zaterdag 17 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Omloop van Menheerse

Middelharnis, donderdag 30 april 2009 - Organisatie: Flakkee
6.8 km
   1 Jongsma Peter    Strijen          0:22:25   1eH40 
   2 Stolk Edwin      Melisant         0:23:00   1eHse 
   3 Mol anton        O beijerland     0:23:32   2eHse 
   4 Melisant Andre   Sommelsdijk      0:23:34   3eHse 
   5 Groot Tom de     Dirksland        0:23:38   4eHse 
   6 Peeman Erik      Sommelsdijk      0:23:54   5eHse 
   7 Pollemans Peter  Oude Tonge       0:24:14   6eHse 
   8 Putten Amina v   Herkingen        0:24:20   1eDse 
   9 Bok Jaap v d     Middelharnis     0:24:35   2eH40 
  10 Zuidweg Jan      Melissant        0:24:47   3eH40 
  11 Maliepaard Ruud  Den Bommel       0:24:55   7eHse 
  12 Wekken Niels v d Dirksland        0:25:16   1eHju 
  13 Hoogzand Arve    Sommelsdijk      0:25:19   4eH40 
  14 Bakker Cornelis  Dirksland        0:25:24   8eHse 
  15 Dijk Arie van    Sommelsdijk      0:25:40   5eH40 
  16 Mourik Bram      Sommelsdijk      0:25:48   6eH40 
  17 Kuiper Peterjan  Den Bommel       0:26:13   7eH40 
  18 HeijningenMartyn Middelharnis     0:26:19   9eHse 
  19 Karsbergen Ruud                   0:26:24   8eH40 
  20 Huisman Wiebe    Ouddorp          0:26:32   9eH40 
  21 Hoek Marco       Sommelsdijk      0:26:36  10eHse 
  22 Arensman John    Den Bommel       0:27:03  11eHse 
  23 Berge Perry v d  Nw Tonge         0:27:06  12eHse 
  24 VroegindeyRuden  Den Bommel       0:27:09   2eHju 
  25 Paasse Nico      Middelharnis     0:27:11  10eH40 
  26 Fest Paul        Sommelsdijk      0:27:14  11eH40 
  27 Reuijl Arjan     Sommelsdijk      0:27:21  13eHse 
  28 Starink Ronald   Stellendam       0:27:26  12eH40 
  29 Klein Adri       Sommelsdijk      0:27:28  13eH40 
  30 Ouden Dennis v d Oude Tonge       0:27:43  14eH40 
  31 Nipius Hubregt   Sommelsdijk      0:27:46  14eHse 
  32 Don Martin       Dirksland        0:27:48  15eHse 
  33 Vijfhuizen Marty Herkingen        0:27:50  15eH40 
  34 Engel Marcel     Sommelsdijk      0:27:53  16eH40 
  35 Verbiest Benny   Hilversum        0:27:57  16eHse 
  36 Kant Marijn      O Tonge          0:28:00  17eHse 
  37 Elve Edwin       Dirksland        0:28:02  17eH40 
  38 Walsem Maarten v Sommelsdijk      0:28:08  18eHse 
  39 Kempen Paul van  Middelharnis     0:28:16  18eH40 
  40 Broekhoven Erwin Langeweg         0:28:18  19eHse 
  41 Muchiri Ruth     Melissant Kenia  0:28:20   2eDse 
  42 Smit Hans        Sommelsdijk      0:28:22  19eH40 
  43 Visbeen Angelien Berkel Rodenrys  0:28:24   3eDse 
  44 Simonse Eva      Langeweg         0:28:28   4eDse 
  45 Fish Danny       Sommelsdijk      0:28:33  20eHse 
  46 Hoek Linda       Rotterdam        0:28:36   5eDse 
  47 Vliet Ton van    Schiedam         0:28:48  20eH40 
  48 Verkerke Bram    Sommelsdijk      0:28:52  21eHse 
  49 Hoogmoed Sjaak   Herkingen        0:28:55  22eHse 
  50 Kuiper Robin     Den Bommel       0:28:59   3eHju 
  51 Leerdam Jurgen   Sommelsdijk      0:29:03  23eHse 
  52 Noordhoek Teun   Numansdorp       0:29:05  21eH40 
  53 Hoek Aad         Middelharnis     0:29:07  22eH40 
  54 Klem Pieter      Middelharnis     0:29:11  24eHse 
  55 Welle Jacob v d  Sommelsdijk      0:29:14   4eHju 
  56 Buitendijk Jan   Dordrecht        0:29:20  23eH40 
  57 Jongejan Jeroen  Middelharnis     0:29:24   5eHju 
  58 Antwerpen Arco   Amsterdam        0:29:26  25eHse 
  59 Woudenberg Tim   Sommelsdijk      0:29:30  24eH40 
