zondag 23 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
18e Stratenloop Zoutelande
Zoutelande, woensdag 4 juli 2007 - Organisatie: Dynamica
9.4 km
001 Schrier Michel       Dynamica         044 0:32:04   1eH20  
002 Beije Arjan          DeltaSport       116 0:32:18   2eH20  
003 Pleijte Tim          Dynamica         011 0:32:25   3eH20  
004 Tongeren Miquel      Dynamica         058 0:32:54   4eH20  
005 Pagter Kevin de      Dynamica         042 0:32:57   5eH20  
006 Melissant Andre      Flakkee          120 0:33:45   6eH20  
007 Riemens Marc         Dynamica         065 0:34:07   1eH35  
008 Bruggeman Rini       AV'56            594 0:34:09   2eH35  
009 Jacobse Leon         Dynamica         070 0:34:13   7eH20  
010 Beljaars Franky      Dynamica         043 0:34:25   3eH35  
011 Vaardegem Jan v      Dynamica         026 0:34:28   4eH35  
012 Brouwer Sjaak        Dynamica         061 0:34:33   5eH35  
013 Kok Erik             Dynamica         012 0:34:36   6eH35  
014 Vos Wilko de         AV'56            792 0:34:43   7eH35  
015 Smit Gert - Jan      AV'56            108 0:34:47   8eH20  
016 Bok Jaap vd          Flakkee          118 0:34:50   8eH35  
017 Joziasse Sjacco      Dynamica         054 0:34:52   9eH35  
018 Verhage Arjo         Dynamica         015 0:34:55  10eH35  
019 Besuijen Marius      Dynamica         041 0:35:00  11eH35  
020 Wilde Jan de         AV'56            775 0:35:14  12eH35  
021 Want Frank v der     Middelburg       057 0:35:35   9eH20  
022 Witte Rinus          Dynamica         796 0:35:37  13eH35  
023 Wondergem Lous       Energie          127 0:35:40  10eH20  
024 Koster Bart de       Dynamica         006 0:35:42  14eH35  
025 Poppe Eric           Dynamica         066 0:35:46  15eH35  
026 Klem Pieter          Flakkee          576 0:35:51  11eH20  
027 Achterberg Han       DeltaSport       565 0:35:54  16eH35  
028 Kramer Hannuael      Dynamica         574 0:35:56  12eH20  
029 DriedijkQuierien     Dynamica         007 0:35:59  17eH35  
030 Maldegem Andre v     Dynamica         001 0:36:21  13eH20  
031 Overweel John        Dynamica         110 0:36:23   1eH50  
032 Haven Laurens vd     AV'56            587 0:36:27  18eH35  
033 HengstLourens J      Aagtekerke       098 0:36:30  19eH35  
034 Horssen Pieter v     Dynamica         117 0:36:35   2eH50  
035 KoetsenruyterCor     AVO'83           122 0:36:53   3eH50  
036 Keulen Adriaan v     Middelburg       582 0:36:56  14eH20  
037 Dijk Arie van        Flakkee          056 0:37:04   4eH50  
038 Kok Marianne de      Dynamica         102 0:37:06   1eD35  
039 Verhulst Alex        Dynamica         076 0:37:09  20eH35  
040 Carol Robert         Middelburg       799 0:37:18  21eH35  
041 Bostelaar Rens       Dynamica         766 0:37:37  22eH35  
042 Broeke Rian vd       Dynamica         798 0:37:42  23eH35  
043 Daalen Anton van     Koudekerke       051 0:38:04  24eH35  
044 Eversdijk Ko         AV'56            592 0:38:07  25eH35  
045 Luitwieler Jacky     Dynamica         062 0:38:10  26eH35  
046 Visser Bram de       Dynamica         536 0:38:13  27eH35  
047 Leeftink Henk        Dynamica         780 0:38:15  28eH35  
048 Dalebout Leo         Dynamica         064 0:38:17  29eH35  
049 Verhage Adjan        Dynamica         084 0:38:19  15eH20  
050 Boer Mark de         Rotterdam        075 0:38:21  30eH35  
051 Houterman Klaas      Westkapelle      538 0:38:23  16eH20  
052 Janse Jos            Dynamica         793 0:38:25  31eH35  
053 Besuijen Wim         Dynamica         081 0:38:31   5eH50  
054 Hendrikse Fred       Koudekerke       073 0:38:34  32eH35  
055 Goethem Maarten v    RKHAV            568 0:38:37  17eH20  
056 Guequierre John      Dynamica         055 0:38:41   6eH50  
057 Kraayenbrink Rob     DeltaSport       794 0:38:42  33eH35  
058 Zelfde Kees v t      Flakkee          119 0:38:44   7eH50  
059 Ton Leonie           DeltaSport       018 0:38:46   1eD20  
060 Schroevers Jacco     Arnemuiden       772 0:38:48  34eH35  
061 MeulmeesterManfr     Dynamica         029 0:38:51  35eH35  
