vrijdag 21 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande (71)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zomerloop
Retranchement, dinsdag 8 juli 2008 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      HEREN, JEUGDLOOP 750 M                                 
    1 Sebastian van Holland  99 Cadzand                  2:25
    2 Scott van Tilburg      01 Amstelveen               2:30
    3 Twan Rijnberg          00 Zuidzande                2:44
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 750 M                                 
    1 Lara de Greef          99 Oostburg                 2:42
    2 Sarah Schoonstein      03 Zwinhoeve                3:08
    3 Alina Schoonstein      00 Zwinhoeve                3:14
    4 Bente Rijnberg         02 Zuidzande                3:15
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Timber van Tilburg     96 Amstelveen               5:11
    2 Marijn de Greef        97 Oostburg                 5:22
    3 Niklas Theisen         97 Lintort                  5:24
    4 Wouter van der Slikke  98 Retranchement            5:54
    5 Lorenzo de Sutter      98 Terneuzen                6:15
    6 Mart Rijnberg          96 Zuidzande                6:18
    7 Moritz Leiting         00 Bocholt                  7:31
    8 Mike Heijmans          99 Bergen op Zoom           7:51
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Kim van Marle          96 Kamperveen               5:50
    2 Svenja Bexkens         97 Hilden                   6:22
    3 Vanessa Bexkens        98 Hilden                   6:38
    4 Charlotte de la Chambr 99 Terneuzen                7:48
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 3,6 KM                                 
    1 Rafael Hoogenberg      92 Axel                    13:10
    2 Philip Qusquire        82 Oostende                13:21
    3 Peter van Waes         62 Aardenburg              13:26
    4 Jan Elfrink            82 Groede                  13:59
    5 Wilhelm Storr          54 Sohren                  14:22
    6 Mark Klaaysen          85 Groede                  14:28
    7 Ewout de Koeijer       94 Oostburg                15:33
    8 Tom de Bruyn           93 Heikant                 16:07
    9 Theo Kappetein         64 Terneuzen               16:11
   10 Bart de Blaeij         82 Nieuwvliet              16:40
   11 Christiaan Spruit      92 Terneuzen               16:52
   12 P. Klaaysen            51 Groede                  17:05
   13 Sven Lippens           84 Evergem                 17:09
   14 Roelof Hoogenberg      94 Axel                    17:25
   15 Ignace van Nevel       65 Oostkamp                18:00
   16 Arjen Luteijn          94 Oostburg                18:03
   17 Rick Heymans           97 Bergen op Zoom          18:21
   18 Herman Sarneel         49 Sas van Gent            18:29
   19 Patric de Dobbelaere   63 Oostburg                19:02
   20 Henk van de Looy       47 Schoondijke             19:40
   21 Carlos Verbuyt         43 Ijzendijke              22:57
   22 Francois Babijn        61 Oostburg                31:07

      DAMES, TRIMLOOP 3,6 KM                                 
    1 Veronique Vasseur      83 Oostburg                17:17
    2 Jacqueline Maas        67 Zuidzande               19:00
    3 Ellen Michielsen       82 Groede                  19:22
    4 Cynthia Duininck       91 Zuidzande               19:31
    5 Michelle de la Chambre 90 Terneuzen               20:10
    6 Mattanja Denuit        71 Oostende                20:45
    7 Marijke Soulimans      58 Hoofdplaat              22:22
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 7,2 KM                                 
    1 Kris Derveaux          76 Oostende                24:33
    2 Yves Kerkhove          62 Oostkerke               29:09
    3 Michel de Ruijsscher   69 Breskens                29:43
    4 Angelo van Nevel       90 Koolkerke               30:38
    5 Jurgen Hooreweghe      73 Oostburg                32:10
    6 Carlo de Smit          67 Breskens                32:30
    7 Roelof Kuijpers        82 Utrecht                 34:27
    8 Patrick Rootsaert      65 Aardenburg              34:46
    9 J. de Vries            71 Ijzendijke              35:11
   10 Daan Dieleman          49 Zaamslag                35:31
   11 Paule Herman           59 Sluis                   36:54
