woensdag 23 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Scheldesport cross
Terneuzen, zaterdag 25 januari 2014 - Organisatie: Scheldesport
8.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tommy StaalAV'5628.57Mse   17.617  3:24
2  Erwin HarmesDynamica29.28Mse   17.308  3:28
3  Ruden GrimLewedorp30.06Mse   16.944  3:32
4  Matti BuysseStekene31.18Mse   16.294  3:41
5  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge31.30M35   16.190  3:42
6  Robbert MeeuwseAV'5631.35Mse   16.148  3:43
7  Eric WolfertSommelsdijk31.51Mse   16.013  3:45
8  Benny ThuyRKHAV32.03M45   15.913  3:46
9  Niels GoudswaardDelta Sport32.28M35   15.708  3:49
10  Pascal KoolScheldesport32.49M35   15.541  3:52
11  Chris de SmitRKHAV33.16M35   15.331  3:55
12  Edwin de JaegerRKHAV33.18M35   15.315  3:55
13  Yves de PoorterKnokke33.42M45   15.134  3:58
14  Angelo van NevelKoolkerke34.10Mse   14.927  4:01
15  Arjo VerhageDynamica34.21M35   14.847  4:02
16  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge34.31Vse   14.775  4:04
17  Piet van MourikDelta Sport34.36M45   14.740  4:04
18  Sven VermeulenVlissingen34.51M35   14.634  4:06
19  Martin PruijsersDynamica34.59M45   14.578  4:07
20  Johan KarelseHeinkenszand35.01M35   14.564  4:07
21  Andres de WitteTerneuzen35.03M35   14.551  4:07
22  Edwin van AlphenDynamica35.14M35   14.475  4:09
23  Niek WielandAxel36.45M35   13.878  4:19
24  Cor de RidderDynamica36.56M35   13.809  4:21
25  Nadine de WildeAV'5637.20Vse   13.661  4:24
26  Michel RidderhofMiddelburg37.23M35   13.642  4:24
27  Jaap van de VeenScheldesport37.25M45   13.630  4:24
28  Marcel de LangeDynamica37.35M35   13.570  4:25
29  Annemiek van de VeldeDelta Sport38.02Vse   13.409  4:28
30  Niek van BelzenAxel38.10M45   13.362  4:29
31  Manfred MeulmeesterDynamica38.30M45   13.247  4:32
32  Albert PlatteeuwScheldesport38.36M45   13.212  4:32
33  Joop LasseurDelta Sport39.02M65   13.066  4:36
34  John UitterhoeveGoes39.13Mse   13.005  4:37
35  Jan Willem MeeuwseKwadendamme39.20M45   12.966  4:38
36  Henk LousDynamica39.37M55   12.873  4:40
37  Douwe WortmanAxel39.46M45   12.825  4:41
38  Wim TempelaarDynamica40.06M55   12.718  4:43
39  Jan HoeveWielingen40.08M65   12.708  4:43
40  Martin LelieRKHAV40.17M35   12.660  4:44
41  Ron DellebekeDynamica41.11M55   12.384  4:51
42  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke41.44Mse   12.220  4:55
43  Eddy SmitDelta Sport42.55M65   11.883  5:03
44  Berry KnibbelerScheldesport43.37M45   11.693  5:08
45  Corina GrimLewedorp43.59V45   11.595  5:10
46  Monique AllefsRKHAV44.10V45   11.547  5:12
47  Piet BeijerDynamica44.13M65   11.534  5:12
48  John GuequierreDynamica44.46M55   11.392  5:16
49  Ineke TempelaarDynamica44.49V45   11.380  5:16
50  Kobus BotmanDynamica44.56M55   11.350  5:17
51  Marjan HamelinckRKHAV45.20V35   11.250  5:20
52  Paul PellikaanDynamica46.43M65   10.917  5:30
53  Stefan Uitterhoeves-Heer Arendskerke46.56Mse   10.866  5:31
54  Lena KleingeldVlissingen51.59V45   9.811  6:07
55  Regina VerhageDynamica53.50V45   9.474  6:20
56  Lenie van KlevenVlissingen54.58V45   9.278  6:28
Mannen: 46 (82.14%) => M35=15 - M45=11 - M55=5 - M65=5 - Mse=10
Vrouwen: 10 (17.86%) => V35=1 - V45=6 - Vse=3
2.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Luuk BalkenendeAV'568.18Mse   16.627  3:37
2  Willem de KorteDynamica8.35Mse   16.078  3:44
3  Joel AafjesAV'568.43Mse   15.832  3:47
4  Kris de KreekScheldesport8.46JoB   15.741  3:49
5  Patrick de VosAV'568.57Mse   15.419  3:53
6  Bart BalkenendeAV'569.04JoB   15.221  3:57
7  Harmen SchotMiddelburg9.13Mse   14.973  4:00
8  Dennis ThuyRKHAV9.32JoB   14.476  4:09
9  Jasper ZuidhofAV'569.38Mse   14.325  4:11
10  Henk LeeftinkDynamica10.27Mse   13.206  4:33
11  Rien de WildeAV'5610.30Mse   13.143  4:34
12  Jos de KreekScheldesport10.36Mse   13.019  4:37
13  Annemarie WaardDelta Sport10.54MeB   12.661  4:44
14  Stefan de BlockRKHAV11.04Mse   12.470  4:49
15  Shirley KerkhoveScheldesport11.21Vse   12.159  4:56
16  Fieke de BrouwerRKHAV11.27MeB   12.052  4:59
17  Aswin KoningsDynamica11.30Mse   12.000  5:00
18  Emma van MourikDelta Sport11.35Vse   11.914  5:02
19  Sanne van MourikDelta Sport11.47Vse   11.711  5:07
20  Julie van DammeRKHAV11.52MeB   11.629  5:10
21  Natascha RidderHeikant12.05Vse   11.421  5:15
22  Esther van SluijsAV'5612.55Vse   10.684  5:37
23  Angelique HarinckDynamica14.09Vse   9.753  6:09
24  George SchanckWielingen14.52Mse   9.283  6:28
25  Natascha de LangeMiddelburg16.41Vse   8.272  7:15
Mannen: 12 (48%) => Mse=12
Vrouwen: 7 (28%) => Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.265 seconden nodig om deze lijst met 81 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens C   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Ridder       Rens de    99 736 Dynamica     0:05:58 ZK 1
002 Dierkx       Mike       99 685 Scheldesport 0:06:21 ZK 2
003 Wege         Ivar v d   99 647 Scheldesport 0:06:25 ZK 3
004 Harinck      Sergio     99 768 Dynamica     0:06:28 
005 Tollenaar    Micha      00 553 Scheldesport 0:06:50 
006 Bogaert      Bart       00 626 Dynamica     0:06:53 
007 Jaeger       Jori de    00 767 RKHAV        0:07:03 
008 Damme        Teun van   00 754 Wielingen    0:07:18 
009 Lindhout     Siem       00 770 Delta Sport  0:07:33 
010 Heemst       Jop van    99 642 Flakkee      0:07:38 
011 Keurhorst    Peter      99 643 Flakkee      0:07:41 
012 Konings      Sylvan     00 694 Dynamica     0:08:01 

Meisjes C   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kreek        Maaike de  99 776 Scheldesport 0:06:18 ZK 1
002 Boutens      Amber      99 775 Scheldesport 0:06:32 ZK 2
003 Zeeuw        Mirthe de  00 534 Scheldesport 0:06:59 ZK 3
004 Waard        Eveline de 00 778 Delta Sport  0:07:06 
005 Lodder       Judith     99 784 Flakkee      0:07:15 
006 Dieren       Judith van 00 783 Flakkee      0:08:10 
007 Thuy         Margot     99 777 RKHAV        0:08:25 

Jongens D   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Petersen     Beuayehu   01 562 AV'56        0:06:13 ZK 1
002 Leng         Paavo de   01 789 Dynamica     0:06:30 ZK 2
003 Nefs         Emiel      01 788 Dynamica     0:06:37 ZK 3
004 Roos         Matthijs   02 702 AV'56        0:06:55 
005 Kruisifikx   Thomas     01 785 Scheldesport 0:07:01 
006 Houwelingen  Paul van   01 790 Dynamica     0:07:35 
007 Zeeuw        Nathan de  02 533 Scheldesport 0:08:33 
008 Bakker       Jordi      02 622 Scheldesport 0:10:19 