062 Ridder Cor de        Arnemuiden       547 0:38:53  36eH35  
063 Fransen Lukas        Middelburg       542 0:38:58  37eH35  
064 Koole Chris          Yerseke          019 0:39:01  38eH35  
065 Mourik Piet van      DeltaSport       781 0:39:03  39eH35  
066 Verhage Bram         Aagtekerke       037 0:39:21  40eH35  
067 Bostelaar Benito     Dynamica         789 0:39:30  18eH20  
068 Tempelaar Wim        Dynamica         083 0:39:32   8eH50  
069 ToutenhooftVincent   Westkapelle      130 0:39:34  41eH35  
070 Dijkstra Seth        LPK Middelburg   086 0:39:37  42eH35  
071 Linde Annet vd       AV'56            023 0:39:39   2eD35  
072 Ysebaert Ingrid      Driemteam        581 0:39:41   3eD35  
073 Lous Henk            Vet Ned Vliss    107 0:39:53  43eH35  
074 Lasseur Joop         DeltaSport       115 0:40:02   1eH60  
075 Koole Chantal        Dynamica         033 0:40:05   2eD20  
076 Vogel Frans          Middelburg       577 0:40:07  44eH35  
077 Verhage Peter        Dynamica         045 0:40:10  19eH20  
078 Peeters Jos          Dynamica         111 0:40:12  45eH35  
079 Overveld Jaenine     Thor             129 0:40:16   4eD35  
080 Nouws Jose           Thor             593 0:40:18   5eD35  
081 Schafers Peter       Essen Dld        586 0:40:20  46eH35  
082 Vermeulen Ad         Middelburg       767 0:40:23  47eH35  
083 Davidse Edwin        Middelburg       541 0:40:25  48eH35  
084 Taal George          Oostkapelle      103 0:40:27   9eH50  
085 LuitwielerJermain    Dynamica         591 0:40:29  20eH20  
086 Lievense Lein        Dynamica         090 0:40:45  10eH50  
087 Rijke Ronald de      Dynamica         552 0:40:47  49eH35  
088 Poel Henk vander     Westkapelle      020 0:40:50  11eH50  
089 Geuze Kees           Middelburg       546 0:40:53  12eH50  
090 Maartense Sjaan      AV'56            769 0:40:58   6eD35  
091 Vries Jan de         Biggekerke       104 0:41:01  13eH50  
092 Barendrecht Rob      Voorne Atletiek  068 0:41:09  50eH35  
093 Aspert Jack van      Dynamica         113 0:41:12  14eH50  
094 BootsgezelDennis     Vlissingen       096 0:41:14  21eH20  
095 Roose Wim            Loopgr A Stigter 039 0:41:20  15eH50  
096 Visser Kees de       Aagtekerke       087 0:41:33  51eH35  
097 Driest Marcel vd     Vlissingen       562 0:41:37  22eH20  
098 Dijkers WimPieter    Zoutelande       557 0:41:41  52eH35  
099 Joosse Rinus         AV'56            021 0:41:44   2eH60  
100 Riemens Rinus        Biggekerke       004 0:41:47  16eH50  
101 Bosse Peter vd       Grijpskerke      572 0:41:49  53eH35  
102 Constandse Paul      Middelburg       549 0:41:53  23eH20  
103 Witte Bram           Dynamica         771 0:41:56  54eH35  
104 Jansen Dirk          Erkelent Dld     598 0:42:05  55eH35  
105 Maas Erwin vd        Oudelande        787 0:42:08  24eH20  
106 Dekker Johan         Middelburg       564 0:42:11  56eH35  
107 Einspenner Uli       Dusseldorf Dld   597 0:42:21  57eH35  
108 PoortvlietPieter     Veere            088 0:42:28  25eH20  
109 Provoost Wim         DeltaSport       095 0:42:32  17eH50  
110 Schurink Peter       Vlissingen       106 0:42:35  58eH35  
111 Peyl Hans vd         Domburg          570 0:42:39  59eH35  
112 Verhage Piet         Dynamica         027 0:42:41   3eH60  
113 Jongeneel Rob        Middelburg       773 0:42:43  60eH35  
114 Heijnen Alex         DeltaSport       089 0:42:45  18eH50  
115 ConstandseNicole     Dynamica         094 0:42:47   3eD20  
116 Blom Jan             Driemteam        124 0:42:49  19eH50  
117 Feijter Co de        Delta Sport      053 0:42:50  61eH35  
118 Gruiter Karel vd     Dynamica         025 0:42:52   4eH60  
119 Oele Jaap            Stabroek         022 0:42:54  20eH50  
120 Cornu Cees           Dynamica         105 0:42:57  21eH50  
121 Schroevers Jacco     Dynamica         566 0:42:59  62eH35  
122 Berg Ton vd          Zoutelande       595 0:43:01  63eH35  
123 Winckel Remco vd     Middelburg       560 0:43:03  26eH20  
124 Polderdijk Wilma     Dynamica         101 0:43:05   7eD35  
125 Boogaard Rob         Oostkapelle      786 0:43:07  64eH35  
