dinsdag 25 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
25 km van Hulst
Hulst, zaterdag 27 maart 2004 - Organisatie: RKHAV
                       

UITSLAGENLIJST - 800 METER

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   404  Wilbert Murre                                             1e Hpup       2:36  18,462     3:14 
   2   403  Eva Ysebaert               Hulst                 1993     1e Dpup       3:05  15,568     3:51 
   3   400  Maaike Ysebaert            Hulst                 1995     2e Dpup       3:09  15,238     3:56 
   4   408  Jennifer Wouters           Hulst                 1995     3e Dpup       3:15  14,769     4:03 
   5   402  Sara Ysebaert              Hulst                 1997     4e Dpup       3:25  14,049     4:16 
   6   401  Renee Ysebaert             Hulst                 1997     5e Dpup       4:09  11,566     5:11 
   7   406  Lone Bun                   St jansteen           1998     6e Dpup       4:12  11,429     5:14 
   8   407  Eline Pols                 Hulst                 1998     7e Dpup       5:09   9,320     6:26 
   9   405  Jana Bun                   St jansteen           2001     8e Dpup       6:50   7,024     8:32 


UITSLAGENLIJST - 3 KM

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   310  Bart Mangnus               Hulst                 1988     1e Hjun      12:18  14,634     4:06 
   2   312  Martijn Willaert           Clinge                1978     1e Hsen      12:36  14,286     4:12 
   3   307  Liselot Kaijser            Terneuzen             1992     1e Djun      12:43  14,155     4:14 
   4   308  Claire Volleman            Terneuzen             1992     2e Hjun      12:49  14,044     4:16 
   5   300  Lyn Masson                 Gent Brugge           1993     2e Djun      14:18  12,587     4:46 
   6   302  Lieve Geldhof              Gistel                1948     1e Dvet      14:38  12,301     4:52 
   7   303  Anita van Geystelen        Zwijndrecht           1957     2e Dvet      16:38  10,822     5:32 
   8   311  R. Bertram                 Hulst                 1977     2e Hsen      16:56  10,630     5:38 
   9   306  Krisel Witvrouwen          Zwijndrecht           1983     1e Dsen      18:38   9,660     6:12 
  10   305  Linda Vandeleur            Zwijndrecht           1961     3e Dvet      18:52   9,541     6:17 
  11   304  Karleen van der Vloet      Zwijndrecht           1956     4e Dvet      19:16   9,343     6:25 
  12   309  Melvin  Bracke             Axel                  1992     3e Hjun      19:20   9,310     6:26 
  13   301  Christine Criel            Gentbrugge            1964     5e Dvet      21:30   8,372     7:10 


UITSLAGENLIJST - 7.1 KM

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   205  Kris Derveaux              Gistel                1976     1e Hsen      24:28  17,411     3:26 
   2   223  Peter de Vet               Westdorpe             1978     2e Hsen      25:42  16,576     3:37 
   3   220  Jan van Laarhoven          Hulst                 1949     1e Hvet      26:38  15,995     3:45 
   4   216  Tim Aper                   Hulst                 1988     1e Hjun      27:57  15,242     3:56 
   5   219  Filip Rooms                Zwijndrecht           1980     3e Hsen      28:14  15,089     3:58 
   6   210  Patrick Proesmans          Antwerpen             1966     4e Hsen      29:00  14,690     4:05 
   7   214  Bert Verbeke               St Gillis Waas        1955     2e Hvet      30:35  13,929     4:18 
   8   218  Kurt Heyrman               Zwijndrecht                    5e Hsen      31:57  13,333     4:30 
   9   203  A.van Goethem              St Gillis             1962     3e Hvet      32:17  13,196     4:32 
  10   226  Romain Rooms               Zwijndrecht           1954     4e Hvet      32:20  13,175     4:33 
  11   207  Nancy Schacht              Beveren Waas          1965     1e Dvet      33:29  12,723     4:42 
  12   225  Leo Kaijser                Terneuzen             1960     5e Hvet      33:58  12,542     4:47 
  13   217  Tineke  Haers              Watervliet            1985     1e Djun      34:18  12,420     4:49 
  14   213  William Verminck           Eeklo                 1962     6e Hvet      34:23  12,390     4:50 
  15   206  Jan Braal                  Axel                  1941     7e Hvet      34:29  12,354     4:51 
  16   215  Geert Craessaerts          Zwijndrecht           1961     8e Hvet      35:01  12,166     4:55 
  17   227  Aureel Lippens             Oostmoer              1971     6e Hsen      35:13  12,097     4:57 
  18   201  Iris Bouman                Moodrecht             1948     2e Dvet      35:20  12,057     4:58 
  19   290  Cyriel Bucheler            Hoboken               1956     9e Hvet      35:31  11,994     5:00 
  20   211  Anjo de Kort               Axel                  1952     3e Dvet      36:02  11,822     5:04 
  21   224  Jessica Ocke               Westdorpe             1982     1e Dsen      36:30  11,671     5:08 
  22   208  Kristine Troubleyn         Kruibeke              1974     2e Dsen      36:46  11,587     5:10 
  23   222  H Vink                     Westdorpe             1956     4e Dvet      37:53  11,245     5:20 
  24   212  Agnes de Ridder            Zuiddorpe             1947     5e Dvet      38:34  11,046     5:25 
  25   221  Marian van Voren           Terneuzen             1954     6e Dvet      38:35  11,041     5:26 
  26   228  Jurgen Lippens             Oostmoer              1971     7e Hsen      38:36  11,036     5:26 
  27   200  Martien Bouman             Moordrecht            1941    10e Hvet      41:00  10,390     5:46 
  28   204  Marie Jeanne Weemaes       St Gillis Waas        1959     7e Dvet      42:01  10,139     5:55 
  29   209  Urbain Lippens             Lochristi             1930    11e Hvet      42:15  10,083     5:57 
  30   202  Greta de Vijlder           St Gillis waas        1946     8e Dvet      45:19   9,401     6:22 


