zaterdag 16 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in 3e Tielemanloop
Middelharnis, zaterdag 16 september 2006 - Organisatie: Flakkee
Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
     MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Mabrouk el Zaid        78 Heinenoord              28:56
   2 Hans van Beek          74 Rotterdam Atletiek      33:05
   3 Fouad Fertoute         73 Spirit Oud Beijerlan    33:22
   4 Sandor Bron            68 AV Gouda                34:23
   5 Niels Koole            71 Dynamica                34:47
   6 Edwin Stolk            75 Flakkee                 35:02
   7 Erik Peeman            69 Flakkee                 35:27
   8 Wim van Sparrentak     69 Dynamica                35:28
   9 Daniel van der Ven     87 AV Passaat              35:59
  10 Jan van Hoeven         68 Olympus '70             36:05
  11 Pascal van Norden      72 AV Gouda                36:08
  12 Andre Melissant        72 Flakkee                 36:18
  13 Pieter Klem            79 Flakkee                 36:41
  14 Michael van Cleeff     84 PAC                     36:49
  15 Leendert Slabbekoorn   71 Flakkee                 37:23
  16 Hans Middelburg        69 Olympus '70             37:57
  17 Henrik Barendregt      75 Energie                 38:38
  18 Robert van der Hulst   82 Rotterdam Atletiek      39:09
  19 Bouke Bussemaker       77 PAC                     39:52
  20 Hans Blom              67 Numansdorp              41:17
  21 Dimitri Pennings       82 Voorne Atletiek         42:09
  22 Aernout Baarsma        71 PAC                     42:13
  23 Jan Kweekel            67 Pallas '93              42:15
  24 Wilhelm Pruim          84 PAC                     42:38
  25 Maikel Mardjan         71 AV '34                  42:54
  26 Wilco Hoogendoorn      67 PAC                     42:58
  27 Maurice Dingenouts     76 Rotterdam Atletiek      43:35
  28 Arjan Nomen            77 Topreis.nl              44:09
  29 Bob Polack             66 PAC                     44:22
  30 Jurriën Hoogendoorn    66 Flakkee                 45:59
  31 Mark Stuurman          70 Loopgroep PK            47:35

     M40, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Aissa Marguoum         62 Parthenon               32:59
   2 Rob vd Want            65 Rotterdam Atletiek      34:02
   3 Gerard Droog           64 Rotterdam Atletiek      34:53
   4 Leo van der Hoeven     62 Spirit Oud Beijerlan    35:29
   5 William van der Zalm   66 Olympus '70             36:21
   6 Erik Klooster          65 AV Passaat              36:34
   7 Ab Snoeij              65 Voorne Atletiek         36:56
   8 Marius Besuijen        62 Dynamica                37:20
   9 Remco Schraven         64 Voorne Atletiek         37:40
  10 Tom Camphens           62 Olympus '70             38:20
  11 Matthijs van Boxtel    66 De Koplopers            38:54
  12 Gerard Wittenberg      62 Oud Beijerland          39:17
  13 Heero Spaan            62 AV Passaat              39:43
  14 Herbert Smit           64 AV Waterweg             39:47
  15 Ruud Karsbergen        61 Flakkee                 39:59
  16 Bennie van Huizen      64 Flakkee                 40:43
  17 Marco van Leeuwen      61 Voorne Atletiek         41:11
  18 Erik van der Meer      65 Voorne Atletiek         41:12
  19 Henk Vlekke            62 Voorne Atletiek         46:07
  20 Roland Groen           64 Voorne Atletiek         46:45
  21 Fred van Velzen        61 Topreis.nl              47:25
  22 Ronald Bik             64 PAC                     48:16
  23 Bert de Groot          64 Flakkee                 49:13
  24 Eric Beukers           62 PAC                     56:15
  25 Harry van der Knijff   64 AV Waterweg           1:00:45

