dinsdag 23 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
25e Kustcross
Vlissingen, zaterdag 1 maart 2014 - Organisatie: Dynamica
11 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tommy StaalAV'5638.49Mse   17.003  3:32
2  Erwin AdanMiddelburg39.22Mse   16.765  3:35
3  Robert WillemseRotterdam Atletiek39.46M45   16.597  3:37
4  Tim van den BroekeDynamica41.01JoA   16.091  3:44
5  Luuk BalkenendeAV'5641.14JoA   16.006  3:45
6  Wouter van CaspelDynamica41.34Mse   15.878  3:47
7  Michael de WildeSMO42.01Mse   15.708  3:49
8  Niels GoudswaardDelta Sport42.06M35   15.677  3:50
9  Robbert MeeuwseAV'5642.34Mse   15.505  3:52
10  Edwin de JaegerRKHAV42.54M35   15.385  3:54
11  Crum van de LindenDynamica43.06Mse   15.313  3:55
12  Jethro ten BruggencateDynamica43.09JoA   15.295  3:55
13  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge43.14Vse   15.266  3:56
14  Arjo VerhageDynamica43.49M35   15.063  3:59
15  Jorim de BoksDynamica44.24Mse   14.865  4:02
16  Michel BuijckDynamica44.36M35   14.798  4:03
17  Martin PruijsersDynamica44.46M45   14.743  4:04
18  Micha JanseDynamica44.53M35   14.705  4:05
19  Piet van MourikDelta Sport44.59M45   14.672  4:05
20  Kees LouwsMiddelburg45.03M35   14.650  4:06
21  Peter BalkenendeAV'5645.19M45   14.564  4:07
22  Jan DobbelaereSMO45.33M45   14.490  4:08
23  Rian van den BroekeDynamica45.38M45   14.463  4:09
24  Bart VisserSerooskerke45.46Mse   14.421  4:10
25  Rob SchaapVlissingen45.58M55   14.358  4:11
26  Patrick de VosAV'5646.11JoA   14.291  4:12
27  Edwin van AlphenDynamica46.19M35   14.250  4:13
28  Gerard van de MaleWestkapelle46.29M45   14.199  4:14
29  Jeroen de NoodDynamica46.38Mse   14.153  4:14
30  Ronny DekkerMeliskerke46.47Mse   14.108  4:15
31  Marius BesuijenDynamica47.20M45   13.944  4:18
32  Gerben van de BliekGoes47.29Mse   13.900  4:19
33  Leon ZuidhofOostkapelle47.41M35   13.841  4:20
34  Henk LousDynamica47.48M55   13.808  4:21
35  John van NunenMiddelburg47.50M35   13.798  4:21
36  Cor de RidderDynamica47.56M35   13.769  4:21
37  Johan KarelseHeinkenszand48.12M35   13.693  4:23
38  Ewald ProvoostBiggekerke48.27M35   13.622  4:24
39  Jan-Willem FlorieVlissingen48.39Mse   13.566  4:25
40  Herman de GraveDynamica48.41Mse   13.557  4:26
41  Floris Jan KooleDynamica48.43M35   13.548  4:26
42  Jurjen SwiersVlissingen48.45M45   13.538  4:26
43  Pieter van HorssenDynamica48.53M65   13.502  4:27
44  Erwin van de LindeVlissingen50.02M35   13.191  4:33
45  Ronnie KrockeOost-Souburg50.21M55   13.108  4:35
46  Albert PlatteeuwScheldesport50.24M45   13.095  4:35
47  Jaap van der VeenScheldesport50.36M45   13.043  4:36
48  Jacky LuitwielerDynamica50.39M45   13.031  4:36
49  Manfred MeulmeesterDynamica50.49M45   12.988  4:37
50  Jan Willem MeeuwseKwadendamme50.51M45   12.979  4:37
51  Peter DekkerDynamica50.53M35   12.971  4:38
52  Nadine de WildeAV'5650.55Vse   12.962  4:38
53  Duncan LauVlissingen51.25M35   12.836  4:40
54  Piet de VisserWielingen51.43M55   12.762  4:42
55  Kees StaalAagtekerke51.58M35   12.700  4:43
56  Patrick IerselGoes52.26M45   12.587  4:46
57  Walther MurreScheldesport52.44M45   12.516  4:48
58  Winifred FranseVlissingen52.46M45   12.508  4:48
59  Jan HoeveWielingen52.57M65   12.465  4:49
60  Remco KapteijnAV'5653.05M35   12.433  4:50
61  Sandra JoziasseVlissingen53.10V35   12.414  4:50
62  Arthur PouwelseMiddelburg53.12M45   12.406  4:50
63  Denise van WeeldenGoes53.15Vse   12.394  4:50
64  Eddy SmitDelta Sport54.16M65   12.162  4:56
65  Wim TabakVlissingen54.34M45   12.095  4:58
66  Aswin KoningsDynamica54.57M45   12.011  5:00
67  Jaap JanseDynamica55.16M65   11.942  5:01
68  Jannie de VriesDynamica55.31V45   11.888  5:03
69  Sicco JongmaMiddelburg55.34M45   11.878  5:03
70  Elbert SimonseAagtekerke55.36Mse   11.871  5:03
71  Ron DellebekeDynamica55.57M55   11.796  5:05
72  Petra VerhulstWestkapelle56.42V45   11.640  5:09
73  Corina LievenseMiddelburg56.44V35   11.633  5:09
74  Peter Dijkwels-Heer Arendskerke57.08M35   11.552  5:12
75  Martin de NooijerKoudekerke57.10M55   11.545  5:12
76  Marjan HamelinckRKHAV57.13V35   11.535  5:12
77  John GuequierreDynamica57.18M55   11.518  5:13
78  Kees van der HeijdenVlissingen57.22M45   11.505  5:13
79  Janet van de GriendVlissingen57.38V45   11.452  5:14
80  Ineke TempelaarDynamica58.37V45   11.260  5:20
81  Paul PellikaanDynamica59.10M65   11.155  5:23
82  Chris de KoeVlissingen1.00.11M65   10.966  5:28
83  Gerard RommersDynamica1.00.55M65   10.834  5:32
84  Frank YdemaRotterdam1.01.47Mse   10.682  5:37
85  Regina VerhageDynamica1.02.08V45   10.622  5:39
86  Ina WillemseSint Janskerke1.02.30V45   10.560  5:41
87  Job de GreeveDelft1.03.03M45   10.468  5:44
88  Maartje KasteleinVlissingen1.03.30Vse   10.394  5:46
89  Lena KleingeldVlissingen1.04.43V45   10.198  5:53
90  Anke FranseVlissingen1.06.09V45   9.977  6:01
91  Stefan van de DriesHeinkenszand1.06.22Mse   9.945  6:02
92  Lenie van KlevenVlissingen1.08.04V45   9.696  6:11
93  Lex van BuurenGoes1.08.24M45   9.649  6:13
94  Tamara SchöninghMiddelburg1.15.36V35   8.730  6:52
95  Cynthia MullerMiddelburg1.15.37Vse   8.728  6:52
Mannen: 73 (76.84%) => M35=19 - M45=24 - M55=7 - M65=7 - Mse=16
Vrouwen: 18 (18.95%) => V35=4 - V45=9 - Vse=5
Jongens: 4 (4.21%) => JoA=4
2.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Ruden GrimLewedorp9.16Mse   16.835  3:34
2  Willem de KorteDynamica9.33Mse   16.335  3:40
3  Joel AafjesAV'569.39Mse   16.166  3:43
4  Jermaine LuitwielerVlissingen9.50Mse   15.864  3:47
5  Kris de KreekScheldesport10.07JoB   15.420  3:53
6  Bart BalkenendeAV'5610.22JoB   15.048  3:59
7  Dennis ThuyRKHAV10.27JoB   14.928  4:01
8  Floris HuighWielingen10.28JoB   14.904  4:02
9  Patrick de VosAV'5610.44Mse   14.534  4:08
10  Jasper ZuidhofAV'5611.07Mse   14.033  4:17
11  Henk LeeftinkDynamica11.17Mse   13.826  4:20
12  Rien de WildeAV'5611.37Mse   13.429  4:28
13  Gilles GruslinSleidinge12.03JoB   12.946  4:38
14  Mirthe OverkampUtrecht12.06Vse   12.893  4:39
15  Jos de KreekScheldesport12.22Mse   12.615  4:45
16  Sanne van MourikDelta Sport12.48Vse   12.188  4:55
17  Stefan de BlockRKHAV12.51Mse   12.140  4:57
18  Fieke de BrouwerRKHAV13.05MeB   11.924  5:02
19  Emma van MourikDelta Sport13.34Vse   11.499  5:13
20  Esther van SluijsKloetinge14.08Vse   11.038  5:26
21  Anita de NooijerDynamica14.54Vse   10.470  5:44
22  Angelique HarinckDynamica15.22Vse   10.152  5:55
23  Isabel MichielsenTerneuzen15.43MeB   9.926  6:03
24  Esther HokkeVlissingen16.57Vse   9.204  6:31
25  George SchanckWielingen17.24Mse   8.966  6:42
26  Judith den BoerMiddelburg17.40Vse   8.830  6:48
27  Silvia SwartsMiddelburg18.13Vse   8.564  7:00
28  Natascha de LangeMiddelburg18.30Vse   8.432  7:07
Mannen: 11 (39.29%) => Mse=11
Vrouwen: 10 (35.71%) => Vse=10
Jongens: 5 (17.86%) => JoB=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.118 seconden nodig om deze lijst met 123 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens C   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Ridder       Rens de    99 736 Dynamica     0:07:45  
002 Verhage      Joram      99 769 Dynamica     0:08:13  
003 Harinck      Sergio     99 768 Dynamica     0:08:15  
004 Dierkx       Mike       99 685 Scheldesport 0:08:17  
005 Josse        D'Hondt    99 606 Maldegem B   0:08:30  
006 Dobbelaer    Robbe de   0  505 Adegem B     0:08:40  
007 Damme        Teun van   00 754 Wielingen    0:08:48  
008 Tollenaar    Micha      00 553 Scheldesport 0:08:50  
009 Wege         Ivar v d   99 647 Scheldesport 0:08:54  
010 Witte        Eskil de   99 704 St Laureins  0:09:05  
011 Haverbeke    Emiel van  99 686 Adegem B     0:09:53  
012 Lille        Ilian      99 512 Maldegem B   0:10:02  
013 Lindhout     Siem       00 770 Delta Sport  0:10:04  
014 Heemst       Jop van    99 642 Flakkee      0:10:11  
015 Konings      Sylvan     00 694 Dynamica     0:10:15  
016 Verburg      Menno      00 520 Dynamica     0:10:20  
017 Keurhorst    Peter      99 643 Flakkee      0:10:48  
 
