donderdag 19 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
21e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 14 december 2013 - Organisatie: AV'56
9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Martijn de KokDynamica33.26Mse   16.152  3:43
2  Michel SchrierDynamica35.18Mse   15.297  3:55
3  Wouter van CaspelDynamica35.48Mse   15.084  3:59
4  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge35.57M35   15.021  4:00
5  David SchrierDynamica36.07Mse   14.952  4:01
6  Niels GoudswaardDelta Sport36.19M35   14.869  4:02
7  Robbert MeeuwseAV'5636.25Mse   14.828  4:03
8  Benny ThuyRKHAV36.30M45   14.795  4:03
9  Erik CapponWielingen36.43M45   14.707  4:05
10  Wim van SparrentakDynamica37.04M35   14.568  4:07
11  Peter van LimbergenAV'5637.34M35   14.374  4:10
12  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge37.42Vse   14.324  4:11
13  Chris de SmitRKHAV37.50M35   14.273  4:12
14  Peter BalkenendeAV'5637.56M45   14.236  4:13
15  Arjo VerhageDynamica38.08M35   14.161  4:14
16  Pascal KoolScheldesport38.13M35   14.130  4:15
17  Edwin de JaegerRKHAV38.21M35   14.081  4:16
18  Michael de HamerHoek38.26M35   14.050  4:16
19  Jan GuiljamWemeldinge39.04M55   13.823  4:20
20  Edwin ArensKruiningen39.19M35   13.735  4:22
21  Esther PlatteeuwScheldesport39.29Vse   13.677  4:23
22  Ruud HoosemansDynamica39.37Mse   13.631  4:24
23  Martin PruijsersDynamica39.39M45   13.619  4:24
24  Johan KarelseHeinkenszand39.41M35   13.608  4:25
25  Andres de WitteScheldesport39.42M35   13.602  4:25
26  Rian van den BroekeDynamica40.02M45   13.489  4:27
27  Piet van MourikDelta Sport40.22M45   13.377  4:29
28  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge40.27M45   13.350  4:30
29  Micha JanseDynamica40.29M35   13.339  4:30
30  Marc BlokHeinkenszand40.49M35   13.230  4:32
31  Archie StaalDelta Sport40.53M45   13.208  4:33
32  Bart VisserSerooskerke41.00Mse   13.171  4:33
33  Edwin van AlphenDynamica41.04M35   13.149  4:34
34  Marcel MoerlandKrabbendijke41.08Mse   13.128  4:34
35  Rinus van de WoestijneMiddelburg41.18Mse   13.075  4:35
36  Jos MeeuwseDynamica41.26M45   13.033  4:36
37  Bart van NoordenAV'5641.27M45   13.028  4:36
38  Niek WielandAxel41.29M35   13.017  4:37
39  Floris Jan KooleDynamica41.31M35   13.007  4:37
40  Leon ZuidhofOostkapelle41.33M35   12.996  4:37
41  Leonie TonDelta Sport41.49V35   12.914  4:39
42  Michel RidderhofMiddelburg41.55M35   12.883  4:39
43  Marcel de LangeDynamica42.08M35   12.816  4:41
44  Sven VermeulenVlissingen42.10M35   12.806  4:41
45  Jaap van der VeenScheldesport42.20M45   12.756  4:42
46  Annemiek van de VeldeDelta Sport42.56Vse   12.578  4:46
47  Pieter GoudOostdijk43.04Mse   12.539  4:47
48  Berry SimonseAV'5643.09M35   12.514  4:48
49  Albert PlatteeuwScheldesport43.19M45   12.466  4:49
50  Remco KapteijnAV'5643.40M35   12.366  4:51
51  Koen de VriesDynamica43.55M55   12.296  4:53
52  Nadine de WildeAV'5644.01Vse   12.268  4:53
53  Marius BoonmanHeinkenszand44.07Mse   12.240  4:54
54  Patrick van IerselGoes44.13M45   12.213  4:55
55  Michel de WeeYerseke44.19M35   12.185  4:55
56  Jan HoeveWielingen44.44M65   12.072  4:58
57  Jan Willem MeeuwseKwadendamme44.46M45   12.063  4:58
58  Seth DijkstraMiddelburg44.48M35   12.054  4:59
59  Maurice SteketeeMiddelburg44.50Mse   12.045  4:59
60  Joop LasseurDelta Sport44.51M65   12.040  4:59
61  Richard de VliegerAV'5645.00M35   12.000  5:00
62  Paola van GilstAV'5645.07V35   11.969  5:01
63  Lennard van SplunterHoedekenskerke45.10M35   11.956  5:01
64  Ron DellebekeDynamica45.13M55   11.942  5:01
65  Piet de VisserWielingen45.16M55   11.929  5:02
66  Steven van HoepenHeinkenszand45.20M35   11.912  5:02
67  Manfred MeulmeesterDynamica45.52M45   11.773  5:06
68  Ruud Fredrikss-Heerenhoek46.15M55   11.676  5:08
69  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge46.29M45   11.617  5:10
70  Martin LelieRKHAV46.31M35   11.609  5:10
71  John UitterhoeveGoes46.47Mse   11.543  5:12
72  Henk LousDynamica47.18M55   11.416  5:15
73  Eddy SmitDelta Sport47.37M65   11.341  5:17
74  Bauke de JongVet Ned47.57M65   11.262  5:20
75  Berry KnibbelerScheldesport47.59M45   11.254  5:20
76  Monique AllefsRKHAV48.10V45   11.211  5:21
77  Ilona SonkeAV'5648.16Vse   11.188  5:22
78  Gertjan BakkerAV'5648.35M35   11.115  5:24
79  Herman AbbinkAV'5648.40M55   11.096  5:24
80  Marc-Jan MoerlandKrabbendijke48.47Mse   11.069  5:25
81  Cor van de BergeGoes49.03M45   11.009  5:27
82  Birgen MeynckensGoes49.37Mse   10.883  5:31
83  Acronius KramerAV'5650.06M55   10.778  5:34
84  Willem LouterRKHAV50.20M45   10.728  5:36
85  Marjan HamelinckRKHAV50.21V35   10.725  5:36
86  Ineke TempelaarDynamica50.41V45   10.654  5:38
87  Ruben DielemanKrabbendijke50.42M35   10.651  5:38
88  Johan SchoemakerOostdijk50.44M35   10.644  5:38
89  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke50.46M35   10.637  5:38
90  Patrick de GroenLewedorp50.49Mse   10.626  5:39
91  Paul PellikaanDynamica50.57M65   10.599  5:40
92  Gillis BosmanThor51.30M65   10.485  5:43
93  Henk SandeeKamperland51.32M65   10.479  5:44
94  Remco VossenGoes51.34Mse   10.472  5:44
95  John GuequierreDynamica52.27M55   10.296  5:50
96  Jan-Peter KatsmanMiddelburg52.41Mse   10.250  5:51
97  Rinus JoosseAV'5653.09M65   10.160  5:54
98  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke53.11M45   10.154  5:55
99  Rogier van SuylekomMiddelburg54.14Mse   9.957  6:02
100  Marlou EckhardtAV'5654.28Vse   9.914  6:03
101  Marcel AdriaanseMiddelburg55.21M35   9.756  6:09
102  Erwin DingemanseVlissingen55.26Mse   9.741  6:10
103  Regina VerhageDynamica55.49V45   9.675  6:12
104  Jakobus MeulenbergAV'5656.13M35   9.606  6:15
105  Lena KleingeldVlissingen56.16V45   9.597  6:15
106  Leonie van der DoeWaarde58.38Vse   9.210  6:31
107  Karen WesthuisAV'5659.41V35   9.048  6:38
108  Roy NijhoffMiddelburg59.43Mse   9.043  6:38
109  Marijana PajovicAV'5659.45V35   9.038  6:38
110  Lenie van KlevenVlissingen1.01.18V45   8.809  6:49
111  Stefan Uitterhoeves-Heer Arendskerke1.01.26Mse   8.790  6:50
112  Martin SchullerKapelle-Biezelinge1.01.32M55   8.776  6:50
113  Ria FrederiksAV'561.02.31V45   8.638  6:57
114  Joost SprinkhuizenNisse1.02.33M55   8.633  6:57
115  Daan TufenackerBreda1.02.56M35   8.581  7:00
Mannen: 97 (84.35%) => M35=36 - M45=20 - M55=11 - M65=8 - Mse=22
Vrouwen: 18 (15.65%) => V35=5 - V45=6 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Maikel Peeman32:32Erwin Harmes32:42Tim van den Broeke33:06Monique Verschuure39:46118
2015Tommy Staal28:24Job de Feijter29:06Erwin Harmes29:11Karolien de Proft35:20104
2014Neal Bouterse27:52Erwin Harmes28:35Martijn de Kok28:50Laurey van den Berge32:49113
2013Martijn de Kok33:26Michel Schrier35:18Wouter van Caspel35:48Laurey van den Berge37:42115

