vrijdag 22 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
5e Aagtekerke Run
Aagtekerke, zaterdag 11 december 2004 - Organisatie: MC Pekelinge
13.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Niels KooleZoutelande45.48Mse   17.162  3:30
2  Theo RaboutZuidzande46.23Mse   16.946  3:32
3  Wim VosOostkapelle48.00Mse   16.375  3:40
4  Wim van SparrentakMiddelburg48.09Mse   16.324  3:41
5  Franky BeljaarsVlissingen48.29Mse   16.212  3:42
6  Sjaak BrouwerMiddelburg48.57Mse   16.057  3:44
7  Wouter van CaspelVlissingen49.11Mse   15.981  3:45
8  Tim PleijteVlissingen49.23Mse   15.916  3:46
9  Marc RiemensMiddelburg49.25Mse   15.906  3:46
10  Adriaan JanisseWestkapelle49.27Mse   15.895  3:46
11  Bart de KosterVlissingen49.42Mse   15.815  3:48
12  Paul SterrenburgMiddelburg51.10Mse   15.362  3:54
13  Erik PoppeBiggekerke51.21Mse   15.307  3:55
14  Edward de LengBiggekerke51.24Mse   15.292  3:55
15  Rinus WitteSint Laurens51.34Mse   15.242  3:56
16  Gerard van de MaleWestkapelle52.48Mse   14.886  4:02
17  Bram de VisserMiddelburg53.08Mse   14.793  4:03
18  Pieter van HorssenMiddelburg53.10Mse   14.784  4:04
19  Wim WoutersKruiningen53.22Mse   14.728  4:04
20  John GuequierreMiddelburg53.25Mse   14.715  4:05
21  Bram VerhageGrijpskerke53.47Mse   14.614  4:06
22  Charles WiessnerMiddelburg53.52Mse   14.592  4:07
23  Giel JoziasseGoes54.22Mse   14.457  4:09
24  Hanco AdriaanseAagtekerke54.31Mse   14.418  4:10
25  Wim van DijkeVlissingen54.37Mse   14.391  4:10
26  Patrick van QuekelbergheAardenburg54.46Mse   14.352  4:11
27  Erik KokArnemuiden54.52Mse   14.326  4:11
28  Huib StruijkMiddelburg54.55Mse   14.313  4:12
29  Ronnie KrockeOost-Souburg55.06Mse   14.265  4:12
30  Marius BalkenendeMiddelburg55.12Mse   14.239  4:13
31  Wim BesuijenMiddelburg55.14Mse   14.231  4:13
32  Wilco de SchipperWestkapelle55.17Mse   14.218  4:13
33  Marius BesuijenSint Laurens55.20Mse   14.205  4:13
34  Wim HuibregtseWestkapelle55.23Mse   14.192  4:14
35  Lein LievenseZoutelande55.25Mse   14.183  4:14
36  Peter RamsteijnMiddelburg55.27Mse   14.175  4:14
37  Eddie PekaarKoudekerke55.42Mse   14.111  4:15
38  Jurjen SwiersVlissingen55.47Mse   14.090  4:15
39  Max MatulessyVlissingen55.55Mse   14.057  4:16
40  Peter van LimbergenHeinkenszand55.57Mse   14.048  4:16
41  Arjo VerhageMeliskerke55.58Mse   14.044  4:16
42  Jos BootZoutelande56.00Mse   14.036  4:16
43  Wim RooseGoes56.01Mse   14.032  4:17
44  Peter RijkhoekVlissingen56.04Mse   14.019  4:17
45  Karin BastianMiddelburg56.06Vse   14.011  4:17
46  Alex VerhulstWestkapelle56.08Mse   14.002  4:17
47  Jan KorevaarMiddelburg56.10Mse   13.994  4:17
48  Hans de NooijerMiddelburg56.14Mse   13.977  4:18
49  Kees DenissenMiddelburg56.16Mse   13.969  4:18
50  Jack van AspertMiddelburg56.19Mse   13.957  4:18
51  Vincent BarentsenArnemuiden56.23Mse   13.940  4:18
52  Jon van CaspelVlissingen56.31Mse   13.907  4:19
53  Cor de RidderArnemuiden56.46Mse   13.846  4:20
54  Ad VermeulenMiddelburg56.56Mse   13.806  4:21
55  Bram LampertKoudekerke57.06Mse   13.765  4:22
