woensdag 20 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

67e Boulevardloop

Vlissingen, woensdag 4 augustus 2004 - Organisatie: Dynamica
7.24 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Arjan BeijeDelta Sport23.56minM40   18.150  3:185.04-
2  Edwin StolkSommelsdijk24.23minMse   17.815  3:224.95+0:27
3  Miquel van TongerenDynamica24.33minMse   17.695  3:234.92+0:37
4  Erik GoossenScheldesport24.48minMse   17.516  3:264.87+0:52
5  Mauricio GonzalezDynamica24.58minM40   17.399  3:274.83+1:02
6  Bart de KosterDynamica25.26minMse   17.080  3:314.74+1:30
7  Wim VosDynamica25.30minM40   17.035  3:314.73+1:34
8  Gerard van ZitterenThor25.32minMse   17.013  3:324.73+1:36
9  Adrie FaesDynamica25.35minM40   16.980  3:324.72+1:39
10  Paul SterrenburgDynamica26.09minMse   16.612  3:374.61+2:13
11  Martin PruijsersDynamica26.19minMse   16.507  3:384.59+2:23
12  Kevin de PagterDynamica26.24minMse   16.455  3:394.57+2:28
13  Floris Jan KooleDynamica26.27minMse   16.423  3:394.56+2:31
14  Wim BesuijenDynamica26.35minM50   16.341  3:404.54+2:39
15  Leon JacobseDynamica26.48minMse   16.209  3:424.50+2:52
16  Nico van LentOss26.50minM40   16.189  3:424.50+2:54
17  Eddy SmitDelta Sport26.52minM50   16.169  3:434.49+2:56
18  Rian van den BroekeDynamica26.53minM50   16.159  3:434.49+2:57
19  Marius BesuijenDynamica27.01minM40   16.079  3:444.47+3:05
20  Pieter KlemSommelsdijk27.07minMse   16.020  3:454.45+3:11
21  Wouter JansenOost-Souburg27.11minMse   15.980  3:454.44+3:15
22  Pieter van HorssenDynamica27.13minM50   15.961  3:464.43+3:17
23  Jan FaesParthenon27.15minM40   15.941  3:464.43+3:19
24  Anton EngelsDynamica27.17minM50   15.922  3:464.42+3:21
25  Anjolie EngelsMiddelburg27.19minVse   15.902  3:464.42+3:23
26  Andre MelissantSommelsdijk27.23minMse   15.864  3:474.41+3:27
27  Peter SlagerStedum27.37minM40   15.730  3:494.37+3:41
28  Jaap van de BokSommelsdijk27.49minM40   15.617  3:514.34+3:53
29  Jesper HoldijkEerbeek28.02minMse   15.496  3:524.30+4:06
30  Johan SchutVlissingen28.03minM40   15.487  3:524.30+4:07
31  Dietric ViebranzDuitsland28.06minM40   15.459  3:534.29+4:10
32  Ron DellebekeDynamica28.09minM40   15.432  3:534.29+4:13
33  Seth DijkstraMiddelburg28.10minMse   15.422  3:534.28+4:14
34  Jesper FranckeDynamica28.11minMse   15.413  3:544.28+4:15
35  Marc RiemensDynamica28.22minMse   15.314  3:554.25+4:26
36  Jordy MeermanDynamica28.24minMse   15.296  3:554.25+4:28
37  Peter BalkenendeGoes28.25minMse   15.287  3:554.25+4:29
38  Eef KoomanSommelsdijk28.27minM40   15.269  3:564.24+4:31
39  John GuequierreDynamica28.29minM50   15.251  3:564.24+4:33
40  Karin BastianDynamica28.31minVse   15.233  3:564.23+4:35
41  Marco MuilenbergVlissingen28.33minMse   15.215  3:574.23+4:37
42  Sander KlapOost-Souburg28.47minMse   15.092  3:594.19+4:51
43  Charles WiessnerDynamica29.02minM40   14.962  4:014.16+5:06
44  Joop LasseurDelta Sport29.03minM60   14.954  4:014.15+5:07
45  Rinie SchipperAV'5629.09minM40   14.902  4:024.14+5:13
46  Henrik WesterweeleDynamica29.18minMse   14.826  4:034.12+5:22
47  Wim RooseGoes29.21minM50   14.801  4:034.11+5:25
48  Robert KraaijenbrinkDelta Sport29.26minMse   14.759  4:044.10+5:30
49  Sjacco JoziasseKoudekerke29.28minMse   14.742  4:044.10+5:32
50  Wim HuibregtseWestkapelle29.30minMse   14.725  4:044.09+5:34
51  Jos PutVlissingen29.38minMse   14.659  4:064.07+5:42
52  Rene MarechalWeert29.41minMse   14.634  4:064.07+5:45
