maandag 27 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
9e Stadsloop
Middelburg, vrijdag 29 mei 2009 - Organisatie: Dynamica
7.5 km
001 Schrier Michel   302 30Fysiotherapie/WEA        0:24:03   1eH20
002 Maas Huub        462 46Koole Sport              0:24:15   1eH35
003 Padmos Wim       461 46Koole Sport              0:24:35   1eH40
004 Pleyte Tim       301 30Fysiotherapie/WEA        0:24:37   2eH20
005 SchlettererSebas 464 46Koole Sport              0:25:18   2eH35
006 Francke Jesper   719 Dynamica                   0:25:52   3eH20
007 Sparrentak Wim v 552 55Kapsallon B&A 1          0:25:55   3eH35
008 Tongeren Miquel  225 22vdDoel/Koole/vd Want adv 0:26:08   4eH35
009 Geertse Edward   691 Spado                      0:26:23   4eH20
010 Pagter Kevin de  463 46Koole Sport              0:26:27   5eH20
011 Vasseur Remy     739 Vlissingen                 0:26:56   6eH20
012 Koole Niels      224 22vdDoel/Koole/vdWant adv  0:26:58   5eH35
013 Noorden Huun van 304 30Fysiotherapie/WEA        0:27:02   7eH20
014 Kok Erik         163 16Intratuin 1              0:27:04   6eH35
015 Stolk Edwin      514 51Runningteam Flakkee      0:27:18   8eH20
016 Koster Bart de   013 01RWS-zl 1                 0:27:27   2eH40
017 Putten Leonard v 513 51Runningteam Flakkee      0:27:38   9eH20
018 Joziasse Sjacco  161 16Intratuin 1              0:27:44   7eH35
019 Verhage Arjo     262 26Meijers Staalbouw 1      0:27:49   8eH35
020 Kok Martijn de   332 33Balltheballlieeen        0:27:51  10eH20
021 Harmes Erwin     703 Dynamica                   0:27:55  11eH20
022 Reynierse Kim    312 31Van Boven Advocaten      0:27:58   1eH45
023 Veen Lucas v d   727 Kampen                     0:28:04  12eH20
024 Verbrugge Gert J 522 52Koole Controls           0:28:09   3eH40
025 Jacobse Leon     867 Zoutelande                 0:28:13  13eH20
026 Poppe Erik       194 19Intersport Erik          0:28:17   4eH40
027 Pit Bertemis     846 Kapweiler                  0:28:21   2eH45
028 Vervaet Patrick  573 57Witte Kenianen           0:28:24   9eH35
029 Balkenende Peter 495 49ZLM                      0:28:27   5eH40
030 Block Sandra de  331 33Balltheballliieeen       0:28:30   1eD20
031 Heeren Irma      465 46Koole Sport              0:28:41   1eD35
032 Engels Anjolie   303 30Fysiotherapie/WEA        0:28:44   2eD20
033 Guigui Rachid    515 51Runningteam Flakkee      0:28:45   3eH45
034 Horssen Piet van 183 18Intratuin 3              0:28:49   1eH60
035 Hoosemans Ruud   333 33Balltheballiieeen        0:28:57  14eH20
036 Verhage Bram     263 26Meijers Staalbouw 1      0:28:59   4eH45
037 Wisse Pieter     877 Biggekerke                 0:29:02  15eH20
038 GonzalezMauricio 132 13Go Running/JC Vastgoed 1 0:29:04   5eH45
039 Bernard Michiel  836 Domburg                    0:29:08  16eH20
040 Bernhard Maurice 837 Domburg                    0:29:11  17eH20
041 Boks Jorim de    121 12Meep Meep                0:29:14  18eH20
042 Witte Rinus      031 03De Kluithoek             0:29:18   6eH45
043 Geschiere Gilles 033 03De Kluithoek             0:29:19   6eH40
044 Verstraate Wibo  808 Dynamica                   0:29:22   7eH40
045 Carol Robert     165 16Intratuin 1              0:29:26   8eH40
046 Joziasse Aart    583 58Westrate                 0:29:33   9eH40
047 Goethem Maarten  572 57Witte Kenianen           0:29:36  19eH20
048 Lous Paco        243 24Imtech                   0:29:38  20eH20
049 Broeke Rian v d  721 Dynamica                   0:29:41   7eH45
050 Kodde Johan      944 Arnemuiden                 0:29:44  10eH40
051 LuitwielerJermai 334 33Balltheballiieeen        0:29:46  21eH20
052 Nooijer Hans de  892 Middelburg                 0:29:49  11eH40
053 Harthoorn Maarte 879 Kapelle                    0:29:52  22eH20
054 Daalen Anton v   864 Koudekerke                 0:29:55  12eH40
055 vos Willem de    828 Middelburg                 0:29:57  23eH20
056 Hengst Lourens J 899 Aagtekerke                 0:30:00  13eH40
057 Hendrikse Fred   192 19Intersport Erik          0:30:02  10eH35
058 Besuijen Wim     699 Dynamica                   0:30:04   1eH55
059 Leeftink Henk    162 16Intratuin 1              0:30:06  14eH40
060 Sinke Yann       523 52Koole Controls           0:30:09  24eH20
061 Hamer Michael    103 10De Notedop               0:30:12  25eH20
062 Putte Jan P vd   900 Serooskunde                0:30:14  26eH20
063 Witte Dennis     034 03De Kluithoek             0:30:16  27eH20
064 Klunhaar Edward  866 Veere                      0:30:17  11eH35
065 Francke Johan    816 Zoutelande                 0:30:20  12eH35
066 Houterman Klaas  910 Westkapelle                0:30:22  13eH35
067 Poortvliet Piet  687 Veere                      0:30:24  28eH20
068 Janse Leo        773 Middelburg                 0:30:26  15eH40
069 Bisschops Leon   918 Biervliet                  0:30:28  14eH35
070 WesterweeleHenri 335 33Balltheballiieeen        0:30:30  29eH20
071 Dellebeke Ron    185 18Intratuin 3              0:30:31   1eH50