56  Henk LeeftinkOost-Souburg57.10Mse   13.749  4:22
57  Ad LampertMeliskerke57.13Mse   13.737  4:22
58  Fred van EsDomburg57.22Mse   13.701  4:23
59  Peter MaranusAagtekerke57.27Mse   13.681  4:23
60  Freddy BlaasOostkapelle57.40Mse   13.630  4:24
61  Wim DingemanseGrijpskerke57.43Mse   13.618  4:24
62  Karel van de GruiterArnemuiden57.50Mse   13.591  4:25
63  Geert Jan JobseVlissingen57.53Mse   13.579  4:25
64  Jaap van de VeldeSerooskerke58.04Mse   13.536  4:26
65  Johan JoziasseMiddelburg58.22Mse   13.467  4:27
66  Jos LampertMeliskerke58.27Mse   13.447  4:28
67  Kees de PagterWestkapelle58.30Mse   13.436  4:28
68  Leo de BruijnOostkapelle58.44Mse   13.383  4:29
69  Frank van BoxtelVlissingen58.46Mse   13.375  4:29
70  Jan BostelaarWestkapelle59.23Mse   13.236  4:32
71  Arthur PouwelseMiddelburg59.42Mse   13.166  4:33
72  Fred BreeZoutelande59.44Mse   13.158  4:34
73  Rinus RiemensBiggekerke59.46Mse   13.151  4:34
74  Kees MarcusseMiddelburg59.49Mse   13.140  4:34
75  Andre DavidseMiddelburg59.51Mse   13.133  4:34
76  Dave RuissenOost-Souburg59.52Mse   13.129  4:34
77  Ronald de RijkeMiddelburg1.00.06Mse   13.078  4:35
78  Hans CorbijnOostkapelle1.00.09Mse   13.067  4:35
79  Eric van RemortelGoes1.00.12Mse   13.056  4:36
80  Piet BeijerMiddelburg1.00.15Mse   13.046  4:36
81  Gerard SchurenKuitaert1.00.17Mse   13.038  4:36
82  Peter VerhageMeliskerke1.00.39Mse   12.960  4:38
83  Hugo PoortvlietArnemuiden1.00.47Mse   12.931  4:38
84  Cees CornuMiddelburg1.00.49Mse   12.924  4:39
85  Hans van de RafelaarVlissingen1.01.05Mse   12.868  4:40
86  Piet VerhageWestkapelle1.01.19Mse   12.819  4:41
87  Daniel ZuiddamMiddelburg1.01.22Mse   12.808  4:41
88  Robert-Jan ProvoostDomburg1.01.28Mse   12.787  4:42
89  Rijk FiliusVlissingen1.01.32Mse   12.774  4:42
90  Hans van de WelleMiddelburg1.01.40Mse   12.746  4:42
91  Lieven van BelzenNieuw- en Sint Joosland1.01.42Mse   12.739  4:43
92  Ronald van HerculesSerooskerke1.01.48Mse   12.718  4:43
93  Danny de GrootMiddelburg1.01.50Mse   12.712  4:43
94  Jan van TatenhoveKoudekerke1.01.51Mse   12.708  4:43
95  Wim-Pieter DijkersZoutelande1.02.00Mse   12.677  4:44
96  Piet van VaardegemWestkapelle1.02.12Mse   12.637  4:45
97  Rinus KoddeOostkapelle1.02.16Mse   12.623  4:45
98  Frans VogelMiddelburg1.02.28Mse   12.583  4:46
99  Izaak HuibregtseWestkapelle1.02.37Mse   12.553  4:47
100  Rob JongeneelMiddelburg1.02.42Mse   12.536  4:47
101  Henk BarentsenOost-Souburg1.02.44Mse   12.529  4:47
102  Adrie JakobseBiggekerke1.02.46Mse   12.523  4:47
103  Suzanne GeschiereSint Laurens1.02.49Vse   12.513  4:48
104  Elien JobseVlissingen1.02.58Vse   12.483  4:48
105  Kees GeuzeMiddelburg1.03.02Mse   12.470  4:49
106  Arthur PriemKoudekerke1.03.07Mse   12.453  4:49
107  Ellie WesterweeleVlissingen1.03.10Vse   12.443  4:49
108  Jack van StelWemeldinge1.03.13Mse   12.433  4:50
109  Niels de WaterMiddelburg1.03.16Mse   12.424  4:50
110  Rene DekkerZoutelande1.03.18Mse   12.417  4:50
111  Hans BoomsluiterGrijpskerke1.03.34Mse   12.365  4:51
112  Cor LabruyereNieuwdorp1.03.36Mse   12.358  4:51
