maandag 23 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
12e Stratenloop Zoutelande
Zoutelande, woensdag 4 juli 2001 - Organisatie: Dynamica

001 Beije Arjan      DeltaSport       0:40:18  1eH20
002 Goossen Erik     Scheldesport     0:40:34  2eH20
003 Ovaa Ronald      Vet Ned          0:40:43  3eH20
004 Koster Bart de   Dynamica         0:43:19  4eH20
005 Wilde Jan de     AV'56            0:44:12  1eH40
006 Dijk Arie van    AV Flakkee       0:44:20  1eH50
007 Smit Eddy        DeltaSport       0:45:17  2eH50
008 Bostelaar Rens   Dynamica         0:45:35  2eH40
009 Besuyen Marius   Dynamica         0:45:58  5eH20
010 Priuysers Martin Dynamica         0:47:04  6eH20
011 Melissant Andre  AV Flakkee       0:47:06  7eH20
012 Vaardegem Jan va Westkapelle      0:47:08  8eH20
013 Dellebeke Ron    Dynamica         0:47:26  3eH40
014 Minderhoud Jan   Wasschappel      0:47:38  9eH20
015 Poppe Erik       Dynamica         0:47:46  10eH20
016 Dijkman Kees     DeltaSport       0:48:02  11eH20
017 Roose Wim        AV'56            0:48:04  4eH40
018 Wiessner Charles Dynamica         0:48:22  12eH20
019 Kraayenbrink Rob DeltaSport       0:48:49  13eH20
020 Lievense Lein    Dynamica         0:49:06  3eH50
021 Pekaar Eddie     AV'56            0:49:25  4eH50
022 Schoenmaker Rob  Dynamica         0:49:33  5eH40
023 Boot Jos         Zoutelande       0:49:54  6eH40
024 Rijke Ronald de  Dynamica         0:49:57  14eH20
025 Sloots Petra     LPK              0:50:05  1eD20
026 Wagenmakers Jan  Vet ned          0:50:32  1eH60
027 Geurts J         Dynamica         0:50:35  15eH20
028 Luitwieler Jacky Dynamica         0:50:51  16eH20
029 Guiquierre John  Dynamica         0:51:05  7eH40
030 Abuys Ron        Vet Ned          0:51:20  2eH60
031 Schroevers Jacco Middelburg       0:51:33  17eH20
032 Goethem Antoine  AV'56            0:51:53  18eH20
033 NieuwenhuizenMon Voorne Atl       0:52:01  1eD35
034 Lems Andre       DeltaSport       0:52:33  19eH20
035 Poortvliet Hugo  Dynamica         0:52:37  5eH50
036 Maartense Sjaan  AV'56            0:52:41  2eD35
037 Lous Henk        Vlissingen       0:53:23  8eH40
038 WesterweeleEllie Dynamica         0:53:28  3eD35
039 Pluijlaar Hans   Dynamica         0:53:40  3eH60
040 Marcusse Kees    Dynamica         0:53:42  6eH50
041 Jongeneel Rob    Middelburg       0:53:43  20eH20
042 Gruiter Karel vd Dynamica         0:53:45  7eH50
043 Glopper Gert Jan DeltaSport       0:53:54  21eH20
044 Oele Jaap        AV'56            0:53:59  8eH50
045 Noordijke dri    Vet Ned          0:54:14  4eH60
046 Verhage Piet     Dynamica         0:54:58  9eH50
047 Schipper Cor     Dynamica         0:55:28  22eH20
048 KrimpenfortMaaik Spado            0:55:52  4eD35
049 Duinhouwer Cor   DeltaSport       0:56:13  10eH50
050 Schipper Wilco d Dynamica         0:57:09  23eH20
051 Heijboer Anton   DeltaSport       0:57:12  11eH50
052 Jansen Veronica  Spado            0:57:40  5eD35
053 LandegentPietJan DeltaSport       0:58:59  12eH50
054 Rietman Pieter   Dynamica         0:59:37  24eH20
055 Roose Jan        AV'56            0:59:55  13eH50
056 Konings Rob      Ovezande         1:00:22  25eH20
057 Sluijs Hans van  Dynamica         1:00:54  14eH50
058 Wiedenhoff Jan   Vet Ned          1:02:48  15eH50
059 Westveer Loek    Vet Ned          1:02:51  16eH50
060 Rijke Bram de    Dynamica         1:05:07  5eH60
061 Meulenberg Marjo Dynamica         1:05:07  6eD35
062 Kleven Lenie van Vet Ned          1:09:58  7eD35
063 Kortlever Henk   DeltaSport       1:14:58  9eH40

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-07-2018 29e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
05-07-2017 28e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
06-07-2016 27e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1803
05-08-2015 26e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1890
02-07-2014 25e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2719
03-07-2013 24e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2889
04-07-2012 23e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2465
06-07-2011 22e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2653
07-07-2010 21e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2667
01-07-2009 20e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2213
02-07-2008 19e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2057
04-07-2007 18e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2038
05-07-2006 17e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1346
06-07-2005 16e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1054
07-07-2004 15e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1014
02-07-2003 14e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica870
03-07-2002 13e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica921
05-07-2000 11e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica893
07-07-1999 10e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1035
08-07-1998 9e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica843

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018