072 Eijzeren Harm v  785 Meliskerke                 0:30:33  30eH20
073 Hollander Rene d 797 Meliskerke                 0:30:35  31eH20
074 Wege Richard v d 284 28CSW vd Perre 1           0:30:37  15eH35
075 Visser Nick de   796 St Maartensdijk            0:30:39  32eH20
076 Joosse henk J    934 Arnemuiden                 0:30:41  16eH40
077 Portegies Jim    690 Eindhoven                  0:30:44  33eH20
078 Wisse Pieter     283 28CSW vd Perre 1           0:30:46  17eH40
079 Luitwieler Jacky 726 Dynamica                   0:30:48  16eH35
080 Lous Henk        245 24Imtech                   0:30:50   2eH50
081 Geuqierre John   054 05Polderdijk&Partners      0:30:54   2eH55
082 Geschiere Kees P 082 08Acc&Adviesgroep Rijkse   0:30:55  18eH40
083 Koster Tom de    575 57Witte Kenianen           0:30:58  34eH20
084 Berge Jeroen v d 769 Kruiningen                 0:31:02  35eH20
085 Walhout          113 11CSW/VMBO                 0:31:09  36eH20
086 Gerritsen Hans   115 11CSW/VMBO                 0:31:11   3eH50
087 Meulmeester Manf 809 Vlissingen                 0:31:14  19eH40
088 LindenbergMartyn 403 40FysioFitness DeDriehoek1 0:31:15  37eH20
089 Wege Marcel v d  285 28CSW vd Perre 1           0:31:25  20eH40
090 Velde Jaap vd    908 Serosskerke                0:31:28   8eH45
091 Vaardegem Jan v  305 30Fysiotherapie/WEA        0:31:33  17eH35
092 Peeters Jos      022 02RWS-Zl 2                 0:31:35  21eH40
093 Marijs Jozias    912 Arnemuiden                 0:31:37  38eH20
094 Alphen Edwin van 061 06Kinderopvang Walch       0:31:39  18eH35
095 Aartsen Arthur v 015 01RWS-zl 1                 0:31:42  39eH20
096 Vermeulen Ad     402 40FysioFitness DeDriehoek1 0:31:44   9eH45
097 Michels Michiel  845 Middelburg                 0:31:47  22eH40
098 Logmans Marinus  511 51Runningteam Flakkee      0:31:55  40eH20
099 Janse Adrie      404 40FysioFitness DeDriehoek1 0:31:58  10eH45
100 Franken Wilco    574 57Witte Kenianen           0:32:01  19eH35
101 Buteyn Ruud      905 Middelburg                 0:32:04  41eH20
102 Willeboordse F   135 13Go Running/JC Vastgoed 1 0:32:07  42eH20
103 Portegies Sjaak  412 41FysioFitness DeDriehoek2 0:32:10   4eH50
104 Engels Anton     253 25Destil/v Hattum dreamtea 0:32:12  11eH45
105 Caspel Jon van   244 24Imtech                   0:32:14   5eH50
106 Meeuwse Jos      251 25Destil/vHattum Dreamteam 0:32:17  12eH45
107 Houmes Wilko     141 14Go Running/JC Vastgoed 2 0:32:20  43eH20
108 Dijke Wim van    254 25Destil/v Hattum dreamtea 0:32:22  13eH45
109 Bruggekate Auke  342 34Scheldebouw 1            0:32:24  23eH40
110 Beier            124 12Meep Meep                0:32:27  44eH20
111 Ton Leonie       903 Zierikzee                  0:32:29   3eD20
112 Duvekot Harold   924 Middelburg                 0:32:31  14eH45
113 Zwiers Jirjen    374 37Tandartspr Arratoon      0:32:33  15eH45
114 Kooman Arend     341 34Scheldebouw 1            0:32:35  45eH20
115 Malcorps Erik    582 58Weststrate               0:32:37  16eH45
116 Geerse Jeroen    762 Middelburg                 0:32:40  46eH20
117 Geuze Mark       443 44FisioFitness DeDriehoek5 0:32:42  47eH20
118 Vogel Jurriaan   747 Dynamica                   0:32:44  48eH20
119 Daalman Frans    874 Breskens                   0:32:46   3eH55
120 Visser Kees de   764 Aagtekerke                 0:32:48  24eH40
121 Joziasse Johan   584 58Westrate                 0:32:50  25eH40
122 Krijger Jeffrey  264 26Meijers Staalbouw 1      0:32:53  49eH20
123 Stolerik Gabriel 274 27Meijers Staalbouw 2      0:32:56  50eH20
124 Witte Marcel de  802                            0:32:58  26eH40
125 Toet Justin      942 Middelburg                 0:33:00  51eH20
126 Willemsen R      695 Kamperland                 0:33:02  17eH45
127 BruggekateJethro 920 Vlissingen                 0:33:04  52eH20
128 Arratoon Raymond 371 37Tandartspr Arratoon      0:33:06  18eH45
129 Vliet Anja van   823 Oss                        0:33:08   2eD35
130 Vries Jan de     524 51Koole Controls           0:33:09   4eH55
131 Vliet Bart van   825 Oss                        0:33:13   6eH50
132 Korte Willem de  789 Aagtekerke                 0:33:14  53eH20
133 Steenpoorte Ilja 770 Kruiningen                 0:33:16  54eH20
134 Malcorps Thijs   907 Middelburg                 0:33:16  55eH20
135 Taal George      395 39Kijkshop                 0:33:18   5eH55
136 Kommer John      715 DeltaSport                 0:33:20  20eH35
137 Put Jos          885 Vlissingen                 0:33:22  27eH40
138 Schroevers Jacco 521 52Koole Controls           0:33:24  21eH35
139 Waal Peter de    295 29CSW vd Perre 2           0:33:26  19eH45
140 Vries Wouter de  294 29CSW vd Perre 2           0:33:28  28eH40
141 PaardekooperRinu 863 Goes                       0:33:30   7eH50
142 Abuys Tisha      053 05Polderdijk&Partners      0:33:32   4eD20
143 ManuhuwaJarreau  544 54Paula                    0:33:33  56eH20
144 Meeder Robin     804 Middelburg                 0:33:34  57eH20
145 IJsebaert Ingrid 571 57Witte Kenianen           0:33:36   3eD35