113  Kobus BotmanMiddelburg1.03.44Mse   12.333  4:52
114  Wim GeschiereMiddelburg1.03.51Mse   12.310  4:52
115  Huguette DeclercqVlissingen1.03.53Vse   12.304  4:53
116  Eugene LouwerseMiddelburg1.03.54Mse   12.300  4:53
117  Simon MaljaarsMiddelburg1.03.56Mse   12.294  4:53
118  Rob DuymVlissingen1.03.58Mse   12.288  4:53
119  Martin JongepierVlissingen1.04.02Mse   12.275  4:53
120  Dirk BalkenendeGeldrop1.04.05Mse   12.265  4:54
121  Leo FranckeOostkapelle1.04.11Mse   12.246  4:54
122  Eddy HeerschopVlissingen1.04.20Mse   12.218  4:55
123  Jaap LuitwielerMiddelburg1.04.24Mse   12.205  4:55
124  Hans PluijlaarKoudekerke1.04.26Mse   12.199  4:55
125  Andre HollestelleDomburg1.04.29Mse   12.189  4:55
126  Marcel RichardZoutelande1.04.36Mse   12.167  4:56
127  Jan van de WerffOost-Souburg1.04.42Mse   12.148  4:56
128  Manella LampertBiggekerke1.04.46Vse   12.136  4:57
129  Oscar van LeygraafLeiden1.04.50Mse   12.123  4:57
130  Rik DuymVlissingen1.04.53Mse   12.114  4:57
131  Kees KooleMiddelburg1.04.57Mse   12.102  4:57
132  Gerard de NooyerMiddelburg1.05.06Mse   12.074  4:58
133  Ben GueqierreOost-Souburg1.05.12Mse   12.055  4:59
134  Peter IngelseMiddelburg1.05.16Mse   12.043  4:59
135  Elbert SimonseAagtekerke1.05.23Mse   12.021  4:59
136  Adrie van de BosseOostkapelle1.05.26Mse   12.012  5:00
137  Martje WisseKoudekerke1.05.50Vse   11.939  5:02
138  Ko van Garderen?1.05.53Mse   11.930  5:02
139  Marten WesterweeleVlissingen1.05.58Mse   11.915  5:02
140  Wim SiesMiddelburg1.06.02Mse   11.903  5:02
141  Rob CujeOost-Souburg1.06.21Mse   11.846  5:04
142  Rian van den BroekeVlissingen1.06.25Mse   11.834  5:04
143  Danie PaardekoperOostkapelle1.06.26Mse   11.831  5:04
144  Alex PaardekoperOostkapelle1.06.29Mse   11.823  5:05
145  Jan MaranusGrijpskerke1.06.48Mse   11.766  5:06
146  Anton SchoenmakerMiddelburg1.06.50Mse   11.761  5:06
147  Eline FranckeBiggekerke1.06.55Vse   11.746  5:06
148  Enno MeijersMiddelburg1.06.58Mse   11.737  5:07
149  Rob SchoutenVlissingen1.07.13Mse   11.694  5:08
150  Kees de VisserAagtekerke1.07.15Mse   11.688  5:08
151  Melanie BosMiddelburg1.07.31Vse   11.642  5:09
152  Carlos van de BergMiddelburg1.07.33Mse   11.636  5:09
153  Arjan van GarderenMiddelburg1.07.42Mse   11.610  5:10
154  Adri NoordijkeZierikzee1.07.46Mse   11.599  5:10
155  Lenie van KlevenVlissingen1.07.48Vse   11.593  5:11
156  Rianca PoppeBiggekerke1.07.50Vse   11.587  5:11
157  Coen IngelseMiddelburg1.07.54Mse   11.576  5:11
158  Kees TrapsKapelle-Biezelinge1.07.57Mse   11.567  5:11
159  Wim van KeulenBiggekerke1.08.16Mse   11.514  5:13
160  Eveline SchipperWilhelminadorp1.08.19Vse   11.505  5:13
161  Petra VerhulstWestkapelle1.08.22Vse   11.497  5:13
162  Adrie BrouwerKoudekerke1.08.43Mse   11.438  5:15
163  Jack van DongenMade1.08.47Mse   11.427  5:15
164  Erik HuiszoonMiddelburg1.08.58Mse   11.397  5:16
165  Peter KestelooVlissingen1.09.04Mse   11.380  5:16
166  Dorien CoomansAagtekerke1.09.07Vse   11.372  5:17
167  Jan MinderhoudOostkapelle1.09.12Mse   11.358  5:17
168  Jan BoogaardMiddelburg1.09.14Mse   11.353  5:17
