57Mse   13.111  4:353.64
116  Peter de PagterVlissingen59.58Mse   13.107  4:353.64
117  Irene KooleZoutelande59.59Vse   13.104  4:353.64
118  Hans SteenblokHeinkenszand1.00.04Mse   13.085  4:353.63
119  Boris KlopmeijerDomburg1.00.08Mse   13.071  4:353.63
120  Richard koopsDomburg1.00.10Mse   13.064  4:363.63
121  Jan de VriesBiggekerke1.00.13Mse   13.053  4:363.63
122  Jos LampertKoudekerke1.00.16Mse   13.042  4:363.62
123  Johan de WolfVlissingen1.00.18Mse   13.035  4:363.62
124  George TaalOostkapelle1.00.20Mse   13.028  4:363.62
125  Willem van RieleGoes1.00.24Mse   13.013  4:373.61
126  Peter CijvatZoutelande1.00.25Mse   13.010  4:373.61
127  Hans van der WelleMiddelburg1.00.26Mse   13.006  4:373.61
128  Maurice de LandmeterSerooskerke1.00.32Mse   12.985  4:373.61
129  John KommerZierikzee1.00.36Mse   12.970  4:383.60
130  Fred de BreeZoutelande1.00.43Mse   12.945  4:383.60
131  Aswin KoningsMiddelburg1.00.45Mse   12.938  4:383.59
132  Jordan van LangeveldeKruiningen1.00.47Mse   12.931  4:383.59
133  Sjako MatthijsseMeliskerke1.00.49Mse   12.924  4:393.59
134  Arthur PouwelseMiddelburg1.00.50Mse   12.921  4:393.59
135  Kees van den GriekKruiningen1.00.52Mse   12.913  4:393.59
136  Vincent ToutenhoofdWestkapelle1.00.59Mse   12.889  4:393.58
137  Jos BootZoutelande1.01.03Mse   12.875  4:403.58
138  Karel KoningsVrouwenpolder1.01.06Mse   12.864  4:403.57
139  Conno FranckeGapinge1.01.10Mse   12.850  4:403.57
140  Wim DingemanseGrijpskerke1.01.15Mse   12.833  4:413.56
141  Oscar van de LeijgraafDen Haag1.01.22Mse   12.808  4:413.56
142  Eije Dekkers-Gravenpolder1.01.26Mse   12.794  4:413.55
143  Ruud Fredrikss-Heerenhoek1.01.30Mse   12.780  4:423.55
144  Johan de VliegerVlissingen1.01.35Mse   12.763  4:423.55
145  Arjen HoumesWestkapelle1.01.39Mse   12.749  4:423.54
146  Max MatulessyVlissingen1.01.40Mse   12.746  4:423.54
147  Koen de VriesVlissingen1.01.41Mse   12.743  4:433.54
148  Martijn de VriesMiddelburg1.01.43Mse   12.736  4:433.54
149  Ronald van den BergVlissingen1.01.44Mse   12.732  4:433.54
150  Peter de WaalMiddelburg1.01.46Mse   12.725  4:433.53
151  Aarnout HuibregtseWestkapelle1.01.48Mse   12.718  4:433.53
152  Arjen WassinkKortgene1.01.51Mse   12.708  4:433.53
153  Kees SiereveldArnemuiden1.01.59Mse   12.681  4:443.52
154  Andre CrucqVlissingen1.02.02Mse   12.671  4:443.52
155  Jon van CaspelVlissingen1.02.04Mse   12.664  4:443.52
156  Rinus van de WoestijneAagtekerke1.02.15Mse   12.627  4:453.51
157  Yannick BeiloVlissingen1.02.17Mse   12.620  4:453.51
158  Willem van de WeeleVeere1.02.19Mse   12.613  4:453.50
159  Hans van der PeijlDomburg1.02.34Mse   12.563  4:473.49
160  Rob JongeneelMiddelburg1.02.36Mse   12.556  4:473.49
161  Boy SaijaMiddelburg1.02.39Mse   12.546  4:473.48
162  Jos PutVlissingen1.02.42Mse   12.536  4:473.48
163  Andre DavidseMiddelburg1.02.44Mse   12.529  4:473.48
164  Sam MulderMiddelburg1.02.46Mse   12.523  4:473.48
165  Kees de WinterGoes1.02.48Mse   12.516  4:483.48
166  Adri KooleSerooskerke1.02.50Mse   12.509  4:483.47
167  Maurice EppingsMiddelburg1.02.53Mse   12.499  4:483.47
168  Ronald van HerculesSerooskerke1.02.55Mse   12.493  4:483.47
169  Suzanne GeschiereSint Laurens1.03.01Vse   12.473  4:493.46
170  Hans MinnaardYerseke1.03.04Mse   12.463  4:493.46
171  Evelien van SparrentakSint Laurens1.03.06Vse   12.456  4:493.46