Meisjes D   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Heikoop      iris       01 805 Delta Sport  0:07:13 ZK 1
002 Smits        Veerle     02 808 AV'56        0:07:20 ZK 2
003 Klinken      Anique v   02 803 Delta Sport  0:07:22 ZK 3
004 Winkels      Julia      01 809 Flakkee      0:07:28 
005 Lelie        Fien       02 797 RKHAV        0:07:50 
006 Pellaers     Maud       02 700 AV'56        0:07:59 
007 Geldof       Jasmijn    02 801 Dynamica     0:08:04 
008 Sommeijer    Lynn       02 691 Dynamica     0:08:06 
009 Lange        Nikita de  01 802 Dynamica     0:08:08 
010 Bun          Parel      01 800 Dynamica     0:08:14 
011 Hemelaar     Maaike     02 799 RKHAV        0:08:42 
012 Niemantsverd Amy        01 796 RKHAV        0:08:50 
013 Hoop         Rashmila   02 535 RKHAV        0:10:13 

Jongens pA2 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Maat         Ralph de   03 646 Scheldesport 0:03:14 ZK 1
002 Zerbib       Rafael     03 616 Dynamica     0:03:36 ZK 2
003 Jaeger       Mikay de   03 611 Zuiddorp     0:03:38 
004 Baas         Ivo        03 695 Delta Sport  0:03:41 ZK 3
005 Anceaux      Daniel     03 810 Scheldesport 0:03:59 
006 Karelse      Ryan       03 765 AV'56        0:04:08 
007 Kramer       Sven       03 764 AV'56        0:04:10 
008 Os           Martijn va 03 813 RKHAV        0:04:20 
009 Vierbergen   Mats       03 812 RKHAV        0:04:22 
010 Westen       Luc van    03 615 AV'56        0:04:32 

Jongens pA1 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 824 AV'56        0:03:34 ZK 1
002 Bruijn       Tim de     04 823 RKHAV        0:04:15 ZK 2
003 Koens        Jovi       04 619 AV'56        0:04:25 ZK 3
004 Herwegh      Karsten    04 822 RKHAV        0:04:28 
005 Harthoorn    Lucas      04 624 Kapelle      0:04:30 
006 Zeeuw        Tobias de  04 532 Scheldesport 0:04:38 

Meisjes pA2 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 818 Delta Sport  0:03:26 ZK 1
002 Dieleman     Romy       03 817 Wielingen    0:03:32 ZK 2
003 Goudswaard   Ilse       03 819 Delta Sport  0:03:45 ZK 3
004 Exter        Eva den    03 815 RKHAV        0:04:06 
005 Acker        Emma van   03 814 RKHAV        0:04:17 
006 Brande       Sanne v d  03 816 RKHAV        0:04:34 
007 Kaagman      Rosanne    03 596 Dynamica     0:04:52 

Meisjes pA1 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Joossens     Nynke      04 599 Dynamica     0:03:43 ZK 1
002 Verschuren   Suzanne    04 826 Scheldesport 0:03:57 ZK 2
003 Vijver       Fieke v d  04 554 GVAC         0:04:01 ZK 3
004 Eetvelt      Katja van  04 827 RKHAV        0:04:03 
005 Coppieters   Jenna      04 828 RKHAV        0:04:12 
006 Legrand      Floortje   04 631 Scheldesport 0:04:36 
007 Widt         Daphne de  04 829 Delta Sport  0:04:42 

Jongens pB  1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Arens        Firn       05 571 AV'56        0:03:39 
002 Houwelingen  Tom van    05 832 Dynamica     0:03:41 ZK 1
003 Goethem      Maxim van  05 831 RKHAV        0:03:50 ZK 2
004 Kapteijn     Mart       05 835 AV'56        0:03:52 ZK 3
005 Volder       Tieme de   05 833 RKHAV        0:04:26 
006 Zuidhof      Chris      05 607 Dynamica     0:04:28 
007 Zuidhof      Noel       05 608 Dynamica     0:04:30 
008 Geijs        Jules      05 591 AV'56        0:05:15 

Jongens pC  1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Koopman      Kasper     06 693 Dynamica     0:04:03 ZK 1
002 Faas         Milan         623 Scheldesport 0:04:05 
003 Verschuren   Niels      06 842 Scheldesport 0:04:10 ZK 2
004 Maat         Fabian de  06 645 Scheldesport 0:04:14 ZK 3
005 Koole        Stijn      06 579 Dynamica     0:04:21 
006 Bedee        Matteu     06 555 Scheldesport 0:04:35 
007 Keymel       Ruben      07 575 Scheldesport 0:04:48 
008 Zandstra     Lucas      07 841 Scheldesport 0:04:58 
009 Westen       Menno van  06 603 AV'56        0:05:00 

Meisjes pB  
    naam                   geb stn club         tijd
001 Graaf        Amy de     05 839 AV'56        0:03:44 ZK 1
002 Lorier       Lisanne    05 837 Dynamica     0:03:47 ZK 2
003 Keijmel      Mirthe     25 836 Scheldesport 0:04:12 ZK 3
004 Dalen        Quinty van 05 590 Dynamica     0:04:50 
005 Sluijs       Femke van  05 697 AV'56        0:05:04 
006 Pellaers     Fenne      05 698 AV'56        0:05:10 

Meisjes pC  
    naam                   geb stn club         tijd
001 Karelse      Yara       06 847 AV'56        0:04:17 ZK 1
002 Dikkenberg   Inke v d   06 849 AV'56        0:04:24 ZK 2
003 Luijk        Zoe van    06 846 AV'56        0:04:32 ZK 3
004 Zuidhof      Dagmar     06 589 Dynamica     0:04:39 
005 Kraker       Yasmine de 06 559 Dynamica     0:04:43 
006 Harthoorn    Marose     07 625 Kapelle      0:04:45 
007 Boot         Anne       08 556 Delta Sport  0:05:02 
008 Exter        Ann den    06 843 RKHAV        0:05:13 
009 Arens        Megan      07 572 AV'56        0:05:17 
010 Lorier       Floor      06 536 Dynamica     0:05:21 
011 Kramer       Mila       06 848 AV'56        0:05:23 
012 Luijk        Tess van   07 844 AV'56        0:05:25 

     finishers: ,186
Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

   Hse  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Schrier      David      048 Dynamica    126 086 120 150             0 0482  4
 2 Harmes       Erwin      003 Dynamica    141 141         141         0 0423  3
 3 Meeuwse      Robbert    005 AV'56       097 091 111     115         0 0414  4
 4 Staal        Tommy      058 AV'56       150             150         0 0300  2
 5 Wolfert      Eric       047 Flakkee     103 080         111         0 0294  3
 6 Kok          Martijn de 082 Dynamica        126 150                 0 0276  2
 7 Grim         Ruden      230 Eindhoven At            141 133         0 0274  2
 8 Caspel       Wouter van 174 Dynamica            133 126             0 0259  2
 9 Nevel        Angelo van 046 Koolkerke   091 053         088         0 0232  3
10 Hoosemans    Ruud       067 Dynamica        094 076                 0 0170  2
11 Woestijne    Rinus vd   258 Middelburg      047 057 056             0 0160  3
12 Pleijte      Tim        101 Dynamica        150                     0 0150  1
13 Schrier      Michel     160 Dynamica            141                 0 0141  1
14 Visser       Bart       139 Serooskerke         060 076             0 0136  2
15 Adan         Erwin      004 AV'34       133                         0 0133  1
16 Raeymaecker  Karl de    072 ATAC            133                     0 0133  1
17 Buijse       Matti      186 as Rieme                    126         0 0126  1
18 Schrier      Michel     103 Dynamica        111                     0 0111  1
19 Loubergen    Bram van   096 ACW             103                     0 0103  1
20 Jacobse      Leon       241 Dynamica                103             0 0103  1
21 Broeke       Erwin v d  049 Axel        088                         0 0088  1
22 Dobbelaer    Dimitri    075 ACW             084                     0 0084  1
23 Jacobse      Maurice    243 Dynamica                078             0 0078  1
24 Cappaert     Fredric    104 ACW             074                     0 0074  1
25 Vos          Robin de   071 AV'56           068                     0 0068  1
26 Mey          Liam de    092 RKHAV           066                     0 0066  1
27 Uitterhoeve  Johnny     238 Goes                026 035             0 0061  2
28 Morter       Philip     105 ACW             059                     0 0059  1
29 Uitterhoeve  Johnny     167 Goes                        059         0 0059  1
30 Moerland     Marcel     171 Krabbendijke        058                 0 0058  1
31 Bouman       David      068 Flakkee         057                     0 0057  1
32 Versprille   Jordy      052 Breskens    052                         0 0052  1
33 Uitterhoeve  Marcel     192 s'H Arendske                051         0 0051  1
34 Verhaagen    Ruben      223 Goes                    050             0 0050  1
35 Uitterhoeve  Stan       168 s-HArendsker        005     044         0 0049  2
36 Goud         Pieter     136 Oostdijk            047                 0 0047  1
37 Visser       Johan de   109 Hylas           045                     0 0045  1
38 Boonman      Marius     135 Heinkenszand        042                 0 0042  1
39 Heij         Alex       006 Sommelsdijk 038                         0 0038  1
40 Steketee     Maurice    138 Middelburg          036                 0 0036  1
41 Moerland     Marc-Jan   170 Krabbendijke        019                 0 0019  1
42 Meynkens     Birgen     143 AV'56               017                 0 0017  1
43 Vermeisch    Jar        093 Antwerpen       013                     0 0013  1
44 Groen        Patrick de 148 Lewedorp            011                 0 0011  1
45 Vossen       Remco      141 Goes                007                 0 0007  1
46 Simonse      Elbert     251 Aagtekerke              007             0 0007  1
47 Nijhoff      Roy        137 Middelburg          005                 0 0005  1
48 Dingemanse   Erwin      146 Vlissingen          005                 0 0005  1
49 Katsman      Jan-Peter  149 Middelburg          005                 0 0005  1
50 Suylekom     Rogier van 152 Middelburg          005                 0 0005  1
51 Wel          Rikkert vd 191 Goes                    005             0 0005  1
52 Hiest        K          220 Renesse                 005             0 0005  1
53 Straten      Andreas    246 Domburg                 005             0 0005  1
54 Schot        Simon      247 Goes                    005             0 0005  1
starts   76

