maandag 18 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Kreekloop
Terneuzen, woensdag 29 augustus 2007 - Organisatie: Scheldesport
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      HEREN, 3 KM                                            
    1 Martin Voncken         91 Terneuzen               10:05
    2 Rafael Hoogenberg      92 Axel                    10:18
    3 Quinten Volleman       90 Terneuzen               10:37
    4 Joris Suij             95 Terneuzen               12:44
    5 Manuel Rasschaet       91 Hulst                   14:01
    6 Soren Gommers          88 Philippine              14:40
    7 Emile Fabry            66 Terneuzen               19:46
                                                             
      DAMES, 3 KM                                            
    1 Dascha van der Hout    93 Biervliet               11:42
    2 Claire Volleman        92 Terneuzen               12:05
    3 Shirley Kerkhove       93 Zuiddorpe               12:49
    4 Ingrid Rasenberg       94 Terneuzen               12:53
    5 Vicky Stevendaal       92 Kloosterzande           16:11
                                                             
      HEREN, 5 KM                                            
    1 Angelo Postma          72 Zaamslag                17:44
    2 Tomasz Cieptak         84 Poland                  18:08
    3 Maarten van Goethem    76 Hulst                   19:32
    4 Mervyn Groot           89 Terneuzen               20:09
    5 Roland Volleman        61 Terneuzen               20:12
    6 Koen Koutstaal         70 Hulst                   21:31
    7 Erwin Scheele          71 Terneuzen               22:09
    8 Coen Kaijser           89 Terneuzen               22:20
    9 Hans Dekker            58 Philippine              22:44
   10 André Maes             49 Terneuzen               22:54
   11 Niek de Jong           59 Terneuzen               23:10
   12 Leon van Bavinckhoven  69 Terneuzen               24:03
   13 William Verminck       61 Eeklo (B)               24:04
   14 Hans Arissen           64 Sluiskil                24:52
   15 Theo Kappetein         64 Terneuzen               25:01
   16 Cesar Weyn             46 Sinaai (B)              25:49
   17 Frans Verwilligen      55 Hulst                   26:13
   18 Richard de Bruyn       89 Hulst                   26:29
   19 Ronny Bouchaut         39 Axel                    28:14
   20 Jean Pierre Coumans    46 St.Pauwels (B)          30:03
   21 Carlos Verbuyt         43 IJzendijke              30:40
                                                             
      DAMES, 5 KM                                            
    1 Carla Zegers           68 Koewacht                24:11
    2 Liselot Kaijser        91 Terneuzen               24:42
    3 Agnes de Ridder        47 Zuiddorpe               28:37
    4 Mirjam de la Chambre   68 Terneuzen               28:57
    5 Heidi van Hauten       72 Kapellebrug             29:02
    6 Conny Pieters          67 Hulst                   29:03
    7 Nella Kardol           62 Eeklo (B)               31:36
                                                             
      HEREN, 10 KM                                           
    1 Edwin de la Ruelle     67 Koewacht                33:48
    2 Mark Verhage           86 Zaamslag                36:51
    3 Marlon Roels           71 Terneuzen               36:59
    4 Frank Boerebach        60 Hoek                    37:32
    5 Wouter Kruisifikx      78 Breda                   37:56
    6 Nico Ros               65 Waarschoot (B)          38:50
    7 Michael den Hamer      76 Terneuzen               39:28
    8 Wilco Franken          71 Kapellebrug             39:48
    9 Tom de Koster          78 Hulst                   39:49
   10 Ebe Blaauw             53 Terneuzen               40:01
   11 Maarten de Heus        67 Terneuzen               41:39
   12 Theo Roels             58 Kloosterzande           41:45
   13 Freddie Jansen         50 Terneuzen               41:47
   14 Georges Goole          46 Zuiddorpe               42:00
   15 Jan van Hoeve          48 Oostburg                42:11
   16 Benny Knibbeles        61 Westdorpe               42:44
   17 Lauran v/d Dries       56 Kloosterzande           43:04
   18 Noel Verbrugge         53 Axel                    44:12
   19 Rinus Reijngoudt       59 Terneuzen               44:16
   20 Hanno de Hoon          57 Terneuzen               44:17
   21 Bennie Bouterse        66 Terneuzen               44:25
   22 Jan van Drongelen      62 Hulst                   44:40
   23 Simon Harinck          71 Terneuzen               45:22
   24 Leo Kaijser            60 Terneuzen               46:06
   25 Johan Lammens          55 Westdorpe               46:13
   26 Jan de Jonge           45 Driewegen               46:58
   27 Aureel Lippens         49 Waarschoot (B)          47:26
   28 Roland de Bock         55 Westdorpe               48:06
   29 Frank Bruggeman        62 Zelzate (B)             48:09
   30 Theo Knijff            61 Philippine              48:35
   31 Joel de Bat            73 Axel                    50:17
   32 Chris Verhage          52 Zaamslag                50:19
   33 Stefan van Damme       84 Terneuzen               51:41
   34 Joop Blansjaar         48 Sas van Gent            55:27
   35 Jurgen Lippens         71 Waarschoot (B)          56:36
                                                             
      DAMES, 10 KM                                           
    1 Monique Allefs         67 Hulst                   41:55
    2 Marianne Knijff        61 Philippine              48:22
    3 Marjan Verhage         83 Axel                    50:53
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
29-08-2018 KreekloopTerneuzenScheldesport0
30-08-2017 KreekloopTerneuzenScheldesport0
31-08-2016 KreekloopTerneuzenScheldesport382
26-08-2015 KreekloopTerneuzenScheldesport489
27-08-2014 KreekloopTerneuzenScheldesport820
26-08-2009 KreekloopTerneuzenScheldesport1535
27-08-2008 KreekloopTerneuzenScheldesport720

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019