172  Bert van de WeerdZonnemaire1.03.09Mse   12.447  4:493.46
173  Peter RentmeesterYerseke1.03.11Mse   12.440  4:493.46
174  Maurice SteketeeMiddelburg1.03.25Mse   12.394  4:503.44
175  Jan RomboutZoutelande1.03.30Mse   12.378  4:513.44
176  Jacco WillemseMiddelburg1.03.32Mse   12.371  4:513.44
177  Peter StrooSerooskerke1.03.41Mse   12.342  4:523.43
178  Kees VrekeMiddelburg1.04.02Mse   12.275  4:533.41
179  Berry SimonseGoes1.04.04Mse   12.268  4:533.41
180  Jan HogewegOostkapelle1.04.06Mse   12.262  4:543.41
181  Renac FranckeMiddelburg1.04.12Mse   12.243  4:543.40
182  Kees de KrooKoudekerke1.04.14Mse   12.237  4:543.40
183  Johan TreurnietMiddelburg1.04.16Mse   12.230  4:543.40
184  Peter BuursemaKoudekerke1.04.17Mse   12.227  4:543.40
185  Tonny JanseAagtekerke1.04.19Mse   12.221  4:553.39
186  Ton van den BergZoutelande1.04.27Mse   12.196  4:553.39
187  Paul MuhlenkordDeventer1.04.29Mse   12.189  4:553.39
188  Edwin van de VenSerooskerke1.04.30Mse   12.186  4:553.39
189  Maurits van der RandeMiddelburg1.04.32Mse   12.180  4:563.38
190  Marcel van OmmerenMiddelburg1.04.33Mse   12.177  4:563.38
191  Pieter van HorssenMiddelburg1.04.38Mse   12.161  4:563.38
192  John OverweelMiddelburg1.04.40Mse   12.155  4:563.38
193  Jos van Stees-Gravenpolder1.04.42Mse   12.148  4:563.37
194  Niels GroeneveldMiddelburg1.04.46Mse   12.136  4:573.37
195  Anja VogelMiddelburg1.04.53Vse   12.114  4:573.37
196  Jos BoogaardAagtekerke1.04.57Mse   12.102  4:573.36
197  Mark Mulders-Heer Arendskerke1.04.58M40   12.099  4:583.36
198  Niek GrootjansArnemuiden1.05.00Mse   12.092  4:583.36
199  Ernest-Dick MeyjesVlissingen1.05.02Mse   12.086  4:583.36
200  Koen van der VeenVlissingen1.05.03Mse   12.083  4:583.36
201  Ilco KoemanYerseke1.05.05Mse   12.077  4:583.35
202  Elbert SimonseAagtekerke1.05.09Mse   12.064  4:583.35
203  Martin DaalhuizenAagtekerke1.05.40Mse   11.970  5:013.32
204  Lein de KrakerMiddelburg1.05.41Mse   11.967  5:013.32
205  Karel van de GruiterArnemuiden1.05.50Mse   11.939  5:023.32
206  Jos PeetersMiddelburg1.05.58Mse   11.915  5:023.31
207  Emile de DieKortgene1.05.59Mse   11.912  5:023.31
208  Arthur PriemKoudekerke1.06.07Mse   11.888  5:033.30
209  Rico WisseAagtekerke1.06.09Mse   11.882  5:033.30
210  Jacko de RidderArnemuiden1.06.18Mse   11.855  5:043.29
211  Arno WillemseZoutelande1.06.26Mse   11.831  5:043.29
212  Bram BrasserVlissingen1.06.34Mse   11.808  5:053.28
213  Jaap JanseMiddelburg1.06.35Mse   11.805  5:053.28
214  Arco WisseZoutelande1.06.38Mse   11.796  5:053.28
215  Piet BeijerMiddelburg1.06.54Mse   11.749  5:063.26
216  Roxanne VoermansZierikzee1.06.56Vse   11.743  5:073.26
217  Jan NeelsYerseke1.07.02Mse   11.726  5:073.26
218  Kobus BotmanMiddelburg1.07.29Mse   11.647  5:093.24
219  Piet VerhageWestkapelle1.07.32Mse   11.639  5:093.23
220  Sjakkie van den BroekeHoek1.07.40Mse   11.616  5:103.23
221  John ProvoostDomburg1.07.43Mse   11.607  5:103.22
222  Victor AdriaanseMiddelburg1.07.48Mse   11.593  5:113.22
223  Yannick van de WaeterVlissingen1.07.56Mse   11.570  5:113.21
224  Jaap LuitwielerMiddelburg1.08.02Mse   11.553  5:123.21
225  Adri NoordijkeZierikzee1.08.05Mse   11.545  5:123.21
226  Henri WillemsenMiddelburg1.08.08Mse   11.536  5:123.20
227  Ronald BeiloVlissingen1.08.15Mse   11.516  5:133.20
228  Petra VerhulstWestkapelle1.08.18Vse   11.508  5:133.20