2.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Ruden GrimEindhoven Atletiek9.21Mse   16.684  3:36
2  Luuk BalkenendeAV'569.27Mse   16.508  3:38
3  Bart van TrigtPhanos10.04Mse   15.497  3:52
4  Kris de KreekScheldesport10.09JoB   15.369  3:54
5  Joel AafjesAV'5610.17Mse   15.170  3:57
6  Patrick de VosAV'5610.20Mse   15.097  3:58
7  Marijke de VisserPhoenix10.22Vse   15.048  3:59
8  Bart BalkenendeAV'5610.37JoB   14.694  4:05
9  Floris HuighWielingen10.42JoB   14.579  4:07
10  Wouter LeeftinkDynamica10.44Mse   14.534  4:08
11  Dennis ThuyRKHAV10.46JoB   14.489  4:08
12  Sjaak LuteijnOostburg10.49Mse   14.422  4:10
13  Astrid den HerderAV'5611.02Vse   14.139  4:15
14  Marijn de GreefWielingen11.04JoB   14.096  4:15
15  Henk LeeftinkDynamica12.10Mse   12.822  4:41
16  Rien de WildeAV'5612.28Mse   12.513  4:48
17  Johan HuighWielingen12.37Mse   12.365  4:51
18  Arjen LuteijnWielingen12.41Mse   12.300  4:53
19  Annemarie WaardDelta Sport12.45MeB   12.235  4:54
20  Fieke de BrouwerRKHAV12.56MeB   12.062  4:58
21  Aswin KoningsDynamica13.09Mse   11.863  5:03
22  Sanne van MourikDelta Sport13.14Vse   11.788  5:05
23  Esther van SluijsAV'5614.36Vse   10.685  5:37
24  Wim HuighWielingen15.14Mse   10.241  5:52
25  Angelique HarinckDynamica15.16Vse   10.218  5:52
26  Isabel MichielsenTerneuzen15.48MeB   9.873  6:05
27  Marielle SimonseAV'5615.56Vse   9.791  6:08
28  George SchanckWielingen16.27Mse   9.483  6:20
29  Natascha de LangeMiddelburg18.50Vse   8.283  7:15
Mannen: 14 (48.28%) => Mse=14
Vrouwen: 7 (24.14%) => Vse=7
Jongens: 5 (17.24%) => JoB=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.17 seconden nodig om deze lijst met 144 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens C   1960m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Ridder       Rens de    99 736 Dynamica     06:56
002 Peeman       Maikel     99 582 Flakkee      06:59
003 Vries        Jorick de  99 703 AV'56        07:05
004 Harinck      Sergio     99 768 Dynamica     07:10
005 Dierkx       Mike       99 685 Scheldesport 07:17
006 Verhage      Joram      99 769 Dynamica     07:23
007 Wege         Ivar v d   99 647 Scheldesport 07:40
008 Lavooij      Stijn      0  585 AV'56        07:43
009 Damme        Teun van   00 754 Wielingen    07:52
010 Putten       Axl van    00 773 AV'56        07:55
011 Bogaert      Bart       00 626 Dynamica     08:23
012 Jaeger       Jori de    00 767 RKHAV        08:38
013 Keurhorst    Peter      99 643 Flakkee      08:42
014 Heemst       Jop van    99 642 Flakkee      08:46
015 Blaakman     Marijn     00 766 Wielingen    08:50
016 Lindhout     Siem       00 770 DeltaSport   08:52
017 Konings      Sylvan     00 694 Dynamica     09:07
 
Meisjes C   1960m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kreek        Maaike de  99 776 Scheldesport 07:27
002 Boutens      Amber      99 775 Scheldesport 07:31
003 Lodder       Judith     99 784 Flakkee      08:13
004 Waard        Eveline de 00 778 DeltaSport   08:28
005 Slabbekoorn  Nathalie   99 565 AV'56        08:57
006 Surksum      Sietske v  00 692 Dynamica     09:26
007 Thuy         Margot     99 777 RKHAV        09:39
 
Jongens D   1960m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Leng         Paavo de   01 789 Dynamica     07:14
002 Kapteijn     Stef       02 793 AV'56        07:19
003 Graaf        Robert de  02 794 AV'56        07:22
004 Nefs         Emiel      01 788 Dynamica     07:53
005 Kruisifikx   Thomas     01 785 Scheldesport 07:58
006 Roos         Matthijs   02 702 AV'56        08:06
007 Houwelingen  Paul van   01 790 Dynamica     08:40
008 Joosse       Xander     02 577 Dynamica     08:42
009 Louisse      David      02 786 Dynamica     09:31
010 Harthoorn    Patrick    02 568 Kapelle      09:43
011 Blaakman     Joris      01 567 Breskens     10:12
012 Graafschepe  Guy        02 566 Breskens     10:15
 
Meisjes D   1960m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Heikoop      iris       01 805 DeltaSport   08:01
002 Klinken      Anique v   02 803 DeltaSport   08:15
003 Smits        Veerle     02 808 AV'56        08:27
004 Winkels      Julia      01 809 Flakkee      08:36
005 Lelie        Fien       02 797 RKHAV        08:48
006 Bun          Parel      01 800 Dynamica     08:52
007 Geldof       Jasmijn    02 801 Dynamica     08:55
008 Sommeijer    Lynn       02 691 Dynamica     08:57
009 Pellaers     Maud       02 700 AV'56        09:08
010 Coq          Louise le  02 753 Wielingen    09:11
011 Lange        Nikita de  01 802 Dynamica     09:16
012 Hemelaar     Maaike     02 799 RKHAV        09:28
013 Niemantsverd Amy        01 796 RKHAV        10:18
 
Jongens pA2  980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Horssen      Thijn van  3  584 Goes         03:49
002 Zerbib       Rafael     03 616 Dynamica     04:07
003 Jaeger       Mikay de   03 611 Zuiddorp     04:09
004 Kramer       Sven       03 764 AV'56        04:11
005 Karelse      Ryan       03 765 AV'56        04:14
006 Cladder      Emanuel    03 609 AV'56        04:17
007 Baas         Ivo        03 695 DeltaSport   04:19
008 Os           Martijn va 03 813 RKHAV        04:22
009 Anceaux      Daniel     03 810 Scheldesport 04:28
010 Vierbergen   Mats       03 812 RKHAV        04:42
011 Blom         Casper     03 581 AV'56        04:55
012 Hiel         Karsten    03 811 RKHAV        05:10
013 Prevoo       Sander     03 613 AV'56        05:16
014 Weezepoel    Jelmer     03 614 AV'56        05:19
015 Hekkers      Roan       03 610 AV'56        06:36
 