146 Pruysers Martin  882 Middelburg                 0:33:38  29eH40
147 Kramer Acronius  852 Goes                       0:33:40   6eH55
148 Stroo Marinus    927 Middelburg                 0:33:42  58eH20
149 Schoenmaker Rob  023 02RWS Zl 2                 0:33:44   8eH50
150 Adriaanse Hanco  838 Aagtekerke                 0:33:46  22eH35
151 Boks Gideon de   123 12Meep Meep                0:33:47  59eH20
152 Hoek Jac         772 Middelburg                 0:33:49   9eH50
153 Schurink Peter   787 Vlissingen                 0:33:53  20eH45
154 Riemens Rinus    723 Biggekerke                 0:33:55  10eH50
155 Vogel Patrick    810 Middelburg                 0:33:57  30eH40
156 Steketee Maurice 861 Middelburg                 0:33:59  60eH20
157 Pagter Peter de  930 Vlissingen                 0:34:01  21eH45
158 Wolf Johan       869 Vlissingen                 0:34:03  31eH40
159 Welle Hans vd    441 44FysioFitness DeDriehoek5 0:34:05  11eH50
160 Dorst Louis Seba 083 08Acc&Adviesgroep Rijkse   0:34:06  61eH20
161 Rijke Leo de     753 Vlissingen                 0:34:08  23eH35
162 Mulder Sam       923 Middelburg                 0:34:10  62eH20
163 Timmermans Ron   042 04Allianz                  0:34:12  32eH40
164 Zuidweg Leo      504 50Rothuizen/Doorn/'t Hooft 0:34:13  22eH45
165 Janse Sander     431 43FysioFitness DeDriehoek4 0:34:15  33eH40
166 Konings Karel    133 13Go Running/JC Vastgoed 1 0:34:16  24eH35
167 Rijke Ronald de  709 Dynamica                   0:34:18  25eH35
168 Rijk Revelina    865 Souburg                    0:34:20  26eH35
169 Hopmans Geert    052 05Polderdijk&Partners      0:34:22  63eH20
170 Versluis Joeri   718 Middelburg                 0:34:23  64eH20
171 Bosse Peter vd   421 42FysioFitness DeDriehoek3 0:34:25  23eH45
172 Joosse Rinus     782 AV'56                      0:34:26   1eH65
173 Grutter Peter    484 48Jam-Pi 50                0:34:28  24eH45
174 Langerak John    035 03De Kluithoek             0:34:30  34eH40
175 Stoutjesdijk     936 Westkapelle                0:34:33  27eH35
176 Witte Hans de    292 29CSW vd Perre 2           0:34:35  28eH35
177 HollebrandseRich 878 Vlissingen                 0:34:37  65eH20
178 Boogaard Rob     393 30Kijkshop                 0:34:39  25eH45
179 Konings Aswin    814 Middelburg                 0:34:40  35eH40
180 Eppins Maurice   411 41FysioFitness DeDriehoek2 0:34:43  26eH45
181 Meeder Frits     235 23Woontrend Zeeland        0:34:45  12eH50
182 Pluijmert Jeroen 114 11CSW/VMBO                 0:34:46  29eH35
183 Vries Martijn de 783 Middelburg                 0:34:48  66eH20
184 Hage Christiaan  888 Vlissingen                 0:34:50  67eH20
185 Verbeek Wilbert  153 15Go Running/JC Vastgoed 3 0:34:52  36eH40
186 Lous Don         241 24Imtech                   0:34:54  68eH20
187 Bertijn Coen     853 Vlissingen                 0:34:56  37eH40
188 Jongeneel Rob    931 Middelburg                 0:35:01  27eH45
189 Rande Maurits vd 275 27Meijers Staalbouw 2      0:35:03  38eH40
190 Sieling John     819 Middelburg                 0:35:05  13eH50
191 Weel Ramon v     943 Middelburg                 0:35:07  69eH20
192 Vries Koen de    706 Vlissingen                 0:35:09  14eH50
193 Krocke Ronnie    442 44FysioFitness DeDriehoek5 0:35:12  15eH50
194 Pluijlaar Joost  742 Dynamica                   0:35:14  28eH45
195 Boks Aron de     122 12Meep Meep                0:35:16  70eH20
196 Polaas Freddy    839 Aagtekerke                 0:35:18  71eH20
197 Hogeweg Jan      532 53Koole Controls 2         0:35:20  39eH40
198 Dobbelaar Michel 815 Middelburg                 0:35:22  30eH35
199 Weele Wim v d    455 45FysioFitness DeDriehoek6 0:35:24   7eH55
200 Davidse A        929 Middelburg                 0:35:26  16eH50
201 Garderen Ko v    144 14Go Running/JC Vastgoed 2 0:35:28  40eH40
202 Griep Arjan      851 Goes                       0:35:30  41eH40
203 Dekker Johan     926 Middelburg                 0:35:32  17eH50
204 Wijne Marc       172 17Intratuin 2              0:35:34  31eH35
205 Vermeulen Harold 205 20Intersport Erik 2        0:35:36  72eH20
206 Blom Jan         432 43FysioFitness DeDriehoek4 0:35:38  29eH45
207 Drongelen Jan v  483 48Jam-Pi 50                0:35:40  18eH50
208 Riddershof Miche 940 Middelburg                 0:35:42  32eH35
209 Engelsman Ando d 485 48Jam-Pi 50                0:35:44  30eH45
210 Pouwelse Jesse   545 54Paula                    0:35:47  73eH20
211 Sparrentak       193 19Intrasport Erik          0:35:49  33eH35
212 Zanten Eric van  014 01RWS-zl 1                 0:35:51  42eH40
213 Kraker Tim de    778 Breda                      0:35:53  74eH20
214 Joziasse Gert    872 Middelburg                 0:35:56  34eH35
215 Gruiter Karel vd 025 02RWS Zl 2                 0:35:58   2eH60
216 Dirven Erwin     795 Terneuzen                  0:35:59  31eH45
217 Yperen W van     055 05Polderdijk&Partners      0:36:02  43eH40
218 Melis Lia        131 13Go Running/JC Vastgoed 1 0:36:03   4eD35