229  Leo HageMiddelburg1.08.20Mse   11.502  5:133.20
230  Cees JoosseArnemuiden1.08.23Mse   11.494  5:133.19
231  Jan MinderhoudOostkapelle1.08.25Mse   11.488  5:133.19
232  Ine BoomsluiterGrijpskerke1.08.29Vse   11.477  5:143.19
233  Peter DekkerZoutelande1.08.36Mse   11.458  5:143.18
234  Jules GeirnaerdtGoes1.08.52Mse   11.413  5:153.17
235  Marcel RichardZoutelande1.08.54Mse   11.408  5:163.17
236  Reinco GeschiereSerooskerke1.09.02Mse   11.386  5:163.16
237  Cor SchipperMiddelburg1.09.14Mse   11.353  5:173.15
238  Jan JobseSerooskerke1.09.19Mse   11.339  5:173.15
239  Paul SuijkOostkapelle1.09.30Mse   11.309  5:183.14
240  Peter VerbruggeMiddelburg1.09.33Mse   11.301  5:193.14
241  Jolanda KraamerAagtekerke1.09.43Vse   11.274  5:193.13
242  Regina VerhageMeliskerke1.09.45Vse   11.269  5:193.13
243  Henk BarentsenOost-Souburg1.09.47Mse   11.263  5:203.13
244  Jeroen TerlouwBiggekerke1.09.50Mse   11.255  5:203.13
245  Ron van BelzenDomburg1.09.52Mse   11.250  5:203.13
246  Ton LangelerOostkapelle1.09.54Mse   11.245  5:203.12
247  Adrie de VisserAagtekerke1.09.56Mse   11.239  5:203.12
248  Leo FranckeOostkapelle1.10.14Mse   11.191  5:223.11
249  Lenno LouwerseGrijpskerke1.10.18Mse   11.181  5:223.11
250  Louw KrijgerMeliskerke1.10.21Mse   11.173  5:223.10
251  Stephan WillemsteinWestkapelle1.10.23Mse   11.167  5:223.10
252  Andre BommeljeSerooskerke1.10.25Mse   11.162  5:233.10
253  Wim GeschiereMiddelburg1.10.37Mse   11.131  5:233.09
254  Ben GuequierreOost-Souburg1.10.44Mse   11.112  5:243.09
255  Cees KapelleOostkapelle1.10.48Mse   11.102  5:243.08
256  Frits BervelingDomburg1.10.59Mse   11.073  5:253.08
257  Johan BraamGoes1.11.06Mse   11.055  5:263.07
258  Cor den HamerHoek1.11.12Mse   11.039  5:263.07
259  Emy TerwielHeinkenszand1.11.17Mse   11.026  5:263.06
260  Leo SinkeVeere1.11.19Mse   11.021  5:273.06
261  Walter RullensOostkapelle1.11.21Mse   11.016  5:273.06
262  Jan Willem KoutstaalArnemuiden1.11.26Mse   11.003  5:273.06
263  John van AnrooijKapelle-Biezelinge1.11.28Mse   10.998  5:273.06
264  Remco DelfgaauwZonnemaire1.11.29Mse   10.996  5:273.05
265  Stefan de NooijerVlissingen1.11.31Mse   10.990  5:283.05
266  Chris Koppejans-Gravenpolder1.11.34Mse   10.983  5:283.05
267  Gert Jan MarinisseOost-Souburg1.11.43Mse   10.960  5:283.04
268  Jacco NieboerVrouwenpolder1.11.50Mse   10.942  5:293.04
269  Frank de KokMiddelburg1.11.52Mse   10.937  5:293.04
270  Jacques van PuttenWemeldinge1.11.54Mse   10.932  5:293.04
271  Theo HoondertHeinkenszand1.11.56Mse   10.927  5:293.04
272  William HoondertHeinkenszand1.11.59Mse   10.919  5:303.03
273  Igna BecksMiddelburg1.12.00Vse   10.917  5:303.03
274  Nicole KoningsMiddelburg1.12.02Vse   10.912  5:303.03
275  Izak van MaldegemKortgene1.12.15Mse   10.879  5:313.02
276  Alexander van KeulenKloetinge1.12.27Mse   10.849  5:323.01
277  Dignus LensenOost-Souburg1.12.29Mse   10.844  5:323.01
278  Hans van SluijsMiddelburg1.12.38Mse   10.821  5:333.01
279  Marja GeschiereAagtekerke1.12.47Vse   10.799  5:333.00
280  Ben BommeljeGrijpskerke1.12.56Mse   10.777  5:342.99
281  Hugo PoortvlietArnemuiden1.13.06Mse   10.752  5:352.99
282  Willy van GimstDomburg1.13.15Mse   10.730  5:352.98
283  Frans PieterseMiddelburg1.13.19Mse   10.721  5:362.98
284  Jeroen HageMiddelburg1.13.30Mse   10.694  5:372.97
