donderdag 21 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
4e Aagtekerke Run
Aagtekerke, zaterdag 27 december 2003 - Organisatie: MC Pekelinge
13.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Niels KooleMiddelburg47.03Mse   16.706  3:35
2  Frans RoelofsZeeland47.31Mse   16.542  3:38
3  Ron VermaatEtten Leur47.37Mse   16.507  3:38
4  Franky BeljaarsVlissingen48.59Mse   16.046  3:44
5  Robin HoflandVlissingen49.47Mse   15.788  3:48
6  Adriaan JanisseWestkapelle49.52Mse   15.762  3:48
7  Bart de KosterMiddelburg49.55Mse   15.746  3:49
8  Sjaak BrouwerMiddelburg49.59Mse   15.725  3:49
9  Wim van SparrentakMiddelburg50.02Mse   15.710  3:49
10  Jan van VaardegemWestkapelle50.07Mse   15.683  3:50
11  Erik PoppeBiggekerke50.26Mse   15.585  3:51
12  Wilko de VosKattendijke50.35Mse   15.539  3:52
13  Micha JanseZoutelande51.20Mse   15.312  3:55
14  Gerard PosthumaGoes51.39Mse   15.218  3:57
15  Wim VosOostkapelle52.21Mse   15.014  4:00
16  Marco GeldofMiddelburg52.52Mse   14.868  4:02
17  Rinus WitteSint Laurens53.04Mse   14.812  4:03
18  Rian van den BroekeVlissingen53.23Mse   14.724  4:05
19  Kevin de PagterWestkapelle53.42Mse   14.637  4:06
20  Ron DellebekeVlissingen53.44Mse   14.628  4:06
21  Martin StroosnijderKruiningen53.47Mse   14.614  4:06
22  Wim WoutersKruiningen53.49Mse   14.605  4:06
23  Edward de LengBiggekerke53.55Mse   14.578  4:07
24  Gerard van de MaleWestkapelle54.05Mse   14.533  4:08
25  Lous WondergemRotterdam54.27Mse   14.435  4:09
26  Leo DaleboutGapinge54.35Mse   14.400  4:10
27  Jos BootZoutelande54.47Mse   14.347  4:11
28  Ko EversdijkKapelle-Biezelinge54.52Mse   14.326  4:11
29  Lion van LuijkVlissingen54.55Mse   14.313  4:12
30  Roderik BoogaardUtrecht55.01Mse   14.287  4:12
31  Hanco AdriaanseAagtekerke55.03Mse   14.278  4:12
32  Bram de VisserMiddelburg55.05Mse   14.269  4:12
33  Jacky LuitwielerVlissingen55.20Mse   14.205  4:13
34  Bram VerhageGrijpskerke55.28Mse   14.171  4:14
35  Marius BesuijenSint Laurens55.41Mse   14.116  4:15
36  Gert-Jan VerbruggeGoes55.56Mse   14.052  4:16
37  Peter DuvekotZaltbommel56.01Mse   14.032  4:17
38  John DavidseMiddelburg56.04Mse   14.019  4:17
39  Karin BastianMiddelburg56.17Vse   13.965  4:18
40  Peter RamsteijnMiddelburg56.19Mse   13.957  4:18
41  Wim BesuijenMiddelburg56.21Mse   13.949  4:18
42  Lein LievenseZoutelande57.10Mse   13.749  4:22
43  Ronnie KrockeOost-Souburg57.24Mse   13.693  4:23
44  Wilco de SchipperWestkapelle57.44Mse   13.614  4:24
45  Chris HegApeldoorn57.46Mse   13.606  4:25
46  Wim TempelaarVlissingen57.48Mse   13.599  4:25
47  Marinus BalkenendeMiddelburg57.50Mse   13.591  4:25
48  John GuequierreMiddelburg58.01Mse   13.548  4:26
49  Kees de PagterWestkapelle58.16Mse   13.490  4:27
50  Wim HuibregtseWestkapelle58.18Mse   13.482  4:27
51  Jasper BoumanRoosendaal58.20Mse   13.474  4:27
52  Adri KooleSerooskerke58.23Mse   13.463  4:27
53  Leo KatsVlissingen58.27Mse   13.447  4:28
54  Karel van de GruiterArnemuiden58.31Mse   13.432  4:28
