woensdag 26 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
17-01: Voor de 9e keer Kapellecross
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 8 juni 2001 - Organisatie: Dynamica
001 Brooks Steve     19Koole Sport M  22:36    1eH20 
002 GonzalesMauricio 19Koole Sport M  24:02    1eH40 
003 Schletterer Bas  19Koole Sport M  24:39    2eH20 
004 Koole Niels      18Koole Boomkw   24:41    3eH20 
005 Ovaa Ronald      Vet Ned          24:48    4eH20 
006 Vasseur Remy     Dynamica         25:37    5eH20 
007 Janisse Adriaan  12Don Risico beh 25:43    6eH20 
008 Vermaat Ron      18Koole Boomkw   25:45    7eH20 
009 Hofland Robin    02KPMG           25:58    8eH20 
010 Wilde Jan de     17Alstom Run I   26:20    2eH40 
011 Geldof Marco     Dynamica         26:26    9eH20 
012 Franke Hennie    19Koole Sport M  26:42    3eH40 
013 Geurts Joel      Dynamica         26:48   10eH20 
014 Besuijen Marius  Dynamica         27:01   11eH20 
015 Jakobsen Rene    Dynamica         27:09   12eH20 
016 Zalm Frans vd    AV Weert         27:16   13eH20 
017 Arens Edwin      10WZE I          27:22   14eH20 
018 Bostelaar Rens   Dynamica         27:33    4eH40 
019 Leroy Ron        17Alstom run I   27:35   15eH20 
020 Guiljam Jan      AV'56            27:42    5eH40 
021 Roose Sander     08Nehalenia      27:49   16eH20 
022 Pekaar Eddy      AV'56            27:54    1eH50 
023 Roose Wim        AV'56            27:57    6eH40 
024 Pruysers Martin  Dynamica         27:59   17eH20 
025 Janse Misha      15Zeemeermin I   28:01   18eH20 
026 Joosse Henk Jan  Dynamica         28:06   19eH20 
027 Verstraete Wibo  12Don Risico beh 28:10   20eH20 
028 Voogd JohnPeter  Oostkapelle      28:20   21eH20 
029 Dellebeke Ron    Dynamica         28:23    7eH40 
030 Flipse Adri      12Don Risico beh 28:25    8eH40 
031 Vader Rene       17Alstom run I   28:28   22eH20 
032 Minderhoud Jan   15Zeemeermin I   28:30   23eH20 
033 Bastian Karin    20Koole Sport V  28:33    1eD20 
034 Ramsteyn Peter   Dynamica         28:36   24eH20 
035 Sala Henk        21Merzaan        28:48   25eH20 
036 Luitwieler Jacky 14PTT post bv    28:51   26eH20 
037 Verbeek Christel Dynamica         28:55    2eD20 
038 Schipper Wilco d 12Don Risico beh 28:57   27eH20 
039 Lievense Lein    15Zeemeermin I   28:59    2eH50 
040 Schoenmaker Rob  Dynamica         29:02    9eH40 
041 Sluiters Helmuth Monheim          29:04    3eH50 
042 Leeftink Henk    Dynamica         29:06   28eH20 
043 Verbist Willy    Dynamica         29:08    4eH50 
044 Wiesner Charles  01AKZ verz       29:10   29eH20 
045 Theune Bram      17Alstom run I   29:12   10eH40 
046 Gerards Edith    20Koole sport V  29:20    3eD20 
047 Visser Bram de   Dynamica         29:30   11eH40 
048 Pagter Kees de   15Zeemeermin I   29:33   12eH40 
049 Lems Andre       10WZE I          29:35   30eH20 
050 Vos Wolter       Middelburg       29:37   31eH20 
051 Bertijn Coen     10WZE I          29:40   32eH20 
052 Visser Chris de  21Merzaan        29:47   13eH40 
053 Balkenende Rien  05ZLM verz       29:56   14eH40 