285  Matty de JongOost-Souburg1.13.31Vse   10.691  5:372.97
286  Marcel van DeldenOost-Souburg1.13.33Mse   10.687  5:372.97
287  Marjo SimonsGrijpskerke1.13.54Vse   10.636  5:382.95
288  Rob JoosseVeere1.14.04Mse   10.612  5:392.95
289  Leen MeijersVeere1.14.06Mse   10.607  5:392.95
290  Freddy RooseOostkapelle1.14.10Mse   10.598  5:402.94
291  Winny DierksGrijpskerke1.14.18Vse   10.579  5:402.94
292  Rene van den HovenOost-Souburg1.14.20Mse   10.574  5:402.94
293  Dionny BlankersMiddelburg1.14.39Mse   10.529  5:422.92
294  Etty WiersmaHoogeveen1.14.41Vse   10.524  5:422.92
295  Annemiek van der ZouweVeere1.14.44Vse   10.517  5:422.92
296  Wim DekkerSerooskerke1.14.52Mse   10.499  5:432.92
297  Ellen KoppejanVlissingen1.15.01Vse   10.478  5:442.91
298  Kaja van de WeerdRotterdam1.15.03Vse   10.473  5:442.91
299  Dick de GraafVlissingen1.15.24Mse   10.424  5:452.90
300  Erna van DortDomburg1.15.48Vse   10.369  5:472.88
301  Willem van DortDomburg1.15.50Mse   10.365  5:472.88
302  Michel TheelenWestkapelle1.16.03Mse   10.335  5:482.87
303  Sandra CevaalNieuw- en Sint Joosland1.16.26Vse   10.283  5:502.86
304  Bram de RijkeMiddelburg1.16.28Mse   10.279  5:502.86
305  Lucille SeussVlissingen1.16.39Vse   10.254  5:512.85
306  Jan van DoornHeinkenszand1.16.46Mse   10.239  5:522.84
307  Christian JobseMiddelburg1.17.01Mse   10.206  5:532.83
308  Fred van der WeijdeAagtekerke1.17.25Mse   10.153  5:552.82
309  Daphne ZerbibMiddelburg1.17.46Vse   10.107  5:562.81
310  Mirjam BrockotterMiddelburg1.17.47Vse   10.105  5:562.81
311  Walter LouwsAagtekerke1.17.49Mse   10.101  5:562.81
312  Jaap de ZeeuwMiddelburg1.17.50Mse   10.099  5:562.81
313  Riet PouwelseVrouwenpolder1.17.51Vse   10.096  5:572.80
314  Kees van MoolenbroekWestkapelle1.18.08Mse   10.060  5:582.79
315  Theo KootstraWaarde1.18.26Mse   10.021  5:592.78
316  Eline AertsMiddelburg1.18.45Vse   9.981  6:012.77
317  Catrien PeetersDomburg1.18.48Vse   9.975  6:012.77
318  Carolien WisseGrijpskerke1.18.53Vse   9.964  6:012.77
319  Christina PeuteDomburg1.19.12Vse   9.924  6:032.76
320  Sarijke AertsMiddelburg1.19.32Vse   9.883  6:042.75
321  Leo BooneBurgh-Haamstede1.19.54Mse   9.837  6:062.73
322  Margot VerhaagenMiddelburg1.20.26Vse   9.772  6:082.71
323  Sonja PoppeKamperland1.20.35Vse   9.754  6:092.71
324  Magda BoogaardOostkapelle1.20.37Vse   9.750  6:092.71
325  Sjaak WisseGrijpskerke1.20.40Mse   9.744  6:092.71
326  Bas de BackerAmersfoort1.20.57Mse   9.710  6:112.70
327  Hanna AertsBreda1.21.02Vse   9.700  6:112.69
328  Carlien NijdamWestkapelle1.21.04Vse   9.696  6:112.69
329  Annechien MomborgMiddelburg1.21.06Vse   9.692  6:112.69
330  Anton RingenaldusMiddelburg1.21.09Mse   9.686  6:122.69
331  Margriet WeezepoelMeliskerke1.21.11Vse   9.682  6:122.69
332  Marian van DijkMiddelburg1.21.24Vse   9.656  6:132.68
333  Moniek SchipperHeinkenszand1.21.48Vse   9.609  6:152.67
334  Rebecca de WinterOvezande1.22.15Vse   9.556  6:172.65
335  Debora OreelMiddelburg1.22.59Vse   9.472  6:202.63
336  Elly SchuitertSchore1.23.43Vse   9.389  6:232.61
337  John KoddeVrouwenpolder1.24.47Mse   9.271  6:282.58
Mannen: 291 (86.35%) => M40=1 - Mse=290
Vrouwen: 46 (13.65%) => Vse=46

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Tim van den Broeke43:19Tim Pleijte43:32Aggrey Agaba43:37Monica Sanderse54:22384
