woensdag 23 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
ma 31-12: Tankloop Westkapelle (440)
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (134)
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
39e Massaloop
Oostkapelle, zaterdag 18 februari 2006 - Organisatie: Dynamica
14 km >> uitslag 9 km >> uitslag 5km >> Foto's
001 Koole Niels      Zoutelande       494 0:47:42    1eH
002 Hofland Robin    Vlissingen       620 0:47:59    2eH
003 Kok Erik         Arnemuiden       621 0:49:06    3eH
004 Joziasse Sjacco  Koudekerke       565 0:49:28    4eH
005 Dijke Wim van    Vlissingen       650 0:49:56    5eH
006 Poppe Erik       Biggekerke       384 0:50:15    6eH
007 Verhage Arjo     Aagtekerke       546 0:50:23    7eH
008 Verbrugge Gert J Goes             575 0:50:39    8eH
009 Kodde Johan      Arnemuiden       389 0:50:57    9eH
010 Bakker Elwin     Koudekerke       492 0:51:04   10eH
011 Limbergen Peter  Goes             476 0:51:21   11eH
012 Adriaanse Hanco  Aagtekerke       393 0:51:43   12eH
013 Nooyer Gerard    Souburg          451 0:52:12   13eH
014 Joziasse Giel    Goes             443 0:52:18   14eH
015 Swiers Jurjen    Vlissingen       397 0:53:11   15eH
016 Tongeren Miquel  Middelburg       398 0:53:15   16eH
017 Kok Marianne de  Lewedorp         487 0:53:21    1eD
018 Krocke Ronnie    Souburg          590 0:53:32   17eH
019 Eversdijk Ko     Kapelle          472 0:53:39   18eH
020 Dijkstra Seth    Middelburg       634 0:54:01   19eH
021 Jasperse JanBart Vlissingen       469 0:54:20   20eH
022 Vermeulen Huber  Vlissingen       391 0:54:25   21eH
023 Jasperse Jaap    Vlissingen       390 0:54:27   22eH
024 Janse Jos        Middelburg       467 0:54:29   23eH
025 Vinden Gert van  Biggekerke       491 0:55:12   24eH
026 Dellebeke Ron    Souburg          551 0:55:17   25eH
027 Ridder Cor de    Arnemuiden       464 0:55:23   26eH
028 Rommers Marc     Vlissingen       633 0:55:41   27eH
029 Blaas Freddy     Oostkapelle      459 0:55:55   28eH
030 Lous Henk        Vlissingen       374 0:56:03   29eH
031 Davidse John     Middelburg       549 0:56:07   30eH
032 Vries Jan de     Biggekerke       382 0:56:11   31eH
033 Taal George      Oostkapelle      441 0:56:16   32eH
034 Koole Chantal    Zoutelande       493 0:56:29    2eD
035 Niekerk Simon    Middelburg       380 0:56:33   33eH
036 Pekaar Eddie     Koudekerke       647 0:56:50   34eH
037 Hollander Pieter Aagtekerke       468 0:56:59   35eH
038 Houwelinge Paul  Kloetinge        375 0:57:08   36eH
039 Aspert Jack van  Middelburg       573 0:57:17   37eH
040 Bulten Harmen    Aagtekerke       649 0:57:21   38eH
041 Roose Wim        Goes             475 0:57:31   39eH
042 Geuze kees       Middelburg       378 0:57:34   40eH
043 Rijke Ronald de  Vlissingen       387 0:57:36   41eH
044 Janse Jaap       Middelburg       452 0:57:39   42eH
045 Pouwelse Arthur  Middelburg       460 0:57:40   43eH
046 Poel Henk v d    Westkapelle      486 0:57:43   44eH
047 Remortel Eric v  Goes             635 0:57:46   45eH
048 Gruiter Karel vd Arnemuiden       574 0:57:48   46eH
049 Smits Jack       Vlissingen       566 0:58:02   47eH
050 Keeken Rick van  Kruiningen       544 0:58:08   48eH
051 Bastian Karin    Middelburg       530 0:58:19    3eD
052 Ramsteijn Peter  Middelburg       499 0:58:54   49eH
053 Dekker Johan     Middelburg       379 0:59:08   50eH
054 Welle Hans van d Middelburg       587 0:59:11   51eH
