zondag 22 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
42e Deltacross
Westenschouwen, zaterdag 18 januari 2014 - Organisatie: Delta Sport
11.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  David SchrierDynamica45.18Mse   15.099  3:58
2  Ruden GrimLewedorp45.33Mse   15.016  4:00
3  Wim van SparrentakDynamica45.46M35   14.945  4:01
4  Wouter van CaspelDynamica46.19Mse   14.768  4:04
5  Ralph WiessnerDynamica47.36M35   14.370  4:11
6  John RaviaDelta Sport47.59M35   14.255  4:13
7  Niels GoudswaardDelta Sport48.08M35   14.211  4:13
8  Michael de HamerHoek48.13M35   14.186  4:14
9  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge48.26Vse   14.123  4:15
10  Leon JacobseDynamica48.45Mse   14.031  4:17
11  Bert Hederikavvn48.48M45   14.016  4:17
12  Marlies KortBurgh-Haamstede48.50Vse   14.007  4:17
13  Chris de SmitRKHAV49.01M35   13.954  4:18
14  Pascal KoolScheldesport49.06M35   13.931  4:18
15  Edwin de JaegerRKHAV49.09M35   13.917  4:19
16  Peter BalkenendeAV'5649.27M45   13.832  4:20
17  Esther PlatteeuwScheldesport49.50Vse   13.726  4:22
18  Edwin ArensKruiningen50.03M35   13.666  4:23
19  Cees DijkmanBurgh-Haamstede50.22M35   13.580  4:25
20  Jan de WildeAV'5650.27M55   13.558  4:26
21  Michel BuijckBiervliet50.31M35   13.540  4:26
22  Maurice JacobseDynamica50.45Mse   13.478  4:27
23  Bart VisserSerooskerke50.56Mse   13.429  4:28
24  Johan KarelseHeinkenszand51.00M35   13.412  4:28
25  Marius BesuijenDynamica51.02M45   13.403  4:29
26  Jan GuiljamWemeldinge51.10M55   13.368  4:29
27  Piet van MourikDelta Sport51.20M45   13.325  4:30
28  Gert-Jan VerbruggeAV'5651.36M45   13.256  4:32
29  Micha JanseDynamica51.52M35   13.188  4:33
30  Archie StaalDelta Sport52.00M45   13.154  4:34
31  Arjan BeijeDelta Sport52.08M35   13.120  4:34
32  Edwin van AlphenDynamica52.14M35   13.095  4:35
33  Karel UitereindenSpirit52.33M45   13.016  4:37
34  Jan van GentSpirit52.35M55   13.008  4:37
35  Leon ZuidhofOostkapelle52.59M35   12.910  4:39
36  Jan ZuidwegSommelsdijk53.06M55   12.881  4:39
37  Rinus van de WoestijneMiddelburg53.18Mse   12.833  4:41
38  Wilco BoogaardMiddelburg53.36M35   12.761  4:42
39  Rob SchaapVlissingen53.43M55   12.733  4:43
40  Nadine de WildeAV'5653.54Vse   12.690  4:44
41  Ludolf ReijntjesDelta Sport54.04M45   12.651  4:45
42  Marcel de LangeDynamica54.46M35   12.489  4:48
43  Hans VerhaagenAV'5654.52M45   12.467  4:49
44  Leonie TonDelta Sport54.55V35   12.455  4:49
45  Annemiek van de VeldeDelta Sport55.11Vse   12.395  4:50
46  Ruben VerhaagenGoes55.14Mse   12.384  4:51
47  Niek WielandAxel55.20M35   12.361  4:51
48  Arie van DijkSommelsdijk55.24M55   12.347  4:52
49  Cor de RidderDynamica55.42M35   12.280  4:53
50  Jaap van der VeenScheldesport55.54M45   12.236  4:54
51  Albert PlatteeuwScheldesport56.08M45   12.185  4:55
52  Remie OpeneerAV'5656.52M35   12.028  4:59
