zaterdag 21 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Natuurloop
Nieuwvliet-Bad, zondag 15 februari 2004 - Organisatie: Wielingen

3E RABOBANK NATUURLOOP ST. PIERRE

15-02-2004
Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
     JEUGD, JEUGD 1500                                      
   1 Ruben Goethals         92 Aardenburg               5:36
   2 Jordy Engelaar         91 Oostburg                 6:04
   3 Jurgen Thomaes         93 Oostburg                 6:23
                                                            
     JEUGD, JEUGD 1500                                      
   1 Liselot Kayser            Terneuzen                5:51
   2 Claire Volleman        92 Terneuzen                5:58
   3 Anne de Koster         93 Breskens                 6:46
   4 Kirsten de Boevere     93 Breskens                 6:51
   5 Demi Engelaar          94 Oostburg                 8:50
                                                            
     JEUGD, JEUGD   750                                     
   1 Wouter Thomaes         95 Oostburg                 3:02
                                                            
     JEUGD, JEUGD   750                                     
   1 Valerie Volleman       96 Terneuzen                3:15
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 2000                                   
   1 Roland Volleman        61 Terneuzen                8:10
   2 Quinten Volleman       90 Terneuzen                8:40
   3 Leo Kayser             60 Terneuzen                9:24
   4 Edwin Huigh            91 Oostburg                 9:35
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 2000                                   
   1 Anke van Parys         93 Ramskapelle             12:08
   2 Leny Luteijn           60 Oostburg                12:35
   3 Marlies vd Voorde      52 Oostburg                13:12
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 4000                                   
   1 Angelo van Nevel       90 Koolkerke               17:40
   2 Bart Cusse             79 Sijsele                 18:11
   3 Steven vd Veire        76 Rotterdam               19:25
   4 Alex Cusse             52 Sijsele                 19:44
   5 Sjaak Oosterling       49 Breskens                20:24
   6 Adri Vermue            56 Oostburg                22:08
   7 Etienne vd Veire       50 Oostburg                23:05
   8 Ton Koop               44 IJzendijke              25:12
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 4000                                   
   1 Maycke Muller          53 OOstburg                22:35
   2 Jasmijn Koop           75 Den Haag                25:12
   3 Marijke van Parys      85 Ramskapelle             25:25
   4 Mia vd Veire           49 Oostburg                27:02
   5 Marja vd Linde         55 Oostburg                27:08
                                                            
     HEREN, TRIMLOOP 10000                                  
   1 Sjaak Luteijn          57 Oostburg                38:22
   2 Jimmmy de Vrieze       69 Knokke                  40:08
   3 Erik Cappon            66 Zuidzande               41:02
   4 Edwin de Lamelle       67 Koewacht                41:38
   5 Josef van parys        60 Ramskapelle             42:54
   6 Yves kerkhove          62 Oostkerke               43:56
   7 Patrick de Boevere     65 Aardenburg              44:15
   8 Patrick Coppejans      67 Brugge                  45:27
   9 Jan van Hoeve          48 OOstburg                46:05
  10 Wilmar Krijnen         50 Oostburg                46:34
  11 Eric van Nevel         56 Koolkerke               47:11
  12 Hans de Groote         62 Cadzand                 47:26
  13 Eddy Musson            53 IJzendijke              47:36
  14 Johan Huigh            61 Schoondijke             48:12
  15 Jan Goossen            53 Axel                    48:20
  16 Piet Hubregrse         50 Nieuwvliet              48:59
  17 Jan Engelaar           66 OOstburg                49:15
  18 Jan vd Linde           53 Oostburg                49:39
  19 Quintas Brechts        85 Hoeke                   50:08
  20 Patrick de Dobbelaere  63 Oostburg                50:55
  21 Jules van Mulken       48 Groede                  52:07
  22 Walter Goossen         52 Breskens                52:45
  23 Frans de Boevere       62 Breskens                52:56
  24 Ronny Haesaert         59 Leuven                  53:05
  25 J P Adriaansen         64 Schotten                54:42
  26 Walter v Hee           53 Oostburg                56:20
  27 Ronny van Overloop     58 Schoondijke             59:44
  28 Nico Verheul           51 Oostburg              1:00:15
  29 Bram de Gardeijn       49 Schoondijke           1:00:58
                                                            
     DAMES, TRIMLOOP 10000                                  
   1 Frederique Versluijs   69 Zuidzande               45:16
   2 Annemie Daneels        62 Ramskapelle             46:46
   3 Karin Bakker           69 Roeselaere              49:58
   4 Christianne Vermorken  58 Nieuwvliet              51:44
   5 Marjo Buzeijn          67 Aardenburg              54:02
   6 Emmy Quataert          51 Retranchement           54:33
   7 Claudine Goethals      61 Aardenburg              58:20
                 Met dank aan Strandpaviljoen Saint Pierre
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
25-02-2018 3e NatuurloopCadzandWielingen0
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
06-03-2005 NatuurloopCadzand-BadWielingen510

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018