dinsdag 18 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
11e Stadsloop
Goes, vrijdag 15 september 2006 - Organisatie: AV'56
opm: de 700 nummers zijn de laatste estafettelopers
001 QuekelberghePatr 734 73Profile Rabout 2         0:25:30   1eM             
002 Rabout Theo      664 66Profile Rabout 2         0:25:46   2eM             
003 Goossen Erik     663 66Profile Rabout 2         0:25:52   3eM             
004 Tongeren Miquel  153 15Koole Sport              0:26:19   4eM             
005 Vermeulen Alwin  051 05PWG 1                    0:26:21   5eM             
006 Beije Arjan      054 05PWG 1                    0:26:23   6eM             
007 Schrier Michel   152 15Koole Sport              0:26:41   7eM             
008 Guigui Rachid    052 05PWG 1                    0:26:53   8eM             
009 Ellenbaas Johan  192 19De Koeijer/Roegiersglas1 0:26:55   9eM             
010 Posthuma Gerard  202 20Edelsmid Marc de Regt 2  0:26:57  10eM             
011 Kok Erik         161 16WEA                      0:26:59  11eM             
012 Wondergem Lous   154 15Koole Sport              0:27:02  12eM             
013 Beljaars Franky  091 09Megamix Zeeland          0:27:14  13eM             
014 Geertse Edward   998 Bergen op Zoom             0:27:46  14eM             
015 Smit Gert-Jan    654 65PWG 2                    0:28:02  15eM             
016 Limbergen Peter  203 20Edelsmid Marc de Regt 2  0:28:04  16eM             
017 Vos Wilko de     683 68Gebr Dominicus           0:28:09  17eM             
018 Bos Michel van d 013 01Syntess Software         0:28:20  18eM             
019 Wilde Jan de     652 65PWG 2                    0:28:41  19eM             
020 Cappon Eric      662 66Profile Rabout 2         0:28:57  20eM             
021 Overweel John    041 04EPZ                      0:29:00  21eM             
022 Os Ton van       023 02Zuyderveld Sportverz     0:29:03  22eM             
023 Beilo Cesar      151 15Koole Sport              0:29:07  23eM             
024 Augustijn Marc   142 14Waterschap Zeeuwse Eil 1 0:29:10  24eM             
025 Haven Laurens vd 653 65PWG 2                    0:29:13  25eM             
026 Adriaanse Hanco  682 68Gebr Dominicus           0:29:15  26eM             
027 Koeveringe Kees  204 20Edelsmid Marc de Regt 2  0:29:19  27eM             
028 Reynhout Richard 633 63PWG 3                    0:29:21  28eM             
029 Hollander Jos de 201 20Edelsmit Marc de Regt 2  0:29:28  29eM             
030 Witte Rinus      162 16WEA                      0:29:36  30eM             
031 Dijk Joost van   724 71Motoport Goes bv         0:29:45  31eM             
032 Besuyen Wim      044 04EPZ                      0:30:31  32eM             
033 Pouwelse Arthur  986 Middelburg                 0:30:34  33eM             
034 Leden Bram van   114 11Apotheek de Goese Polder 0:30:38  34eM             
035 Block Sandra de  661 66Profile Rabout 2         0:30:48   1eD             
036 Pieters Antoine  043 04EPZ                      0:30:54  35eM             
037 Davidse John     164 16WEA                      0:30:59  36eM             
038 Linde Annet v d  651 65PWG 2                    0:31:17   2eD             
039 Guiquierre John  163 16WEA                      0:31:44  37eM             
040 Plessius Dennis  222 22Edelsmid Marc de Regt    0:31:57  38eM             
041 Herder Theo den  211 21Van de Peijl Techniek    0:32:04  39eM             
042 Jaspers Jaap     184 18De Koeijer/Roegiersglas2 0:32:06  40eM             
043 Taal George      613 61Kijkshop.nl              0:32:08  41eM             
044 Maartense Sjaan  634 63PWG 3                    0:32:10   3eD             
045 Klompe Johan     113 11Apotheek de Goese Polder 0:32:15  42eM             
046 Kerkhove Marco   985 Goes                       0:32:20  43eM             
047 Carpentier Jan d 673 67Wim Huurman Schildersbed 0:32:23  44eM             
048 Joosse Rinus     092 09Megamix Zeeland          0:32:26  45eM             
049 Lievense Lein    631 63PWG 3                    0:32:28  46eM             
050 Gruiter Karel v  612 61Kijkshop.nl              0:32:32  47eM             
051 Wel Jack van     183 18De Koeijer/Roegiersglas2 0:32:35  48eM             
052 Velkers Michel   574 57Reclamestudio CJ         0:32:37  49eM             
053 Verstraeten Rory 714 71WEA Oostburg             0:32:39  50eM             