Meisjes C   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kreek        Maaike de  99 776 Scheldesport 0:08:42  
002 Boutens      Amber      99 775 Scheldesport 0:08:57  
003 Waard        Eveline de 00 778 Delta Sport  0:09:31  
004 Bottelier    Yara       99 507 Knesselare B 0:09:43  
005 Lodder       Judith     99 784 Flakkee      0:09:57  
006 Campe        Amber      00 522 St Laureins  0:10:22  
007 Thuy         Margot     99 777 RKHAV        0:10:36  
008 Dieren       Judith van 00 783 Flakkee      0:10:38  
 
Jongens D   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Leng         Paavo de   01 789 Dynamica     0:07:56  
002 Petersen     Bezuayehu  01 562 AV'56        0:08:08  
003 Petersen     Bereket    01 563 AV'56        0:08:10  
004 Graaf        Robert de  02 794 AV'56        0:08:20  
005 Kapteijn     Stef       02 793 AV'56        0:08:33  
006 Nefs         Emiel      01 788 Dynamica     0:08:52  
007 Roos         Matthijs   02 702 AV'56        0:09:12  
008 Kruisifikx   Thomas     01 785 Scheldesport 0:09:22r 
009 Jozwiak      Daniel     00 495 Vlissingen   0:10:00  
010 Houwelingen  Paul van   01 790 Dynamica     0:10:07  
011 Vusser       Lucas de   02 615 Lovendegem B 0:10:13  
 
Meisjes D   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Heikoop      Iris       01 805 Delta Sport  0:09:29  
002 Winkels      Julia      01 809 Flakkee      0:09:34  
003 Klinken      Anique v   02 803 Delta Sport  0:09:37  
004 Smits        Veerle     02 808 AV'56        0:09:55  
005 Lange        Nikita de  01 802 Dynamica     0:10:06  
006 Geldof       Jasmijn    02 801 Dynamica     0:10:09  
007 Pellaers     Maud       02 700 AV'56        0:10:18  
008 Lelie        Fien       02 797 RKHAV        0:10:27  
009 Sommeijer    Lynn       02 691 Dynamica     0:11:00  
010 Niemantsverd Amy        01 796 RKHAV        0:11:04  
011 Hulsken      Nikita     02 502 Delta Sport  0:11:06  
012 D'Hont       Nelle      01 526 Maldegem B   0:11:21  
 
Jongens pA2 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Zerbib       Rafael     03 616 Dynamica     0:03:39  
002 Maat         Ralph de   03 646 Scheldesport 0:03:41  
003 Dobbelaer    Raf de     03 504 Adegem B     0:03:49  
004 Jaeger       Mikay de   03 611 Zuiddorp     0:04:00  
005 Baas         Ivo        03 695 Delta Sport  0:04:03  
006 Karelse      Ryan       03 765 AV'56        0:04:06  
007 Kramer       Sven       03 764 AV'56        0:04:23  
008 Anceaux      Daniel     03 810 Scheldesport 0:04:27  
009 Os           Martijn va 03 813 RKHAV        0:04:30  
010 Vierbergen   Mats       03 812 RKHAV        0:04:34  
011 Dees         Tom        03 513 Goes         0:04:36  
012 Jellema      Merijn     03 519 Dynamica     0:04:40  
 
Jongens pA1 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 824 AV'56        0:03:48  
002 Delmotte     Falco      03 782 Bassevelde B 0:03:59  
003 Cockheyt     Jen        04 537 Ertvelde B   0:04:18  
004 Vermeize     Dante      04 511 Bassevelde B 0:04:33  
005 Wisse        Thom       04 517 Dynamica     0:04:38  
006 Herwegh      Karsten    04 822 RKHAV        0:04:43  
007 Koens        Jovi       04 619 AV'56        0:04:48  
008 Simonse      Jesper     04 576 Goes         0:04:57  
 
Meisjes pA2 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 818 Delta Sport  0:03:43  
002 Fertoute     Elaine     03 820 Delta Sport  0:04:01  
003 Goudswaard   Ilse       03 819 Delta Sport  0:04:12  
004 D'Hont       Dauwe      03 612 Maldegem B   0:04:14  
005 Acker        Emma van   03 814 RKHAV        0:04:16  
006 Exter        Eva den    03 815 RKHAV        0:04:19  
007 Daalen       Tamar van  03 821 AV'56        0:04:21  
008 Gils         Noelle van 03 518 Dynamica     0:04:52  
 
Meisjes pA1 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Haar         Dana ter   04 825 Dynamica     0:03:59  
002 Joossens     Nynke      04 599 Dynamica     0:04:08  
003 Verschuren   Suzanne    04 826 Scheldesport 0:04:25  
004 Eetvelt      Katja van  04 827 RKHAV        0:04:31  
005 Hulsken      Isabelle   04 501 Delta Sport  0:04:46  
006 Lievense     Carmen de  04 503 Dynamica     0:04:50  
007 Coppieters   Jenna      04 828 RKHAV        0:04:55  
008 Boschloo     Noa        22 494 Dynamica     0:04:59  
009 Kraker       Pascalle d 04 561 Dynamica     0:05:02  
 
Jongens pB  1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 832 Dynamica     0:03:54  
002 Baar         Remco de   05 604 AV'56        0:03:57  
003 Goethem      Maxim van  05 831 RKHAV        0:04:02  
004 Koole        Silvain    05 508 Oostkapelle  0:04:04  
005 Behrens      Marlon     05 500 Dynamica     0:04:06  
006 Linde        Yessin v d 05 499 Dynamica     0:04:08  
007 Kapteijn     Mart       05 835 AV'56        0:04:10  
008 Zuidhof      Noel       05 608 Dynamica     0:04:37  
009 Zuidhof      Chris      05 607 Dynamica     0:04:44  
010 Wynsberge    Obe van    05 578 Eeklo B      0:04:48  
011 Kerybin      Romain     05 515 Dynamica     0:04:55  
 
Jongens pC  1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Verschuren   Niels      06 842 Scheldesport 0:04:24  
002 Koole        Stijn      06 579 Dynamica     0:04:30  
003 Faas         Milan      06 623 Scheldesport 0:04:39  
004 Koole        Lauran     06 510 Oostkapelle  0:04:41  
005 Maat         Fabian de  06 645 Scheldesport 0:04:46  
006 Marie        Mattias    06 498 Dynamica     0:04:53  
007 Zandstra     Lucas      07 841 Scheldesport 0:05:18  
008 Hecke        Warre      07 586 Eeklo B      0:05:22  
009 Vael         Luca          497 Dynamica     0:05:24  
010 Dees         Rody       06 552 AV'56        0:05:26  
011 Westen       Menno van  06 603 AV'56        0:05:28  
012 Keymel       Ruben      07 575 Scheldesport 0:05:30  
 
Meisjes pB  1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Graaf        Amy de     05 839 AV'56        0:04:03  
002 Lorier       Lisanne    05 837 Dynamica     0:04:07  
003 Keijmel      Mirthe     25 836 Scheldesport 0:04:22  
004 Fertoute     Lilian     05 838 Delta Sport  0:04:44  
005 Sluijs       Femke van  05 697 AV'56        0:05:05  
006 Koole        Hilde      05 560 Dynamica     0:05:08  
007 Wulf         Elise de   05 601 Waarschoot B 0:05:10  
008 Geus         Emma de    05 840 AV'56        0:05:15  
009 Pellaers     Fenne      05 698 AV'56        0:05:24  
 
Meisjes pC  1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Karelse      Yara       06 847 AV'56        0:04:33  
002 Vervaet      Ilja       04 496 SMO          0:04:35  
003 Dikkenberg   Inke v d   06 849 AV'56        0:04:36  
004 Luijk        Zoe van    06 846 AV'56        0:04:41  
005 Kraker       Yasmine de 06 559 Dynamica     0:04:46r 
006 Zuidhof      Dagmar     06 589 Dynamica     0:04:49  
007 Laloo        Maud       06 593 Zomergem B   0:04:51  
008 Daalen       Lois       06 845 AV'56        0:04:59  
009 Koole        Florence   08 509 Oostkapelle  0:05:01  
010 Wilde        Jelke de   07 594 Eeklo B      0:05:03  
011 Exter        Ann den    06 843 RKHAV        0:05:12r 
012 Lorier       Floor      06 536 Dynamica     0:05:18  
013 Luijk        Tess van   07 844 AV'56        0:05:29  
014 Simonse      Marit      06 696 AV'56        0:05:35  
015 Gils         Sara van   08 514 Dynamica     0:05:37  
016 Geus         Brigitte d 07 557 AV'56        0:06:05  

Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
 
   Hse  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schrier      David      048 Dynamica    126 086 120 150     126     0 0608  5
 2 Meeuwse      Robbert    005 AV'56       097 091 111     115 094 103 5 0525  6
 3 Staal        Tommy      058 AV'56       150             150     150 0 0450  3
 4 Kok          Martijn de 082 Dynamica        126 150         150     0 0426  3
 5 Harmes       Erwin      003 Dynamica    141 141         141         0 0423  3
 6 Wolfert      Eric       047 Flakkee     103 080         111 120     0 0414  4
 7 Caspel       Wouter van 174 Dynamica            133 126         115 0 0374  3
 8 Adan         Erwin      004 AV'34       133                     141 0 0274  2
 9 Grim         Ruden      230 Eindhoven At            141 133         0 0274  2
10 Nevel        Angelo van 046 Koolkerke   091 053         088         0 0232  3
11 Visser       Bart       139 Serooskerke         060 076         070 0 0206  3
12 Hoosemans    Ruud       067 Dynamica        094 076                 0 0170  2
13 Woestijne    Rinus vd   258 Middelburg      047 057 056             0 0160  3
14 Pleijte      Tim        101 Dynamica        150                     0 0150  1
15 Schrier      Michel     160 Dynamica            141                 0 0141  1
16 Raeymaecker  Karl de    072 ATAC            133                     0 0133  1
17 Noorden      Huub van   365 Goes                            133     0 0133  1
18 Buijse       Matti      186 as Rieme                    126         0 0126  1
19 Schrier      Michel     103 Dynamica        111                     0 0111  1
20 Wilde        Michael de 373 SMO                                 111 0 0111  1
21 Loubergen    Bram van   096 ACW             103                     0 0103  1
22 Jacobse      Leon       241 Dynamica                103             0 0103  1
23 Arensman     Johnny     359 Flakkee                         100     0 0100  1
24 Linden       Crum v d   269 Dynamica                            097 0 0097  1
25 Broeke       Erwin v d  049 Axel        088                         0 0088  1
26 Boks         Jorim de   199 Dynamica                            088 0 0088  1
27 Dobbelaer    Dimitri    075 ACW             084                     0 0084  1
28 Leeuw        Danny de   366 AV'56                           084     0 0084  1
29 Jacobse      Maurice    243 Dynamica                078             0 0078  1
30 Bloem        Vincent    364 Voorne Atlet                    076     0 0076  1
31 Cappaert     Fredric    104 ACW             074                     0 0074  1
32 Vos          Robin de   071 AV'56           068                     0 0068  1
33 Berg         Ruben v d  369 Bruinisse                       068     0 0068  1
34 Mey          Liam de    092 RKHAV           066                     0 0066  1
35 Goedhart     Freek      371 Dirksland                       064     0 0064  1
36 Nood         Jeroen de  392 Dynamica                            062 0 0062  1
37 Dekker       Ronny      001 Meliskerke                          061 0 0061  1
38 Uitterhoeve  Johnny     238 Goes                026 035             0 0061  2
39 Morter       Philip     105 ACW             059                     0 0059  1
40 Uitterhoeve  Johnny     167 Goes                        059         0 0059  1
41 Bliek        Gerben v d 393 Goes                                059 0 0059  1
42 Moerland     Marcel     171 Krabbendijke        058                 0 0058  1
43 Bouman       David      068 Flakkee         057                     0 0057  1
44 Versprille   Jordy      052 Breskens    052                         0 0052  1
45 Florie       Jan-Willem 388 Vlissingen                          052 0 0052  1
46 Uitterhoeve  Marcel     192 s'H Arendske                051         0 0051  1
47 Grave        Herman de  374 Dynamica                            051 0 0051  1
48 Verhaagen    Ruben      223 Goes                    050             0 0050  1
49 Uitterhoeve  Stan       168 s-HArendsker        005     044         0 0049  2
50 Goud         Pieter     136 Oostdijk            047                 0 0047  1
51 Visser       Johan de   109 Hylas           045                     0 0045  1
52 Boonman      Marius     135 Heinkenszand        042                 0 0042  1
53 Heij         Alex       006 Sommelsdijk 038                         0 0038  1
54 Steketee     Maurice    138 Middelburg          036                 0 0036  1
55 Simonse      Elbert     391 Aagtekerke                          025 0 0025  1
56 Moerland     Marc-Jan   170 Krabbendijke        019                 0 0019  1
57 Meynkens     Birgen     143 AV'56               017                 0 0017  1
58 Ydema        Frank      271 Rotterdam                           016 0 0016  1
59 Dries        Stefan v d 395 Heinkenszand                        014 0 0014  1
60 Groen        Patrick de 148 Lewedorp            011                 0 0011  1
61 Vossen       Remco      141 Goes                007                 0 0007  1
62 Simonse      Elbert     251 Aagtekerke              007             0 0007  1
63 Nijhoff      Roy        137 Middelburg          005                 0 0005  1
64 Dingemanse   Erwin      146 Vlissingen          005                 0 0005  1
65 Katsman      Jan-Peter  149 Middelburg          005                 0 0005  1
66 Suylekom     Rogier van 152 Middelburg          005                 0 0005  1
67 Wel          Rikkert vd 191 Goes                    005             0 0005  1
68 Hiest        K          220 Renesse                 005             0 0005  1
69 Straten      Andreas    246 Domburg                 005             0 0005  1
70 Schot        Simon      247 Goes                    005             0 0005  1
starts  101
 
   H35  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Maarten    057 Kapelle     107 097 126     120 115     0 0565  5
 2 Goudswaard   Niels      011 Delta Sport 120     115 111 103     107 0 0556  5
 3 Smit         Chris de   013 RKHAV       082 072 094 097 097 091     5 0466  6
 4 Jaeger       Edwin de   014 RKHAV       086 078 084 091 094     100 5 0460  6
 5 Kool         Pascal     015 Scheldesport078 060 086 094 100 086     5 0449  6
 6 Hamer        Michael de 061 Hoek        074 061 082 107     097     0 0421  5
 7 Karelse      Johan      042 Heinkenszand070 055 072 074 078     054 5 0354  6
 8 Verhage      Arjo       012 Dynamica    072     088     086     091 0 0337  4
 9 Alphen       Edwin van  010 Dynamica    063 048 059 061 074     064 5 0326  6
10 Lange        Marcel de  043 Dynamica    059 041 050 052 064 066     5 0296  6
11 Wieland      Niek       050 Axel        060 043 054 049 072         0 0278  5
12 Buijck       Michel     232 Dynamica    062 050     080         086 0 0278  4
13 Witte        Andreas    094 Terneuzen   061 052 070     076         0 0259  4
14 Sparrentak   Wim van    154 Dynamica            100 133             0 0233  2
15 Janse        Micha      151 Dynamica            063 064         082 0 0209  3
16 Ridder       Cor de     089 Dynamica                    070 074 055 0 0199  3
17 Lelie        Martin     016 RKHAV       040 014 027 016 053 052     5 0193  6
18 Zuidhof      Leon       158 Oostkapelle         052 058         058 0 0168  3
19 Arens        Edwin      219 Kruiningen          078 086             0 0164  2
20 Kapteijn     Remco      008 AV'56       058     044             032 0 0134  3
21 Foubert      Tom        084 ACW             120                     0 0120  1
22 Wiesner      Ralph      254 Dynamica                120             0 0120  1
23 Ridderhof    Michel     164 Middelburg          051     068         0 0119  2
24 Louws        Kees       252 Middelburg              040         078 0 0118  2
25 Ravia        John       200 Delta Sport             115             0 0115  1
26 Rabout       Theo       040 Wielingen   100                         0 0100  1
27 Vermeulen    Sven       169 Vlissingen      051 049                 0 0100  2
28 Limbergen    Peter van  120 AV'56               097                 0 0097  1
29 Dijkman      Cees       205 B Haamstede             084             0 0084  1
30 Simonse      Berry      085 AV'56           036 046                 0 0082  2
31 Vermeulen    Sven       108 Vlissingen                  082         0 0082  1
32 Hoepen       Steven van 009 avvn        050     031                 0 0081  2
33 Ridder       Cor de     226 Dynamica        037     047             0 0074  2
34 Govaert      David      078 ACW             070                     0 0070  1
35 Dijkstra     Seth       118 Middelburg          037 030             0 0067  2
36 Goethem      Filip van  077 ACW             063                     0 0063  1
37 Blok         Marc       175 Heinkenszand        062                 0 0062  1
38 Beije        Arjan      231 Delta Sport             062             0 0062  1
39 Bal          Leon       368 Bruinisse                       061     0 0061  1
40 Nunen        John van   069 Middelburg                          056 0 0056  1
41 Peter de                111 Axel            056                     0 0056  1
42 Boogaard     Wilco      253 Middelburg              055             0 0055  1
43 Koole        Floris Jan 176 Dynamica            053                 0 0053  1
44 Provoost     Ewald      383 Biggekerke                          053 0 0053  1
45 Kempe        Martin     367 Delta Sport                     051     0 0051  1
46 Koole        Floris Jan 375 Dynamica                            050 0 0050  1
47 Linde        Erwin v d  272 Vlissingen                          047 0 0047  1
48 Openeer      Remie      240 AV'56                   044             0 0044  1
49 Paulusse     Dick       041 Loopgroep ZO043                         0 0043  1
50 Vervaet      Patrick    063 RKHAV           042                     0 0042  1
51 Graaf        Caio de    187 Delta Sport             042             0 0042  1
52 Hoefnagels   Jos        088 Hulst           040                     0 0040  1
53 Wee          Michel de  121 Yerseke             040                 0 0040  1
54 Dekker       Peter      382 Dynamica                            040 0 0040  1
55 Stas         Pieter     091 St Niklaas      039                     0 0039  1
56 Duncan       Lau        124 Vlissingen                          039 0 0039  1
57 Widt         Martijn de 207 Delta Sport             039             0 0039  1
58 Staal        Kees       381 Aagtekerke                          037 0 0037  1
59 Vlieger      Richard de 180 AV'56               034                 0 0034  1
60 Velkers      Michel     216 AV'56                   034             0 0034  1
61 Dijkwel Pete            380 s-HArendsker                        023 0 0023  1
62 Bosch        Marc       255 Heinkenszand            022             0 0022  1
63 Bakker       Gertjan    172 AV'56               021                 0 0021  1
64 Paulusse     Nick       250 Vlissingen              020             0 0020  1
65 Munnik       Leon de    239 Delta Sport             019             0 0019  1
66 Meese        Helmut     079 ACW             016                     0 0016  1
67 Pellecrom    Melvin     210 Hoogerheide             015             0 0015  1
68 Dieleman     Ruben      117 Krabbendijke        014                 0 0014  1
69 Schoemaker   Johan      181 Oostdijk            013                 0 0013  1
70 Kievits      Martin     189 Delta Sport             013             0 0013  1
71 Delzenne     Mart-Jan   116 Krabbendijke        012                 0 0012  1
72 Vercouteren  Ivan       087 ACW             011                     0 0011  1
73 Braber       John       218 Renesse                 011             0 0011  1
74 Goeman       Filip      115 Waarschoot      007                     0 0007  1
75 Tufenacker   Daan       119 Breda               005                 0 0005  1
76 Adriaanse    Marcel     165 Middelburg          005                 0 0005  1
77 Meulenberg   Jakobus    177 AV'56               005                 0 0005  1
78 Sonke        Robert     208 Middelburg              005             0 0005  1
starts  155
 
