zaterdag 22 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
10e Stratenloop Zoutelande
Zoutelande, woensdag 7 juli 1999 - Organisatie: Dynamica
nr    naam                   vereniging   tijd
 1    Vermeulen Alwin        AV'56        00:44:32
 2    Ovaa Ronald            Vet Ned      00:46:30
 3    Bruggeman Rini         AV'56        00:47:13
 4    Vermeulen Perry        AV'56        00:47:54
 5    Vos Wilko de           AV'56        00:48:30
 6    Koster Bart de         Dynamica     00:48:43
 7    Schipper Wilko         Dynamica     00:49:27
 8    Geldof Marco           LPK          00:49:32
 9    Bostelaar Rens         Dynamica     00:49:36
10    Vos Wim                Dynamica     00:49:52
11    Kanne Martin           LSF Munster  00:50:34
12    Louisse Jan            Dynamica     00:50:50
13    Hofland Robin          Dynamica     00:50:53
14    Besuyen Marius         Dynamica     00:52:34
15    Verhage Adjan          Dynamica     00:52:51
16    Hart Cees              DeltaSport   00:53:05
17    Schouten CD            Stork        00:53:24
18    Wiezner                Dynamica     00:53:43
19    Cuje Rob               Dynamica     00:53:49
20    Rijke Ronald de        Dynamica     00:55:46
21    Kok Sjaak              Lewedorp     00:57:59
22    Goethem Antoine        AV'56        00:58:43
23    Fanot Hans Piete       Dynamica     01:02:47
24    Mersman Rolf                        01:10:32

Veteranen Mannen 40 -50 jaar
nr    naam                   vereniging   tijd
 1    Bart Jan de            AV'56        00:45:15
 2    Wilde Jan de           AV'56        00:46:25
 3    Luyk Lion van          Dynamica     00:48:01
 4    Besuyen Wim            Dynamica     00:48:14
 5    Vlieger Johan          Dynamica     00:49:07
 6    Vliet Cor vd           Silvolde     00:51:00
 7    Kraker Kees de         Dynamica     00:51:12
 8    Roose Wim              AV'56        00:51:24
 9    Godschalk Peter        Thor         00:51:33
10    Guequierre John        Dynamica     00:52:15
11    Wild Toine de          AVO'83       00:52:18
12    Oostdijke Piet         AV'56        00:52:20
13    Dellebeke Ron          Dynamica     00:52:24
14    Visser de              Vet Ned      00:53:02
15    Lievense Lein          Dynamica     00:53:15
16    Groth Marcus           Duitsland    00:53:37
17    Boot Jos               Zoutelande   00:55:44
18    Koole Adri             Dynamica     00:56:15
19    Lous Henk              Vlissingen   00:56:37
20    Pekaar Eddie           AV'56        00:56:49
21    Simons Theo            Dynamica     00:57:05
22    Kessel Luc             AVO'83       00:58:13
23    Berg Jerry vd          Spirit       00:58:16
24    Verbeek Ernst          Spirit       00:58:39
25    Schipper Cor           Dynamica     00:59:58
26    Roose Jan              AV'56        01:04:09
27    Momberg H              AR Doetinchem01:04:33
28    Jakesz Ralf            Serooskerke  01:06:08

Veteranen Mannen 50 - 60 jaar
nr    naam                   vereniging   tijd
 1    Horssen Pieter v       Dynamica     00:49:41
 2    Timmers Dim            Achilles     00:51:07
 3    Abuys Ron              Vet Ned      00:53:28
 4    Geldof Ko              Dynamica     00:54:06
 5    Bos Frans              Dynamica     00:55:29
 6    Marcusse Kees          Dynamica     00:56:39
 7    Wiedenhoff Jan         Vet Ned      00:57:09
 8    Ruyter Tonny de        Dynamica     00:57:25
 9    Noordijke Adri         Vet Ned      00:59:56
10    Poortvliet J           Dynamica     01:00:15
11    Schoenmakers A         Dynamica     01:03:17
12    Westveer Loek          Vet Ned      01:03:55
13    Kleven Jo van          Vet Ned      01:08:36
14    Karelse Janus          Vet Ned      01:09:49
15    Reis M                 Duitsland    01:11:10

Veteranen Mannen  60+  
nr    naam                   vereniging   tijd
 1    Pluijlaar Hans         Dynamica     00:59:35
 2    Bosman Gilles          Thor         01:00:09
 3    Bostelaar Hans         Dynamica     01:00:59
 4    Rijke Bram de          Dynamica     01:03:26

Vrouwen senioren + Veteranen
nr    naam                   vereniging   tijd
 1    Kok Marianne de        LPK          00:54:10
 2    Kraker Eva             Dynamica     00:57:03
 3    Polderdijk Wilma       Dynamica     01:05:39
 4    Declercq Huquett       Dynamica     00:58:50
 5    Wild Marjan de         Thor         00:59:15
 6    Louwerse Coby          Dynamica     01:00:47
 7    Nooyer Willy de        Dynamica     01:01:12
 8    Nooyer Willemien       Dynamica     01:01:26
 9    Ohlenroth Rita         Dynamica     01:03:23
10    Eekeren Marlies        Vet Ned      01:06:35
11    Kraker Jolanda         Dynamica     01:07:09
12    Kleven Lenie van       Vet Ned      01:11:14
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-07-2018 29e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
05-07-2017 28e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
06-07-2016 27e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1803
05-08-2015 26e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1890
02-07-2014 25e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2719
03-07-2013 24e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2889
04-07-2012 23e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2465
06-07-2011 22e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2653
07-07-2010 21e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2667
01-07-2009 20e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2213
02-07-2008 19e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2057
04-07-2007 18e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2038
05-07-2006 17e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1346
06-07-2005 16e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1054
07-07-2004 15e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1014
02-07-2003 14e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica870
03-07-2002 13e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica921
04-07-2001 12e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica929
05-07-2000 11e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica893
08-07-1998 9e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica843

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
marath Marlon Roels (PR)3.08.07  M45
marath Paola van Gilst (PR)3.09.15  V45
marath Ada Geuze (PR)3.17.39  V35
marath Michel Ridderhof (PR 3.19.10)3.24.00  M45
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018