donderdag 21 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

62e Boulevardloop

Vlissingen, woensdag 4 augustus 1999 - Organisatie: Dynamica
7.24 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Alwin VermeulenAV'5623.25minMse   18.551  3:145.15-
2  Erik GoossenScheldesport23.39minMse   18.368  3:165.10+0:14
3  Jan de BartAV'5623.51minM40   18.214  3:185.06+0:26
4  Rini BruggemanAV'5624.28minM50   17.755  3:234.93+1:03
5  Ronald OvaaOost-Souburg24.32minMse   17.707  3:234.92+1:07
6  Arjan BeijeDelta Sport24.37minM40   17.647  3:244.90+1:12
7  Jan de WildeAV'5624.43minM40   17.575  3:254.88+1:18
8  Leo KlaasseVoorne Atl24.50minM40   17.493  3:264.86+1:25
9  Lion van LuijkDynamica24.53minMse   17.457  3:264.85+1:28
10  Joost de KlerkAV'5625.00minMse   17.376  3:274.83+1:35
11  Bart de KosterDynamica25.06minMse   17.307  3:284.81+1:41
12  Wim BesuijenDynamica25.08minM40   17.284  3:284.80+1:43
13  Corne DeelenNommen25.21minMse   17.136  3:304.76+1:56
14  Wilco de SchipperDynamica25.28minMse   17.058  3:314.74+2:03
15  Marco GeldofMiddelburg25.36minMse   16.969  3:324.71+2:11
16  Wilko de VosAV'5625.50minM50   16.815  3:344.67+2:25
17  Pieter van HorssenDynamica25.52minM50   16.794  3:344.66+2:27
18  Eddy SmitDelta Sport26.30minM50   16.392  3:404.55+3:05
19  Ron DellebekeDynamica26.33minM40   16.362  3:404.54+3:08
20  Wim VosDynamica26.37minMse   16.321  3:414.53+3:12
21  Marius BesuijenDynamica26.42minMse   16.270  3:414.52+3:17
22  Hans JanssenOss26.48minM40   16.209  3:424.50+3:23
23  Kees de KrakerDynamica26.57minM40   16.119  3:434.48+3:32
24  Wim RooseGoes27.02minM40   16.069  3:444.46+3:37
25  Arie van DijkSommelsdijk27.07minM40   16.020  3:454.45+3:42
26  Dim TimmersAchilles27.14minM50   15.951  3:464.43+3:49
27  Marlies KortBurgh-Haamstede27.17minVse   15.922  3:464.42+3:52
28  Kees FrankenSpado27.22minMse   15.873  3:474.41+3:57
29  Hans GerritsenDynamica27.27minM40   15.825  3:474.40+4:02
30  Lein LievenseDynamica27.33minM40   15.768  3:484.38+4:08
31  Karin BastianDynamica27.36minVse   15.739  3:494.37+4:11
32  Ron le RoyDynamica27.44minMse   15.663  3:504.35+4:19
33  Charles WiessnerDynamica27.52minMse   15.589  3:514.33+4:27
34  John GuequierreDynamica27.58minM40   15.533  3:524.31+4:33
35  Adjan VerhageDynamica28.01minMse   15.505  3:524.31+4:36
36  Eddie PekaarKoudekerke28.06minM40   15.459  3:534.29+4:41
37  Jan te BrakeAVA'7028.11minMse   15.413  3:544.28+4:46
38  Marianne de KokLewedorp28.18minVse   15.350  3:554.26+4:53
39  Huug SalaDomburg28.23minM40   15.305  3:554.25+4:58
40  Job MatthijsseDynamica28.25minM50   15.287  3:554.25+5:00
41  Frans BosDynamica28.46minM50   15.101  3:584.19+5:21
42  Ronald de RijkeDynamica28.48minMse   15.083  3:594.19+5:23
43  Christel VerbeekDynamica28.51minVse   15.057  3:594.18+5:26
44  Rob MolMiddelburg28.54minM50   15.031  4:004.18+5:29
45  Willy VerbistDynamica28.56minM50   15.014  4:004.17+5:31
46  Henk LousVlissingen29.44minM40   14.610  4:064.06+6:19
47  Kees MarcusseDynamica29.47minM50   14.585  4:074.05+6:22
48  Theo SimonsDynamica29.49minM60   14.569  4:074.05+6:24
49  Karel van de GruiterDynamica29.51minM50   14.553  4:074.04+6:26
50  Bram de VisserDynamica29.52minMse   14.545  4:084.04+6:27
51  Hans CorbijnDynamica29.55minMse   14.520  4:084.03+6:30
52  Jan WiedenhoffMiddelburg30.15minM50   14.360  4:113.99+6:50
53  Eva BoonmanDynamica30.25minVse   14.282  4:123.97+7:00
54  Antoine van GoethemAV'5630.28minMse   14.258  4:123.96+7:03
55  Michel VelkersAV'5630.45minM40   14.127  4:153.92+7:20
56  Wim van de KreekeAV'5630.53minM50   14.066  4:163.91+7:28
57  Hans PluijlaarDynamica30.56minM60   14.043  4:163.90+7:31
58  Hans Pieter van NotDynamica30.59minMse   14.020  4:173.89+7:34
59  Tonny de RuijterDynamica31.06minM50   13.968  4:183.88+7:41
60  Anton SchoenmakersDynamica31.11minM50   13.931  4:183.87+7:46
61  Huguette DeclercqDynamica31.17minV35   13.886  4:193.86+7:52
62  Jaap OeleKapelle-Biezelinge31.34minM40   13.761  4:223.82+8:09
63  Wim de JongeAV'5631.48minM40   13.660  4:243.79+8:23
64  Cor SchipperDynamica31.55minM40   13.610  4:253.78+8:30
65  Hans BostelaarDynamica32.02minM60   13.561  4:253.77+8:37
66  Joop DannisLPK32.24minM60   13.407  4:293.72+8:59
67  Adri NoordijkeZierikzee32.34minM50   13.339  4:303.71+9:09
68  Willemien de NooijerDynamica32.39minV35   13.305  4:313.70+9:14
69  Sjaak KorsMeppel32.46minMse   13.257  4:323.68+9:21
70  Wilma PolderdijkDynamica33.29minVse   12.974  4:373.60+10:04
71  Loek WestveerMiddelburg33.41minM50   12.897  4:393.58+10:16
72  Jan RooseGoes33.47minM40   12.858  4:403.57+10:22
73  Renate NienhausVreden34.48minV35   12.483  4:483.47+11:23
74  Jolanda de KrakerDynamica34.57minV35   12.429  4:503.45+11:32
75  Jan KloetBurgh-Haamstede35.08minM60   12.364  4:513.43+11:43
76  Lenie van KlevenVlissingen36.03minV35   12.050  4:593.35+12:38
77  Jo van KlevenVlissingen36.38minM50   11.858  5:043.29+13:13
78  Janus KarelseKamperland36.43minM50   11.831  5:043.29+13:18
79  Machiel SinkeKrabbendijke37.16minM50   11.657  5:093.24+13:51
80  Henk KortleverDelta Sport39.08minM55   11.101  5:243.08+15:43
81  Koos ResoortDelta Sport39.11minM45   11.086  5:253.08+15:46
Mannen: 70 (86.42%) => M40=21 - M45=1 - M50=20 - M55=1 - M60=5 - Mse=22
Vrouwen: 11 (13.58%) => V35=5 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.24 km