55  Kees DenissenMiddelburg58.34Mse   13.421  4:28
56  Freddy BlaasOostkapelle59.00Mse   13.322  4:30
57  Han ReijnhoudtWestkapelle59.03Mse   13.311  4:30
58  Huub StruikMiddelburg59.12Mse   13.277  4:31
59  Henk LeeftinkOost-Souburg59.14Mse   13.270  4:31
60  Bianca van Vuurens-Gravenpolder59.17Vse   13.258  4:32
61  Leon BisschopsMiddelburg59.19Mse   13.251  4:32
62  Marcel KooiHoogerheide59.30Mse   13.210  4:33
63  Johan WalpotBruinisse59.34Mse   13.195  4:33
64  Rudi RaviaZierikzee59.37Mse   13.184  4:33
65  Bram TheuneWestkapelle59.39Mse   13.177  4:33
66  Pieter HuytenSteenbergen59.44Mse   13.158  4:34
67  Jon van CaspelVlissingen59.53Mse   13.126  4:34
68  Cor de RidderArnemuiden1.00.00Mse   13.100  4:35
69  Piet BeijerMiddelburg1.00.23Mse   13.017  4:37
70  Buis DijkeArnemuiden1.00.33Mse   12.981  4:37
71  Ad VermeulenMiddelburg1.01.01Mse   12.882  4:39
72  Jack SmitsOost-Souburg1.01.10Mse   12.850  4:40
73  Harold DuvekotMiddelburg1.01.15Mse   12.833  4:41
74  Ad LampertMeliskerke1.01.31Mse   12.777  4:42
75  Jos LampertKoudekerke1.01.40Mse   12.746  4:42
76  George TaalOostkapelle1.01.43Mse   12.736  4:43
77  Jurjen SwiersVlissingen1.01.46Mse   12.725  4:43
78  Cees CornuMiddelburg1.01.47Mse   12.722  4:43
79  Max MatulessyMiddelburg1.01.49Mse   12.715  4:43
80  Johan DekkerMiddelburg1.01.52Mse   12.705  4:43
81  Simon MaljaarsMiddelburg1.01.54Mse   12.698  4:44
82  Kobus BotmanMiddelburg1.01.56Mse   12.691  4:44
83  Wim RooseGoes1.02.06Mse   12.657  4:44
84  Kees SteurMiddelburg1.02.09Mse   12.647  4:45
85  Sjaak StolkerPijnacker1.02.13Mse   12.633  4:45
86  Jos BoogaardAagtekerke1.02.19Mse   12.613  4:45
87  Dignus LensenOost-Souburg1.02.23Mse   12.600  4:46
88  Kees MarcusseMiddelburg1.02.25Mse   12.593  4:46
89  Chris de VisserDomburg1.02.33Mse   12.566  4:46
90  Rinus RiemensBiggekerke1.02.35Mse   12.559  4:47
91  Rein SwintVlissingen1.02.37Mse   12.553  4:47
92  Dave RuissenOost-Souburg1.02.45Mse   12.526  4:47
93  Hans van de WelleMiddelburg1.02.49Mse   12.513  4:48
94  Wilbert KooleSerooskerke1.02.50Mse   12.509  4:48
95  Wim SiesMiddelburg1.02.52Mse   12.503  4:48
96  Hugo PoortvlietArnemuiden1.02.57Mse   12.486  4:48
97  Frits BroosMiddelburg1.02.59Mse   12.479  4:48
98  Ronald de RijkeVlissingen1.03.02Mse   12.470  4:49
99  Eugene LouwerseMiddelburg1.03.04Mse   12.463  4:49
100  Hans PelsRheinfelden D1.03.07Mse   12.453  4:49
101  Henk LousVlissingen1.03.09Mse   12.447  4:49
102  Harmen BultenAagtekerke1.03.11Mse   12.440  4:49
103  Theo SimonsMiddelburg1.03.14Mse   12.430  4:50
104  Willian BootKerkwerve1.03.21Mse   12.407  4:50
105  Maaike KrimpenfortBergen op Zoom1.03.24Vse   12.397  4:50
106  Andre van de EndeNisse1.03.27Mse   12.388  4:51
107  Rob JongeneelMiddelburg1.03.33Mse   12.368  4:51
108  Andre DavidseMiddelburg1.03.35Mse   12.362  4:51
109  Daniel ZuiddamMiddelburg1.03.37Mse   12.355  4:51
110  Adri NoordijkeZierikzee1.03.39Mse   12.349  4:52
111  Peter VerhageMeliskerke1.03.42Mse   12.339  4:52
