woensdag 26 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
17-01: Voor de 9e keer Kapellecross
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 25 mei 2007 - Organisatie: Dynamica
001 Maas Huub        224 22Koole Sport 1            24:51   1eH35
002 Padmos Wim       222 22Koole Sport 1            25:13   1eH40
003 Schrier Michel   242 24Koole Sport Keniateam    25:19   1eH20
004 Koole Niels      082 08VdWantKooleVdDoelAdv2    25:45   2eH35
005 Vasseur Remy     244 24Koole Sport Keniateam    25:53   2eH20
006 Pagter Kevin de  241 24Koole Sport Keniateam    25:56   3eH20
007 Stolk Edwin      243 24Koole Sport Keniateam    25:58   4eH20
008 Postma Dennis    898 Voorne Atl                 26:14   3eH35
009 Tongeren Miquel  965 Middelburg                 26:18   4eH35
010 Sparrentak Wim v 122 12Sportcafe Hebbes         26:20   5eH35
011 GonzalezMauricio 223 22Koole Sport 1            26:31   1eH45
012 Faes Adrie       949 Dynamica                   26:53   2eH45
013 Limbergen Peter  953 AV'56                      27:08   5eH20
014 Kok Erik         233 23Koole Sport 3            27:17   6eH35
015 Riemens Marc     873 Dynamica                   27:24   7eH35
016 Fourier Ludmilla 245 24Koole Sport Keniateam    27:26   1eD35
017 Vaardegem Jan v  461 46Driemteam                27:29   8eH35
018 Verhage Arjo     011 01Meijers Staalbouw        27:36   9eH35
019 Wondergem Lous   234 23Koole Sport 3            27:40   6eH20
020 Koole Floris Jan 231 23Koole Sport 3            27:44  10eH35
021 Geldof Marco     975 Dynamica                   27:48   2eH40
022 Beilo Cesar      225 22Koole Sport 1            28:00   7eH20
023 Joziasse Sjacco  101 10Intratuin Koudekerke     28:04  11eH35
024 Driedijk Quirien 885 Dynamica                   28:12   8eH20
025 Schrier David    927 Vlissingen                 28:17   9eH20
026 Koster Bart de   992 Middelburg                 28:19   3eH40
027 Besuyen Marius   383 38ZLM verzekeringen        28:25   3eH45
028 Knol Hennie      944 Arnemuiden                 28:39  12eH35
029 Kramer Hanuel    232 23Koole Sport 3            28:42  10eH20
030 Jacobse Leon     855 Dynamica                   28:44  11eH20
031 Kramer Acronius  292 29Zeeuwse Eilanden         28:48   1eH50
032 Maldegem Andre   104 10Intratuin Koudekerke     28:53  12eH20
033 Male Gerard vd   877 Westkapelle                29:00   4eH45
034 Witte Rinus      251 25Bouwbedrijf Witte        29:11   5eH45
035 Verhage Peter    165 16MC Pekelinge             29:15  13eH20
036 Nooijer Hans de  883 Dynamica                   29:17   4eH40
037 Balkenende Peter 381 38ZLM verzekeringen        29:21   5eH40
038 Verhage Bram     012 01Meijers Staalbouw        29:24   6eH40
039 Zeijseink Sander 880 Dynamica                   29:27  14eH20
040 Sloots Petra     221 22Koole Sport 1            29:40   2eD35
041 Want Martijn vd  081 08VdDoelKooleVdWantAdv2    29:44  13eH35
042 Wattel Adriaan   013 01Meijers Staalbouw        29:47  15eH20
043 Joosse Henk Jan  193 19Zorgstroom               29:49   7eH40
044 Wisse Piet       163 16MC Pekelinge             29:51   8eH40
045 Pruyssers Martin 102 10Intratuin Koudekerke     29:52  14eH35
046 Wege Richard v d 062 06CSW                      29:54  15eH35
047 Hengst Lourens J 903 Aagtekerke                 29:56   9eH40
048 Leeftink Henk    103 10Intratuin Koudekerke     29:58  10eH40
049 Marechal Rene    054 05Projectbureau Zeeweringe 30:00  16eH20
050 Vinden Gert vd   985 Biggekerke                 30:02  11eH40
051 Smulders Cees    879 Eindhoven                  30:05   6eH45
052 Adriaanse Hanco  363 36Gebr Dominicus           30:18  16eH35
053 Nieuwenhuyzen C  505 50Kabinet Prov Zeeland     30:21  17eH20
