woensdag 20 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

65e Boulevardloop

Vlissingen, zaterdag 31 augustus 2002 - Organisatie: Dynamica
7.24 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Niels KooleDynamica23.27minM40   18.525  3:145.15-
2  Arjan BeijeDelta Sport23.29minM40   18.498  3:155.14+0:02
3  Fouad FertouteSpirit23.44minMse   18.303  3:175.08+0:17
4  Alwin VermeulenAV'5623.47minMse   18.265  3:175.07+0:20
5  Erik GoossenScheldesport23.50minMse   18.227  3:185.06+0:23
6  Theo RaboutWielingen24.00minMse   18.100  3:195.03+0:33
7  Jan de BartAV'5624.02minM40   18.075  3:195.02+0:35
8  Remy VasseurDynamica24.14minMse   17.926  3:214.98+0:47
9  Edwin StolkSommelsdijk24.39minMse   17.623  3:244.90+1:12
10  Bart de KosterDynamica25.13minMse   17.227  3:294.79+1:46
11  Ronald OvaaOost-Souburg25.32minMse   17.013  3:324.73+2:05
12  Wilko de VosAV'5625.39minM50   16.936  3:334.70+2:12
13  Franky BeljaarsVlissingen25.40minMse   16.925  3:334.70+2:13
14  Aart Rietvelds-Gravenpolder25.42minM40   16.903  3:334.70+2:15
15  Jan de WildeAV'5625.47minM40   16.848  3:344.68+2:20
16  Bruno BusschotsWillebroek25.50minM40   16.815  3:344.67+2:23
17  Johan de VliegerDynamica26.05minM40   16.654  3:364.63+2:38
18  Martin PruijsersDynamica26.07minMse   16.633  3:364.62+2:40
19  Leon JacobseDynamica26.11minMse   16.591  3:374.61+2:44
20  John OverweelDynamica26.24minM50   16.455  3:394.57+2:57
21  Sjaak BrouwerDynamica26.34minM45   16.351  3:404.54+3:07
22  Pieter van HorssenDynamica26.36minM50   16.331  3:404.54+3:09
23  Armand LavenOss26.38minMse   16.310  3:414.53+3:11
24  Jan van VaardegemDynamica26.44minMse   16.249  3:424.51+3:17
25  Anja van der HeydenDeurne26.50minV35   16.189  3:424.50+3:23
26  Marius BesuijenDynamica26.53minM40   16.159  3:434.49+3:26
27  Marco GeldofDynamica27.08minMse   16.010  3:454.45+3:41
28  Erik PoppeDynamica27.23minMse   15.864  3:474.41+3:56
29  Theo den HerderAV'5627.25minM40   15.844  3:474.40+3:58
30  Arie van DijkSommelsdijk27.33minM50   15.768  3:484.38+4:06
31  Aad GankemaLoopservice27.35minM50   15.749  3:494.37+4:08
32  Karin BastianDynamica27.38minVse   15.720  3:494.37+4:11
33  Peter RamsteijnDynamica27.39minMse   15.711  3:494.36+4:12
34  G BuitenhuisAV Veluwe27.41minM40   15.692  3:494.36+4:14
35  Rian van den BroekeDynamica27.44minM50   15.663  3:504.35+4:17
36  Archie StaalDelta Sport28.05minMse   15.468  3:534.30+4:38
37  Ron DellebekeDynamica28.07minM40   15.450  3:534.29+4:40
38  Lein LievenseDynamica28.10minM50   15.422  3:534.28+4:43
39  Ko EversdijkAV'5628.13minM40   15.395  3:544.28+4:46
40  Jordy MeermanDynamica28.18minMse   15.350  3:554.26+4:51
41  Wim RooseGoes28.20minM50   15.332  3:554.26+4:53
42  Vincent ToutenhoofdWestkapelle28.29minMse   15.251  3:564.24+5:02
43  Eddie PekaarKoudekerke28.31minM50   15.233  3:564.23+5:04
44  Wilco de SchipperDynamica28.37minM40   15.180  3:574.22+5:10
45  Christel VerbeekDynamica28.41minVse   15.145  3:584.21+5:14
46  Lion van LuijkDynamica28.43minM40   15.127  3:584.20+5:16
47  Seth DijkstraMiddelburg28.45minMse   15.110  3:584.20+5:18
48  Remco BoerWezep28.47minMse   15.092  3:594.19+5:20
49  Coen BertijnDynamica28.57minMse   15.005  4:004.17+5:30
