donderdag 18 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
12e Stadsloop
Goes, vrijdag 21 september 2007 - Organisatie: AV'56
001 PaardekooperLars 704 70Meeuwse Handelsondernemi 0:24:50   1eE             
002 Rabout Theo      554 55Profile Rabout Goes      0:25:28   1eM             
003 Beije Arjen      193 19PWG Bedrijfskleding      0:25:30   2eM             
004 Vermeulen Alwin  191 19PWG bedrijfskleding      0:25:43   3eM             
005 Woord Ruud       192 19PWG Bedrijfskleding      0:25:59   4eM             
006 GonzalezMauricio 754 75Dynamica                 0:26:07   2eE             
007 Beljaars Franky  021 02Megamix Zeeland          0:26:10   5eM             
008 Vasseur Remy     592 59Fysiotherapie Hofplein   0:26:23   6eM             
009 Bakker Frits     714 71Meeuwse2Handelsondernemi 0:26:31   3eE             
010 Bruggeman Rini   043 04Lamb Weston Meyer        0:26:43   7eM             
011 Kok Erik         031 03WEA Goes 1               0:26:56   8eM             
012 Goossen Erik     552 55Profile Rabout Goes      0:27:00   9eM             
013 Jacobse Leon     593 59Fysiotherapie Hofplein   0:27:12  10eM             
014 Limbergen Peter  044 04Lamb Weston Meyer        0:27:14  11eM             
015 Vos Wilko de     083 08Gebr Dominicus           0:27:19  12eM             
016 Wilde Jan de     514 51PWG Bedrijfskleding 3    0:27:27  13eM             
017 Joziasse Sjacco  034 03WEA Goes 1               0:27:37  14eM             
018 Witte Rinus      032 03WEA Goes 1               0:27:39  15eM             
019 Noorden Huub van 979 Yerseke                    0:27:42  16eM             
020 Balkenende Peter 101 10ZLM Verzekeringen        0:27:45  17eM             
021 Vos Robin de     113 11Edelsmid De Regt 1       0:27:51  18eM             
022 Augustijn Marc   074 07Waterschap Z E 1         0:27:57  19eM             
023 Kramer Hannuel   033 03WEA Goes 1               0:28:18  20eM             
024 Besuyen Marius   102 10ZLM verzekeringen        0:28:20  21eM             
025 Hollander Jos d  111 11Edelsmid De Regt 1       0:28:34  22eM             
026 HeikoopSebatiaan 154 15WEA Zierikzee 2          0:28:37  23eM             
027 Verstraate Woute 724 72Don Risicobeheer         0:28:52   4eE             
028 Leeuw Leo de     524 52PWG Bedrijfskleding 2    0:29:00  24eM             
029 Haven Laurens vd 512 51PWG Bedrijfskleding 3    0:29:04  25eM             
030 Dellebeke Ron    996 Dynamica                   0:29:20  26eM             
031 Kok Marianne de  591 59Fysiotherapie Hofplein   0:29:29   1eD             
032 Boevere Patrick  553 55Profile Rabout Goes      0:29:32  27eM             
033 Polfliet Andre   114 11Edelsmid De Regt 1       0:29:34  28eM             
034 Besuyen Wim      662 66EPZ                      0:29:50  29eM             
035 Goeree Andries   986 s-Gravenpolder             0:29:55  30eM             
036 Joziasse Giel    054 05Lamb Weston Meyer 2      0:29:58  31eM             
037 Adriaanse Hanco  082 08Gebr Dominicus           0:30:00  32eM             
038 Verstraate Wibo  984 Westkapelle                0:30:06  33eM             
039 Caspel Jon van   561 56Arbo-unie                0:30:16  34eM             
040 Beilo Joris      973 Vlissingen                 0:30:25  35eM             
041 Vis Hans         053 05Lamb Weston Meyer 2      0:30:27  36eM             
042 LindeNeve Erwin  163 16Total Raffinaderij       0:30:30  37eM             
043 Linde Annet v d  513 51PWG Bedrijfskleding 3    0:30:33   2eD             
044 Plessius Dennis  543 54Edelsmid De Regt 2       0:30:36  38eM             
