woensdag 14 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
22-10: Tim van den Broeke de beste in 57e Singelloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
za 15-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande (1436)
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
14e Stratenloop Zoutelande
Zoutelande, woensdag 2 juli 2003 - Organisatie: Dynamica

afstand 12 km

 001 Beije Arjan      DeltaSport       0:38:53   1eH20
 
 002 Guigui Rachid    AV'56            0:39:38   1eH40
 003 QuekelberghePatr Wielingen        0:39:41   2eH20
 004 Bart Jan de      AV'56            0:40:05   2eH40
 005 Beljaars Franky  Dynamica         0:40:26   3eH20
 006 Vos Wim          Dynamica         0:40:48   3eH40
 007 Vos Wilko de     AV'56            0:40:55   4eH40
 008 Wilde Jan de     AV'56            0:41:15   5eH40
 009 Luyk Lion van    Dynamica         0:41:36   6eH40
 010 Sparrentak Wim v Dynamica         0:41:59   4eH20
 011 Boevere Patric d Wielingen        0:42:31   5eH20
 012 Brouwer Sjaak    Dynamica         0:42:52   6eH20
 013 Guiljam Jan      AV'56            0:43:00   7eH40
 
 014 Smit Eddy        DeltaSport       0:43:04   1eH50
 015 Vlieger Johan de Dynamica         0:43:06   8eH40
 016 Geldof Marco     Dynamica         0:43:11   7eH20
 017 Hofland Robin    Dynamica         0:43:33   8eH20
 018 Poppe Erik       Dynamica         0:43:43   9eH20
 019 Herder Theo den  AV'56            0:43:55   2eH50
 020 Vaardegem Jan va Dynamica         0:43:58  10eH20
 021 Eversdijk Ko     AV'56            0:44:01   9eH40
 022 Haven Laurens vd AV'56            0:44:04  11eH20
 023 Overweel John    Dynamica         0:44:07   3eH50
 024 Vader rene       Nieuwdorp        0:44:11  12eH20
 025 Pruysers Martin  Dynamica         0:44:28  13eH20
 026 Bok Jaap vd      AV Flakkee       0:44:41  10eH40
 027 Witte Rinus      Dynamica         0:44:43  11eH40
 028 Dijk Arie van    Flakkee          0:44:45   4eH50
 029 Kok Erik         Loopservice Nld  0:44:53  14eH20
 030 Lievense Lein    Dynamica         0:45:16   5eH50
 031 Besuyen Marius   Dynamica         0:45:24  12eH40
 032 Dellebeke Ron    Dynamica         0:45:26  13eH40
 033 Luitwieler Jacky Dynamica         0:45:36  14eH40
 034 Dalebout Leo     Dynamica         0:45:42  15eH40
 035 Bertijn Coen     Dynamica         0:45:46  15eH20
 036 Riemens Marc     Middelburg       0:45:53  16eH20
 037 Verstraate Wibo  Westkapelle      0:46:05  17eH20
 038 Roose Wim        AV'56            0:46:39   6eH50
 039 Koeslag Andre    Amersfoort       0:46:51  16eH40
 040 Huibregtse Wim   Westkapelle      0:46:55  18eH20
 
 041 Lasseur Joop     DeltaSport       0:46:57   1eH60
 042 Pagter Kevin de  Westkapelle      0:46:59  19eH20
 043 Corbijn Hans     Dynamica         0:47:02  17eH40
 044 Boot Jos         Zoutelande       0:47:07  18eH40
 
 045 KooleMaatChantal Dynamica         0:47:10   1eD20
 046 Pagter Kees de   Westkapelle      0:47:13  19eH40
 047 Guequierre John  Dynamica         0:47:25   7eH50
 048 Verbist Willy    Dynamica         0:47:38   8eH50
 049 Graw Thomas      Bochum           0:47:50  20eH20
 050 Schipper Wilco d Dynamica         0:47:58  20eH40
 051 Jonge Wim de     'sHeerAbtskerke  0:48:10   9eH50
 