Jongens pA1  980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 824 AV'56        04:00
002 Bruijn       Tim de     04 823 RKHAV        04:30
003 Koole        Luka       4  583 Kapelle      04:32
004 Herwegh      Karsten    04 822 RKHAV        04:41
005 Westrate     Ben        04 574 AV'56        04:44
006 Harthoorn    Lucas      04 624 Kapelle      04:51
007 Gilst        Sem van    04 618 AV'56        04:57
008 Eversdijk    Willem     04 617 AV'56        05:06
009 Simonse      Jesper     04 576 Goes         05:08
 
Meisjes pA2  980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Fertoute     Elaine     03 820 DeltaSport   03:57
002 Goudswaard   Ilse       03 819 DeltaSport   04:26
003 Arens        Maureen    03 573 Kruiningen   04:47
004 Exter        Eva den    03 815 RKHAV        04:49
005 Brande       Sanne v d  03 816 RKHAV        04:59
006 Kaagman      Rosanne    03 596 Dynamica     05:01
007 Baar         Sanne de   03 597 AV'56        05:12
 
Meisjes pA1  980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Haar         Dana ter   04 825 Dynamica     04:24
002 Verschuren   Suzanne    04 826 Scheldesport 04:34
003 Schets       Tessa      04 699 AV'56        04:36
004 Joossens     Nynke      04 599 Dynamica     04:38
005 Coppieters   Jenna      04 828 RKHAV        04:45
006 Kraker       Ilse de    04 598 AV'56        05:04
007 Burg         Yara       04 600 AV'56        05:23
 
Jongens pB   980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Baar         Remco de   05 604 AV'56        04:01
002 Houwelingen  Tom van    05 832 Dynamica     04:10
003 Goethem      Maxim van  05 831 RKHAV        04:19
004 Arens        Firn       05 571 Kruiningen   04:23
005 Kapteijn     Mart       05 835 AV'56        04:26
006 Mertens      Quinten    05 605 AV'56        04:39
007 Volder       Tieme de   05 833 RKHAV        04:51
008 Zuidhof      Chris      05 607 Dynamica     04:55
009 Dongen       Bjorn van  05 834 DeltaSport   05:06
010 Geijs        Jules      05 591 AV'56        05:31
 
Jongens pC   980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Verschuren   Niels      06 842 Scheldesport 04:28
002 Faas         Milan         623 Scheldesport 04:34
003 Koopman      Kasper     06 693 Dynamica     04:49
004 Koole        Stijn      06 579 Dynamica     04:59
005 Horssen      Mees van   06 570 Goes         05:04
006 Zandstra     Lucas      07 841 Scheldesport 05:37
007 Westen       Menno van  06 603 AV'56        05:57
008 Prevoo       Thomas     06 602 AV'56        06:05
009 Keymel       Ruben      07 575 Scheldesport 06:07
 
Meisjes pB   980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Graaf        Amy de     05 839 AV'56        03:58
002 Lorier       Lisanne    05 837 Dynamica     04:31
003 Keijmel      Mirthe     25 836 Scheldesport 04:46
004 Fertoute     Lilian     05 838 DeltaSport   04:53
005 Dalen        Quinty van 05 590 Dynamica     05:21
006 Pellaers     Fenne      05 698 AV'56        05:28
007 Hekkers      Lizzy      05 592 AV'56        05:43
008 Sluijs       Femke van  05 697 AV'56        05:55
 
Meisjes pC   980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Karelse      Yara       06 847 AV'56        04:41
002 Dikkenberg   Inke v d   06 849 AV'56        05:01
003 Luijk        Zoe van    06 846 AV'56        05:09
004 Boonman      Anouk      06 587 Nieuwdorp    05:14
005 Zuidhof      Dagmar     06 589 Dynamica     05:16
006 Daalen       Lois       06 845 AV'56        05:18
007 Harthoorn    Marose     07 625 Kapelle      05:23
008 Exter        Ann den    06 843 RKHAV        05:34
009 Landsbergen  Maud       06 588 AV'56        05:59
010 Simonse      Marit      06 696 AV'56        06:02
011 Luijk        Tess van   07 844 AV'56        06:13
012 Kramer       Mila       06 848 AV'56        06:18
013 Arens        Megan      07 572 Kruiningen   06:21
 
     finishers: ,272

Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    Hse                            		  Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Schrier      David      048 Dynamica    126 086 120                 0 0332  3
2 Meeuwse      Robbert    005 AV'56       097 091 111                 0 0299  3
3 Harmes       Erwin      003 Dynamica    141 141                     0 0282  2
4 Kok          Martijn de 082 Dynamica        126 150                 0 0276  2
5 Wolfert      Eric       047 Flakkee     103 080                     0 0183  2
6 Hoosemans    Ruud       067 Dynamica        094 076                 0 0170  2
7 Staal        Tommy      058 AV'56       150                         0 0150  1
8 Pleijte      Tim        101 Dynamica        150                     0 0150  1
9 Nevel        Angelo van 046 Koolkerke   091 053                     0 0144  2
10 Schrier      Michel     160 Dynamica            141                 0 0141  1
11 Adan         Erwin      004 AV'34       133                         0 0133  1
12 Raeymaecker  Karl de    072 ATAC            133                     0 0133  1
13 Caspel       Wouter van 174 Dynamica            133                 0 0133  1
14 Schrier      Michel     103 Dynamica        111                     0 0111  1
15 Loubergen    Bram van   096 ACW             103                     0 0103  1
16 Broeke       Erwin v d  049 Axel        088                         0 0088  1
17 Dobbelaer    Dimitri    075 ACW             084                     0 0084  1
18 Cappaert     Fredric    104 ACW             074                     0 0074  1
19 Vos          Robin de   071 AV'56           068                     0 0068  1
20 Mey          Liam de    092 RKHAV           066                     0 0066  1
21 Visser       Bart       139 Serooskerke         060                 0 0060  1
22 Morter       Philip     105 ACW             059                     0 0059  1
23 Moerland     Marcel     171 Krabbendijke        058                 0 0058  1
24 Bouman       David      068 Flakkee         057                     0 0057  1
25 Woestijne    Rinus v d  163 Middelburg          057                 0 0057  1
26 Versprille   Jordy      052 Breskens    052                         0 0052  1
27 Woestijne    Rinus vd   095 Dynamica        047                     0 0047  1
28 GGoud        Pieter     136 Oostdijk            047                 0 0047  1
29 Visser       Johan de   109 Hylas           045                     0 0045  1
30 Boonman      Marius     135 Heinkenszand        042                 0 0042  1
31 Heij         Alex       006 Sommelsdijk 038                         0 0038  1
32 Steketee     Maurice    138 Middelburg          036                 0 0036  1
33 Uitterhoeve  Johnny     167 Goes                026                 0 0026  1
34 Moerland     Marc-Jan   170 Krabbendijke        019                 0 0019  1
35 Meynkens     Birgen     143 AV'56               017                 0 0017  1
36 Vermeisch    Jar        093 Antwerpen       013                     0 0013  1
37 Groen        Patrick de 148 Lewedorp            011                 0 0011  1
38 Vossen       Remco      141 Goes                007                 0 0007  1
39 Nijhoff      Roy        137 Middelburg          005                 0 0005  1
40 Dingemanse   Erwin      146 Vlissingen          005                 0 0005  1
41 Katsman      Jan-Peter  149 Middelburg          005                 0 0005  1
42 Suylekom     Rogier van 152 Middelburg          005                 0 0005  1
43 Uitterhoeve  Stan       168 s-HArendsker        005                 0 0005  1