112  Dustin RoosendaalAmersfoort1.03.44Mse   12.333  4:52
113  Adrie JakobsenBiggekerke1.03.47Mse   12.323  4:52
114  Ger de KrakerOost-Souburg1.03.49Mse   12.317  4:52
115  Ad van de WateringHalsteren1.04.03Mse   12.272  4:53
116  Piet van VaardegemWestkapelle1.04.06Mse   12.262  4:54
117  Kees GeuzeMiddelburg1.04.09Mse   12.253  4:54
118  Ellie WesterweeleVlissingen1.04.12Vse   12.243  4:54
119  Rene DekkerZoutelande1.04.18Mse   12.224  4:55
120  Maarten WesterweeleVlissingen1.04.19Mse   12.221  4:55
121  Christel ProvoostGapinge1.04.21Vse   12.214  4:55
122  Wim DingemanseGrijpskerke1.04.24Mse   12.205  4:55
123  Eddy HeerschopVlissingen1.04.26Mse   12.199  4:55
124  Eline FranckeBiggekerke1.04.28Vse   12.192  4:55
125  Cees van den BulckMiddelburg1.04.29Mse   12.189  4:55
126  Jan MaranusGrijpskerke1.04.31Mse   12.183  4:55
127  Chris AlewijnseVlissingen1.04.33Mse   12.177  4:56
128  Rinus JooseGoes1.04.34Mse   12.173  4:56
129  Ruud SaijaMiddelburg1.04.36Mse   12.167  4:56
130  Peter ZwemerOostkapelle1.04.45Mse   12.139  4:57
131  Suzanne GeschiereSint Laurens1.05.00Vse   12.092  4:58
132  Lieven van BelzenNieuw- en Sint Joosland1.05.02Mse   12.086  4:58
133  Jackie KooleKoudekerke1.05.11Mse   12.058  4:59
134  Ben GuequierreOost-Souburg1.05.31Mse   11.997  5:00
135  Coby LouwerseVeere1.05.42Vse   11.963  5:01
136  Hans van SluisMiddelburg1.05.50Mse   11.939  5:02
137  Peter VerbruggeMiddelburg1.05.52Mse   11.933  5:02
138  Cor LabruijereNieuwdorp1.05.56Mse   11.921  5:02
139  Elien JobseVlissingen1.06.02Vse   11.903  5:02
140  Rob MelseMiddelburg1.06.29Mse   11.823  5:05
141  Henk BarentsenOost-Souburg1.06.35Mse   11.805  5:05
142  Leon van de BroekeMeliskerke1.06.38Mse   11.796  5:05
143  Lou RaasLewedorp1.06.58Mse   11.737  5:07
144  Lieven van BelzenNieuw- en Sint Joosland1.07.01Mse   11.728  5:07
145  Jaap LuitwielerMiddelburg1.07.11Mse   11.699  5:08
146  Jan PaterEindhoven1.07.23Mse   11.665  5:09
147  Wim-Pieter DijkersZoutelande1.07.25Mse   11.659  5:09
148  Dick HoogestegerHeinkenszand1.07.27Mse   11.653  5:09
149  Leo de BruijnOostkapelle1.07.31Mse   11.642  5:09
150  Rianca PoppeBiggekerke1.07.34Vse   11.633  5:09
151  Wim van SluysVlissingen1.07.38Mse   11.621  5:10
152  Elbert SimonseAagtekerke1.07.41Mse   11.613  5:10
153  Marcel RichardZoutelande1.07.55Mse   11.573  5:11
154  Piet RoosOostkapelle1.08.00Mse   11.559  5:11
155  Jan WiedenhoffMiddelburg1.08.07Mse   11.539  5:12
156  Leo FranckeOostkapelle1.08.26Mse   11.486  5:13
157  Lena de WildeVlissingen1.08.38Vse   11.452  5:14
158  Nellie SwintVlissingen1.08.41Vse   11.444  5:15
159  Adrie BrouwerKoudekerke1.08.54Mse   11.408  5:16
160  Jan RooseGoes1.09.02Mse   11.386  5:16
161  Dorien CoomansAagtekerke1.09.06Vse   11.375  5:16
162  Willy de NooijerSerooskerke1.09.09Vse   11.367  5:17
163  Anton SchoenmakersMiddelburg1.09.11Mse   11.361  5:17
164  Joost SprinkhuizenNisse1.09.20Mse   11.337  5:18
165  Rob NagelkerkeHeinkenszand1.09.31Mse   11.307  5:18