054 Janse Jos        915 Middelburg                 30:25  17eH35
055 Besuyen Wim      184 18Run&Fun by Johan 2       30:30   1eH55
056 Beijer Jesse     900 Middelburg                 30:33  18eH20
057 Wilde Rien de    294 29Zeeuwse Eilanden         30:35   7eH45
058 Verstraate Wibo  902 Westkapelle                30:37  12eH40
059 Goethem Maarten  045 04Hulster Runningfools     30:39  19eH20
060 Wolf Wijnad de   836 Goes                       30:41  20eH20
061 Koster Tom de    044 04Hulster Runningfools     30:45  21eH20
062 NieuwenhuyseLeon 886 AV'56                      30:48  22eH20
063 Michels Michiel  263 26Erasmuslopers            30:50  18eH35
064 Franssen Lucas   071 07VdDoelKooleVdWantAdvocat 30:52  19eH35
065 Schroevers Jacco 930 Dynamica                   30:54  20eH35
066 Dalebout Leo     195 19Zorgstroom               30:57   8eH45
067 ScheijbelerLevon 922 Koudekerke                 30:59  23eH20
068 MeulmeesterManfr 994 Vlissingen                 31:01  21eH35
069 Dek Marius       956 AV'56                      31:03   2eH55
070 Leon             324 32El Fuego 1               31:05  22eH35
071 Nooijer Kees de  948 Aagtekerke                 31:07   2eH50
072 Daalen Anton van 401 40Loopgroep Niek Knol      31:09  13eH40
073 Sinke Yann       869 s-H Arendskerke            31:10  24eH20
074 Buteyn Ruud      856 Middelburg                 31:13  25eH20
075 Ridder Cor de    515 51Raab Karcher Bouwstoffen 31:15  23eH35
076 Bruggencate Auke 492 49Scheldebouw              31:18  24eH35
077 Boschloo Jochem  174 17SMA Zeeland              31:20  26eH20
078 Daalman Frans    821 Breskens                   31:23   3eH50
079 Regt Martin de   964 Kapelle                    31:26  14eH40
080 Dijkstra Seth    991 Middelburg                 31:29  25eH35
081 Baas Sjaak       940 Souburg                    31:31  15eH40
082 Constandse Paul  321 32El Fuego 1               31:33  27eH20
083 Geschiere Gilles 884 Meliskerke                 31:37  26eH35
084 Sinnaeve Jurgen  939 Coslada Spanje             31:39  28eH20
085 Bostelaar Benito 952 Serooskerke                31:41  29eH20
086 Visser Joan de   843 Aagtekerke                 31:44  30eH20
087 Ton Leonie       862 DeltaSport                 31:45   1eD20
088 Hendrikse Fred   091 09Intersport Erik          31:47  27eH35
089 Gerritsen Hans   064 06CSW                      31:48   4eH50
090 Velde Jaap vd    402 40Loopgroep Niek Knol      31:50  16eH40
091 Koole Chantal    075 07VdWantKooleVdDoelAdvocat 31:52   2eD20
092 Taal George      841 Oostkapelle                31:54   3eH55
093 Bunder Dirk v d  042 04Hulster Runningfools     31:56  28eH35
094 Ysebaert Ingrid  462 46Driemteam                31:58   3eD35
095 Belzen Richard v 943 Serooskerke                32:02  29eH35
096 Krijger Jeffrey  014 01Meijers Staalbouw        32:04  31eH20
097 Rijke Ronald de  924 Dynamica                   32:07  30eH35
098 Witte Dennis     253 25Bouwbedrijf Witte        32:11  32eH20
099 Plessius Dennis  958 s-H Arendskerke            32:13  31eH35
100 Francke Robbie   021 02Meijers Staalbouw2       32:16  33eH20
101 Vogel Frans      889 Middelburg                 32:17  17eH40
102 Leeuwen Marco v  832 Middelburg                 32:20  32eH35
103 Pouwer Bart      481 48Team Westrate            32:22  18eH40
104 Bosse Peter v d  413 41Loopgroep Niek Knol 2    32:24  19eH40
105 Water Niel de    295 29Zeeuwse Eilanden         32:27  34eH20
106 Hamer Michael de 504 50Kabinet Prov Zeeland     32:29  35eH20
107 Bertijn Coen     303 30Zeeuwse Eilanden 2       32:35  20eH40
108 Vermeulen Sjacco 334 33ING Bank Running Busines 32:37  33eH35
109 Denissen Kees    262 26Erasmuslopers            32:40   5eH50