055 Bree Fred de     Zoutelande       465 0:59:16   52eH
056 Corbijn Hans     Oostkapelle      595 0:59:19   53eH
057 Boogaard Rob     Oostkapelle      632 0:59:30   54eH
058 Bun Ronald       Middelburg       596 0:59:53   55eH
059 Landegent Piet J Haamstede        581 1:00:00   56eH
060 Koole Adri       Serooskerke      381 1:00:12   57eH
061 WesterweeleEllie Vlissingen       484 1:00:28    4eD
062 Louwerse Cobi    Veere            457 1:00:31    5eD
063 Beyer Piet       Middelburg       440 1:00:33   58eH
064 Ruyter Tonny de  Vlissingen       388 1:00:36   59eH
065 GeschiereSuzanne Middelburg       597 1:00:38    6eD
066 Bosse Adrie vd   Oostkapelle      442 1:00:45   60eH
067 Kiemeneij Sjors  Souburg          438 1:01:22   61eH
068 Filius Rijk      Vlissingen       545 1:01:32   62eH
069 Jongeneel Rob    Middelburg       376 1:01:39   63eH
070 Luitwieler Jaap  Middelburg       626 1:01:48   64eH
071 Labruyere Cor    Nieuwdorp        372 1:02:10   65eH
072 Overloop Martin  Kapelle          396 1:02:13   66eH
073 Fondse Angelina  Vlissingen       373 1:02:19    7eD
074 Janse Adrie      Middelburg       394 1:02:24   67eH
075 ConstandseNicole Middelburg       377 1:02:26    8eD
076 Rombout Jan      Zoutelande       563 1:02:28   68eH
077 Wisse Martje     Koudekerke       481 1:02:31    9eD
078 WesterweeleMarti Vlissingen       483 1:02:33   69eH
079 Vaardegem Piet v Westkapelle      488 1:02:37   70eH
080 Alewijnse Hans   Vlissingen       470 1:03:13   71eH
081 Luyk Aart van    Vlissingen       625 1:03:20   72eH
082 Konings Aswin    Middelburg       538 1:03:22   10eD
083 Hollander Kees   Aagtekerke       466 1:03:38   73eH
084 Arts Floor       Vlissingen       562 1:03:49   74eH
085 Bulck Cees van d Middelburg       629 1:04:00   75eH
086 Walhout Marco    Vlissingen       392 1:04:12   76eH
087 Zoontjes Theo    Koudekerke       454 1:04:15   77eH
088 Verhulst Petra   Westkapelle      478 1:04:25   11eD
089 Francke Leo      Oostkapelle      386 1:04:32   78eH
090 Klijs Jack       Wemeldinge       395 1:04:37   79eH
091 Barentsen Henk   Souburg          479 1:04:41   80eH
092 Priem Arthur     Koudekerke       480 1:04:44   81eH
093 Alting Kenneth   Oisterwijk       455 1:04:48   82eH
094 Kleven Lenie van Vlissingen       618 1:05:00   12eD
095 Guequierre Ben   Souburg          636 1:05:46   83eH
096 Wisse Elna       Aagtekerke       642 1:05:48   13eD
097 Prince Ab        Middelburg       453 1:05:50   84eH
098 Minderhoud J     Oostkapelle      489 1:06:06   85eH
099 Klaassen Henk    Vlissingen       268 1:07:40   86eH
100 Konings Nicole   Middelburg       537 1:07:51   14eD
101 Caljouw Andre    Middelburg       550 1:08:36   87eH
102 Wiedenhoff Jan   Middelburg       383 1:08:59   88eH
103 Veire Etienne vd Oostburg         473 1:09:15   89eH
104 Tramper Ria      Vlissingen       490 1:09:22   15eD
105 Soolsma Nancy    Middelburg       495 1:09:50   16eD
106 Koole Tonny      Middelburg       485 1:10:42   90eH
107 Wouwe Simon      Serooskerke      450 1:10:54   91eH
108 Roose Jan        Goes             474 1:11:11   92eH
109 Dijk Marian van                   498 1:11:26   17eD
110 Albach Ewoud     Oostkapelle      637 1:12:00   93eH
111 Dijkstra Joop    Middelburg       385 1:19:54   94eH
112 Alting Tonny     Nw&St Joosland   456 1:22:43   95eH
113 VerbruggenHubert Middelburg       482 1:24:54   96eH