126 Schipper Cor         Dynamica         063 0:43:09  22eH50  
127 Davidse Andre        Middelburg       558 0:43:11  65eH35  
128 Rombout Jan          Dynamica         109 0:43:14  66eH35  
129 Vaardegem Piet v     Westkapelle      028 0:43:16  23eH50  
130 Siereveld Andre      Nw St Joosland   091 0:43:19  27eH20  
131 Zoontjes Theo        Koudekerke       571 0:43:21   5eH60  
132 Hollander Pieter     Serooskerke      031 0:43:24  67eH35  
133 Stee Peter van       Lewedorp         097 0:43:26  68eH35  
134 Voort Roy v d        Middelburg       074 0:43:28  28eH20  
135 Blaas Simon          Dynamica         069 0:43:31  29eH20  
136 Mouwrik Aart van     n.v.t.           785 0:43:45  30eH20  
137 Belzen Niek van      Arnemuiden       034 0:43:48  69eH35  
138 Bostelaar Dan        Dynamica         551 0:43:50  24eH50  
139 Ven Edwin van de     Dynamica         788 0:43:53  70eH35  
140 Marcusse Kees        Dynamica         014 0:43:56   6eH60  
141 Linde Janneke vd     Delta Sport      078 0:43:59   8eD35  
142 Belzen Ron van       Domburg          569 0:44:02  25eH50  
143 Berg Aart vd         Gapinge          128 0:44:09  31eH20  
144 Richard Marcel       Zoutelande       791 0:44:16  26eH50  
145 Cevaal John          Nw St Joosland   550 0:44:19  71eH35  
146 Wilde Lena de        Vlissingen       093 0:44:22   9eD35  
147 Lange Barend de      Dynamica         114 0:44:26  32eH20  
148 Duinhouwer Cor       DeltaSport       561 0:44:29   7eH60  
149 Kluyfhout Hans       Goes             596 0:44:32  27eH50  
150 GeschiereSuzanne     Dynamica         795 0:44:35  10eD35  
151 Beijer Piet          Dynamica         553 0:44:38  28eH50  
152 Ende Andre v d       Nisse            590 0:44:42  29eH50  
153 Frederiks Ruud       s-Heerenhoek     080 0:44:49  30eH50  
154 Helder Danny         Goes             125 0:44:52  33eH20  
155 Verhulst Petra       Dynamica         047 0:44:54  11eD35  
156 Kramer A             Yerseke          579 0:44:59  72eH35  
157 Vogel Anja           Middelburg       126 0:45:04  12eD35  
158 Karman Pieter        Lewedorp         050 0:45:16  73eH35  
159 Koeyer Frank de      Middelburg       537 0:45:20  34eH20  
160 Jonge Robert de      Middelburg       548 0:45:22  74eH35  
161 Lindenberg Jan       Middelburg       779 0:45:31  31eH50  
162 Noordijke Adri       Zierikzee        071 0:45:34   8eH60  
163 Mulligen Daan v      DeltaSport       584 0:45:42  32eH50  
164 Janse Wim            Souburg          575 0:45:45  75eH35  
165 Anrooy Marietta      AV'56            768 0:45:49  13eD35  
166 Meester Jan Kees     Hansweert        782 0:46:04  76eH35  
167 Priem Arthur         Koudekerke       535 0:46:11  77eH35  
168 Luitwieler Jaap      Dynamica         024 0:46:15  33eH50  
169 LandegentPietJan     DeltaSport       082 0:46:20  34eH50  
170 Belzen Marieke v     Dynamica         797 0:46:25  14eD35  
171 Frederiks Johan      s-Heerenhoek     079 0:46:30  35eH20  
172 Berg Anthony vd      Vlissingen       545 0:46:39  78eH35  
173 Tuns Esther          Vlissingen       589 0:46:50   4eD20  
174 Tuns Jos             Vlissingen       588 0:46:54  79eH35  
175 SprinkhuizenJoos     AV'56            099 0:47:13  35eH50  
176 Provoost Christel    Gapinge          559 0:47:16  80eH35  
177 Overloop Martin      Kapelle          100 0:47:28  36eH50  
178 Luyk Leo van         Vlissingen       563 0:47:34   9eH60  
179 AntheunisseLiset     Dynamica         052 0:47:39   5eD20  
180 Pluijlaar Hans       Dynamica         067 0:47:51  10eH60  
181 Koene Ingrid         Yerseke          774 0:47:58  15eD35  
182 Boon Govert          Zwijndrecht      540 0:48:00  11eH60  
183 PeetersCathrien      Dynamica         049 0:48:14  16eD35  
184 Berg Carlos vd       Vlissingen       544 0:48:22  12eH60  
185 Verschure Gilles     Heinkenszand     555 0:49:34  37eH50  
186 Schreurs Anne        Middelburg       556 0:49:37  81eH35  
187 Wiedemhoff Jan       Middelburg       123 0:49:39  13eH60  
188 Roose Jan            Loopgr A Stigter 038 0:49:42  38eH50  
189 Huiszoon Erik        Dynamica         784 0:49:44  82eH35  