054 BalkenendePeter  05ZLM verz       29:58   33eH20 
055 Krocke Ronnie    Souburg          30:05   15eH40 
056 Koppejan Willem  Zoutelande       30:08   34eH20 
057 Kramer Wim       Dynamica         30:10   16eH40 
058 Rijke Ronald de  14PTT post bv    30:12   35eH20 
059 Bosselaar Jan    16Zeemeermin II  30:15    5eH50 
060 Heijden John vd  Zoutelande       30:17   36eH20 
061 Abuijs Ron       Vet Ned          30:20    1eH60 
062 Kramer Acronius  10WZE I          30:25   17eH40 
063 Besuyen Wim      Dynamica         30:29   18eH40 
064 Overweel John    Dynamica         30:31   19eH40 
065 Linskens Wim     08Nehalennia     30:34    6eH50 
066 Lampert Piet     16Zeemeermin II  30:43   20eH40 
067 Guiquierre John  14PPT post bv    30:50   21eH40 
068 WagemakersJan    01AKZ verz       30:52    2eH60 
069 Maat Chantal     03Struik&Hamersl 30:54    4eD20 
070 Beyer Piet       13BaarendsAutoS  30:55    7eH50 
071 Koole Kees       Middelburg       30:57   37eH20 
072 Duvekot Harold   Middelburg       30:59   22eH40 
073 Rafelaar Hans    Vlissingen       31:01   23eH40 
074 Zielschot Ben    Middelburg       31:03   24eH40 
075 Balkenende Jaco  05ZLM verz       31:05   38eH20 
076 Schroevers Jacco Middelburg       31:07   39eH20 
077 Maartense Sjaan  AV'56            31:11    1eD35 
078 Kats Leo         Dynamica         31:13   25eH40 
079 Boekema Bob      Middelburg       31:20   40eH20 
080 SchoenmakersAnto 13BaarendsAutoS  31:24    3eH60 
081 Lindenbergh Paul 22GGD Zld        31:29   41eH20 
082 Simons Theo      Middelburg       31:31   26eH40 
083 Arraton Raymond  Vlissingen       31:34   42eH20 
084 Kleef Onno van   Veere            31:36   43eH20 
085 Cuje Robbert     Dynamica         31:38   27eH40 
086 Matulessy Max    08Nehalennia     31:42   28eH40 
087 Bijl Johan       Zoutelande       31:44   44eH20 
088 Vaalkamp Kaert   11WZE II         31:47    8eH50 
089 Schipper Cor     Dynamica         31:56   29eH40 
090 Bisschoppe Leon  Middelburg       32:01   45eH20 
091 Pluijlaar Hans   Dynamica         32:04    4eH60 
092 Franse Jan       Middelburg       32:07    9eH50 
093 Gruiter Karel vd 13BaarendsAutoS  32:09   10eH50 
094 Lensen Dignus    Dynamica         32:12   30eH40 
095 Jongeneel Rob    Middelburg       32:15   46eH20 
096 Koning Rob       Etten Leur       32:18   47eH20 
097 Vaardegem Piet v 16Zeemeermin II  32:21   31eH40 
098 Moret Edwin      Vlissingen       32:25   48eH20 
099 Vermaire Veerle  20Koole Sport V  32:28    5eD20 
100 Plasse Edwin v d 07Primalert      32:31   49eH20 
101 Tuinhof Hans     11WZE II         32:35   32eH40 
102 Labruyere Cor    Nieuwdorp        32:38   33eH40 
103 Rietman Pieter   Dynamica         32:40   50eH20 
104 Boon Sjaak       14PTT post bv    32:42   34eH40 
105 Koole Arjan      Vrouwenpolder    32:45   51eH20 
106 Aspert Jack van  Middelburg       32:47   35eH40 
107 Pieterse Frans   Middelburg       32:57   36eH40 
108 Verhage Pieter   16Zeemeermin II  32:59   11eH50 
109 Barentsen Henk   Dynamica         33:02   37eH40 
