maandag 23 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
19e Stratenloop Zoutelande
Zoutelande, woensdag 2 juli 2008 - Organisatie: Dynamica
9.2 km
001 Beije Arjan          DeltaSport       100 0:30:55   1eH20  
002 Vasseur Remy         Dynamica         053 0:31:50   2eH20  
003 Pleijte Tim          Dynamica         042 0:32:12   3eH20  
004 Rabout Theo          Wielingen        069 0:32:19   4eH20  
005 Tongeren Miquel      Dynamica         098 0:32:52   1eH35  
006 Sparrentak Wim v     Dynamica         593 0:32:55   2eH35  
007 KoetsenruyterTom     THOR             556 0:33:18   5eH20  
008 Vos Wilko de         AV'56            058 0:33:20   1eH45  
009 Kok Erik             Dynamica         056 0:33:34   3eH35  
010 Kramer Hannuel       Dynamica         592 0:34:01   6eH20  
011 Riemens Marc         Dynamica         035 0:34:08   4eH35  
012 Wilde Jan de         AV'56            569 0:34:10   2eH45  
013 Melissant Andre      Flakkee          112 0:34:13   5eH35  
014 Overgaauw Ronnie     Zoutelande       597 0:34:21   7eH20  
015 Vos Wim              Dynamica         039 0:34:24   3eH45  
016 Want Frank vd        Middelburg       121 0:34:26   8eH20  
017 Limbergen peter      AV'56            561 0:34:29   9eH20  
018 Groot Tom            Flakkee          041 0:34:36  10eH20  
019 Prangsma Herman      Otterlo          558 0:34:53   6eH35  
020 Lijnen Filip         Hasselt          595 0:34:58   7eH35  
021 Vaardegem Jan v      Dynamica         023 0:35:01   8eH35  
022 Kok Martijn de       Dynamica         057 0:35:07  11eH20  
023 Verhage Bram         Aagtekerke       090 0:35:09   4eH45  
024 Joziasse Sjacco      Dynamica         111 0:35:14   9eH35  
025 Leng Edward de       Dynamica         075 0:35:25   5eH45  
026 Boks Jorim de        Middelburg       078 0:35:28  12eH20  
027 Bostelaar Rens       Dynamica         584 0:35:31   6eH45  
028 Broeke Rian v d      Dynamica         599 0:35:34   7eH45  
029 Geldof Marco         Dynamica         063 0:35:48  10eH35  
030 Klem Pieter          Flakkee          029 0:35:50  13eH20  
031 Beljaars Franky      Dynamica         032 0:35:54  11eH35  
032 Herder Theo den      AV'56            565 0:36:00   1eH55  
033 Besuyen Marius       Dynamica         016 0:36:02   8eH45  
034 Horssen Pieter v     Dynamica         001 0:36:06   2eH55  
035 Pagter Kevin de      Dynamica         055 0:36:10  14eH20  
036 Jacobse Leon         Dynamica         083 0:36:13  15eH20  
037 Daalen Anton van     Koudekerke       030 0:36:18   9eH45  
038 Ritsema Jaap Jan     Middelburg       033 0:36:32  12eH35  
039 Joziasse Aart        Middelburg       081 0:36:36  13eH35  
040 Overweel John        Dynamica         096 0:36:39   3eH55  
041 Hengst Laurens J     Aagtekerke       122 0:36:41  14eH35  
042 Oosterhout Liset     AVO'83           606 0:36:44   1eD35  
043 Wattel Adriaan       Middelburg       012 0:36:54  16eH20  
044 Engels Anjolie       Dynamica         775 0:36:58   1eD20  
045 Schroevers Jacco     Middelburg       585 0:37:00  15eH35  
046 WesterweeleHenrik    Dynamica         028 0:37:02  17eH20  
047 Elenbaas Marinus     Goes             108 0:37:04  18eH20  
048 Carol Robert         Dynamica         034 0:37:06  16eH35  
049 Verstraate Wibo      Dynamica         563 0:37:09  17eH35  
050 Male Gerard vd       Westkapelle      525 0:37:11  10eH45  
051 Harmes Erwin         Dynamica         004 0:37:13  19eH20  
052 Achterberg Han       DeltaSport       546 0:37:15  11eH45  
053 Nooijer Hans de      Middelburg       572 0:37:17  18eH35  
054 Haven Laurens vd     AV'56            557 0:37:21  19eH35  
055 Besuyen Wim          Dynamica         074 0:37:25   4eH55  
056 PoortvlietPieter     Veere            026 0:37:29  20eH20  
057 Lous Paco            Vlissingen       067 0:37:33  21eH20  
058 Dijk Arie van        Flakkee          116 0:37:37   5eH55  
