zaterdag 23 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
za 28-12: Eindejaarscross Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

52e Singelloop

Middelburg, zaterdag 26 oktober 2013 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin AdanMiddelburg21.51minMse   18.398  3:165.11-
2  Martijn de KokDynamica22.06minMse   18.190  3:185.05+0:15
3  Tim van den BroekeDynamica22.32minJoA   17.840  3:224.96+0:41
4  Ruden GrimLewedorp22.55minMse   17.542  3:254.87+1:04
8  JanWillem NieboeravTriathlon24.40minM45   16.297  3:414.53+2:49
9  Arjo VerhageDynamica25.05minM35   16.027  3:454.45+3:14
10  Joeri VersluisDynamica25.13minMse   15.942  3:464.43+3:22
11  Lous WondergemDynamica25.18minMse   15.889  3:474.41+3:27
12  Rian van den BroekeDynamica25.20minM45   15.868  3:474.41+3:29
13  Wilco BoogaardMiddelburg25.24minM35   15.827  3:474.40+3:33
14  Martin PruijsersDynamica25.31minM45   15.754  3:494.38+3:40
18  Remi LouwerseDynamica26.19minMse   15.275  3:564.24+4:28
19  Jan-Willem RoelseDynamica26.30minMse   15.170  3:574.21+4:39
22  Jeroen de NoodDynamica26.51minMse   14.972  4:004.16+5:00
23  John OverweelDynamica26.55minM55   14.935  4:014.15+5:04
26  Pieter van HorssenDynamica27.14minM55   14.761  4:044.10+5:23
31  Carolien van de KreekeSerooskerke27.34minVse   14.583  4:074.05+5:43
32  Kevin de PagterDynamica27.36minMse   14.565  4:074.05+5:45
33  Frans BosDynamica27.43minM65   14.504  4:084.03+5:52
34  Marcel de LangeDynamica27.48minM35   14.460  4:094.02+5:57
36  Henk LousDynamica27.55minM55   14.400  4:104.00+6:04
37  Eva BoonmanDynamica28.00minVse   14.357  4:113.99+6:09
38  Wim StevelsDynamica28.06minMse   14.306  4:123.97+6:15
39  Cyriel CoremansAarschot28.15minM65   14.230  4:133.95+6:24
45  Maurice SteketeeMiddelburg28.54minMse   13.910  4:193.86+7:03
47  Vincent ToutenhoofdDynamica29.03minM35   13.838  4:203.84+7:12
49  Isabel LousDynamica29.08minVse   13.799  4:213.83+7:17
50  Martin FranckeMiddelburg29.11minM35   13.775  4:213.83+7:20
52  Bianca van AartsenDynamica29.15minVse   13.744  4:223.82+7:24
56  Aswin KoningsDynamica29.30minM45   13.627  4:243.79+7:39
57  Adri KooleDynamica29.42minM55   13.535  4:263.76+7:51
58  Christel VerbeekDynamica29.46minV45   13.505  4:273.75+7:55
65  Ronald de RijkeDynamica30.31minM35   13.173  4:333.66+8:40
66  Evelien SparrentakSint Laurens30.46minVse   13.066  4:363.63+8:55
70  Annemarie LorierMiddelburg31.21minVse   12.823  4:413.56+9:30
71  Harriette HoumesMiddelburg31.24minVse   12.803  4:413.56+9:33
76  Jan van HorssenDynamica31.44minM65   12.668  4:443.52+9:53
78  Evelien Capellos-Heerenhoek31.57minVse   12.582  4:463.50+10:06
80  Piet BeijerDynamica32.05minM65   12.530  4:473.48+10:14
83  Corina LievenseMiddelburg32.15minVse   12.465  4:493.46+10:24
88  Jannie de VriesVlissingen32.39minV45   12.312  4:523.42+10:48
89  Paul PellikaanDynamica32.42minM65   12.294  4:533.41+10:51
90  Ineke TempelaarDynamica32.54minV45   12.219  4:553.39+11:03
97  Emma HermansMiddelburg33.20minVse   12.060  4:593.35+11:29
98  Hans PoldermanMiddelburg33.29minM55   12.006  5:003.33+11:38
100  Jaap LuitwielerDynamica33.38minM65   11.952  5:013.32+11:47
101  Rinus JoosseAV'5633.41minM65   11.935  5:023.32+11:50
