woensdag 12 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Natuurloop
Nieuwvliet-Bad, zondag 17 februari 2008 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      DAMES, JEUGDLOOP 750                                   
    1 Lara de Greef          99 Oostburg                 3:23
    2 Charlotte de la Chambr 99 Terneuzen                3:42
    3 Florienne de Koster    01 Schoondijke              3:55
    4 Marenne Huigh          99 Cadzand                  4:01
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 750                                   
    1 Sebastiaan v. Holland  99 Cadzand                  2:56
    2 Teun v. Damme          00 Oostburg                 3:20
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1500                                  
    1 Jessie Hamelijnck      96 Aardenburg               7:00
    2 Valerie Volleman       96 Terneuzen                8:00
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1500                                  
    1 Marijn de Greef        97 Oostburg                 6:50
    2 Stijn Ruiter           95 Terneuzen                7:01
    3 Joris Suij             95 Terneuzen                7:02
    4 Floris Huigh           98 Schoondijke              7:30
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 2,4 KM                                 
    1 Liselot Kaijser        91 Terneuzen               10:50
    2 Leny Luteijn           60 Oostburg                14:20
    3 Marjan Suij            65 Terneuzen               15:11
    4 Leonoor Voogt          62 Terneuzen               15:11
    5 Caroline Verbrugghe    67 Assebroek               15:32
    6 Pia v. Opdurp          58 Schoondijke             18:19
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 2,4 KM                                 
    1 Quinten Volleman       90 Terneuzen                8:44
    2 Niels Suij             93 Terneuzen                9:16
    3 Edwin Huigh            91 Oostburg                 9:45
    4 Rein van de Broecke    84 Breskens                10:28
    5 Ignace v. Nevel        65 Assebroek               12:06
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 4,8KM                                  
    1 Veronique Vasseur      83 Oostburg                24:20
    2 Emmy Quataert          51 Retranchement           24:28
    3 Hannah Risseeuw        84 Schoondijke             26:03
    4 Mirjam de la Chambre   68 Terneuzen               27:06
    5 Sonja Huigh            60 Oostburg                27:53
    6 Mia v.d. Veire         49 Oostburg                29:22
    7 Marja v.d. Linde       55 Oostburg                36:08
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 4,8KM                                  
    1 Peter v. Waes          62 Aardenburg              18:47
    2 Roland Volleman        61 Terneuzen               19:24
    3 Piet Westerweele       54 Aardenburg              19:30
    4 Francois v.d. Broecke  68 Breskens                19:39
    5 Angelo v. Nevel        90 Koolkerke               19:42
    6 Jacques Zaman          61 Terneuzen               19:46
    7 Coen Kaijser           89 Terneuzen               20:30
    8 Ronny lecocq           76 Breskens                21:53
    9 Bennie Bouterse        66 Terneuzen               21:56
   10 Eddy Jansen            60 Breskens                22:50
   11 Piet Hubregtse         50 Nieuwvliet              22:53
   12 Christiaan Spruit      92 Terneuzen               23:30
   13 Francois Babijn        61 Oostburg                23:32
   14 Arno v. Damme          72 Oostburg                23:48
   15 Rowin Tazelaar         93 Breskens                23:50
   16 Paul Herman            59 Sluis                   23:54
   17 Peter Nicolai          49 Breskens                24:00
   18 Jules v. Mulken        48 Groede                  24:02
   19 Arjen Luteijn          94 Oostburg                24:36
   20 Peter Tazelaar         65 Breskens                24:54
   21 Emile Fabry            66 Terneuzen               33:24
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 10,3                                   
    1 Elisa Rijk             86 Schoondijke             48:58
    2 Astrid Steijaert       62 Oostburg                56:20
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 10,3                                   
    1 Patrick v. Quekelbergh 66 Aardenburg              37:17
    2 Theo Rabbout           73 Aardenburg              37:22
    3 Gerrit Heusinkveld     70 Soest                   38:42
    4 Erik Cappon            66 Zuidzande               39:41
    5 Wouter Notebaert       68 Lovendegem              40:03
    6 Niek Wieland           73 Axel                    41:42
    7 Jan v. Hoeve           48 Oostburg                43:43
    8 Niek Rijnberg          67 Zuidzande               44:18
    9 Wim Keygnaert          71 Gent                    44:20
   10 Johan Huigh            61 Schoondijke             44:45
   11 Eric v. Nevel          56 Koolkerke               44:52
   12 Kurt d. Muyt           63 Damme                   45:02
   13 Jacky v. Cuyck         65 Retranchement           46:58
   14 Jan v.d . Linde        53 Oostburg                47:05
   15 Willem Faro            55 Breskens                47:34
   16 Jacco de Koster        73 Schoondijke             48:21
   17 Peter Jaspers          63 Knokke                  49:50
   18 Marc v. Waes           47 IJzendijke              50:05
   19 Jan-Piet Flikweert     62 Oostburg                50:45
   20 Tonny v. Mulken        53 Breskens                50:52
   21 Dirk Keukeleire        61 Brugge                  50:55
   22 Wim Huigh              65 Cadzand                 52:32
   23 Ron v. Overloop        58 Schoondijke             52:42
   24 Marnix de Greef        65 Oostburg                55:17
   25 Ronny Scherbeyn        50 Cadzand                 55:37
   26 Nico Verheul           51 Oostburg                56:22
   27 Roger Ocke             50 Breskens                56:30
   28 Theo Kappetein         64 Terneuzen               56:45
   29 Rogiest Philippe       62 Knokke                  58:09
   30 Jeroen de Vries        71 IJzendijke              58:20
   31 Etienne v.d. Veire     50 Oostburg              1:00:03
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
25-02-2018 3e NatuurloopCadzandWielingen0
11-11-2018 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
06-03-2005 NatuurloopCadzand-BadWielingen510
15-02-2004 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen396

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Warmathon..
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (81)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
Recente video(s)
26e Inkelcross
26e Inkelcross in Evenement van de week
Tim van den Broeke na 26e Inkelcross
Atletiek Zeeland © 2018