50  Kees de WinterAV'5629.04minM40   14.945  4:014.15+5:37
51  Rob KoningsOvezande29.07minMse   14.919  4:014.14+5:40
52  Rien de WildeAV'5629.11minM50   14.885  4:024.13+5:44
53  Jacky LuitwielerDynamica29.22minM50   14.792  4:034.11+5:55
54  Leo KatsDynamica29.35minM40   14.684  4:054.08+6:08
55  Adri KooleDynamica29.39minM50   14.651  4:064.07+6:12
56  Edith GerardsDynamica29.43minVse   14.618  4:064.06+6:16
57  Raymond ArratoonDynamica29.45minMse   14.602  4:074.06+6:18
58  Hans CorbijnDynamica29.47minM40   14.585  4:074.05+6:20
59  John DavidseDynamica29.49minM40   14.569  4:074.05+6:22
60  Andre LemsDelta Sport29.54minMse   14.528  4:084.04+6:27
61  Henk RouwKapelle-Biezelinge29.56minM50   14.512  4:084.03+6:29
62  Jaap ConstantGoes29.58minM50   14.496  4:084.03+6:31
63  Jos BoogaardDynamica30.04minM50   14.448  4:094.01+6:37
64  Karel van de GruiterDynamica30.13minM50   14.376  4:103.99+6:46
65  Wim de JongeAV'5630.15minM50   14.360  4:113.99+6:48
66  Jan BostelaarDynamica30.18minM50   14.337  4:113.98+6:51
67  Jaap OeleKapelle-Biezelinge30.19minM50   14.329  4:113.98+6:52
68  Kees MarcusseDynamica30.21minM50   14.313  4:123.98+6:54
69  Dennis PlessiusAV'5630.24minMse   14.289  4:123.97+6:57
70  Jacco SchroeversDynamica30.27minMse   14.266  4:123.96+7:00
71  Willy VerbistDynamica30.35minM50   14.204  4:133.95+7:08
72  Ronald de RijkeDynamica30.38minMse   14.181  4:143.94+7:11
73  Leo DamSommelsdijk30.40minM60   14.165  4:143.93+7:13
74  Ad TierieDynamica31.06minM50   13.968  4:183.88+7:39
75  Dieter HitzmannKempen31.13minM40   13.916  4:193.87+7:46
76  Jan WagemakersOostkapelle31.20minM60   13.864  4:203.85+7:53
77  Simon van NiekerkDynamica31.32minMse   13.776  4:213.83+8:05
78  Arjan AbrahamseMiddelburg31.42minMse   13.703  4:233.81+8:15
79  Michel VelkersAV'5631.44minM40   13.689  4:233.80+8:17
80  Adri NoordijkeZierikzee31.53minM60   13.625  4:243.78+8:26
81  Pieter RietmanVlissingen32.00minMse   13.575  4:253.77+8:33
82  Gert-Jan de GlopperDelta Sport32.08minMse   13.519  4:263.76+8:41
83  Rene DekkerZoutelande32.12minM40   13.491  4:273.75+8:45
84  Ellie WesterweeleDynamica32.37minV35   13.318  4:303.70+9:10
85  Hugo PoortvlietDynamica32.39minM50   13.305  4:313.70+9:12
86  Peter TullemansWeert32.42minM40   13.284  4:313.69+9:15
87  Edwin MaljaarsWestkapelle32.47minMse   13.251  4:323.68+9:20
88  François BabijnWielingen32.49minM40   13.237  4:323.68+9:22
89  Andre HoeijdonckVlissingen32.51minMse   13.224  4:323.67+9:24
90  Dignus LensenDynamica32.55minM40   13.197  4:333.67+9:28
91  Marcel SinkeOost-Souburg32.59minMse   13.170  4:333.66+9:32
92  Rinus RiemensBiggekerke33.01minM40   13.157  4:343.65+9:34
93  Jan MaranusGrijpskerke33.29minM50   12.974  4:373.60+10:02
94  Hans PluijlaarDynamica33.39minM60   12.909  4:393.59+10:12
95  Hans van SluijsDynamica33.57minM50   12.795  4:413.55+10:30
96  van SluijsMiddelburg33.59minVse   12.783  4:423.55+10:32
97  Marcel IsraelVlissingen34.23minMse   12.634  4:453.51+10:56
98  Johan OvaaMiddelburg34.53minMse   12.453  4:493.46+11:26
99  Geertjan SturmMiddelburg34.56minMse   12.435  4:503.45+11:29
100  Lein de KrakerDynamica34.59minM60   12.417  4:503.45+11:32
101  Wilma PolderdijkDynamica35.06minVse   12.376  4:513.44+11:39