166  M BerkenboschGrijpskerke1.09.38Vse   11.288  5:19
167  Niek van BelzenArnemuiden1.10.09Mse   11.205  5:21
168  Dick de GraafVlissingen1.10.31Mse   11.146  5:23
169  Alex PaardekoperOostkapelle1.10.45Mse   11.110  5:24
170  Gerard NomesMiddelburg1.10.54Mse   11.086  5:25
171  Petra VerhulstWestkapelle1.11.01Vse   11.068  5:25
172  Alex HendriksVlissingen1.11.04Mse   11.060  5:25
173  Krijn BoogaardRotterdam1.11.31Mse   10.990  5:28
174  Jan MinderhoudOostkapelle1.12.20Mse   10.866  5:31
175  Dick FiliusKats1.13.18Mse   10.723  5:36
176  Jan HooyerMiddelburg1.13.20Mse   10.718  5:36
177  Gert J VisseAagtekerke1.13.28Mse   10.699  5:36
178  Frans VogelMiddelburg1.13.30Mse   10.694  5:37
179  Sandra CevaalNieuw- en Sint Joosland1.14.01Vse   10.619  5:39
180  Maarten KlapwijkMiddelburg1.14.25Mse   10.562  5:41
181  Wim van de LindeGoes1.14.28Mse   10.555  5:41
182  Emmy van CaspelVlissingen1.14.58Vse   10.485  5:43
183  Marjo DaaneGrijpskerke1.15.09Vse   10.459  5:44
184  Freddy RooseOostkapelle1.15.40Mse   10.388  5:47
185  Joop ScheijbelerMiddelburg1.15.46Mse   10.374  5:47
186  Fred WesterveldMiddelburg1.15.49Mse   10.367  5:47
187  Jaap de RidderArnemuiden1.17.05Mse   10.197  5:53
188  Diana BelzenDomburg1.17.17Vse   10.170  5:54
189  Jan BoogaardMiddelburg1.17.31Mse   10.140  5:55
190  Matty GabrielseWestkapelle1.18.46Vse   9.979  6:01
191  Tonny KooleMiddelburg1.18.55Mse   9.960  6:01
192  Nel de HoopWestkapelle1.19.21Vse   9.905  6:03
193  Janus KarelseKamperland1.19.38Mse   9.870  6:05
194  Catrien VisserDomburg1.19.41Vse   9.864  6:05
195  Bram de RijkeMiddelburg1.20.00Mse   9.825  6:06
196  Loek WestveerVlissingen1.22.09Mse   9.568  6:16
197  Gert NijmanZevenhuzien1.22.39Mse   9.510  6:19
198  Machiel SinkeKrabbendijke1.23.24Mse   9.424  6:22
199  Hetty RoosOostkapelle1.25.32Vse   9.189  6:32
200  Tina VerhulstOostkapelle1.26.05Vse   9.131  6:34
201  Hannie CorbijnOostkapelle1.26.07Vse   9.127  6:34
202  Huibert VerbruggenMiddelburg1.26.26Mse   9.094  6:36
203  Jan KleinepierMeliskerke1.32.55Mse   8.459  7:06
Mannen: 177 (87.19%) => Mse=177
Vrouwen: 26 (12.81%) => Vse=26

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Tim van den Broeke43:19Tim Pleijte43:32Aggrey Agaba43:37Monica Sanderse54:22384
2017Aggrey Agaba44:24Erwin Harmes46:05Ronnie Overgaauw46:41Monica Sanderse56:45327
2016Tim van den Broeke44:26Erwin Harmes44:56Ronnie Overgaauw47:17Anjolie Engels53:49345
2015Tim Pleijte44:11Erwin Harmes44:35Martijn de Kok44:55Carolien van de Kreeke54:35375
2014Tim Pleijte44:27Erwin Harmes44:57Martijn de Kok48:00Anjolie Engels53:58371
2013Erwin Harmes44:33Sébastien Schletterer45:38Michel Schrier47:33Anjolie Engels53:22410
2012Tim Pleijte44:53Erwin Harmes45:59Neal Bouterse46:23Anjolie Engels51:13405
2011Remy Vasseur46:58Sebastien Schletterer47:14Huub van Noorden47:28Anjolie Engels50:22383
2010Remy Vasseur47:25Kevin de Pagter47:43Ronnie Overgaauw48:31Martine Lust1:00:01261
2009Remy Vasseur46:37Wim van Sparrentak46:43Alwin Vermeulen46:46Marlies Kort52:11337