UITSLAGENLIJST - 12.8 KM

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   119  Kris van Wiele             Stekene               1968     1e Hsen      43:37  17,608     3:24 
   2   139  Erik Cappon                Zuiddorpe             1966     2e Hsen      44:49  17,136     3:30 
   3   103  Ronny van den Hout         Borerhout             1961     1e Hvet      45:18  16,954     3:32 
   4   111  Patrick Vlaminck           Sint niklaas          1957     2e Hvet      45:50  16,756     3:34 
   5   135  Davy van Bogaert           Zwijndrecht           1976     3e Hsen      46:12  16,623     3:36 
   6   108  Marc Bosman                Melsele               1961     3e Hvet      46:30  16,516     3:37 
   7   134  Harold Hiel                Sint Jansteen         1969     4e Hsen      47:46  16,078     3:43 
   8   124  Frederik Van Hove          Zwijndrecht           1959     4e Hvet      48:13  15,928     3:46 
   9   104  Gaston Struyf              Ranst                 1959     5e Hvet      50:11  15,304     3:55 
  10   120  Mark Willaert              Hulst                 1956     6e Hvet      50:21  15,253     3:56 
  11   161  Toin Bun                   St jansteen           1966     5e Hsen      51:12  15,000     3:59 
  12   157  Frits vervaet              Walsoorde             1961     7e Hvet      51:46  14,836     4:02 
  13   146  Hugo Martens               Zwijndrecht           1951     8e Hvet      52:16  14,694     4:04 
  14   137  Frank v/d Branden          St Jansteen           1960     9e Hvet      52:20  14,675     4:05 
  15   102  Ingrid  Ysebaert           Hulst                 1967     1e Dvet      52:22  14,666     4:05 
  16   145  Henk Bracke                Clinge                1951    10e Hvet      52:32  14,619     4:06 
  17   107  Han Gerritsen              Hulst                 1945    11e Hvet      53:08  14,454     4:09 
  18   162  Leo Bracke                 Axel                  1964    12e Hvet      53:41  14,306     4:11 
  19   101  Ron van waterschoot        Hulst                 1962    13e Hvet      54:59  13,968     4:17 
  20   109  Andre Maes                 Terneuzen             1949    14e Hvet      55:22  13,871     4:19 
  21   147  Bas Jasperse               Terneuzen             1972     6e Hsen      55:34  13,821     4:20 
  22   136  Ferdie de Klerk            Terneuzen             1947    15e Hvet      55:41  13,792     4:21 
  23   110  Els Den Hamer              Hulst                 1961    16e Hvet      55:45  13,776     4:21 
  24   165  C. Weemaes                 Hulst                 1963    17e Hvet      55:49  13,759     4:21 
  25   163  Daan Dieleman              Zaamslag              1950    18e Hvet      56:25  13,613     4:24 
  26   115  Michel van Mulder          Amsterdam             1957    19e Hvet      56:32  13,585     4:24 
  27   141  Jacques Rodrigo            Hulst                 1954    20e Hvet      56:57  13,486     4:26 
  28   156  Lauran van den Dries       Kloosterzande         1957    21e Hvet      57:02  13,466     4:27 
  29   143  Peter de Waal              Westdorpe             1947    22e Hvet      57:12  13,427     4:28 
  30   116  Peter van Linbergen        Heinkenszand          1974     7e Hsen      57:25  13,376     4:29 
  31   113  Bart Cusse                 Sijsele               1980     8e Hsen      57:40  13,318     4:30 
