donderdag 13 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Appelloop
Axel, zaterdag 29 september 2007 - Organisatie: SSP
MAN, 16 KM
   1 Edwin de la Ruelle        Koewacht                58:39
   2 Benny Cornu               Stekene                 58:51
   3 Ivo de Bruijn             Heikant               1:02:10
   4 Nico Ros                  Waarschoot            1:02:51
   5 Jo Verfaille              Oostakker             1:04:47
   6 Frank Boerebach           Hoek                  1:05:04
   7 Patrick van Remortel      Hulst                 1:07:00
   8 Marlon Roels              Terneuzen             1:09:28
   9 Hanno de Hoon             Terneuzen             1:09:40
  10 Werner de Witte           Nieuw Namen           1:10:06
  11 Ron Kest                  Oudenbosch            1:11:19
  12 Freddie Jansen            Terneuzen             1:11:40
  13 Arnold Mannaert           Kloosterzande         1:12:31
  14 Bert Verbeke              St. Gillis Waas       1:13:05
  15 Marc Welvaert             Oosteeklo             1:13:46
  16 Jacky Lambert             Hulst                 1:14:02
  17 Guy van Severen           Lovendegem            1:14:04
  18 Johan Hinneman            Terneuzen             1:14:05
  19 Adri van Opdorp           Hoogerheide           1:14:52
  20 Georges Goole             Zuiddorpe             1:15:18
  21 Sjaak Vroonland           Lamswaarde            1:15:49
  22 Wim Bakker                Terneuzen             1:16:11
  23 Firmin van de Woestijn    Watervliet            1:18:21
  24 Eddy van Boven            Schoonaarde           1:18:27
  25 Pierre Tondeleir          Laarne                1:20:08
  26 Frans Verwilligen         Hulst                 1:20:10
  27 Jan de Mits               Evergem               1:22:28
  28 Aureel Lippens            Waarschoot            1:22:29
  29 Antoine Mathys            Zevergem              1:24:48
  30 Willem de Block           Terneuzen             1:24:50
  31 Romain Bolssens           Kieldrecht            1:25:06
  32 Cyriel Bucheler           Hoboken               1:25:34
  33 Roland de Bock            Westdorpe             1:25:38
  34 Jos van Bellen            Hulst                 1:26:41
  35 Erno Dupon                Kieldrecht            1:27:37
  36 Guido Andries             St. Niklaas           1:29:02
  37 Erik Vandeweijer          Liedekerke            1:36:45
  38 Wim Coppieters            Strombeek-Bever       1:36:47
  39 Remi Depoorter            Oostakker                    
     VROUW, 16 KM
   1 Saskia Goole              Kapelle               1:15:16
   2 Els Zweistra              Terneuzen             1:29:00
   3 Gilberte Scheldewaert     St. Amandsberg        1:29:15