   H45  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Thuy         Benny      024 RKHAV       111 082 107     107 103     0 0510  5
 2 Balkenende   Peter      019 AV'56       084 064 091 088         076 0 0403  5
 3 Pruijsers    Martin     051 Dynamica    076 058 074     080 082 084 5 0401  6
 4 Mourik       Piet van   021 Delta Sport 068 049 066 068 084 080 080 15 0395  7
 5 Platteeuw    Albert     027 Scheldesport055 030 045 045 061 063 045 15 0284  7
 6 Cappon       Erik       055 Wielingen   094 076 103                 0 0273  3
 7 Veen         Jaap van d 029 Scheldesport047 029 048 046 066     044 5 0256  6
 8 Meeuwse      JanWillem  022             053     038 014 058 059 041 5 0254  6
 9 Ruelle       Edwin de l 025 RKHAV       115 088                     0 0203  2
10 Staal        Archie     059 Delta Sport 064     061 063             0 0188  3
11 Meulmeester  Manfred    065 Dynamica        022 030     062     042 0 0156  4
12 Vos          Wilko de   070 AV'56           062             088     0 0150  2
13 Broeke       Rian v d   155 Dynamica            068             072 0 0140  2
14 Willemse     Robert     270 Rotterdam At                        133 0 0133  1
15 Besuijen     Marius     184 Dynamica                072         060 0 0132  2
16 Knibbelere   Berry      028 Scheldesport039 015 022     049         0 0125  4
17 Murre        Walther    030 Scheldesport042 019     025         035 0 0121  4
18 Wortmans     Douwe      110 Axel            021     031 056         0 0108  3
19 Postma       Dennis     372 Flakkee                         107     0 0107  1
20 Luitwieler   Jackey     002 Dynamica                        062 043 0 0105  2
21 Meeuwse      Jos        020 Dynamica        044 056                 0 0100  2
22 Hederik      Bert       190 avvn                    100             0 0100  1
23 Belzen       Niek van   112 Axel            032         063         0 0095  2
24 Poorter      Yves de    183 Knokke                      091         0 0091  1
25 Buter        Wim        023 Scheldesport049 035                     0 0084  2
26 Depoorter    Yves       060 Knokke      080                         0 0080  1
27 Lauwers      Peter      026 RKHAV       051 025                     0 0076  2
28 Dobbelaere   Jan        358 SMO                                 074 0 0074  1
29 Dijk         Ron        370 Flakkee                         070     0 0070  1
30 Huffel       William v  039 ZottegemAtl 066                         0 0066  1
31 Verbrugge    GertJan    209 AV'56                   066             0 0066  1
32 Slabbekoorn  John       126 Kapelle             064                 0 0064  1
33 Male         Gerard vd  157 Westkapelle                         063 0 0063  1
34 Uiterlinden  Karel      227 Spirit                  060             0 0060  1
35 Roose        Marcel     053 Breskens    057                         0 0057  1
36 Noorden      Bart van   178 AV'56               055                 0 0055  1
37 Branden      Frank      102 St Jansteen     054                     0 0054  1
38 Reijntjes    Ludolf     221 Delta Sport             053             0 0053  1
39 Verhaagen    Hans       222 AV'56                   051             0 0051  1
40 Walpot       Johan      354                                 050     0 0050  1
41 Swiers       Jurjen     083 Vlissingen                          049 0 0049  1
42 Bavel        Adrie van  362 Delta Sport                     049     0 0049  1
43 Locht        Dirk de    080 ACW             046                     0 0046  1
44 Kotvis       Bram       188 Delta Sport             043             0 0043  1
45 Vermeire     Fred       018 Wielingen   041                         0 0041  1
46 Iersel       Patrick va 173 Goes                041                 0 0041  1
47 Haevere      Danny van  074 ACW             038                     0 0038  1
48 Geus         Hans       212 AV'56                   038             0 0038  1
49 Iersel       Patrick    389 Goes                                036 0 0036  1
50 Franse       Winifred   007 Vlissingen                          034 0 0034  1
51 Bulcke       Koen v d   090 St Niklaas      034                     0 0034  1
52 Feijter      Co de      201 Delta Sport             032             0 0032  1
53 Pouwels      Arthur     267 Middelburg                          031 0 0031  1
54 Berge        Cor v d    123 Goes                018 012             0 0030  2
55 Tabak        Wim        134 Vlissingen                          029 0 0029  1
56 Zondervan    Gerwin     127 Kapelle             028                 0 0028  1
57 Konings      Aswin      198 Dynamica                            028 0 0028  1
58 Pouwelse     Arthur     249 Middelburg              028             0 0028  1
59 Damme        Ko van     225 AV'56                   027             0 0027  1
60 Grave        Pascal de  113 Westdorpe       026                     0 0026  1
61 Jongma       Sicco      386 Middelburg                          026 0 0026  1
62 Scheffers    John       197 Delta Sport             024             0 0024  1
63 Louter       Willem     064 RKHAV           008 015                 0 0023  2
64 Beijl        Rob van de 194 Delta Sport             023             0 0023  1
65 Heijden      Kees vd    378 Vlissingen                          020 0 0020  1
66 Dhanis       Gino       081 Hulst           018                     0 0018  1
67 Vos          Arjan de   195 Delta Sport             018             0 0018  1
68 Schlarman    Ben        114 St Jansteen     017                     0 0017  1
69 Greeve       Job de     142 Delft                               015 0 0015  1
70 Swiers       Jurjen     093 Vlissingen      013                     0 0013  1
71 Buuren       Lex van    390 Goes                                013 0 0013  1
72 Schell       Erwin      211 Delta Sport             009             0 0009  1
73 Engel        Theo       261 Zierikzee               006             0 0006  1
74 Goedegebuure Leo        125 s-HArendsker        005                 0 0005  1
75 Poortman     Arjen      182                         005             0 0005  1
76 Kramer       Renee      185 Delta Sport             005             0 0005  1
77 Hart         Dick       196 Delta Sport             005             0 0005  1
78 Maas         Johan van  204 Amsterdam               005             0 0005  1
79 Bavel        Adrie van  215 Delta Sport             005             0 0005  1
80 Janse        Wim        234 Souburg                 005             0 0005  1
81 Regt         Martin de  256 AV'56                   005             0 0005  1
82 Altman       Rob        260 Den Haag                005             0 0005  1
83 Groote       Hans de    044 Aardenburg  001                         0 0001  1
84 Brouwers     Johan      106 Ossenisse       001                     0 0001  1
85 Kempen       Paul van   357 Flakkee                         001     0 0001  1
starts  146
 
   H55  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lous         Henk       031 Dynamica    056 028 025     057 060 057 5 0263  6
 2 Dellebeke    Ron        032 Dynamica    048 033 033     052 001 024 5 0195  6
 3 Visser       Piet de    033 Wielingen   046     032         055 038 0 0171  4
 4 Guiljam      Jan        129 LG A Sigter         080 070             0 0150  2
 5 Tempelaar    Wim        214 Dynamica                017 055 057     0 0129  3
 6 Botman       Kobus      107 Dynamica        009     005 046 048     0 0108  4
 7 Krocke       Ronnie     235 Souburg                 041         046 0 0087  2
 8 Nevel        Aric van   045 Koolkerke   054 031                     0 0085  2
 9 Wilde        Jan de     217 AV'56                   082             0 0082  1
10 Guequierre   John       156 Dynamica            006 005 047     021 0 0079  4
11 Hoek         Jaap       363 Stellerunner                    072     0 0072  1
12 Schaap       Rob        387 Vlissingen                          068 0 0068  1
13 Gent         Jan van    233 Spirit                  059             0 0059  1
14 Barendregt   Hans       361 Goudswaard                      058     0 0058  1
15 Zuidweg      Jan        242 Flakkee                 057             0 0057  1
16 Schaap       Rob        224 Vlissingen              054             0 0054  1
17 Dijk         Arie van   237 Flakkee                 048             0 0048  1
18 Vries        Koen de    166 Dynamica            043                 0 0043  1
19 Besuijen     Wim        229 Dynamica                033             0 0033  1
20 Frederiks    Ruud       128 s-Heerenhoek        029                 0 0029  1
21 Spoor Leo               202 Goudswaard              029             0 0029  1
22 Verwilligen  Frans      097 Hulst           027                     0 0027  1
23 Nooijer      Martin de  263 Koudekerke                          022 0 0022  1
24 Zwaan        Bas        193                         021             0 0021  1
25 Blaauw       Ebe        099 Scheldesport    020                     0 0020  1
26 Abbink       Herman     145 AV'56               020                 0 0020  1
27 Kramer       Acronius   144 AV'56               016                 0 0016  1
28 Bostelaar    Jan        244 Westkapelle             008             0 0008  1
29 Schuller     Martin     131 Kapelle             005                 0 0005  1
30 Sprinkhuizen Joost      132 Nisse               005                 0 0005  1
31 Quaak        Fred       206 Zwijndrecht             005             0 0005  1
32 Welle        Hans v d   228 Gonzalez                005             0 0005  1
33 Karelse      Wim        236 AV'56                   005             0 0005  1
34 Francke      Leo        245 Oostkapelle             005             0 0005  1
35 Sighem       Han van    257 Delta Sport             005             0 0005  1
36 Vijver       Ab van de  259 Zierikzee               005             0 0005  1
37 Vaardegem    Piet v     262 Westkapelle             005             0 0005  1
starts  61
 
   H65  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hoeve        Jan        056 Wielingen   045 024 039 036 054 056 033 15 0245  7
 2 Smit         Eddy       037 Delta Sport 044 023 024 026 050 054 030 15 0219  7
 3 Lasseur      Joop       150 Delta Sport         035 037 060         0 0132  3
 4 Pellikaan    Paul       036 Dynamica    037 010 010     045     019 0 0121  5
 5 Jong         Bauke de   162 Vet Ned             023         053     0 0076  2
 6 Beijer       Piet       066 Dynamica        012     005 048         0 0065  3
 7 Horssen      Pieter van 122 Dynamica                            048 0 0048  1
 8 Pluijlaar    Hans       034 Dynamica    035     001                 0 0036  2
 9 Schuur       Rik        035 Wielingen   036                         0 0036  1
10 Beek         Dick van   038 Wielingen   034                         0 0034  1
11 Janse        Jaap       384 Dynamica                            027 0 0027  1
12 Koe          Chris de   268 Vlissingen                          018 0 0018  1
13 Rommers      Gerard     130 Dynamica                            017 0 0017  1
14 Bastemeijer  Fred       248 Delta Sport             010             0 0010  1
15 Bosman       Gillis     153 Thor                009                 0 0009  1
16 Sandee       Henk       133 Kamperland          008                 0 0008  1
17 Joosse       Rinus      147 AV'56               005                 0 0005  1
18 Kortleve     Kees       159 AV'56               001                 0 0001  1
starts  40
 
   JA   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Feijter      Job de     098 RKHAV           115             141     0 0256  2
 2 Lelie        Michel     086 RKHAV           100             111     0 0211  2
 3 Broeke       Tim v d    140 Dynamica                            126 0 0126  1
 4 Balkenende   Luuk       265 AV'56                               120 0 0120  1
 5 Dobbelaer    Dieter     076 ACW             107                     0 0107  1
 6 Bruggencate  Jethro     379 Dynamica                            094 0 0094  1
 7 Klee         Tjark      352 Voorne Atl                      078     0 0078  1
 8 Vos          Patrick de 264 AV'56                               066 0 0066  1
starts  10
 
   MA   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dummie       Meisje     339             001                         0 0001  1
starts  1
 