110 Wellen Hans v d  404 40Loopgroep Niek Knol      32:42   9eH45
111 Hage Christiaan  932 Vlissingen                 32:49  36eH20
112 Janse Adrie      435 43Loopgroep Niek Knol 4    32:53  10eH45
113 Oele Marco       305 30Zeeuwse Eilanden 2       32:56  37eH20
114 Tempelaar Wim    351 35El Fuego 2               32:59   6eH50
115 Sanderse Sjoerd  974 Middelburg                 33:01  34eH35
116 Wouters Jochem   933 Meliskerke                 33:04  38eH20
117 DijkersWim Piete 365 36Gebr Dominicus           33:06  35eH35
118 Allefs Monique   041 04Hulster Runningfools     33:07   4eD35
119 Peeters Jos      052 05Projectbureau Zeeweringe 33:09  21eH40
120 Jongeneel Rob    322 32El Fuego 1               33:11  22eH40
121 Geuze Kees       023 02Meijers Staalbouw2       33:16   7eH50
122 Poel Henk vd     910 Westkapelle                33:18   8eH50
123 Sala Huug        415 41Loopgroep Niek Knol 2    33:20   9eH50
124 Ingelse Coen     335 33ING Bank Running Busines 33:22  36eH35
125 Pluijlaar Joost  947 Dynamica                   33:24  23eH40
126 Riemens Rienus   979 Biggekerke                 33:27  10eH50
127 Davidse Edwin    823 Middelburg                 33:30  24eH40
128 Vermeulen Ad     936 Middelburg                 33:32  25eH40
129 Alphen Edwin van 281 28Kinderopvang Walcheren   33:34  37eH35
130 Lous Henk        323 32El Fuego 1               33:35  11eH45
131 Boxtel Frank van 871 Dynamica                   33:37  12eH45
132 AntheunisseJohan 181 18Run&Fun by Johan 2       33:40   4eH55
133 Pleune Jacco     445 44Loopgroep Niek Knol 6    33:42  26eH40
134 Voort Roy van de 055 05Projectbureau Zeeweringe 33:44  39eH20
135 Portegies Sjaak  503 50Kabinet Prov Zeeland     33:46  13eH45
136 Gonzalez Lia     235 23Koole Sport 3            33:48   5eD35
137 WilleboordseHenk 361 36Gebr Dominicus           33:50  27eH40
138 DingemanseDaniel 931 Vlissingen                 33:51  40eH20
139 Bulten Harmen    968 Aagtekerke                 33:53  41eH20
140 Waal Peter de    063 06CSW                      33:56  28eH40
141 Schurink Peter   981 Vlissingen                 33:57  14eH45
142 Looff Leo de     882 Baiersdorf Dld             33:58  38eH35
143 Berg Aart van de 024 02Meijers Staalbouw2       34:00  42eH20
144 Schuren Gerard   342 34El Fuego 3               34:01  15eH45
145 Swint Rein       928 Vlissingen                 34:03   1eH60
146 Davidse Andre    412 41Loopgroep Niek Knol 2    34:05  16eH45
147 Barkmeijer Herma 876 Vlissingen                 34:07  43eH20
148 Eppings Maurice  453 45Loopgroep Niek Knol 5    34:08  17eH45
149 Steur Kees       951                            34:10  18eH45
150 Veen Jan van     142 14De Wissel meesters/juffe 34:11  44eH20
151 Dingemanse Wim   451 45Loopgroep Niek Knol 5    34:13  45eH20
152 Marcusse Kees    935 Dynamica                   34:15   2eH60
153 Blom Jan         463 46Driemteam                34:17  46eH20
154 Verhage Piet     835 Dynamica                   34:19   3eH60
155 Vaardegem Piet v 942 Westkapelle                34:21  11eH50
156 Wingerden Jan v  907 AV'56                      34:23  12eH50
157 Francke Martin   512 51Raab Karcher Bouwstoffen 34:25  47eH20
158 Lindenberg Marty 314 31Zeeuwse Eilanden 3       34:26  48eH20
159 Kraker Lein de   972 Middelburg                 34:27  13eH50
160 Visser Isaak de  913 Middelburg                 34:29  49eH20
161 ConstandseNicole 145 14De Wissel meesters/juffe 34:30   3eD20
162 Jeras Arjen      484 48Team Westrate            34:33  19eH45
163 Bree Fred de     371 37RABObankWalcheren/NB     34:35   5eH55
164 Lous Paco        345 34El Fuego 3               34:36  50eH20
165 Heijnsdijk John  333 33ING Bank Running Busines 34:37  29eH40