219 Hofwegen Patrick 343 34Scheldebouw 1            0:36:04  44eH40
220 Peijl Hans vd    352 35Scheldebouw 2            0:36:05  32eH45
221 Priem Arthur     939 Koudekerke                 0:36:07  19eH50
222 Daalhuizen Marte 913 Aagtekerke                 0:36:10  45eH40
223 Vogel Anja       745 Middelburg                 0:36:12   5eD35
224 Mersie Pieter J  875 Middelburg                 0:36:14  20eH50
225 Leijnse Cees     751 Middelburg                 0:36:16   3eH60
226 Klompe Bas       701 Wolphaartsdijk             0:36:18  75eH20
227 Maaren Pieter v  705 Middelburg                 0:36:20  76eH20
228 Marcusse Kees    714 Dynamica                   0:36:22   4eH60
229 Francke Rene     453 45FysioFitness DeDriehoek6 0:36:24  35eH35
230 Fonda Angelina   827 Vlissingen                 0:36:25   6eD35
231 Belzen Lieven v  694 Middelburg                 0:36:26  36eH35
232 Janse Sander     794 Middelburg                 0:36:27  46eH40
233 Mesu Jan         876 Vlissingen                 0:36:30  77eH20
234 Nijssen Serge    223 22vdDoel/Koole/vdWant adv  0:36:33  78eH20
235 Later Ard de     901 Serooskerke                0:36:35  37eH35
236 Francke Matthijs 195 19Intersport Erik          0:36:36  79eH20
237 Belzen Lieven v  919 Middelburg                 0:36:39  21eH50
238 GeschiereSuzanne 032 03De Kluithoek             0:36:41   7eD35
239 Westeinde Marco  555 55Kapsallon B&A 1          0:36:42  38eH35
240 Provoost John    801                            0:36:44  47eH40
241 Belzen Ron van   354 35Scheldebouw 2            0:36:46  22eH50
242 Groot Danny de   351 35Scheldebouw 2            0:36:48  48eH40
243 Francke Martin   817 Middelburg                 0:36:51  80eH20
244 Sande Hans vd    858 Middelburg                 0:36:53  23eH50
245 Veen Henk v d    784 Middelburg                 0:36:55   8eH55
246 Wolf Ruud de     372 37Tandartspr Arratoon      0:36:57  33eH45
247 Ridderbos Ronald 779 Serooskerke                0:36:59  81eH20
248 Maljaars Tjeerd  932 Aagtekerke                 0:37:02  82eH20
249 Horst Daan van   688 Dishoek                    0:37:04  83eH20
250 Filius Rijk      045 04Allianz                  0:37:06  24eH50
251 Jeras Bert       414 41FysioFitness DeDriehoek2 0:37:08  39eH35
252 Cornu C          938 Dynamica                   0:37:11  25eH50
253 Polderdijk Wilma 051 05Polderdijk&Partners      0:37:12   8eD35
254 Dijk Vincent v   800                            0:37:14  26eH50
255 Toet Fabian      735 Middelburg                 0:37:16  84eH20
256 Boter Bert       889 Domburg                    0:37:19  85eH20
257 Soolma Vinnie    761 Dynamica                   0:37:24  86eH20
258 Wilde Renate de  850 Goes                       0:37:26   5eD20
259 Bun Ronald       697 Middelburg                 0:37:29  34eH45
260 Luitwieler Jaap  799 Dynamica                   0:37:32   5eH60
261 Akkerdaas Jeroen 143 14Go Running/JC Vastgoed 2 0:37:34  49eH40
262 Hage Leo         252 25Detil/v Hattum Dreamteam 0:37:36  50eH40
263 WillemsteinSteph 925 Westkapelle                0:37:39  87eH20
264 Simonse Elbert   840 Aagtekerke                 0:37:41  88eH20
265 Beijer Piet      862 Middelburg                 0:37:43   6eH60
266 Bostelaar Esm    581 58Weststrate               0:37:45   9eD35
267 Klopmeijer Boris 771 Domburg                    0:37:48  89eH20
268 Knijff Marianne  091 09CZAV                     0:37:49  10eD35
269 Richard Marcel   434 43FysioFitness DeDriehoek4 0:37:55   9eH55
270 Ingelse C        472 47ING                      0:37:57  40eH35
271 Minderhoud Jan   732 Oostkapelle                0:37:59   7eH60
272 Sieling Felix    202 20Intersport Erik 2        0:38:00  90eH20
273 Kam Etien de     756 Koudekerke                 0:38:00  41eH35
274 Dekker Izaak     024 02RWS Zl 2                 0:38:04  51eH40
275 Neve Ben         424 42FysioFitness DeDriehoek3 0:38:06  27eH50
276 Mol Marcel       491 49ZLM                      0:38:08  42eH35
277 Poortvliet Hugo  394 39Kijkshop                 0:38:10   8eH60
278 Nijsen Tjeerd    084 08Acc&Adviesgroep Rijkse   0:38:12  91eH20
279 Janse Peter      856 Vlissingen                 0:38:14  52eH40
280 Anrooy John van  740 Kapelle                    0:38:16  35eH45
281 Capelle Kees     533 53Koole Controls 2         0:38:19  53eH40
282 Noordijke Adri   744 Zierikzee                  0:38:21   2eH65
283 Kwakkelaar Harry 422 42FysioFitness DeDriehoek3 0:38:23  28eH50
284 Boxtel Frank van 043 04Allianz                  0:38:27  29eH50
285 Laarman Edward   204 20Intersport Erik 2        0:38:29  43eH35
286 Fritz Claudia    213 21SML 2                    0:38:31  11eD35
287 Stee  Peter van  553 55Kapsallon B&A 1          0:38:33  44eH35
288 Vader Marcel     883 Den Haag                   0:38:35  92eH20
289 Troije Ronnie de 707 Middelburg                 0:38:37  93eH20
290 Bostelaar Jan    174 17Intratuin 2              0:38:39  10eH55
291 Verhulst Petra   261 26Meijers Staalbouw 1      0:38:41  12eD35