   H35  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Harthoorn    Maarten    057 Kapelle     107 097 126     120         0 0450  4
 2 Goudswaard   Niels      011 Delta Sport 120     115 111 103         0 0449  4
 3 Smit         Chris de   013 RKHAV       082 072 094 097 097         0 0442  5
 4 Jaeger       Edwin de   014 RKHAV       086 078 084 091 094         0 0433  5
 5 Kool         Pascal     015 Scheldesport078 060 086 094 100         0 0418  5
 6 Karelse      Johan      042 Heinkenszand070 055 072 074 078         0 0349  5
 7 Hamer        Michael de 061 Hoek        074 061 082 107             0 0324  4
 8 Alphen       Edwin van  010 Dynamica    063 048 059 061 074         0 0305  5
 9 Wieland      Niek       050 Axel        060 043 054 049 072         0 0278  5
10 Lange        Marcel de  043 Dynamica    059 041 050 052 064         0 0266  5
11 Witte        Andreas    094 Terneuzen   061 052 070     076         0 0259  4
12 Verhage      Arjo       012 Dynamica    072     088     086         0 0246  3
13 Buijck       Michel     232 Dynamica    062 100     080             0 0242  3
14 Sparrentak   Wim van    154 Dynamica            100 133             0 0233  2
15 Arens        Edwin      219 Kruiningen          078 086             0 0164  2
16 Lelie        Martin     016 RKHAV       040 014 027 016 053         0 0150  5
17 Janse        Micha      151 Dynamica            063 064             0 0127  2
18 Foubert      Tom        084 ACW             120                     0 0120  1
19 Wiesner      Ralph      254 Dynamica                120             0 0120  1
20 Ridderhof    Michel     164 Middelburg          051     068         0 0119  2
21 Ravia        John       200 Delta Sport             115             0 0115  1
22 Zuidhof      Leon       158 Oostkapelle         052 058             0 0110  2
23 Kapteijn     Remco      008 AV'56       058     044                 0 0102  2
24 Rabout       Theo       040 Wielingen   100                         0 0100  1
25 Vermeulen    Sven       169 Vlissingen      051 049                 0 0100  2
26 Limbergen    Peter van  120 AV'56               097                 0 0097  1
27 Dijkman      Cees       205 B Haamstede             084             0 0084  1
28 Simonse      Berry      085 AV'56           036 046                 0 0082  2
29 Vermeulen    Sven       108 Vlissingen                  082         0 0082  1
30 Hoepen       Steven van 009 avvn        050     031                 0 0081  2
31 Ridder       Cor de     226 Dynamica        037     047             0 0074  2
32 Govaert      David      078 ACW             070                     0 0070  1
33 Ridder       Cor de     089 Dynamica                    070         0 0070  1
34 Dijkstra     Seth       118 Middelburg          037 030             0 0067  2
35 Goethem      Filip van  077 ACW             063                     0 0063  1
36 Blok         Marc       175 Heinkenszand        062                 0 0062  1
37 Beije        Arjan      231 Delta Sport             062             0 0062  1
38 Peter de                111 Axel            056                     0 0056  1
39 Boogaard     Wilco      253 Middelburg              055             0 0055  1
40 Koole        Floris Jan 176 Dynamica            053                 0 0053  1
41 Openeer      Remie      240 AV'56                   044             0 0044  1
42 Paulusse     Dick       041 Loopgroep ZO043                         0 0043  1
43 Vervaet      Patrick    063 RKHAV           042                     0 0042  1
44 Graaf        Caio de    187 Delta Sport             042             0 0042  1
45 Hoefnagels   Jos        088 Hulst           040                     0 0040  1
46 Wee          Michel de  121 Yerseke             040                 0 0040  1
47 Louws        Kees       252 Middelburg              040             0 0040  1
48 Stas         Pieter     091 St Niklaas      039                     0 0039  1
49 Widt         Martijn de 207 Delta Sport             039             0 0039  1
50 Vlieger      Richard de 180 AV'56               034                 0 0034  1
51 Velkers      Michel     216 AV'56                   034             0 0034  1
52 Bosch        Marc       255 Heinkenszand            022             0 0022  1
53 Bakker       Gertjan    172 AV'56               021                 0 0021  1
54 Paulusse     Nick       250 Vlissingen              020             0 0020  1
55 Munnik       Leon de    239 Delta Sport             019             0 0019  1
56 Meese        Helmut     079 ACW             016                     0 0016  1
57 Pellecrom    Melvin     210 Hoogerheide             015             0 0015  1
58 Dieleman     Ruben      117 Krabbendijke        014                 0 0014  1
59 Schoemaker   Johan      181 Oostdijk            013                 0 0013  1
60 Kievits      Martin     189 Delta Sport             013             0 0013  1
61 Delzenne     Mart-Jan   116 Krabbendijke        012                 0 0012  1
62 Vercouteren  Ivan       087 ACW             011                     0 0011  1
63 Braber       John       218 Renesse                 011             0 0011  1
64 Goeman       Filip      115 Waarschoot      007                     0 0007  1
65 Tufenacker   Daan       119 Breda               005                 0 0005  1
66 Adriaanse    Marcel     165 Middelburg          005                 0 0005  1
67 Meulenberg   Jakobus    177 AV'56               005                 0 0005  1
68 Sonke        Robert     208 Middelburg              005             0 0005  1
starts   127