110 Sande Hans vd    11WZE II         33:04   38eH40 
111 Martens Ad       Noord Brabant    33:07   12eH50 
112 Melis Lia        18Koole Boomkw   33:11    6eD20 
113 LandegentPietJan Delta Sport      33:14   13eH50 
114 HillebrandRobbie 07Primalert      33:25   52eH20 
115 Sluys Hans van   Dynamica         33:35   14eH50 
116 Nooyer Willy de  20Koole Sport V  33:40    2eD35 
117 Poortvliet Hugo  13BaarendsAutoS  33:45   15eH50 
118 Declerq Huquette Dynamica         33:49    3eD35 
119 Rafelaar Gilles  Vlissingen       33:53   39eH40 
120 Stroo Piet       Vlissingen       33:55    5eH60 
121 Gils Irma van    AV Weert         33:59    4eD35 
122 Guchte Evelien v Middelburg       34:01    7eD20 
123 Sies Wim         08Nehalennia     34:07   16eH50 
124 Balkenende BramJ 05ZLM verz       34:11   53eH20 
125 Conijn Collin    Middelburg       34:14   54eH20 
126 Polderdijk Wilma Dynamica         34:17    8eD20 
127 Rijke Bram de    04Byou Lederw    34:30    6eH60 
128 Roose Jan        AV'56            34:32   17eH50 
129 Daelen Jan van   03Struik&Hamersl 34:39   40eH40 
130 Guiquierre Al    Souburg          34:45   41eH40 
131 Koole Marcel     Middelburg       34:49   55eH20 
132 Bydevaate Jan    07Primalert      34:55   18eH50 
133 Vermaat Vicky    18KooleBoomkw    34:59    9eD20 
134 Sluys Wim van    Dynamica         35:02   42eH40 
135 Ruiter Toon de   09LENOS          35:16   43eH40 
136 Daans Carel      03Struik&Hamersl 35:24   56eH20 
137 Colpert Carlo    22GGD Zld        35:33   57eH20 
138 Rullens Walter   09LENOS          35:45   44eH40 
139 Werf Jan vd      01AKZverz        35:48   58eH20 
140 Marteyn Philippe Hof van Domburg  35:50   59eH20 
141 Bree Ruud de     Middelburg       35:54   60eH20 
142 Noort P vd       Zevenbergen      35:57   19eH50 
143 Karelse Janus    04Byou lederw    36:23   20eH50 
144 BalkenendeChrist 06ZLM verz II    36:25    5eD35 
145 Leeuw Cornelis   Souburg          37:01   21eH50 
146 Roelse Brigitte  Zoutelande       37:19   10eD20 
147 Teunissen Henk   09LENOS          37:35   45eH40 
148 Koole Tonnie     Middelburg       37:42   46eH40 
149 Coomans Dorien   Aagtekerke       37:44    6eD35 
150 Goeije Roy van   Vlissingen       37:48   61eH20 
151 MeulenbergMarjol Dynamica         37:52    7eD35 
152 Clement Andre    02KPMG           38:02   62eH20 
153 Bruyne Ardjan d  02KPMG           38:05   63eH20 
154 Wijkstra Henk    01AKZverz        38:08   64eH20 
155 Vrencken Sjef    22GGD Zld        38:10   47eH40 
156 Verstraete Carlo 22GGD Zld        38:17   22eH50 
157 CoolbergenMichel 07Primalert      38:55   65eH20 
158 GeschiereSuzanne Middelburg       39:14    8eD35 
159 Kleven Lenie van Vet Ned          39:46    9eD35 
160 Peeters Catrien  21Merzaan        39:58   10eD35 
161 Mol Ria          03Struik&Hamersl 40:00   11eD35 
162 Westeinde Gerdie Vlissingen       42:00   11eD20 
163 Koopman Saskia   06ZLM verz II    42:04   12eD35 
164 Verbruggen Huib  Middelburg       42:26   48eH40 
165 Waard Manon de   06ZLM verz II    43:15   12eD20 