169  Simon JoosseZoutelande1.09.18Mse   11.342  5:17
170  R van de BergVlissingen1.09.35Mse   11.296  5:19
171  Andre DavidseSint Laurens1.09.38Mse   11.288  5:19
172  Kees den HollanderAagtekerke1.10.18Mse   11.181  5:22
173  Leen Minderhoud?1.10.37Mse   11.131  5:23
174  Harry KwakkelaarVlissingen1.10.44Mse   11.112  5:24
175  Hans BostelaarMiddelburg1.10.51Mse   11.094  5:25
176  Maarten KlapwijkMiddelburg1.11.30Mse   10.993  5:27
177  Joop ScheijbelerMiddelburg1.11.35Mse   10.980  5:28
178  Andre CrucqVlissingen1.11.41Mse   10.965  5:28
179  Brigitta Sluijs?1.11.46Vse   10.952  5:29
180  Niek KnolKoudekerke1.11.49Mse   10.945  5:29
181  Gilles van de RafelaarVlissingen1.11.51Mse   10.939  5:29
182  Jacqueline de BieGoes1.12.23Vse   10.859  5:32
183  Peter RoelofsMeliskerke1.12.34Mse   10.831  5:32
184  Lou KrijgerMeliskerke1.12.39Mse   10.819  5:33
185  Willy van GimstDomburg1.12.42Mse   10.812  5:33
186  Freddy RooseOostkapelle1.12.45Mse   10.804  5:33
187  Anja VogelMiddelburg1.12.55Vse   10.779  5:34
188  Michela van StelWemeldinge1.13.10Vse   10.743  5:35
189  Jan RooseGoes1.13.15Mse   10.730  5:35
190  Marijke de GrootMiddelburg1.13.25Vse   10.706  5:36
191  Yvonne MeulblokMiddelburg1.13.28Vse   10.699  5:36
192  Brigitte?1.14.01Vse   10.619  5:39
193  Sandra CevaalNieuw- en Sint Joosland1.14.03Vse   10.614  5:39
194  Erich HelmichMiddelburg1.14.12Mse   10.593  5:40
195  Ab PrinceMiddelburg1.14.26Mse   10.560  5:41
196  Jaap de RidderArnemuiden1.15.01Mse   10.478  5:44
197  Bonny VisserMiddelburg1.15.49Vse   10.367  5:47
198  Nel de HoopWestkapelle1.15.51Vse   10.363  5:47
199  Matty GabrielseWestkapelle1.15.53Vse   10.358  5:48
200  Janus KarelseKamperland1.15.56Mse   10.351  5:48
201  Tonny KooleMiddelburg1.16.40Mse   10.252  5:51
202  Ria MolBurgh-Haamstede1.16.44Vse   10.243  5:51
203  Bram de RijkeMiddelburg1.16.48Mse   10.234  5:52
204  Ronald IngelseZoutelande1.16.51Mse   10.228  5:52
205  Jasper DingemanseZoutelande1.16.58Mse   10.212  5:53
206  Catrien PeetersDomburg1.18.19Vse   10.036  5:59
207  Riet PouwelseVrouwenpolder1.19.07Vse   9.935  6:02
208  Leon HillebrandVlissingen1.21.59Mse   9.587  6:15
209  Joop DijkstraMiddelburg1.22.45Mse   9.498  6:19
210  Maja DekkerAagtekerke1.23.11Vse   9.449  6:21
211  Huibert Verbruggen?1.24.14Mse   9.331  6:26
212  Jo van KlevenVlissingen1.24.55Mse   9.256  6:29
213  Machiel SinkeKrabbendijke1.24.58Mse   9.251  6:29
Mannen: 184 (86.38%) => Mse=184
Vrouwen: 29 (13.62%) => Vse=29

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Tim van den Broeke43:19Tim Pleijte43:32Aggrey Agaba43:37Monica Sanderse54:22384
2017Aggrey Agaba44:24Erwin Harmes46:05Ronnie Overgaauw46:41Monica Sanderse56:45327
2016Tim van den Broeke44:26Erwin Harmes44:56Ronnie Overgaauw47:17Anjolie Engels53:49345
2015Tim Pleijte44:11Erwin Harmes44:35Martijn de Kok44:55Carolien van de Kreeke54:35375
2014Tim Pleijte44:27Erwin Harmes44:57Martijn de Kok48:00Anjolie Engels53:58371
2013Erwin Harmes44:33Sébastien Schletterer45:38Michel Schrier47:33Anjolie Engels53:22410