  32   148  Reggie Bun                 St jansteen           1968     9e Hsen      57:56  13,257     4:31 
  33   158  D. de Rooy                 Hulst                 1976    10e Hsen      58:28  13,136     4:34 
  34   149  Mario Schockaert           Wetteren              1974    11e Hsen      59:49  12,839     4:40 
  35   127  Jurgen Verstraeten         Sint Jansteen         1965    12e Hsen    1:00:00  12,800     4:41 
  36   164  Heinz Peter Lauret         St jansteen           1959    23e Hvet    1:00:10  12,765     4:42 
  37   150  Lucas van de Voorde        Clinge                1961    24e Hvet    1:00:29  12,698     4:43 
  38   138  marc de Baets              Heusden               1958    25e Hvet    1:00:41  12,656     4:44 
  39   133  Eduard Buytaert            Zwijndrecht           1954    26e Hvet    1:00:45  12,642     4:44 
  40   105  I Goethals                 Oostakker             1947    27e Hvet    1:01:14  12,542     4:47 
  41   131  Guido D'Hooge              Zwijndrecht           1962    28e Hvet    1:01:27  12,498     4:48 
  42   117  Erik Meul                  Mesele                1949    29e Hvet    1:01:28  12,495     4:48 
  43   112  Jan Wiedenhof              Middelburg            1944    30e Hvet    1:02:21  12,318     4:52 
  44   123  Bernard Vanassche          Burcht                1950    31e Hvet    1:02:31  12,285     4:53 
  45   130  Juul Bernaers              Zwijndrecht           1953    32e Hvet    1:02:56  12,203     4:54 
  46   154  frank Bruggeman            Zelzate               1962    33e Hvet    1:03:37  12,072     4:58 
  47   125  Erik Behiels               Melle                 1948    34e Hvet    1:04:24  11,925     5:01 
  48   144  Roland de Bock             Westdorpe             1956    35e Hvet    1:04:30  11,907     5:02 
  49   155  W. Kint                    kloosterzande         1959    36e Hvet    1:04:45  11,861     5:03 
  50   128  Ronny Bouchaut             Axel                  1940    37e Hvet    1:05:06  11,797     5:05 
  51   132  Dirk Gyselinck             Zwijndrecht           1962    38e Hvet    1:05:58  11,642     5:09 
  52   142  Els Zweistra               terneuzen             1958     2e Dvet    1:06:02  11,630     5:09 
  53   140  Bennie Ivens               Sluiskil              1958    39e Hvet    1:06:23  11,569     5:11 
  54   159  Romain Bolssens            Kieldrecht            1956    40e Hvet    1:07:35  11,364     5:16 
  55   121  Etienne Machtelinckx       Mariakerke            1946    41e Hvet    1:09:59  10,974     5:28 
  56   114  Loek Westveer              Vlissingen            1946    42e Hvet    1:11:57  10,674     5:37 
  57   106  Guido Andries              Sint Niklaas          1947    43e Hvet    1:12:49  10,547     5:41 
  58   160  Dirk Verhelst              Zaamslag              1942    44e Hvet    1:13:45  10,414     5:45 
  59   151  Maria van Belle            Sleidinge             1947     3e Dvet    1:14:26  10,318     5:48 
  60   126  Paulette De Huyvetter      Zelzate               1944     4e Dvet    1:14:26  10,318     5:48 
  61   153  Greet van Aerde            Melsele               1952     5e Dvet    1:16:52   9,991     6:00 
  62   152  Freddy Rossie              Boekhoute             1947    45e Hvet    1:21:02   9,478     6:19 
  63   118  Rogier Verhaeghe           Gent                  1936    46e Hvet    1:21:56   9,373     6:24 


