woensdag 22 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
vr 24-05: Track Meeting Utrecht
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Appelloop
Axel, zaterdag 29 september 2007 - Organisatie: SSP
MAN, 16 KM
   1 Edwin de la Ruelle        Koewacht                58:39
   2 Benny Cornu               Stekene                 58:51
   3 Ivo de Bruijn             Heikant               1:02:10
   4 Nico Ros                  Waarschoot            1:02:51
   5 Jo Verfaille              Oostakker             1:04:47
   6 Frank Boerebach           Hoek                  1:05:04
   7 Patrick van Remortel      Hulst                 1:07:00
   8 Marlon Roels              Terneuzen             1:09:28
   9 Hanno de Hoon             Terneuzen             1:09:40
  10 Werner de Witte           Nieuw Namen           1:10:06
  11 Ron Kest                  Oudenbosch            1:11:19
  12 Freddie Jansen            Terneuzen             1:11:40
  13 Arnold Mannaert           Kloosterzande         1:12:31
  14 Bert Verbeke              St. Gillis Waas       1:13:05
  15 Marc Welvaert             Oosteeklo             1:13:46
  16 Jacky Lambert             Hulst                 1:14:02
  17 Guy van Severen           Lovendegem            1:14:04
  18 Johan Hinneman            Terneuzen             1:14:05
  19 Adri van Opdorp           Hoogerheide           1:14:52
  20 Georges Goole             Zuiddorpe             1:15:18
  21 Sjaak Vroonland           Lamswaarde            1:15:49
  22 Wim Bakker                Terneuzen             1:16:11
  23 Firmin van de Woestijn    Watervliet            1:18:21
  24 Eddy van Boven            Schoonaarde           1:18:27
  25 Pierre Tondeleir          Laarne                1:20:08
  26 Frans Verwilligen         Hulst                 1:20:10
  27 Jan de Mits               Evergem               1:22:28
  28 Aureel Lippens            Waarschoot            1:22:29
  29 Antoine Mathys            Zevergem              1:24:48
  30 Willem de Block           Terneuzen             1:24:50
  31 Romain Bolssens           Kieldrecht            1:25:06
  32 Cyriel Bucheler           Hoboken               1:25:34
  33 Roland de Bock            Westdorpe             1:25:38
  34 Jos van Bellen            Hulst                 1:26:41
  35 Erno Dupon                Kieldrecht            1:27:37
  36 Guido Andries             St. Niklaas           1:29:02
  37 Erik Vandeweijer          Liedekerke            1:36:45
  38 Wim Coppieters            Strombeek-Bever       1:36:47
  39 Remi Depoorter            Oostakker                    
     VROUW, 16 KM
   1 Saskia Goole              Kapelle               1:15:16
   2 Els Zweistra              Terneuzen             1:29:00
   3 Gilberte Scheldewaert     St. Amandsberg        1:29:15

    MAN, 8 KM
   1 Matti Buysse              Belgie                  29:46
   2 Arne Lippens              Waarmoer                30:03
   3 Ronny d'Hont              Stekene                 30:52
   4  Chris De Decker          Stekene                 30:55
   5 Jan Cowy                  Sas van Gent            31:50
   6 Martin Noens              Kemzeke                 32:34
   7 Mattieu Warrens           Clinge                  32:39
   8 Chris Verhage             Zaamslag                33:35
   9 Jurgen Verstraeten        St. Jansteen            33:38
  10 Theo Roels                Kloosterzande           35:05
  11 Noel Verbrugge            Axel                    35:13
  12 fons de Dijcker           Axel                    35:49
  13 Peter van Lnacker         Wieren                  36:12
  14 Wiilem vander Heyden      Kieldrecht              36:57
  15 Eddy Waelput              Stekene                 37:05
  16 Sander Verminck           Eeklo                   37:17
  17 Irenee Goethals           Oostakker               37:23
  18 Marco Ottjes              Ossenisse               37:42
  19 Niek van Belzen           Axel                    37:45
  20 Cliff van Waesberge       St. Pauwls              37:55
  21 Cor Goossen               Axel                    38:14
  22 Joel de Bat               Axel                    38:37
  23 William de Gendt          Stekene                 38:48
  24 William Goosens           Kieldrecht              38:50
  25 Daan Dieleman             Zaamslg                 38:52
  26 Jean Pierre d'Hauw        Zelzate                 39:50
  27 Simon Harinck             Terneuzen               39:53
  28 Leen Van Bavinc Hoven     Terneuzen               40:39
  29 Mario Schockaert          Wetteren                40:55
  30 Peter de Waal             Westdorpe               41:21
  31 Willem Jan de Koeyer      Axel                    41:23
  32 Christiaan d'Hooge        Lovendegem              41:28
  33 Etienne Vlegels           Stekene                 42:23
  34 Johan de Beelde           St. Niklaas             42:39
  35 Rudi van Waesberghe       st. Pauwels             43:16
  36 Jurgen van Himst          St. Gillis-Waas         43:33
  37 Georges Colman            Rupelmonde              43:40
  38 Frank Dogge               Heikant                 45:19
  39 Ronny Bouchaut            Axel                    46:49
  40 Dick Verhelst             Zaamslag                46:51
  41 Guy Gaelens               Gent                    48:00
    
