woensdag 14 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
22-10: Tim van den Broeke de beste in 57e Singelloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
za 15-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande (1436)
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
3e Zomerloop
Nieuwvliet, dinsdag 22 juli 2008 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      HEREN, JEUGDLOOP 750                                   
    1 Timo Bertens           99 Oostburg                 3:17
    2 Sebastian van Holland  99 Cadzand                  3:27
    3 Andre Schornstein      00 Gangelt                  3:42
    4 Thomas Minderhoud      98 Nieuwvliet               3:45
    5 Sjors Janssen          00 Tilburg                  3:46
    6 Twan Rijnberg          00 Zuidzande                4:06
    7 Kevin Scheele          02 Terneuzen                4:28
    8 Mike Heijmans          99 Bergen op Zoom           5:25
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 750                                   
    1 Puck Rijnberg          00 Zuidzande                3:57
    2 Alina Schornstein      00 Gangelt                  4:15
    3 Florienne de Koster    01 Schoondijke              4:20
    4 Sarah Schornstein      03 Gangelt                  4:45
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Carlo Fieret           97 Nieuwvliet               5:59
    2 Thomas Palmen          97 Heerlen                  6:17
    3 Floris Huigh           98 Schoondijke              6:23
    4 Simon Herberg          95 Deutschland              6:36
    5 Matheo de Vriese       97 Zele                     6:40
    6 Daan Leemreize         99 Wychen                   6:48
    7 Mart Rijnberg          96 Zuidzande                7:03
    8 Arno de Vriese         97 Zele                     7:12
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Paulien de Koster      95 Breskens                 5:56
    2 Dewi Karels            97 Breskens                 5:58
    3 Svenja Bexkens         97 Hilden                   6:45
    4 Vanessa Bexkens        98 Hilden                   7:21
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 4,8KM                                  
    1 Arne Mulder            90 Zwolle                  17:20
    2 Yves Kerckhove         62 Oostkerke               18:18
    3 Hans v.d. Laar         80 Gastel                  18:22
    4 Mark Klaaijsen         85 Nieuwvliet              18:43
    5 Gerrit Heersink        63 Aalten                  18:48
    6 Wim Awater             60 Beek Ubbergen           18:51
    7 Jan Elfrink            82 Groede                  19:19
    8 Erwin Scheele          71 Terneuzen               19:48
    9 J.P. den Dekker        61 Breskens                20:00
   10 Jaap van der Veen      67 Terneuzen               20:01
   11 Erwin De Hon           71 Watervliet              20:27
   12 Edwin Huigh            91 Oostburg                20:52
   13 M. de Vet              75 Axel                    21:44
   14 Bart de Blaaij         82 Nieuwvliet              22:14
   15 Midas De Vriese        95 Zele                    22:17
   16 Piet Klaaysen          51 Groede                  22:31
   17 Theo Kappetein         64 Terneuzen               22:32
   18 Arjen Luteijn          94 Oostburg                22:59
   19 Tom Gulikers           94 Maastricht              23:26
   20 Rob Senden             59 Wemmel                  23:31
   21 Marco Minderhoud       71 Nieuwvliet              23:31
   22 Piet Verbeek           43 Lokeren                 23:40
   23 Sven Lippens           84 Evergem                 23:42
   24 Jan Mulder             50 Zwolle                  23:48
   25 Sander de Dobbelaere   96 Oostburg                23:54
   26 Roland Bertens         68 Oostburg                23:58
   27 Patrick de Dobbelaere  63 Oostburg                23:59
   28 Ignace van Nevel       65 Oostkamp                24:02
   29 Rob v.d. Laar          84 Budel                   24:14
   30 Andre van den Hul      69 Berkel-Enschot          24:31
   31 Ron Vermorken          56 Nieuwvliet              24:34
   32 Henk van de Looy       47 Schoondijke             25:07
   33 Jeroen Palmen          95 Heerlen                 25:37
   34 Werner Heymans         51 Sinaai                  25:48
   35 E van Hengel           69 Oostburg                25:57
   36 Eric Van de Veire      51 Lembeke                 26:05
   37 Jens Kerckhove         96 Oostkerke               26:15
   38 A. Geyssens            70 Oostburg                28:36
   39 Kika Menue             97 Groede                  28:38
   40 Marc Menue             64 Groede                  30:10
   41 Rick Heijmans          97 Bergen op Zoom          30:11
   42 Fred v.d. Broek        62 Breda                   30:39
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 4,8KM                                  
    1 Tilly v.d. Laar        52 Budel                   20:02
    2 Melissa Veldkamp       93 Knokke Heist            21:51
    3 Christianne Vermorken  58 Nieuwvliet              22:18
    4 Emmy Quataert          51 Retranchement           22:34
    5 Petra Tanghe           87 Oostburg                23:14
    6 Nancy Maerten          69 Eeklo                   23:15
    7 Jacqueline Maas        67 Zuidzande               23:22
    8 Sonja Huigh            60 Oostburg                23:46
    9 Nardie Mulder          88 Zwolle                  24:30
   10 Mirjam de la Chambre   68 Terneuzen               25:02
   11 Ludwine de Mits        60 Waarschoot              25:09
   12 Marga van den Broecke  60 Breskens                25:58
   13 Cynthia Duininck       91 Zuidzande               26:27
   14 Wiesje Besselink       67 Hulshout                26:30
   15 Ellen Michielse        82 Groede                  26:36