   H45  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Thuy         Benny      024 RKHAV       111 082 107     107         0 0407  4
 2 Mourik       Piet van   021 Delta Sport 068 049 066 068 084         0 0335  5
 3 Balkenende   Peter      019 AV'56       084 064 091 088             0 0327  4
 4 Pruijsers    Martin     051 Dynamica    076 058 074     080         0 0288  4
 5 Cappon       Erik       055 Wielingen   094 076 103                 0 0273  3
 6 Platteeuw    Albert     027 Scheldesport055 030 045 045 061         0 0236  5
 7 Veen         Jaap van d 029 Scheldesport047 029 048 046 066         0 0236  5
 8 Ruelle       Edwin de l 025 RKHAV       115 088                     0 0203  2
 9 Staal        Archie     059 Delta Sport 064     061 063             0 0188  3
10 Meeuwse      JanWillem  022             053     038 014 058         0 0163  4
11 Knibbelere   Berry      028 Scheldesport039 015 022     049         0 0125  4
12 Meulmeester  Manfred    065 Dynamica        022 030     062         0 0114  3
13 Wortmans     Douwe      110 Axel            021     031 056         0 0108  3
14 Meeuwse      Jos        020 Dynamica        044 056                 0 0100  2
15 Hederik      Bert       190 avvn                    100             0 0100  1
16 Belzen       Niek van   112 Axel            032         063         0 0095  2
17 Poorter      Yves de    183 Knokke                      091         0 0091  1
18 Murre        Walther    030 Scheldesport042 019     025             0 0086  3
19 Buter        Wim        023 Scheldesport049 035                     0 0084  2
20 Depoorter    Yves       060 Knokke      080                         0 0080  1
21 Lauwers      Peter      026 RKHAV       051 025                     0 0076  2
22 Besuijen     Marius     184 Dynamica                072             0 0072  1
23 Broeke       Rian v d   155 Dynamica            068                 0 0068  1
24 Huffel       William v  039 ZottegemAtl 066                         0 0066  1
25 Verbrugge    GertJan    209 AV'56                   066             0 0066  1
26 Slabbekoorn  John       126 Kapelle             064                 0 0064  1
27 Vos          Wilko de   070 AV'56           062                     0 0062  1
28 Uiterlinden  Karel      227 Spirit                  060             0 0060  1
29 Roose        Marcel     053 Breskens    057                         0 0057  1
30 Noorden      Bart van   178 AV'56               055                 0 0055  1
31 Branden      Frank      102 St Jansteen     054                     0 0054  1
32 Reijntjes    Ludolf     221 Delta Sport             053             0 0053  1
33 Verhaagen    Hans       222 AV'56                   051             0 0051  1
34 Locht        Dirk de    080 ACW             046                     0 0046  1
35 Kotvis       Bram       188 Delta Sport             043             0 0043  1
36 Vermeire     Fred       018 Wielingen   041                         0 0041  1
37 Iersel       Patrick va 173 Goes                041                 0 0041  1
38 Haevere      Danny van  074 ACW             038                     0 0038  1
39 Geus         Hans       212 AV'56                   038             0 0038  1
40 Bulcke       Koen v d   090 St Niklaas      034                     0 0034  1
41 Feijter      Co de      201 Delta Sport             032             0 0032  1
42 Berge        Cor v d    123 Goes                018 012             0 0030  2
43 Zondervan    Gerwin     127 Kapelle             028                 0 0028  1
44 Pouwelse     Arthur     249 Middelburg              028             0 0028  1
45 Damme        Ko van     225 AV'56                   027             0 0027  1
46 Grave        Pascal de  113 Westdorpe       026                     0 0026  1
47 Scheffers    John       197 Delta Sport             024             0 0024  1
48 Louter       Willem     064 RKHAV           008 015                 0 0023  2
49 Beijl        Rob van de 194 Delta Sport             023             0 0023  1
50 Dhanis       Gino       081 Hulst           018                     0 0018  1
51 Vos          Arjan de   195 Delta Sport             018             0 0018  1
52 Schlarman    Ben        114 St Jansteen     017                     0 0017  1
53 Schell       Erwin      211 Delta Sport             009             0 0009  1
54 Engel        Theo       261 Zierikzee               006             0 0006  1
55 Goedegebuure Leo        125 s-HArendsker        005                 0 0005  1
56 Poortman     Arjen      182                         005             0 0005  1
57 Kramer       Renee      185 Delta Sport             005             0 0005  1
58 Hart         Dick       196 Delta Sport             005             0 0005  1
59 Maas         Johan van  204 Amsterdam               005             0 0005  1
60 Bavel        Adrie van  215 Delta Sport             005             0 0005  1
61 Janse        Wim        234 Souburg                 005             0 0005  1
62 Regt         Martin de  256 AV'56                   005             0 0005  1
63 Altman       Rob        260 Den Haag                005             0 0005  1
64 Groote       Hans de    044 Aardenburg  001                         0 0001  1
65 Brouwers     Johan      106 Ossenisse       001                     0 0001  1
starts   109

   H55  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Lous         Henk       031 Dynamica    056 028 025     057         0 0166  4
 2 Dellebeke    Ron        032 Dynamica    048 033 033     052         0 0166  4
 3 Guiljam      Jan        129 LG A Sigter         080 070             0 0150  2
 4 Nevel        Aric van   045 Koolkerke   054 031                     0 0085  2
 5 Wilde        Jan de     217 AV'56                   082             0 0082  1
 6 Visser       Piet de    033 Wielingen   046     032                 0 0078  2
 7 Tempelaar    Wim        214 Dynamica                017 055         0 0072  2
 8 Botman       Kobus      107 Dynamica        009     005 046         0 0060  3
 9 Gent         Jan van    233 Spirit                  059             0 0059  1
10 Guequierre   John       156 Dynamica            006 005 047         0 0058  3
11 Zuidweg      Jan        242 Flakkee                 057             0 0057  1
12 Schaap       Rob        224 Vlissingen              054             0 0054  1
13 Dijk         Arie van   237 Flakkee                 048             0 0048  1
14 Vries        Koen de    166 Dynamica            043                 0 0043  1
15 Krocke       Ronnie     235 Souburg                 041             0 0041  1
16 Besuijen     Wim        229 Dynamica                033             0 0033  1
17 Frederiks    Ruud       128 s-Heerenhoek        029                 0 0029  1
18 Spoor Leo               202 Goudswaard              029             0 0029  1
19 Verwilligen  Frans      097 Hulst           027                     0 0027  1
20 Zwaan        Bas        193                         021             0 0021  1
21 Blaauw       Ebe        099 Scheldesport    020                     0 0020  1
22 Abbink       Herman     145 AV'56               020                 0 0020  1
23 Kramer       Acronius   144 AV'56               016                 0 0016  1
24 Bostelaar    Jan        244 Westkapelle             008             0 0008  1
25 Schuller     Martin     131 Kapelle             005                 0 0005  1
26 Sprinkhuizen Joost      132 Nisse               005                 0 0005  1
27 Quaak        Fred       206 Zwijndrecht             005             0 0005  1
28 Welle        Hans v d   228 Gonzalez                005             0 0005  1
29 Karelse      Wim        236 AV'56                   005             0 0005  1
30 Francke      Leo        245 Oostkapelle             005             0 0005  1
31 Sighem       Han van    257 Delta Sport             005             0 0005  1
32 Vijver       Ab van de  259 Zierikzee               005             0 0005  1
33 Vaardegem    Piet v     262 Westkapelle             005             0 0005  1
starts   47

   H65  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Hoeve        Jan        056 Wielingen   045 024 039 036 054         0 0198  5
 2 Smit         Eddy       037 Delta Sport 044 023 024 026 050         0 0167  5
 3 Lasseur      Joop       150 Delta Sport         035 037 060         0 0132  3
 4 Pellikaan    Paul       036 Dynamica    037 010 010     045         0 0102  4
 5 Beijer       Piet       066 Dynamica        012     005 048         0 0065  3
 6 Pluijlaar    Hans       034 Dynamica    035     001                 0 0036  2
 7 Schuur       Rik        035 Wielingen   036                         0 0036  1
 8 Beek         Dick van   038 Wielingen   034                         0 0034  1
 9 Jong         Bauke de   162 Vet Ned             023                 0 0023  1
10 Bastemeijer  Fred       248 Delta Sport             010             0 0010  1
11 Bosman       Gillis     153 Thor                009                 0 0009  1
12 Sandee       Henk       133 Kamperland          008                 0 0008  1
13 Joosse       Rinus      147 AV'56               005                 0 0005  1
14 Kortleve     Kees       159 AV'56               001                 0 0001  1
starts   30

   JA   crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Feijter      Job de     098 RKHAV           115                     0 0115  1
 2 Dobbelaer    Dieter     076 ACW             107                     0 0107  1
 3 Lelie        Michel     086 RKHAV           100                     0 0100  1
starts   3

   MA   crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Dummie       Meisje     339             001                         0 0001  1
starts   1

   Vse  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Berge-Heij   Laurey v d 348 Flakkee     150     150 150 150         0 0600  4
 2 Platteeuw    Esther     349 Scheldesport133 141 141 133             0 0548  4
 3 Wilde        Nadine de  350 AV'56       126     120 126 141         0 0513  4
 4 Velde        Annemiek v 310 Delta Sport         126 115 133         0 0374  3
 5 Sonke        Ilona      327 AV'56           107 107                 0 0214  2
 6 Kort         Marlies    303                         141             0 0141  1
 7 Weinans      Saskia     334 AV'34           133                     0 0133  1
 8 Claes        Lotte      335 ATAC            126                     0 0126  1
 9 Verwijs      Ilse       305 Delta Sport             100             0 0100  1
10 Eckhardt     Marlou     317 AV'56               097                 0 0097  1
11 Priemis      Marlies    297 Delta Sport             088             0 0088  1
12 Doe          Leonie v d 316 Waarde              088                 0 0088  1
13 Maas         Jolanda    290 AV'56                   084             0 0084  1
14 Struys       Hannelore  313 Tilburg         082                     0 0082  1
starts   26

   V35  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Hamelinck    Marjan     329 RKHAV           100 103 078 111         0 0392  4
 2 Versluijs    Frederique 346 Wielingen   141 150                     0 0291  2
 3 Ton          Leonie     314 Delta Sport         133 120             0 0253  2
 4 Gilst        Paola      291 AV'56               115 111             0 0226  2
 5 Puy          Kim du     340 Terneuzen   115 001                     0 0116  2
 6 Goole        Saskia     333 AV'56           111                     0 0111  1
 7 Joziasse     Sandra     283 Vlissingen              107             0 0107  1
 8 Schets       Bernadette 281 Zierikzee               094             0 0094  1
 9 Westhuis     Karen      312 AV'56               086                 0 0086  1
10 Pajovic      Marijana   319 AV'56               084                 0 0084  1
11 Dam          Ilse van   307 B Haamstede             072             0 0072  1
12 Hanse        Rebecca    294 Noordwelle              070             0 0070  1
13 Hogenstein   Petra      295 B Haamstede             068             0 0068  1
14 Obbink       Inge       292 Haamstede               064             0 0064  1
15 Aberson      Saskia     284 Pallas'93               060             0 0060  1
16 Voorham      Krista     299 Delta Sport             059             0 0059  1
17 Zande        Sandra v d 289 Delta Sport             058             0 0058  1
18 Poort        Inge v d   280 Renesse                 055             0 0055  1
19 Bleijswijk   Petra      298 Renesse     001                         0 0001  1
starts   26

