donderdag 21 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
14-02: Tim van den Broeke na zijn 29.53 in Schoorl aan het woord
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: Giganten Trail Bergen op Zoom
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
4e Zomerloop
Zuidzande, dinsdag 29 juli 2008 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      HEREN, JEUGDLOOP 630M                                  
    1 Jorik Venema           01 Helmond                  2:49
    2 Twan Rijnberg          00 Zuidzande                2:57
    3 Sander Blondeel        01 Watervliet               3:07
    4 Jelle Temmerman        01 Waterland-Oudeman        3:18
    5 Mike Heijmans          99 Bergen op Zoom           3:24
    6 Stefano de Koster      04 Schoondijke              4:27
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 630M                                  
    1 Manon de Ruijsscher    01 Breskens                 2:58
    2 Anneke Lubbers         00 Zuidzande                3:04
    3 Fierja Bruggeman       00 Adegem                   3:14
    4 Britt Peerlinck        02 Drongen-Gent             3:18
    5 Florienne de Koster    01 Schoondijke              3:25
    6 Lotte Leemreize        02 Wychen                   3:35
    7 Angelina Oinare Sessel 04 Adegem                   4:45
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1250M                                 
    1 Bjorn Blondeel         98 Watervliet               5:20
    2 Thomas Palmen          97 Heerlen                  5:27
    3 Daan Leemreize         99 Wychen                   5:28
    4 Mart Rijnberg          96 Zuidzande                5:47
    5 Cil Claeys             00 Oostkerke                6:15
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1250M                                 
    1 Dewi Karels            97 Breskens                 5:10
    2 Claudia Brakman        96 Zuidzande                5:24
    3 Lizette Brakman        96 Zuidzande                5:40
    4 Ulricke Peerlinck      98 Drongen-Gent             5:49
    5 Daphne Blondeel        95 Watervliet               6:15
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 3,7KM                                  
    1 Mattie Buysse          93 Assenede                12:47
    2 Arne Mulder            90 Zwolle                  13:21
    3 Martijn Brooijmans     88 Tholen                  14:04
    4 J.P.den Dekker         61 Breskens                15:49
    5 Jesper Verstraete      99 Sint Laureins           16:03
    6 Ewout de Koeijer       94 Oostburg                16:19
    7 Christiaan Spruit      92 Terneuzen               16:45
    8 Jeffrey de Koning      87 Oostburg                17:13
    9 Arjen Luteijn          94 Oostburg                17:56
   10 Sven Lippens           84 Evergem                 18:03
   11 Jeroen Palmen          95 Heerlen                 18:49
   12 Tjieb Witteveen        94 Teteringen              18:50
   13 Romain van Hoecke      53 Terneuzen               19:03
   14 Werner Heymans         51 Sinaai                  19:17
   15 Rick Heijmans          97 Bergen op Zoom          19:20
   16 Henk van Looy          47 Schoondijke             20:11
   17 Peter van de Linde     82 Oostburg                21:00
   18 Marc Menue             64 Groede                  21:09
   19 Jens Kerckhove         95 Oostkerke               21:15
   20 Thomas Verminck        92 Eeklo                   38:19
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 3,7KM                                  
    1 Petra Tanghe           87 Oostburg                17:45
    2 Jacqueline Maas        67 Zuidzande               17:52
    3 Sonja Huigh            60 Oostburg                18:34
    4 Nardie Mulder          88 Zwolle                  18:54
    5 Tessa Karels           94 Breskens                18:57
    6 Cynthia Duininck       91 Zuidzande               19:23
    7 Alexandra van Doezelaa 65 Biervliet               19:42
    8 Kika Menue             97 Groede                  19:51
    9 Ellen Michielsen       82 Groede                  20:14
   10 Annemieke Rijnberg     67 Zuidzande               20:18
   11 Marga van den Broecke  60 Breskens                20:20
   12 Chantal Vergouwe       71 Watervliet              20:43
   13 Nella Kardol           62 Eeklo                   21:13
   14 Martine de Bruijne     89 Oostburg                22:53
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 6,8KM                                  
    1 Rutger Veerman         80 Aardenburg              23:30
    2 Luc Teerling           68 Drongen                 24:33
    3 Yves Kerckhove         62 Oostkerke               26:46
    4 Angelo van Nevel       90 Koolkerke               27:28
    5 Willem Faro            55 Breskens                29:28
    6 Jacco de Koster        73 Schoondijke             31:01
    7 ? van der Veen         67 Terneuzen               31:38
    8 Jaap Fremouw           46 Oostburg                31:51
    9 Jeffrey Tanghe         89 Breskens                31:54
   10 Marco de Vet           75 Axel                    32:09
   11 Jan-Piet Flikweert     62 Oostburg                32:25
   12 Alex van Kessel        73 Brielle                 32:43
   13 Casper Leemreize       70 Wijchen                 32:46
   14 Piet Klaaijsen         52 Groede                  33:08
   15 Ruben Dhont            44 Sint Laureins           33:42
   16 Luc Wille              57 Zomergem                34:44
   17 Jan Mulder             50 Zwolle                  34:53
   18 Patric de Dobbelaere   63 Oostburg                35:35
   19 Marc van Hijfte        59 Oostburg                35:49
   20 Paul Hermans           59 Sluis                   36:12