2012Tim Pleijte44:53Erwin Harmes45:59Neal Bouterse46:23Anjolie Engels51:13405
2011Remy Vasseur46:58Sebastien Schletterer47:14Huub van Noorden47:28Anjolie Engels50:22383
2010Remy Vasseur47:25Kevin de Pagter47:43Ronnie Overgaauw48:31Martine Lust1:00:01261
2009Remy Vasseur46:37Wim van Sparrentak46:43Alwin Vermeulen46:46Marlies Kort52:11337
2008Michel Schrier44:45Jesper Francke47:23Arjan Beije47:29Chantal Koole57:07373
2007Michel Schrier46:07Tim Pleijte46:21Niels Koole46:58Chantal Koole57:06291
2006Kevin de Pagter46:00Niels Koole46:06Tim Pleijte46:44Marianne de Kok54:09280
2005Niels Koole47:23Bert Flier47:38Miquel van Tongeren49:02Sjaan Maartense59:30239
2004Niels Koole45:48Theo Rabout46:23Wim Vos48:00Karin Bastian56:06213
2003Niels Koole47:03Frans Roelofs47:31Ron Vermaat47:37Karin Bastian56:17203
2002Niels Koole47:49Ron Vermaat48:21Rachid Guigui48:23Karin Bastian55:21180
2001Mauricio Gonzalez46:25Ron Vermaat46:59Niels Koole47:43Lia Gonzalez58:36129
2000Niels Koole47:57Adrie Faes48:55Robin Hofland50:11Willy de Nooijer1:01:1357

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wouter JansenOost-Souburg25.36Mse   17.578  3:25
2  Jesper FranckeKoudekerke27.55Mse   16.119  3:43
3  Reinier StrooBiggekerke29.19Mse   15.350  3:55
4  Jelle MaljaarsAagtekerke29.35Mse   15.211  3:57
5  Jesse van de ZandenGrijpskerke29.37Mse   15.194  3:57
6  Jan van KeulenAagtekerke29.58Mse   15.017  4:00
7  Freek RoelofsMeliskerke31.03Mse   14.493  4:08
8  Johan WittePrimo Sports31.05Mse   14.477  4:09
9  Domingos GomesGoes31.12Mse   14.423  4:10
10  Harmen BultenAagtekerke31.28Mse   14.301  4:12
11  Annet van der LindeBurgh-Haamstede31.37Vse   14.233  4:13
12  Arjen JobseAagtekerke31.47Mse   14.158  4:14
13  Agnieta FranckeKoudekerke33.24Vse   13.473  4:27
14  Piet FranckeKoudekerke33.27Mse   13.453  4:28
15  SparrentakOost-Souburg33.49Mse   13.307  4:31
16  Joost PluijlaarMiddelburg34.10Mse   13.171  4:33
17  Huib MinderhoudAagtekerke34.21Mse   13.100  4:35
18  Frank MaljaarsAagtekerke34.23Mse   13.088  4:35
19  Irene JansenZoutelande34.27Vse   13.062  4:36
20  Liset SchipperVlissingen34.30Vse   13.043  4:36
21  Piet HuibregseWestkapelle34.42Mse   12.968  4:38
22  Igna BecksMiddelburg35.21Vse   12.730  4:43
23  Vincent van DijkMiddelburg35.31Mse   12.670  4:44
24  Arjan NooyerArnemuiden35.34Mse   12.652  4:45
25  Marcel BesuijenMiddelburg35.36Mse   12.640  4:45
26  J de NooijerAagtekerke35.38Mse   12.629  4:45
27  Ronald MelseMeliskerke35.41Mse   12.611  4:45
28  Cor den EngelsmanMiddelburg35.43Mse   12.599  4:46
29  Andre CoomansAagtekerke35.45Mse   12.587  4:46
30  Niels BroekMiddelburg35.57Mse   12.517  4:48
31  Peter KerstenMiddelburg36.08Mse   12.454  4:49
32  Coen StrooMariekerke36.18Mse   12.397  4:50
33  Andre JacobsenMeliskerke36.19Mse   12.391  4:51
34  Peter DekkerDomburg36.22Mse   12.374  4:51
35  Elna WisseAagtekerke36.37Vse   12.289  4:53
36  Peter WisseAagtekerke36.39Mse   12.278  4:53
37  Ton AbbenhuisLandgraaf36.54Mse   12.195  4:55
38  Marja GeschiereAagtekerke37.03Vse   12.146  4:56
39  Piet WisseAagtekerke37.24Mse   12.032  4:59