   Vse  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Berge-Heij   Laurey v d 348 Flakkee     150     150 150 150 150 150 5 0755  6
 2 Wilde        Nadine de  350 AV'56       126     120 126 141     141 0 0654  5
 3 Platteeuw    Esther     349 Scheldesport133 141 141 133             0 0548  4
 4 Velde        Annemiek v 310 Delta Sport         126 115 133         0 0374  3
 5 Sonke        Ilona      327 AV'56           107 107                 0 0214  2
 6 Kort         Marlies    303                         141             0 0141  1
 7 Weinans      Saskia     334 AV'34           133                     0 0133  1
 8 Walpot       Sofie      278                                 126     0 0126  1
 9 Claes        Lotte      335 ATAC            126                     0 0126  1
10 Weelden      Denise van 394 Goes                                126 0 0126  1
11 Verwijs      Ilse       305 Delta Sport             100             0 0100  1
12 Eckhardt     Marlou     317 AV'56               097                 0 0097  1
13 Kastelein    Maartje    377 Vlissingen                          091 0 0091  1
14 Priemis      Marlies    297 Delta Sport             088             0 0088  1
15 Doe          Leonie v d 316 Waarde              088                 0 0088  1
16 Maas         Jolanda    290 AV'56                   084             0 0084  1
17 Struys       Hannelore  313 Tilburg         082                     0 0082  1
18 Muller       Cynthia    273 Middelburg                          080 0 0080  1
starts  33
 
   V35  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamelinck    Marjan     329 RKHAV           100 103 078 111 133 107 5 0559  6
 2 Versluijs    Frederique 346 Wielingen   141 150                     0 0291  2
 3 Ton          Leonie     314 Delta Sport         133 120             0 0253  2
 4 Gilst        Paola      291 AV'56               115 111             0 0226  2
 5 Joziasse     Sandra     274 Vlissingen                          133 0 0133  1
 6 Puy          Kim du     340 Terneuzen   115 001                     0 0116  2
 7 Goole        Saskia     333 AV'56           111                     0 0111  1
 8 Lievense     Corina     376 Middelburg                          111 0 0111  1
 9 Joziasse     Sandra     283 Vlissingen              107             0 0107  1
10 Schets       Bernadette 281 Zierikzee               094             0 0094  1
11 Westhuis     Karen      312 AV'56               086                 0 0086  1
12 Pajovic      Marijana   319 AV'56               084                 0 0084  1
13 Scheuning    Tamara     343 Middelburg                          082 0 0082  1
14 Dam          Ilse van   307 B Haamstede             072             0 0072  1
15 Hanse        Rebecca    294 Noordwelle              070             0 0070  1
16 Hogenstein   Petra      295 B Haamstede             068             0 0068  1
17 Obbink       Inge       292 Haamstede               064             0 0064  1
18 Aberson      Saskia     284 Pallas'93               060             0 0060  1
19 Voorham      Krista     299 Delta Sport             059             0 0059  1
20 Zande        Sandra v d 289 Delta Sport             058             0 0058  1
21 Poort        Inge v d   280 Renesse                 055             0 0055  1
starts  30
 
   V45  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Tempelaar    Ineke      331 Dynamica        103 100 086 115 141 100 5 0564  6
 2 Kleingeld    Lena       322 AVVN            094 091 063 107 120 088 5 0505  6
 3 Kleven       Lenie van  344 AVVN        103 080 082 054 100 115 084 15 0499  7
 4 Verhage      Regina     342 Dynamica    107 086 094 061 103     097 5 0492  6
 5 Allefs       Monique    341 RKHAV       120 115 111     120         0 0466  4
 6 Grim         Corina     288 Lgr Gonzalez            091 126         0 0217  2
 7 Tazelaar     Tea        330 Dynamica        091     066 001         0 0158  3
 8 Vries        Jannie de  275 Dynamica                            120 0 0120  1
 9 Verhulst     Petra      385 Westkapelle                         115 0 0115  1
10 Balkenende   Christien  345 AV'56       111                         0 0111  1
11 Koene        Ingrid     306 AV'56                   103             0 0103  1
12 Griend       Janet v d  328 Vlissingen                          103 0 0103  1
13 Boer         Digna de   304 Delta Sport             097             0 0097  1
14 Damme        Marian van 325 Hulst           097                     0 0097  1
15 Willemse     Ina        277 St Janskerke                        094 0 0094  1
16 Dorsselaer   Sandra van 324 Hulst           088                     0 0088  1
17 Franse       Anke       318 Vlissingen                          086 0 0086  1
18 Zegers       Carla      323 RKHAV           084                     0 0084  1
19 Margadant    Edith      285 Delta Sport             082             0 0082  1
20 Legerstee    Addy       282 Stelllerunne            080             0 0080  1
21 Frederiks    Ria        309 AV'56               080                 0 0080  1
22 Nachtegael   Chantal    326 Hulst           078                     0 0078  1
23 Rozendaal    Christl    287 AV'56                   076             0 0076  1
24 Wijsman      Lianne     296 Delta Sport             074             0 0074  1
25 Marchand     Lia        293 Burgh                   062             0 0062  1
26 Jonge        Marianne d 301 Delta Sport             057             0 0057  1
27 Weeland      Babs       286 Spijkenisse             056             0 0056  1
starts  54
 
   JB   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kreek        Kris de    981 Scheldesport150 141 150 150 150 150 150 15 0765  7
 2 Balkenende   Bart       985 AV'56       133 103 141 141 141 141 141 15 0720  7
 3 Thuy         Dennis     982 RKHAV       126 111 126 126 133 126 133 15 0659  7
 4 Huigh        Floris     986 Wielingen   111 115 133 133     133 126 5 0645  6
 5 Greef        Marijn de  987 Wielingen   115 100 120                 0 0335  3
 6 Lelie        Joppe      983 RKHAV       120 107                     0 0227  2
 7 Vercauteren  Sander     962 ATAC            150                     0 0150  1
 8 Verstraate   Wouter     971 Dynamica    141                         0 0141  1
 9 Rop          Michel de  964 ATAC            133                     0 0133  1
10 Bievi        Bavo       965 ATAC            126                     0 0126  1
11 Gruslin      Gilles     506 Sleidinge B                         120 0 0120  1
12 Slabbekoorn  Tim        918 Dynamica                120             0 0120  1
13 Vandenbulcke Fredrik    963 ATAC            120                     0 0120  1
starts  39
 
   MB   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Waard        Annemarie  980 Delta Sport 150 133 150 150 150 150     5 0755  6
 2 Brouwer      Fieke de   948 RKHAV           126 141     141 141 150 0 0699  5
 3 Michielsen   Isabel     979 Scheldesport141     133             141 0 0415  3
 4 Damme        Julie van  947 RKHAV           120         133         0 0253  2
 5 Vlieger      Lize de    960 ATAC            150                     0 0150  1
 6 Aerts        Paulien    961 ATAC            141                     0 0141  1
 7 Dorsselaar   Romy       940 RKHAV           115                     0 0115  1
 8 Zegers       Joba       930                 111                     0 0111  1
starts  20
 
   Hkcr Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende   Luuk       998 AV'56       150 141 141 150 150 150     5 0746  6
 2 Vos          Patrick de 999 AV'56       120 111 120 103 126 120 120 15 0621  7
 3 Zuidhof      Jasper     996 AV'56       115 115         115 126 115 0 0586  5
 4 Grim         Ruden      966 Eindh       141 126 150             150 0 0567  4
 5 Korte        Willem de  922 Dynamica                133 141 133 141 0 0548  4
 6 Wilde        Rien de    991 AV'56       097 084 103 088 107 107 107 15 0536  7
 7 Leeftink     Henk       968 Dynamica    100     107 091 111     111 0 0520  5
 8 Kreek        Jos de     928 Scheldesport    091     084 103 103 103 0 0484  5
 9 Schanck      George     970 Wielingen   084 076 088 068 094 094 097 15 0472  7
10 Block        Stefan de  952 RKHAV           082     076 100 097 100 0 0455  5
11 Luteyn       Sjaak      974 LPK Oostburg107 100 111 115             0 0433  4
12 Aafjes       Joel       904 AV'56               126 100 133         0 0359  3
13 Luteyn       Arjen      973 Wielingen   088 088 097 080             0 0353  4
14 Konings      Aswin      953 Dynamica        080 094 078 097         0 0349  4
15 Stolk        Edwin      969 Flakkee     111 107             115     0 0333  3
16 Leeftink     Wouter     995 Dynamica    103 103 115                 0 0321  3
17 Huigh        Johan      994 Wielingen   094 086 100                 0 0280  3
18 St Nicolaas  Ricardo    909 Flakkee                 126     141     0 0267  2
19 Huigh        Wim        992 Wielingen   086 078 091                 0 0255  3
20 Trigt        Bart van   924 Phanos              133 120             0 0253  2
21 Zaman        Jacques    945 Scheldesport    094     086             0 0180  2
22 Brouwer      Job de     950 RKHAV           150                     0 0150  1
23 Pollemans    Peter      910 Flakkee                 141             0 0141  1
24 Adan         Erwin      929 AV'34           133                     0 0133  1
25 Aafjes       Joel       957 AV'56                               133 0 0133  1
26 Feijter      Job de     997 RKHAV       133                         0 0133  1
27 Lelie        Michel     978 RKHAV       126                         0 0126  1
28 Luitwieler   Jermain    990 Rotterdam At                        126 0 0126  1
29 Schot        Harmen     920 Middelburg                  120         0 0120  1
30 Rop          Pieter de  937 ACW             120                     0 0120  1
31 Graaf        J M de     896 Wemeldinge                      111     0 0111  1
32 Ijzeren      Harmen van 906 Meliskerke              111             0 0111  1
33 Bouman       David      903 Flakkee                 107             0 0107  1
34 Tieleman     Henkjan    955 Flakkee                         100     0 0100  1
35 Nooijer      Bas de     899 Koudekerke              097             0 0097  1
36 Thijs        Jasper     949 RKHAV           097                     0 0097  1
37 Bloem        Vincent    911 Voorne Atlet            094             0 0094  1
38 Visser       Stefan     976 Wielingen   091                         0 0091  1
39 Priemis      Cor        917 Haamstede               082             0 0082  1
40 Westrate     Jaap       907 Yerseke                 074             0 0074  1
41 Oosse        Wim        901 Haelen                  072             0 0072  1
42 Kik          Martijn    921 Delta Sport             070             0 0070  1
43 Kreeft       Herman     908 Gilze                   066             0 0066  1
starts  110
 