166 Visser Juliette  993 Goes                       34:39   6eD35
167 Theune Bram      275 27Park Centraal            34:43  20eH45
168 Polderdijk Wilma 331 33ING Bank running busines 34:45   7eD35
169 Gruiter Karel vd 967 Dynamica                   34:47   4eH60
170 Nooijer Martin d 194 19Zorgstroom               34:49  21eH45
171 Sparrentak Krijn 123 12Sportcafe Hebbes         34:51  39eH35
172 Dijk Vincent van 482 48Team Westrate            34:53   6eH55
173 Bun Ronald       978 Middelburg                 34:55  22eH45
174 Peijl Hans v d   839 Domburg                    34:57  23eH45
175 Ven Edwin vd     125 12Sportcafe Hebbes         34:58  40eH35
176 Mersie Michael   914 Middelburg                 35:00  51eH20
177 Visser Kees de   863 Aagtekerke                 35:03  30eH40
178 Dobbelaar Michel 984 Middelburg                 35:05  41eH35
179 Treurniet Johan  172 17SMA Zeeland              35:07  42eH35
180 Santen Erik van  403 40Loopgroep Niek Knol      35:08  31eH40
181 Boogaard Jos     424 42Loopgroep Niek Knol 3    35:10   7eH55
182 Witte Marcel     485 49Team Westrate            35:11  43eH35
183 Mulder  Sam      845 Middelburg                 35:13  52eH20
184 Dekker Izaak     051 05Projectbureau Zeeweringe 35:14  32eH40
185 Maranus Peter    161 16MC Pekelinge             35:20  33eH40
186 Beijer Piet      899 Dynamica                   35:21   8eH55
187 Car Ron          154 15Run&Fun by Johan         35:23  44eH35
188 Janse Ben        171 17SMA Zeeland              35:24  45eH35
189 Mouwrik Aart van 926                            35:26  53eH20
190 Sinke Michel     982 Middelburg                 35:27  54eH20
191 Slabbekoorn Rene 919 Biezelinge                 35:29  55eH20
192 Weele Wim van de 422 42Loopgroep Niek Knol 3    35:33   9eH55
193 Middelkoop Erik  976 Middelburg                 35:34  56eH20
194 Sparnaai Ronald  868 Zierikzee                  35:36  57eH20
195 Sieling Felix    093 09Intersport Erik          35:38  58eH20
196 Vogel Anja       141 14De Wissel juffen/meester 35:39   8eD35
197 Luitwieler Jaap  988 Middelburg                 35:40  10eH55
198 Wageningen Ton v 918 Hellevoetsluis             35:41   5eH60
199 BostelaarEsmeral 483 48Team Westrate            35:46   9eD35
200 Looff wim de     831 Vlissingen                 35:48  24eH45
201 Geschiere Susan  252 25Bouwbedrijf Witte        35:50  10eD35
202 Pleijte Leo      362 36Gebr Dominicus           35:51  25eH45
203 Richard Marcel   452 445Loopgroep Niek Knol 5   35:53  14eH50
204 Siereveld Andre  092 09Intersport Erik          35:54  59eH20
205 Sieling John     891 Middelburg                 35:55  15eH50
206 Waeter Bennie vd 857 Vlissingen                 35:57  34eH40
207 DobbelaarMaarten 175 17SMA Zeeland              35:59  60eH20
208 Meeder Frits     826 Middelburg                 36:00  16eH50
209 Pagter Rob de    491 49Scheldebouw              36:02  61eH20
210 Kroon Heidi v d  191 19Zorgstroom               36:04   4eD20
211 Teirlinck Ruud   355 35El Fuego 2               36:05  35eH40
212 Terheiden Jan v  411 41Loopgroep Niek Knol 2    36:07  11eH55
213 Kraker Eva de    904 Dynamica                   36:08   5eD20
214 Belzen Diana van 495 49Scheldebouw              36:10  11eD35
215 Zoontjes Theo    421 42Loopgroep Niek Knol 3    36:12   6eH60
216 Brouwer Jos      302 30Zeeuwse Eilanden 2       36:13  12eH55
217 zuidweg leo      834 Middelburg                 36:15  36eH40
218 Cornu Cees       824 Dynamica                   36:17  17eH50
219 SparrentakEvelie 144 14De Wissel meesters/juffe 36:18   6eD20
220 Altena Dick      473 47Driemteam 2              36:20  18eH50
221 Filius Rijk      872 Dynamica                   36:22  19eH50