40  Sjoerd BlaasAagtekerke37.27Mse   12.016  5:00
41  Jaap JoosseNieuw- en Sint Joosland37.48Mse   11.905  5:02
42  Jaap WoutersOostkapelle37.53Mse   11.879  5:03
43  Jos BoogaardAagtekerke38.06Mse   11.811  5:05
44  Cirelle PluijlaarMiddelburg38.16Vse   11.760  5:06
45  Vincent BosselaarTilburg38.41Mse   11.633  5:09
46  Jacco de KorteMeliskerke38.44Mse   11.618  5:10
47  Jacob DekkerDomburg38.45Mse   11.613  5:10
48  Tina VerhulstOostkapelle38.47Vse   11.603  5:10
49  Ries MaljaarsBiggekerke38.49Mse   11.593  5:11
50  Joost JacobseMeliskerke38.51Mse   11.583  5:11
51  Krijn BooneAagtekerke39.00Mse   11.538  5:12
52  Diana van BelzenDomburg39.12Vse   11.480  5:14
53  Thijs WisseAagtekerke39.15Mse   11.465  5:14
54  Willem JanseOost-Souburg39.19Mse   11.446  5:15
55  Laura VerhageGrijpskerke39.25Vse   11.416  5:15
56  Peter JobseOostkapelle39.27Mse   11.407  5:16
57  Klaartje CraenePrimo Sports39.37Vse   11.359  5:17
58  Frans PalsMiddelburg39.42Mse   11.335  5:18
59  Marc Minderhoud?39.48Mse   11.307  5:18
60  Cora GroenZoutelande39.57Vse   11.264  5:20
61  Catrien DijkeArnemuiden40.16Vse   11.175  5:22
62  Buis DijkeArnemuiden40.18Mse   11.166  5:22
63  Pieter DekkerOostkapelle40.20Mse   11.157  5:23
64  Nehe PaardekooperOostkapelle40.22Mse   11.148  5:23
65  Vera GeschiereAagtekerke40.24Vse   11.139  5:23
66  Ed MerisonBiggekerke40.26Mse   11.129  5:23
67  Hendrikje BackerOostkapelle40.30Vse   11.111  5:24
68  Willy de NooijerSerooskerke40.33Vse   11.097  5:24
69  Wilma Kooistra?40.35Vse   11.088  5:25
70  Leny van Lambalgen?40.36Vse   11.084  5:25
71  Regi VerhageMeliskerke40.38Vse   11.075  5:25
72  Dirk den HaanPrimo Sports40.48Mse   11.029  5:26
73  Marco PeetersPrimo Sports40.50Mse   11.020  5:27
74  Mark de KorteAagtekerke41.16Mse   10.905  5:30
75  Cobi HuibregtseGoes41.35Vse   10.822  5:33
76  Magda BoogaardOostkapelle41.42Vse   10.791  5:34
77  Carla JakobsenBiggekerke41.45Vse   10.778  5:34
78  Gretha RichardZoutelande42.40Vse   10.547  5:41
79  Ankie KerstenMiddelburg43.21Vse   10.381  5:47
80  Raymond KnippersAagtekerke43.47Mse   10.278  5:50
81  Wilma BosgraBiggekerke44.05Vse   10.208  5:53
82  Niels Minderhoud?44.31Mse   10.109  5:56
83  Jeanine KnippersAagtekerke44.39Vse   10.078  5:57
84  Mirjam BrouwerDomburg44.57Vse   10.011  6:00
85  Jacco CoomansAagtekerke45.27Mse   9.901  6:04
86  Hannie van de DriestDomburg46.16Vse   9.726  6:10
87  Anneke CoomansAagtekerke46.20Vse   9.712  6:11
88  Nelis van KeulenDomburg46.43Mse   9.633  6:14
89  Saskia VerhageOostkapelle46.55Vse   9.591  6:15
90  Roelien DrentMiddelburg47.57Mse   9.385  6:24
91  Ilse KneulmanGrijpskerke48.03Vse   9.365  6:24
92  Marianne van DijkMiddelburg48.05Vse   9.359  6:25
93  Piet PattenierZoutelande50.19Mse   8.943  6:43
94  B Klaassen?1.08.54Mse   6.531  9:11
Mannen: 61 (64.89%) => Mse=61
Vrouwen: 33 (35.11%) => Vse=33

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Wouter Verstraate24:59Olivier Verhaar27:39Peter van Elsacker27:52Marianne de Kok28:12182
2017Sergio Harinck25:38Jan-Willem Roelse25:55Jasper Zuidhof27:26Yvonne Moerland29:40131