53  Bram KotvisDelta Sport57.35M45   11.878  5:03
54  Caio de GraafDelta Sport58.00M35   11.793  5:05
55  Ronnie KrockeOost-Souburg58.02M55   11.786  5:05
56  Kees LouwsMiddelburg58.21M35   11.722  5:07
57  Martijn de WidtDelta Sport58.44M35   11.646  5:09
58  Hans GeusAV'5659.08M45   11.567  5:11
59  Joop LasseurDelta Sport59.37M65   11.473  5:14
60  Jan HoeveWielingen59.42M65   11.457  5:14
61  Paola GilstAV'5659.44V35   11.451  5:14
62  John UitterhoeveGoes59.46Mse   11.445  5:15
63  Michel VelkersAV'5659.49M35   11.435  5:15
64  Wim BesuijenDynamica59.52M55   11.425  5:15
65  Co de FeijterDelta Sport59.58M45   11.406  5:16
66  Douwe WortmanAxel1.00.20M45   11.337  5:18
67  Seth DijkstraMiddelburg1.00.26M35   11.318  5:18
68  Leo SpoorGoudswaard1.00.33M55   11.296  5:19
69  Sandra JoziasseVlissingen1.00.43V35   11.265  5:20
70  Arthur PouwelseMiddelburg1.00.45M45   11.259  5:20
71  Ko van DammeAV'561.00.47M45   11.253  5:20
72  Eddy SmitDelta Sport1.01.00M65   11.213  5:21
73  Walther MurreScheldesport1.01.06M45   11.195  5:22
74  John ScheffersDelta Sport1.01.15M45   11.167  5:22
75  Rob van de BeijlDelta Sport1.01.18M45   11.158  5:23
76  Marc BoschHeinkenszand1.01.27M35   11.131  5:23
77  Bas Zwaan?1.01.37M55   11.101  5:24
78  Nick PaulusseOost-Souburg1.01.39M35   11.095  5:24
79  Leon de MunnikDelta Sport1.01.47M35   11.071  5:25
80  Arjen de VosDelta Sport1.01.50M45   11.062  5:25
81  Ingrid KoeneAV'561.01.52V45   11.056  5:26
82  Wim TempelaarDynamica1.01.54M55   11.050  5:26
83  Martin LelieRKHAV1.01.56M35   11.044  5:26
84  Ilse VerwijsDelta Sport1.02.01Vse   11.029  5:26
85  Melvin PellecromHoogerheide1.02.06M35   11.014  5:27
86  Jan Willem MeeuwseKwadendamme1.02.38M45   10.921  5:30
87  Martin KievitsDelta Sport1.02.51M35   10.883  5:31
88  Cor van de BergeGoes1.03.03M45   10.849  5:32
89  John BraberRenesse1.03.10M35   10.828  5:32
90  Fred BastemeijerDelta Sport1.03.14M65   10.817  5:33
91  Erwin SchellDelta Sport1.03.22M45   10.794  5:34
92  Jan BostelaarWestkapelle1.03.25M55   10.786  5:34
93  Elbert SimonseAagtekerke1.03.27Mse   10.780  5:34
94  Theo EngelZierikzee1.03.31M45   10.769  5:34
95  Digna de BoerDelta Sport1.03.42V45   10.738  5:35
96  Piet BeijerDynamica1.03.47M65   10.724  5:36
97  Johan van MaasAmsterdam1.03.51M45   10.713  5:36
98  Wim KarelseAV'561.04.13M55   10.651  5:38
99  Bernadette SchetsZierikzee1.04.41V35   10.575  5:40
100  Robert SonkeMiddelburg1.04.43M35   10.569  5:41
101  Hans van de WelleMiddelburg1.04.45M55   10.564  5:41
102  Kobus BotmanDynamica1.04.49M55   10.553  5:41
103  Corina GrimLewedorp1.05.17V45   10.477  5:44
104  Martin de RegtAV'561.05.20M45   10.469  5:44
105  Dick HartDelta Sport1.05.42M45   10.411  5:46
106  Marloes PriemisDelta Sport1.05.48Vse   10.395  5:46
107  Ineke TempelaarDynamica1.06.10V45   10.338  5:48