059 Block Sandra de      RKHAV            797 0:37:44   2eD20  
060 Dellebeke Ron        Dynamica         586 0:37:47  12eH45  
061 Bruyn Leo de         Oostkapelle      562 0:37:50  20eH35  
062 Staal Archie         DeltaSport       092 0:37:53  21eH35  
063 Visser Bram de       Middelburg       577 0:37:56  13eH45  
064 Swiers Jurjen        Vlissingen       532 0:38:17  22eH35  
065 Bostelaaar Benito    Dynamica         537 0:38:27  22eH20  
066 Joziasse Giel        AV'56            080 0:38:29  23eH35  
067 Kok Marianne de      Dynamica         603 0:38:32   2eD35  
068 Buteyn Ruud          Middelburg       073 0:38:40  23eH20  
069 Guequierre John      Dynamica         014 0:38:45   6eH55  
070 Hendrikse Fred       Koudekerke       119 0:38:46  24eH35  
071 Meeuwse Jos          Arnemuiden       005 0:38:48  14eH45  
072 KooleMaatChantal     Dynamica         781 0:38:55   3eD20  
073 Geschiere Gilles     Meliskerke       124 0:39:01  25eH35  
074 Geluk Jos            DeltaSport       101 0:39:07  15eH45  
075 Schafers Peter       Essen Dld        566 0:39:10  16eH45  
076 Lous Henk            Dynamica         066 0:39:12  17eH45  
077 Huibregse Wim        Westkapelle      543 0:39:14  26eH35  
078 Pouwelse Arthur      Middelburg       534 0:39:16  18eH45  
079 Vogel Frans          Middelburg       549 0:39:19  27eH35  
080 Pagter Rob de        Ritthem          580 0:39:21  24eH20  
081 Joziasse Anita       AV'56            780 0:39:23   1eD45  
082 Kramer Acronius      AV'56            093 0:39:27   7eH55  
083 Strobos Ronald       Middelburg       531 0:39:29  19eH45  
084 Eijzeren Harm v      Meliskerke       587 0:39:38  25eH20  
085 Koetsenruyter leo    THOR             107 0:39:41  20eH45  
086 Houterman Klaas      Westkapelle      524 0:39:44  26eH20  
087 Hage Christiaan      Vlissingen       097 0:40:01  27eH20  
088 Alphen Edwin van     Vlissingen       027 0:40:04  28eH35  
089 Rombout Jan          Dynamica         113 0:40:15  29eH35  
090 Luitwieler Jacky     Dynamica         040 0:40:20  21eH45  
091 BootsgezelDennis     Vlissingen       091 0:40:23  28eH20  
092 Luijk Lion van       Dynamica         015 0:40:25  22eH45  
093 Peijl Hans v d       Domburg          017 0:40:27  23eH45  
094 Jonge Wim de         AV'56            046 0:40:33   8eH55  
095 Roose Wim            Loopgr A Stigter 002 0:40:36   9eH55  
096 Portegies Sjaak      Middelburg       094 0:40:42  24eH45  
097 Toutenhoofd Vinc     Westkapelle      045 0:41:04  30eH35  
098 Theune Jan           Zoutelande       571 0:41:06  31eH35  
099 Meeder Frits         Middelburg       118 0:41:09  25eH45  
100 Rijke Ronald de      Dynamica         095 0:41:11  32eH35  
101 Schurink Peter       Vlissingen       596 0:41:15  26eH45  
102 Wisse PAC            Dynamica         564 0:41:19  33eH35  
103 Wolf Johan de        Vlissingen       071 0:41:21  27eH45  
104 Put Jos              Vlissingen       559 0:41:23  34eH35  
105 Schreyenberg Wim                      079 0:41:30  35eH35  
106 Frederiks Ruud       s-Heerenhoek     018 0:41:40  28eH45  
107 GonzalvesFatima      Middelburg       607 0:41:42   3eD35  
108 Zuidweg leo          Middelburg       548 0:41:44  36eH35  
109 Aspert Jack van      Dynamica         038 0:41:48  29eH45  
110 Poel Henk van de     Westkapelle      009 0:41:50  30eH45  
111 Dulst Daniella v     Flakkee          786 0:41:51   4eD35  
112 Tullenaar Bart       Vlissingen       568 0:41:53  31eH45  
113 Joosse Rinus         AV'56            024 0:41:55   1eH65  
114 Keulen Bram van      Meliskerke       043 0:41:58  37eH35  
115 Visser Kees de       Aagtekerke       114 0:42:00  38eH35  
116 Oele Jaap            Kapelle          025 0:42:03  10eH55  
117 Saija Boy            Middelburg       021 0:42:06  32eH45  
118 Voort Roy v d        Dynamica         089 0:42:08  29eH20  