  60 Tanis Jaco       Dirksland        0:29:37  26eHse 
  61 Coolbergen Addy  Koumlov Cesky    0:29:40  25eH40 
  62 Rens Peter       Sommelsdijk      0:29:45  26eH40 
  63 Altena Myrna v   Dirksland        0:30:12   1eD40 
  64 Eyken Jan van    Sommelsdijk      0:30:13  27eH40 
  65 Olierook Ricardo Den Bommel       0:30:19  27eHse 
  66 Schretten Ivar   Nw Tonge         0:30:21   6eHju 
  67 Kamp Martin      Sommelsdijk      0:30:34  28eHse 
  68 Hoek Daan        Dirksland        0:30:37  28eH40 
  69 Lodder Wouter    Dirksland        0:30:41   7eHju 
  70 MarteynJanWillem Nyverdal         0:30:47  29eH40 
  71 Knook Andre      Sommelsdijk      0:30:50  30eH40 
  72 Haaften Gerard v Dirksland        0:30:56  29eHse 
  73 Uythoven Mike va Oostvoorne       0:31:03  31eH40 
  74 Goulooze Andre   Dirksland        0:31:06  32eH40 
  75 Hey Laurey       Nw Tonge         0:31:08   6eDse 
  76 Rentes M         Middelharnis     0:31:11   8eHju 
  77 Duuren Richard v st Philipsland   0:31:13   9eHju 
  78 Grinluis Evert   Middelharnis     0:31:17  30eHse 
  79 Hoogzand Christi Sommelsdijk      0:31:25  10eHju 
  80 Weide Kees v d   Sommelsdijk      0:31:32  33eH40 
  81 Spee Rien        Middelharnis     0:31:40  34eH40 
  82 Berge Tom vd     Middelharnis     0:31:43  31eHse 
  83 Doel Peter v d   Sommelsdijk      0:31:46  32eHse 
  84 Maliepaard Jos   Den Bommel       0:31:49  33eHse 
  85 Arensman Leo     O Tonge          0:31:51  35eH40 
  86 Ruizeveld Angela IJsselstein      0:31:54   2eD40 
  87 Meijde Andre vd  Dirksland        0:32:02  36eH40 
  88 Slegh Tom        Sommelsdijk      0:32:06  11eHju 
  89 Wezel Andre van  Middelharnis     0:32:10  34eHse 
  90 Doel J van de    O Tonge          0:32:14  37eH40 
  91 Damme Wout van   Sommelsdijk      0:32:15  38eH40 
  92 Duuren Marcel v  St Philipsland   0:32:19  12eHju 
  93 VroegindeweyLeen Sommelsdijk      0:32:21  35eHse 
  94 Mourik Lenie v   Sommelsdijk      0:32:26   3eD40 
  95 Bestman T        Herkingen        0:32:29  36eHse 
  96 Legerstee Addy   Stellendam       0:32:31   4eD40 
  97 wolfert Eric     Sommelsdijk      0:32:33  13eHju 
  98 Woudenberg Max   Sommelsdijk      0:32:35  14eHju 
  99 Mannetje Mirjam  Rotterdam        0:32:37   7eDse 
 100 Mannetje Wot     Stellendam       0:32:40  39eH40 
 101 GroenewegenGerri Middelharnis     0:32:42  40eH40 
 102 Niewendijk Jan v Stellendam       0:32:45  41eH40 
 103 Heij Alex        Sommelsdijk      0:32:49  15eHju 
 104 Winkel Ton       Nw Tonge         0:33:18  37eHse 
 105 Verschuure Matth Sommelsdijk      0:33:21  38eHse 
 106 Duuren Jorian v  S Philipsland    0:33:24  16eHju 
 107 Duk Christa      Zwijndrecht      0:33:28   5eD40 
 108 FernandezNicolas Middelharnis     0:33:34  17eHju 
 109 Bolleman Wilma   Melissant        0:33:42   6eD40 
 110 Rentes B         Middelharnis     0:33:44  39eHse 
 111 Wit Marjolien    Dirksland        0:33:46   8eDse 
 112 Wittekoek Dimco  Sommelsdijk      0:33:48  40eHse 
 113 Groenewegen Bas  Middelharnis     0:33:53  18eHju 
 114 Ouden Ferdi vd   Middelharnis     0:33:59  42eH40 
 115 Hagoort Bas      Dirksland        0:34:02  41eHse 
 116 Wit Adriaan de   O Tonge          0:34:07  43eH40 
 117 Bakker Joanne    Dirksland        0:34:10   9eDse 
 118 Jonker Roos      Herkingen        0:34:12   7eD40 
 119 Jong Gerben de   Dirksland        0:34:18  42eHse 
 120 Lambert Martijn  Den Bommel       0:34:26  19eHju 