   V45  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Allefs       Monique    341 RKHAV       120 115 111     120         0 0466  4
 2 Verhage      Regina     342 Dynamica    107 086 094 061 103         0 0451  5
 3 Kleven       Lenie van  344 AVVN        103 080 082 054 100         0 0419  5
 4 Tempelaar    Ineke      331 Dynamica        103 100 086 115         0 0404  4
 5 Kleingeld    Lena       322 AVVN            094 091 063 107         0 0355  4
 6 Grim         Corina     288 Lgr Gonzalez            091 126         0 0217  2
 7 Tazelaar     Tea        330 Dynamica        091     066 001         0 0158  3
 8 IJsebaert    Ingrid     320 VN              120                     0 0120  1
 9 Balkenende   Christien  345 AV'56       111                         0 0111  1
10 Koene        Ingrid     306 AV'56                   103             0 0103  1
11 Boer         Digna de   304 Delta Sport             097             0 0097  1
12 Damme        Marian van 325 Hulst           097                     0 0097  1
13 Dorsselaer   Sandra van 324 Hulst           088                     0 0088  1
14 Zegers       Carla      323 RKHAV           084                     0 0084  1
15 Margadant    Edith      285 Delta Sport             082             0 0082  1
16 Legerstee    Addy       282 Stelllerunne            080             0 0080  1
17 Frederiks    Ria        309 AV'56               080                 0 0080  1
18 Nachtegael   Chantal    326 Hulst           078                     0 0078  1
19 Rozendaal    Christl    287 AV'56                   076             0 0076  1
20 Wijsman      Lianne     296 Delta Sport             074             0 0074  1
21 Marchand     Lia        293 Burgh                   062             0 0062  1
22 Jonge        Marianne d 301 Delta Sport             057             0 0057  1
23 Weeland      Babs       286 Spijkenisse             056             0 0056  1
starts   43

   JB   crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Kreek        Kris de    981 Scheldesport150 141 150 150 150         0 0600  5
 2 Balkenende   Bart       985 AV'56       133 103 141 141 141         0 0556  5
 3 Thuy         Dennis     982 RKHAV       126 111 126 126 133         0 0511  5
 4 Huigh        Floris     986 Wielingen   111 115 133 133             0 0492  4
 5 Greef        Marijn de  987 Wielingen   115 100 120                 0 0335  3
 6 Lelie        Joppe      983 RKHAV       120 107                     0 0227  2
 7 Vercauteren  Sander     962 ATAC            150                     0 0150  1
 8 Verstraate   Wouter     971 Dynamica    141                         0 0141  1
 9 Rop          Michel de  964 ATAC            133                     0 0133  1
10 Bievi        Bavo       965 ATAC            126                     0 0126  1
11 Slabbekoorn  Tim        918 Dynamica                120             0 0120  1
12 Vandenbulcke Fredrik    963 ATAC            120                     0 0120  1
starts   30

   MB   crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Waard        Annemarie  980 Delta Sport 150 133 150 150 150         0 0600  5
 2 Brouwer      Fieke de   948 RKHAV           126 141     141         0 0408  3
 3 Michielsen   Isabel     979 Scheldesport141     133                 0 0274  2
 4 Damme        Julie van  947 RKHAV           120         133         0 0253  2
 5 Vlieger      Lize de    960 ATAC            150                     0 0150  1
 6 Aerts        Paulien    961 ATAC            141                     0 0141  1
 7 Dorsselaar   Romy       940 RKHAV           115                     0 0115  1
 8 Zegers       Joba       930                 111                     0 0111  1
starts   16

   Hkcr crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Balkenende   Luuk       998 AV'56       150 141 141 150 150         0 0591  5
 2 Vos          Patrick de 999 AV'56       120 111 120 103 126         0 0477  5
 3 Luteyn       Sjaak      974 LPK Oostburg107 100 111 115             0 0433  4
 4 Grim         Ruden      966 Eindh       141 126 150                 0 0417  3
 5 Leeftink     Henk       968 Dynamica    100     107 091 111         0 0409  4
 6 Wilde        Rien de    991 AV'56       097 084 103 088 107         0 0395  5
 7 Luteyn       Arjen      973 Wielingen   088 088 097 080             0 0353  4
 8 Konings      Aswin      953 Dynamica        080 094 078 097         0 0349  4
 9 Zuidhof      Jasper     996 AV'56       115 115         115         0 0345  3
10 Schanck      George     970 Wielingen   084 076 088 068 094         0 0342  5
11 Leeftink     Wouter     995 Dynamica    103 103 115                 0 0321  3
12 Huigh        Johan      994 Wielingen   094 086 100                 0 0280  3
13 Kreek        Jos de     928 Scheldesport    091     084 103         0 0278  3
14 Korte        Willem de  922 Dynamica                133 141         0 0274  2
15 Block        Stefan de  952 RKHAV           082     076 100         0 0258  3
16 Huigh        Wim        992 Wielingen   086 078 091                 0 0255  3
17 Trigt        Bart van   924 Phanos              133 120             0 0253  2
18 Aafjes       Joel       904 AV'56                   100 133         0 0233  2
19 Stolk        Edwin      969 Flakkee     111 107                     0 0218  2
20 Zaman        Jacques    945 Scheldesport    094     086             0 0180  2
21 Brouwer      Job de     950 RKHAV           150                     0 0150  1
22 Pollemans    Peter      910 Flakkee                 141             0 0141  1
23 Adan         Erwin      929 AV'34           133                     0 0133  1
24 Feijter      Job de     997 RKHAV       133                         0 0133  1
25 St Nicolaas  Ricardo    909 Flakkee                 126             0 0126  1
26 Aafjes       Joel       933 AV'56               126                 0 0126  1
27 Lelie        Michel     978 RKHAV       126                         0 0126  1
28 Schot        Harmen     920 Middelburg                  120         0 0120  1
29 Rop          Pieter de  937 ACW             120                     0 0120  1
30 Ijzeren      Harmen van 906 Meliskerke              111             0 0111  1
31 Bouman       David      903 Flakkee                 107             0 0107  1
32 Nooijer      Bas de     899 Koudekerke              097             0 0097  1
33 Thijs        Jasper     949 RKHAV           097                     0 0097  1
34 Bloem        Vincent    911 Voorne Atlet            094             0 0094  1
35 Visser       Stefan     976 Wielingen   091                         0 0091  1
36 Priemis      Cor        917 Haamstede               082             0 0082  1
37 Westrate     Jaap       907 Yerseke                 074             0 0074  1
38 Oosse        Wim        901 Haelen                  072             0 0072  1
39 Kik          Martijn    921 Delta Sport             070             0 0070  1
40 Kreeft       Herman     908 Gilze                   066             0 0066  1
starts   87

   Vkcr crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Mourik       Emma van   989 Delta Sport 141 094     111 141         0 0487  4
 2 Mourik       Sanne van  954 Delta Sport     091 133 120 133         0 0477  4
 3 Harinck      Angelique  972 Dynamica    133 082 120 103 115         0 0471  5
 4 Sluijs       Esther van 941 AV'56           084 126 107 120         0 0437  4
 5 Lange        Natascha d 938 Middelburg      080 111 086 111         0 0388  4
 6 Visser       Marijke de 934 Phoenix         141 150                 0 0291  2
 7 Herder       Astrid den 956 AV'56           133 141                 0 0274  2
 8 Kerkhove     Shirley    944 Scheldesport    115         150         0 0265  2
 9 Aper         Aniek      951 RKHAV           120     133             0 0253  2
10 Ridder       Natascha   916 Heikant                 115 126         0 0241  2
11 Vermeu       Esther     912 R Atletiek              150             0 0150  1
12 Bogaert      Valerie v  939 ACW             150                     0 0150  1
13 Hersschens   Veronique  977 ZottegemAtl 150                         0 0150  1
14 Hopmans      Marisa     905 Spado                   141             0 0141  1
15 Priemis      Marloes    919 Delta Sport             126             0 0126  1
16 Nicolai      Dorien     967 Breskens    126                         0 0126  1
17 Callot       Sophie     975 Yzendijke   120                         0 0120  1
18 Simonse      Marielle   923 AV'56               115                 0 0115  1
19 Geertsom     Katrien va 942                 107                     0 0107  1
20 Eyck         Sofie van  932 ACW             103                     0 0103  1
21 Ars          Maroeska   897 AV'56                   100             0 0100  1
22 Vandenbulcke Sarah      931 ACW             100                     0 0100  1
23 Nooijer      Anita de   900 Koudekerke              097             0 0097  1
24 Vlieger      Charlotte  959 ATAC            097                     0 0097  1
25 Nijnatten    Laura      898 Koudekerke              094             0 0094  1
26 Geluk        Elvita     914 Kattendijke             091             0 0091  1
27 Spoor        Malu       915 Z Beijerland            088             0 0088  1
28 Debilloez    Pascale    936 St Niklaas      088                     0 0088  1
29 Leysen       Jessie     946 RKHAV           086                     0 0086  1
30 Klinken      Adrie van  902 Goes                    084             0 0084  1
31 Burm         Evelien    935 Hulst           078                     0 0078  1
32 Joziasse     Sandra     925 Vlissingen                  001         0 0001  1
starts   53