045 Luitwieler Jacky 563 56Arbo-unie                0:30:38  39eM             
046 Block Sandra de  551 55Profile Rabout Goes      0:30:39   3eD             
047 Bart Jan de      511 51PWG Bedrijfskleding 3    0:30:40  40eM             
048 Vermeulen Ad     161 16Total Raffinaderij       0:30:41  41eM             
049 Zwier Roel       152 15WEA Zierikzee 2          0:30:54  42eM             
050 Tissink Martijn  999 Kapelle                    0:31:14  43eM             
051 Stel Jack van    194 19PWG Bedrijfskleding      0:31:17  44eM             
052 Eijkeren Eric v  223 22Meesters De Koeijer 1    0:31:19  45eM             
053 Heyningen Serge  164 16Total Raffinaderij       0:31:24  46eM             
054 Joosse Rinus     022 02Megamix Zeeland          0:31:28  47eM             
055 Pagter Rob de    544 54Edelsmid De Regt 2       0:31:31  48eM             
056 Boschloo Jochem  012 01SMA Zeeland bv           0:31:33  49eM             
057 Marijnissen Rini 963 Roosendaal                 0:31:36  50eM             
058 Punder Atwan de  221 22Meesters De Koeijer 1    0:31:39  51eM             
059 Notten Gregor    642 64Jan Hop Chrysler Jeep    0:31:41  52eM             
060 LuitwielerJermai 564 56Arbo-unie                0:31:46  53eM             
061 Adan Erwin       594 59Fysiotherapie Hofplein   0:31:48  54eM             
062 Edenburg Simon   092 09Ostrealyceum SDV         0:31:51  55eM             
063 Woestijne Ronald 011 01SMA Zeeland bv           0:31:54  56eM             
064 Grim Rudy        652 65EPZ 2                    0:32:01  57eM             
065 Kramer Acronius  612 61Waterschap Z E 4         0:32:04  58eM             
066 Velkers Michel   601 60Reclamestudio CJ         0:32:07  59eM             
067 Traas William    664 66EPZ                      0:32:10  60eM             
068 Strobos Ronald   681 68EPZ 4                    0:32:13  61eM             
069 Schroevers Jacco 171 17Koole Controls           0:32:16  62eM             
070 Vos Patrick de   764 76Van der Peijl techn 3    0:32:26   5eE             
071 Wilde Rien de    072 07Waterschap Z E 1         0:32:29  63eM             
072 Breen Danny      674 67Wim Huurman Schildersbed 0:32:31  64eM             
073 Weemaes Tom      133 13WEA Goes 2               0:32:39  65eM             
074 Verhage Hans     222 22Meesters De Koeijer 2    0:32:42  66eM             
075 Vermeulen Sjacco 965 Heinkenszand               0:32:44  67eM             
076 Dijkers Wim P    084 08Gebr Dominicus           0:32:46  68eM             
077 NooijerWillemien 682 68EPZ 4                    0:32:49   4eD             
078 Hop Chris        641 64Jan Hop Chrysler Jeep    0:32:53  69eM             
079 Joossens Wilfred 063 06EPZ 3                    0:33:00  70eM             
080 Noya Tony        041 04Lamb Weston Meyer        0:33:03  71eM             
081 Joosse Emiel     141 14WEA Goes 3               0:33:04  72eM             
082 Dijk Joost van   571 57Ostrealyceum 2           0:33:05  73eM             
083 Abbink Herman    991 Goes                       0:33:07  74eM             
084 Polderdijk Richa 042 04Lamb Weston Meyer        0:33:09  75eM             
085 Boot William     153 15WEA Zierikzee 2          0:33:10  76eM             
086 Goole Saskia     661 66EPZ                      0:33:12   5eD             
087 Sande Hans vd    073 07Waterschap Z E 1         0:33:15  77eM             
088 Overveld Jeanine 521 52PWG Bedrijfskleding 2    0:33:17   6eD             
089 Rijk Rudi        572 57Ostrealyceum 2           0:33:19  78eM             