166 Lindhout Jani    06ZLM verz II    43:17   13eD20 
167 Krijger Els de   09LENOS          44:12   13eD35 
168 Lusse Jan        Arnemuiden       44:20   23eH50 
169 Krijger Peter de 09LENOS          44:37    7eH60 
170 Lockefeer Cor    04Byou Lederw    45:20   49eH40 
171 Vrencken Roos    GGD Zeeland      45:29   14eD35 
172 Blauwkof Annet   GGD Zld          45:31   15eD35 
173 Wel Arend v d    11WZE II         48:05   50eH40 
174 Lysen Renee      Middelburg       48:25   16eD35

1   Koole Sport M          4277
Brooks Steve   22:36     GonzalesMauric 24:02     Schletterer Ba 24:39
2   Don    Risicobeheer    4938
Janisse Adriaa 25:43     Verstraete Wib 28:10     Flipse Adri    28:25
3   Alstom   Running  I    4943
Wilde Jan de   26:20     Leroy Ron      27:35     Vader Rene     28:28
4   Koole   BoomKw         5017
Koole Niels    24:41     Vermaat Ron    25:45     Melis Lia      33:11
5   Zeemeermin    I        5130
Janse Misha    28:01     Minderhoud Jan 28:30     Lievense Lein  28:59
6   WZE I                  5197
Arens Edwin    27:22     Lems Andre     29:35     Bertijn Coen   29:40
7   PTT    post  bv        5393
Luitwieler Jac 28:51     Rijke Ronald d 30:12     Guiquierre Joh 30:50
8   Nehalenia              5405
Roose Sander   27:49     Linskens Wim   30:34     Matulessy Max  31:42
9   Koole Sport V          5421
Bast-ian Karin 28:33     Gerards Edith  29:20     Vermaire Veer1 32:28
10  ZLM verz               5459
Balkenende Rie 29:56     BalkenendePete 29:58     Balkenende Jac 31:05
11  Zeemeermin   II        5599
Bosselaar Jan  30:15     Lampert Piet   30:43     Vaardegem Piet 32:21
12  BAARENDSSEAUTOS        5668
Beyer Piet     30:55     SchoenmakersAn 31:24     Gruiter Karel  32:09
13  AKZ  verz              575O
Wiesner Charie 29:10     WagemakersJan  30:52     Werf Jan vd    35:48
14  WZE     II             5846
Vaalkamp Kaert 31:47     Tuinhof Hans   32:35     Sande Hans vd  33:04
15  Merzaan                5913
Sala Henk      28:48     Visser Chris d 29:47     Peeters Catrie 39:58
16  Primalert              6051
Plasse Edwin v 32:31     Hi11ebrandRobb 33:25     Bydevaate Jan  34:55
17  Struik & HamersI       6057
Maat Chantal   30:54     Daelen Jan van 34:39     Daans Carel    35:24
18  KPMG                   6125
Hofland Rob-in 25:58     Clement Andre  38:02     Bruyne Ardjan  38:05
19  GGD  Zld               6312
Lindenbergh Pa 31:29     Colpert Cario  35:33     Vrencken Sjef  38:10
20  LENOS                  6516
Ruiter Toon de 35:16     Rullens Walter 35:45     Teunissen Henk 37:35
21  Byou Lederw            6973
Rijke Bram de  34:30      Karelse Janus 36:23     Lockefeer Cor  45:20.
22  ZLM  verz   II        7304
BalkenendeChri 36:25     Koopman Saskia 42:04     Waard Manon de 43:15
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
3000 m Marijke de Visser (PR 9.34.73)9.52.78  Vse
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.09.34)4.12.05  Mse
800 m Jasper Zuidhof (debuut)2.02.08  Mse
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020