   12 Marco Minderhoud       71 Nieuwvliet              37:34
   13 Ron van Overloop       58 Schoondijke             38:12
   14 Wim Huigh              65 Cadzand                 38:23
   15 Marc van Hijfte        59 Oostburg                39:07
   16 Fred van de Winkel     47 Heerlen                 39:18
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 7,2 KM                                 
    1 Jessica Lueth          93 Lintorf                 32:14
    2 Katrien Vervarcke      70 Oostkerke               34:42
    3 Emmy Quataert          51 Retranchement           34:44
    4 Christianne Vermorken  58 Nieuwvliet              35:53
    5 Hannah Risseeuw        84 Schoondijke             36:09
    6 Carla Zegers           68 Koewacht                36:51
    7 Mirjam de la Chambre   68 Terneuzen               38:28
    8 Sylvia De Graeve       76 Knokke-Heist            41:36
    9 Coby de Dobbelaere     64 Oostburg                43:25
   10 Janny Geertsema-Kieft  66 Winschoten              43:40
   11 Isabelle Van Eeghem    75 Knokke-Heist            49:27
   12 Pascale Van Eeghem     72 Knokke-Heist            49:31
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 10,8KM                                 
    1 Edwin de la Ruelle     69 Koewacht                37:06
    2 Ivo de Bruijn          65 Heikant                 38:53
    3 Matt Buysse            83 Assenede                41:39
    4 Reiner Vorsteher       60 Wuppertal               42:47
    5 Dirk Casselman         68 Knokke Heist            42:57
    6 Peter Dryepondt        69 Dudzele                 44:16
    7 Norbert Nagel          66 Neu-Vokset              44:24
    8 Frans Daalman          52 Breskens                44:41
    9 Patrick de Sutter      66 Oostburg                45:22
   10 Patrick van de Vijver  71 Veldhoven               45:27
   11 Willy Bexkens          68 Hilden                  45:33
   12 Niek Rijnberg          67 Zuidzande               46:51
   13 Ebe Blaauw             53 Terneuzen               47:55
   14 Kurt de Muyt           63 Damme                   47:59
   15 Frank Brouwers         64 Amsterdam               48:24
   16 Jan Boonman            52 Axel                    49:17
   17 Lorenzo Lammers        90 Assenede                50:28
   18 Pascal Seen            77 Schoondijke             50:34
   19 Aernout Baarsma        71 Rotterdam               50:43
   20 Piet van de Water      47 Bergen op Zoom          51:47
   21 Danny Mareydt          59 Knokke                  52:04
   22 Willy van Puijvelde    42 Schoondijke             52:25
   23 Simon de Feyter        64 Schoondijke             52:52
   24 Marc Impens            74 ??                      53:00
   25 Valentijn Lemahieu     77 Retranchement           53:04
   26 Rini Boidin            65 Aardenburg              53:08
   27 P.J. Reitsma           65 Hilversum               53:25
   28 Ronny Scherbeijn       50 Cadzand                 53:25
   29 Jackie van Raepenbosch 57 Knokke                  54:07
   30 Bernard Vanassche      49 Zwijndrecht (B)         54:20
   31 Ronald van de Veire    55 Oostburg                54:57
   32 Marc Blomme            68 Westkapelle             55:03
   33 Stefan Flets           62 Bielefeld               55:53
   34 Wolfgang Schoonstein   72 Zwinhoeve               57:05
   35 Nico Verheul           51 Oostburg                57:18
   36 Etienne van de Veire   50 Oostburg              1:04:29
   37 Paul van de Veire      79 Oostburg              1:04:30
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 10,8KM                                 
    1 Nicole Spruit          70 Veldhoven               55:35
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-07-2018 2e ZomerloopCadzand-BadWielingen0
03-07-2018 1e ZomerloopIJzendijkeWielingen0
07-08-2018 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
17-07-2018 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
31-07-2018 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
24-07-2018 4e ZomerloopGroedeWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
marath Marlon Roels (PR)3.08.07  M45
marath Paola van Gilst (PR)3.09.15  V45
marath Ada Geuze (PR)3.17.39  V35
marath Michel Ridderhof (PR 3.19.10)3.24.00  M45
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018