2017Aggrey Agaba44:24Erwin Harmes46:05Ronnie Overgaauw46:41Monica Sanderse56:45327
2016Tim van den Broeke44:26Erwin Harmes44:56Ronnie Overgaauw47:17Anjolie Engels53:49345
2015Tim Pleijte44:11Erwin Harmes44:35Martijn de Kok44:55Carolien van de Kreeke54:35375
2014Tim Pleijte44:27Erwin Harmes44:57Martijn de Kok48:00Anjolie Engels53:58371
2013Erwin Harmes44:33Sébastien Schletterer45:38Michel Schrier47:33Anjolie Engels53:22410
2012Tim Pleijte44:53Erwin Harmes45:59Neal Bouterse46:23Anjolie Engels51:13405
2011Remy Vasseur46:58Sebastien Schletterer47:14Huub van Noorden47:28Anjolie Engels50:22383
2010Remy Vasseur47:25Kevin de Pagter47:43Ronnie Overgaauw48:31Martine Lust1:00:01261
2009Remy Vasseur46:37Wim van Sparrentak46:43Alwin Vermeulen46:46Marlies Kort52:11337
2008Michel Schrier44:45Jesper Francke47:23Arjan Beije47:29Chantal Koole57:07373
2007Michel Schrier46:07Tim Pleijte46:21Niels Koole46:58Chantal Koole57:06291
2006Kevin de Pagter46:00Niels Koole46:06Tim Pleijte46:44Marianne de Kok54:09280
2005Niels Koole47:23Bert Flier47:38Miquel van Tongeren49:02Sjaan Maartense59:30239
2004Niels Koole45:48Theo Rabout46:23Wim Vos48:00Karin Bastian56:06213
2003Niels Koole47:03Frans Roelofs47:31Ron Vermaat47:37Karin Bastian56:17203
2002Niels Koole47:49Ron Vermaat48:21Rachid Guigui48:23Karin Bastian55:21180
2001Mauricio Gonzalez46:25Ron Vermaat46:59Niels Koole47:43Lia Gonzalez58:36129
2000Niels Koole47:57Adrie Faes48:55Robin Hofland50:11Willy de Nooijer1:01:1357

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Neal BouterseMiddelburg25.52Mse   17.397  3:274.83
2  Jorim Scheeles-Gravenpolder28.01Mse   16.062  3:444.46
3  Jacques SchuitOost-Souburg28.41Mse   15.689  3:494.36
4  Jan van VaardegemWestkapelle28.59Mse   15.526  3:524.31
5  Harmen van EijzerenMeliskerke29.13Mse   15.402  3:544.28
6  Johan van DijkEnschede29.32Mse   15.237  3:564.23
7  Willem de KorteAagtekerke29.40Mse   15.169  3:574.21
8  Sandra de BlockWolphaartsdijk29.47Vse   15.109  3:584.20
9  Mathieu WestrateYerseke30.08Mse   14.934  4:014.15
10  Henk LeeftinkOost-Souburg30.17Mse   14.860  4:024.13
11  Tim van den BroekeVlissingen30.22Mse   14.819  4:034.12
12  Chris KooleYerseke30.48Mse   14.610  4:064.06
13  Ron DellebekeOost-Souburg31.19Mse   14.369  4:113.99
14  René den HollanderMeliskerke31.31Mse   14.278  4:123.97
15  Viktor BeelenEnschede31.35Mse   14.248  4:133.96
16  Laurens MeeuwsenKrabbendijke32.05Mse   14.026  4:173.90
17  Benito BostelaarMiddelburg32.11Mse   13.982  4:173.88
18  Lisette AntheunisseMiddelburg32.13Vse   13.968  4:183.88
19  Wilbert KooleSerooskerke32.48Mse   13.720  4:223.81
20  Marc WagenaarRotterdam33.01Mse   13.629  4:243.79
21  Tineke van DortDomburg33.16Vse   13.527  4:263.76
22  Pieter WisseRotterdam33.42Mse   13.353  4:303.71
23  Andre GuiljamAagtekerke33.47Mse   13.320  4:303.70
24  Martin de VisserMiddelburg33.50Mse   13.300  4:313.69
25  Jacco WisseMeliskerke33.53Mse   13.281  4:313.69
26  Bart FrankeMiddelburg34.05Mse   13.203  4:333.67
27  Jasper RuinardTilburg34.07Mse   13.190  4:333.66
28  Rinus RiemensBiggekerke34.13Mse   13.151  4:343.65
29  Martin MarinissenMiddelburg34.18Mse   13.120  4:343.64
30  Kris VerhulstAagtekerke34.33Mse   13.025  4:363.62
31  Miranda van IwaardenMiddelburg34.36Vse   13.006  4:373.61
32  John DavidseMiddelburg34.38Mse   12.993  4:373.61
33  Renate de WildeWilhelminadorp34.57Vse   12.876  4:403.58
