donderdag 21 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Natuurloop
Nieuwvliet-Bad, zondag 15 februari 2004 - Organisatie: Wielingen

3E RABOBANK NATUURLOOP ST. PIERRE

15-02-2004
Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
     JEUGD, JEUGD 1500                                      
   1 Ruben Goethals         92 Aardenburg               5:36
   2 Jordy Engelaar         91 Oostburg                 6:04
   3 Jurgen Thomaes         93 Oostburg                 6:23
                                                            
     JEUGD, JEUGD 1500                                      
   1 Liselot Kayser            Terneuzen                5:51
   2 Claire Volleman        92 Terneuzen                5:58
   3 Anne de Koster         93 Breskens                 6:46
   4 Kirsten de Boevere     93 Breskens                 6:51
   5 Demi Engelaar          94 Oostburg                 8:50
                                                            
     JEUGD, JEUGD   750                                     
   1 Wouter Thomaes         95 Oostburg                 3:02
                                                            
     JEUGD, JEUGD   750                                     
   1 Valerie Volleman       96 Terneuzen                3:15
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 2000                                   
   1 Roland Volleman        61 Terneuzen                8:10
   2 Quinten Volleman       90 Terneuzen                8:40
   3 Leo Kayser             60 Terneuzen                9:24
   4 Edwin Huigh            91 Oostburg                 9:35
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 2000                                   
   1 Anke van Parys         93 Ramskapelle             12:08
   2 Leny Luteijn           60 Oostburg                12:35
   3 Marlies vd Voorde      52 Oostburg                13:12
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 4000                                   
   1 Angelo van Nevel       90 Koolkerke               17:40
   2 Bart Cusse             79 Sijsele                 18:11
   3 Steven vd Veire        76 Rotterdam               19:25
   4 Alex Cusse             52 Sijsele                 19:44
   5 Sjaak Oosterling       49 Breskens                20:24
   6 Adri Vermue            56 Oostburg                22:08
   7 Etienne vd Veire       50 Oostburg                23:05
   8 Ton Koop               44 IJzendijke              25:12
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 4000                                   
   1 Maycke Muller          53 OOstburg                22:35
   2 Jasmijn Koop           75 Den Haag                25:12
   3 Marijke van Parys      85 Ramskapelle             25:25
   4 Mia vd Veire           49 Oostburg                27:02
   5 Marja vd Linde         55 Oostburg                27:08
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 10000                                  
   1 Sjaak Luteijn          57 Oostburg                38:22
   2 Jimmmy de Vrieze       69 Knokke                  40:08
   3 Erik Cappon            66 Zuidzande               41:02
   4 Edwin de Lamelle       67 Koewacht                41:38
   5 Josef van parys        60 Ramskapelle             42:54
   6 Yves kerkhove          62 Oostkerke               43:56
   7 Patrick de Boevere     65 Aardenburg              44:15
   8 Patrick Coppejans      67 Brugge                  45:27
   9 Jan van Hoeve          48 OOstburg                46:05
  10 Wilmar Krijnen         50 Oostburg                46:34
  11 Eric van Nevel         56 Koolkerke               47:11
  12 Hans de Groote         62 Cadzand                 47:26
  13 Eddy Musson            53 IJzendijke              47:36
  14 Johan Huigh            61 Schoondijke             48:12
  15 Jan Goossen            53 Axel                    48:20
  16 Piet Hubregrse         50 Nieuwvliet              48:59
  17 Jan Engelaar           66 OOstburg                49:15
  18 Jan vd Linde           53 Oostburg                49:39
  19 Quintas Brechts        85 Hoeke                   50:08
  20 Patrick de Dobbelaere  63 Oostburg                50:55
  21 Jules van Mulken       48 Groede                  52:07
  22 Walter Goossen         52 Breskens                52:45
  23 Frans de Boevere       62 Breskens                52:56
  24 Ronny Haesaert         59 Leuven                  53:05
  25 J P Adriaansen         64 Schotten                54:42
  26 Walter v Hee           53 Oostburg                56:20
  27 Ronny van Overloop     58 Schoondijke             59:44
  28 Nico Verheul           51 Oostburg              1:00:15
  29 Bram de Gardeijn       49 Schoondijke           1:00:58
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 10000                                  
   1 Frederique Versluijs   69 Zuidzande               45:16
   2 Annemie Daneels        62 Ramskapelle             46:46
   3 Karin Bakker           69 Roeselaere              49:58
   4 Christianne Vermorken  58 Nieuwvliet              51:44
   5 Marjo Buzeijn          67 Aardenburg              54:02
   6 Emmy Quataert          51 Retranchement           54:33
   7 Claudine Goethals      61 Aardenburg              58:20
                 Met dank aan Strandpaviljoen Saint Pierre
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-03-2019 4e NatuurloopRetranchementWielingen0
24-02-2019 3e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
31-12-2018 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
11-11-2018 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
25-02-2018 3e NatuurloopCadzandWielingen0
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
06-03-2005 NatuurloopCadzand-BadWielingen510

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019