2008Michel Schrier44:45Jesper Francke47:23Arjan Beije47:29Chantal Koole57:07373
2007Michel Schrier46:07Tim Pleijte46:21Niels Koole46:58Chantal Koole57:06291
2006Kevin de Pagter46:00Niels Koole46:06Tim Pleijte46:44Marianne de Kok54:09280
2005Niels Koole47:23Bert Flier47:38Miquel van Tongeren49:02Sjaan Maartense59:30239
2004Niels Koole45:48Theo Rabout46:23Wim Vos48:00Karin Bastian56:06213
2003Niels Koole47:03Frans Roelofs47:31Ron Vermaat47:37Karin Bastian56:17203
2002Niels Koole47:49Ron Vermaat48:21Rachid Guigui48:23Karin Bastian55:21180
2001Mauricio Gonzalez46:25Ron Vermaat46:59Niels Koole47:43Lia Gonzalez58:36129
2000Niels Koole47:57Adrie Faes48:55Robin Hofland50:11Willy de Nooijer1:01:1357

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wouter JansenOost-Souburg28.12Mse   15.957  3:46
2  Henrik WesterweeleVlissingen28.58Mse   15.535  3:52
3  Jesper FranckeKoudekerke29.26Mse   15.289  3:55
4  Seth DijkstraMiddelburg29.51Mse   15.075  3:59
5  Roel MatthyssenMiddelburg30.06Mse   14.950  4:01
6  Edwin MaljaarsWestkapelle30.42Mse   14.658  4:06
7  Peter MaranusAagtekerke30.49Mse   14.602  4:07
8  Jan van KeulenAagtekerke31.04Mse   14.485  4:09
9  Robert-Jan ProvoostDomburg31.16Mse   14.392  4:10
10  Arjan KooleVrouwenpolder31.45Mse   14.173  4:14
11  Roel WillemseDomburg31.48Mse   14.151  4:14
12  JaapJan RitsemanMiddelburg32.00Mse   14.063  4:16
13  Arjan BrouwerDomburg32.36Mse   13.804  4:21
14  Jelle MaljaarsAagtekerke32.39Mse   13.783  4:21
15  Marco TraasOost-Souburg33.05Mse   13.602  4:25
16  Martijn WestendeDomburg33.07Mse   13.588  4:25
17  Ronald van de GenterKoudekerke33.10Mse   13.568  4:25
18  Vincent BarentsenOost-Souburg33.12Mse   13.554  4:26
19  Lourens-Jan HengstAagtekerke33.29Mse   13.440  4:28
20  Hans BoomsluiterGrijpskerke34.14Mse   13.145  4:34
21  M Smallegange?34.18Mse   13.120  4:34
22  P Gomes?34.21Mse   13.100  4:35
23  Eric WameltzBergen NH34.24Mse   13.081  4:35
24  Robert JagerBergen NH34.26Mse   13.069  4:35
25  Irene JanseZoutelande35.29Vse   12.682  4:44
26  Peter HollanderAagtekerke35.46Mse   12.582  4:46
27  Andre CoomansAagtekerke35.47Mse   12.576  4:46
28  Melanie BosMiddelburg36.05Vse   12.471  4:49
29  Tonnie HuibregseDomburg36.35Mse   12.301  4:53
30  Gert HuismanKapelle-Biezelinge36.40Mse   12.273  4:53
31  Evelien van de GuchteMiddelburg36.43Vse   12.256  4:54
32  Manella LampertBiggekerke36.46Vse   12.239  4:54
33  Rogine DingemanseKoudekerke36.49Vse   12.223  4:55
34  Marjan FranckeBiggekerke36.51Vse   12.212  4:55
35  Willy GimstDomburg37.12Mse   12.097  4:58
36  Denni MarinissenDomburg37.26Mse   12.021  4:59
37  Kees VaderMiddelburg37.45Mse   11.921  5:02
38  Martin MinheereNieuw- en Sint Joosland38.02Mse   11.832  5:04
39  Roderic GlansbeekNieuw- en Sint Joosland38.05Mse   11.816  5:05
40  Frans PieterseMiddelburg38.08Mse   11.801  5:05
41  ????38.22Mse   11.729  5:07
42  Wilma SteendijkMiddelburg38.35Vse   11.663  5:09
43  Oscar van LeygraafLeiden38.37Mse   11.653  5:09