 121 Groningen        st to r          0:34:28  43eHse 
 122 Brinke Frenk ten Middelharnis     0:34:31  44eH40 
 123 Klop Dennis      Middelharnis     0:34:33  45eH40 
 124 Beusichem Daan v Sommelsdijk      0:34:35  44eHse 
 125 Oudeneren Demi   av Flakkee       0:34:37   1eDju 
 126 Ouden Peter v    Sommelsdijk      0:34:39  45eHse 
 127 Heemst Jop v     Middelharnis     0:34:41  20eHju 
 128 Vroege Mees      Sommelsdijk      0:34:43  21eHju 
 129 Vink Lennard     Sommelsdijk      0:34:45  22eHju 
 130 Boom Tiny        Alkmaar          0:34:47   8eD40 
 131 Kempen M van     Dirksland        0:35:10  46eH40 
 132 Vinke Gert       Sommelsdijk      0:35:13  47eH40 
 133 Brands Leo       O Tonge          0:35:16  48eH40 
 134 Kampen Anton v   O Tonge          0:35:21  49eH40 
 135 Ouwens Martin    Oude Tonge       0:35:24  50eH40 
 136 Wiel Carin v d   Goedereede       0:35:26  10eDse 
 137 Kempen Carla van Middelharnis     0:35:28   9eD40 
 138 Bakker Cees      Dirksland        0:35:30  51eH40 
 139 Bolleman Adrie   Melissant        0:35:32  52eH40 
 140 Snijder Lauw     Sommelsdijk      0:35:35  53eH40 
 141 Mooij Philip     Nieuwe Tonge     0:35:43  54eH40 
 142 Tanis Jaap       Dirksland        0:35:50  55eH40 
 143 Groot M de       Sassenheim       0:35:53  11eDse 
 144 Driel Annemiek v Sommelsdijk      0:36:15  12eDse 
 145 Wezel Bart van   Achthuizen       0:36:20  56eH40 
 146 Sies Marijke     Middelharnis     0:36:26  10eD40 
 147 Westdijk Michel  s'Gravenzande    0:36:28  57eH40 
 148 Lekveld Arjan    Herkingen        0:36:34  46eHse 
 149 Altenma Tineke v Middelharnis     0:36:40  13eDse 
 150 Putten Amina van Dirksland        0:36:47  11eD40 
 151 Vogelaar Celia   Dirksland        0:36:49  14eDse 
 152 Krijgsman Johan  Oude Tonge       0:36:57  58eH40 
 153 Jansen Pim       Rotterdam        0:37:06  47eHse 
 154 Verbiest Piet    Rotterdam        0:37:08  59eH40 
 155 Weide Mathijs vd Middelharnis     0:37:36  23eHju 
 156 Simonse Tim      Tilburg          0:37:39  48eHse 
 157 RietschotenMique Sommelsdijk      0:37:41  49eHse 
 158 Roosmalen Jacque Middelharnis     0:37:43  50eHse 
 159 Knops Tony       Sommelsdijk      0:38:00  60eH40 
 160 CoolbergenMarlee Achthuizen       0:38:52  12eD40 
 161 Kriek Bianca     Dirksland        0:38:54  15eDse 
 162 Jong Anoek de    Goedereede       0:39:00  16eDse 
 163 Lodder Connie    Dirksland        0:39:03  13eD40 
 164 Mol Adri         Sommelsdijk      0:39:06  51eHse 
 165 Beek Andre van   Sommelsdijk      0:39:09  52eHse 
 166 Heijden Dennis v st a Haringvliet 0:39:11  53eHse 
 167 Peeman Maikel    Sommelsdijk      0:39:13  24eHju 
 168 Gebuis Irene     Middelharnis     0:39:15  14eD40 
 169 Sinaga Diana     Dirksland        0:39:17  17eDse 
 170 Brear PieterBas  Middelharnis     0:39:18  25eHju 
 171 Melissant Arnold Middelharnis     0:39:21  61eH40 
 172 Krijgsman Gerwin Sommelsdijk      0:39:29  54eHse 
 173 Leeuw Arjan de   Sommelsdijk      0:39:51  62eH40 
 174 Valk John v d    Middelharnis     0:39:56  63eH40 
 175 Zuydijk Wim      Sommelsdijk      0:39:59  64eH40 
 176 Wisse Annette    Melissant        0:40:02  18eDse 
 177 Broekhoven Huib  Dirksland        0:40:04  65eH40 
 178 Bunschoten Marce Melissant        0:40:07  55eHse 
 179 Brugge Cock vd   Dirksland        0:40:09  66eH40 
 180 Jongejan Joke    Oude Tonge       0:40:11  15eD40 
 181 Rossen Jannie    Sommelsdijk      0:40:13  19eDse 
 182 Kik Manique      Herkingen        0:40:15  16eD40 