222 Betrancourt Lex  273 27Park Centraal            36:23  20eH50
223 Sighem Han van   372 37RABObank Walcheren/NB    36:26  21eH50
224 Wilde Nadine de  291 29Zeeuwse Eilanden         36:28   7eD20
225 Hollander Pieter 384 38ZLM verzekeringen        36:29  37eH40
226 Wincle Remco vd  851 Middelburg                 36:31  62eH20
227 Simonse Elbert   833 Aagtekerke                 36:33  63eH20
228 Geelhoed Manasse 912 Middelburg                 36:34  64eH20
229 Sande Hans vd    827 Middelburg                 36:36  22eH50
230 Rande Maurits vd 022 02Meijers Staalbouw2       36:37  38eH40
231 Goeij Albert de  332 33ING Bank Running Busines 36:39  26eH45
232 Lous Don         354 35El Fuego 2               36:40  65eH20
233 Rijke Leo de     844 Vlissingen                 36:42  39eH40
234 Vogel Juriaan    850 Dynamica                   36:43  66eH20
235 Marteyn Andre    124 12Sportcafe Hebbes         36:45  46eH35
236 Gueqierre Ben    493 49Scheldebouw              36:46  27eH45
237 Lindenberg Jan   313 31Zeeuwse Eilanden 3       36:48  23eH50
238 AntheunisseLiset 182 18Run&Fun by Johan 2       36:49   8eD20
239 Louwerse Coby    405 40Loopgroep Niek Knol      36:51  12eD35
240 Klaaysen Dennis  830 Vlissingen                 36:53  67eH20
241 Meijers Leen     293 29Zeeuwse Eilanden         36:54  28eH45
242 BerkenboschMarie 265 26Erasmuslopers            36:57  13eD35
243 Dingemanse Peter 432 42Loopgroep Niek Knol 4    36:59  40eH40
244 Drongelen Jan v  043 04Hulster Runningfools     37:04  41eH40
245 Bos Melanie      414 41Loopgroep Niek Knol 2    37:05  14eD35
246 Schipper Cor     917 Dynamica                   37:08  29eH45
247 Pluijlaar Dian   908 Dynamica                   37:10  68eH20
248 Poortvliet Hugo  980 Dynamica                   37:13   7eH60
249 Nijssen Serge    084 08VdDoelKooleVdWantAdv2    37:15  69eH20
250 Belzen Jozias v  131 13Don Risicobeheer         37:16  70eH20
251 Laisina Emiel    134 13Don Risicobeheer         37:17  71eH20
252 Belzen Joey van  132 13Don Risicobeheer         37:18  72eH20
253 Blaas Simon      155 15Run&Fun by Johan         37:18  47eH35
254 StoutjesdijkJohn 133 13Don Risicobeheer         37:19  48eH35
255 Jonge Robert de  282 28Kinderopvang Walcheren   37:20  49eH35
256 Pals Peter       385 38ZLM verzekeringen        37:24  30eH45
257 Doorn Jon van    874 AV'56                      37:28  24eH50
258 Baltus Cor Jan   911 Middelburg                 37:29  42eH40
259 Noordijke Adri   945 Zierikzee                  37:31   8eH60
260 Zijl Eiko        204 20Van Boven Advocaten      37:33  13eH55
261 Janse Wim        962 Souburg                    37:36  43eH40
262 Geldof Rob       375 37RABObank Walcheren/NB    37:37  31eH45
263 Overbeeke Edwin  143 14De Wissel meesters/juffe 37:40  73eH20
264 Stee Peter v     866 Lewedorp                   37:45  50eH35
265 Roemburg Mathys  867 Ouwerkerk                  37:50  74eH20
266 Barentsen Henk   916 Dynamica                   37:52  25eH50
267 Tramper Niek     423 42Loopgroep Niek Knol 3    37:53  26eH50
268 Janse Peter      304 30Zeeuwse Eilanden 2       37:55  51eH35
269 Gies Gunter      963 Middelburg                 37:57  32eH45
270 SchoolemanMerijn 937 Vlissingen                 37:58  75eH20
271 Vos Willem de    825 Amsterdam                  38:00  76eH20
272 Hamer Cor den    858 Hoek                       38:01  27eH50
273 Saija Boy        973 Middelburg                 38:03  33eH45
274 Wisse Elna       164 16MC Pekelinge             38:05   9eD20
275 Kwakkelaar Harry 433 43Loopgroep Niek Knol 4    38:06  28eH50
276 Keyman Arjen     875 Vlissingen                 38:07  77eH20
277 Maranus Jan      315 31Zeeuwse Eilanden 3       38:09   9eH60