44  Bert CorbeijnSon38.45Mse   11.613  5:10
45  Aart van LuijkVlissingen38.54Mse   11.568  5:11
46  Robin de VosKattendijke39.27Mse   11.407  5:16
47  Niels BroekMiddelburg39.30Mse   11.392  5:16
48  Elna WisseAagtekerke39.45Vse   11.321  5:18
49  Jaap WoutersOostkapelle39.49Mse   11.302  5:19
50  Adrie MinderhoudDomburg39.53Mse   11.283  5:19
51  Joachim SpringerNieuw- en Sint Joosland39.56Mse   11.269  5:19
52  Luci SchoenmakerVlissingen40.00Mse   11.250  5:20
53  Piet WisseAagtekerke40.09Mse   11.208  5:21
54  Robin BotmanMiddelburg40.12Mse   11.194  5:22
55  Ed MeisonBiggekerke40.38Mse   11.075  5:25
56  Roelie BotmanMiddelburg40.41Vse   11.061  5:25
57  M WalravenVlissingen40.47Mse   11.034  5:26
58  Olga SchoenmakerZoutelande40.49Vse   11.025  5:27
59  Frank HooierMiddelburg40.54Mse   11.002  5:27
60  Haike MaatMiddelburg41.34Mse   10.826  5:33
61  Evelien WattelMiddelburg41.57Vse   10.727  5:36
62  Hannie de NooijerAagtekerke42.00Vse   10.714  5:36
63  Rico WisseAagtekerke42.04Mse   10.697  5:37
64  Thijs WisseAagtekerke42.07Mse   10.685  5:37
65  Ria RijkVlissingen42.14Vse   10.655  5:38
66  Miora RijkMiddelburg42.26Vse   10.605  5:39
67  Jet de KlerkMiddelburg42.36Vse   10.563  5:41
68  Tanita SchuitGoes42.55Vse   10.485  5:43
69  Peter WoutersOostkapelle43.05Mse   10.445  5:45
70  Carla JakobsenBiggekerke43.26Vse   10.361  5:47
71  Ruud de BreeMiddelburg43.36Mse   10.321  5:49
72  Laura VerhageGrijpskerke43.45Vse   10.286  5:50
73  Leo OvaaOost-Souburg44.13Mse   10.177  5:54
74  Romano de NooijerArnemuiden44.27Mse   10.124  5:56
75  Len MinderhoudAagtekerke44.34Mse   10.097  5:57
76  Cor LockefeerMiddelburg44.41Mse   10.071  5:57
77  Hannie van de DriestDomburg44.53Vse   10.026  5:59
78  Joey van BelzenNieuw- en Sint Joosland44.55Mse   10.019  5:59
79  Gretha RichardZoutelande45.10Vse   9.963  6:01
80  Anja de WinterMiddelburg45.18Vse   9.934  6:02
81  Jordy van WaardeNieuw- en Sint Joosland45.23Mse   9.916  6:03
82  Eloy JoosseNieuw- en Sint Joosland45.25Mse   9.908  6:03
83  Catrien DijkeArnemuiden45.27Vse   9.901  6:04
84  Wilma BosgraBiggekerke45.30Vse   9.890  6:04
85  Marc MinderhoudAagtekerke45.45Mse   9.836  6:06
86  Maja DekkerAagtekerke46.50Vse   9.609  6:15
87  Jacqueline de NooijerOostkapelle47.19Vse   9.510  6:19
88  Aafke RoosOostkapelle47.21Vse   9.504  6:19
89  Marja GeschiereAagtekerke48.05Vse   9.359  6:25
90  Lenny LambalgenAagtekerke48.07Vse   9.352  6:25
91  Jacco CoomansAagtekerke50.20Mse   8.940  6:43
92  Anneke CoomansAagtekerke50.23Vse   8.932  6:43
93  Hendrikje BackerOostkapelle51.35Vse   8.724  6:53
94  Henk VierveyzerAagtekerke53.20Mse   8.438  7:07
95  Barbara FranckeAagtekerke1.13.46Vse   6.100  9:50
96  Anneke FranckeAagtekerke1.13.51Vse   6.093  9:51
Mannen: 64 (66.67%) => Mse=64
Vrouwen: 32 (33.33%) => Vse=32

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Wouter Verstraate24:59Olivier Verhaar27:39Peter van Elsacker27:52Marianne de Kok28:12182
2017Sergio Harinck25:38Jan-Willem Roelse25:55Jasper Zuidhof27:26Yvonne Moerland29:40131