   Vkcr Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Emma van   989 Delta Sport 141 094     111 141 150 133 5 0681  6
 2 Mourik       Sanne van  954 Delta Sport     091 133 120 133 141 141 5 0673  6
 3 Harinck      Angelique  972 Dynamica    133 082 120 103 115     115 5 0591  6
 4 Koole        Esther     941 AV'56           084 126 107 120     126 0 0563  5
 5 Lange        Natascha d 938 Middelburg      080 111 086 111     100 0 0488  5
 6 Visser       Marijke de 934 Phoenix         141 150                 0 0291  2
 7 Herder       Astrid den 956 AV'56           133 141                 0 0274  2
 8 Kerkhove     Shirley    944 Scheldesport    115         150         0 0265  2
 9 Aper         Aniek      951 RKHAV           120     133             0 0253  2
10 Ridder       Natascha   916 Heikant                 115 126         0 0241  2
11 Vermeu       Esther     912 R Atletiek              150             0 0150  1
12 Bogaert      Valerie v  939 ACW             150                     0 0150  1
13 Hersschens   Veronique  977 ZottegemAtl 150                         0 0150  1
14 Overkamp     Mirthe     988 Zutphen                             150 0 0150  1
15 Hopmans      Marisa     905 Spado                   141             0 0141  1
16 Tieleman     Wendy      943 Flakkee                         133     0 0133  1
17 Priemis      Marloes    919 Delta Sport             126             0 0126  1
18 Nicolai      Dorien     967 Breskens    126                         0 0126  1
19 Nooijer      Anita de   276 Dynamica                            120 0 0120  1
20 Callot       Sophie     975 Yzendijke   120                         0 0120  1
21 Simonse      Marielle   923 AV'56               115                 0 0115  1
22 Hokke        Esther     993 Vlissingen                          111 0 0111  1
23 Geertsom     Katrien va 942                 107                     0 0107  1
24 Boer         Judith de  958 Middelburg                          107 0 0107  1
25 Schreuder    Nathanja   932 Middelburg      103                     0 0103  1
26 Swarts       Silvia     984 Middelburg                          103 0 0103  1
27 Ars          Maroeska   897 AV'56                   100             0 0100  1
28 Vandenbulcke Sarah      931 ACW             100                     0 0100  1
29 Nooijer      Anita de   900 Koudekerke              097             0 0097  1
30 Vlieger      Charlotte  959 ATAC            097                     0 0097  1
31 Nijnatten    Laura      898 Koudekerke              094             0 0094  1
32 Geluk        Elvita     914 Kattendijke             091             0 0091  1
33 Spoor        Malu       915 Z Beijerland            088             0 0088  1
34 Debilloez    Pascale    936 St Niklaas      088                     0 0088  1
35 Leysen       Jessie     946 RKHAV           086                     0 0086  1
36 Klinken      Adrie van  902 Goes                    084             0 0084  1
37 Burm         Evelien    935 Hulst           078                     0 0078  1
38 Joziasse     Sandra     925 Vlissingen                  001         0 0001  1
starts  66
 
   JC   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Ridder       Rens de    736 Dynamica    150 141 150 150 150 141 150 15 0765  7
 2 Dierkx       Mike       685 Scheldesport    120 120 126 141 126 126 5 0644  6
 3 Harinck      Sergio     768 Dynamica    126 126 126     126     133 0 0637  5
 4 Wege         Ivar v d   647 Scheldesport    103 111 120 133 133 103 5 0605  6
 5 Damme        Teun van   754 Wielingen   120 107 103 115 107 120 111 15 0588  7
 6 Verhage      Joram      769 Dynamica    141     115 133         141 0 0530  4
 7 Bogaert      Bart       626 Dynamica        088 097 111 115 111     0 0522  5
 8 Jaeger       Jori de    767 RKHAV       103 097 094 107 111         0 0512  5
 9 Lindhout     Siem       770 Delta Sport 097 086 084 100 103 100 091 15 0506  7
10 Heemst       Jop van    642 Flakkee         091 088 103 100 103 088 5 0490  6
11 Keurhorst    Peter      643 Flakkee         084 091 094 097 097 082 5 0468  6
12 Konings      Sylvan     694 Dynamica        082 082 097 094     086 0 0441  5
13 Peeman       Maikel     582 Flakkee             141 141     150     0 0432  3
14 Putten       Axl van    773 AV'56       115     100         115     0 0330  3
15 Blaakman     Marijn     766 Wielingen   107 094 086                 0 0287  3
16 Vries        Jorick de  703 AV'56           133 133                 0 0266  2
17 Tollenaar    Micha      553 Scheldesport                120     107 0 0227  2
18 Colman       Thibeau    641 ACW             150                     0 0150  1
19 Tolhoek      Ezra       772 Delta Sport 133                         0 0133  1
20 Josse        D'Hondt    606 Maldegem B                          120 0 0120  1
21 Dobbelaer    Robbe de   505 Adegem B                            115 0 0115  1
22 Stas         Karel      640 ACW             115                     0 0115  1
23 ChiouaLekhli Yasseen    628 ACW             111                     0 0111  1
24 Hoepen       Stan van   774 ??          111                         0 0111  1
25 Baas         Arvin      353 Delta Sport                     107     0 0107  1
26 Lavooij      Stijn      585 AV'56               107                 0 0107  1
27 Witte        Eskil de   704 St Laureins                         100 0 0100  1
28 Haevere      Jordy van  752 ACW             100                     0 0100  1
29 Haverbeke    Emiel van  686 Adegem B                            097 0 0097  1
30 Lille        Ilian      512 Maldegem B                          094 0 0094  1
31 Dobbelaar    Brent      735 Wielingen   094                         0 0094  1
32 Verburg      Menno      520 Dynamica                            084 0 0084  1
starts  97
 
   MC   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kreek        Maaike de  776 Scheldesport150 133 150 150 150 150 150 15 0765  7
 2 Boutens      Amber      775 Scheldesport141 141 141 141 141 141 141 15 0720  7
 3 Waard        Eveline de 778 Delta Sport 133 115 126     126 133 133 5 0656  6
 4 Lodder       Judith     784 Flakkee     126 120 133 133 120     120 5 0637  6
 5 Thuy         Margot     777 RKHAV       115 103 111 115 111 126 111 15 0593  7
 6 Dieren       Judith van 783 Flakkee     120 107     120 115     107 0 0569  5
 7 Surksum      Sietske v  692 Dynamica        100 115                 0 0215  2
 8 Speelman-R   Femke      706 ATAC            150                     0 0150  1
 9 Zeeuw        Mirthe de  534 Scheldesport                133         0 0133  1
10 Bottelier    Yara       507 Knesselare B                        126 0 0126  1
11 Maris        Veerle     545 Groene Ster             126             0 0126  1
12 Lenaerts     Lorane     707 ATAC            126                     0 0126  1
13 Slabbekoorn  Nathalie   565 AV'56               120                 0 0120  1
14 Campe        Amber      522 St Laureins                         115 0 0115  1
15 Bruijn       Anouk de   687 RKHAV           111                     0 0111  1
16 Dieleman     Fleur      737 Schoondijk  111                         0 0111  1
17 Graaf        Brigitte d 781 AV'56       100                         0 0100  1
starts  50
 
   JD   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   789 Dynamica    133 150 150     141 150 150 5 0746  6
 2 Graaf        Robert de  794 AV'56       150 141 133         141 126 0 0691  5
 3 Nefs         Emiel      788 Dynamica    126 120 126 133 133 120 115 15 0653  7
 4 Kruisifikx   Thomas     785 Scheldesport120 088 120 120 120 107 107 15 0602  7
 5 Houwelingen  Paul van   790 Dynamica    115 086 111 111 115 103 100 15 0570  7
 6 Roos         Matthijs   702 AV'56           100 115     126 115 111 0 0567  5
 7 Petersen     Bezuayehu  562 AV'56                   150 150 111 141 0 0552  4
 8 Kapteijn     Stef       793 AV'56       141     141         126 120 0 0528  4
 9 Louisse      David      786 Dynamica    107 076 103 103             0 0389  4
10 Vusser       Lucas de   615 Lovendegem B            097 100     097 0 0294  3
11 Petersen     Bereket    563 AV'56                   141         133 0 0274  2
12 Schets       Wouter     701 AV'56           133             133     0 0266  2
13 Blaakman     Joris      567 Breskens    103     097                 0 0200  2
14 Harthoorn    Patrick    568 Kapelle             100         097     0 0197  2
15 Bakker       Jordi      622 Scheldesport    072         107         0 0179  2
16 Hofland      David      795 Wielingen   097 074                     0 0171  2
17 Vanardennen  Daniel     547 Energie                 126             0 0126  1
18 Govaert      Arno       751 ACW             126                     0 0126  1
19 Hassell      Marlon     320 Dynamica        120                     0 0120  1
20 Verbrugge    Mees       546 AV'56                   115             0 0115  1
21 Noppe        Arne       682 Volharding B    115                     0 0115  1
22 Zeeuw        Nathan de  533 Scheldesport                111         0 0111  1
23 Tuyls        Storm      747 ACW             111                     0 0111  1
24 Nieulande    Thomas     787 Dynamica    111                         0 0111  1
25 Spaeter      Jason      543 Middelburg              107             0 0107  1
26 Joosse       Xander     577 Dynamica            107                 0 0107  1
27 Colman       Mathisse   638 ACW             107                     0 0107  1
28 Jozwiak      Daniel     495 Vlissingen                          103 0 0103  1
29 Martens      Thijs      683 Volharding B    103                     0 0103  1
30 Waveren      Carlo van  523 AV'56                           100     0 0100  1
31 Schillings   Felix      791 Dynamica    100                         0 0100  1
32 Naudts       Michel     748 ACW             097                     0 0097  1
33 Graafschepe  Guy        566 Breskens            094                 0 0094  1
34 Landa        Tycho      620 AV'56                           094     0 0094  1
35 Hooste       Mathijs va 684 Volharding B    094                     0 0094  1
36 Huigh        Pieter     757 Breskens    094                         0 0094  1
37 Quintelier   Frederique 680 Volharding B    091                     0 0091  1
38 Cleemput     Dries van  690 RKHAV           084                     0 0084  1
39 Andries      Mathys     749 ACW             082                     0 0082  1
40 Serneels     Seppe      681 Volharding B    080                     0 0080  1
41 Locht        Wannes de  750 ACW             078                     0 0078  1
starts  89
 