34  Wouter de BonteVrouwenpolder35.01Mse   12.851  4:403.57
35  Pieter VerhulstAagtekerke35.05Mse   12.827  4:413.56
36  Christa VerhageVlissingen35.08Vse   12.808  4:413.56
37  Lieven van BelzenMiddelburg35.19Mse   12.742  4:433.54
38  Jan van DamAagtekerke35.30Mse   12.676  4:443.52
39  Harm KotTholen35.48Mse   12.570  4:463.49
40  Marijke de VisserAagtekerke35.53Vse   12.541  4:473.48
41  Roel WillemseDomburg36.22Mse   12.374  4:513.44
42  Roely PrengerDomburg36.36Vse   12.295  4:533.42
43  Jack SmitsOost-Souburg36.39Mse   12.278  4:533.41
44  Eric ReijnhoudVlissingen36.58Mse   12.173  4:563.38
45  Kevin SpruijtMeliskerke37.00Mse   12.162  4:563.38
46  Floris MaljaarsOostkapelle37.03Mse   12.146  4:563.37
47  Peter WisseAagtekerke37.08Mse   12.118  4:573.37
48  Hans WijkhuisMeliskerke37.12Mse   12.097  4:583.36
49  Buis DijkeArnemuiden37.15Mse   12.081  4:583.36
50  Coen DijkeArnemuiden37.18Mse   12.064  4:583.35
51  Rijk FiliusVlissingen37.33Mse   11.984  5:003.33
52  Aart van LuijkVlissingen37.34Mse   11.979  5:013.33
53  Alexander BoutenVlissingen37.40Mse   11.947  5:013.32
54  Wilco WisseMeliskerke37.44Mse   11.926  5:023.31
55  Ardjan FaasseAagtekerke38.16Mse   11.760  5:063.27
56  Jordy van LambalgenAagtekerke38.19Mse   11.744  5:073.26
57  Moniek SchipperHeinkenszand38.22Vse   11.729  5:073.26
58  Remco SturmAagtekerke38.25Mse   11.714  5:073.25
59  Jeffry de RidderDordrecht38.42Mse   11.628  5:103.23
60  Kees LouwsMiddelburg38.44Mse   11.618  5:103.23
61  Rens den HollanderMeliskerke38.46Mse   11.608  5:103.22
62  Martin de VisserAagtekerke38.56Mse   11.558  5:113.21
63  Marije BesuijenMiddelburg38.58Vse   11.548  5:123.21
64  Ivo BesuijenMiddelburg39.01Mse   11.534  5:123.20
65  Marco de BruineSerooskerke39.03Mse   11.524  5:123.20
66  Vanessa van DolderKoudekerke39.05Vse   11.514  5:133.20
67  Bianca de RegtKoudekerke39.08Vse   11.499  5:133.19
68  Paul MeijersBiggekerke39.11Mse   11.484  5:133.19
69  Tessa Dekkers-Gravenpolder39.25Vse   11.416  5:153.17
70  Ingrid KoeneYerseke39.30Vse   11.392  5:163.16
71  Henk SandeeKamperland39.33Mse   11.378  5:163.16
72  Peter VerhoefOost-Souburg39.46Mse   11.316  5:183.14
73  Dorien CoomansAagtekerke39.52Vse   11.288  5:193.14
74  Jolanda FranckeWemeldinge40.08Vse   11.213  5:213.11
75  Evelien KooleMiddelburg40.10Vse   11.203  5:213.11
76  Jord StenvertVlissingen40.12Mse   11.194  5:223.11
77  Joanne de RidderArnemuiden40.20Vse   11.157  5:233.10
78  Katja HuibregtseWestkapelle40.25Vse   11.134  5:233.09
79  Rob VerdamVlissingen40.27Mse   11.125  5:243.09
80  Huguette DeclercqVlissingen40.47Vse   11.034  5:263.06
81  Lotte van der WeijdeAagtekerke40.57Vse   10.989  5:283.05
82  Jan Kees de VisserAagtekerke41.22Mse   10.878  5:313.02
83  Martijn de VisserArnemuiden41.31Mse   10.839  5:323.01
84  Hans van den BroekeSerooskerke41.38Mse   10.809  5:333.00
85  Leoniek FranckeAagtekerke41.44Vse   10.783  5:343.00
86  Carina GrootjansHeinkenszand41.45Vse   10.778  5:342.99
87  Finn FranckeAagtekerke42.02Vse   10.706  5:362.97
88  Leo KalandOost-Souburg42.06Mse   10.689  5:372.97
89  Stien van BelzenMiddelburg42.09Vse   10.676  5:372.97
90  Andre CoomansAagtekerke42.12Mse   10.664  5:382.96
91  Sacha LeijnseMiddelburg42.14Vse   10.655  5:382.96
92  Marcel KooleMiddelburg42.31Mse   10.584  5:402.94