   starts  52
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    H35                                   Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Harthoorn    Maarten    057 Kapelle     107 097 126                 0 0330  3
2 Smit         Chris de   013 RKHAV       082 072 094                 0 0248  3
3 Jaeger       Edwin de   014 RKHAV       086 078 084                 0 0248  3
4 Goudswaard   Niels      011 DeltaSport  120     115                 0 0235  2
5 Kool         Pascal     015 Scheldesport078 060 086                 0 0224  3
6 Hamer        Michael de 061 Hoek        074 061 082                 0 0217  3
7 Karelse      Johan      042 Heinkenszand070 055 072                 0 0197  3
8 Witte        Andreas    094 Scheldesport061 052 070                 0 0183  3
9 Alphen       Edwin van  010 Dynamica    063 048 059                 0 0170  3
10 Verhage      Arjo       012 Dynamica    072     088                 0 0160  2
11 Wieland      Niek       050 Axel        060 043 054                 0 0157  3
12 Lange        Marcel de  043 Dynamica    059 041 050                 0 0150  3
13 Foubert      Tom        084 ACW             120                     0 0120  1
14 Kapteijn     Remco      008 AV'56       058     044                 0 0102  2
15 Rabout       Theo       040 Wielingen   100                         0 0100  1
16 Sparrentak   Wim van    154 Dynamica            100                 0 0100  1
17 Limbergen    Peter van  120 AV'56               097                 0 0097  1
18 Simonse      Berry      085 AV'56           036 046                 0 0082  2
19 Hoepen       Steven van 009 avvn        050     031                 0 0081  2
20 Lelie        Martin     016 RKHAV       040 014 027                 0 0081  3
21 Arens        Edwin      179 Kruiningen          078                 0 0078  1
22 Govaert      David      078 ACW             070                     0 0070  1
23 Goethem      Filip van  077 ACW             063                     0 0063  1
24 Janse        Micha      151 Dynamica            063                 0 0063  1
25 Buyck        Michel     054 Dynamica    062                         0 0062  1
26 Blok         Marc       175 Heinkenszand        062                 0 0062  1
27 Peter de                111 Axel            056                     0 0056  1
28 Koole        Floris Jan 176 Dynamica            053                 0 0053  1
29 Zuidhof      Leon       158 Oostkapelle         052                 0 0052  1
30 Vermeulen    Sven       108 Vlisisngen      051                     0 0051  1
31 Ridderhof    Michel     164 Middelburg          051                 0 0051  1
32 Buijck       Michel     100 Dynamica        050                     0 0050  1
33 Vermeulen    Sven       169 Vlissingen          049                 0 0049  1
34 Paulusse     Dick       041 Loopgroep ZO043                         0 0043  1
35 Vervaet      Patrick    063 RKHAV           042                     0 0042  1
36 Hoefnagels   Jos        088 Hulst           040                     0 0040  1
37 Wee          Michel de  121 Yerseke             040                 0 0040  1
38 Stas         Pieter     091 St Niklaas      039                     0 0039  1
39 Ridder       Cor de     089 Dynamica        037                     0 0037  1
40 Dijkstra     Seth       118 Middelburg          037                 0 0037  1
41 Vlieger      Richard de 180 AV'56               034                 0 0034  1
42 Bakker       Gertjan    172 AV'56               021                 0 0021  1
43 Meese        Helmut     079 ACW             016                     0 0016  1
44 Dieleman     Ruben      117 Krabbendijke        014                 0 0014  1
45 Schoemaker   Johan      181 Oostdijk            013                 0 0013  1
46 Delzenne     Mart-Jan   116 Krabbendijke        012                 0 0012  1
47 Vercouteren  Ivan       087 ACW             011                     0 0011  1
48 Goeman       Filip      115 Waarschoot      007                     0 0007  1
49 Tufenacker   Daan       119 Breda               005                 0 0005  1
50 Adriaanse    Marcel     165 Middelburg          005                 0 0005  1
51 Meulenberg   Jakobus    177 AV'56               005                 0 0005  1

   starts  78
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    H45                                   Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Thuy         Benny      024 RKHAV       111 082 107                 0 0300  3
2 Cappon       Erik       055 Wielingen   094 076 103                 0 0273  3
3 Balkenende   Peter      019 AV'56       084 064 091                 0 0239  3
4 Pruijsers    Martin     051 Dynamica    076 058 074                 0 0208  3
5 Ruelle       Edwin de l 025 RKHAV       115 088                     0 0203  2
6 Mourik       Piet van   021 DeltaSport  068 049 066                 0 0183  3
7 Platteeuw    Albert     027 Scheldesport055 030 045                 0 0130  3
8 Staal        Archie     059 DeltaSport  064     061                 0 0125  2
9 Veen         Jaap van d 029 Scheldesport047 029 048                 0 0124  3
10 Meeuwse      Jos        020 Dynamica        044 056                 0 0100  2
11 Meeuwse      JanWillem  022             053     038                 0 0091  2
12 Buter        Wim        023 Scheldesport049 035                     0 0084  2
13 Depoorter    Yves       060 Knokke      080                         0 0080  1
14 Lauwers      Peter      026 RKHAV       051 025                     0 0076  2
15 Knibbelere   Berry      028 Scheldesport039 015 022                 0 0076  3
16 Broeke       Rian v d   155 Dynamica            068                 0 0068  1
17 Huffel       William v  039 ZottegemAtl 066                         0 0066  1
18 Slabbekoorn  John       126 Kapelle             064                 0 0064  1
19 Vos          Wilko de   070 AV'56           062                     0 0062  1
20 Murre        Walther    030 Scheldesport042 019                     0 0061  2
21 Roose        Marcel     053 Breskens    057                         0 0057  1
22 Noorden      Bart van   178 AV'56               055                 0 0055  1
23 Branden      Frank      102 St Jansteen     054                     0 0054  1
24 Meulmeester  Manfred    065 Dynamica        022 030                 0 0052  2
25 Locht        Dirk de    080 ACW             046                     0 0046  1
26 Vermeire     Fred       018 Wielingen   041                         0 0041  1
27 Iersel       Patrick va 173 Goes                041                 0 0041  1
28 Haevere      Danny van  074 ACW             038                     0 0038  1
29 Bulcke       Koen v d   090 St Niklaas      034                     0 0034  1
30 Belzen       Niek van   112 Axel            032                     0 0032  1
31 Zondervan    Gerwin     127 Kapelle             028                 0 0028  1
32 Grave        Pascal de  113 Westdorpe       026                     0 0026  1
33 Louter       Willem     064 RKHAV           008 015                 0 0023  2
34 Wortmans     Douwe      110 Axel            021                     0 0021  1
35 Dhanis       Gino       081 Hulst           018                     0 0018  1
36 Berge        Cor v d    123 Goes                018                 0 0018  1
37 Schlarman    Ben        114 St Jansteen     017                     0 0017  1
38 Groote       Hans de    044 Aardenburg  001                         0 0016  1
39 Goedegebuure Leo        125 s-HArendsker        005                 0 0005  1
40 Brouwers     Johan      106 Ossenisse       001                     0 0001  1

