maandag 24 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Natuurloop
Cadzand-Bad, zondag 6 maart 2005 - Organisatie: Wielingen
Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts      Tijd

     HEREN, TRIMLOOP 750 M                                  
   1 Wouter Thomaes         95 Oostburg                 2:31
   2 Jesse Huigh            97 Cadzand                  3:05
   3 Milan de Boevere       97 Breskens                 3:14
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 1500M                                  
   1 Claire Volleman        92 Terneuzen                6:18
   2 Lisselot Kayser        92 Terneuzen                6:31
   3 Kirsten de Boevere     93 Breskens                 7:27
   4 Leontien v.d. Linde    92 St. Pauwels              8:30
   5 Cato Verbeke           93 St. Gillis waas          8:36
   6 Demi Engelaar          94 Oostburg                 8:56
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 1500M                                  
   1 Jordy Engelaar         92 Oostburg                 6:34
   2 Jurgen Thomaes         93 Oostburg                 7:00
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 2,7 KM                                 
   1 Brett Manders          91 Oostburg                16:49
   2 Marlies v.d. Voorde    52 Oostburg                19:40
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 2,7 KM                                 
   1 Roland Volleman        61 Terneuzen               12:13
   2 Leo Kayser             60 Terneuzen               13:48
   3 Edwin Huigh            91 Oostburg                14:28
   4 Marc v. Hyfte          59 Oostburg                17:34
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 4,7 KM                                 
   1 Maaike Muller          53 Oostburg                26:32
   2 Jasmijn Koops          75 Den Haag                30:12
   3 Marian Lucieer         57 Nieuwvliet              31:37
   4 Mia v.d. Veire         49 Oostburg                31:58
   5 Marja v.d. Linde       55 Oostburg                36:18
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 4,7 KM                                 
   1 Angelo v. Nevel        90 Koolkerke               21:58
   2 Bart Cusse             79 Sysele                  22:20
   3 Robin Leer             89 st. Jansteen            23:51
   4 Johan Huigh            61 Schoondijke             24:26
   5 Stijn Crappe           85 Brugge                  24:27
   6 Allex Cusse            52 Sysele                  24:46
   7 Fred Saey              47 IJzendijke              27:17
   8 Adrie Vermue           56 Oostburg                27:20
   9 Etienne v.d. Veire     50 Oostburg                27:40
  10 Ton Koops              44 IJzendijke              29:15
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 10,7KM                                 
   1 Frederique Versluys    69 Zuidzande               49:58
   2 Carla Zegers           68 Koewacht              1:04:41
   3 Martin d. Vinck        57 Knokke                1:06:38
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 10,7KM                                 
   1 Eric Cappon            66 Zuidzande               43:18
   2 Edwin d. la ruelle     67 Koewacht                45:45
   3 Yves v. Kerckhove      62 Oostkerke               46:12
   4 Peter de Vet           77 Westdorpe               46:22
   5 Michel d. Ruysscher    69 Breskens                47:04
   6 Frank Verschore        58 Breskens                48:07
   7 Freddy Dhanens         64 Eeklo                   48:38
   8 Eric Blaakman          66 Breskens                48:50
   9 Piet Westerwele        54 Aardenburg              49:58
  10 Eric v. Nevel          56 Koolkerke               51:21
  11 Jan v.d. Linde         53 Oostburg                51:40
  12 Quintens Brecht        85 Hoeke- Damme            51:49
  13 Jan d. Jonge           45 Driewegen               51:54
  14 Jan Engelaar           66 Oostburg                53:24
  15 Willy v.d. Bossche     49 Eeklo                   54:05
  16 Marc v. Waes           47 IJzendijke              54:12
  17 Jaap Fremouw           46 OOSTBURG                54:48
  18 Bart Verbeke           55 St. Gillis Waas         55:15
  19 Walter v. Hee          53 Oostburg                55:48
  20 Jules v. Mulken        48 Groede                  56:43
  21 Andre Pattist          54 Knokke                  57:24
  22 Walter Goosen          52 Breskens                58:28
  23 Jacky v. Rapenbusch    57 Knokke                  59:24
  24 Vick Martens           68 Groede                  59:25
  25 Willy d. Wispelaere    53 Drongen               1:04:28
  26 Nico  Verheul          51 Oostburg              1:04:58
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
25-02-2018 3e NatuurloopCadzandWielingen0
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
15-02-2004 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen396

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
10 km Boris de Bruijn (PR)34.45  M35
10 km Monique Verschuure (PR)36.43  V35
10 km Rob van 't Veen (PR)37.42  M35
10 km Annet van der Linde (PR 41.25)42.55  V45
10 km Jan de Wilde (PR 32.16)42.56  M60
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018