   MD   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Heikoop      Iris       805 Delta Sport 150 126 150 141 150 150 150 15 0765  7
 2 Klinken      Anique v   803 Delta Sport 141 100 141 133 133 141 133 15 0704  7
 3 Winkels      Julia      809 Flakkee     115 103 126     126 133 141 5 0646  6
 4 Smits        Veerle     808 AV'56           097 133 120 141 115 126 5 0640  6
 5 Lelie        Fien       797 RKHAV       126 076 120 100 120 097 107 15 0588  7
 6 Pellaers     Maud       700 AV'56           091 103 115 115 120 111 5 0569  6
 7 Geldof       Jasmijn    801 Dynamica    111 070 111 103 111     115 5 0556  6
 8 Lange        Nikita de  802 Dynamica    103 080 097 107 103 103 120 15 0551  7
 9 Bun          Parel      800 Dynamica    097 068 115 111 100 100     5 0528  6
10 Sommeijer    Lynn       691 Dynamica        063 107 097 107 107 103 5 0526  6
11 Niemantsverd Amy        796 RKHAV       094 059 091 088 094 094 100 15 0488  7
12 Hemelaar     Maaike     799 RKHAV       100 062 094 094 097         0 0447  5
13 Anrooij      Shirin van 629 AV'56           150     150             0 0300  2
14 Coq          Louise le  753 Wielingen   107 082 100                 0 0289  3
15 Putten       Shelby van 807 AV'56       120 088                     0 0208  2
16 Daalen       Evy van    806 AV'56       133 072                     0 0205  2
17 Laere        Lieselotte 722 ACW             141                     0 0141  1
18 Meese        Paulien    721 ACW             133                     0 0133  1
19 Weijers      Jennifer   521 Energie                         126     0 0126  1
20 Hederik      Ilvia      564 Energie                 126             0 0126  1
21 Ceulemans    Dakota     666 Volharding B    120                     0 0120  1
22 Caeldries    Christine  725 ACW             115                     0 0115  1
23 Hederik      Ilvia      355 Barendrecht                     111     0 0111  1
24 ChiouaLekhli Moena      724 ACW             111                     0 0111  1
25 Smet         Emma       720 ACW             107                     0 0107  1
26 Hulsken      Nikita     502 Delta Sport                         097 0 0097  1
27 D'Hont       Nelle      526 Maldegem B                          094 0 0094  1
28 Fertache     Rana       723 ACW             094                     0 0094  1
29 Hoop         Rashmila   535 RKHAV                       091         0 0091  1
30 Wouts        Julia      540 Middelburg              091             0 0091  1
31 Wauwe        Annelore v 719 ACW             086                     0 0086  1
32 Bock         Marie de   662 Volharding B    084                     0 0084  1
33 Stas         Marie      639 ACW             078                     0 0078  1
34 Waauwe       Kato van   718 ACW             074                     0 0074  1
35 Noppe        Leonie     664 Volharding B    066                     0 0066  1
36 Puyvelde     Jana van   663 Volharding B    064                     0 0064  1
37 Buys         Thalia     632 Volharding      061                     0 0061  1
38 Moerman      Laurine    635 ACW             060                     0 0060  1
39 Dhanis       Stephanie  644 RKHAV           058                     0 0058  1
40 Heynderickx  Shady      661 Volharding B    057                     0 0057  1
41 Maere        Chadia     627 Volharding      056                     0 0056  1
starts  110
 
   JpA2 Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Ralph de   646 Scheldesport    141     150 150 150 141 0 0732  5
 2 Zerbib       Rafael     616 Dynamica            141 141 141 141 150 0 0714  5
 3 Baas         Ivo        695 Delta Sport     126 111 133 126 133 120 5 0643  6
 4 Karelse      Ryan       765 AV'56       141 120 120 115 115 103 115 15 0626  7
 5 Anceaux      Daniel     810 Scheldesport133 107 103 120 120 120 107 15 0615  7
 6 Kramer       Sven       764 AV'56       126 111 126 111 111 111 111 15 0600  7
 7 Os           Martijn va 813 RKHAV       120 100 107 103 107 100 103 15 0555  7
 8 Vierbergen   Mats       812 RKHAV       115 103 100 100 103 115 100 15 0551  7
 9 Jaeger       Mikay de   611 Zuiddorp            133 126 133     126 0 0518  4
10 Hiel         Karsten    811 RKHAV       111 094 094 094     097     0 0490  5
11 Cladder      Emanuel    609 AV'56               115         126     0 0241  2
12 Hekkers      Roan       610 AV'56               086 091             0 0177  2
13 Horssen      Thijn van  584 Goes                150                 0 0150  1
14 Schrijver    Torben de  676 Volharding B    150                     0 0150  1
15 Koeijer      Bjorn de   760 Waterlandker150                         0 0150  1
16 Dobbelaer    Raf de     504 Adegem B                            133 0 0133  1
17 Ost          Jasper     734 ACW             133                     0 0133  1
18 Noppe        Wout       677 Volharding B    115                     0 0115  1
19 Pille        Martijn    525 Flakkee                         107     0 0107  1
20 Doorn        Rick van   558 Delta Sport             107             0 0107  1
21 Vervaet      Ilja       496 SMO                                 097 0 0097  1
22 Blom         Casper     581 AV'56               097                 0 0097  1
23 Martens      Bernd      738 ACW             097                     0 0097  1
24 Dees         Tom        513 Goes                                094 0 0094  1
25 Jellema      Merijn     519 Dynamica                            091 0 0091  1
26 Prevoo       Sander     613 AV'56               091                 0 0091  1
27 Weezepoel    Jelmer     614 AV'56               088                 0 0088  1
starts  79
 
   JpA1 Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dikkenberg   Jesse v d  824 AV'56       150 150 150 150 150 150 150 15 0765  7
 2 Bruijn       Tim de     823 RKHAV       133 091 141 133 141 126     5 0679  6
 3 Herwegh      Karsten    822 RKHAV       126 100 126 141 126 115 115 15 0649  7
 4 Harthoorn    Lucas      624 Kapelle         094 115     120 120     0 0449  4
 5 Koens        Jovi       619 AV'56                       133 133 111 0 0377  3
 6 Simonse      Jesper     576 Goes                103         107 107 0 0317  3
 7 Graeffinger  Paul       689 RKHAV           088             111     0 0199  2
 8 Berge        Mees v d   524 Flakkee                         141     0 0141  1
 9 Tuyls        Indy       742 ACW             141                     0 0141  1
10 Brethouwer   Yorick     758 Scorpio     141                         0 0141  1
11 Delmotte     Falco      782 Bassevelde B                        141 0 0141  1
12 Cockheyt     Jen        537 Ertvelde B                          133 0 0133  1
13 Koole        Luka       583 Kapelle             133                 0 0133  1
14 Anne         Lars       745 ACW             133                     0 0133  1
15 Vermeize     Dante      511 Bassevelde B                        126 0 0126  1
16 Westrate     Ben        538 Yerseke                 126             0 0126  1
17 Andries      Xander     746 ACW             126                     0 0126  1
18 Wisse        Thom       517 Dynamica                            120 0 0120  1
19 Westrate     Ben        574 AV'56               120                 0 0120  1
20 Smet         Lukas      744 ACW             120                     0 0120  1
21 Boevere      Sander de  763 Aardenburg  120                         0 0120  1
22 Zeeuw        Tobias de  532 Scheldesport                115         0 0115  1
23 Wauwe        Rune van   739 ACW             115                     0 0115  1
24 Gilst        Sem van    618 AV'56               111                 0 0111  1
25 Verschueren  Cederic    741 ACW             111                     0 0111  1
26 Eversdijk    Willem     617 AV'56               107                 0 0107  1
27 Kluskens     Jochen     679 Volharding B    107                     0 0107  1
28 Thierens     Ralph      743 ACW             103                     0 0103  1
29 Moerman      Vic        634 ACW             097                     0 0097  1
30 Volckeryck   Bricke     740 ACW             088                     0 0088  1
31 Trappeniers  Arthur     678 Volharding B    086                     0 0086  1
starts  56
 
   MpA2 Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Ruchama    818 Delta Sport 150 150     150 150 150 150 5 0755  6
 2 Dieleman     Romy       817 Wielingen   141 141     141 141 141     0 0705  5
 3 Goudswaard   Ilse       819 Delta Sport 120 133 141 115 133 133 133 15 0688  7
 4 Fertoute     Elaine     820 Delta Sport 133 120 150 120     126 141 5 0675  6
 5 Exter        Eva den    815 RKHAV           100 126 111 126 115 115 5 0598  6
 6 Acker        Emma van   814 RKHAV       111 103         120 111 120 0 0565  5
 7 Daalen       Tamar van  821 AV'56       126 107     126         111 0 0470  4
 8 Brande       Sanne v d  816 RKHAV       107 086 120     115         0 0428  4
 9 Arens        Maureen    573 Kruiningen          133 133     120     0 0386  3
10 Kaagman      Rosanne    596 Dynamica            115     111         0 0226  2
11 Damme        Iza van    755 Wielingen   115 091                     0 0206  2
12 D'Hont       Dauwe      612 Maldegem B                          126 0 0126  1
13 Block        Veerle de  713 ACW             126                     0 0126  1
14 Laureys      Fien       637 ACW             115                     0 0115  1
15 Baar         Sanne de   597 AV'56               111                 0 0111  1
16 Malfliet     Line       657 Volharding B    111                     0 0111  1
17 Gils         Noelle van 518 Dynamica                            107 0 0107  1
18 Hanse        Charlotte  539 Delta Sport             107             0 0107  1
19 Leenheer     Fleur      550 Delta Sport             103             0 0103  1
20 Bauwens      Kato       714 ACW             097                     0 0097  1
21 Noppe        Louise     656 Volharding B    094                     0 0094  1
22 Dierickx     Kato       658 Volhartding     084                     0 0084  1
starts  61
 
   MpA1 Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Haar         Dana ter   825 Dynamica    150 141 150 150         150 0 0741  5
 2 Verschuren   Suzanne    826 Scheldesport141 126 141 120 141 141 133 15 0712  7
 3 Eetvelt      Katja van  827 RKHAV       126 107     126 126 133 126 5 0642  6
 4 Coppieters   Jenna      828 RKHAV       133 100 120 115 120 126 111 15 0629  7
 5 Schets       Tessa      699 AV'56           120 133 133     150     0 0536  4
 6 Widt         Daphne de  829 Delta Sport     094     103 111 120     0 0428  4
 7 Joossens     Nynke      599 Dynamica            126     150     141 0 0417  3
 8 Kraker       Pascalle d 561 Dynamica                107     115 103 0 0325  3
 9 Legrand      Floortje   631 Scheldesport    091         115         0 0206  2
10 Jonge        Limme de   660 Volharding B    150                     0 0150  1
11 Spaeter      Moisha     541 Middelburg              141             0 0141  1
12 Vijver       Fieke v d  554 GVAC                        133         0 0133  1
13 Rooms        Ara        715 ACW             133                     0 0133  1
14 Hulsken      Isabelle   501 Delta Sport                         120 0 0120  1
15 Lievense     Carmen de  503 Dynamica                            115 0 0115  1
16 Kraker       Ilse de    598 AV'56               115                 0 0115  1
17 Muller       Amelie     633 RKHAV           115                     0 0115  1
18 Leenheer     Anouk      551 Delta Sport             111             0 0111  1
19 Burg         Yara       600 AV'56               111                 0 0111  1
20 Kersemans    Jelke      717 ACW             111                     0 0111  1
21 Boschloo     Noa        494 Dynamica                            107 0 0107  1
22 Mullem       Laura van  659 Volharding B    103                     0 0103  1
23 Unema        Mees       705 Wielingen       097                     0 0097  1
starts  55
 