090 Lamoen Floor van 584 58Ostrealyceum             0:33:23  79eM             
091 Visser Juliette  672 67Wim Huurman Schildersbed 0:33:25   7eD             
092 Griep Arjen      613 61Waterschap Z E 4         0:33:37  80eM             
093 Swint Rein       995 Dynamica                   0:33:40  81eM             
094 Pol Kees van den 582 58Ostrealyceum             0:33:42  82eM             
095 Ende Andre van d 024 02Megamix Zeeland          0:33:44  83eM             
096 Gruiter Karel v  989 Dynamica                   0:33:46  84eM             
097 Meerhof Ewout    988 s-Gravenpolder             0:33:49  85eM             
098 Jong Ruud de     978 Goes                       0:33:50  86eM             
099 Treurniet Johan  014 01SMA Zeeland bv           0:33:51  87eM             
100 Lems Andre       071 07Waterschap Z E 1         0:33:54  88eM             
101 Hoondert Eric    975 Goes                       0:33:57  89eM             
102 Anrooy Marietta  644 64Jan Hop Chrysler Jeep    0:34:03   8eD             
103 Joziasse Anita   541 54Edelsmid De Regt 2       0:34:05   9eD             
104 Engelsman Ajuna  213 21Meesters De Koeijer 2    0:34:07  90eM             
105 Pleijte Leo      081 08Gebr Dominicus           0:34:09  91eM             
106 Sep Inge         643 64Jan Hop Chrysler Jeep    0:34:13  92eM             
107 Lange Peter de   683 68EPZ 4                    0:34:26  93eM             
108 Drijdijk Tonny   976 Goes                       0:34:30  94eM             
109 Kraak Enrico     977 Goes                       0:34:32  95eM             
110 Kraker Lein de   961 Middelburg                 0:34:34  96eM             
111 Doorn Jan van    122 12Edelsmid De Regt 3       0:34:35  97eM             
112 Provoost Frans   151 15WEA Zierikzee 2          0:34:36  98eM             
113 Carpentier Jan d 671 67Wim Huurman Schildersbed 0:34:39  99eM             
114 Reins Andre      062 06EPZ 3                    0:34:53 100eM             
115 SiereveldLisette 744 74WEA Goes 4               0:34:56   6eE             
116 Brouwer Jos      634 63Waterschap Z E 2         0:35:01 101eM             
117 Eversdijk Ko     523 52PWG Bedrijfskleding 2    0:35:05 102eM             
118 Vogel Anja       990 Middelburg                 0:35:08  10eD             
119 SprinkhuizenJoos 023 02Megamix Zeeland          0:35:10 103eM             
120 Boonman Jan      064 06EPZ 3                    0:35:14 104eM             
121 Korstanje Hans   103 10ZLM verzekeringen        0:35:16 105eM             
122 Sparnaaij Ronald 173 17Koole Controls           0:35:25 106eM             
123 Derksen Raymond  621 62Waterschap Z E 3         0:35:27 107eM             
124 DobbelaerMaarten 013 01SMA Zeeland              0:35:32 108eM             
125 Maldegem Sjacco  051 05Lamb Weston Meyer 2      0:35:34 109eM             
126 Rotte Andre      104 10ZLM verzekeringen        0:35:39 110eM             
127 Gruijter Ramon v 142 14WEA Goes 3               0:35:41 111eM             
128 AntheunisseLiset 562 56Arbo-unie                0:35:43  11eD             
129 Jansen Eric      131 13WEA Goes 2               0:35:46 112eM             
130 Kasper Henk      583 58Ostrealyceum             0:35:48 113eM             
131 Stee Peter van   962 Lewedorp                   0:36:01 114eM             
132 Tissink Ruben    970 Kapelle                    0:36:04 115eM             
133 Stel Michaela v  522 52PWG Bedrijfskleding 2    0:36:07  12eD             
134 Noordijke Adri   967 Zierikzee                  0:36:15 116eM             
135 SmallegangeAnder 994 Driewegen                  0:36:23 117eM             