53  Rien de WildeAV'5629.47minM50   14.585  4:074.05+5:51
54  Fer BouwensDelta Sport29.58minM40   14.496  4:084.03+6:02
55  John DavidseDynamica30.04minM40   14.448  4:094.01+6:08
56  Peter RamsteijnDynamica30.09minMse   14.408  4:104.00+6:13
57  Huib StruijkMiddelburg30.19minMse   14.329  4:113.98+6:23
58  Willy VerbistDynamica30.21minM50   14.313  4:123.98+6:25
59  Sander ZeijseinkDynamica30.23minMse   14.297  4:123.97+6:27
60  Edith GerardsDynamica30.25minVse   14.282  4:123.97+6:29
61  Jacky LuitwielerDynamica30.29minM50   14.250  4:133.96+6:33
62  Leo KatsDynamica30.32minM40   14.227  4:133.95+6:36
63  Adri KooleDynamica30.39minM50   14.173  4:143.94+6:43
64  Kees de PagterWestkapelle30.50minM40   14.089  4:163.91+6:54
65  Bas DiksArgo30.52minMse   14.073  4:163.91+6:56
66  Marc RommersVlissingen30.54minMse   14.058  4:163.91+6:58
67  Hans CorbijnDynamica30.55minM40   14.051  4:163.90+6:59
68  Jaap van de VeldeSerooskerke30.57minM40   14.036  4:163.90+7:01
69  Harro HeijboerDelta Sport30.59minMse   14.020  4:173.89+7:03
70  Lieven van BelzenNieuw- en Sint Joosland31.01minMse   14.005  4:173.89+7:05
71  Barend de LangeVlissingen31.02minMse   13.998  4:173.89+7:06
72  Martin LuteijnZuidwolde31.04minMse   13.983  4:173.88+7:08
73  Wim ProvoostDelta Sport31.06minM40   13.968  4:183.88+7:10
74  Jaap OeleKapelle-Biezelinge31.08minM50   13.953  4:183.88+7:12
75  Lia GonzalezDynamica31.10minV35   13.938  4:183.87+7:14
76  Barend KootstraNieuwdorp31.14minMse   13.908  4:193.86+7:18
77  Peter LimbergenHeinkenszand31.21minMse   13.856  4:203.85+7:25
78  Wilco de SchipperDynamica31.22minM40   13.849  4:203.85+7:26
79  Teun HoldijkApeldoorn31.24minM50   13.834  4:203.84+7:28
80  Jack van AspertDynamica31.26minM50   13.820  4:203.84+7:30
81  Kees MarcusseDynamica31.29minM50   13.798  4:213.83+7:33
82  Jan BostelaarDynamica31.32minM50   13.776  4:213.83+7:36
83  Lein LievenseDynamica31.34minM50   13.761  4:223.82+7:38
84  Eddie PekaarKoudekerke31.36minM50   13.747  4:223.82+7:40
85  Wim FaasZeist31.38minM40   13.732  4:223.81+7:42
86  Peter BilstraTyphoon31.43minM40   13.696  4:233.80+7:47
87  Wim DingemanseGrijpskerke31.48minM40   13.660  4:243.79+7:52
88  Arjo VerhageDynamica31.56minM40   13.603  4:253.78+8:00
89  Niek van BelzenArnemuiden31.58minMse   13.589  4:253.77+8:02
90  Andre LemsDelta Sport32.04minM40   13.547  4:263.76+8:08
91  Rob MolMiddelburg32.05minM60   13.540  4:263.76+8:09
92  Ronald van VelzenOostkapelle32.11minMse   13.498  4:273.75+8:15
93  Dennis PlessiusAV'5632.14minMse   13.477  4:273.74+8:18
94  Rene DekkerZoutelande32.17minM40   13.456  4:283.74+8:21
95  Henk LousVlissingen32.24minM40   13.407  4:293.72+8:28
96  Cor BaarsTyphoon32.26minM40   13.394  4:293.72+8:30
97  Ronald de RijkeDynamica32.39minMse   13.305  4:313.70+8:43
98  Aad van PoppelDelta Sport32.46minM50   13.257  4:323.68+8:50
99  Gert JoziasseMiddelburg32.49minMse   13.237  4:323.68+8:53
100  Norman VerhagenVlissingen32.51minM40   13.224  4:323.67+8:55
101  Jan WagemakersOostkapelle32.56minM60   13.190  4:333.66+9:00
102  Jan van DoornAV'5632.59minM40   13.170  4:333.66+9:03
103  Dignus LensenDynamica33.03minM40   13.144  4:343.65+9:07
104  Eric OskamVlissingen33.05minM40   13.130  4:343.65+9:09
105  Ernst DanielAlphen aan de Rijn33.09minM40   13.104  4:353.64+9:13
106  Wim van de KreekeAV'5633.12minM50   13.084  4:353.63+9:16
107  Jack van StelAV'5633.16minMse   13.058  4:363.63+9:20