108  Jolanda MaasAV'561.06.12Vse   10.332  5:48
109  John GuequierreDynamica1.06.18M55   10.317  5:49
110  Edith MargadantDelta Sport1.06.27V45   10.293  5:50
111  Renee KramerDelta Sport1.06.31M45   10.283  5:50
112  Simon SchotGoes1.06.45Mse   10.247  5:51
113  Addy LegersteeStelllerunners1.06.49V45   10.237  5:52
114  Piet van VaardegemWestkapelle1.06.51M55   10.232  5:52
115  Wim JanseOost-Souburg1.06.54M45   10.224  5:52
116  K HiestRenesse1.07.31Mse   10.131  5:55
117  Han van SighemDelta Sport1.08.23M55   10.002  6:00
118  Marjan HamelinckRKHAV1.08.42V35   9.956  6:02
119  Leo FranckeOostkapelle1.08.56M55   9.923  6:03
120  Christl RozendaalAV'561.09.02V45   9.908  6:03
121  Rikkert vd WelGoes1.09.04Mse   9.903  6:04
122  Rob AltmanDen Haag1.09.51M45   9.792  6:08
123  Lianne WijsmanDelta Sport1.09.54V45   9.785  6:08
124  Ilse van DamBurgh-Haamstede1.10.37Vse   9.686  6:12
125  Rebecca HanseNoordwelle1.10.39V35   9.682  6:12
126  Petra HogensteinBurgh-Haamstede1.10.41V35   9.677  6:12
127  Tea TazelaarDynamica1.11.47V45   9.529  6:18
128  Andreas StratenDomburg1.12.02Mse   9.496  6:19
129  Adrie van BavelDelta Sport1.12.10M45   9.478  6:20
130  Inge ObbinkBurgh-Haamstede1.12.31V35   9.432  6:22
131  Fred QuaakZwijndrecht1.15.10M55   9.100  6:36
132  Lena KleingeldVlissingen1.15.14V45   9.092  6:36
133  Lia MarchandBurgh-Haamstede1.15.28V45   9.064  6:37
134  Regina VerhageDynamica1.17.00V45   8.883  6:45
135  Saskia AbersonPallas'931.17.39V35   8.809  6:49
136  Krista VoorhamDelta Sport1.17.42V35   8.803  6:49
137  Sandra van de ZandeDelta Sport1.18.09V35   8.752  6:51
138  Ab van de VijverZierikzee1.18.18M55   8.736  6:52
139  Marianne de JongeDelta Sport1.18.36V45   8.702  6:54
140  Babs WeelandSpijkenisse1.18.46V45   8.684  6:55
141  Inge van de PoortRenesse1.19.38V35   8.589  6:59
142  Arjen Poortman?1.19.39M45   8.588  6:59
143  Lenie van KlevenVlissingen1.22.57V45   8.246  7:17
Mannen: 107 (74.83%) => M35=34 - M45=33 - M55=21 - M65=5 - Mse=14
Vrouwen: 36 (25.17%) => V35=12 - V45=15 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2015Tim Pleijte42:06Erwin Harmes44:18Martijn de Kok45:29Laurey van den Berge51:16157
2014David Schrier45:18Ruden Grim45:33Wim van Sparrentak45:46Laurey van den Berge48:26143

3.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Luuk BalkenendeAV'5612.01Mse   17.476  3:26
2  Peter PollemansSommelsdijk12.12Mse   17.213  3:29
3  Willem de KorteDynamica12.26Mse   16.890  3:33
4  Ricardo Sint NicolaasSommelsdijk12.28Mse   16.845  3:34
5  Bart van TrigtPhanos12.44Mse   16.492  3:38
6  Kris de KreekScheldesport12.50JoB   16.364  3:40
7  Sjaak LuteijnOostburg12.52Mse   16.321  3:41
8  Harmen van IjzerenMeliskerke12.54Mse   16.279  3:41
9  David BoumanSommelsdijk12.56Mse   16.237  3:42
10  Patrick de VosAV'5612.59Mse   16.175  3:43