2016Rens de Ridder25:24Floris Willeboordse25:48Sergio Harinck26:22Yvonne moerland29:40143
2015Jan-Willem Roelse27:15Sergio Harinck27:53Danny Huibregtse28:21Bianca de Regt31:37170
2014Ronnie Overgaauw24:29Tim van den Broeke25:01Bas de Nooijer27:29Mieke Valk33:14207
2013Ruden Grim25:06Willem de Korte26:03Jurriaan Vogel26:57Marijke de Visser27:22213
2012Pieter Wisse25:39Willem de Korte26:15Jorim de Boks26:22Marijke de Visser27:41165
2011Jorim Scheele25:27Kevin de Pagter25:48Willem de Korte26:29Marijke de Visser29:13170
2010Neal Bouterse25:23Floris Willeboordse25:56Harmen van Eijzeren27:02Marijke de Visser32:24109
2009Neal Bouterse25:52Jorim Scheele28:01Jacques Schuit28:41Sandra de Block29:47140
2008Neal Bouterse27:08Mauricio Gonzalez27:20Henrik Westerweele28:25Tineke van Dort31:41140
2007Peter Verhage29:12Jurjen Swiers29:37Johan Joziasse29:48Tineke van Dort31:21129
2006Rinus Verbart29:14Adriaan Wattel29:45Jurjen Swiers30:02Marinka Bil31:3884
2005Jesper Francke27:55Richard Reijnhout30:18Vincent Barentsen30:40Karin Bastian34:45122
2004Wouter Jansen25:36Jesper Francke27:55Reinier Stroo29:19Annet van der Linde31:3794
2003Wouter Jansen28:12Henrik Westerweele28:58Jesper Francke29:26Irene Janse35:2996
2002Wibo Verstraate29:17Kevin de Pagter30:33Rene Kabboord30:54Desie van Herk37:3587
2001van Keulen28:09Ron Dellebeke29:46Krijn Maljaars30:54Carina Jansse42:1757
2000Robert-Jan Provoost29:33Wibo Verstraate30:23Bram Verhage32:18Dorien Coomans37:3722


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.98 seconden nodig om deze lijst met 299 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
22-12-2018 19e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
16-12-2017 18e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
17-12-2016 17e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
19-12-2015 16e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2558
20-12-2014 15e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge3076
21-12-2013 14e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge10440
15-12-2012 13e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4024
17-12-2011 12e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4932
18-12-2010 11e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4650
19-12-2009 10e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge6182
27-12-2008 9e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2571
29-12-2007 8e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2823
16-12-2006 7e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2659
17-12-2005 6e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2187
11-12-2004 5e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1959
28-12-2002 3e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1331
29-12-2001 2e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1378
23-12-2000 1e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge250

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019