maandag 23 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jules Unlimitedloop
Breskens, zondag 16 december 2007 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      DAMES, TRIMLOOP 5000                                   
    1 Linda Herwegh          81 Breskens                25:15
    2 Carla Zegers           68 Koewacht                25:48
    3 Tessa Karels           94 Breskens                26:08
    4 Kirsten de Boevere     93 Breskens                26:32
    5 Ingrid Verheije        53 Breskens                26:38
    6 Mia v.d. Veire         49 Oostburg                29:05
    7 Conny Salome           55 Breskens                29:12
    8 Marijke Soulimans      58 Hoofdplaat              33:28
    9 Iris Cadsburg          93 Oostburg                37:11
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 5000                                   
    1 Peter v. Waes          62 Aardenburg              20:42
    2 Patrick Temmerman      65 Kaprijke                22:22
    3 Jordy Engelaar         91 Oostburg                24:02
    4 Frans de Boevere       62 Breskens                26:14
    5 B.Thomaes              58 Biervliet               26:59
    6 Ruben Catsburg         96 Oostburg                32:20
    7 Steven Schoenmaker     96 Breskens                32:20
    8 Freddy Rossy           46 Boekhoute               33:02
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 10 KM                                  
    1 Astrid Steyaart        62 Oostburg                53:08
    2 Maycke v. Summeren     53 Retranchement           54:18
    3 Ann Verwilt            62 Merendree               54:44
    4 Helie v. Acker         60 Amandsberg              55:40
    5 Emmy Quataert          51 Retranchement           56:07
    6 Griet v. Durme         69 Evergem                 58:25
    7 Caroline Hersschens    80 Aardenburg            1:01:47
    8 Sandra v. Quekelberghe 69 Aardenburg            1:02:24
    9 Eileen Demaret         53 st. Amandsberg        1:02:38
   10 Marieke v. Gijs        76 Utrecht               1:05:59
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 10 KM                                  
    1 Erik Cappon            66 Zuidzande               45:38
    2 Jan v. Hoeve           48 Oostburg                47:07
    3 Maarten de Heus        67 Terneuzen               47:36
    4 Michel de Ruysscher    69 Breskens                47:51
    5 Willy Faro             55 Breskens                50:45
    6 Willem Sanderse        50 Culemborg               51:23
    7 Johnny de Waele        58 Oostburg                53:06
    8 P. de Visser           54 Oostburg                53:07
    9 Danny v. Goethem       62 Axel                    53:09
   10 Johan Bresseleers      68 Evergem                 53:59
   11 Geert Provoost         62 Knokke- Heist           54:16
   12 Jean-Pierre De Caluwe  56 Brugge                  54:58
   13 Ab Delzenne            63 Terneuzen               55:34
   14 Walter Boender         65 Terneuzen               56:39
   15 Sjaak Oosterling       49 Breskens                57:33
   16 Jan Folkersma          58 Axel                    58:01
   17 Mike v.d. Mark         72 Biervliet               58:16
   18 Theo v Meerveld        61 Philippine              59:06
   19 Hans v. Gijs           49 Breskens              1:01:20
   20 Carlos de Smit         61 Sluis                 1:02:42
   21 Jeroen de Vries        71 IJzendijke            1:02:43
   22 Ettienne v.d. Veire    50 Oostburg              1:03:20
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 19KM                                   
    1 Ingrid IJsebaert       66 Hulst                 1:31:55
    2 Karin Bakker           69 Roeselare             1:39:01
    3 Elisa Rijk             86 Schoondijke           1:39:34
    4 Addie Dieleman         58 Sas v .Gent           1:41:56
    5 Christianne Vermorken  58 Nieuwvliet            1:47:07
    6 Monik v. Loock         61 Vorselaar             1:58:28
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 19KM                                   
    1 Alexander Vanbekbergen 66 Gent                  1:16:16
    2 Theo Rabout            73 Aardenburg            1:16:25