119 Polderdijk Wilma     Dynamica         793 0:42:17   5eD35  
120 KrimpenfortMaaike    Spado            609 0:42:20   6eD35  
121 Vos Arjan de         DeltaSport       551 0:42:23  39eH35  
122 Mulder S             Middelburg       552 0:42:25  30eH20  
123 Riemens Rinus        Biggekerke       086 0:42:27  33eH45  
124 PaardekooperRinus    AV'56            560 0:42:30  34eH45  
125 Muller Cor           DeltaSport       123 0:42:36   2eH65  
126 Aartsen Arthur       Middelburg       539 0:42:41  31eH20  
127 Maas Erwin vd        Oudelande        594 0:42:49  40eH35  
128 Noordhoek Teun       Spirit           547 0:42:52  11eH55  
129 Velde Jaap vd        Serooskerke      522 0:42:56  35eH45  
130 Rijke Leo de         Vlissingen       105 0:42:58  41eH35  
131 Boogaard Jos         Dynamica         588 0:43:02  12eH55  
132 Vries Koen de        Vlissingen       574 0:43:04  36eH45  
133 Jongeneel Rob        Middelburg       541 0:43:06  42eH35  
134 Siereveld Andre      Arnemuiden       085 0:43:09  32eH20  
135 Dingemanse Bram      Zoutelande       576 0:43:13  37eH45  
136 Belzen Lieven v      Middelburg       084 0:43:16  38eH45  
137 Kommer John          DeltaSport       019 0:43:22  43eH35  
138 Ruyter Tonny de      Dynamica         007 0:43:25  13eH55  
139 Koe Chris de         Vlissingen       570 0:43:27  14eH55  
140 Feijter Co de        DeltaSport       061 0:43:30  39eH45  
141 Barentsen Vincent    Arnemuiden       529 0:43:33  33eH20  
142 PellekaarSander      Middelburg       528 0:43:38  34eH20  
143 Timmermans Ron       Dynamica         087 0:43:51  44eH35  
144 Moes Klaas           Middelburg       545 0:44:03  45eH35  
145 Wijne Marc           Koudekerke       544 0:44:05  46eH35  
146 ConstandseNicole     Dynamica         790 0:44:07   4eD20  
147 Belzen Lieven v      Middelburg       076 0:44:10  47eH35  
148 Luitwieler Jaap      Dynamica         008 0:44:12  15eH55  
149 Houmes Arjen         Westkapelle      117 0:44:19  48eH35  
150 Ende Andre v d       Nisse            555 0:44:21  40eH45  
151 Visser Juliette      AV'56            787 0:44:25   7eD35  
152 Richard Marcel       Zoutelande       590 0:44:31  16eH55  
153 Bertijn Saskia       Souburg          776 0:44:35   5eD20  
154 Not H P van          Goes             523 0:44:40  41eH45  
155 Ven Edwin vd         Dynamica         538 0:44:44  49eH35  
156 Verhage Pieter       Dynamica         011 0:44:47  17eH55  
157 Ridderbos Ronald     Serooskerke      099 0:45:00  35eH20  
158 Koeijer Frank de     Middelburg       062 0:45:02  36eH20  
159 Kramer Andre         Yerseke          110 0:45:04  50eH35  
160 Luijk Leo            VN Vlissingen    006 0:45:06   3eH65  
161 Westeinde Marco      Arnemuiden       102 0:45:08  51eH35  
162 Hoven Rene v d       Souburg          573 0:45:11  42eH45  
163 Koene Ingrid de      AV'56            605 0:45:15   2eD45  
164 Wilde Lena de        Vlissingen       799 0:45:26   3eD45  
165 Verschure Gilles     Heinkenszand     554 0:45:30  18eH55  
166 Poortvliet Hugo      Dynamica         036 0:45:33  19eH55  
167 Vogel Anja           Middelburg       783 0:45:37   4eD45  
168 Visser Joan de       Aagtekerke       536 0:45:44  37eH20  
169 Hage Jeroen          Dynamica         044 0:45:47  52eH35  
170 Poortvliet Andre     Goes             582 0:45:49  38eH20  
171 Doorn Jan v          AV'56            109 0:45:52  43eH45  
172 Rommers Marc         Dynamica         575 0:45:54  53eH35  
173 Noordijke Adrie      Zierikzee        010 0:45:56   4eH65  
174 Hamelink Sjaak       Middelburg       533 0:45:59  44eH45  
175 Rommers Gerard       Dynamica         052 0:46:00   5eH65  
176 GeschiereSuzanne     Dynamica         604 0:46:02   8eD35  
177 Pekaar Marijn        Kloetinge        581 0:46:04  39eH20  
178 Pluijlaar Hans       Dynamica         072 0:46:06   6eH65  
179 Die Emiel de         AV'56            591 0:46:09  54eH35  