102  Stephanie VermeulenVlissingen33.44minVse   11.917  5:023.31+11:53
103  Joop PlukkelBreda33.48minM55   11.893  5:033.30+11:57
104  Gillis BosmanThor33.51minM65   11.876  5:033.30+12:00
106  Angelique HarinckDynamica33.56minV45   11.847  5:043.29+12:05
107  Anne van HouwelingenMiddelburg33.59minVse   11.829  5:043.29+12:08
110  Erik JansonDynamica34.19minM35   11.714  5:073.25+12:28
111  Rijk FiliusDynamica34.21minM55   11.703  5:083.25+12:30
113  Jenny de NooijerMiddelburg34.36minVse   11.618  5:103.23+12:45
115  Corine VerbeekBerlijn34.47minVse   11.557  5:113.21+12:56
116  Gerard RommersDynamica34.49minM65   11.546  5:123.21+12:58
118  Wilma SteendijkMiddelburg35.02minVse   11.475  5:143.19+13:11
120  Eugene LouwerseMiddelburg35.16minM55   11.399  5:163.17+13:25
121  Nancy HajosMiddelburg35.19minVse   11.383  5:163.16+13:28
125  Regina VerhageDynamica36.00minV45   11.167  5:223.10+14:09
126  Joanne de VriesMiddelburg36.21minVse   11.059  5:263.07+14:30
127  Wilma van ZeeAV'5636.28minV45   11.024  5:273.06+14:37
129  Maartje KasteleinVlissingen36.33minVse   10.999  5:273.06+14:42
134  Annemarie StoffelsOostburg37.07minVse   10.831  5:323.01+15:16
139  Maaike OttenhofAV'5637.34minV35   10.701  5:362.97+15:43
140  Ellen StolkRotterdam37.40minVse   10.673  5:372.96+15:49
143  Karin van EenennaamMiddelburg38.12minV45   10.524  5:422.92+16:21
144  Joane de PagterDynamica38.16minVse   10.505  5:432.92+16:25
145  Nicole WondergemMiddelburg38.18minVse   10.496  5:432.92+16:27
146  Ellen WagenaarGrijpskerke38.37minVse   10.410  5:462.89+16:46
147  Hans BostelaarDynamica39.26minM55   10.194  5:532.83+17:35
148  Benito BostelaarDynamica39.29minM35   10.182  5:542.83+17:38
149  Caroline van BeekMiddelburg40.31minVse   9.922  6:032.76+18:40
151  Esther KlerksLelystad40.57minVse   9.817  6:072.73+19:06
152  Leanne ChristiaanseMiddelburg41.20minVse   9.726  6:102.70+19:29
153  Mieke LucassenMiddelburg41.34minVse   9.671  6:122.69+19:43
154  Nicole JolyWolphaartsdijk41.53minVse   9.598  6:152.67+20:02
155  Annick GasselingVlissingen42.12minVse   9.526  6:182.65+20:21
156  Diana NijholtAmsterdam42.15minVse   9.515  6:182.64+20:24
157  Tamara SchöninghDynamica43.01minVse   9.345  6:252.60+21:10
159  Inge FockeLelystad44.37minVse   9.010  6:402.50+22:46
160  Natascha de LangeMiddelburg44.49minVse   8.970  6:412.49+22:58
161  Tanja de WaardMiddelburg46.09minVse   8.711  6:532.42+24:18
162  Felcke BosboomDelft46.56minVse   8.565  7:002.38+25:05
164  Heleen van der GrijnMiddelburg48.12minVse   8.340  7:122.32+26:21
165  Marjo NijholtArnemuiden48.22minVse   8.312  7:132.31+26:31
166  Machiel SinkeKrabbendijke50.06minM65   8.024  7:292.23+28:15
Mannen: 116 (131.82%) => M35=8 - M45=4 - M55=9 - M65=10 - Mse=11 - Mtr=74
Vrouwen: 45 (51.14%) => V35=1 - V45=7 - Vse=37
Div: 5 (5.68%) => 0JoA=1 - Jon=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.15 seconden nodig om deze lijst met 88 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
5 km Robin Jonkers (PR)19.34  Mse
5 km Martin Stroosnijder (PR 20.58)21.19  Mse
5 km Tara Schuilwerve (PR)22.11  Vse
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
Atletiek Zeeland © 2019