   starts  65
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    H55                                   Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Dellebeke    Ron        032 Dynamica    048 033 033                 0 0114  3
2 Lous         Henk       031 Dynamica    056 028 025                 0 0109  3
3 Nevel        Aric van   045 Koolkerke   054 031                     0 0085  2
4 Guiljam      Jan        129 LG A Sigter         080                 0 0080  1
5 Visser       Piet de    033 Wielingen   046     032                 0 0078  2
6 Vries        Koen de    166 Dynamica            043                 0 0043  1
7 Frederiks    Ruud       128 s-Heerenhoek        029                 0 0029  1
8 Verwilligen  Frans      097 Hulst           027                     0 0027  1
9 Blaauw       Ebe        099 Scheldesport    020                     0 0020  1
10 Abbink       Herman     145 AV'56               020                 0 0020  1
11 Kramer       Acronius   144 AV'56               016                 0 0016  1
12 Botman       Kobus      107 Dynamica        009                     0 0009  1
13 Guequierre   John       156 Dynamica            006                 0 0006  1
14 Schuller     Martin     131 Kapelle             005                 0 0005  1
15 Sprinkhuizen Joost      132 Nisse               005                 0 0005  1

   starts  21
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    H65                                   Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Hoeve        Jan        056 Wielingen   045 024 039                 0 0108  3
2 Smit         Eddy       037 DeltaSport  044 023 024                 0 0091  3
3 Pellikaan    Paul       036 Dynamica    037 010 010                 0 0057  3
4 Pluijlaar    Hans       034 Dynamica    035     001                 0 0036  2
5 Schuur       Rik        035 Wielingen   036                         0 0036  1
6 Lasseur      Joop       150 DeltaSport          035                 0 0035  1
7 Beek         Dick van   038 Wielingen   034                         0 0034  1
8 Jong         Bauke de   162 Vet Ned             023                 0 0023  1
9 Beijer       Piet       066 Dynamica        012                     0 0012  1
10 Bosman       Gillis     153 Thor                009                 0 0009  1
11 Sandee       Henk       133 Kamperland          008                 0 0008  1
12 Joosse       Rinus      147 AV'56               005                 0 0005  1
13 Kortleve     Kees       159 AV'56               001                 0 0001  1

   starts  20
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    JA                                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Feijter      Job de     098 RKHAV           115                     0 0115  1
2 Dobbelaer    Dieter     076 ACW             107                     0 0107  1
3 Lelie        Michel     086 RKHAV           100                     0 0100  1

   starts  3
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    MA                                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Dumma                   298             001                         0 0001  1

   starts  1
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    Vse                                   Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Platteeuw    Esther     349 Scheldesport133 141 141                 0 0415  3
2 Berge-Heij   Laurey v d 348 Flakkee     150     150                 0 0300  2
3 Wilde        Nadine de  350 AV'56       126     120                 0 0246  2
4 Sonke        Ilona      327 AV'56           107 107                 0 0214  2
5 Weinans      Saskia     334 AV'34           133                     0 0133  1
6 Velde        Annemiek v 310 DeltaSport          126                 0 0126  1
7 Claes        Lotte      335 ATAC            126                     0 0126  1
8 Eckhardt     Marlou     317 AV'56               097                 0 0097  1
9 Doe          Leonie v d 316 Waarde              088                 0 0088  1
10 Struys       Hannelore  313 Tilburg         082                     0 0082  1

   starts  15
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    V35                                   Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Versluijs    Frederique 346 Wielingen   141 150                     0 0291  2
2 Hamelinck    Marjan     329 RKHAV           100 103                 0 0203  2
3 Ton          Leonie     314 DeltaSport          133                 0 0133  1
4 Puy          Kim du     340 Terneuzen   115 001                     0 0116  2
5 Gilst        Paola van  315 AV'56               115                 0 0115  1
6 Goole        Saskia     333 AV'56           111                     0 0111  1
7 Westhuis     Karen      312 AV'56               086                 0 0086  1
8 Pajovic      Marijana   319 AV'56               084                 0 0084  1

   starts  11
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    V45                                   Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Allefs       Monique    341 RKHAV       120 115 111                 0 0346  3
2 Verhage      Regina     342 Dynamica    107 086 094                 0 0287  3
3 Kleven       Lenie van  344 AVVN        103 080 082                 0 0265  3
4 Tempelaar    Ineke      331 Dynamica        103 100                 0 0203  2
5 Kleingeld    Lena       322 AVVN            094 091                 0 0185  2
6 IJsebaert    Ingrid     320 VN              120                     0 0120  1
7 Balkenende   Christien  345 AV'56       111                         0 0111  1
8 Damme        Marian van 325 Hulst           097                     0 0097  1
9 Tazelaar     Tea        330 Dynamica        091                     0 0091  1
10 Dorsselaer   Sandra van 324 Hulst           088                     0 0088  1
11 Zegers       Carla      323 RKHAV           084                     0 0084  1
12 Frederiks    Ria        309 AV'56               080                 0 0080  1
13 Nachtegael   Chantal    326 Hulst           078                     0 0078  1

   starts  21
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    JB                                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Kreek        Kris de    981 Scheldesport150 141 150                 0 0441  3
2 Balkenende   Bart       985 AV'56       133 103 141                 0 0377  3
3 Thuy         Dennis     982 RKHAV       126 111 126                 0 0363  3
4 Huigh        Floris     986 Wielingen   111 115 133                 0 0359  3
5 Greef        Marijn de  987 Wielingen   115 100 120                 0 0335  3
6 Lelie        Joppe      983 RKHAV       120 107                     0 0227  2
7 Vercauteren  Sander     962 ATAC            150                     0 0150  1
8 Verstraate   Wouter     971 Dynamica    141                         0 0141  1
9 Rop          Michel de  964 ATAC            133                     0 0133  1
10 Bievi        Bavo       965 ATAC            126                     0 0126  1
11 Vandenbulcke Fredrik    963 ATAC            120                     0 0120  1

   starts  22
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    MB                                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Waard        Annemarie  980 DeltaSport  150 133 150                 0 0433  3
2 Michielsen   Isabel     979 Scheldesport141     133                 0 0274  2
3 Brouwer      Fieke de   948 RKHAV           126 141                 0 0267  2
4 Vlieger      Lize de    960 ATAC            150                     0 0150  1
5 Aerts        Paulien    961 ATAC            141                     0 0141  1
6 Damme        Julie van  947 RKHAV           120                     0 0120  1
7 Dorsselaar   Romy       940 RKHAV           115                     0 0115  1
8 Zegers       Joba       930                 111                     0 0111  1

   starts  12
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    Hkcr                                  Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Balkenende   Luuk       998 AV'56       150 141 141                 0 0432  3
2 Grim         Ruden      966 Eindh       141 126 150                 0 0417  3
3 Vos          Patrick de 999 AV'56       120 111 120                 0 0351  3
4 Leeftink     Wouter     995 Dynamica    103 103 115                 0 0321  3
5 Luteyn       Sjaak      974 LPK Oostburg107 100 111                 0 0318  3
6 Wilde        Rien de    991 AV'56       097 084 103                 0 0284  3
7 Huigh        Johan      994 Wielingen   094 086 100                 0 0280  3
8 Luteyn       Arjen      973 Wielingen   088 088 097                 0 0273  3
9 Huigh        Wim        992 Wielingen   086 078 091                 0 0255  3
10 Schanck      George     970 Wielingen   084 076 088                 0 0248  3
11 Zuidhof      Jasper     996 AV'56       115 115                     0 0230  2
12 Stolk        Edwin      969 Flakkee     111 107                     0 0218  2
13 Leeftink     Henk       968 Dynamica    100     107                 0 0207  2
14 Konings      Aswin      953 Dynamica        080 094                 0 0174  2
15 Brouwer      Job de     950 RKHAV           150                     0 0150  1
16 Trigt        Bart van   924 Phanos              133                 0 0133  1
17 Adan         Erwin      929 AV'34           133                     0 0133  1
18 Feijter      Job de     997 RKHAV       133                         0 0133  1
19 Aafjes       Joel       933 AV'56               126                 0 0126  1
20 Lelie        Michel     978 RKHAV       126                         0 0126  1
21 Rop          Pieter de  937 ACW             120                     0 0120  1
22 Thijs        Jasper     949 RKHAV           097                     0 0097  1
23 Zaman        Jacques    945 Scheldesport    094                     0 0094  1
24 Kreek        Jos de     928 Scheldesport    091                     0 0091  1
25 Visser       Stefan     976 Wielingen   091                         0 0091  1
26 Block        Stefan de  952 RKHAV           082                     0 0082  1