054 Bertijn Coen     141 14Waterschap Zeeuwse Eil 1 0:32:41  51eM             
055 Corbijn Hans     614 61Kijkshop.nl              0:33:00  52eM             
056 Breen Danny      573 57Reclamestudio CJ         0:33:18  53eM             
057 WasylewskyJoseph 991 Belgie                     0:33:32  54eM             
058 Eijkeren Erik va 191 19De Koeijer/Roegiersglas1 0:33:35  55eM             
059 Stel Jack van    632 63PWG 3                    0:33:37  56eM             
060 Sinke Johnny     022 02Zuyderveld Sportverz     0:33:47  57eM             
061 Dykers WimPieter 684 68Gebr Dominicus           0:33:49  58eM             
062 Overveld Jeanine 561 56PWG4                     0:33:51   4eD             
063 Westen Paul van  032 03Van Westen               0:33:53  59eM             
064 Kramer Acronius  624 62Waterschap Zeeuwse Eil   0:33:55  60eM             
065 Noya Tony        134 13Lamb Weston Meijer       0:33:57  61eM             
066 Woestijne Ronald 081 08SMA Zeeland              0:34:00  62eM             
067 Verheyen Miel    014 01Syntess Software         0:34:02  63eM             
068 Reijne Sjoerd    132 13Lamb Weston Meijer       0:34:04  64eM             
069 Boschloo Jochem  084 08SMA Zeeland              0:34:11  65eM             
070 Abbink Herman    102 10Oosterscheldeziekenhuis  0:34:16  66eM             
071 Jong Ruud de     074 07Buys Ballot College      0:34:18  67eM             
072 Micalef Nicolas  997 Bergen op Zoom             0:34:21  68eM             
073 Wagenvoort Arco  112 11Apotheek de Goese Polder 0:34:24  69eM             
074 Reynhout Dik     034 03Van Westen               0:34:30  70eM             
075 Janse Ben        083 08SMA Zeeland              0:34:43  71eM             
076 Kasper Joeri     643 64Buys Ballot 2            0:34:45  72eM             
077 Ende Andre van d 094 09Megamix Zeeland          0:34:47  73eM             
078 Jonge Hans de    223 22Edelsmid Marc de Regt    0:34:49  74eM             
079 Beijer Piet      983 Middelburg                 0:34:52  75eM             
080 Geijs Peter      101 10Oosterscheldeziekenhuis  0:34:57  76eM             
081 Lems Andre       143 14Waterschap Zeeuwse Eil 1 0:34:59  77eM             
082 Herder Astrid de 562 56PWG 4                    0:35:01   5eD             
083 Goeman Robbert   644 64Buys Ballot 2            0:35:03  78eM             
084 Bruine JanKees d 193 19De Koeijer/Roegiersglas1 0:35:10  79eM             
085 Saunier Ben      061 06SDV BuysBallot Col       0:35:16  80eM             
086 Wilde Nadine de  621 62Waterschap Zeeuwse Eil   0:35:17   6eD             
087 Maldegem Sjacco  131 13Lamb Weston Meijer       0:35:19  81eM             
088 SprinkhuizenJoos 093 09Megamix Zeeland          0:35:21  82eM             
089 Gover Wim        224 22Edelsmid Marc de Regt    0:35:23  83eM             
090 Doorn Jan van    221 22Edelsmid Marc de regt    0:35:38  84eM             
091 Halteren Henk va 103 10Oosterscheldeziekenhuis  0:35:44  85eM             
092 Polderdijk Richa 133 13Lamb Weston Meijer       0:35:46  86eM             
093 Keizer Edwin     104 10Oosterscheldeziekenhuis  0:35:48  87eM             
094 Roemburg Mathijs 993 Ouwerkerk                  0:35:56  88eM             
095 Sparnaay Ronald  995 Zierikzee                  0:36:12  89eM             
096 Engelsman Arjuna 182 18De Koeijer/Roegiersglas2 0:36:14  90eM             
097 Jansen Eric      171 17WEA 2                    0:36:20  91eM             
098 KootstraBareld   553 55Coop Bessenteelt Nl      0:36:40  92eM             
099 Grutter Peter    033 03Van Westen               0:36:46  93eM             
100 Vries Jules de   123 12Total Rafinaderij        0:36:49  94eM             
101 Pieters Frans    042 04EPZ                      0:36:53  95eM             
102 Noordijke Adri   073 07Buys Ballot College      0:37:12  96eM             
103 Huurman Wim      671 67Wim Huurman Schildersbed 0:37:26  97eM             
104 Stee peter van   552 55Coop Bessenteelt Nl      0:37:31  98eM             
105 Grossouw Dike    593 59WEA 3                    0:37:34   7eD             
106 Leyzer Jeroen    623 62Waterschap Zeeuwse Eil   0:37:37  99eM             
107 Maranus Jan      622 62Waterschap Zeeuwse Eil   0:37:58 100eM             
108 Kasper Henk      641 64Buys Ballot 2            0:38:03 101eM             
109 Vermue Mirjam    554 55Coop Bessenteelt Nl      0:38:44   8eD             