292 Flikweert Rian   255 25Destil/v Hattum dreamtea 0:38:43  13eD35
293 Huibregse Wilber 916 Zoutelande                 0:38:45  94eH20
294 Schipper Cor     871 Middelburg                 0:38:47  30eH50
295 Poortvliet Dirk  829 Middelburg                 0:38:49  45eH35
296 Mol Rob          720 Middelburg                 0:38:51   3eH65
297 Grozema Marco    833 Souburg                    0:38:53  46eH35
298 Hage Jeroen      736 Middelburg                 0:38:55  54eH40
299 Leeuw Kees de    215 21SML 2                    0:38:58   9eH60
300 Belzen Marieke v 041 04Allianz                  0:39:00  14eD35
301 Moes Klaas       181 18Intratuin 3              0:39:01  55eH40
302 Broekhoven Marc  315 31Van Boven Advocaten      0:39:03  95eH20
303 Poppe Rianca     525 52Koole Controls           0:39:05  15eD35
304 Hollander Peter  492 49ZLM                      0:39:07  56eH40
305 Rentier Jaap     805 Koudekerke                 0:39:09  36eH45
306 Lensen Dignus    692 Dynamica                   0:39:12  31eH50
307 Geschiere Wim    423 42FysioFitness DeDriehoek3 0:39:14  37eH45
308 Pieterse Frans   826 Middelburg                 0:39:17  32eH50
309 Luijk Aart van   044 04Allianz                  0:39:20  33eH50
310 Rotte Andre      493 49ZLM                      0:39:21  96eH20
311 Boomsluiter Ine  481 48Jam-Pi 50                0:39:23  16eD35
312 Soolsma Nancy    164 16Intratuin 1              0:39:25  17eD35
313 Hilberdink Dick  063 06Kinderopvang Walch       0:39:27  57eH40
314 Marijs Nathalie  741 Arnemuiden                 0:39:29   6eD20
315 Bruin Sjaak de   142 14Go Running/JC Vastgoed 2 0:39:32  58eH40
316 GroenenbergPeter 531 53Koole Controls 2         0:39:34  97eH20
317 Besuijen Marije  012 01RWS-zl 1                 0:39:36   7eD20
318 Nooijer Ronnie   906 Oostkapelle                0:39:38  59eH40
319 Janse Anita      145 14Go Running/JC Vastgoed 2 0:39:40   8eD20
320 Marinusse Gert J 444 44FysioFitness DeDriehoek5 0:39:43  60eH40
321 Faber Johan      689 Middelburg                 0:39:45  47eH35
322 Verhulst Tina    391 39Kijkshop                 0:39:50  18eD35
323 Bonestro Ralf    081 08Acc&Adviesgroep Rijkse   0:39:52  98eH20
324 Jobse Jan        154 15Go Running/JC Vastgoed 3 0:39:53  11eH55
325 BlankenburghKees 095 09CZAV                     0:39:55  61eH40
326 Lameijn Frans    780 Middelburg                 0:39:57  62eH40
327 Zijl Eiko        311 31Van Boven advocaten      0:40:00  12eH55
328 Nefs Rob         112 11CSW/VMBO                 0:40:02  63eH40
329 Most Willem vd   820 Domburg                    0:40:04  34eH50
330 Lippe Berbel     830 Middelburg                 0:40:06   9eD20
331 Michielsen Erik  211 21SML 2                    0:40:08  64eH40
332 Hamer Cor den    102 10De Notedop               0:40:10  35eH50
333 Leijnse Frans    752 Middelburg                 0:40:12  10eH60
334 Wisse Leo        859 Westkapelle                0:40:14  38eH45
335 Bulck Cees vd    896 Middelburg                 0:40:16  11eH60
336 EykelenburgMarlo 363 36De                       0:40:19  10eD20
337 EykelenburgRosan 362 36DE                       0:40:21  11eD20
338 Delst Heleen     364 36De                       0:40:23  12eD20
339 Prenger Roely    385 38Dierenkliniek De Ark     0:40:24  13eD20
340 SchriermanniEdwi 344 34Scheldebouw 1            0:40:26  65eH40
341 Anker Jolanda 't 234 23Woontrend Zeeland        0:40:28  14eD20
342 Bashing Rian     848 Middelburg                 0:40:30  48eH35
343 HollestelleMarty 203 20Intersport Erik 2        0:40:32  99eH20
344 Caspel Emmy v    893 Vlissingen                 0:40:35   1eD50
345 Veen Klaske van  887                            0:40:36  15eD20
346 Altikulac Nevzat 818 Middelburg                 0:40:38  39eH45
347 Verhoeven Nel    788 Dynamica                   0:40:41  19eD35
348 Sanderse Chris   834 Middelburg                 0:40:42  49eH35
349 Oppeneer Ad      293 29CSW v d Perre 2          0:40:44  40eH45
350 Kraamer Jolanda  873 Aagtekerke                 0:40:46  20eD35
351 Visser Adrie de  870 Aagtekerke                 0:40:48  41eH45
352 Sluis Hans van   763 Middelburg                 0:40:50  12eH60
353 Caljouw Andre    541 54Paula                    0:40:52   4eH65
354 Simons Marjo     482 48Jam-Pi 50                0:40:54   2eD50
355 Leijnse Sacha    503 50Rothuizen/Doorn/'t Hooft 0:40:56  21eD35
356 Sipma Rink       062 06Kinderopvang Walch       0:40:58  66eH40
357 Perk Annelies vd 835 Westkapelle                0:41:00  22eD35
358 Danielse Bennie  711 Dynamica                   0:41:03  42eH45
359 Dolder Vanessa v 074 07SML                      0:41:06  23eD35
360 WillemseJeanette 021 02RWS Zl 2                 0:41:07  24eD35
361 Bree Jacqueline  065 06Kinderopvang Walch       0:41:09  25eD35
362 Raas Koen        551 55Kapsallon B&A 1          0:41:11  50eH35
363 Francke Leoniek  384 38Dierenkliniek De Ark     0:41:13  16eD20
364 Bertijn Sylvie   855 Vlissingen                 0:41:15  26eD35
365 Jense S          471 47ING                      0:41:17  27eD35