 052 Maartense Sjaan  AV'56            0:48:13   1eD35
 053 Schoenmaker Rob  Dynamica         0:48:26  21eH40
 054 Visser Wout      Flakkee          0:48:29  10eH50
 055 Verhulst Alex    Dynamica         0:48:34  21eH20
 056 Wagner Martin    Herne Dld        0:48:39  22eH40
 057 Kats Leo         Dynamica         0:48:47  23eH40
 058 Mol Rob          Vet Ned          0:48:54   2eH60
 059 Gruiter Karel vd Dynamica         0:48:55  11eH50
 060 Schroevers Jacco Dynamica         0:48:59  22eH20
 061 Tempelaar Wim    Dynamica         0:49:08  12eH50
 062 Maljaars Edwin   Westkapelle      0:49:12  23eH20
 063 Smits Jack       Dynamica         0:49:15  24eH40
 064 LindeNeve Erwin  Vlissingen       0:49:29  24eH20
 065 Peeters Jos      Dynamica         0:49:34  25eH20
 066 Davidse John     Dynamica         0:49:55  25eH40
 067 Lampert Ad       Meliskerke       0:49:59  26eH40
 068 Gonzalez Lia     Dynamica         0:50:11   2eD35
 069 Tierie Ad        Dynamica         0:50:14  13eH50
 070 Swiers Jurjen    Vlissingen       0:50:25  26eH20
 071 Beijer Piet      Dynamica         0:50:28  14eH50
 072 Jongeneel Rob    AVVN             0:50:30  27eH20
 073 Noordijke Adri   Veteranen Ned    0:50:32   3eH60
 074 Wagemakers Jan   Vet Ned          0:50:36   4eH60
 075 HuibregtseIzaak  Westkapelle      0:50:59  15eH50
 076 Dekker Rene      Zoutelande       0:51:01  27eH40
 077 Riemens Rinus    Biggekerke       0:51:07  28eH40
 078 Sighem Han       Delta Sport      0:51:10  29eH40
 079 Cornu Cees       Dynamica         0:51:25  30eH40
 080 Rijke Ronald de  Dynamica         0:51:26  28eH20
 081 Israel Marcel    Dynamica         0:51:28  29eH20
 082 Ruyter Tonny de  Dynamica         0:51:31  16eH50
 083 Kreeke Wim vd    AV'56            0:52:05  17eH50
 084 Kraayenbrink Rob DeltaSport       0:52:22  30eH20
 085 Glopper Gert Jan Dynamica         0:52:25  31eH20
 086 Louwerse Cobi    Dynamica         0:52:38   3eD35
 087 Filius Dick      AVVN             0:52:42  31eH40
 088 Musch Marco      Dordrecht        0:52:44   4eD35
 089 Boxtel Frank van Dynamica         0:52:48  32eH40
 090 Vaardegem Piet   Westkapelle      0:52:51  33eH40
 091 Aspert Jack van  Dynamica         0:52:56  34eH40
 092 Luitwieler Jaap  Dynamica         0:53:26  18eH50
 093 Water Niels de   Middelburg       0:53:34  32eH20
 094 DeclercqHuquette Dynamica         0:53:45   5eD35
 095 Belzen Lieven v  Nw&St Joosland   0:53:50  33eH20
 096 Schipper Cor     Dynamica         0:54:12  35eH40
 097 GeschiereSuzanne Middelburg       0:54:16   6eD35
 098 Provoost Christe Gapinge          0:54:44   2eD20
 099 Sluijs Wim van   Dynamica         0:55:05  36eH40
 100 Richard Marcel   Zoutelande       0:55:18  19eH50
 101 Pluijlaar Hans   Dynamica         0:55:53   5eH60
 102 Luyk Aart van    Dynamica         0:55:55  37eH40
 103 Polderdijk Wilma Dynamica         0:55:59   3eD20
 104 Sluijs Hans van  Dynamica         0:56:10  20eH50
 105 Kraker Lein de   Dynamica         0:56:14  21eH50
 106 Jobse Elien      Vlissingen       0:56:18   7eD35
 107 Roose Jan        AV'56            0:57:22  22eH50
 108 Landegent Piet   DeltaSport       0:57:27  23eH50
 109 Heiningen Serge  Vlissingen       0:58:13  34eH20
 110 Maranus Jan      Dynamica         0:59:04  24eH50
 111 Verhaar Peter    Wemeldinge       0:59:57  35eH20
 112 Witjes Lenie     Dynamica         1:03:33   4eD20
 113 Sinke Machiel    Veteranen Ned    1:06:41  25eH50
 114 Zanden Joop v d  Vlissingen       1:11:47  26eH50
 115 Resoort Koos     DeltaSport       1:18:41  27eH50
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-07-2018 29e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
05-07-2017 28e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
06-07-2016 27e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1803
05-08-2015 26e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1890
02-07-2014 25e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2719
03-07-2013 24e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2889
04-07-2012 23e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2465
06-07-2011 22e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2653
07-07-2010 21e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2667
01-07-2009 20e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2213
02-07-2008 19e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2057
04-07-2007 18e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2038
05-07-2006 17e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1346
06-07-2005 16e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1054
07-07-2004 15e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1014
03-07-2002 13e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica921
04-07-2001 12e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica929
05-07-2000 11e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica893
07-07-1999 10e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1035
08-07-1998 9e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica843

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Kustmarathon Kan Volgend Jaar ..
Gerben Soethaert: Levensduur Van Sporthorloges..
Martijn de Kok: Levensduur Van Sporthorloges..
Jeroen Janse: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
04-11: New York City Marathon (2)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018