136 Pluijlaar Hans   993 Dynamica                   0:36:26 118eM             
137 Koene Ingrid     968 Yerseke                    0:36:30  13eD             
138 Wolf Jan Willem  094 09Ostrealyceum SDV         0:36:40 119eM             
139 Grim Corina      651 65EPZ 2                    0:36:44  14eD             
140 Wisscha Elia ter 734 73Gemeente Goes            0:36:47   7eE             
141 Nagelkerke Rob   052 05Lamb Weston Meyer 2      0:36:52 120eM             
142 Jansen Erwin     162 16Total Raffinaderij       0:36:59 121eM             
143 Heikoop Carianne 182 18WEA Zierikzee 1          0:37:32  15eD             
144 Maranus Jan      633 63Waterschap Z E 2         0:37:34 122eM             
145 Wilde Nadine de  614 61Waterschap Z E 4         0:37:36  16eD             
146 Regt Jos de      124 12Edelsmid De Regt 3       0:37:41 123eM             
147 Regt Marc de     542 54Edelsmid De Regt 2       0:37:44 124eM             
148 Goethem Antoine  211 21Meesters de Koeijer 2    0:37:46 125eM             
149 Herwijnen Edwin  959 Schore                     0:37:48 126eM             
150 Stoutjesdyk Ron  204 20Van der Peijl Techniek   0:37:50 127eM             
151 Anrooy  John v   201 20Van der Peijl techniek   0:37:52 128eM             
152 Jonge Hans de    121 12Edelsmid De Regt 3       0:37:53 129eM             
153 Bisdom Ignaas    623 62Waterschap Z E 3         0:37:56 130eM             
154 Witkam Corrie    603 60Reclamestudio CJ         0:37:58  17eD             
155 Meegen Pim van   692 69Raas Schilderwerken      0:38:00 131eM             
156 Janse Peter      611 61Waterschap Z E 4         0:38:02 132eM             
157 Kreeke Wim van d 631 63Waterschap Z E 2         0:38:04 133eM             
158 Bol Pierre       203 20Van der Peijl Tecniek    0:38:07 134eM             
159 Weemaes Ferdy    143 14WEA Goes 3               0:38:31 135eM             
160 Huurman Greetje  673 67Wim Huurman Schildersbed 0:38:34  18eD             
161 Verbeek Piet     992 AV'56                      0:38:41 136eM             
162 Jonge Mario de   693 69Raas Schilderwerken      0:38:53 137eM             
163 Roose Jan        969 Goes                       0:38:56 138eM             
164 Hemelsoet Peter  654 65EPZ 2                    0:38:59 139eM             
165 Koppejan Chris   960 s-Gravenpolder             0:39:02 140eM             
166 Helden Piet van  998 Yerseke                    0:39:11 141eM             
167 Humer Steffen    533 53Capital Sports Goes      0:39:13 142eM             
168 Pol Liesbeth vd  581 58Ostrealyceum             0:39:28  19eD             
169 Roose Michelle   573 57Ostrealyceum 2           0:39:30  20eD             
170 Liere Louis van  214 21Meesters De Koeijer 2    0:39:33 143eM             
171 Koster Charl de  983 Heinkenszand               0:39:35 144eM             
172 Latuny Tinous    202 20Van der Peijl Techniek   0:39:49 145eM             
173 Stee Lyda van    691 69Raas Schilderwerken      0:39:53  21eD             
174 Witte Gilles de  602 60Reclamestudio CJ         0:40:02 146eM             
175 Bolle Bram       172 17Koole Controls           0:40:10 147eM             
176 Raas Koen        694 69Raas Schilderwerken      0:40:14 148eM             
177 Wee Marco de     531 53Capital Sports Goes      0:40:16 149eM             
178 Wee Marli de     534 53Capital Sports Goes      0:40:18  22eD             
179 Rijk Niels de    981 Goes                       0:40:31 150eM             
180 Vermue Sandra    183 18WEA Zierikzee 1          0:40:33  23eD             