   VROUW, 8 KM
   1 Wendy van de valde        Maarkedaal              37:03
   2 Brenda Ottjes             Ossenisse               37:27
   3 Astrid Verhage            Zuidorpe                37:32
   4 Rita Slowaek              Stekene                 43:56
   5 Marian van Voren          Terneuzen               47:02
   6 Rita van Avermaet         Assenede                47:18
   7 Agnes de Ridder           Zuiddorpe               47:34
   8 Brigitte de Vreeze        Temse                   52:05
   9 Greta de Vijlder          St. Gillis-Waes         52:08

     MAN, 5 KM
   1 Frederik de Backer        Waregem                 16:59
   2 Jan Vlegels               Kieldrecht              18:12
   3 Gunther de Cock           Stekene                 18:20
   4 Peter Declerck            Waarschoot              19:03
   5 Joey de Loor              Sas van Gent            19:08
   6 Jos Goossens              Deinze                  19:31
   7 Roger de Backer           Waregem                 20:10
   8 Mario de Loor             Sas van Gent            20:48
   9 André Maes                Terneuzen               21:47
  10 Freddy Verstichel         Stekene                 22:03
  11 William Verminck          Eeklo                   22:18
  12 André van Goethem         St. Gillis Waas         23:26
  13 Cesar Wein                Sinaai                  23:57
  14 Christiaan Spruit         Terneuzen               24:19
  15 Jan Braal                 Terneuzen               25:00
  16 Didier van den Bulck      Ledeberg                26:28
  17 Jean-Pierre Coumans       St. Pauwels             27:09
  18 Thomas Verminck           Eeklo                   41:01

     VROUW, 5 KM
   1 Selena Temmerman          Stekene                 20:53
   2 Marissa van Cauteren      Hulst                   21:32
   3 Haike van de Velde        Maarkedal               23:41
   4 Marina van Royen          Sint Niklaas            24:17
   5 Adrienne Bakker           Terneuzen               24:31
   6 Marie Jeanne Weemaes      St. Gillis Waas         26:32
   7 Myriam Vandenberghe       Stekene                 26:46
   8 Nella Kardol              Eeklo                   28:27
   9 Christine Criel           Gentbrugge              31:11
  10 Manou Engels              Gent                    34:23
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-11-2018 AppelloopAxelRoad Running Axel0
04-11-2017 AppelloopAxelRoad Running Axel0
05-11-2016 AppelloopAxelRoad Running Axel999
07-11-2015 AppelloopAxelRoad Running Axel1305
08-11-2014 AppelloopAxelRoad Running Axel1123

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.50.17  V55
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.55.51  M65
halve Gerrit Spaans (PR 1.38.53)1.56.12  M65
halve Ellie Spaans (PR 1.53.12)2.02.57  V60
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.23.52  M55
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
1000 m Yunis Stitan (PR)2.28.68  Mse
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.57.58  Mse
1500 m Piet van Mourik (PR 4.51.63)5.22.34  M55
1500 m Emma van Mourik (PR 5.14.92)5.23.25  Vse
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (3)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 14e Venloop (18)
31-03: 10 van Halsteren (20)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
Atletiek Zeeland © 2019