woensdag 23 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (134)
ma 31-12: Tankloop Westkapelle (440)
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
38e Massaloop
Oostkapelle, zaterdag 26 februari 2005 - Organisatie: Dynamica
14 km
1  Franky Beljaars (40) Vlissingen 00:48:08 Man 40+ Dynamica
2  Erik Poppe (38) Biggekerke 00:48:13 Man Dynamica
3  Wim van Dijke (41) Vlissingen 00:50:03 Man Trim Geen
4  Erik Kok (33) Arnemuiden 00:51:12 Man Dynamica
5  Sander Zeijseink (17) Middelburg 00:51:28 Man Dynamica
6  Rens Bostelaar (45) Koudekerke 00:51:47 Man 40+ Dynamica
7  Sjaak Brouwer (40) Middelburg 00:51:49 Man 40+ Dynamica
8  Bram de Visser (45) Middelburg 00:51:51 Man 40+ Dynamica
9  Jaap Jasperse (50) Vlissingen 00:52:48 Man Trim Geen
10  Hans de Nooijer (40) Middelburg 00:52:51 Man Trim Geen
11  Arjo Verhage (35) Aagtekerke 00:52:58 Man Dynamica
12  Ron Dellebeke (46) Oost-Souburg 00:53:18 Man 40+ Dynamica
13  Marcel Postmus (39) Hellevoetsluis 00:53:33 Man Trim Geen
14  Hanco Adriaanse (33) Aagtekerke 00:53:39 Man Trim Geen
15  Leo de Bruijn (37) Oostkapelle 00:54:27 Man Trim Geen
16  Wim Roose (53) Goes 00:54:49 Man 50+ Aart Stigter
17  Anton Marios (24) Vlissingen 00:54:52 Man Trim Geen
18  Simon van Niekerk (38) Middelburg 00:55:03 Man Dynamica
19  Tonny Poortvliet (45) Vlissingen 00:55:17 Man Trim Geen
20  Lein Lievense (54) Zoutelande 00:55:26 Man 50+ Dynamica
21  Jack Smits (44) Oost-Souburg 00:55:33 Man 40+ Dynamica
22  Robert Kraayenbrink (39) Renesse 00:55:45 Man Delta Sport
23  Wim Dingemanse (43) Grijpskerke 00:55:47 Man Trim Geen
24  Cor de Ridder (34) Arnemuiden 00:56:35 Man Trim Geen
25  Ronald de Rijke (33) Vlissingen 00:56:44 Man Dynamica
26  Mohammed Mayo (32) Oost-Souburg 00:56:46 Man Trim Geen
27  Arthur Pouwelse (43) Middelburg 00:57:20 Man Trim Geen
28  Dave Ruissen (50) Oost-Souburg 00:57:33 Man Trim Geen
29  Hans Corbijn (45) Oostkapelle 00:58:03 Man 40+ Dynamica
30  Kobus Botman (53) Middelburg 00:58:07 Man Trim Dynamica
31  Ger Ernest (50) Vlissingen 00:58:15 Man Trim Geen
32  Ronald van Hercules (48) Serooskerke 00:58:35 Man Trim Geen
33  Jan Joosse (41) Kapelle 00:58:51 Man Trim Geen
34  Lieven van Belzen (37) Nieuw- & St. Joosl 00:58:59 Man Trim Geen
35  Jack van Stel (37) Yerseke 00:59:16 Man AV56
36  Cees Cornu (50) Middelburg 00:59:33 Man 50+ Dynamica
37  Hans van der Welle (47) Middelburg 00:59:46 Man Trim Geen
38  Rijk Filius (48) Vlissingen 00:59:54 Man Trim Dynamica
39  Pieter Verhage (60) Westkapelle 00:59:59 Man 60+ Dynamica
40  Niek van Belzen (34) Arnemuiden 01:00:15 Man Trim Geen
41  Lieven van Belzen (50) Nieuw- & St. Joosl 01:00:17 Man Trim Geen
42  John Guequierre (53) Middelburg 01:00:19 Man 50+ Dynamica
43  Dignus Lensen (48) Oost-Souburg 01:00:26 Man 40+ Dynamica