181 Katsman Jan Henk 212 21Meesters De Koeijer 2    0:40:47 151eM             
182 Waes Hanneke van 632 63Waterschap Z E 2         0:41:09  24eD             
183 Sparnaaij Ruud   174 17Koole Controls           0:41:24 152eM             
184 Kootstra Theo    971 Waarde                     0:41:29 153eM             
185 Sluijs Hans van  966 Middelburg                 0:41:44 154eM             
186 Jong Guus de     091 09Ostrealyceum SDV         0:41:53 155eM             
187 Wiskerke Janneke 604 60Reclamestudio CJ         0:42:08  25eD             
188 Oranje Richard   532 53Capital Sports Goes      0:42:16 156eM             
189 Bouwman Marian   184 18WEA Zierikzee 1          0:42:45  26eD             
190 Have Eva van der 181 18WEA Zierikzee 1          0:42:47  27eD             
191 Karelse Janus    964 Kamperland                 0:43:10 157eM             
192 Snoek Steven     132 13WEA Goes 2               0:43:30 158eM             
193 Gabriels Carin   574 57Ostrealyceum 2           0:43:33  28eD             
194 Swart Evert      622 62Waterschap Z E 3         0:44:52 159eM             
195 Griep Ingrid     624 62Waterschap Z E 3         0:46:21  29eD             
196 Sinke Machiel    972 Kruiningen                 0:47:17 160eM             
197 Hemelsoet Eva    653 65EPZ 2                    0:51:06  30eD 

   Mannenteams
  1 PWG Bedrijfskleding      4632
    Beije Arjen     25:30 Vermeulen Alwin 25:43 Woord Ruud      25:59
  2 WEA Goes 1               4932
    Kok Erik        26:56 Joziasse Sjacco 27:37 Witte Rinus     27:39
  3 Edelsmid De Regt 1       5159
    Vos Robin de    27:51 Hollander Jos d 28:34 Polfliet Andre  29:34
  4 Lamb Weston Meyer        5220
    Bruggeman Rini  26:43 Limbergen Peter 27:14 Noya Tony       33:03
  5 Gebr Dominicus           5405
    Vos Wilko de    27:19 Adriaanse Hanco 30:00 Dijkers Wim P   32:46
  6 ZLM Verzekeringen        5481
    Balkenende Pete 27:45 Besuyen Marius  28:20 Korstanje Hans  35:16
  7 Megamix Zeeland          5482
    Beljaars Franky 26:10 Joosse Rinus    31:28 Ende Andre van  33:44
  8 Total Raffinaderij       5555
    LindeNeve Erwin 30:30 Vermeulen Ad    30:41 Heyningen Serge 31:24
  9 WEA Zierikzee 2          5561
    HeikoopSebatiaa 28:37 Zwier Roel      30:54 Boot William    33:10
 10 Waterschap Z E 1         5621
    Augustijn Marc  27:57 Wilde Rien de   32:29 Sande Hans vd   33:15
 11 Meesters De Koeijer 1    5740
    Eijkeren Eric v 31:19 Punder Atwan de 31:39 Verhage Hans    32:42
 12 Lamb Weston Meyer 2      5759
    Joziasse Giel   29:58 Vis Hans        30:27 Maldegem Sjacco 35:34
 13 SMA Zeeland bv           5838
    Boschloo Jochem 31:33 Woestijne Ronal 31:54 Treurniet Johan 33:51
 14 EPZ 3                    6187
    Joossens Wilfre 33:00 Reins Andre     34:53 Boonman Jan     35:14
 15 WEA Goes 3               6436
    Joosse Emiel    33:04 Gruijter Ramon  35:41 Weemaes Ferdy   38:31
 16 Koole Controls           6471
    Schroevers Jacc 32:16 Sparnaaij Ronal 35:25 Bolle Bram      40:10
 17 Edelsmid De Regt 3       6609
    Doorn Jan van   34:35 Regt Jos de     37:41 Jonge Hans de   37:53
 18 Ostrealyceum SDV         6624
    Edenburg Simon  31:51 Wolf Jan Willem 36:40 Jong Guus de    41:53
 19 Meesters De Koeijer 2    6686
    Engelsman Ajuna 34:07 Goethem Antoine 37:46 Liere Louis van 39:33
 20 WEA Goes 2               6715
    Weemaes Tom     32:39 Jansen Eric     35:46 Snoek Steven    43:30
 21 Van der Peijl Techniek   6829
    Stoutjesdyk Ron 37:50 Anrooy  John v  37:52 Bol Pierre      38:07
 22 WEA Zierikzee 1          7250
    Heikoop Cariann 37:32 Vermue Sandra   40:33 Bouwman Marian  42:45