     M45, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Charles Timmermans     57 Veteranen Nederland     35:30
   2 Amriet Oemraw          60 Rotterdam Atletiek      35:31
   3 Eddy Wijnants          58 Bouwel (BEL)            35:47
   4 Rachid Guigui          61 AV '56                  35:52
   5 Jaap van der Bok       61 Flakkee                 37:13
   6 Ernesto Gonzalez       56 PAC                     37:14
   7 Nico Vlaar             56 PAC                     37:31
   8 Jose Hoppenbrouwers    59 PAC                     38:34
   9 Kees van Bloois        59 Spirit Oud Beijerlan    39:43
  10 Egbert Roodbol         57 PAC                     39:46
  11 Cor Kuijvenhoven       58 De Koplopers            40:33
  12 Jaap van der Jagt      58 Spirit Oud Beijerlan    42:25
  13 Dick Snijders          60 Veteranen Nederland     42:41
  14 Peter Portzgen         57 PAC                     42:56
  15 Ron Aret               60 AV Gouda                43:14
  16 Ebel Magnin            60 Spirit Oud Beijerlan    43:42
  17 Bert Spek              59 PAC                     44:21
  18 Ruud Wessels           60 AV Waterweg             44:28
  19 Jan de Jong            57 Hoogvliet Rotterdam     44:48
  20 Jaap van Dam           61 AV Passaat              46:37
  21 Dick Hordijk           57 Spirit Oud Beijerlan    47:00
  22 Marcel van Druten      59 PAC                     47:49
  23 Roel de Loome          57 PAC                     50:15
  24 Sjaak Baris            57 PAC                     54:16
  25 Hans van Meggelen      56 Topreis.nl              56:18
  26 Boudewijn Dijkstra     59 AV Gouda                56:52
  27 Jan Bubbert            59 PAC                     57:23
  28 Theo Piening           59 Topreis.nl              57:26
  29 Hans Faaij             57 PAC                     57:34
  30 Ronald Doorewaard      60 AV Waterweg           1:00:45

     M50, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Jan Zuidweg            54 Flakkee                 35:41
   2 Loek van der Gaag      52 Fortuna                 37:39
   3 Ronald Kolloffel       54 AV Waterweg             37:56
   4 Jan Olsthoorn          52 PAC                     38:23
   5 Ron Koorevaar          52 De Koplopers            38:48
   6 Peter Penning          55 Veteranen Nederland     40:14
   7 Hans van Vliet         53 Herkingen               40:25
   8 Nico van den Bos       51 AV Passaat              41:21
   9 Dorus Breidenbach      52 PAC                     41:30
  10 Ricardo Baptiste       55 PAC                     41:57
  11 Martien Blok           55 Voorne Atletiek         42:20
  12 Ton Valk               52 Voorne Atletiek         42:20
  13 Rob Verhorst           52 PAC                     42:31
  14 Eef Kooman             54 Flakkee                 43:19
  15 Rien Spee              55 Flakkee                 44:19
  16 Edwin Elve             53 Flakkee                 44:30
  17 Wim Schouten           54 PAC                     44:59
  18 Teun Noordhoek         53 Spirit Oud Beijerlan    45:11
  19 Henk Schreuders        54 Flakkee                 46:30
  20 Bart Bovenberg         53 Spirit Oud Beijerlan    47:03
  21 Dick van Prooijen      56 Loopgroep PK            47:43
  22 Gerard van Velzen      56 Topreis.nl              49:36
  23 Berend Bakker          54 AV Passaat              52:36
  24 John Kriekaart         51 PAC                     59:08

     M55, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Dré de Wit             47 Leiden Atletiek         39:35
   2 Leo van Hoorn          49 PAC                     42:11
   3 Eddy Smit              48 Delta Sport             43:16
   4 Willem de Jong         50 Voorne Atletiek         43:38
   5 Wim Zorge              47 Flakkee                 45:29
   6 Manfred Jahnke         51 Flakkee                 46:06
   7 Jan van Putten         51 Flakkee                 47:05
   8 Giel Devile            49 PAC                     47:31
   9 Arjo Zwart             48 Voorne Atletiek         49:02
  10 Fred Dozy              50 Spark                   50:07
  11 Leo Groeneweg          48 Spirit Oud Beijerlan    50:43
  12 Arie Booy              50 Loopgroep PK            52:16
  13 Karel Oosthoek         46 Veteranen Nederland     52:39