278 Wisse Leo        312 31Zeeuwse Eilanden 3       38:17  34eH45
279 Poortvliet Miche 996 Middelburg                 38:18  78eH20
280 Westeinde Marco  864 Arnemuiden                 38:20  52eH35
281 Luyk Leo         353 35El Fuego 2               38:22  10eH60
282 Veen John van    444 44Loopgroep Niek Knol 6    38:23  35eH45
283 Meijers Enno     153 15Run&Fun by Johan         38:24  53eH35
284 Ingelse Ronald   969 Zoutelande                 38:29  29eH50
285 Vermue Rinus     865 Lewedorp                   38:33  14eH55
286 Tempelaar Ineke  352 35El Fuego 2               38:36   1eD50
287 Blankenburg Kees 115 11Hubo Middelburg          38:37  54eH35
288 Reu ben de       205 20Van Boven Advocaten      38:39  36eH45
289 Belzen Lieven v  837 N St Joosland              38:44  44eH40
290 Thiel Karin      151 15Run&Fun by Johan         38:45  15eD35
291 Wijffels Carlo   094 09Intersport Erik          38:47  79eH20
292 Mersie PieterJan 501 50Kabinet Prov Zeeland     38:49  30eH50
293 Verdurmen Ronald 901 Dynamica                   38:52  55eH35
294 Maaren Pieter v  881 Dynamica                   38:53  80eH20
295 Alphen Angela va 061 06CSW                      38:55  16eD35
296 Veenhoven Marc   909 Axel                       38:56  37eH45
297 Kramer Hugo      998 Grijpskerke                38:59  81eH20
298 Geschiere Wim    443 44Loopgroep Niek Knol 6    39:00  38eH45
299 Fritz Claudia    114 11Hubo Middelburg          39:01  17eD35
300 Geels Bert       261 26Erasmuslopers            39:02  31eH50
301 Mesie Marjolein  364 36Gebr Dominicus           39:03  18eD35
302 Wiedenhoff Jan   995 Middelburg                 39:04  11eH60
303 Konings Nicole   946 Middelburg                 39:06  19eD35
304 Boutens Ruben    887 Middelburg                 39:12  82eH20
305 Groenenberg Pete 870 Middelburg                 39:13  83eH20
306 Priem Arthur     822 Koudekerke                 39:14  39eH45
307 Fouw Dimmen de   274 27Park Centraal            39:24  40eH45
308 Israel Edwin     395 39Gemeenteraad Middelburg  39:25  45eH40
309 Geuze Job        999 Middelburg                 39:28  84eH20
310 Francke Karel    840 Zoutelande                 39:37  32eH50
311 Oomen Bert       860 Gilze                      39:44  12eH60
312 Engelsman Ando d 878 Middelburg                 39:50  41eH45
313 Koppejan Chris   849 s-Gravenpolder             39:53  46eH40
314 MedendorpRichard 211 21Van Boven Advocaten 2    39:54  56eH35
315 Graaf Ad de      065 06CSW                      39:56  47eH40
316 Witte Jelysa     254 25Bouwbedrijf Witte        40:00  10eD20
317 Witte Bram       255 25Bouwbedrijf Witte        40:01  42eH45
318 Niekerk Lianne v 111 11Hubo Middelburg          40:02  20eD35
319 Walhout Marco    192 19Zorgstroom               40:04  48eH40
320 Jobse Christian  921 Middelburg                 40:05  85eH20
321 Dekker Audry     105 10Intratuin Koudekerke     40:07  11eD20
322 Berg Carlos      896                            40:09  86eH20
323 Groot Hans de    971 Nw St Joosland             40:11  33eH50
324 Nooijer Hannie d 162 16MC Pekelinge             40:14  21eD35
325 Waes Hanneke van 301 30Zeeuwse Eilanden 2       40:15  22eD35
326 Akdag Hayati     393 39Gemeenteraad Middelburg  40:18  34eH50
327 Karelse Irma     085 08VdDoelKooleVdWantAdv2    40:21  12eD20
328 Want Sabine v d  074 07VdDoelKooleVdWantAdvocat 40:22  13eD20
329 Schoe Debbie     472 47Driemteam 2              40:24  14eD20
330 Dek Marlon       955 AV'56                      40:26  15eD20
331 Bree Jaqueline d 284 28Kinderopvang Walcheren   40:27  23eD35
332 Eppings Rob      454 45Loopgroep Niek Knol 5    40:29  87eH20
333 Roman Patrick    888 Vlissingen                 40:30  49eH40