108  Roy van der VoortDynamica33.17minMse   13.052  4:363.63+9:21
109  Martin van der KaapDynamica33.19minM40   13.039  4:363.62+9:23
110  Elien JobseVlissingen33.21minV35   13.025  4:363.62+9:25
111  Marcel RichardZoutelande33.22minM50   13.019  4:373.62+9:26
112  Jaap LuitwielerDynamica33.25minM50   13.000  4:373.61+9:29
113  Peter van den ZandenNijmegen33.31minM40   12.961  4:383.60+9:35
114  Alex HendriksVlissingen33.33minM40   12.948  4:383.60+9:37
115  Jan HakNuren33.35minM50   12.935  4:383.59+9:39
116  Chiel GrishaverThor33.41minM40   12.897  4:393.58+9:45
117  Huguette DeclercqDynamica33.46minV35   12.865  4:403.57+9:50
118  Eelco DanielAlphen aan de Rijn33.58minMse   12.789  4:413.55+10:02
119  Lein de KrakerDynamica34.22minM60   12.640  4:453.51+10:26
120  Jacco SchroeversDynamica34.25minMse   12.622  4:453.51+10:29
121  Nicole ConstandseDynamica34.27minVse   12.610  4:453.50+10:31
122  Wilma PolderdijkDynamica34.30minV35   12.591  4:463.50+10:34
123  Hans PluijlaarDynamica34.33minM60   12.573  4:463.49+10:37
124  Edwout WybingaZuidwolde34.45minMse   12.501  4:483.47+10:49
125  Willem SchotDynamica34.48minM40   12.483  4:483.47+10:52
126  Nadine de WildeAV'5634.52minVse   12.459  4:493.46+10:56
127  Peter KestelooDynamica34.54minMse   12.447  4:493.46+10:58
128  Okke MierloHeesch34.56minMse   12.435  4:503.45+11:00
129  Wim-Pieter DijkersZoutelande34.58minMse   12.423  4:503.45+11:02
130  Jan MaranusGrijpskerke35.00minM50   12.411  4:503.45+11:04
131  Gert-Jan de GlopperDelta Sport35.03minMse   12.394  4:503.44+11:07
132  Peter KannegieterAmsterdam35.06minM40   12.376  4:513.44+11:10
133  Rob JongeneelMiddelburg35.14minM40   12.329  4:523.42+11:18
134  Eddy HeerschopDynamica35.17minM40   12.312  4:523.42+11:21
135  Rob de HommelOss35.28minM40   12.248  4:543.40+11:32
136  Jaap HoldijkEerbeek35.33minM40   12.219  4:553.39+11:37
137  Elwin BakkerKoudekerke35.35minMse   12.208  4:553.39+11:39
138  Maarten WesterweeleVlissingen35.43minM50   12.162  4:563.38+11:47
139  Theo ZoontjesKoudekerke35.45minM50   12.151  4:563.38+11:49
140  Bram BrasserVlissingen35.47minM40   12.140  4:573.37+11:51
141  Ab HeijboerDelta Sport35.52minM50   12.112  4:573.36+11:56
142  Stephen MeijerOegstgeest35.56minM40   12.089  4:583.36+12:00
143  Aswin KoningsDynamica35.58minMse   12.078  4:583.35+12:02
144  Carlos van de BergVlissingen36.01minM60   12.061  4:583.35+12:05
145  Tom HaakVlissingen36.04minM40   12.044  4:593.35+12:08
146  Piet Jan LandegentDelta Sport36.14minM50   11.989  5:003.33+12:18
147  Joop ScheijbelerMiddelburg36.19minM50   11.961  5:013.32+12:23
148  Cees van den BulckMiddelburg36.26minM50   11.923  5:023.31+12:30
149  Marti LindenbergMiddelburg36.52minMse   11.783  5:063.27+12:56
150  Lena de WildeVlissingen36.55minV35   11.767  5:063.27+12:59
151  Andre van EkHilversum37.08minMse   11.698  5:083.25+13:12
152  Lenie van KlevenVlissingen37.17minV35   11.651  5:093.24+13:21
153  Aart van LuijkDynamica37.23minM40   11.620  5:103.23+13:27
154  Werner IdzerdaVlissingen38.01minMse   11.427  5:153.17+14:05
155  Kees de VisserAagtekerke38.06minMse   11.402  5:163.17+14:10
156  Ineke van PoppelDelta Sport38.15minV60   11.357  5:173.15+14:19
157  Harry EngbertsAppingedam38.21minMse   11.327  5:183.15+14:25
158  Marion GoossenScheldesport38.24minV40   11.313  5:183.14+14:28
159  Jan RooseGoes38.43minM50   11.220  5:213.12+14:47
160  Nicole KoningsDynamica39.04minV35   11.119  5:243.09+15:08