2016Rens de Ridder25:24Floris Willeboordse25:48Sergio Harinck26:22Yvonne moerland29:40143
2015Jan-Willem Roelse27:15Sergio Harinck27:53Danny Huibregtse28:21Bianca de Regt31:37170
2014Ronnie Overgaauw24:29Tim van den Broeke25:01Bas de Nooijer27:29Mieke Valk33:14207
2013Ruden Grim25:06Willem de Korte26:03Jurriaan Vogel26:57Marijke de Visser27:22213
2012Pieter Wisse25:39Willem de Korte26:15Jorim de Boks26:22Marijke de Visser27:41165
2011Jorim Scheele25:27Kevin de Pagter25:48Willem de Korte26:29Marijke de Visser29:13170
2010Neal Bouterse25:23Floris Willeboordse25:56Harmen van Eijzeren27:02Marijke de Visser32:24109
2009Neal Bouterse25:52Jorim Scheele28:01Jacques Schuit28:41Sandra de Block29:47140
2008Neal Bouterse27:08Mauricio Gonzalez27:20Henrik Westerweele28:25Tineke van Dort31:41140
2007Peter Verhage29:12Jurjen Swiers29:37Johan Joziasse29:48Tineke van Dort31:21129
2006Rinus Verbart29:14Adriaan Wattel29:45Jurjen Swiers30:02Marinka Bil31:3884
2005Jesper Francke27:55Richard Reijnhout30:18Vincent Barentsen30:40Karin Bastian34:45122
2004Wouter Jansen25:36Jesper Francke27:55Reinier Stroo29:19Annet van der Linde31:3794
2003Wouter Jansen28:12Henrik Westerweele28:58Jesper Francke29:26Irene Janse35:2996
2002Wibo Verstraate29:17Kevin de Pagter30:33Rene Kabboord30:54Desie van Herk37:3587
2001van Keulen28:09Ron Dellebeke29:46Krijn Maljaars30:54Carina Jansse42:1757
2000Robert-Jan Provoost29:33Wibo Verstraate30:23Bram Verhage32:18Dorien Coomans37:3722


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.007 seconden nodig om deze lijst met 307 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
22-12-2018 19e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
16-12-2017 18e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
17-12-2016 17e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
19-12-2015 16e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2558
20-12-2014 15e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge3076
21-12-2013 14e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge10440
15-12-2012 13e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4024
17-12-2011 12e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4932
18-12-2010 11e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4650
19-12-2009 10e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge6182
27-12-2008 9e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2571
29-12-2007 8e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2823
16-12-2006 7e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2659
17-12-2005 6e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2187
27-12-2003 4e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1449
28-12-2002 3e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1331
29-12-2001 2e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1378
23-12-2000 1e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge250

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Marato Barcelona (6)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019