366 Hamelink Sjaak   884 Middelburg                 0:41:19  36eH50
367 Kok Frank de     155 15Go Running/JC Vastgoed 3 0:41:21  43eH45
368 Verhage Regina   271 27Meijers Staalbouw 2      0:41:23  28eD35
369 Koppejan Chris   921 s'Gravenpolder             0:41:25  67eH40
370 Krikke Marcel    904 Souburg                    0:41:27  68eH40
371 Broere Burret    729 Terneuzen                  0:41:29  51eH35
372 Dierckx Winny    212 21SML 2                    0:41:30  29eD35
373 Leenpoel Marion  071 07SML                      0:41:35  30eD35
374 Aerts Eline      073 07SML                      0:41:47  17eD20
375 LangeveldeMartij 702 Middelburg                 0:41:49  52eH35
376 Verhagen Margot  214 21SML 2                    0:41:52  31eD35
377 Minderhoud Jan   857 Middelburg                 0:41:54  37eH50
378 Schroevers Gre   535 53Koole Controls 2         0:41:56  32eD35
379 Jobse Christian  693 Middelburg                 0:41:58 100eH20
380 Rooyen Marleen v 323 32Van Boven Advocaten 2    0:42:01  33eD35
381 JeremiasseMarlie 011 01RWS-zl 1                 0:42:02  34eD35
382 Vastenhoud Jos   933 Vlissingen                 0:42:04  69eH40
383 Pouwelse Riet    543 54Paula                    0:42:06   3eD50
384 Verhoef Ruud     712 Souburg                    0:42:08 101eH20
385 Verhoef Peter    713 Souburg                    0:42:10  44eH45
386 Annee Lex le     894 Vlissingen                 0:42:12   4eD50
387 Wiedenhoff Jan   811 Middelburg                 0:42:14   5eH65
388 RingenaldusAnton 152 15Go Running/JC Vastgoed 3 0:42:16  45eH45
389 Brockotter Mirja 928 Middelburg                 0:42:19  35eD35
390 Maranus Jan      854 Aagtekerke                 0:42:21  13eH60
391 Rijke Bram de    760 Dynamica                   0:42:23   6eH65
392 Boven Kate van   313 31Van Boven Advocaten      0:42:25  36eD35
393 Ridder Imka de   075 07SML                      0:42:27  37eD35
394 Vos Lyda         554 55Kapsallon B&A 1          0:42:30  38eD35
395 Dekker Wim       754 Serooskerke                0:42:32  46eH45
396 Willemse Bart    105 10De Notedop               0:42:33  53eH35
397 Zuilen Lex van   777 Vlissingen                 0:42:36  38eH50
398 Maljers Peter    890 Middelburg                 0:42:38  39eH50
399 Aerts Sarijke    072 07SML                      0:42:40   5eD50
400 Doel Jules v d   221 22vdDoel/Koole/vdWant adv  0:42:42  47eH45
401 Scheers Eveline  774 Vlissingen                 0:42:44   6eD50
402 Kersten Ankie    812 Middelburg                 0:42:45  39eD35
403 Visser Martin de 273 27Meijers Staalbouw 2      0:42:48 102eH20
404 Visser D         937 Middelburg                 0:42:50  40eH50
405 Coppoolse Coby   454 45FysioFitness DeDriehoek6 0:42:52   7eD50
406 DeurwaarderRonal 733 Middelburg                 0:42:54  54eH35
407 Slabber Miranda  941 Middelburg                 0:42:56  18eD20
408 Pouwelse Charie  542 54Paula                    0:42:59  13eH55
409 Zeeuw J de       914 Middelburg                 0:43:01  41eH50
410 Becks Igna       361 36De                       0:43:05   8eD50
411 Bos Margreet v d 405 40FysioFitness DeDriehoek1 0:43:07   9eD50
412 Schout Aarnoud   922 Middelburg                 0:43:09   7eH65
413 Boven Steven van 321 32Van Boven Advocaten 2    0:43:11  42eH50
414 Boogaard Magda   392 39Kijkshop                 0:43:13  40eD35
415 Zuidweg Ad       094 09CZAV                     0:43:16  48eH45
416 Geschiere Marjon 842 Aagtekerke                 0:43:18  41eD35
417 Peters Cathrien  564 56Kapsallon B&A 2          0:43:20  10eD50
418 SchouwenaarPeter 806 Vlissingen                 0:43:23  70eH40
419 Noppen Ans van   064 06Kinderopvang Walch       0:43:25  42eD35
420 Franse Anke      242 24Imtech                   0:43:27  43eD35
421 Dorrepaal Edwin  781 Schore                     0:43:29  55eH35
422 Augustijn Rob    093 09CZAV                     0:43:31  56eH35
423 Wee Gwen de      232 23Woontrend Zeeland        0:43:34 103eH20
424 Kraker Tessja de 383 38Dierenkliniek De Ark     0:43:37  19eD20
425 KetelaarsNoortje 382 38Dierenkliniek De Ark     0:43:39  20eD20
426 Ridder Guido de  821 Arnemuiden                 0:43:41 104eH20
427 Linde Wim vd     813 Goes                       0:43:43  14eH60
428 Mombarg Annechie 847 Middelburg                 0:43:45  21eD20
429 MastenbroekAnnet 175 17Intratuin 2              0:43:47  44eD35
430 Coppoolse Maarte 909 Middelburg                 0:43:50  14eH55
431 Nijssen Sebastia 844 Middelburg                 0:43:52  57eH35
432 Eijzeren Anne v  725 Borssele                   0:43:55  22eD20
433 Gabrielse Matty  724 Westkapelle                0:43:57  11eD50
434 EykelenburgDuco  365 36De                       0:43:59 105eH20
435 Kaag Niek        731 Dynamica                   0:44:01  49eH45
436 Minderhoud Mark  171 17Intratuin 2              0:44:03 106eH20
437 Bijleveld M      474 47ING                      0:44:05 107eH20
438 Geschiere Rody   886 Middelburg                 0:44:08  58eH35