 183 Oorbeek Jan      Herkingen        0:40:17  67eH40 
 184 Jong Maartje de  Sommelsdijk      0:40:19  20eDse 
 185 Ouden Wim v d    O Tonge          0:40:22  68eH40 
 186 Bruyn Judith de  Sommelsdijk      0:40:25  17eD40 
 187 Bazen Hilde      Sommelsdijk      0:40:28  18eD40 
 188 PeperstratenLiza Stellendam       0:40:45  19eD40 
 189 Lodder Angeliek  St a Haringvliet 0:41:22  21eDse 
 190 Schellevis Trix  Sommelsdijk      0:41:24  20eD40 
 191 GroenewegenJanne Middelharnis     0:41:27  21eD40 
 192 Arensman E       Sommelsdijk      0:41:35  69eH40 
 193 Rausch Michael   Sommelsdijk      0:41:45  56eHse 
 194 Korte Hennie de  O Tonge          0:41:47  22eD40 
 195 Ouden Brigitte   Oude Tonge       0:41:50  22eDse 
 196 Kuiper Caroline  Den Bommel       0:41:52  23eD40 
 197 Wende Hanneke vd Sommelsdijk      0:41:55  23eDse 
 198 Engelsman Ineke  Sommelsdijk      0:42:02  24eD40 
 199 Penninga Matthys Middelharnis     0:42:07  26eHju 
 200 Heiden Chris v   Middelharnis     0:42:10  27eHju 
 201 Kroon Joke v d   Dirksland        0:42:12  25eD40 
 202 Kamp Germa       Sommelsdijk      0:42:15   2eDju 
 203 Geerts           Middelharnis     0:42:17  26eD40 
 204 Smit Marielle    St a Haringvliet 0:42:26   3eDju 
 205 Koppenaal Corina Oude Tonge       0:42:28  27eD40 
 206 Bom Martijn      Middelharnis     0:42:30  57eHse 
 207 Quist Bram       Middelharnis     0:42:32  70eH40 
 208 Quist Bram       Start to Run     0:42:32  71eH40 
 209 Oosterling Kimbe Nw Tonge         0:42:36  24eDse 
 210 Heemst Asleid v  Nw Tonge         0:42:40   4eDju 
 211 Verbiest Marijke Rotterdam        0:43:09   5eDju 
 212 Louw Katrien     Middelharnis     0:43:16  28eHju 
 213 Koetsier Ester   Middelharnis     0:43:19  28eD40 
 214 Rij Henk van     Middelharnis     0:43:22  72eH40 
 215 Heemst Henk v    Nw Tonge         0:43:25  73eH40 
 216 Brussel P van    Sommelsdijk      0:43:30  58eHse 
 217 Klijn Marga      Den Bommel       0:43:34  25eDse 
 218 Doel Bianca v d  Sommelsdijk      0:44:01  26eDse 
 219 Verbiest Hanneke Eindhoven        0:44:09  27eDse 
 220 Breen Jacqueline Sommelsdijk      0:44:13  29eD40 
 221 Peeman Marieke   Sommelsdijk      0:44:20  30eD40 
 222 Bie Syt van der  Oosterland       0:44:23  28eDse 
 223 Put Astrid v d   Sommelsdijk      0:44:25  31eD40 
 224 Heij Jolanda     Sommelsdijk      0:44:56  32eD40 
 225 Bestman Marianne Herkingen        0:45:21  29eDse 
 226 Bestman Michelle Herkingen        0:45:23  30eDse 
 227 Verbiest Els     Rotterdam        0:45:30  31eDse 
 228 Glasbergen Chris Rotterdam        0:45:32  33eD40 
 229 Leeuwen Petra v  Goedereede       0:45:47  34eD40 
 230 Breen Corry      Ouddorp          0:45:49  35eD40 
 231 Meijburg Aad     O Tonge          0:46:35  74eH40 
 232 Boogert Diana vd Sommelsdijk      0:47:17  32eDse 
 233 PoortvlietChrist Sommelsdijk      0:47:19  59eHse 
 234 Ouden Miranda d  Dirksland        0:47:21  33eDse 
 235 ZuidgeestAnnemar Nw Tonge         0:47:58  34eDse 
 236 Kiviet els       N Tonge          0:48:00  36eD40 
 237 Brinkhof Tymen   Middelharnis     0:49:16  29eHju 
 238 Penninga Simon   Middelharnis     0:49:41  30eHju 
 239 Paasse Lisa      Middelharnis     0:50:40   6eDju 
 240 Hoogmeester Edo  Middelharnis     0:51:36  31eHju 
 241 Kievit Natasja   Den Bommel       0:53:30  35eDse 
 242 Wetering Heidi v Sommelsdijk      0:57:36  36eDse

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
Atletiek Zeeland © 2019