161  Jan LindenbergMiddelburg39.12minM40   11.082  5:253.08+15:16
162  Bert van HeulGorinchem39.17minM40   11.058  5:263.07+15:21
163  Marian van DijkDynamica39.20minV35   11.044  5:263.07+15:24
164  Bram de RijkeDynamica39.32minM60   10.988  5:283.05+15:36
165  Michela van StelAV'5639.35minV35   10.974  5:283.05+15:39
166  Dewi KlapVlissingen39.37minVse   10.965  5:283.05+15:41
167  Jos van Stees-Gravenpolder40.00minMse   10.860  5:313.02+16:04
168  Erich HelmichMiddelburg40.34minM60   10.708  5:362.97+16:38
169  Machiel SinkeKrabbendijke41.03minM50   10.582  5:402.94+17:07
170  Lenie WitjesDynamica41.05minVse   10.574  5:402.94+17:09
171  Henny de NooijerDynamica41.29minV35   10.472  5:442.91+17:33
172  Jasper van EkHilversum42.40minMse   10.181  5:542.83+18:44
173  Nanda ChristisVlissingen42.44minV35   10.165  5:542.82+18:48
174  Ed BraadGorinchem42.46minM50   10.157  5:542.82+18:50
175  Armand ZwiersLoosdrecht42.51minMse   10.138  5:552.82+18:55
176  Jan KloetBurgh-Haamstede45.21minM60   9.579  6:162.66+21:25
177  Henk KortleverDelta Sport45.34minM55   9.533  6:182.65+21:38
Mannen: 157 (88.7%) => M40=52 - M50=33 - M55=1 - M60=9 - Mse=62
Vrouwen: 20 (11.3%) => V35=11 - V40=1 - V60=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.24 km

2019Tim van den Broeke23:04Tim Pleijte23:10Ronnie Overgaauw23:34Samantha Luitwieler27:00269
2018Patrick de Vos23:17Tim Pleijte23:20Erwin Harmes24:07Monique Verschuure27:05257
2017Tim van den Broeke22:46Erwin Adan23:00Erwin Harmes23:21Marianne de Kok27:53274
2016Tim Pleijte23:20Erwin Harmes23:32Tim van den Broeke23:50Marianne de Kok27:28330
2015Tim Pleijte23:36Erwin Harmes23:54Martijn de Kok24:17Sabine van de Reijt26:08315
2014Erwin Harmes22:15Tim Pleijte22:51Erwin Adan23:18Anjolie Engels26:34301
2013Tim Pleijte23:01Erwin Harmes23:32Michel Schrier24:15Juriena de Vries28:23303
2012Tom Koetsenruijter22:47Tim Pleijte22:52Ronnie Overgaauw23:13Anjolie Engels25:47294
2011Tim Pleijte22:15Erwin Harmes23:20Erwin Adan23:33Anjolie Engels26:06293
2010Tim Pleijte23:56Arjan Beije24:00Jesper Francke24:10Anjolie Engels27:32286
2009Wim Padmos22:47Michel Schrier22:50Tim Pleijte22:54Sandra de Block26:50348
2008Pascal van Troost23:25Michel Schrier23:40Arjan Beije23:47Anjolie Engels28:01258
2007Michel Schrier24:04Pascal van Troost24:17Arjan Beije24:36Brigitte Nieuwlaat28:57251
2006Jeroen van Damme22:37Morris Wols23:42Niels Koole23:51Marisa Hopmans27:22236
2005Huub Maas22:14Colin Bekers22:22Mark Kwakernaak22:40Anjolie Engels27:18221
2004Arjan Beije23:56Edwin Stolk24:23Miquel van Tongeren24:33Anjolie Engels27:19177
2003Wim Padmos23:05Sébastièn Schletterer23:18Mark Kwakernaak23:20Marlies Kort26:21167
2002Niels Koole23:27Arjan Beije23:29Fouad Fertoute23:44Anja van der Heyden26:50116
2001Arjan Beije23:23Niels Koole23:29Pieter Rijnders23:45Marlies Kort25:59130
2000John Vermeule23:21Jack Hopmans23:26Alwin Vermeulen23:29Edith Gerards28:4579
1999Alwin Vermeulen23:25Erik Goossen23:39Jan de Bart23:51Marlies Kort27:1781
1998Miquel van Tongeren23:22Sepp Vermeulen23:24Theo Rabout23:36Karin Bastian28:0774

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.316 seconden nodig om deze lijst met 177 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
5 km Robin Jonkers (PR)19.34  Mse
5 km Martin Stroosnijder (PR 20.58)21.19  Mse
5 km Tara Schuilwerve (PR)22.11  Vse
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
Atletiek Zeeland © 2019