439 Slabbekoorn Wim  759 Middelburg                 0:44:10  59eH35
440 Hoogendoorn Dreg 881 Middelburg                 0:44:13 108eH20
441 Doel Petra v d   222 22vdDoel/Koole/vdWant adv  0:44:16  45eD35
442 Blom Cocky       445 44FysioFitness DeDriehoek5 0:44:19  46eD35
443 Peute Christina  345 34Scheldebouw 1            0:44:22  23eD20
444 Kam P de         473 47ING                      0:44:26  60eH35
445 Vermue Ilona     563 56Kapsallon B&A 2          0:44:28  47eD35
446 Stok Paul        911 Middelburg                 0:44:31  15eH55
447 Houmes Harriette 860 Middelburg                 0:44:36  48eD35
448 Kam Lennard de   231 23Woontrend Zeeland        0:44:39 109eH20
449 VermeulenAnnemie 786 Middelburg                 0:44:41  24eD20
450 Vermeulen Ada    191 19Intersport Erik          0:44:42  25eD20
451 Tramper Monika   768 Middelburg                 0:44:44  49eD35
452 Oreel Debora     151 15Go Running/JC Vastgoed 3 0:44:46  50eD35
453 Klap Denise      737 Westkapelle                0:44:48  26eD20
454 Coomans Addie    717 Middelburg                 0:44:50  61eH35
455 Trommel Annelies 501 50Rothuizen/Doorn/'t Hoofd 0:44:52  27eD20
456 Stroo Ellen      502 50Rothuizen/Doorn/'t Hoofd 0:44:56  51eD35
457 Grootjans Mariet 902                            0:45:00  52eD35
458 Weijde Lotte vd  841 Aagtekerke                 0:45:02  28eD20
459 Bree Ruud de     880 Middelburg                 0:45:05  71eH40
460 ContantAnnemarie 425 42FysioFitness DeDriehoek3 0:45:09  29eD20
461 PoortvlietMartyn 767 Dreischor                  0:45:12 110eH20
462 Elstgeest Debby  935 s'Heerenhoek               0:45:16  30eD20
463 Schroevers Anja  710 Arnemuiden                 0:45:18  53eD35
464 ThorenenaarMaris 375 37Tandartspr Arratoon      0:45:23  54eD35
465 Thorenaar Joost  373 37Tandartspr Arratoon      0:45:27  50eH45
466 Vos Bianca de    562 55Kapsallon B&A 2          0:45:30  31eD20
467 Visser Marijke d 233 23Woontrend Zeeland        0:45:37  55eD35
468 Broeke Peter v d 728 Middelburg                 0:45:40  43eH50
469 HessleingHarriet 915 Middelburg                 0:45:45  56eD35
470 Bode Matthijs    807 Biggekerke                 0:45:48  62eH35
471 SteenbakkerJolan 494 49ZLM                      0:45:50  57eD35
472 Klap Roel        738 Westkapelle                0:45:56  16eH55
473 Hofman Irene     291 29CSW vd Perre 2           0:45:59  58eD35
474 Lastdrager Sanne 895 Middelburg                 0:46:01  32eD20
475 Krijgsten Nina   897 Middelburg                 0:46:03  33eD20
476 WesteindeBelinda 565 56Kapsallon B&A 2          0:46:05  12eD50
477 Vries Evelien de 182 18Intratuin 3              0:46:07  34eD20
478 Lockefeer Cor    791 Middelburg                 0:46:09  17eH55
479 WitteveenArianne 281 28CSW vd Perre 1           0:46:12  59eD35
480 Drimmelen Anneke 282 28CSW vd Perre 1           0:46:15  60eD35
481 Theune Wendy     832 Vlissingen                 0:46:26  35eD20
482 Meijers Desire   945 Veere                      0:46:35  36eD20
483 Meijers Mirelle  125 12Meep Meep                0:46:37  37eD20
484 Nooijer Willy de 435 43FysioFitness DeDriehoek4 0:46:39  13eD50
485 Breijer Natasja  101 10De Notedop               0:46:41  61eD35
486 Pycke Marco      104 10De Notedop               0:46:43  72eH40
487 Jonge Colleta de 561 56Kapsallon B&A 2          0:46:46  62eD35
488 Huibregse Lindy  798 Middelburg                 0:46:48  38eD20
489 Wisse Karin      415 41FysioFitness DeDriehoek2 0:46:50  63eD35
490 Paulus Ines      868 Middelburg                 0:46:53  64eD35
491 Hooft Maureen vd 173 17Intratuin 2              0:47:09  39eD20
492 Lastdrager Wendy 898 Middelburg                 0:47:18  65eD35
493 Schoningh Tamara 755 Middelburg                 0:47:22  40eD20
494 Ridder Joanne de 824 Arnemuiden                 0:47:24  41eD20
495 Schout Sabrina   758 Middelburg                 0:47:31  42eD20
496 Zirikina Marian  324 32Van Boven Advocaten 2    0:47:50  43eD20
497 Schrey Arnold    849 Oostkapelle                0:47:59 111eH20
498 Dekker Colinda   184 18Intratuin 3              0:48:22  66eD35
499 Sinke Gabi       092 09CZAV                     0:48:38  44eD20
500 BroekhovenJeroen 314 31Van Boven Advocaten      0:49:15 112eH20
501 NederlofMariella 775 Westkapelle                0:49:31  67eD35
502 MeedendorpJoland 325 32Van Boven Advocaten 2    0:50:16  45eD20
503 Rijkse H         085 08Acc&Adviesgroep Rijkse   0:50:19  68eD35
504 Thoma Viv        355 35Scheldebouw 2            0:51:54  69eD35
505 Suijk Anita      451 45FysioFitness DeDriehoek6 0:52:09  70eD35
506 Swaneveld Lida   534 53Koole Controls 2         0:52:34  46eD20
507 Damman Nicolette 803 Middelburg                 0:52:53  47eD20
508 Maul Jeanette    201 20Intersport Erik 2        0:53:04  71eD35
509 Munck Maaike de  765 Middelburg                 0:53:29  72eD35
510 SanderseMarietta 766 Veere                      0:53:31  73eD35

Teamklassement:
 1 Koole Sport               6169 4 
   2 Fysiotherapie/WEA         6266 4 