110 Weemaes Ferdy    173 17WEA 2                    0:38:50 102eM             
111 PeetersCathrien  988 Domburg                    0:38:53   9eD             
112 Lockefeer Cor    989 Middelburg                 0:38:55 103eM             
113 Leden Karin v d  704 70Apoth de GoesePolder2    0:39:02  10eD             
114 DobbelaereMaarte 082 08SMA Zeeland              0:39:15 104eM             
115 Anrooy Mariette  601 60Van der Peijl Techniek   0:39:21  11eD             
116 Verbeek Piet     987 Lokeren B                  0:39:28 105eM             
117 Pree Marc de     603 60Van der Peijl Techniek   0:39:31 106eM             
118 Schipper Eveline 693 69Etappe Commerce          0:39:31  12eD             
119 Brusket Marieke  692 69Etappe Commerce          0:39:33  13eD             
120 Graaf Dick de    122 12Total Rafinaderij        0:39:35 107eM             
121 Zuyderveld Kees  021 02Zuyderveld Sportverz     0:39:39 108eM             
122 Stel Michela van 563 56PWG 4                    0:39:41  14eD             
123 Peijl Rene van d 213 21Van de Peijl Techniek    0:39:44 109eM             
124 Gruiter Ramon vd 591 59WEA 3                    0:39:47 110eM             
125 Lang Thomas      012 01Syntess Software         0:39:50 111eM             
126 Vermeulen Jeroen 172 17WEA 2                    0:40:03 112eM             
127 Weemaes Tom      592 59WEA 3                    0:40:05 113eM             
128 Liere Louise v   181 18De Koeijer/Roegiersglas2 0:40:08 114eM             
129 Vermue Rinus     551 55Coop Bessenteelt Nl      0:40:28 115eM             
130 Huurman Geertje  672 67Wim Huurman Schildersbed 0:40:31  15eD             
131 Braber Bart      064 06SDV BuysBallot Col       0:40:34 116eM             
132 Lamper Patrick   063 06SDV BuysBallot Col       0:40:36 117eM             
133 Ciarelli Silvane 571 57Reclamestudio CJ         0:40:38  16eD             
134 Visser Lydia de  681 68Gebr Dominicus           0:40:44  17eD             
135 Koppejan Chris   992 s-Gravenpolder             0:40:46 118eM             
136 Anrooij John van 604 60Van der Peijl Techniek   0:40:48 119eM             
137 Bol Pierre       602 60Van der Peijl Techniek   0:40:51 120eM             
138 Laken Jeanette v 572 57Reclamestudio CJ         0:40:59  18eD             
139 CarpentierHannek 674 67Wim Huurman Schildersbed 0:41:04  19eD             
140 Sparnaay Ruud    994 Zierikzee                  0:41:08 121eM             
141 Latuny Tinous    214 21Van de Peijl Techniek    0:42:04 122eM             
142 Lievense Lenie   564 56PWG 4                    0:42:10  20eD             
143 Vermue Jeanine   982 Nieuwdorp                  0:42:29  21eD             
144 Rest Christiane  611 61Kijkshop.nl              0:42:32  22eD             
145 Karelse Janus    984 Kamperland                 0:42:52 123eM             
146 Bie Jacqueline d 691 69Etappe Commerce          0:43:08  23eD             
147 Bal hans         212 21Van de Peijl techniek    0:43:36 124eM             
148 Knuyt Jaap       072 07Buys Ballot College      0:43:41 125eM             
149 Gabrielse Carin  642 64Buys Ballot 2            0:43:48  24eD             
150 Kootstra Theo    024 02Zuyderveld Sportverz     0:45:09 126eM             
151 Raas Coen        071 07Buys Ballot College      0:46:13 127eM             
152 Bin Ernst        011 01Sytess Software          0:46:50 128eM 

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
14-09-2018 23e StadsloopGoesAV'560
15-09-2017 22e StadsloopGoesAV'560
09-09-2016 21e StadsloopGoesAV'56876
11-09-2015 20e StadsloopGoesAV'561780
12-09-2014 19e StadsloopGoesAV'562662
13-09-2013 18e StadsloopGoesAV'562278
07-09-2012 17e StadsloopGoesAV'563215
16-09-2011 16e StadsloopGoesAV'562476
17-09-2010 15e StadsloopGoesAV'562205
18-09-2009 14e StadsloopGoesAV'562492
19-09-2008 13e StadsloopGoesAV'561020
21-09-2007 12e StadsloopGoesAV'561552
16-09-2005 10e StadsloopGoesAV'561840
17-09-2004 9e StadsloopGoesAV'561707
12-09-2003 8e StadsloopGoesAV'561641
13-09-2002 7e StadsloopGoesAV'562091
14-09-2001 6e StadsloopGoesAV'561618

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Warmathon..
Jan Roose: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: Marathon Malaga (2)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
Recente video(s)
26e Inkelcross
26e Inkelcross in Evenement van de week
Tim van den Broeke na 26e Inkelcross
Atletiek Zeeland © 2018