44  Rob Jongeneel (40) Middelburg 01:00:30 Man Trim Veteranen NL
45  Eline Francke (38) Biggekerke 01:00:33 Vrouw Trim Geen
46  Raymond Sallent (27) Middelburg 01:01:22 Man Trim Geen
47  Cor Labruyere (45) Nieuwdorp 01:01:35 Man Trim Geen
48  Kees de Visser (39) Aagtekerke 01:01:42 Man Trim Geen
49  Martin Overloop (49) Kapelle 01:01:50 Man Trim Geen
50  Wim van de Kreeke (58) Wilhelminadorp 01:01:55 Man 50+ AV56
51  Adrie van den Bosse (43) Oostkapelle 01:01:58 Man Trim Geen
52  Bennie van de Waeter (41) Vlissingen 01:02:00 Man Trim Geen
53  Elbert Simonse (25) Aagtekerke 01:02:25 Man Trim Geen
54  Suzanne Geschiere (40) Middelburg 01:02:33 Vrouw 35+ Dynamica
55  Jaap Luitwieler (57) Middelburg 01:02:33 Man Trim Dynamica
56  Pieter van Maaren (17) Middelburg 01:02:41 Man Dynamica
57  Niels de Water (19) Middelburg 01:02:43 Man Trim Geen
58  Andre Crucq (52) Vlissingen 01:03:00 Man Trim Geen
59  Lein de Kraker (52) Middelburg 01:03:01 Man 50+ Dynamica
60  Kees Zuydervelt (65) Hoogerheide 01:03:08 Man 60+ Veteranen NL
61  Wim Joosse (44) Middelburg 01:03:10 Man Trim Geen
62  Rik Duym (24) Vlissingen 01:03:35 Man Trim Dynamica
63  Rob Duym (54) Vlissingen 01:03:41 Man Trim Dynamica
64  Mirjam Suijk (37) Middelburg 01:03:44 Vrouw Trim Geen
65  Marius Besuijen (43) Middelburg 01:03:47 Man 40+ Dynamica
66  Aart van Luijk (47) Vlissingen 01:03:48 Man Trim Dynamica
67  Michel Bloppoel (52) Vlissingen 01:03:55 Man Trim Geen
68  Jack van Aspert (51) Middelburg 01:04:02 Man 50+ Dynamica
69  Jan Maranus (58) Grijpskerke 01:04:11 Man 50+ Dynamica
70  Ria Tramper (44) Vlissingen 01:04:27 Vrouw 35+ Dynamica
71  Ben Guequierre (49) Oost-Souburg 01:04:50 Man Trim Geen
72  Elna Wisse (32) Aagtekerke 01:05:47 Vrouw Trim Geen
73  Rene Dekker (42) Zoutelande 01:06:10 Man Trim Geen
74  Petra Verhulst (36) Westkapelle 01:06:17 Vrouw Trim Geen
75  Dorien Coomans (39) Aagtekerke 01:06:52 Vrouw Trim Geen
76  Lenie van Kleven (51) Vlissingen 01:07:40 Vrouw 35+ Veteranen NL
77  Huguette Declercq (59) Vlissingen 01:07:43 Vrouw 35+ Dynamica
78  Rob Schouten (43) Vlissingen 01:07:46 Man Trim Geen
79  Anton Schoenmakers (64) Middelburg 01:07:59 Man 60+ Dynamica
80  Jan Minderhoud (57) Oostkapelle 01:08:23 Man Trim Geen
81  Michela van Stel (35) Yerseke 01:08:39 Vrouw 35+ AV56
82  Jan Roose (54) Goes 01:09:33 Man 50+ Aart Stigter
83  Rinus Harinck (43) Oostkapelle 01:09:52 Man Trim Geen
84  Sandra Cevaal (39) Nieuw- & St. Joosl 01:10:27 Vrouw Trim Geen
85  Julia Paauwe (42) Oostkapelle 01:10:53 Vrouw Trim Geen
86  Andre Kramer (35) Yerseke 01:11:17 Man Trim Geen
87  Tonny Koole (53) Middelburg 01:11:35 Man Trim Geen
88  Bram de Rijke (71) Middelburg 01:13:27 Man 60+ Dynamica
89  Joop Dijkstra (74) Middelburg 01:16:47 Man Trim Geen
90  Huibert Verbruggen (52) Middelburg 01:22:43 Man Trim Geen