     M60, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Joop Lasseur           42 Delta Sport             42:47
   2 Frans van Es           44 Voorne Atletiek         43:09
   3 Henk vd Heuvel         44 PAC                     43:34
   4 Henk Jumelet           43 Loopgroep PK            43:36
   5 H Slijkhuis            45 Veteranen Nederland     45:35
   6 Koos Schaay            45 Veteranen Nederland     45:53
   7 Cor Terlouw            45 AV Passaat              49:09
   8 Kees Bal               46 Flakkee                 51:23
   9 Jan Groeneveld         46 Veteranen Nederland     51:32
  10 Henk van Meerten       42 PAC                     51:45
  11 Leo Blanker            43 Spark                   53:06
  12 Leen van Hulst         43 Veteranen Nederland     54:26
  13 Wim Kapteyn            25 Veteranen Nederland     55:44
  14 Nico Lanser            45 Veteranen Nederland     58:33
  15 E van Wieringen        33 RWV                   1:03:23

     VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Carla Ophorst          58 Olympus '70             37:57
   2 Lindsay Marrewijk      83 Haag Atletiek           40:36
   3 Jacquelien Vlietland   75 Voorne Atletiek         40:44
   4 Daniella van Dulst     66 Flakkee                 44:12
   5 Pauline van Norden     74 Hellas                  46:49
   6 Linda Hoek             81 EUR Roadrunners         48:55
   7 Petra van de Laar      68 PAC                     50:48
   8 Nathalie Alders        70 Flakkee                 54:46
   9 Sandra Ruttinger          Dirksland               55:58
  10 Angelique Jansen       70 Loopgroep PK          1:05:34
  11 Manita Maliepaard      71 Stelle Runners        1:08:42

     V40, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Carin van der Ende     63 Olympus '70             42:39
   2 Marjolijn Goos         61 Fortuna                 45:02
   3 Jeanine van Overveld   61 THOR                    45:37
   4 Cora Vlot              64 AV Passaat              47:08
   5 Winifred Broeder       64 PAC                     48:38
   6 Els Snippe             61 Veteranen Nederland     49:31
   7 Karin de Kool          63 Spirit Oud Beijerlan    51:27
   8 Alice Bouman           64 PAC                     52:56

     V45, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Petra van Marrewijk    57 Olympus '70             45:41
   2 Myra van Altena        59 Flakkee                 48:06
   3 Karin Luijken          57 PAC                     49:20
   4 Roos Jonker            59 Flakkee                 54:35
   5 Ineke Snijder          59 Topreis.nl              54:39
   6 Jeanet Grootenboer-v d 61 Flakkee                 55:43
   7 Carla Bos              57 Flakkee                 58:15
   8 Sonja Kipping          58 Flakkee               1:00:29
   9 Marjolein Leenderts    57 Rotterdam Atletiek    1:04:04

     V50, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Sylvia Dingemans       51 Haag Atletiek           41:24
   2 Mickey Priem-Vullinghs 55 PAC                     42:40
   3 Hannie van Reek-den Ha 56 Voorne Atletiek         44:41
   4 Els Schreuders         52 Flakkee                 46:30
   5 Marja Sundermeijer     54 Spirit Oud Beijerlan    48:26
   6 Elly van Buytenen      46 Veteranen Nederland     50:39
   7 Lenie Mourik           56 Flakkee                 50:54
   8 Greetje Smit           50 Delta Sport             51:52
   9 Hannie Devile          49 PAC                     57:57
  10 Carla van Gemert       52 Loopgroep PK          1:05:34