   Mixteams  
  1 59 Fysiotherapie Hofplein   4984
    Vasseur Remy    26:23 Jacobse Leon    27:12 Kok Marianne de 29:29
  2 55 Profile Rabout Goes      4987
    Rabout Theo     25:28 Goossen Erik    27:00 Block Sandra de 30:39
  3 51 PWG Bedrijfskleding 3    5224
    Wilde Jan de    27:27 Haven Laurens v 29:04 Linde Annet v d 30:33
  4 66 EPZ                      5712
    Besuyen Wim     29:50 Traas William   32:10 Goole Saskia    33:12
  5 54 Edelsmid De Regt 2       5772
    Plessius Dennis 30:36 Pagter Rob de   31:31 Joziasse Anita  34:05
  6 56 Arbo-unie                5797
    Caspel Jon van  30:16 Luitwieler Jack 30:38 AntheunisseLise 35:43
  7 52 PWG Bedrijfskleding 2    5842
    Leeuw Leo de    29:00 Overveld Jeanin 33:17 Eversdijk Ko    35:05
  8 64 Jan Hop Chrysler Jeep    5917
    Notten Gregor   31:41 Hop Chris       32:53 Anrooy Marietta 34:03
  9 68 EPZ 4                    5968
    Strobos Ronald  32:13 NooijerWillemie 32:49 Lange Peter de  34:26
 10 67 Wim Huurman Schildersbed 6035
    Breen Danny     32:31 Visser Juliette 33:25 Carpentier Jan  34:39
 11 61 Waterschap Z E 4         6197
    Kramer Acronius 32:04 Griep Arjen     33:37 Wilde Nadine de 37:36
 12 57 Ostrealyceum 2           6354
    Dijk Joost van  33:05 Rijk Rudi       33:19 Roose Michelle  39:30
 13 58 Ostrealyceum             6393
    Lamoen Floor va 33:23 Pol Kees van de 33:42 Pol Liesbeth vd 39:28
 14 65 EPZ 2                    6464
    Grim Rudy       32:01 Grim Corina     36:44 Hemelsoet Peter 38:59
 15 60 Reclamestudio CJ         6607
    Velkers Michel  32:07 Witkam Corrie   37:58 Witte Gilles de 40:02
 16 63 Waterschap Z E 2         6824
    Brouwer Jos     35:01 Maranus Jan     37:34 Waes Hanneke va 41:09
 17 69 Raas Schilderwerken      7006
    Meegen Pim van  38:00 Jonge Mario de  38:53 Stee Lyda van   39:53
 18 62 Waterschap Z E 3         7184
    Derksen Raymond 35:27 Bisdom Ignaas   37:56 Griep Ingrid    46:21
 19 53 Capital Sports Goes      7187
    Humer Steffen   39:13 Wee Marco de    40:16 Wee Marli de    40:18

  Estafette 
  1  Meeuwse Handelsondernemi  24:50
   Klaassen Bo      Zwolle Alex      Nuytinck Steven  PaardekooperLars 
  2  Dynamica                  26:07
   Roelse JanWillem Sandee Django    Witte Dennis     GonzalezMauricio 
  3  Meeuwse2Handelsondernemi  26:31
   Herder Astrid de Beelen Viktor    Looij Patrick    Bakker Frits     
  4  Don Risicobeheer          28:52
   Dort Tinneke van Vogel Juriaan    Broeke Tim van d Verstraate Woute 
  5  Van der Peijl techn 3     32:26
   Anrooy Franklin  Grutter Marloes  Anrooij Lindy v  Vos Patrick de   
  6  WEA Goes 4                34:56
   Vuyk Wim         Kok Jitske       Rentmeester Niek SiereveldLisette 
  7  Gemeente Goes             36:47
   Velzen Ronald va Reus Marianne de Klerk Adrie de   Wisscha Elia ter 
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
14-09-2018 23e StadsloopGoesAV'560
15-09-2017 22e StadsloopGoesAV'560
09-09-2016 21e StadsloopGoesAV'56876
11-09-2015 20e StadsloopGoesAV'561780
12-09-2014 19e StadsloopGoesAV'562662
13-09-2013 18e StadsloopGoesAV'562278
07-09-2012 17e StadsloopGoesAV'563215
16-09-2011 16e StadsloopGoesAV'562476
17-09-2010 15e StadsloopGoesAV'562205
18-09-2009 14e StadsloopGoesAV'562492
19-09-2008 13e StadsloopGoesAV'561020
15-09-2006 11e StadsloopGoesAV'561189
16-09-2005 10e StadsloopGoesAV'561840
17-09-2004 9e StadsloopGoesAV'561707
12-09-2003 8e StadsloopGoesAV'561641
13-09-2002 7e StadsloopGoesAV'562091
14-09-2001 6e StadsloopGoesAV'561618

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018