   JC   crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Ridder       Rens de    736 Dynamica    150 141 150 150 150         0 0600  5
 2 Dierkx       Mike       685 Scheldesport    120 120 126 141         0 0507  4
 3 Harinck      Sergio     768 Dynamica    126 126 126     126         0 0504  4
 4 Wege         Ivar v d   647 Scheldesport    103 111 120 133         0 0467  4
 5 Damme        Teun van   754 Wielingen   120 107 103 115 107         0 0449  5
 6 Jaeger       Jori de    767 RKHAV       103 097 094 107 111         0 0418  5
 7 Bogaert      Bart       626 Dynamica        088 097 111 115         0 0411  4
 8 Verhage      Joram      769 Dynamica    141     115 133             0 0389  3
 9 Lindhout     Siem       770 Delta Sport 097 086 084 100 103         0 0386  5
10 Heemst       Jop van    642 Flakkee         091 088 103 100         0 0382  4
11 Keurhorst    Peter      643 Flakkee         084 091 094 097         0 0366  4
12 Konings      Sylvan     694 Dynamica        082 082 097 094         0 0355  4
13 Blaakman     Marijn     766 Wielingen   107 094 086                 0 0287  3
14 Peeman       Maikel     582 Flakkee             141 141             0 0282  2
15 Vries        Jorick de  703 AV'56           133 133                 0 0266  2
16 Putten       Axl van    773 AV'56       115     100                 0 0215  2
17 Colman       Thibeau    641 ACW             150                     0 0150  1
18 Tolhoek      Ezra       772 Delta Sport 133                         0 0133  1
19 Tollenaar    Micha      553 Scheldesport                120         0 0120  1
20 Stas         Karel      640 ACW             115                     0 0115  1
21 ChiouaLekhli Yasseen    628 ACW             111                     0 0111  1
22 Hoepen       Stan van   774 ??          111                         0 0111  1
23 Lavooij      Stijn      585 AV'56               107                 0 0107  1
24 Haevere      Jordy van  752 ACW             100                     0 0100  1
25 Dobbelaar    Brent      735 Wielingen   094                         0 0094  1
starts   69

   MC   crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Kreek        Maaike de  776 Scheldesport150 133 150 150 150         0 0600  5
 2 Boutens      Amber      775 Scheldesport141 141 141 141 141         0 0564  5
 3 Lodder       Judith     784 Flakkee     126 120 133 133 120         0 0512  5
 4 Waard        Eveline de 778 Delta Sport 133 115 126     126         0 0500  4
 5 Dieren       Judith van 783 Flakkee     120 107     120 115         0 0462  4
 6 Thuy         Margot     777 RKHAV       115 103 111 115 111         0 0452  5
 7 Surksum      Sietske v  692 Dynamica        100 115                 0 0215  2
 8 Speelman-R   Femke      706 ATAC            150                     0 0150  1
 9 Zeeuw        Mirthe de  534 Scheldesport                133         0 0133  1
10 Maris        Veerle     545 Groene Ster             126             0 0126  1
11 Lenaerts     Lorane     707 ATAC            126                     0 0126  1
12 Slabbekoorn  Nathalie   565 AV'56               120                 0 0120  1
13 Bruijn       Anouk de   687 RKHAV           111                     0 0111  1
14 Dieleman     Fleur      737 Schoondijk  111                         0 0111  1
15 Graaf        Brigitte d 781 AV'56       100                         0 0100  1
starts   38

   JD   crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Leng         Paavo de   789 Dynamica    133 150 150     141         0 0574  4
 2 Nefs         Emiel      788 Dynamica    126 120 126 133 133         0 0518  5
 3 Kruisifikx   Thomas     785 Scheldesport120 088 120 120 120         0 0480  5
 4 Houwelingen  Paul van   790 Dynamica    115 086 111 111 115         0 0452  5
 5 Graaf        Robert de  794 AV'56       150 141 133                 0 0424  3
 6 Louisse      David      786 Dynamica    107 076 103 103             0 0389  4
 7 Roos         Matthijs   702 AV'56           100 115     126         0 0341  3
 8 Petersen     Beuayehu   562 AV'56                   150 150         0 0300  2
 9 Kapteijn     Stef       793 AV'56       141     141                 0 0282  2
10 Blaakman     Joris      567 Breskens    103     097                 0 0200  2
11 Bakker       Jordi      622 Scheldesport    072         107         0 0179  2
12 Hofland      David      795 Wielingen   097 074                     0 0171  2
13 Petersen     Bereket    563 AV'56                   141             0 0141  1
14 Schets       Wouter     701 AV'56           133                     0 0133  1
15 Vanardennen  Daniel     547 Energie                 126             0 0126  1
16 Govaert      Arno       751 ACW             126                     0 0126  1
17 Verbrugge    Mees       546 AV'56                   115             0 0115  1
18 Noppe        Arne       682 Volharding B    115                     0 0115  1
19 Zeeuw        Nathan de  533 Scheldesport                111         0 0111  1
20 Tuyls        Storm      747 ACW             111                     0 0111  1
21 Nieulande    Thomas     787 Dynamica    111                         0 0111  1
22 Spaeter      Jason      543 Middelburg              107             0 0107  1
23 Joosse       Xander     577 Dynamica            107                 0 0107  1
24 Colman       Mathisse   638 ACW             107                     0 0107  1
25 Martens      Thijs      683 Volharding B    103                     0 0103  1
26 Harthoorn    Patrick    568 Kapelle             100                 0 0100  1
27 Schillings   Felix      791 Dynamica    100                         0 0100  1
28 Naudts       Michel     748 ACW             097                     0 0097  1
29 Graafschepe  Guy        566 Breskens            094                 0 0094  1
30 Hooste       Mathijs va 684 Volharding B    094                     0 0094  1
31 Huigh        Pieter     757 Breskens    094                         0 0094  1
32 Quintelier   Frederique 680 Volharding B    091                     0 0091  1
33 Cleemput     Dries van  690 RKHAV           084                     0 0084  1
34 Andries      Mathys     749 ACW             082                     0 0082  1
35 Serneels     Seppe      681 Volharding B    080                     0 0080  1
36 Locht        Wannes de  750 ACW             078                     0 0078  1
starts   63