9 km

001 Hengst Lourens J Aagtekerke       265 0:35:55    1eH
002 Visser Bram de   Middelburg       619 0:36:23    2eH
003 MeulmeesterManfr Vlissingen       471 0:36:41    3eH
004 Verstraate Wibo  Westkapelle      269 0:37:26    4eH
005 Mol Johan        Ritthem          260 0:37:41    5eH
006 Traas Marcel     s-Heerenhoek     263 0:37:44    6eH
007 Nieuwenhagse Bou Oostdijk         270 0:38:31    7eH
008 Boomsluiter Hans Grijpskerke      274 0:38:58    8eH
009 Visser kees de   Aagtekerke       259 0:39:14    9eH
010 Roij Ron le      Nw&St Joosland   285 0:39:21   10eH
011 Riemens Rinus    Biggekerke       267 0:39:28   11eH
012 Sparrentak Krijn Biggekerke       298 0:39:33   12eH
013 Wattel Jasper    Middelburg       271 0:40:32   13eH
014 KorstanjeMaurice Vlissingen       272 0:41:04   14eH
015 Dingemanse Bram  Zoutelande       623 0:41:22   15eH
016 Botman Kobus     Middelburg       496 0:42:18   16eH
017 Bliek Arno de    Vlissingen       273 0:42:24   17eH
018 Zandee Rien      Middelburg       275 0:42:44   18eH
019 Kreeke Wim vd    Wilhelminadorp   257 0:42:49   19eH
020 Boogaard Jos     ????             560 0:43:02   20eH
021 Bloppoel Michel  Vlissingen       458 0:43:20   21eH
022 Simonje Elbert   Aagtekerke       258 0:44:34   22eH
023 Schaik Remi van  Middelburg       279 0:44:39   23eH
024 Rommers Gerard   Vlissingen       641 0:44:50   24eH
025 Heerschop Eddy   Vlissingen       539 0:44:56   25eH
026 Stroo Peter      Serooskerke      282 0:44:59   26eH
027 Wolf Ruud de     Vlissingen       276 0:45:23   27eH
028 Paauwe Julia     Oostkapelle      585 0:45:45    1eD
029 Coomans Andre    Aagtekerke       294 0:46:15   28eH
030 Landegent Mattie Haamstede        290 0:46:28    2eD
031 Roose Freddy     Oostkapelle      277 0:46:44   29eH
032 Ridder Jaap de   Arnemuiden       461 0:47:39   30eH
033 Belzen Marieke   Vlissingen       292 0:47:49    3eD
034 Boogaard Ronny   Middelburg       266 0:47:53   31eH
035 Bostelaar Hans   Middelburg       444 0:48:06   32eH
036 Coomans Dorien   Aagtekerke       293 0:48:08    4eD
037 Visser Bonny     Middelburg       445 0:48:12    5eD
038 Lockefeer Cor    Middelburg       644 0:48:46   33eH
039 Niekerk Lianne v Middelburg       281 0:48:49    6eD
040 Verhulst Tina    Oostkapelle      288 0:49:43    7eD
041 Visser Anne      Middelburg       264 0:49:50    8eD
042 Corbijn Hannie   Oostkapelle      291 0:52:48    9eD
043 Rest Christiane  Oostkapelle      295 0:52:57   10eD
044 Boogaard Magda   Oostkapelle      297 0:53:00   11eD
045 Roelse Wim       Serooskerke      280 0:53:03   34eH
046 LekatompessyRegi Meliskerke       287 0:53:44   12eD
047 Brouwer Mirjam   Domburg          289 0:54:38   13eD
048 Houwelingen Dick Zoutelande       286 0:55:15   35eH
049 Roose Saskia     Oostkapelle      278 0:57:56   14eD
050 Driest Hannie vd Domburg          283 0:57:59   15eD
051 Leeuwen Corrie v Middelburg       261 1:02:05   16eD
052 Visser Lies de   Middelburg       262 1:02:07   17eD

5 km

001 Maaren Pieter v  Middelburg       245 0:17:13    1eH
002 Wisse Peter      Aagtekerke       256 0:17:51    2eH
003 Witte Dennis     St Laurens       250 0:18:07    3eH
004 Jobse Matthijs   Oostkapelle      251 0:19:25    4eH
005 Nooyer Deflin    Souburg          254 0:21:29    5eH
006 Soolsma Vinnie   Middelburg       246 0:23:04    6eH
007 Veire Mia v d    Oostburg         248 0:23:21    1eD
008 Kleven Jo van    Vlissingen       617 0:24:16    7eH
009 Korstanje Miriam Middelburg       244 0:25:05    2eD
010 Kapias Antonina  Vlissingen       247 0:25:26    3eD
011 Jeiter Erich     Veere            252 0:25:52    8eH
012 Jeiter Sabine    Middelburg       253 0:26:07    4eD
013 ArciszewiskiCarl Vlissingen       249 0:31:34    5eD
014 Nooyer Tenisha   Souburg          255 0:36:09    6eD
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
17-03-2018 51e MassaloopOostkapelleDynamica0
18-03-2017 50e MassaloopOostkapelleDynamica0
05-03-2016 49e MassaloopOostkapelleDynamica1646
28-02-2015 48e MassaloopOostkapelleDynamica2263
22-02-2014 47e MassaloopOostkapelleDynamica2414
23-02-2013 46e MassaloopOostkapelleDynamica2299
25-02-2012 45e MassaloopOostkapelleDynamica2358
19-02-2011 44e MassaloopOostkapelleDynamica2618
27-02-2010 43e MassaloopOostkapelleDynamica2546
28-02-2009 42e MassaloopOostkapelleDynamica2627
23-02-2008 41e MassaloopOostkapelleDynamica1934
24-02-2007 40e MassaloopOostkapelleDynamica1747
26-02-2005 38e MassaloopOostkapelleDynamica1494
13-03-2004 37e MassaloopOostkapelleDynamica927

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
09-12: Marathon Malaga (2)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
Recente video(s)
47e Deltacross
58e Wallenloop
48e Kerstloop Dishoek
Atletiek Zeeland © 2019