    3 Edwin de la Ruelle     67 Koewacht              1:16:57
    4 Rul Kristof            72 Merelbeke             1:20:45
    5 Steve De Caluwe        79 Koolkerke             1:23:09
    6 Patrick v. Quekelbergh 66 Aardenburg            1:25:16
    7 Jos den Hollander      64 Goes                  1:25:38
    8 Patrick de Boevere     65 Aardenburg            1:27:03
    9 Maus Dieleman          50 Utrecht               1:29:11
   10 Frank Verschorre       58 Breskens              1:29:29
   11 Niek Wieland           73 Axel                  1:30:58
   12 Henk Lous              58 Vlissingen            1:31:22
   13 Erwin Hurmes           81 Nieuw en Sint joosla  1:31:31
   14 Willy Hemeryck         59 Sint-Kruis            1:31:38
   15 Han Gerritsen          44 Hulst                 1:31:55
   16 Niek Rijnberg          67 Zuidzande             1:32:58
   17 Geert Baetens          63 Gent                  1:34:04
   18 Philip Volckaere       62 Melle                 1:34:46
   19 Johan Huigh            61 Schoondijke           1:35:20
   20 Willem d. Jongh        59 Dudzele               1:35:42
   21 Jan v.d. Linde         53 Oostburg              1:36:24
   22 Luc de Jaeger          57 Watervliet            1:38:56
   23 Marc v. Waes           47 IJzendijke            1:39:11
   24 Kristof Vandaele       74 Houthulst             1:40:24
   25 Alex Michiels          64 Brugge                1:40:35
   26 Jacky v. Cuijck        65 Retranchement         1:41:28
   27 Ron v. Waterschoot     60 Hulst                 1:41:46
   28 Johan Baetens          61 Drongen               1:41:46
   29 Chris Verhage          52 Zaamslag              1:41:56
   30 Carlo de Smit          67 Breskens              1:42:12
   31 Herman de Sobrie       52 Vorselaar             1:43:03
   32 Erik de Doncker        59 Merle                 1:43:25
   33 Jan-Piet Schoonakker   58 Terneuzen             1:43:41
   34 Francois Babijn        61 Oostburg              1:44:10
   35 Kees Jansen v. Rosenda 63 Goes                  1:44:22
   36 Jan de Jonge           45 Driewegen             1:44:22
   37 Jacco de Koster        73 Schoondijke           1:44:41
   38 Philippe Verstraeten   64 Terneuzen             1:44:56
   39 Joost Raman            62 Evergem               1:46:30
   40 Marc We4lvaert         63 Oosteeklo             1:46:31
   41 Sam de Mits            62 Evergem               1:46:31
   42 Hanno de Hoon          57 Terneuzen             1:46:42
   43 Erik Dijksman          57 Amerongen             1:46:50
   44 Jan Engelaar           66 Oostburg              1:47:18
   45 Cees v.d. Bulck        47 Middelburg            1:47:20
   46 Marco Minderhoud       71 Nieuwvliet            1:49:25
   47 Diel Boer              60 Terneuzen             1:50:03
   48 Ronny Scherbeyn        50 Cadzand               1:50:48
   49 Simon de Feyter        64 Schoondijke           1:51:44
   50 Tonny v. Mulken        53 Breskens              1:52:55
   51 Roger Ocke             50 Breskens              1:53:06
   52 w.Schilleman           40 Groede                1:53:08
   53 Willy v. Puyvelde      42 Schoondijke           1:54:22
   54 Jules v. Mulken        48 Groede                1:54:26
   55 Jan-Piet Flikweert     62 Oostburg              1:54:48
   56 Wim Huigh              65 Cadzand               1:55:02
   57 Bernard Vanasssche     49 Zwijndrecht           1:56:25
   58 Nico Verheul           51 Oostburg              1:59:32
   59 Ronald de Rijke        71 Middelburg            2:14:44
   60 Jan de Rijke           47 Middelburg            2:15:58
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-12-2017 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen0
13-12-2015 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen581
14-12-2014 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen983
08-12-2013 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1241
16-12-2012 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1325
12-12-2010 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1383
20-12-2009 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1145

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018