   MD   crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Heikoop      iris       805 Delta Sport 150 126 150 141 150         0 0591  5
 2 Klinken      Anique v   803 Delta Sport 141 100 141 133 133         0 0548  5
 3 Smits        Veerle     808 AV'56           097 133 120 141         0 0491  4
 4 Winkels      Julia      809 Flakkee     115 103 126     126         0 0470  4
 5 Lelie        Fien       797 RKHAV       126 076 120 100 120         0 0466  5
 6 Geldof       Jasmijn    801 Dynamica    111 070 111 103 111         0 0436  5
 7 Pellaers     Maud       700 AV'56           091 103 115 115         0 0424  4
 8 Bun          Parel      800 Dynamica    097 068 115 111 100         0 0423  5
 9 Lange        Nikita de  802 Dynamica    103 080 097 107 103         0 0410  5
10 Hemelaar     Maaike     799 RKHAV       100 062 094 094 097         0 0385  5
11 Sommeijer    Lynn       691 Dynamica        063 107 097 107         0 0374  4
12 Niemantsverd Amy        796 RKHAV       094 059 091 088 094         0 0367  5
13 Anrooij      Shirin van 629 AV'56           150     150             0 0300  2
14 Coq          Louise le  753 Wielingen   107 082 100                 0 0289  3
15 Putten       Shelby van 807 AV'56       120 088                     0 0208  2
16 Daalen       Evy van    806 AV'56       133 072                     0 0205  2
17 Laere        Lieselotte 722 ACW             141                     0 0141  1
18 Meese        Paulien    721 ACW             133                     0 0133  1
19 Hederik      Ilvia      564 Energie                 126             0 0126  1
20 Ceulemans    Dakota     666 Volharding B    120                     0 0120  1
21 Caeldries    Christine  725 ACW             115                     0 0115  1
22 ChiouaLekhli Moena      724 ACW             111                     0 0111  1
23 Smet         Emma       720 ACW             107                     0 0107  1
24 Fertache     Rana       723 ACW             094                     0 0094  1
25 Hoop         Rashmila   535 RKHAV                       091         0 0091  1
26 Wouts        Julia      540 Middelburg              091             0 0091  1
27 Wauwe        Annelore v 719 ACW             086                     0 0086  1
28 Bock         Marie de   662 Volharding B    084                     0 0084  1
29 Stas         Marie      639 ACW             078                     0 0078  1
30 Waauwe       Kato van   718 ACW             074                     0 0074  1
31 Noppe        Leonie     664 Volharding B    066                     0 0066  1
32 Puyvelde     Jana van   663 Volharding B    064                     0 0064  1
33 Buys         Thalia     632 Volharding      061                     0 0061  1
34 Moerman      Laurine    635 ACW             060                     0 0060  1
35 Dhanis       Stephanie  644 RKHAV           058                     0 0058  1
36 Heynderickx  Shady      661 Volharding B    057                     0 0057  1
37 Maere        Chadia     627 Volharding      056                     0 0056  1
starts   86

   JpA2 crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Baas         Ivo        695 Delta Sport     126 111 133 126         0 0496  4
 2 Karelse      Ryan       765 AV'56       141 120 120 115 115         0 0496  5
 3 Anceaux      Daniel     810 Scheldesport133 107 103 120 120         0 0480  5
 4 Kramer       Sven       764 AV'56       126 111 126 111 111         0 0474  5
 5 Maat         Ralph de   646 Scheldesport    141     150 150         0 0441  3
 6 Os           Martijn va 813 RKHAV       120 100 107 103 107         0 0437  5
 7 Zerbib       Rafael     616 Dynamica            141 141 141         0 0423  3
 8 Vierbergen   Mats       812 RKHAV       115 103 100 100 103         0 0421  5
 9 Hiel         Karsten    811 RKHAV       111 094 094 094             0 0393  4
10 Jaeger       Mikay de   611 Zuiddorp            133 126 133         0 0392  3
11 Westen       Luc van    615 AV'56                   097 100         0 0197  2
12 Hekkers      Roan       610 AV'56               086 091             0 0177  2
13 Horssen      Thijn van  584 Goes                150                 0 0150  1
14 Schrijver    Torben de  676 Volharding B    150                     0 0150  1
15 Koeijer      Bjorn de   760 Waterlandker150                         0 0150  1
16 Ost          Jasper     734 ACW             133                     0 0133  1
17 Cladder      Emanuel    609 AV'56               115                 0 0115  1
18 Noppe        Wout       677 Volharding B    115                     0 0115  1
19 Doorn        Rick van   558 Delta Sport             107             0 0107  1
20 Blom         Casper     581 AV'56               097                 0 0097  1
21 Martens      Bernd      738 ACW             097                     0 0097  1
22 Prevoo       Sander     613 AV'56               091                 0 0091  1
23 Weezepoel    Jelmer     614 AV'56               088                 0 0088  1
starts   57

   JpA1 crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Dikkenberg   Jesse v d  824 AV'56       150 150 150 150 150         0 0600  5
 2 Bruijn       Tim de     823 RKHAV       133 091 141 133 141         0 0548  5
 3 Herwegh      Karsten    822 RKHAV       126 100 126 141 126         0 0519  5
 4 Harthoorn    Lucas      624 Kapelle         094 115     120         0 0329  3
 5 Tuyls        Indy       742 ACW             141                     0 0141  1
 6 Brethouwer   Yorick     758 Scorpio     141                         0 0141  1
 7 Koole        Luka       583 Kapelle             133                 0 0133  1
 8 Koens        Jovi       619 AV'56                       133         0 0133  1
 9 Anne         Lars       745 ACW             133                     0 0133  1
10 Westrate     Ben        538 Yerseke                 126             0 0126  1
11 Andries      Xander     746 ACW             126                     0 0126  1
12 Westrate     Ben        574 AV'56               120                 0 0120  1
13 Smet         Lukas      744 ACW             120                     0 0120  1
14 Boevere      Sander de  763 Aardenburg  120                         0 0120  1
15 Zeeuw        Tobias de  532 Scheldesport                115         0 0115  1
16 Wauwe        Rune van   739 ACW             115                     0 0115  1
17 Gilst        Sem van    618 AV'56               111                 0 0111  1
18 Verschueren  Cederic    741 ACW             111                     0 0111  1
19 Eversdijk    Willem     617 AV'56               107                 0 0107  1
20 Kluskens     Jochen     679 Volharding B    107                     0 0107  1
21 Simonse      Jesper     576 Goes                103                 0 0103  1
22 Thierens     Ralph      743 ACW             103                     0 0103  1
23 Moerman      Vic        634 ACW             097                     0 0097  1
24 Volckeryck   Bricke     740 ACW             088                     0 0088  1
25 Trappeniers  Arthur     678 Volharding B    086                     0 0086  1
starts   39

   MpA2 crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Houtzager    Ruchama    818 Delta Sport 150 150     150 150         0 0600  4
 2 Dieleman     Romy       817 Wielingen   141 141     141 141         0 0564  4
 3 Goudswaard   Ilse       819 Delta Sport 120 133 141 115 133         0 0527  5
 4 Fertoute     Elaine     820 Delta Sport 133 120 150 120             0 0523  4
 5 Exter        Eva den    815 RKHAV           100 126 111 126         0 0463  4
 6 Brande       Sanne v d  816 RKHAV       107 086 120     115         0 0428  4
 7 Daalen       Tamar van  821 AV'56       126 107     126             0 0359  3
 8 Acker        Emma van   814 RKHAV       111 103         120         0 0334  3
 9 Arens        Maureen    548 AV'56               133 133             0 0266  2
10 Kaagman      Rosanne    596 Dynamica            115     111         0 0226  2
11 Damme        Iza van    755 Wielingen   115 091                     0 0206  2
12 Block        Veerle de  713 ACW             126                     0 0126  1
13 Laureys      Fien       637 ACW             115                     0 0115  1
14 Baar         Sanne de   597 AV'56               111                 0 0111  1
15 Malfliet     Line       657 Volharding B    111                     0 0111  1
16 Hanse        Charlotte  539 Delta Sport             107             0 0107  1
17 Leenheer     Fleur      550 Delta Sport             103             0 0103  1
18 Bauwens      Kato       714 ACW             097                     0 0097  1
19 Noppe        Louise     656 Volharding B    094                     0 0094  1
20 Graeffinger  Paul       689 RKHAV           088                     0 0088  1
21 Dierickx     Kato       658 Volhartding     084                     0 0084  1
starts   47

   MpA1 crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Haar         Dana ter   825 Dynamica    150 141 150 150             0 0591  4
 2 Verschuren   Suzanne    826 Scheldesport141 126 141 120 141         0 0549  5
 3 Coppieters   Jenna      828 RKHAV       133 100 120 115 120         0 0488  5
 4 Eetvelt      Katja van  827 RKHAV       126 107     126 126         0 0485  4
 5 Schets       Tessa      699 AV'56           120 133 133             0 0386  3
 6 Widt         Daphne de  829 Delta Sport     094     103 111         0 0308  3
 7 Joossens     Nynke      599 Dynamica            126     150         0 0276  2
 8 Legrand      Floortje   631 Scheldesport    091         115         0 0206  2
 9 Jonge        Limme de   660 Volharding B    150                     0 0150  1
10 Spaeter      Moisha     541 Middelburg              141             0 0141  1
11 Vijver       Fieke v d  554 GVAC                        133         0 0133  1
12 Rooms        Ara        715 ACW             133                     0 0133  1
13 Kraker       Ilse de    598 AV'56               115                 0 0115  1
14 Muller       Amelie     633 RKHAV           115                     0 0115  1
15 Leenheer     Anouk      551 Delta Sport             111             0 0111  1
16 Burg         Yara       600 AV'56               111                 0 0111  1
17 Kersemans    Jelke      717 ACW             111                     0 0111  1
18 Kraker       Pascalle d 561 Dynamica                107             0 0107  1
19 Mullem       Laura van  659 Volharding B    103                     0 0103  1
20 Unema        Mees       705 Wielingen       097                     0 0097  1
starts   40