2019Tim van den Broeke23:04Tim Pleijte23:10Ronnie Overgaauw23:34Samantha Luitwieler27:00269
2018Patrick de Vos23:17Tim Pleijte23:20Erwin Harmes24:07Monique Verschuure27:05257
2017Tim van den Broeke22:46Erwin Adan23:00Erwin Harmes23:21Marianne de Kok27:53274
2016Tim Pleijte23:20Erwin Harmes23:32Tim van den Broeke23:50Marianne de Kok27:28330
2015Tim Pleijte23:36Erwin Harmes23:54Martijn de Kok24:17Sabine van de Reijt26:08315
2014Erwin Harmes22:15Tim Pleijte22:51Erwin Adan23:18Anjolie Engels26:34301
2013Tim Pleijte23:01Erwin Harmes23:32Michel Schrier24:15Juriena de Vries28:23303
2012Tom Koetsenruijter22:47Tim Pleijte22:52Ronnie Overgaauw23:13Anjolie Engels25:47294
2011Tim Pleijte22:15Erwin Harmes23:20Erwin Adan23:33Anjolie Engels26:06293
2010Tim Pleijte23:56Arjan Beije24:00Jesper Francke24:10Anjolie Engels27:32286
2009Wim Padmos22:47Michel Schrier22:50Tim Pleijte22:54Sandra de Block26:50348
2008Pascal van Troost23:25Michel Schrier23:40Arjan Beije23:47Anjolie Engels28:01258
2007Michel Schrier24:04Pascal van Troost24:17Arjan Beije24:36Brigitte Nieuwlaat28:57251
2006Jeroen van Damme22:37Morris Wols23:42Niels Koole23:51Marisa Hopmans27:22236
2005Huub Maas22:14Colin Bekers22:22Mark Kwakernaak22:40Anjolie Engels27:18221
2004Arjan Beije23:56Edwin Stolk24:23Miquel van Tongeren24:33Anjolie Engels27:19177
2003Wim Padmos23:05Sébastièn Schletterer23:18Mark Kwakernaak23:20Marlies Kort26:21167
2002Niels Koole23:27Arjan Beije23:29Fouad Fertoute23:44Anja van der Heyden26:50116
2001Arjan Beije23:23Niels Koole23:29Pieter Rijnders23:45Marlies Kort25:59130
2000John Vermeule23:21Jack Hopmans23:26Alwin Vermeulen23:29Edith Gerards28:4579
1999Alwin Vermeulen23:25Erik Goossen23:39Jan de Bart23:51Marlies Kort27:1781
1998Miquel van Tongeren23:22Sepp Vermeulen23:24Theo Rabout23:36Karin Bastian28:0774

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.237 seconden nodig om deze lijst met 81 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
5 km Robin Jonkers (PR)19.34  Mse
5 km Martin Stroosnijder (PR 20.58)21.19  Mse
5 km Tara Schuilwerve (PR)22.11  Vse
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
Atletiek Zeeland © 2019