334 Peeters Cathtrie 121 12Sportcafe Hebbes         40:31  24eD35
335 Flikweert Rian   977 Middelburg                 40:33  25eD35
336 Geschiere Marja  311 31Zeeuwse Eilanden 3       40:38  26eD35
337 Verhoeven Nel    997 Middelburg                 40:59  27eD35
338 Klaaysen Henk    829 Dynamica                   41:03  13eH60
339 Schroevers Gre   053 05Projectbureau Zeeweringe 41:04  28eD35
340 Koole Evelien    890 Middelburg                 41:08  16eD20
341 Rijke Bram de    954 Dynamica                   41:10  14eH60
342 Vriend Nico      859 Middelburg                 41:12  35eH50
343 BalkenendeChrist 382 38ZLM verzekeringen        41:13  29eD35
344 Pouwelse Riet    434 43Loopgroep Niek Knol 4    41:15   2eD50
345 Huisson Erik     986 Intersport Erik Mb         41:18  50eH40
346 Wisse Marcel     513 51Raab Karcher Bouwstoffen 41:20  57eH35
347 Cooman Dorien    511 51Raab Karcher Bouwstoffen 41:22  30eD35
348 NieuwenhuizenLee 072 07VdDoelKooleVdWantAdvocat 41:24  51eH40
349 Minderhoud Jan   514 51Raab Karcher Bouwstoffen 41:26  15eH60
350 Jongejan Daan    854 Kloetinge                  41:29  36eH50
351 Goris Ruud       966 Kloetinge                  41:30  37eH50
352 Flameling Marco  034 03Meijers Staalbouw3       41:31  58eH35
353 Boven Kate van   202 20Van Boven Advocaten      41:32  31eD35
354 Maljers Peter    032 03Meijers Staalbouw3       41:33  43eH45
355 Haze Marloes     471 47Driemteam 2              41:35  17eD20
356 Zijlmans Carla   285 28Kinderopvang Walcheren   41:38  32eD35
357 Knobbout Jasper  431 43Loopgroep  Niek Knol 4   41:40  52eH40
358 Voorham Krista   853 Burgh Haamstede            41:43  18eD20
359 Vreede Peter de  990 Meliskerke                 41:45  44eH45
360 Verhage Regina   015 01Meijers Staalbouw        41:46  33eD35
361 Stijn Vanessa v  970                            41:49  19eD20
362 Franse Anke      325 32El Fuego 1               41:53  34eD35
363 Louwerse Eugene  341 34El Fuego 3               41:55  38eH50
364 Kersten Ankie    929 Middelburg                 41:58  35eD35
365 Aerts Sarijke    425 42Loopgroep Niek Knol 3    42:02   3eD50
366 Davidse Remco    828 Middelburg                 42:06  88eH20
367 Gerritse Peter   838 Vlissingen                 42:10  45eH45
368 Boven Steven van 201 20Van Boven Advocaten      42:23  46eH45
369 SterkenburgPeter 203 20Van Boven Advocaten      42:24  39eH50
370 Becks Igna       847                            42:38  36eD35
371 Steur Tomas      950                            42:42  89eH20
372 Lampert Jos      442 44Loopgroep Niek Knol 6    42:46  53eH40
373 Rooijen M van    214 21Van Boven Advocaten 2    42:51  37eD35
374 Sipma Rink       283 28Kinderopvang Walcheren   42:56  54eH40
375 Haan Vanessa de  455 45Loopgroep Niek Knol 5    42:57  38eD35
376 Martens Ad       861 Gilze                      43:00  16eH60
377 Elewout Els van  343 34El Fuego 3               43:07  20eD20
378 NijssenSebastian 183 18Run&Fun by Johan 2       43:13  90eH20
379 Verbeek Wilbert  185 18Run&Fun by Johan 2       43:15  59eH35
380 Evers Henny      852 Middelburg                 43:19  15eH55
381 Valk Connie v d  113 11Hubo Middelburg          43:21  39eD35
382 Mecking Sylvia   112 11Hubo Middelburg          43:23  40eD35
383 Verhulst Mariann 892 Westkapelle                43:28  60eH35
384 Adriaanse Anita  893 Westkapelle                43:29  41eD35
385 Franzen Han      920                            43:32  40eH50
386 Doel Jules v d   083 08VdWantKooleVdDoelAdv2    43:34  55eH40
387 Dolle Barbara    272 27Park Centraal            43:43  42eD35
388 Coenen Marije    344 34El Fuego 3               43:57  21eD20
389 MastenbroekAnnet 152 15Run&Fun by Johan         44:01  43eD35