UITSLAGENLIJST - 25 ,2KM

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1    10  Marc  Papanikitas          Stekene               1968     1e Hsen    1:27:35  17,264     3:28 
   2    21  Dirk Demen                 Oostakker             1961     1e Hvet    1:35:59  15,753     3:48 
   3    26  Ronnie Babijn              Terneuzen             1970     2e Hsen    1:35:59  15,753     3:48 
   4    20  Jo Verfaille               Oostakker             1956     2e Hvet    1:38:00  15,429     3:53 
   5    33  Alain vanden Bossche       Schelderode           1962     3e Hvet    1:39:28  15,201     3:56 
   6    11  Freddy d'Haens             Eeklo                 1965     3e Hsen    1:45:50  14,287     4:11 
   7     4  Jean-Claude                Oostende              1960     4e Hvet    1:45:54  14,278     4:12 
   8    31  Rony van Gaver             Sint Gillis Waas      1961     5e Hvet    1:47:32  14,061     4:16 
   9    14  leon van Goethem           Potterstraat          1946     6e Hvet    1:48:27  13,942     4:18 
  10     6  Jan d'Hooge                Lokerene              1954     7e Hvet    1:49:56  13,754     4:21 
  11    16  Philippe van Geertruy      Ekeren                1966     4e Hsen    1:51:00  13,622     4:24 
  12    24  Luk Ceurvelt               St. Amandsberg        1956     8e Hvet    1:51:24  13,573     4:25 
  13    41  Rudy van Daele             Sint Niklaas          1963     9e Hvet    1:52:16  13,468     4:27 
  14     2  Guy van Severen            Lovendegem            1945    10e Hvet    1:52:23  13,454     4:27 
  15     1  Carlo van Immerseel        Hulst                 1968     5e Hsen    1:52:26  13,448     4:27 
  16    17  Kris Vandendriessche       Keerbergen            1967     6e Hsen    1:54:00  13,263     4:31 
  17    12  Willy van den Bosche       Eeklo                 1955    11e Hvet    1:54:49  13,169     4:33 
  18    36  Marc Welvaert              Oosteeklo             1964    12e Hvet    1:55:00  13,148     4:33 
  19     7  J.P. Lepoudre              Ichegem               1955    13e Hvet    1:56:11  13,014     4:36 
  20     8  Andrea Vermote             Eernegem                       1e Dvet    1:56:11  13,014     4:36 
  21    34  Kurt de Smet               Eeklo                 1965     7e Hsen    1:56:42  12,956     4:37 
  22    30  Johan Hinneman             Terneuzen             1948    14e Hvet    1:57:14  12,897     4:39 
  23    38  J Vroonland                Lamswaarde            1958    15e Hvet    1:57:48  12,835     4:40 
  24     5  Eddy van Boven             Berlare               1955    16e Hvet    1:58:27  12,765     4:42 
  25    35  Sam de Miis                Evergem               1963    17e Hvet    1:59:55  12,609     4:45 
  26    25  Veerle van den Broeck      Erembodegem           1958     2e Dvet    2:06:60  11,906     5:02 
  27    40  Theo Verschaffelt          Antwerpen             1940    18e Hvet    2:08:20  11,782     5:05 
  28     3  Marie Christine De Mesure  Destelbergen          1952     3e Dvet    2:12:38  11,400     5:15 
  29    22  Karen Vanderhallen         Drieschouwen          1979     1e Dsen    2:13:24  11,334     5:17 
  30    23  christine Schoenmaeckers   Stekene               1965     4e Dvet    2:13:24  11,334     5:17 
  31    39  Lucien de Bels             Stekene               1941    19e Hvet    2:13:25  11,333     5:17 
  32    19  Marcel Schelfhout          Hilversem             1968     8e Hsen    2:13:39  11,313     5:18 
  33     9  Antoine Mathijs            Zevergem              1948    20e Hvet    2:14:33  11,237     5:20 
  34    13  Alex Cusse                 Sijsele               1952    21e Hvet    2:14:35  11,235     5:20 
  35    32  Stef Colson                Erembodegem           1960    22e Hvet    2:19:42  10,823     5:32 
  36    18  Saskia Bons                Hilversem             1972     2e Dsen    2:20:44  10,744     5:35 
  37    28  Hans- Jan Jasperse         Axel                  1970     9e Hsen    2:20:44  10,744     5:35 
  38    37  Joop Blansjaar             Sas van Gent          1949    23e Hvet    2:24:42  10,449     5:44 
  39    29  Fred de Bree               Zoutelande            1948    24e Hvet    2:24:49  10,441     5:44 
  40    27  Luc Masson                 Gentbrugge            1965    10e Hsen    2:29:16  10,130     5:55 

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
31-03-2018 25 km van HulstHulstRKHAV0
25-03-2017 25 km van HulstHulstRKHAV0
26-03-2016 25 km van HulstHulstRKHAV1112
28-03-2015 25 km van HulstHulstRKHAV1592
29-03-2014 25 km van HulstHulstRKHAV2045
31-03-2012 25 km van HulstHulstRKHAV622
26-03-2011 25 km van HulstHulstRKHAV554
27-03-2010 25 km van HulstHulstRKHAV780
28-03-2009 25 km van HulstHulstRKHAV459
24-03-2007 25 km van HulstHulstRKHAV1305
25-03-2006 25 km van HulstHulstRKHAV1144

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
10 km Boris de Bruijn (PR)34.45  M35
10 km Monique Verschuure (PR)36.43  V35
10 km Rob van 't Veen (PR)37.42  M35
10 km Annet van der Linde (PR 41.25)42.55  V45
10 km Jan de Wilde (PR 32.16)42.56  M60
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018