Niet gefinisht of gestart: 6
1  Jos Boot (48) Zoutelande 00:00:00 Heren Trim Geen
2  Jan van Doorn (48) Heinkenszand 00:00:00 Heren Trim AV56
3  Ronnie Krocke (50) Oost-Souburg 00:00:00 Heren Trim Geen
4  Max Matulessy (52) Vlissingen 00:00:00 Heren 50 Dynamica
5  Joop Scheijbeler (58) Middelburg 00:00:00 Heren Trim Delta Sport
6  Huibert Vermeulen (46) Vlissingen 00:00:00 Heren Trim Geen

9 km

1  Tim Pleijte (19) Vlissingen 00:31:30 Man Dynamica
2  Wim van Sparrentak (35) Middelburg 00:32:19 Man Dynamica
3  Lourens-Jan Hengst (38) Aagtekerke 00:37:37 Man Trim Geen
4  Johan Mol (48) Ritthem 00:37:55 Man Trim Geen
5  Johan Dekker (46) Middelburg 00:38:43 Man Trim Geen
6  Cesar Beilo (19) Vlissingen 00:39:40 Man Trim Geen
7  Pascal Meerman (29) Vlissingen 00:40:20 Man Dynamica
8  John Overweel (53) Middelburg 00:40:23 Man 50+ Dynamica
9  Rinus Kodde (42) Oostkapelle 00:40:40 Man Trim Geen
10  Marco Traas (41) Oost-Souburg 00:41:35 Man Trim Geen
11  Yoel Manuhutu (14) Middelburg 00:42:25 Man Trim Dynamica
12  Kees de Nooijer (47) Aagtekerke 00:42:31 Man Trim Geen
13  Rinus Joosse (54) Goes 00:42:37 Man 50+ Veteranen NL
14  Rein Swint (65) Vlissingen 00:42:50 Man Trim Dynamica
15  Arthur Priem (47) Koudekerke 00:42:56 Man Trim Geen
16  Wilma Polderdijk (36) Domburg 00:43:21 Vrouw 35+ Dynamica
17  Bram Witte (47) Vrouwenpolder 00:43:26 Man Trim Dynamica
18  Gerard de Nooijer (41) Middelburg 00:43:39 Man Trim Geen
19  Michiel Sinke (32) Goes 00:43:58 Man Trim Geen
20  Willem de Vos (26) Middelburg 00:44:12 Man Trim Geen
21  Elien Jobse (42) Vlissingen 00:44:29 Vrouw Trim Geen
22  Andre Hollestelle (47) Domburg 00:45:05 Man Trim Geen
23  Johan Faasse (45) Aagtekerke 00:45:18 Man Trim Geen
24  Cor den Engelsman (50) Niet bekend 00:45:22 Man Trim Geen
25  Hannie de Nooijer (46) Aagtekerke 00:48:04 Vrouw Trim Geen
26  Diana van Belzen (47) Domburg 00:48:52 Vrouw Trim Geen
27  Janus Karelse (62) Kamperland 00:48:56 Man Trim Geen
28  Theo Manuhutu (45) Middelburg 00:49:06 Man Trim Geen
29  Peter Slagter (41) Middelburg 00:49:09 Man Trim Geen
30  Cor Lockefeer (51) Middelburg 00:49:46 Man Trim Dynamica
31  Tina Verhulst (34) Oostkapelle 00:50:02 Vrouw Trim Geen
32  Chiquita Manuhutu (44) Middelburg 00:50:06 Vrouw Trim Geen
33  Ardjan Faasse (15) Aagtekerke 00:50:40 Man Trim Geen
34  Jo van Kleven (56) Vlissingen 00:52:27 Man 50+ Veteranen NL
35  Annelies van der Perk (35) Westkapelle 00:52:46 Vrouw Trim Geen
36  Mira Sollie (40) Vlissingen 00:52:56 Vrouw Trim Dynamica
37  Regina Lekatompessy (41) Meliskerke 00:53:48 Vrouw Trim Geen
38  Hannie van den Driest (43) Domburg 00:55:14 Vrouw Trim Geen
39  Andre Caljouw (61) Middelburg 00:55:29 Man Trim Geen
40  Corrie van Leeuwen (60) Middelburg 01:02:15 Vrouw Trim Geen
41  Lies de Visser (55) Middelburg 01:02:17 Vrouw Trim Geen

