maandag 18 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
14-02: Tim van den Broeke na zijn 29.53 in Schoorl aan het woord
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
9e Stratenloop Zoutelande
Zoutelande, woensdag 8 juli 1998 - Organisatie: Dynamica
Senioren Mannen 14 km
1	Tongeren Miquel 	Dynamica        	0:44:09
2	Vermeulen Sepp  	Scheldesport    	0:44:16
3	Vermeulen Alwin 	AV'56           	0:45:54
4	Leeuw Edwin de  	Dynamica        	0:45:56
5	Ovaa Ronald     	Vet Nederland   	0:47:54
6	LeRoy Ron       	Dynamica        	0:48:02
7	Janisse Adriaan 	Dynamica        	0:48:05
9	Deynen Erik     	Dynamica        	0:48:10
13	Vos Wim         	Dynamica        	0:50:18
14	Schipper Wilco d	Dynamica        	0:51:11
15	Dellebeke Ron   	Dynamica        	0:51:41
17	Besuyen Marius  	Dynamica        	0:52:24
19	Poppe Erik      	Dynamica        	0:52:39
26	Wege Bram vd    	Philippine triat	0:53:57
27	Visser de       	Vet Nederland   	0:54:03
29	Bostelaar Rens  	Dynamica        	0:54:19
36	Cuje Rob        	Dynamica        	0:56:18
43	Corbijn Hans    	Dynamica        	0:57:42
52	Einspenner Uli  	Zoutelande Dld  	1:00:40 

Vet. Mannen 40 -50 jaar 14 km
1	Wilde Jan de    	AV'56           	0:48:07
2	Besuyen Wim     	Dynamica        	0:49:23
3	Francke Henny   	Dynamica        	0:49:25
4	Godschalk Peter 	THOR            	0:49:28
5	Eversdijk Ko    	AV'56           	0:52:12
6	Wild T de       	AVV'83          	0:52:35
7	Pekaar Eddy     	AV'56           	0:52:51
8	Horssen Pieter v	Dynamica        	0:53:00
9	Flipse Adrie    	Westk tri       	0:53:03
10	Guequierre John 	Dynamica        	0:54:17
11	Roose Wim       	AV'56           	0:54:21
12	Lievense Lein   	Dynamica        	0:54:29
13	Simons Theo     	Dynamica        	0:55:06
14	Philippa Henk   	Dynamica        	0:56:02
15	Maljaars Simon  	Dynamica        	0:56:07
16	Koole Adri      	Dynamica        	0:56:30
17	Lous Henk       	Vliss triatlon  	0:56:54
18	Tempelaar Wim   	Dynamica        	0:56:59
19	Wykhuis Gerwi   	Dynamica        	0:57:23
20	Schipper Cor    	Dynamica        	1:01:45
21	Henskens Marc   	Knollengroep    	1:03:53
22	Roose Jan       	AV'56           	1:06:05

Vet. Mannen 50 - 60 jaar 14 km
1	Abuys Ron       	Vet Nederland   	0:52:57
2	Matthysse Job   	Dynamica        	0:53:07
3	Trumper         	Dortmund        	0:53:29
4	Gruiter Karel   	Dynamica        	0:55:03
5	Bos Frans       	Dynamica        	0:56:20
6	Verhage Pieter  	Westk tri       	0:57:14
7	Ruyter Tonny de 	Dynamica        	0:57:46
8	Poortvliet Hugo 	Dynamica        	0:58:32
9	Kreeke Wim vd   	AV'56           	0:59:04
10	Schmidt Rob     	SPADO           	0:59:22
11	Schoenmakers Ant	Dynamica        	0:59:45
12	Beyer Piet      	Dynamica        	0:59:48
13	Wiedenhoff Jan  	Vet Nederland   	1:03:11

Vet. Mannen 60+ 14 km
1	Pluylaar Hans   	Dynamica        	0:58:03
2	Bostelaar Hans  	Dynamica        	1:00:51
3	Ryke Bram de    	Dynamica        	1:03:09

Vet. Vrouwen senioren 14 km
1	Polderdyk Wilma 	Dynamica        	1:05:08
2	Krimpenfort M   	SPADO           	1:06:59
3	Kettery Monique 	Dynamica        	1:14:20

Vet. Vrouwen, 35+ 14 km
1	Declercq Huguett	Dynamica        	1:00:23
2	Nooyer Willemien	Dynamica        	1:00:47
3	Louwerse Coby   	Dynamica        	1:03:51
4	Schelde Baukje  	Dynamica        	1:10:00
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-07-2018 29e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
05-07-2017 28e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
06-07-2016 27e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1803
05-08-2015 26e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1890
02-07-2014 25e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2719
03-07-2013 24e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2889
04-07-2012 23e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2465
06-07-2011 22e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2653
07-07-2010 21e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2667
01-07-2009 20e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2213
02-07-2008 19e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2057
04-07-2007 18e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2038
05-07-2006 17e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1346
06-07-2005 16e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1054
07-07-2004 15e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1014
02-07-2003 14e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica870
03-07-2002 13e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica921
04-07-2001 12e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica929
05-07-2000 11e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica893
07-07-1999 10e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1035

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019