   starts  50
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    Vkcr                                  Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Harinck      Angelique  972 Dynamica    133 082 120                 0 0335  3
2 Herder       Astrid den 956 AV'56           133 141                 0 0274  2
3 Mourik       Emma van   989 DeltaSport  141 094                     0 0235  2
4 Mourik       Sanne van  954 DeltaSport      091 133                 0 0224  2
5 Sluijs       Esther van 941 AV'56           084 126                 0 0210  2
6 Lange        Natascha d 938 Middelburg      080 111                 0 0191  2
7 Visser       Marijke de 934 Phoenix             150                 0 0150  1
8 Bogaert      Valerie v  939 ACW             150                     0 0150  1
9 Hersschens   Veronique  977 ZottegemAtl 150                         0 0150  1
10 Visser       Marijke de 958 Phoenix         141                     0 0141  1
11 Nicolai      Dorien     967 Breskens    126                         0 0126  1
12 Aper         Aniek      951 RKHAV           120                     0 0120  1
13 Callot       Sophie     975 Yzendijke   120                         0 0120  1
14 Simonse      Marielle   923 AV'56               115                 0 0115  1
15 Kerkhove     Shirley    944 Scheldesport    115                     0 0115  1
16 Geertsom     Katrien va 942                 107                     0 0107  1
17 Eyck         Sofie van  932 ACW             103                     0 0103  1
18 Vandenbulcke Sarah      931 ACW             100                     0 0100  1
19 Vlieger      Charlotte  959 ATAC            097                     0 0097  1
20 Debilloez    Pascale    936 St Niklaas      088                     0 0088  1
21 Leysen       Jessie     946 RKHAV           086                     0 0086  1
22 Burm         Evelien    935 Hulst           078                     0 0078  1

   starts  29
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    JC                                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Ridder       Rens de    736 Dynamica    150 141 150                 0 0441  3
2 Harinck      Sergio     768 Dynamica    126 126 126                 0 0378  3
3 Damme        Teun van   754 Wielingen   120 107 103                 0 0330  3
4 Jaeger       Jori de    767 RKHAV       103 097 094                 0 0294  3
5 Blaakman     Marijn     766 Wielingen   107 094 086                 0 0287  3
6 Lindhout     Siem       770 DeltaSport  097 086 084                 0 0267  3
7 Vries        Jorick de  703 AV'56           133 133                 0 0266  2
8 Verhage      Joram      769 Dynamica    141     115                 0 0256  2
9 Dierkx       Mike       685 Scheldesport    120 120                 0 0240  2
10 Putten       Axl van    773 AV'56       115     100                 0 0215  2
11 Wege         Ivar v d   647 Scheldesport    103 111                 0 0214  2
12 Bogaert      Bart       626 Dynamica        088 097                 0 0185  2
13 Heemst       Jop van    642 Flakkee         091 088                 0 0179  2
14 Keurhorst    Peter      643 Flakkee         084 091                 0 0175  2
15 Konings      Sylvan     694 Dynamica        082 082                 0 0164  2
16 Colman       Thibeau    641 ACW             150                     0 0150  1
17 Peeman       Maikel     582 Flakkee             141                 0 0141  1
18 Tolhoek      Ezra       772 DeltaSport  133                         0 0133  1
19 Stas         Karel      640 ACW             115                     0 0115  1
20 ChiouaLekhli Yasseen    628 ACW             111                     0 0111  1
21 Hoepen       Stan van   774 ??          111                         0 0111  1
22 Lavooij      Stijn      585 AV'56               107                 0 0107  1
23 Haevere      Jordy van  752 ACW             100                     0 0100  1
24 Dobbelaar    Brent      735 Wielingen   094                         0 0094  1

   starts  45
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    MC                                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Kreek        Maaike de  776 Scheldesport150 133 150                 0 0433  3
2 Boutens      Amber      775 Scheldesport141 141 141                 0 0423  3
3 Lodder       Judith     784 Flakkee     126 120 133                 0 0379  3
4 Waard        Eveline de 778 DeltaSport  133 115 126                 0 0374  3
5 Thuy         Margot     777 RKHAV       115 103 111                 0 0329  3
6 Dieren       Judith van 783 Flakkee     120 107                     0 0227  2
7 Surksum      Sietske v  692 Dynamica        100 115                 0 0215  2
8 Speelman-R   Femke      706 ATAC            150                     0 0150  1
9 Lenaerts     Lorane     707 ATAC            126                     0 0126  1
10 Slabbekoorn  Nathalie   565 AV'56               120                 0 0120  1
11 Bruijn       Anouk de   687 RKHAV           111                     0 0111  1
12 Dieleman     Fleur      737 Schoondijk  111                         0 0111  1
13 Graaf        Brigitte d 781 AV'56       100                         0 0100  1

   starts  25
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    JD                                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Leng         Paavo de   789 Dynamica    133 150 150                 0 0433  3
2 Graaf        Robert de  794 AV'56       150 141 133                 0 0424  3
3 Nefs         Emiel      788 Dynamica    126 120 126                 0 0372  3
4 Kruisifikx   Thomas     785 Scheldesport120 088 120                 0 0328  3
5 Houwelingen  Paul van   790 Dynamica    115 086 111                 0 0312  3
6 Louisse      David      786 Dynamica    107 076 103                 0 0286  3
7 Kapteijn     Stef       793 AV'56       141     141                 0 0282  2
8 Roos         Matthijs   702 AV'56           100 115                 0 0215  2
9 Hofland      David      795 Wielingen   097 074                     0 0171  2
10 Schets       Wouter     701 AV'56           133                     0 0133  1
11 Govaert      Arno       751 ACW             126                     0 0126  1
12 Noppe        Arne       682 Volharding B    115                     0 0115  1
13 Tuyls        Storm      747 ACW             111                     0 0111  1
14 Nieulande    Thomas     787 Dynamica    111                         0 0111  1
15 Joosse       Xander     577 Dynamica            107                 0 0107  1
16 Colman       Mathisse   638 ACW             107                     0 0107  1
17 Martens      Thijs      683 Volharding B    103                     0 0103  1
18 Blaakman     Joris      756 Breskens    103                         0 0103  1
19 Harthoorn    Patrick    568 Kapelle             100                 0 0100  1
20 Schillings   Felix      791 Dynamica    100                         0 0100  1
21 Blaakman     Joris      567 Breskens            097                 0 0097  1
22 Naudts       Michel     748 ACW             097                     0 0097  1
23 Graafschepe  Guy        566 Breskens            094                 0 0094  1
24 Hooste       Mathijs va 684 Volharding B    094                     0 0094  1
25 Huigh        Pieter     757 Breskens    094                         0 0094  1
26 Quintelier   Frederique 680 Volharding B    091                     0 0091  1
27 Cleemput     Dries van  690 RKHAV           084                     0 0084  1
28 Andries      Mathys     749 ACW             082                     0 0082  1
29 Serneels     Seppe      681 Volharding B    080                     0 0080  1
30 Locht        Wannes de  750 ACW             078                     0 0078  1
31 Bakker       Jordi      622 Scheldesport    072                     0 0072  1