 5 km

1  Paul Sterrenburg (19) Middelburg 00:15:22 Man Dynamica
2  Niels Voet (13) Heinkenszand 00:19:11 Man Trim Geen
3  Thijs Wisse (11) Aagtekerke 00:22:27 Man Trim Geen
4  Niels Wisse (11) Aagtekerke 00:22:43 Man Trim Geen
5  Cees Jellema (41) Vlissingen 00:22:48 Man Trim Geen
6  Johny Heijens (48) Ritthem 00:22:50 Man Trim Geen
7  Lenny van Lambalgen (39) Aagtekerke 00:23:15 Vrouw Trim Geen
8  Loek Westveer (59) Vlissingen 00:23:51 Man Trim Geen
9  Nel Verhoeven (43) Middelburg 00:24:06 Vrouw Trim Dynamica
10  William Voet (43) Heinkenszand 00:24:11 Man Trim Geen
11  Niels Minderhoud (8) Aagtekerke 00:24:17 Man Trim Geen
12  Jordy van Lambalgen (8) Aagtekerke 00:24:50 Man Trim Geen
13  Rebecca van Dijk-Bald (31) Goes 00:25:10 Vrouw Trim Geen
14  Hannie Corbijn (44) Oostkapelle 00:25:46 Vrouw Trim Geen
15  Sarijke Aerts (50) Middelburg 00:26:40 Vrouw Trim Geen
16  Cobine Davidse (42) Middelburg 00:26:40 Vrouw Trim Geen
17  Colinda van Liere (30) Goes 00:28:24 Vrouw Trim Geen

Niet gefinisht of gestart: 3
1  Lianne van Niekerk (40) Middelburg 00:00:00 Vrouw Trim Dynamica
2  Joost Pluijlaar (41) Middelburg 00:00:00 Heren Trim Dynamica
3  Cirelle Pluijlaar (13) Middelburg 00:00:00 Vrouw Trim Dynamica

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
17-03-2018 51e MassaloopOostkapelleDynamica0
18-03-2017 50e MassaloopOostkapelleDynamica0
05-03-2016 49e MassaloopOostkapelleDynamica1646
28-02-2015 48e MassaloopOostkapelleDynamica2263
22-02-2014 47e MassaloopOostkapelleDynamica2414
23-02-2013 46e MassaloopOostkapelleDynamica2299
25-02-2012 45e MassaloopOostkapelleDynamica2358
19-02-2011 44e MassaloopOostkapelleDynamica2618
27-02-2010 43e MassaloopOostkapelleDynamica2546
28-02-2009 42e MassaloopOostkapelleDynamica2627
23-02-2008 41e MassaloopOostkapelleDynamica1934
24-02-2007 40e MassaloopOostkapelleDynamica1747
18-02-2006 39e MassaloopOostkapelleDynamica1306
13-03-2004 37e MassaloopOostkapelleDynamica927

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: Marathon Malaga (2)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
Recente video(s)
47e Deltacross
58e Wallenloop
48e Kerstloop Dishoek
Atletiek Zeeland © 2019