     MPRES, 10 KM PRESTATIE
   1 Goos Speksnijder          Spijkenisse             39:36
   2 Erik Sluimer              Maassluis               40:29
   3 Paul Fest                 Sdijk                   42:36
   4 Aron Olivier           65 Nieuw Beijerland        43:11
   5 Jaap Melissant         55 Herkingen               43:23
   6 Benvindo Neves            Rotterdam               43:24
   7 Jos Heinen                Brielle                 43:41
   8 Paul de Goede             Ouddorp                 43:59
   9 Bram Schellevis           Herkingen               44:05
  10 Johan Hartman          59 Rotterdam               44:21
  11 Peter Verhagen            Goede Reede             45:33
  12 Dick Kuikstra          58 Spijkenisse             45:40
  13 Ron Vijfhuizen            Herkingen               46:21
  14 Paul van Kempen        60 Dirksland               47:17
  15 Tim Huysse             88 Sommelsdijk             47:29
  16 Marco van der Haar     69 Gouda                   47:39
  17 Don Croes              65 Brielle                 47:51
  18 Theo Tanis                Middelharnis            48:01
  19 Johan Villerius        57 Ouddorp Zh              48:24
  20 Martin Warbout         70 's-Gravendeel           48:25
  21 Arjan Reuijl              Sommelsdijk             48:30
  22 Gilbert Rekkers           Rotterdam               48:51
  23 Wiljo van den Nieuwend 71 Ouddorp Zh              50:01
  24 Ron de Leeuw van Weene 62 Zuidland                50:30
  25 Johan Langbroek           Dirksland               52:58
  26 Leen van Sliedrecht    46 Middelharnis            53:40
  27 Leon van Sliedregt        Rdam                    53:40
  28 Daniel Hordijk         83 Hellevoetsluis          53:41
  29 Hans Nieuwland         57 Sommelsdijk             54:24
  30 Andre Jacobs              Sommelsdijk             54:29
  31 Jura van Zwol          47 Middelharnis            55:58
  32 Roberto Madretsma         Vlaardingen             56:33
  33 Kees van Strien           Dirksland               56:59
  34 Anton van Kampen          Oude Tonge              57:01
  35 Ton Winkels            69 Nieuwe Tonge            57:37
  36 Peter Huijsse             Sommelsdijk             59:11
  37 Rien Elvé              56 Middelharnis          1:03:50
  38 Lennard Melissant         Middelharnis          1:07:45
  39 Henk van Rij              Middelharnis          1:07:59
  40 Theo Kootstra          44 Waarde                1:10:29

     VPRES, 10 KM PRESTATIE
   1 Hester vd Werk         72 Oostvoorne              45:49
   2 Petra van Vliet-Dijkma 74 Herkingen               48:02
   3 Ivonne van de Pad      64                         49:10
   4 Marianne van Heteren      Numansdorp              49:27
   5 Lea Slijkhuis             Middelharnis            52:02
   6 Marianne Verheul       68 Goedereede              52:52
   7 Angelique Schriek      66 Hellevoetsluis          58:09
   8 Danielle Tieleman      78 Goedereede              58:15
   9 Annemarie Lorsheijd       Spijkenisse           1:00:12
  10 Brigita Jacobs            Sommelsdijk           1:00:28
  11 Martha Vakkers            Voorburg              1:01:31
  12 Maranke van Zuilen     73 Dirksland             1:07:10

     5000M, 5 KM PRESTATIE
   1 Richard vd Knaap       87 Kwintsheul              18:47
   2 Rachid ben Meziane        Heinenoord              19:29
   3 Tim van Leeuwen        84 Maasdijk                19:48
   4 Roy Eversteijn         84 Wateringen              21:24
   5 Gerard Vermeulen          Brielle                 21:42
   6 Tim Woudenberg         63 Sommelsdijk             24:34
   7 C C W Mettrop          42 Spijkenisse             28:09

     5000V, 5 KM PRESTATIE
   1 Lindsey Faken          92 Barendrecht             23:24
   2 Laurey Hey             89 Sommelsdijk             24:26
   3 Japke Schreuders       89 Sommelsdijk             26:50
   4 Marijke Eland          57 Ouddorp                 28:03
   5 Dionne Buizert-van Vee 66 Hellevoetsluis          29:39
   6 Manon Troost              Stellendam              30:09
   7 Henriette Booij        50 Barendrecht             30:53
   8 Lyanne van t Zelfde       Middelharnis            32:01
   9 Corrie Breen-Akershoek 57 Ouddorp                 32:45
  10 Ineke Touw                Vierpolders             33:13
  11 Joke van der Kroon     58 Dirksland               33:20
  12 Marja Melissant        58 Herkingen               33:23

     2000M, 2 KM
   1 Jamie vd Steen            Sommelsdijk              7:24
   2 Bas Hoogzand              Middelharnis-RGO         8:10

     2000V, 2 KM
   1 Marloes Troost            Stellendam               8:13
   2 Anouk Luijmes             Middelharnis             8:55