   starts  46
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    MD                                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Heikoop      iris       805 DeltaSport  150 126 150                 0 0426  3
2 Klinken      Anique v   803 DeltaSport  141 100 141                 0 0382  3
3 Winkels      Julia      809 Flakkee     115 103 126                 0 0344  3
4 Lelie        Fien       797 RKHAV       126 076 120                 0 0322  3
5 Geldof       Jasmijn    801 Dynamica    111 070 111                 0 0292  3
6 Coq          Louise le  753 Wielingen   107 082 100                 0 0289  3
7 Bun          Parel      800 Dynamica    097 068 115                 0 0280  3
8 Lange        Nikita de  802 Dynamica    103 080 097                 0 0280  3
9 Hemelaar     Maaike     799 RKHAV       100 062 094                 0 0256  3
10 Niemantsverd Amy        796 RKHAV       094 059 091                 0 0244  3
11 Smits        Veerle     808 AV'56           097 133                 0 0230  2
12 Putten       Shelby van 807 AV'56       120 088                     0 0208  2
13 Daalen       Evy van    806 AV'56       133 072                     0 0205  2
14 Pellaers     Maud       700 AV'56           091 103                 0 0194  2
15 Sommeijer    Lynn       691 Dynamica        063 107                 0 0170  2
16 Anrooij      Shirin van 629 AV'56           150                     0 0150  1
17 Laere        Lieselotte 722 ACW             141                     0 0141  1
18 Meese        Paulien    721 ACW             133                     0 0133  1
19 Ceulemans    Dakota     666 Volharding B    120                     0 0120  1
20 Caeldries    Christine  725 ACW             115                     0 0115  1
21 ChiouaLekhli Moena      724 ACW             111                     0 0111  1
22 Smet         Emma       720 ACW             107                     0 0107  1
23 Fertache     Rana       723 ACW             094                     0 0094  1
24 Wauwe        Annelore v 719 ACW             086                     0 0086  1
25 Bock         Marie de   662 Volharding B    084                     0 0084  1
26 Stas         Marie      639 ACW             078                     0 0078  1
27 Waauwe       Kato van   718 ACW             074                     0 0074  1
28 Noppe        Leonie     664 Volharding B    066                     0 0066  1
29 Puyvelde     Jana van   663 Volharding B    064                     0 0064  1
30 Buys         Thalia     632 Volharding      061                     0 0061  1
31 Moerman      Laurine    635 ACW             060                     0 0060  1
32 Dhanis       Stephanie  644 RKHAV           058                     0 0058  1
33 Heynderickx  Shady      661 Volharding B    057                     0 0057  1
34 Maere        Chadia     627 Volharding      056                     0 0056  1

   starts  59
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    JpA2                                  Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Karelse      Ryan       765 AV'56       141 120 120                 0 0381  3
2 Kramer       Sven       764 AV'56       126 111 126                 0 0363  3
3 Anceaux      Daniel     810 Scheldesport133 107 103                 0 0343  3
4 Os           Martijn va 813 RKHAV       120 100 107                 0 0327  3
5 Vierbergen   Mats       812 RKHAV       115 103 100                 0 0318  3
6 Hiel         Karsten    811 RKHAV       111 094 094                 0 0299  3
7 Baas         Ivo        695 DeltaSport      126 111                 0 0237  2
8 Horssen      Thijn van  584 Goes                150                 0 0150  1
9 Schrijver    Torben de  676 Volharding B    150                     0 0150  1
10 Koeijer      Bjorn de   760 Waterlandker150                         0 0150  1
11 Zerbib       Rafael     616 Dynamica            141                 0 0141  1
12 Maat         Ralph de   646 Scheldesport    141                     0 0141  1
13 Jaeger       Mikay de   611 Zuiddorp            133                 0 0133  1
14 Ost          Jasper     734 ACW             133                     0 0133  1
15 Cladder      Emanuel    609 AV'56               115                 0 0115  1
16 Noppe        Wout       677 Volharding B    115                     0 0115  1
17 Blom         Casper     581 AV'56               097                 0 0097  1
18 Martens      Bernd      738 ACW             097                     0 0097  1
19 Prevoo       Sander     613 AV'56               091                 0 0091  1
20 Weezepoel    Jelmer     614 AV'56               088                 0 0088  1
21 Hekkers      Roan       610 AV'56               086                 0 0086  1

   starts  34
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    JpA1                                  Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Dikkenberg   Jesse v d  824 AV'56       150 150 150                 0 0450  3
2 Bruijn       Tim de     823 RKHAV       133 091 141                 0 0365  3
3 Herwegh      Karsten    822 RKHAV       126 100 126                 0 0352  3
4 Harthoorn    Lucas      624 Kapelle         094 115                 0 0209  2
5 Tuyls        Indy       742 ACW             141                     0 0141  1
6 Brethouwer   Yorick     758 Scorpio     141                         0 0141  1
7 Koole        Luka       583 Kapelle             133                 0 0133  1
8 Anne         Lars       745 ACW             133                     0 0133  1
9 Andries      Xander     746 ACW             126                     0 0126  1
10 Westrate     Ben        574 AV'56               120                 0 0120  1
11 Smet         Lukas      744 ACW             120                     0 0120  1
12 Boevere      Sander de  763 Aardenburg  120                         0 0120  1
13 Wauwe        Rune van   739 ACW             115                     0 0115  1
14 Gilst        Sem van    618 AV'56               111                 0 0111  1
15 Verschueren  Cederic    741 ACW             111                     0 0111  1
16 Eversdijk    Willem     617 AV'56               107                 0 0107  1
17 Kluskens     Jochen     679 Volharding B    107                     0 0107  1
18 Simonse      Jesper     576 Goes                103                 0 0103  1
19 Thierens     Ralph      743 ACW             103                     0 0103  1
20 Moerman      Vic        634 ACW             097                     0 0097  1
21 Volckeryck   Bricke     740 ACW             088                     0 0088  1
22 Trappeniers  Arthur     678 Volharding B    086                     0 0086  1

   starts  29
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    MpA2                                  Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Fertoute     Elaine     820 DeltaSport  133 120 150                 0 0403  3
2 Goudswaard   Ilse       819 DeltaSport  120 133 141                 0 0394  3
3 Brande       Sanne v d  816 RKHAV       107 086 120                 0 0313  3
4 Houtzager    Ruchama    818 DeltaSport  150 150                     0 0300  2
5 Dieleman     Romy       817 Wielingen   141 141                     0 0282  2
6 Daalen       Tamar van  821 AV'56       126 107                     0 0233  2
7 Exter        Eva den    815 RKHAV           100 126                 0 0226  2
8 Acker        Emma van   814 RKHAV       111 103                     0 0214  2
9 Damme        Iza van    755 Wielingen   115 091                     0 0206  2
10 Arens        Maureen    573 Kruiningen          133                 0 0133  1
11 Block        Veerle de  713 ACW             126                     0 0126  1
12 Kaagman      Rosanne    596 Dynamica            115                 0 0115  1
13 Laureys      Fien       637 ACW             115                     0 0115  1
14 Baar         Sanne de   597 AV'56               111                 0 0111  1
15 Malfliet     Line       657 Volharding B    111                     0 0111  1
16 Bauwens      Kato       714 ACW             097                     0 0097  1
17 Noppe        Louise     656 Volharding B    094                     0 0094  1
18 Graeffinger  Paul       689 RKHAV           088                     0 0088  1
19 Dierickx     Kato       658 Volhartding     084                     0 0084  1