    MAN, 8 KM
   1 Matti Buysse              Belgie                  29:46
   2 Arne Lippens              Waarmoer                30:03
   3 Ronny d'Hont              Stekene                 30:52
   4  Chris De Decker          Stekene                 30:55
   5 Jan Cowy                  Sas van Gent            31:50
   6 Martin Noens              Kemzeke                 32:34
   7 Mattieu Warrens           Clinge                  32:39
   8 Chris Verhage             Zaamslag                33:35
   9 Jurgen Verstraeten        St. Jansteen            33:38
  10 Theo Roels                Kloosterzande           35:05
  11 Noel Verbrugge            Axel                    35:13
  12 fons de Dijcker           Axel                    35:49
  13 Peter van Lnacker         Wieren                  36:12
  14 Wiilem vander Heyden      Kieldrecht              36:57
  15 Eddy Waelput              Stekene                 37:05
  16 Sander Verminck           Eeklo                   37:17
  17 Irenee Goethals           Oostakker               37:23
  18 Marco Ottjes              Ossenisse               37:42
  19 Niek van Belzen           Axel                    37:45
  20 Cliff van Waesberge       St. Pauwls              37:55
  21 Cor Goossen               Axel                    38:14
  22 Joel de Bat               Axel                    38:37
  23 William de Gendt          Stekene                 38:48
  24 William Goosens           Kieldrecht              38:50
  25 Daan Dieleman             Zaamslg                 38:52
  26 Jean Pierre d'Hauw        Zelzate                 39:50
  27 Simon Harinck             Terneuzen               39:53
  28 Leen Van Bavinc Hoven     Terneuzen               40:39
  29 Mario Schockaert          Wetteren                40:55
  30 Peter de Waal             Westdorpe               41:21
  31 Willem Jan de Koeyer      Axel                    41:23
  32 Christiaan d'Hooge        Lovendegem              41:28
  33 Etienne Vlegels           Stekene                 42:23
  34 Johan de Beelde           St. Niklaas             42:39
  35 Rudi van Waesberghe       st. Pauwels             43:16
  36 Jurgen van Himst          St. Gillis-Waas         43:33
  37 Georges Colman            Rupelmonde              43:40
  38 Frank Dogge               Heikant                 45:19
  39 Ronny Bouchaut            Axel                    46:49
  40 Dick Verhelst             Zaamslag                46:51
  41 Guy Gaelens               Gent                    48:00
    
   VROUW, 8 KM
   1 Wendy van de valde        Maarkedaal              37:03
   2 Brenda Ottjes             Ossenisse               37:27
   3 Astrid Verhage            Zuidorpe                37:32
   4 Rita Slowaek              Stekene                 43:56
   5 Marian van Voren          Terneuzen               47:02
   6 Rita van Avermaet         Assenede                47:18
   7 Agnes de Ridder           Zuiddorpe               47:34
   8 Brigitte de Vreeze        Temse                   52:05
   9 Greta de Vijlder          St. Gillis-Waes         52:08

     MAN, 5 KM
   1 Frederik de Backer        Waregem                 16:59
   2 Jan Vlegels               Kieldrecht              18:12
   3 Gunther de Cock           Stekene                 18:20
   4 Peter Declerck            Waarschoot              19:03
   5 Joey de Loor              Sas van Gent            19:08
   6 Jos Goossens              Deinze                  19:31
   7 Roger de Backer           Waregem                 20:10
   8 Mario de Loor             Sas van Gent            20:48
   9 André Maes                Terneuzen               21:47
  10 Freddy Verstichel         Stekene                 22:03
  11 William Verminck          Eeklo                   22:18
  12 André van Goethem         St. Gillis Waas         23:26
  13 Cesar Wein                Sinaai                  23:57
  14 Christiaan Spruit         Terneuzen               24:19
  15 Jan Braal                 Terneuzen               25:00
  16 Didier van den Bulck      Ledeberg                26:28
  17 Jean-Pierre Coumans       St. Pauwels             27:09
  18 Thomas Verminck           Eeklo                   41:01

     VROUW, 5 KM
   1 Selena Temmerman          Stekene                 20:53
   2 Marissa van Cauteren      Hulst                   21:32
   3 Haike van de Velde        Maarkedal               23:41
   4 Marina van Royen          Sint Niklaas            24:17
   5 Adrienne Bakker           Terneuzen               24:31
   6 Marie Jeanne Weemaes      St. Gillis Waas         26:32
   7 Myriam Vandenberghe       Stekene                 26:46
   8 Nella Kardol              Eeklo                   28:27
   9 Christine Criel           Gentbrugge              31:11
  10 Manou Engels              Gent                    34:23
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-11-2018 AppelloopAxelRoad Running Axel0
04-11-2017 AppelloopAxelRoad Running Axel0
05-11-2016 AppelloopAxelRoad Running Axel999
07-11-2015 AppelloopAxelRoad Running Axel1305
08-11-2014 AppelloopAxelRoad Running Axel1123

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Hardloopsprokkels..
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (85)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
Recente video(s)
26e Inkelcross
26e Inkelcross in Evenement van de week
Tim van den Broeke na 26e Inkelcross
Atletiek Zeeland © 2018