   16 Coby de Dobbelaere     64 Oostburg                27:56
   17 Sandra Lenoir          67 Zele                    28:19
   18 Maaike v.d. Laar       88 Gastel                  28:23
   19 Mariska de Broekert    74 Zelzate                 28:36
   20 Marijke Soulimans      58 Hoofdplaat              30:14
   21 Ietje Naring           54 Breda                   30:36
   22 Pia van Opdurp         58 Schoondijke             32:44
--------------------------------------------------------------------------------



      HEREN, TRIMLOOP 8,4KM                                  
    1 Sjaak Luteijn          57 Oostburg                30:05
    2 Sander de Bart         87 Aardenburg              32:21
    3 Matti Buysse           83 Assenede                33:13
    4 Marlon Roels           71 Terneuzen               33:40
    5 Maarten van Goethem    76 Hulst                   34:02
    6 Frank Boerebach        60 Hoek                    34:09
    7 Jimmy Venema           62 Helmond                 34:46
    8 Wieger Wiggemans       61 Deventer                35:01
    9 Henk de Sutter         60 Waarschoot              35:31
   10 Angelo van Nevel       90 Koolkerke               35:38
   11 Frank Verschorre       58 Breskens                35:46
   12 Harm Kolvoort          65 Steenwijk               36:01
   13 Gerard van de Berg     62 Rotterdam               36:20
   14 Willy Bexkens          68 Hilden                  36:24
   15 John Mansvelder        56 Deurne                  36:35
   16 Patrick de Sutter      61 Oostburg                36:38
   17 Nico Ros               65 Waarschoot              36:47
   18 Reggie Blondeel        68 Watervliet              36:47
   19 Erik Nuyts             65 Eeklo                   36:53
   20 Andre Verstrynge       58 Maldegem                37:08
   21 Winfried Herberg       59 Beckingen               37:16
   22 Willem Faro            55 Breskens                37:36
   23 Niek Rijnberg          67 Zuidzande               37:46
   24 Patrick de Boevere     65 Aardenburg              37:52
   25 Kurt de Muyt           63 Damme                   37:57
   26 Jackie Verstraete      65 Sint Laureins           37:59
   27 Gino Sesselle          71 Bentille                38:05
   28 Jacco de Koster        73 Schoondijke             38:47
   29 Paul van Hiel          70 Jette                   38:59
   30 Patrick Heyrman        57 Grembergen              39:49
   31 Henri Lankveld         62 Gaanderen               40:03
   32 Jurgen Hooreweghe      73 Oostburg                40:17
   33 Eric van Nevel         56 Koolkerke               40:20
   34 Walter Marien          59 Hulshout                40:35
   35 Simon de Feijter       64 Schoondijke             40:58
   36 Dirk Keukeleire        61 Brugge                  41:04
   37 Willy van Puijvelde    42 Schoondijke             41:16
   38 Dennis Kaashoek        81 Oostburg                41:42
   39 Piet van de Water         Bergen op Zoom          41:49
   40 Rini Boidin            65 Aardenburg              41:57
   41 Jackie Van Raepenbusch 57 Knokke                  42:03
   42 Jan Piet Flikweert     62 Oostburg                42:27
   43 Arthur Jansen          66 Ede                     42:48
   44 Ronny Scherbeijn       50 Cadzand                 42:57
   45 Peter De Vriese        63 Zele                    43:07
   46 Erik Nijhuis           71 Oirschot                43:19
   47 Casper Leemreize       70 Wijchen                 43:48
   48 Guido Fintelman        69 Epe                     43:53
   49 Wolfgang Schornstein   72 Gangelt                 44:15
   50 Nico Verheul           51 Oostburg                44:16
   51 Ruben Dhont            44 St. Laureins            44:24
   52 Marc Blomme            68 Knokke Heist            44:27
   53 Michel van Nieuwland   66 Haarlem                 45:07
   54 Henk van Til           45 Aduand                  46:21
   55 Jan Palmen             62 Heerlen                 46:23
   56 Marc van Hijfte        59 Oostburg                46:36
   57 Piet de Knegt          57 Rhoon                   46:38
   58 Fred van de Winkel     47 Heerlen                 46:47
   59 Jan Hobbelen           65 Breda                   47:01
   60 Paul Herman            59 Sluis                   47:02
   61 Michael Zimmermann     57 Bornheim                47:03
   62 Bert Gulikers          64 Maastricht              47:40
   63 Ron van Overloop       58 Schoondijke             48:12
   64 Christophe de Wilde    74 Sint Margriete          48:20
   65 Wim Wijna              42 Tilburg                 48:29
   66 Jurgen Lippens         71 Waarschoot              51:16
   67 Diane Lefaible         68 Dworp                   51:17
   68 Edwin Adriaans         66 Eindhoven               53:10
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 8,4KM                                  
    1 Elisa Rijk             86 Schoondijke             37:59
    2 Katrien Vervarcke      70 Oostkerke               43:13
    3 Margot Adriaans        67 Eindhoven               44:30
    4 Iris Vermeulen         75 Hulst                   44:52
    5 Elisabeth Sticker      52 Keulen                  45:27
    6 Jilleke Rouwet         64 Hoogvliet               46:38
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
24-07-2018 4e ZomerloopGroedeWielingen0
10-07-2018 2e ZomerloopCadzand-BadWielingen0
07-08-2018 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
03-07-2018 1e ZomerloopIJzendijkeWielingen0
31-07-2018 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
17-07-2018 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Kustmarathon Kan Volgend Jaar ..
Gerben Soethaert: Levensduur Van Sporthorloges..
Martijn de Kok: Levensduur Van Sporthorloges..
Jeroen Janse: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018