   starts  31
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    MpA1                                  Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Haar         Dana ter   825 Dynamica    150 141 150                 0 0441  3
2 Verschuren   Suzanne    826 Scheldesport141 126 141                 0 0408  3
3 Coppieters   Jenna      828 RKHAV       133 100 120                 0 0353  3
4 Schets       Tessa      699 AV'56           120 133                 0 0253  2
5 Eetvelt      Katja van  827 RKHAV       126 107                     0 0233  2
6 Jonge        Limme de   660 Volharding B    150                     0 0150  1
7 Rooms        Ara        715 ACW             133                     0 0133  1
8 Joossens     Nynke      599 Dynamica            126                 0 0126  1
9 Kraker       Ilse de    598 AV'56               115                 0 0115  1
10 Muller       Amelie     633 RKHAV           115                     0 0115  1
11 Burg         Yara       600 AV'56               111                 0 0111  1
12 Kersemans    Jelke      717 ACW             111                     0 0111  1
13 Mullem       Laura van  659 Volharding B    103                     0 0103  1
14 Unema        Mees       705 Wielingen       097                     0 0097  1
15 Widt         Daphne de  829 DeltaSport      094                     0 0094  1
16 Legrand      Floortje   631 Scheldesport    091                     0 0091  1

   starts  24
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    JpB                   				  Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Houwelingen  Tom van    832 Dynamica    150 150 141                 0 0441  3
2 Goethem      Maxim van  831 RKHAV       141 133 133                 0 0407  3
3 Kapteijn     Mart       835 AV'56       126     120                 0 0246  2
4 Volder       Tieme de   833 RKHAV       133     111                 0 0244  2
5 Baar         Remco de   604 AV'56               150                 0 0150  1
6 Pauwels      Milan      732 ACW             141                     0 0141  1
7 Arens        Firn       571 Kruiningen          126                 0 0126  1
8 Di Livrano   Lucca      675 Volharding B    126                     0 0126  1
9 Bonten       Victor     733 ACW             120                     0 0120  1
10 Boevere      Jasper de  762 Aardenburg  120                         0 0120  1
11 Mertens      Quinten    605 AV'56               115                 0 0115  1
12 Aerts        Daan       688 RKHAV           115                     0 0115  1
13 Verhoeven    Alessandro 672 Volharding B    111                     0 0111  1
14 Zuidhof      Chris      607 Dynamica            107                 0 0107  1
15 Heynderickx  Hayley     673 Volharding B    107                     0 0107  1
16 Dierickx     Tibo       674 Volharding B    103                     0 0103  1
17 Dongen       Bjorn van  834 DeltaSport          100                 0 0100  1
18 Geijs        Jules      591 AV'56               097                 0 0097  1

   starts  25
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    JpC                                   Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Verschuren   Niels      842 Scheldesport150 126 150                 0 0426  3
2 Zandstra     Lucas      841 Scheldesport141 086 115                 0 0342  3
3 Faas         Milan      623 Scheldesport    141 141                 0 0282  2
4 Koopman      Kasper     693 Dynamica        115 133                 0 0248  2
5 Anne         Sven       731 ACW             150                     0 0150  1
6 Cloodt       Niels v d  671 Volharding B    133                     0 0133  1
7 Koole        Stijn      579 Dynamica            126                 0 0126  1
8 Horssen      Mees van   570 Goes                120                 0 0120  1
9 Noppe        Siebe      667 Volharding B    120                     0 0120  1
10 Westen       Menno van  603 AV'56               111                 0 0111  1
11 Maat         Fabian de  645 Scheldesport    111                     0 0111  1
12 Prevoo       Thomas     602 AV'56               107                 0 0107  1
13 Noppe        Daan       668 Volharding B    107                     0 0107  1
14 Keymel       Ruben      575 Scheldesport        103                 0 0103  1
15 Bouras       Damon      648 Volharding B    103                     0 0103  1
16 Bonten       Jesper     727 ACW             100                     0 0100  1
17 Pauwels      Lars       726 ACW             097                     0 0097  1
18 Locht        Zjef de    729 ACW             094                     0 0094  1
19 Bauwens      Lowie      730 ACW             091                     0 0091  1
20 Marin        Vince      669 Volharding B    088                     0 0088  1
21 Jong         Thomas de  670 Volharding B    084                     0 0084  1
22 Keymel       Ruben      630 Scheldesport    082                     0 0082  1

   starts  28
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    MpB                                   Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
1 Graaf        Amy de     839 AV'56       150 150 150                 0 0450  3
2 Lorier       Lisanne    837 Dynamica    141 141 141                 0 0423  3
3 Keijmel      Mirthe     836 Scheldesport133 126 133                 0 0392  3
4 Fertoute     Lilian     838 DeltaSport  126 111 126                 0 0363  3
5 Pellaers     Fenne      698 AV'56           097 115                 0 0212  2
6 Sluijs       Femke van  697 AV'56           091 107                 0 0198  2
7 Vriesacker   Lena       650 Volharding B    133                     0 0133  1
8 Dalen        Quinty van 590 Dynamica            120                 0 0120  1
9 Vermeulen    Nele       710 ACW             120                     0 0120  1
10 Broek        Noa van    636 ACW             115                     0 0115  1
11 Hekkers      Lizzy      592 AV'56               111                 0 0111  1
12 Mulders      Puk        621 Dynmaica        107                     0 0107  1
13 Neels        Beau       652 Volharding B    103                     0 0103  1
14 Tuyls        Zowie      711 ACW             100                     0 0100  1
15 D'Hooghe     Laurien    653 Volharding B    094                     0 0094  1
16 Bock         Lisse de   655 Volharding B    088                     0 0088  1
17 Rooster      Elena de   651 Volharding B    086                     0 0086  1

   starts  27
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    MpC                                    Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Karelse      Yara       847 AV'56       150 141 150                 0 0441  3
 2 Dikkenberg   Inke v d   849 AV'56       141 126 141                 0 0408  3
 3 Luijk        Zoe van    846 AV'56       133 120 133                 0 0386  3
 4 Daalen       Lois       845 AV'56       120 133 115                 0 0368  3
 5 Exter        Ann den    843 RKHAV       115 103 107                 0 0325  3
 6 Kramer       Mila       848 AV'56       111 097 094                 0 0302  3
 7 Luijk        Tess van   844 AV'56       103 094 097                 0 0294  3
 8 Harthoorn    Marose     625 Kapelle         107 111                 0 0218  2
 9 Simonse      Marit      696 AV'56           111 100                 0 0211  2
10 Loir         Elise      709 ACW             150                     0 0150  1
11 Boonman      Anouk      587 Nieuwdorp           126                 0 0126  1
12 Brethouwer   Cyri       759 Scorpio     126                         0 0126  1
13 Zuidhof      Dagmar     589 Dynamica            120                 0 0120  1
14 Burgelman    Jenke      649 Volharding B    115                     0 0115  1
15 Hertogs      Marjan     761 Yzendijke   107                         0 0107  1
16 Landsbergen  Maud       588 AV'56               103                 0 0103  1
17 Ferache      Imara      708 ACW             100                     0 0100  1
18 Arens        Megan      572 Kruiningen          091                 0 0091  1

   starts  34
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
   totaal  807 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
03-12-2016 24e InkelcrossKruiningenAV'561231
05-12-2015 23e InkelcrossKruiningenAV'561664
06-12-2014 22e InkelcrossKruiningenAV'562119
08-12-2012 20e InkelcrossKruiningenAV'562238
28-01-2012 19e InkelcrossKruiningenAV'561862
23-10-2010 18e InkelcrossKruiningenAV'562032
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
21-10-2006 14e InkelcrossKruiningenAV'561150
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
30-10-2004 12e InkelcrossKruiningenAV'56806
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Viktor Beelen (PR 2.05.32)2.07.80  Mse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.42  Vse
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
Atletiek Zeeland © 2018