   JpB  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Houwelingen  Tom van    832 Dynamica    150 150 141 126 141         0 0582  5
 2 Goethem      Maxim van  831 RKHAV       141 133 133 133 133         0 0540  5
 3 Kapteijn     Mart       835 AV'56       126     120 141 126         0 0513  4
 4 Volder       Tieme de   833 RKHAV       133     111 120 120         0 0484  4
 5 Arens        Firn       571 AV'56               126 150 150         0 0426  3
 6 Zuidhof      Chris      607 Dynamica            107 107 115         0 0329  3
 7 Zuidhof      Noel       608 Dynamica            103 111 111         0 0325  3
 8 Geijs        Jules      591 AV'56               097 100 107         0 0304  3
 9 Dongen       Bjorn van  834 Delta Sport         100 115             0 0215  2
10 Baar         Remco de   604 AV'56               150                 0 0150  1
11 Pauwels      Milan      732 ACW             141                     0 0141  1
12 Di Livrano   Lucca      675 Volharding B    126                     0 0126  1
13 Bonten       Victor     733 ACW             120                     0 0120  1
14 Boevere      Jasper de  762 Aardenburg  120                         0 0120  1
15 Mertens      Quinten    605 AV'56               115                 0 0115  1
16 Aerts        Daan       688 RKHAV           115                     0 0115  1
17 Verhoeven    Alessandro 672 Volharding B    111                     0 0111  1
18 Heynderickx  Hayley     673 Volharding B    107                     0 0107  1
19 Wouts        Milan      542 Middelburg              103             0 0103  1
20 Dierickx     Tibo       674 Volharding B    103                     0 0103  1
starts   43

   JpC  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Faas         Milan      623 Scheldesport    141 141 141 141         0 0564  4
 2 Verschuren   Niels      842 Scheldesport150 126 150 120 133         0 0559  5
 3 Koopman      Kasper     693 Dynamica        115 133 150 150         0 0548  4
 4 Zandstra     Lucas      841 Scheldesport141 086 115 115 107         0 0478  5
 5 Koole        Stijn      579 Dynamica            126 126 120         0 0372  3
 6 Maat         Fabian de  645 Scheldesport    111     133 126         0 0370  3
 7 Westen       Menno van  603 AV'56               111 111 103         0 0325  3
 8 Keymel       Ruben      575 Scheldesport        103 100 111         0 0314  3
 9 Anne         Sven       731 ACW             150                     0 0150  1
10 Cloodt       Niels v d  671 Volharding B    133                     0 0133  1
11 Horssen      Mees van   570 Goes                120                 0 0120  1
12 Noppe        Siebe      667 Volharding B    120                     0 0120  1
13 Bedee        Matteu     555 Scheldesport                115         0 0115  1
14 Dees         Rody       552 AV'56                   107             0 0107  1
15 Prevoo       Thomas     602 AV'56               107                 0 0107  1
16 Noppe        Daan       668 Volharding B    107                     0 0107  1
17 Pellegrom    Vince      544 Hoogerheide             103             0 0103  1
18 Bouras       Damon      648 Volharding B    103                     0 0103  1
19 Bonten       Jesper     727 ACW             100                     0 0100  1
20 Pauwels      Lars       726 ACW             097                     0 0097  1
21 Locht        Zjef de    729 ACW             094                     0 0094  1
22 Bauwens      Lowie      730 ACW             091                     0 0091  1
23 Marin        Vince      669 Volharding B    088                     0 0088  1
24 Jong         Thomas de  670 Volharding B    084                     0 0084  1
25 Keymel       Ruben      630 Scheldesport    082                     0 0082  1
starts   47

   MpB  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Graaf        Amy de     839 AV'56       150 150 150     150         0 0600  4
 2 Lorier       Lisanne    837 Dynamica    141 141 141 150 141         0 0573  5
 3 Keijmel      Mirthe     836 Scheldesport133 126 133 133 133         0 0532  5
 4 Fertoute     Lilian     838 Delta Sport 126 111 126 141             0 0504  4
 5 Sluijs       Femke van  697 AV'56           091 107 115 120         0 0433  4
 6 Pellaers     Fenne      698 AV'56           097 115 103 115         0 0430  4
 7 Dalen        Quinty van 590 Dynamica            120 126 126         0 0372  3
 8 Hekkers      Lizzy      592 AV'56               111 111             0 0222  2
 9 Vriesacker   Lena       650 Volharding B    133                     0 0133  1
10 Koole        Hilde      560 Dynamica                120             0 0120  1
11 Vermeulen    Nele       710 ACW             120                     0 0120  1
12 Broek        Noa van    636 ACW             115                     0 0115  1
13 Mulders      Puk        621 Dynamica        107                     0 0107  1
14 Geus         Emma de    840 AV'56                   107             0 0107  1
15 Neels        Beau       652 Volharding B    103                     0 0103  1
16 Tuyls        Zowie      711 ACW             100                     0 0100  1
17 D'Hooghe     Laurien    653 Volharding B    094                     0 0094  1
18 Bock         Lisse de   655 Volharding B    088                     0 0088  1
19 Rooster      Elena de   651 Volharding B    086                     0 0086  1
starts   42

   MpC  crosscompetitie                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Karelse      Yara       847 AV'56       150 141 150 150 150         0 0600  5
 2 Dikkenberg   Inke v d   849 AV'56       141 126 141 141 141         0 0564  5
 3 Luijk        Zoe van    846 AV'56       133 120 133 133 133         0 0532  5
 4 Daalen       Lois       845 AV'56       120 133 115 111             0 0479  4
 5 Exter        Ann den    843 RKHAV       115 103 107 115 107         0 0444  5
 6 Kramer       Mila       848 AV'56       111 097 094 107 097         0 0412  5
 7 Luijk        Tess van   844 AV'56       103 094 097 097 094         0 0391  5
 8 Zuidhof      Dagmar     589 Dynamica            120 120 126         0 0366  3
 9 Harthoorn    Marose     625 Kapelle         107 111     115         0 0333  3
10 Simonse      Marit      696 AV'56           111 100 103             0 0314  3
11 Arens        Megan      572 AV'56               091 100 103         0 0294  3
12 Kraker       Yasmine de 559 Dynamica                126 120         0 0246  2
13 Landsbergen  Maud       588 AV'56               103 100             0 0203  2
14 Loir         Elise      709 ACW             150                     0 0150  1
15 Boonman      Anouk      587 Nieuwdorp           126                 0 0126  1
16 Brethouwer   Cyri       759 Scorpio     126                         0 0126  1
17 Burgelman    Jenke      649 Volharding B    115                     0 0115  1
18 Boot         Anne       556 Delta Sport                 111         0 0111  1
19 Hertogs      Marjan     761 Yzendijke   107                         0 0107  1
20 Lorier       Floor      536 Dynamica                    100         0 0100  1
21 Ferache      Imara      708 ACW             100                     0 0100  1
starts   58
   totaal  1303 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-01-2018 4e Scheldesport crossWestdorpeScheldesport0
28-01-2017 Scheldesport crossTerneuzenScheldesport0
31-01-2015 Scheldesport crossWestdorpeScheldesport1266

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.45.27  Mse
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)8.51.67  JoB
1500 m Tim van den Broeke (PR)3.49.80  Mse
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.08.24  Mse
1500 m Chris de Smit (PR 4.30.67)4.34.17  M35
1500 m Wouter Schets (PR)4.34.93  JoB
1500 m Shirin van Anrooij (PR 4.30.89)4.42.84  MeB
800 m Bereket Petersen (PR)2.03.12  JoB
800 m Stef Kapteijn (PR 2.11.77)2.12.39  JoB
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.61  Mse
400 m Pelle Gelderblom (PR 49.73)50.42  Mse
400 m Evan de Schrijver (PR 50.02)50.58  Mse
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
10 EM Edwin de la Ruelle (PR 55.51)1.01.23  M50
10 EM Geert Waelput (PR)1.04.55  M45
10 EM Marnix van den Brande (PR)1.11.05  Mse
10 EM Philip Vioen (PR)1.12.50  Mse
10 EM Imo Jongepier (PR)1.33.03  M65
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Niek den Exter (PR)15.13.28  Mse
800 m Maaike de Kreek (PR 2.23.88)2.30.71  MeA
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
1000 m Hassan Mahamed (PR)2.51.08  JoA
1000 m Wouter Schets (PR 2.55.03)2.55.16  JoB
1000 m Shirin van Anrooij (PR)2.56.05  MeB
1000 m Franklin van Anrooij (PR 2.41.87)2.56.07  Mse
1000 m Aniek Aper (PR 2.57.17)2.59.62  Vse
1000 m Emma van Mourik (PR 3.16.31)3.30.90  Vse
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: 13e Venloop (45)
Atletiek Zeeland © 2018