390 TreurnietWillemi 173 17SMA Zeeland              44:33  22eD20
391 Jobse Cindy      465 46Driemteam                44:35  44eD35
392 Simons Chris     394 39Gemeenteraad Middelburg  44:38  56eH40
393 Lievense Lein    897 Zoutelande                 44:41  16eH55
394 Dijk Evert van   923 Kloetinge                  45:11  17eH55
395 Wisse Caroline   135 13Don Risicobeheer         45:31  45eD35
396 Schout Sabrina   025 02Meijers Staalbouw2       45:39  23eD20
397 Koppejan Wim     033 03Meijers Staalbouw3       45:41  61eH35
398 KoopmanschapIngr 264 26Erasmuslopers            45:43  46eD35
399 Boutens Janneke  374 37RABObank Walcheren/NB    45:46  47eD35
400 ElzelingenChrist 373 37RABObank Walcheren/NB    45:57  24eD20
401 Liplijn Ronald   846 Middelburg                 46:20  47eH45
402 Rijcke Josanne d 959 Vlissingen                 47:02  25eD20
403 Veen Liesbeth v  441 44Loopgroep Niek Knol 6    47:06  48eD35
404 Joziasse Annet   961 Middelburg                 47:52  49eD35
405 Kant Adrien      474 47Driemteam 2              47:55  57eH40
406 Beije Rien       960 Vlissingen                 47:59  18eH55
407 Oosten Jolien v  035 03Meijers Staalbouw3       48:05  26eD20
408 Peuter Christine 895                            48:27  27eD20
409 Terheiden Jeroen 464 46Driemteam                48:30  91eH20
410 Belt Trudy       894                            48:33  28eD20
411 NederlofMariella 906 Dynamica                   50:16  29eD20
412 MeedendorpJoland 213 21Van Boven Advocaten 2    51:12  30eD20
413 Baltus Monique   391 39Gemeenteraad Middelburg  51:49  50eD35
414 Kraan Piet       392 39Gemeenteraad Middelburg  51:54  17eH60
415 Maul Jeanet      095 09Intersport Erik          54:07  51eD35

Ploegklassement

  1 Koole Sport Keniateam     6274
  2 Koole Sport 1             6375
  3 Koole Sport 3             6989
  4 Hulster Runningfools      7587
  5 Intratuin Koudekerke      7616
  6 Zeeuwse Eilanden          7698
  7 Meijers Staalbouw         7713
  8 Zorgstroom                7899
  9 MC Pekelinge              7951
 10 Loopgroep Niek Knol       7952
 11 VdWantKooleVdDoelAdv2     7985
 12 CSW                       8073
 13 ING Bank Running Busines  8121
 14 ZLM verzekeringen         8128
 15 Gebr Dominicus            8177
 16 Sportcafe Hebbes          8200
 17 Loopgroep Niek Knol 2     8214
 18 Bouwbedrijf Witte         8232
 19 Team Westrate             8254
 20 El Fuego 1                8262
 21 Projectbureau Zeeweringe  8277
 22 Driemteam                 8299
 23 Scheldebouw               8321
 24 Erasmuslopers             8369
 25 De Wissel meesters/juffe  8438
 26 Zeeuwse Eilanden 2        8519
 27 Loopgroep Niek Knol 3     8634
 28 El Fuego 2                8646
 29 Run&Fun by Johan 2        8652
 30 VdDoelKooleVdWantAdvocat  8670
 31 Meijers Staalbouw2        8711
 32 SMA Zeeland               8784
 33 Zeeuwse Eilanden 3        8860
 34 Raab Karcher Bouwstoffen  8902
 35 Run&Fun by Johan          8990
 36 Loopgroep Niek Knol 5     9107
 37 Kinderopvang Walcheren    9179
 38 El Fuego 3                9219
 39 Loopgroep Niek Knol 4     9234
 40 Park Centraal             9253
 41 RABObankWalcheren/NB      9264
 42 Loopgroep Niek Knol 6     9304
 43 Don Risicobeheer          9442
 44 Intersport Erik           9446
 45 Van Boven Advocaten       9607
 46 Hubo Middelburg           9661
 47 Driemteam 2               9974
 48 Gemeenteraad Middelburg  10570
 49 Meijers Staalbouw3       10610
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
3000 m Marijke de Visser (PR 9.34.73)9.52.78  Vse
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.09.34)4.12.05  Mse
800 m Jasper Zuidhof (debuut)2.02.08  Mse
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020