donderdag 21 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Natuurloop
Cadzand-Bad, zondag 2 maart 2008 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      DAMES, JEUGLOOP 750M                                   
    1 Lara de Greef          99 Oostburg                 3:14
    2 Kiki Jonckheere        00 Oostburg                 3:22
    3 Charlotte de la Chambr 99 Terneuzen                3:31
    4 Marenne Huigh          99 Cadzand                  3:41
    5 Florienne de Koster    01 Schoondijke              3:50
                                                             
      HEREN, JEUGLOOP 750M                                   
    1 Sebastian v. Holland   99 Cadzand                  2:56
    2 Teun v. Damme          00 Oostburg                 3:03
    3 Stijn Broeren          01 Breskens                 3:26
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1500                                  
    1 Valerie Volleman       96 Terneuzen                7:18
    2 Eva Broeren            98 Breskens                 8:08
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1500                                  
    1 Marijn de Greef        97 Oostburg                 6:41
    2 Joris Suy              95 Terneuzen                7:05
    3 Stijn Ruiter           95 Terneuzen                7:08
    4 Floris Huigh           98 Schoondijke              7:40
    5 Jesse Huigh            97 Cadzand                  8:39
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 2,6 KM                                 
    1 Liselot Kayser         91 Terneuzen               13:05
    2 Veronique Bernaert     60 Heist                   16:19
    3 Marjan Suy             65 Terneuzen               17:47
    4 Leonoor Ruiter-Voogt   62 Terneuzen               17:48
    5 Mariska de Paauw       90 Biervliet               18:37
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 2,6 KM                                 
    1 Quinten Volleman       90 Terneuzen               11:44
    2 Edwin Huigh            91 Oostburg                11:46
    3 Rein v.d. Broecke      84 Breskens                13:03
    4 Rowin Tazelaar         93 Breskens                13:14
    5 Vincent Sleuyter       92 Terneuzen               14:20
    6 Ignace v. Nevel        65 Assebroek               15:22
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 5,2                                    
    1 Emmy Quataert          51 Retranchement           30:33
    2 Carla Zegers           68 Koewacht                31:23
    3 Sonja Huigh            60 Oostburg                33:15
    4 Mirjam de la Chambre   68 Terneuzen               33:24
    5 Katrien Erven          77 Brussel                 35:41
    6 Mia v.d. Veire         49 Oostburg                35:52
    7 Hannah Risseeuw        84 Schoondijke             36:08
    8 Aurelie Gerth          77 Brussel                 36:41
    9 Ria Frederiks          56 s'Heerenhoek            38:10
   10 Marja v.d. Linde       55 Oostburg                45:35
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 5,2                                    
    1 Kris Derveaux          76 Oostende                20:41
    2 Peter v. Waes          62 Aardenburg              22:50
    3 Piet Westerweele       54 Aardenburg              23:05
    4 Roland Volleman        61 Terneuzen               23:57
    5 Francois v.d. Broeke   68 Breskens                24:20
    6 Angelo v. Nevel        90 Koolkerke               25:02
    7 Jacques Zaman          61 Terneuzen               25:31
    8 Coen Kayser            89 Terneuzen               26:25
    9 Erwin de Hon           71 Watervliet              26:39
   10 Bennie Bouterse        66 Terneuzen               27:52
   11 Jan Engelaar           66 Oostburg                28:18
   12 Arno v. Damme          72 Oostburg                28:26
   13 Simon de Feyter        64 Schoondijke             28:59
   14 Paul Herman            59 Sluis                   29:22
   15 Peter Tazelaar         65 Breskens                29:23
   16 Jules v. Mulken        48 Groede                  29:35
   17 Peter Nicolai          49 Breskens                29:53
   18 Eddy  Jansen           60 Breskens                30:05
   19 Christiaan Spruit      92 Terneuzen               30:11
   20 Gerth                  50 Heverlee                37:12
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 10,4 K                                 
    1 Elisa Rijk             86 Schoondijke             56:56
    2 Astrid Steyaert        62 Oostburg              1:02:20
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 10,4 K                                 
    1 Edwin de la Ruelle     67 Koewacht                41:39
    2 Theo Rabbout           73 Aardenburg              41:50
    3 Filig Vansteelandt     67 Zerkegem                45:11
    4 Erwin Harmes           81 Nieuw en st. Jooslan    46:12
    5 Niek Wieland           73 Axel                    47:37
    6 Valeer Cockheyt        46 Maldegem                49:08
    7 Eriv v. Nevel          56 Koolkerke               50:41
    8 Frank Verschorre       58 Breskens                50:42
    9 Kurt de Muyt           63 Damme                   50:55
   10 Patrick de Sutter      66 Oostburg                51:39
   11 Jan v. Hoeve           48 Oostburg                52:03
   12 Michel de Ruysscher    69 Breskens                52:43
   13 Jan v.d. Linde         53 Oostburg                53:58
   14 Ruud Fredriks          54 s'Heerenhoek            54:24
   15 Niek Rijnberg          67 Zuidzande               54:28
   16 Marc v. Waes           47 IJzendijke              55:02
   17 Willy Faro             55 Breskens                55:18
   18 Jacco de Koster        73 Schoondijke             55:40
   19 Peter Jaspers          63 Knokke                  56:35
   20 Noel  Verbrugge        53 Axel                    56:59
   21 Jan-Piet Flikweert     62 Oostburg                57:08
   22 Dirk Keukeleire        61 Brugge                  57:13
   23 Tonny v. Mulken        53 Breskens                57:48
   24 Wim Huigh              65 Cadzand               1:00:52
   25 Rik v. Schuur          48 Eindhoven             1:01:40
   26 Nico  Verheul          51 Oostburg              1:04:03
   27 Etienne v. d. Veire    50 Oostburg              1:08:25
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
24-02-2019 3e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
10-03-2019 4e NatuurloopRetranchementWielingen0
11-11-2018 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
25-02-2018 3e NatuurloopCadzandWielingen0
31-12-2018 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
06-03-2005 NatuurloopCadzand-BadWielingen510
15-02-2004 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen396

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019