zaterdag 20 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Natuurloop
Cadzand-Bad, zondag 6 maart 2005 - Organisatie: Wielingen
Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts      Tijd

     HEREN, TRIMLOOP 750 M                                  
   1 Wouter Thomaes         95 Oostburg                 2:31
   2 Jesse Huigh            97 Cadzand                  3:05
   3 Milan de Boevere       97 Breskens                 3:14
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 1500M                                  
   1 Claire Volleman        92 Terneuzen                6:18
   2 Lisselot Kayser        92 Terneuzen                6:31
   3 Kirsten de Boevere     93 Breskens                 7:27
   4 Leontien v.d. Linde    92 St. Pauwels              8:30
   5 Cato Verbeke           93 St. Gillis waas          8:36
   6 Demi Engelaar          94 Oostburg                 8:56
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 1500M                                  
   1 Jordy Engelaar         92 Oostburg                 6:34
   2 Jurgen Thomaes         93 Oostburg                 7:00
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 2,7 KM                                 
   1 Brett Manders          91 Oostburg                16:49
   2 Marlies v.d. Voorde    52 Oostburg                19:40
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 2,7 KM                                 
   1 Roland Volleman        61 Terneuzen               12:13
   2 Leo Kayser             60 Terneuzen               13:48
   3 Edwin Huigh            91 Oostburg                14:28
   4 Marc v. Hyfte          59 Oostburg                17:34
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 4,7 KM                                 
   1 Maaike Muller          53 Oostburg                26:32
   2 Jasmijn Koops          75 Den Haag                30:12
   3 Marian Lucieer         57 Nieuwvliet              31:37
   4 Mia v.d. Veire         49 Oostburg                31:58
   5 Marja v.d. Linde       55 Oostburg                36:18
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 4,7 KM                                 
   1 Angelo v. Nevel        90 Koolkerke               21:58
   2 Bart Cusse             79 Sysele                  22:20
   3 Robin Leer             89 st. Jansteen            23:51
   4 Johan Huigh            61 Schoondijke             24:26
   5 Stijn Crappe           85 Brugge                  24:27
   6 Allex Cusse            52 Sysele                  24:46
   7 Fred Saey              47 IJzendijke              27:17
   8 Adrie Vermue           56 Oostburg                27:20
   9 Etienne v.d. Veire     50 Oostburg                27:40
  10 Ton Koops              44 IJzendijke              29:15
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 10,7KM                                 
   1 Frederique Versluys    69 Zuidzande               49:58
   2 Carla Zegers           68 Koewacht              1:04:41
   3 Martin d. Vinck        57 Knokke                1:06:38
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 10,7KM                                 
   1 Eric Cappon            66 Zuidzande               43:18
   2 Edwin d. la ruelle     67 Koewacht                45:45
   3 Yves v. Kerckhove      62 Oostkerke               46:12
   4 Peter de Vet           77 Westdorpe               46:22
   5 Michel d. Ruysscher    69 Breskens                47:04
   6 Frank Verschore        58 Breskens                48:07
   7 Freddy Dhanens         64 Eeklo                   48:38
   8 Eric Blaakman          66 Breskens                48:50
   9 Piet Westerwele        54 Aardenburg              49:58
  10 Eric v. Nevel          56 Koolkerke               51:21
  11 Jan v.d. Linde         53 Oostburg                51:40
  12 Quintens Brecht        85 Hoeke- Damme            51:49
  13 Jan d. Jonge           45 Driewegen               51:54
  14 Jan Engelaar           66 Oostburg                53:24
  15 Willy v.d. Bossche     49 Eeklo                   54:05
  16 Marc v. Waes           47 IJzendijke              54:12
  17 Jaap Fremouw           46 OOSTBURG                54:48
  18 Bart Verbeke           55 St. Gillis Waas         55:15
  19 Walter v. Hee          53 Oostburg                55:48
  20 Jules v. Mulken        48 Groede                  56:43
  21 Andre Pattist          54 Knokke                  57:24
  22 Walter Goosen          52 Breskens                58:28
  23 Jacky v. Rapenbusch    57 Knokke                  59:24
  24 Vick Martens           68 Groede                  59:25
  25 Willy d. Wispelaere    53 Drongen               1:04:28
  26 Nico  Verheul          51 Oostburg              1:04:58
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
15-02-2004 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen396

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018