93  Ria RijkVlissingen42.36Vse   10.563  5:412.93
94  Bram Paul JobseMiddelburg42.49Mse   10.510  5:432.92
95  Ko WisseAagtekerke43.04Mse   10.449  5:452.90
96  Jan MaranusGrijpskerke43.18Mse   10.393  5:462.89
97  Nathalie BooneDomburg43.31Vse   10.341  5:482.87
98  Rinus GuiljamAagtekerke43.36Mse   10.321  5:492.87
99  Niels MinderhoudAagtekerke43.39Mse   10.309  5:492.86
100  Stefan KoddeAagtekerke43.42Mse   10.297  5:502.86
101  Rik MinderhoudAagtekerke44.03Mse   10.216  5:522.84
102  Marijke de VisserAagtekerke44.05Vse   10.208  5:532.84
103  Ellen WisseVlissingen44.29Vse   10.116  5:562.81
104  Wim van de LindeGoes44.32Mse   10.105  5:562.81
105  Carola van KeulenMeliskerke44.39Vse   10.078  5:572.80
106  Gree van BelzenMiddelburg44.51Vse   10.033  5:592.79
107  Simone WattelMiddelburg44.55Vse   10.019  5:592.78
108  Lenny van LambalgenAagtekerke44.57Vse   10.011  6:002.78
109  Monica van RottenDomburg45.00Vse   10.000  6:002.78
110  Marianne MulderDomburg45.02Vse   9.993  6:002.78
111  Ineke GeertseDomburg45.04Vse   9.985  6:012.77
112  Natasja WisseDomburg45.06Vse   9.978  6:012.77
113  Marieke PadmoesGoes45.08Vse   9.970  6:012.77
114  Willy LastdragerMiddelburg45.31Vse   9.886  6:042.75
115  Wilbert VerbeekMiddelburg45.34Mse   9.876  6:052.74
116  Bram BrouwerDomburg45.59Mse   9.786  6:082.72
117  Mariska FiliusSerooskerke46.01Vse   9.779  6:082.72
118  Loes MeyjesVlissingen46.20Vse   9.712  6:112.70
119  Ingrid HildenbrantMiddelburg46.27Vse   9.688  6:122.69
120  Marianne de MeulmeesterArnemuiden46.33Vse   9.667  6:122.69
121  Niek de VisserAagtekerke46.36Mse   9.657  6:132.68
122  Marco OverweelWilhelminadorp47.11Mse   9.537  6:172.65
123  Helma SturmAagtekerke47.15Vse   9.524  6:182.65
124  Annelies van RheenenAmsterdam47.24Vse   9.494  6:192.64
125  Jeanine KnippersAagtekerke47.27Vse   9.484  6:202.63
126  Alice BrasserBiggekerke47.31Vse   9.470  6:202.63
127  Sam JanseNieuw- en Sint Joosland47.42Mse   9.434  6:222.62
128  Paola DaalhuizenWestkapelle47.46Vse   9.421  6:222.62
129  Sonja NeusohwanderWilhelminadorp47.48Vse   9.414  6:222.62
130  Janus KarelseKamperland47.52Mse   9.401  6:232.61
131  Roy HildenbrantMiddelburg47.53Mse   9.398  6:232.61
132  Marielle NederlofWestkapelle48.04Vse   9.362  6:252.60
133  Margaretha LacourVlissingen48.22Vse   9.304  6:272.58
134  Hannie CorbijnOostkapelle48.35Vse   9.262  6:292.57
135  Erna van MaldegemKortgene49.12Vse   9.146  6:342.54
136  Bart Jan RuesinkAmsterdam49.15Mse   9.137  6:342.54
137  Nathalie SchroeversArnemuiden49.46Vse   9.042  6:382.51
138  Rina MeyerHeinkenszand50.27Vse   8.920  6:442.48
139  Carolien NagtegaalOuddorp50.57Vse   8.832  6:482.45
140  Piet de VisserDomburg54.26Mse   8.267  7:152.30
Mannen: 83 (59.29%) => Mse=83
Vrouwen: 57 (40.71%) => Vse=57

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Wouter Verstraate24:59Olivier Verhaar27:39Peter van Elsacker27:52Marianne de Kok28:12182
2017Sergio Harinck25:38Jan-Willem Roelse25:55Jasper Zuidhof27:26Yvonne Moerland29:40131
2016Rens de Ridder25:24Floris Willeboordse25:48Sergio Harinck26:22Yvonne moerland29:40143
2015Jan-Willem Roelse27:15Sergio Harinck27:53Danny Huibregtse28:21Bianca de Regt31:37170
2014Ronnie Overgaauw24:29Tim van den Broeke25:01Bas de Nooijer27:29Mieke Valk33:14207
2013Ruden Grim25:06Willem de Korte26:03Jurriaan Vogel26:57Marijke de Visser27:22213