190 Ouwerkerk Anita      Middelburg       543 0:49:47  17eD35  
191 Jobse Christian      Middelburg       770 0:49:51  36eH20  
192 Kleven Lenie van     Vlissingen       002 0:50:27  18eD35  
193 Perk Annelies vd     Westkapelle      030 0:50:35  19eD35  
194 Saija Boy            Middelburg       776 0:50:37  83eH35  
195 Flikweert Rian       Middelburg       777 0:50:39  84eH35  
196 Verburg Kees         Hansweert        783 0:50:55  85eH35  
197 Wijkhuys Hans        Meliskerke       585 0:51:35  37eH20  
198 Boone Wilco          Yerseke          578 0:52:32  86eH35  
199 Verhage Regina       Meliskerke       016 0:52:37  20eD35  
200 NijssenSebastian     Dynamica         085 0:53:06  38eH20  
201 Rijke Bram de        Dynamica         040 0:53:10  14eH60  
202 Kootstra Theo        Waarde           580 0:53:13  15eH60  
203 Maranus Jan          Dynamica         072 0:53:17  16eH60  
204 Haak Wietse          Kortgene         778 0:53:48  39eH50  
205 Moolenbroek Kees     Westkapelle      554 0:54:02  40eH50  
206 Westende Marco v     Arnemuiden       573 0:54:07  87eH35 
2.4 km
001 Sandee Django        Dynamica         975 0:08:55   1eJ13  
002 Broeke Tim vd        Dynamica         995 0:09:01   1eJ11  
003 Dort Tineke van      Dynamica         991 0:09:03   1eM11  
004 Verstraate Wouter    Dynamica         983 0:09:07   1eJ09  
005 Anrooy Franklin      Kapelle          980 0:09:30   2eJ09  
006 Verhage Christa      Dynamica         979 0:09:45   1eM13  
007 Mourik Sanne van     DeltaSport       998 0:09:50   2eM13  
008 Vos Patrick de       AV'56            996 0:10:16   2eJ11  
009 Flipse Danielle      AV'56            978 0:10:20   2eM11  
010 IJsebaert Sara       RKHAV            987 0:10:25   1eM09  
011 Heijnen Noah         DeltaSport       977 0:10:32   3eJ11  
012 Doeleman Hilde       DeltaSport       985 0:10:36   3eM13  
013 Anrooy Lindy van     Kapelle          981 0:10:40   2eM09  
014 Mein                                  973 0:10:41   1eJ07  
015 Schurink Marco       Vlissingen       997 0:11:13   3eJ09  
016 Boer Coen de         Rotterdam        986 0:11:18   4eJ09  
017 Joziasse Niels       Middelburg       984 0:11:20   2eJ07  
018 Mourik Emma van      Delta Sport      999 0:11:22   3eM11  
019 IJsebaert Maaike     RKHAV            989 0:11:42   4eM11  
020 IJsebaert Eva        RKHAV            990 0:11:53   4eM13  
021 Witte Jalysa         Vrouwepolder     976 0:12:09   5eM13  
022 IJsebaert Renee      RKHAV            988 0:12:25   3eM09  
023 Joziasse Niek        Koudekerke       974 0:13:20   5eJ09
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-07-2018 29e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
05-07-2017 28e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
06-07-2016 27e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1803
05-08-2015 26e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1890
02-07-2014 25e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2719
03-07-2013 24e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2889
04-07-2012 23e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2465
06-07-2011 22e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2653
07-07-2010 21e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2667
01-07-2009 20e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2213
02-07-2008 19e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2057
05-07-2006 17e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1346
06-07-2005 16e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1054
07-07-2004 15e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1014
02-07-2003 14e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica870
03-07-2002 13e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica921
04-07-2001 12e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica929
05-07-2000 11e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica893
07-07-1999 10e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1035
08-07-1998 9e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica843

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018