     1000M, 1 KM
   1 Coen van Strien           Dirksland-Pr.Maurits     3:29
   2 Leon Struik               Melissant /  De Rege     3:35
   3 Rens Woudenberg           Sommelsdijk              3:38
   4 Martij Dijkgraaf          Melissant/regenboog      3:40
   5 Sam Roest                 Sommelsdijk              3:42
   6 Kevin Snoeij              Hellevoetsluis-TheoK     3:57
   7 Stephan Vogelaar          Sommelsdijk-School B     4:01
   8 Jack Jansen               Sommelsdijk              4:03
   9 Tim Vroegindeweij (JAR    Sommelsdijk              4:13
  10 Thijs Kern                Middelharnis/Dalton      4:14
  11 Pieter Kern               Midedelharnis/dalton     4:25
  12 Sander Kats               Sommelsdijk              4:27
  13 Stephan Braber            Melissant/Regenboog      5:00

     1000V, 1 KM
   1 Merel Luijmes             Middelharnis             3:32
   2 Lisa Lambregts            Achthuizen               3:43
   3 Florien Slijkhuis         Middelharnis             3:44
   4 Lotte Taale               Sommelsdijk-bossesch     3:47
   5 Lotte Fekkes              Sommelsdijk              3:48
   6 Spohie Mastenbroek        Dirksland                3:55
   7 Eva Prins                 Nieuwe Tonge             4:13
   8 Anna-Marie Mastenbroek    Dirksland                5:06
   9 Iris Jacobs               Sommelsdijk/jc v Gen     5:12

     800M, 800 METER
   1 Max Woudenberg            Sommelsdijk              2:41
   2 Christian Hoogzand        Sommelsdijk              2:42
   3 Yannick Commereuc         Sommelsdijk              3:00
   4 Jesse Pols                Sommelsdijk              3:04
   5 Jos van Strien            Dirksland/Pr.Maurits     3:19
   6 Michiel van Dam           Dirksland-Pr.Maurits     3:20
   7 Arne van ´t Geloof        Dirksland/Pr.Maurits     3:35
   8 Matthee vd Put            Sommelsdijk-Kompas       3:37
   9 Marijn Gotzenberger       Stad ah Haringvliet-     3:39
  10 Gijs de Boed              Sommelsdijk              4:40

     800V, 800 METER
   1 Jobine Akershoek          Ouddorp                  2:49
   2 Anne Blom                 Numansdorp-De Takken     2:56
   3 Sanne Lugtenburg          Sommelsdijk/jc v Gen     3:00
   4 Fraukje van Es            Dirksland                3:16
   5 Julia Nieuwland           Nieuwe Tonge             3:20
   6 Olga Struik            98 Melissant / De Regen     3:20
   7 Christi Hoogervorst       Middelharnis             3:20
   8 Kristel Schellevis        Middelharnis             3:26

     600M, 600 METER
   1 Reinier Slijkhuis         Middelharnis             2:14
   2 Joris Blom                Numansdorp/Takkenbos     2:18
   3 Jop van Heemst            Middelharnis             2:18
   4 Dave vd Enden             Sommelsdijk/het Komp     3:11

     600V, 600 METER
   1 Anne Fleur van Es         Dirksland                2:34
   2 Manon Postma              Hellevoetsluis-Woelh     2:45
   3 Elisa de Lange            Melissant/Regenboog      2:49
   4 Ania Kievit               Middelharnis/het Kom     3:21

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
15-09-2018 15e TielemanloopMiddelharnisFlakkee0
16-09-2017 14e TielemanloopMiddelharnisFlakkee0
24-09-2016 13e TielemanloopMiddelharnisFlakkee442
19-09-2015 12e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1162
20-09-2014 11e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1082
21-09-2013 10e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1235
22-09-2012 9e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1733
24-09-2011 8e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1425
18-09-2010 7e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1469
26-09-2009 6e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1770
27-09-2008 5e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1016
29-09-2007 4e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1138
04-09-2004 1e TielemanloopMiddelharnisFlakkee2620

 
Laatste reacties:
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10 km Tim van den Broeke (PR)29.53  Mse
10 km Tim Pleijte (PR 30.12)30.54  Mse
10 km Floris Willeboordse (PR 32.42)33.28  Mse
10 km Marijke de Visser (PR 35.12)35.28  Vse
10 km Carolien van de Kreeke (PR)38.36  V45
10 km Frederique Versluys (PR 37.26)39.55  V45
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019