102  Jan van DoornAV'5635.30minM40   12.237  4:543.40+12:03
103  Janus KarelseKamperland35.34minM50   12.214  4:553.39+12:07
104  Carlos VerbuytScheldesport35.56minM50   12.089  4:583.36+12:29
105  Peter KoddeAV'5636.12minMse   12.000  5:003.33+12:45
106  Bram de RijkeDynamica36.30minM60   11.901  5:023.31+13:03
107  Jan KloetBurgh-Haamstede37.26minM60   11.605  5:103.22+13:59
108  Gilles de WitteAV'5637.53minM60   11.467  5:143.19+14:26
109  Johan SudmeierMiddelburg37.59minM40   11.437  5:153.18+14:32
110  Henk KortleverDelta Sport38.01minM55   11.427  5:153.17+14:34
111  Lenie van KlevenVlissingen38.13minV35   11.367  5:173.16+14:46
112  Jan RooseGoes39.00minM50   11.138  5:233.09+15:33
113  Machiel SinkeKrabbendijke39.07minM50   11.105  5:243.08+15:40
114  Raymond PaffenGoes39.30minMse   10.997  5:273.05+16:03
115  Bram PetersSas van Gent42.55minMse   10.122  5:562.81+19:28
116  Agnes WesterhuisAV'5645.45minV35   9.495  6:192.64+22:18
Mannen: 107 (92.24%) => M40=27 - M45=1 - M50=29 - M55=1 - M60=8 - Mse=41
Vrouwen: 9 (7.76%) => V35=4 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.24 km

2019Tim van den Broeke23:04Tim Pleijte23:10Ronnie Overgaauw23:34Samantha Luitwieler27:00269
2018Patrick de Vos23:17Tim Pleijte23:20Erwin Harmes24:07Monique Verschuure27:05257
2017Tim van den Broeke22:46Erwin Adan23:00Erwin Harmes23:21Marianne de Kok27:53274
2016Tim Pleijte23:20Erwin Harmes23:32Tim van den Broeke23:50Marianne de Kok27:28330
2015Tim Pleijte23:36Erwin Harmes23:54Martijn de Kok24:17Sabine van de Reijt26:08315
2014Erwin Harmes22:15Tim Pleijte22:51Erwin Adan23:18Anjolie Engels26:34301
2013Tim Pleijte23:01Erwin Harmes23:32Michel Schrier24:15Juriena de Vries28:23303
2012Tom Koetsenruijter22:47Tim Pleijte22:52Ronnie Overgaauw23:13Anjolie Engels25:47294
2011Tim Pleijte22:15Erwin Harmes23:20Erwin Adan23:33Anjolie Engels26:06293
2010Tim Pleijte23:56Arjan Beije24:00Jesper Francke24:10Anjolie Engels27:32286
2009Wim Padmos22:47Michel Schrier22:50Tim Pleijte22:54Sandra de Block26:50348
2008Pascal van Troost23:25Michel Schrier23:40Arjan Beije23:47Anjolie Engels28:01258
2007Michel Schrier24:04Pascal van Troost24:17Arjan Beije24:36Brigitte Nieuwlaat28:57251
2006Jeroen van Damme22:37Morris Wols23:42Niels Koole23:51Marisa Hopmans27:22236
2005Huub Maas22:14Colin Bekers22:22Mark Kwakernaak22:40Anjolie Engels27:18221
2004Arjan Beije23:56Edwin Stolk24:23Miquel van Tongeren24:33Anjolie Engels27:19177
2003Wim Padmos23:05Sébastièn Schletterer23:18Mark Kwakernaak23:20Marlies Kort26:21167
2002Niels Koole23:27Arjan Beije23:29Fouad Fertoute23:44Anja van der Heyden26:50116
2001Arjan Beije23:23Niels Koole23:29Pieter Rijnders23:45Marlies Kort25:59130
2000John Vermeule23:21Jack Hopmans23:26Alwin Vermeulen23:29Edith Gerards28:4579
1999Alwin Vermeulen23:25Erik Goossen23:39Jan de Bart23:51Marlies Kort27:1781
1998Miquel van Tongeren23:22Sepp Vermeulen23:24Theo Rabout23:36Karin Bastian28:0774

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.232 seconden nodig om deze lijst met 116 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
5 km Robin Jonkers (PR)19.34  Mse
5 km Martin Stroosnijder (PR 20.58)21.19  Mse
5 km Tara Schuilwerve (PR)22.11  Vse
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
Atletiek Zeeland © 2019