   3 Balltheballlieeen         6904 4 
   4 Witte Kenianen            7354 4 
   5 Intratuin 1               7419 4 
   6 De Kluithoek              7534 4 
   7 Meijers Staalbouw 1       7702 4 
   8 Koole Controls            7847 4 
   9 Go Running/JC Vastgoed 1  7890 4 
  10 Westrate                  7965 4 
  11 vdDoel/Koole/vd Want adv  8035 4 
  12 RWS-zl 1                  8076 4 
  13 Polderdijk&Partners       8090 4 
  14 Destil/v Hattum dreamtea  8134 4 
  15 Imtech                    8169 4 
  16 FysioFitness DeDriehoek1  8284 4 
  17 Intersport Erik           8330 4 
  18 CSW vd Perre 1            8340 4 
  19 Meep Meep                 8525 4 
  20 RWS-Zl 2                  8544 4 
  21 Kapsallon B&A 1           8620 4 
  22 Intratuin 3               8668 4 
  23 Go Running/JC Vastgoed 2  8702 4 
  24 Jam-Pi 50                 8715 4 
  25 Scheldebouw 1             8725 4 
  26 FisioFitness DeDriehoek5  8778 4 
  27 CSW vd Perre 2            8848 4 
  28 Tandartspr Arratoon       8879 4 
  29 Allianz                   8925 4 
  30 Van Boven Advocaten       8966 4 
  31 FysioFitness DeDriehoek2  9051 4 
  32 ZLM                       9092 4 
  33 Meijers Staalbouw 2       9130 4 
  34 Paula                     9138 4 
  35 Kinderopvang Walch        9193 4 
  36 Acc&Adviesgroep Rijkse    9212 4 
  37 FysioFitness DeDriehoek4  9267 4 
  38 Kijkshop                  9271 4 
  39 Koole Controls 2          9309 4 
  40 FysioFitness DeDriehoek3  9363 4 
  41 SML 2                     9547 4 
  42 De Notedop                9576 4 
  43 Go Running/JC Vastgoed 3  9652 4 
  44 Scheldebouw 2             9693 4 
  45 Intratuin 2               9723 4 
  46 Woontrend Zeeland         9806 4 
  47 De                        9848 4 
  48 CZAV                      9871 4 
  49 Rothuizen/Doorn/'t Hooft  9897 4 
  50 Intersport Erik 2         9909 4 
  51 FysioFitness DeDriehoek6 10009 4 
  52 SML                      10015 4 
  53 ING                      10065 4 
  54 Dierenkliniek De Ark     10133 4 
  55 Kapsallon B&A 2          10839 4 
  56 Van Boven Advocaten 2    10998 4 
  57 Runningteam Flakkee       5021 3 
  58 CSW/VMBO                  5826 3

Jeugdloop 2.5 km
001 Doe John         989                            0:08:30   1eHju              
002 Broeke Tim v d   996 Dynamica                   0:08:44   2eHju              
003 Anrooy Franklin  998 Kapelle                    0:09:21   3eHju              
004 Balkenende Luuk  987 Goes                       0:09:27   4eHju              
005 Grozema Sven     990 Vlissingen                 0:09:32   5eHju              
006 PunnuthuraiDavid 993 Middelburg                 0:09:54   6eHju              
007 Pluijlaar Dion   997 Dynamica                   0:09:58   7eHju              
008 Dort Tineke v    992 Domburg                    0:10:01   1eDju              
009 Vos Patrick de   988 Kattendijk                 0:10:04   8eHju              
010 Verhage Christa  999 Dynamica                   0:10:13   2eDju              
011 Berg Tom v d     991 Middelburg                 0:10:51   3eDju              
012 Ridder Ellen de  980 Arnemuiden                 0:12:09   4eDju              
013 Jongeneel Robin  995 Middelburg                 0:12:26   9eHju              
014 Odagasjo Ricard  986 Middelburg                 0:15:42  10eHju
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica0
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica0
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica2253
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica3716
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica3551
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica4461
25-05-2012 12e StadsloopMiddelburgDynamica5503
10-06-2011 11e StadsloopMiddelburgDynamica6256
21-05-2010 10e StadsloopMiddelburgDynamica4363
09-05-2008 8e StadsloopMiddelburgDynamica2962
25-05-2007 7e StadsloopMiddelburgDynamica2552
02-06-2006 6e StadsloopMiddelburgDynamica1973
13-05-2005 5e StadsloopMiddelburgDynamica1571
28-05-2004 4e StadsloopMiddelburgDynamica3029
06-06-2003 3e StadsloopMiddelburgDynamica1530
31-05-2002 2e StadsloopMiddelburgDynamica1467
08-06-2001 1e StadsloopMiddelburgDynamica1401

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Kampioenen Dankzij Keto..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.47.93)3.49.09  Mse
1500 m Floris Willeboordse (PR 3.57.37)4.03.37  Mse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)2.02.04  JoA
800 m Willem de Korte (PR 2.05.66)2.14.23  Mse
800 m Noor Dekker (PR)2.15.00  Vse
100 m Gennaro Biswane (PR 10.98)11.52  Mse
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
3000 m Bart van Trigt (PR)9.02.32  Mse
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.25.47  M40
3000 m Marijke de Visser (PR 9.18.24)9.27.06  Vse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.17.71  Vse
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 10 van Halsteren (20)
31-03: 14e Venloop (18)
Atletiek Zeeland © 2019