   JpB  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houwelingen  Tom van    832 Dynamica    150 150 141 126 141 141 150 15 0747  7
 2 Goethem      Maxim van  831 RKHAV       141 133 133 133 133 126 133 15 0688  7
 3 Kapteijn     Mart       835 AV'56       126     120 141 126 120 111 5 0638  6
 4 Volder       Tieme de   833 RKHAV       133     111 120 120     107 0 0591  5
 5 Arens        Firn       571 AV'56               126 150 150 115     0 0541  4
 6 Baar         Remco de   604 AV'56               150         150 141 0 0441  3
 7 Zuidhof      Chris      607 Dynamica            107 107 115     100 0 0429  4
 8 Zuidhof      Noel       608 Dynamica            103 111 111     103 0 0428  4
 9 Geijs        Jules      591 AV'56               097 100 107 103     0 0407  4
10 Dongen       Bjorn van  834 Delta Sport         100 115     107     0 0322  3
11 Pauwels      Milan      732 ACW             141                     0 0141  1
12 Schumacher   Bram       528 Energie                         133     0 0133  1
13 Koole        Silvain    508 Oostkapelle                         126 0 0126  1
14 Di Livrano   Lucca      675 Volharding B    126                     0 0126  1
15 Behrens      Marlon     500 Dynamica                            120 0 0120  1
16 Bonten       Victor     733 ACW             120                     0 0120  1
17 Boevere      Jasper de  762 Aardenburg  120                         0 0120  1
18 Linde        Yessin v d 499 Dynamica                            115 0 0115  1
19 Mertens      Quinten    605 AV'56               115                 0 0115  1
20 Aerts        Daan       688 RKHAV           115                     0 0115  1
21 Putte        Bram v d   527 Flakkee                         111     0 0111  1
22 Verhoeven    Alessandro 672 Volharding B    111                     0 0111  1
23 Heynderickx  Hayley     673 Volharding B    107                     0 0107  1
24 Wouts        Milan      542 Middelburg              103             0 0103  1
25 Dierickx     Tibo       674 Volharding B    103                     0 0103  1
26 Wynsberge    Obe van    578 Eeklo B                             097 0 0097  1
27 Kerybin      Romain     515 Dynamica                            094 0 0094  1
starts  64
 
   JpC  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuren   Niels      842 Scheldesport150 126 150 120 133 141 150 15 0739  7
 2 Faas         Milan      623 Scheldesport    141 141 141 141 126 133 5 0702  6
 3 Koopman      Kasper     693 Dynamica        115 133 150 150 133     0 0681  5
 4 Koole        Stijn      579 Dynamica            126 126 120 120 141 0 0633  5
 5 Zandstra     Lucas      841 Scheldesport141 086 115 115 107 100 111 15 0604  7
 6 Westen       Menno van  603 AV'56               111 111 103 107 097 0 0529  5
 7 Keymel       Ruben      575 Scheldesport    082 103 100 111 111 094 5 0524  6
 8 Maat         Fabian de  645 Scheldesport    111     133 126     120 0 0490  4
 9 Dees         Rody       552 AV'56                   107     097 100 0 0304  3
10 Fallaux      Walter     531 Energie                         150     0 0150  1
11 Anne         Sven       731 ACW             150                     0 0150  1
12 Cloodt       Niels v d  671 Volharding B    133                     0 0133  1
13 Koole        Lauran     510 Oostkapelle                         126 0 0126  1
14 Horssen      Mees van   570 Goes                120                 0 0120  1
15 Noppe        Siebe      667 Volharding B    120                     0 0120  1
16 Marie        Mattias    498 Dynamica                            115 0 0115  1
17 Kooijman     Milan      530 Flakkee                         115     0 0115  1
18 Bedee        Matteu     555 Scheldesport                115         0 0115  1
19 Hecke        Warre      586 Eeklo B                             107 0 0107  1
20 Prevoo       Thomas     602 AV'56               107                 0 0107  1
21 Noppe        Daan       668 Volharding B    107                     0 0107  1
22 Gerrits      Nout       360 Flakkee                         103     0 0103  1
23 Vael         Luca       497 Dynamica                            103 0 0103  1
24 Pellegrom    Vince      544 Hoogerheide             103             0 0103  1
25 Bouras       Damon      648 Volharding B    103                     0 0103  1
26 Bonten       Jesper     727 ACW             100                     0 0100  1
27 Pauwels      Lars       726 ACW             097                     0 0097  1
28 Zielst       Luuk van   529 Flakkee                         094     0 0094  1
29 Locht        Zjef de    729 ACW             094                     0 0094  1
30 Bauwens      Lowie      730 ACW             091                     0 0091  1
31 Marin        Vince      669 Volharding B    088                     0 0088  1
32 Jong         Thomas de  670 Volharding B    084                     0 0084  1
starts  71
 
   MpB  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Graaf        Amy de     839 AV'56       150 150 150     150 150 150 5 0755  6
 2 Lorier       Lisanne    837 Dynamica    141 141 141 150 141     141 5 0719  6
 3 Keijmel      Mirthe     836 Scheldesport133 126 133 133 133 141 133 15 0688  7
 4 Fertoute     Lilian     838 Delta Sport 126 111 126 141     133 126 5 0657  6
 5 Pellaers     Fenne      698 AV'56           097 115 103 115 115 103 5 0556  6
 6 Sluijs       Femke van  697 AV'56           091 107 115 120     120 0 0553  5
 7 Dalen        Quinty van 590 Dynamica            120 126 126 126     0 0498  4
 8 Geus         Emma de    840 AV'56                   107     120 107 0 0334  3
 9 Koole        Hilde      560 Dynamica                120         115 0 0235  2
10 Hekkers      Lizzy      592 AV'56               111 111             0 0222  2
11 Vriesacker   Lena       650 Volharding B    133                     0 0133  1
12 Vermeulen    Nele       710 ACW             120                     0 0120  1
13 Broek        Noa van    636 ACW             115                     0 0115  1
14 Wulf         Elise de   601 Waarschoot B                        111 0 0111  1
15 Mulders      Puk        621 Dynamica        107                     0 0107  1
16 Neels        Beau       652 Volharding B    103                     0 0103  1
17 Tuyls        Zowie      711 ACW             100                     0 0100  1
18 D'Hooghe     Laurien    653 Volharding B    094                     0 0094  1
19 Bock         Lisse de   655 Volharding B    088                     0 0088  1
20 Rooster      Elena de   651 Volharding B    086                     0 0086  1
starts  57
 
   MpC  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Karelse      Yara       847 AV'56       150 141 150 150 150 150 150 15 0765  7
 2 Dikkenberg   Inke v d   849 AV'56       141 126 141 141 141 141 133 15 0720  7
 3 Luijk        Zoe van    846 AV'56       133 120 133 133 133 097 126 15 0673  7
 4 Daalen       Lois       845 AV'56       120 133 115 111         107 0 0586  5
 5 Exter        Ann den    843 RKHAV       115 103 107 115 107     097 5 0552  6
 6 Kramer       Mila       848 AV'56       111 097 094 107 097 111     5 0528  6
 7 Luijk        Tess van   844 AV'56       103 094 097 097 094 103 091 15 0509  7
 8 Simonse      Marit      696 AV'56           111 100 103     100 088 0 0502  5
 9 Kraker       Yasmine de 559 Dynamica                126 120 120 120 0 0486  4
10 Zuidhof      Dagmar     589 Dynamica            120 120 126     115 0 0481  4
11 Harthoorn    Marose     625 Kapelle         107 111     115 133     0 0466  4
12 Arens        Megan      572 AV'56               091 100 103 107     0 0401  4
13 Landsbergen  Maud       588 AV'56               103 100     115     0 0318  3
14 Boot         Anne       556 Delta Sport                 111 126     0 0237  2
15 Lorier       Floor      536 Dynamica                    100     094 0 0194  2
16 Geus         Brigitte d 557 AV'56                           094 084 0 0178  2
17 Loir         Elise      709 ACW             150                     0 0150  1
18 Boonman      Anouk      587 Nieuwdorp           126                 0 0126  1
19 Brethouwer   Cyri       759 Scorpio     126                         0 0126  1
20 Burgelman    Jenke      649 Volharding B    115                     0 0115  1
21 Laloo        Maud       593 Zomergem B                          111 0 0111  1
22 Hertogs      Marjan     761 Yzendijke   107                         0 0107  1
23 Koole        Florence   509 Oostkapelle                         103 0 0103  1
24 Wilde        Jelke de   594 Eeklo B                             100 0 0100  1
25 Ferache      Imara      708 ACW             100                     0 0100  1
26 Gils         Sara van   514 Dynamica                            086 0 0086  1
starts  85
   totaal  1740 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-03-2018 29e KustcrossVlissingenDynamica0
04-03-2017 28e KustcrossVlissingenDynamica0
27-02-2016 27e KustcrossVlissingenDynamica1341
07-03-2015 26e KustcrossVlissingenDynamica1684
02-03-2013 24e KustcrossVlissingenDynamica1614
03-03-2012 23e KustcrossVlissingenDynamica2000
11-12-2010 22e KustcrossVlissingenDynamica1932
12-12-2009 21e KustcrossVlissingenDynamica1815
13-12-2008 20e KustcrossVlissingenDynamica939
15-12-2007 19e KustcrossVlissingenDynamica1406
17-02-2007 18e KustcrossVlissingenDynamica1454
25-02-2006 17e KustcrossVlissingenDynamica1192
19-02-2005 16e KustcrossVlissingenDynamica724
14-02-2004 15e KustcrossVlissingenDynamica783
15-02-2003 14e KustcrossVlissingenDynamica759
23-02-2002 13e KustcrossVlissingenDynamica847
24-02-2001 12e KustcrossVlissingenDynamica702
26-02-2000 11e KustcrossVlissingenDynamica762
20-02-1999 10e KustcrossVlissingenDynamica785

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
10 km Ferry Engel (PR 37.05)37.47  M55
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)38.08  M40
10 km Adrie Faes (PR 33.42)38.13  M55
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.08  M40
10 km Rene Goetheer (PR)44.13  M50
5 km Esma Guigui (PR)22.19  Vse
21-10: 43e Amsterdam Marathon (24)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018