   21 Herman Sarneel         49 Sas van Gent            36:36
   22 Ron van Overloop       58 Schoondiojke            37:09
   23 Rik van Schuur         48 Oostburg                38:14
   24 Peter Tanghe           50 Breskens                38:15
   25 Claus Baedorff         44 Kaarst                  40:10
   26 Koen van de Sompele    63 Westkapelle             40:27
   27 Bert Bokelman          46 Eindhoven               40:57
   28 Edwin Adriaans         66 Eindhoven               40:57
   29 Alexander Geyssens     70 Oostburg                42:09
--------------------------------------------------------------------------------

      DAMES, TRIMLOOP 6,8KM                                  
    1 Melissa Veldkamp       93 Knokke- Heist           31:59
    2 Emmy Quataert          51 Retranchement           33:06
    3 Katrien Vervarcke      70 Oostkerke               33:22
    4 Christianne Vermorken  58 Nieuwvliet              33:46
    5 Claudine Goethals      61 Aardenburg              35:35
    6 Hannah Risseeuw        84 Schoondijke             35:39
    7 Elisabeth Sticker      52 Keulen                  35:49
    8 Nancy Maerten          69 Eeklo                   35:58
    9 Ludwine De Mits        60 Waarschoot              37:30
   10 Mariska de Broekert    74 Zelzate                 42:09
   11 Conny van Vooren       76 Adegem                  43:29
   12 Nancy van Landegem        Adegem                  43:29
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 10KM                                   
    1 Andre Schieffer        80 Bruehler                37:00
    2 Quierien Driedijk      72 Heinkenszand            38:35
    3 Dirk Casselman         68 Knokke                  39:43
    4 Nico Ros               65 Waarschoot              39:50
    5 Luc Ryckaert           60 Lembeke                 39:51
    6 Peter Declerck         74 Waarschoot              39:56
    7 Jimmy Venema           62 Helmond                 40:00
    8 Kurt Taghon            67 Zomergem                40:01
    9 Bavo Sierens           79 Sint Laureins           40:23
   10 Patrick Temmerman      69 Kaprijke                40:43
   11 Reggie Blondeel        68 Watervliet              40:52
   12 Frank Verschorre       58 Breskens                41:04
   13 Patrick de Boevere     65 Aardenburg              41:18
   14 N. Klapwijk            78 Axel                    41:38
   15 Harm Kolvoort          65 Steenwijk               41:39
   16 John Mansvelders       56 Deurne                  41:40
   17 Michel de Ruijsscher   69 Breskens                42:16
   18 Sander Verminck        89 Eeklo                   42:25
   19 Gino Sesselle          79 Sint Jan in Eremo       42:36
   20 Andre Verstrynge       58 Maldegem                42:53
   21 Niek van Belzen        64 Axel                    43:00
   22 Niek Rijnberg          67 Zuidzande               43:03
   23 Guido Vanderyse        57 Damme                   43:04
   24 Eric van Nevel         56 Koolkerke               43:19
   25 Jan de Mits            62 Evergem                 43:36
   26 Herman Kuyer           60 Terneuzen               43:41
   27 Andre Trines           63 Veldhoven               43:50
   28 Jackie Verstraete      65 Sint Laureins           43:58
   29 Erik Nuyts             65 Eeklo                   44:20
   30 Ebe Blaauw             53 Terneuzen               44:32
   31 Hanno den Hoon         57 Terneuzen               44:32
   32 Marc Welvaert          63 Oost Eeklo              44:37
   33 Henk de Latter         60 Waarschoot              44:40
   34 Jan van de Linde       53 Oostburg                46:09
   35 Robert Hogeweg         61 Eindhoven               46:40
   36 Ronny Goethals         58 St. Jan in Eremo        46:49
   37 Izaak Luteijn          45 Den Haag                47:15
   38 Dirk Keukeleire        69 Brugge                  47:43
   39 Simon de Feyter        64 Schoondijke             48:01
   40 Rini Boidin            65 Aardenburg              48:07
   41 Willy van Puyvelde     42 Schoondijke             48:16
   42 P. van de Water        47 Bergen op Zoomn         49:30
   43 Dennis Kaashoek        81 Oostburg                49:52
   44 Ronny Scherbeijn       50 Cadzand                 50:12
   45 Nico Verheul           51 Oostburg                50:54
   46 Ronald van de Veire    55 Oostburg                51:15
   47 Jan Palmen             62 Heerlen                 52:08
   48 Willy Gulikers         48 Meerssen                53:06
   49 Fred van de Winkel     47 Heerlen                 54:04
   50 Nico Brand             46 Geldermalsen            55:19
   51 Christophe Dewilde     74 Sint Margriete          56:05
   52 Etienne van de Veire   50 Oostburg                57:33
   53 Paul van de Veire      79 Oostburg                57:33
   54 Jurgen Lippens         71 Waarschoot            1:02:23
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 10KM                                   
    1 Terese van Lare        49 Sluis                   42:34
    2 Elisa Rijk             86 Schoondijke             42:54
    3 Sarah Schieffer        79 Bruehler                44:41
    4 Margo Adriaans         67 Eindhoven               51:36
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
17-07-2018 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
31-07-2018 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
24-07-2018 4e ZomerloopGroedeWielingen0
10-07-2018 2e ZomerloopCadzand-BadWielingen0
07-08-2018 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
03-07-2018 1e ZomerloopIJzendijkeWielingen0
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Marcel Mangnus: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019