180 Overloop Martin v    Kapelle          060 0:46:11  45eH45  
181 Stee Peter van       Lewedorp         031 0:46:13  55eH35  
182 Kraker Lein de       Dynamica         104 0:46:39  20eH55  
183 Theune Andre         Middelburg       535 0:47:00  56eH35  
184 Zwemer Mark          Middelburg       583 0:47:02  40eH20  
185 Beek John van        Arnemuiden       120 0:47:19  57eH35  
186 Brink Jan            Vlissingen       115 0:47:29  46eH45  
187 Willemsteijn Stephan Westkapelle      550 0:47:37  41eH20  
188 Haak Wietse          Kortgene         106 0:47:40  47eH45  
189 Tempelaar Ineke      Vlissingen       777 0:47:43   5eD45  
190 Daalhuizen Martin    Aagtekerke       526 0:47:45  58eH35  
191 Verhulst Tina        Oostkapelle      602 0:48:24   9eD35  
192 Soolsma Nancy        Dynamica         791 0:48:42  10eD35  
193 Stijn Vanessa        Middelburg       611 0:48:51   6eD20  
194 Troye Ronny de       Middelburg       047 0:49:12  42eH20  
195 Flikweert Rian       Middelburg       796 0:49:17   6eD45  
196 Bree Jacqueline      Middelburg       601 0:49:56  11eD35  
197 Pleijte Iris         Vlissingen       794 0:50:00   7eD20  
198 Roose Jan            Loopgr A Stigter 003 0:50:08  21eH55  
199 Roelse Wim           Serooskerke      542 0:50:10  48eH45  
200 Vos Lyda             Lewedorp         795 0:50:38  12eD35  
201 Vermeeren Lucas      Ommen            530 0:50:44  49eH45  
202 Rijke Bram de        Dynamica         037 0:50:47   7eH65  
203 Meydam Ger           AV VN            567 0:51:00   8eH65  
204 Anton Laura          Zoutelande       789 0:51:15   8eD20  
205 Janse Christiane     Zoutelande       784 0:51:17   9eD20  
206 Berg Han v d         Lewedorp         103 0:51:20  50eH45  
207 Sluijs Hans van      Middelburg       050 0:51:52  22eH55  
208 Maranus Jan          Grijpskerke      070 0:52:03  23eH55  
209 Lockefeer Cor        Dynamica         048 0:52:33  51eH45  
210 Perk Annelies vd     Westkapelle      610 0:52:38  13eD35  
211 Jobse Christian      Middelburg       579 0:52:48  43eH20  
212 Karelse Janus        Kamperland       589 0:53:00   9eH65  
213 Verhage Regina       Meliskerke       608 0:55:09   7eD45  
214 Belzen Stien van     Middelburg       779 0:57:47  14eD35  
215 Belzen Gree van      Middelburg       782 0:57:50  15eD35 
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-07-2018 29e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
05-07-2017 28e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
06-07-2016 27e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1803
05-08-2015 26e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1890
02-07-2014 25e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2719
03-07-2013 24e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2889
04-07-2012 23e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2465
06-07-2011 22e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2653
07-07-2010 21e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2667
01-07-2009 20e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2213
04-07-2007 18e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2038
05-07-2006 17e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1346
06-07-2005 16e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1054
07-07-2004 15e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1014
02-07-2003 14e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica870
03-07-2002 13e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica921
04-07-2001 12e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica929
05-07-2000 11e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica893
07-07-1999 10e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1035
08-07-1998 9e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica843

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018