2012Pieter Wisse25:39Willem de Korte26:15Jorim de Boks26:22Marijke de Visser27:41165
2011Jorim Scheele25:27Kevin de Pagter25:48Willem de Korte26:29Marijke de Visser29:13170
2010Neal Bouterse25:23Floris Willeboordse25:56Harmen van Eijzeren27:02Marijke de Visser32:24109
2009Neal Bouterse25:52Jorim Scheele28:01Jacques Schuit28:41Sandra de Block29:47140
2008Neal Bouterse27:08Mauricio Gonzalez27:20Henrik Westerweele28:25Tineke van Dort31:41140
2007Peter Verhage29:12Jurjen Swiers29:37Johan Joziasse29:48Tineke van Dort31:21129
2006Rinus Verbart29:14Adriaan Wattel29:45Jurjen Swiers30:02Marinka Bil31:3884
2005Jesper Francke27:55Richard Reijnhout30:18Vincent Barentsen30:40Karin Bastian34:45122
2004Wouter Jansen25:36Jesper Francke27:55Reinier Stroo29:19Annet van der Linde31:3794
2003Wouter Jansen28:12Henrik Westerweele28:58Jesper Francke29:26Irene Janse35:2996
2002Wibo Verstraate29:17Kevin de Pagter30:33Rene Kabboord30:54Desie van Herk37:3587
2001van Keulen28:09Ron Dellebeke29:46Krijn Maljaars30:54Carina Jansse42:1757
2000Robert-Jan Provoost29:33Wibo Verstraate30:23Bram Verhage32:18Dorien Coomans37:3722


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.501 seconden nodig om deze lijst met 477 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
22-12-2018 19e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
16-12-2017 18e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
17-12-2016 17e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
19-12-2015 16e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2558
20-12-2014 15e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge3076
21-12-2013 14e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge10440
15-12-2012 13e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4024
17-12-2011 12e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4932
18-12-2010 11e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4650
27-12-2008 9e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2571
29-12-2007 8e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2823
16-12-2006 7e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2659
17-12-2005 6e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2187
11-12-2004 5e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1959
27-12-2003 4e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1449
28-12-2002 3e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1331
29-12-2001 2e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1378
23-12-2000 1e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge250

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
3000 m Noor Dekker (PR 10.19.38)10.25.52  Vse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.56.87  Mse
1500 m Floris Willeboordse (PR 3.57.37)4.01.83  Mse
1500 m Patrick de Vos (PR)4.12.87  Mse
1500 m Abraham Mehari (PR)4.25.36  JoA
1500 m Dimmy Ivens (PR)4.55.12  Mse
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.19.14  M40
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)2.00.89  JoA
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.44  Mse
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
5 km Micha Janse (PR)18.22  M45
5 km Carolien van de Kreeke (PR)18.31  V45
15-06: Maasdijkmarathon (1)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
Atletiek Zeeland © 2019