11  Joel AafjesAV'5613.03Mse   16.092  3:44
12  Bart BalkenendeAV'5613.07JoB   16.010  3:45
13  Floris HuighWielingen13.27JoB   15.613  3:51
14  Dennis ThuyRKHAV13.31JoB   15.536  3:52
15  Bas de NooijerKoudekerke13.39Mse   15.385  3:54
16  Vincent BloemVoorne Atlet13.42Mse   15.328  3:55
17  Esther VermueLewedorp13.44Vse   15.291  3:55
18  Marisa HopmansSpado14.30Vse   14.483  4:09
19  Tim SlabbekoornDynamica14.35JoB   14.400  4:10
20  Henk LeeftinkDynamica14.38Mse   14.351  4:11
21  Aniek AperRKHAV14.42Vse   14.286  4:12
22  Rien de WildeAV'5614.57Mse   14.047  4:16
23  Jacques ZamanScheldesport15.18Mse   13.725  4:22
24  Marloes PriemisDelta Sport15.36Vse   13.462  4:27
25  Jos de KreekScheldesport15.39Mse   13.419  4:28
26  Cor KloetBurgh-Haamstede15.50Mse   13.263  4:31
27  Arjen LuteijnWielingen16.18Mse   12.883  4:39
28  Annemarie WaardDelta Sport16.26MeB   12.779  4:42
29  Aswin KoningsDynamica16.29Mse   12.740  4:43
30  Sanne van MourikDelta Sport16.41Vse   12.587  4:46
31  Natascha RidderHeikant16.54Vse   12.426  4:50
32  Emma van MourikDelta Sport17.22Vse   12.092  4:58
33  Stefan de BlockRKHAV17.24Mse   12.069  4:58
34  Jaap WestrateYerseke17.39Mse   11.898  5:03
35  Esther van SluijsAV'5618.15Vse   11.507  5:13
36  Wim OosseHaelen19.05Mse   11.004  5:27
37  Angelique HarinckDynamica19.21Vse   10.853  5:32
38  Maroeska ArsAV'5620.10Vse   10.413  5:46
39  Anita de NooijerKoudekerke20.27Vse   10.269  5:51
40  Martijn KikDelta Sport20.30Mse   10.244  5:51
41  George SchanckWielingen20.36Mse   10.194  5:53
42  Laura NijnattenKoudekerke20.44Vse   10.129  5:55
43  Herman KreeftGilze22.03Mse   9.524  6:18
44  Elvita GelukKattendijke23.22Vse   8.987  6:41
45  Malu SpoorZuid-Beijerland24.11Vse   8.684  6:55
46  Natascha de LangeMiddelburg24.31Vse   8.566  7:00
47  Adrie van KlinkenGoes26.48Vse   7.836  7:39
Mannen: 25 (53.19%) => Mse=25
Vrouwen: 16 (34.04%) => Vse=16
Jongens: 5 (10.64%) => JoB=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.18 seconden nodig om deze lijst met 190 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Mannen se  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Schrier      David      85 048 Dynamica     0:45:18
002 Grim         Ruden      91 230 Eindhoven At 0:45:33
003 Caspel       Wouter van 85 174 Dynamica     0:46:19
004 Jacobse      Leon       82 241 Dynamica     0:48:45
005 Jacobse      Maurice    85 243 Dynamica     0:50:45
006 Visser       Bart       83 139 Serooskerke  0:50:56
007 Woestijne    Rinus vd   81 258 Middelburg   0:53:18
008 Verhaagen    Ruben      97 223 Goes         0:55:14
009 Uiterhoeve   Johnny     82 238 Goes         0:59:46
010 Simonse      Elbert     80 251 Aagtekerke   1:03:27
011 Schot        Simon      1  247 Goes         1:06:45
012 Hiest        K          81 220 Renesse      1:07:31
013 Wel          Rikkert vd 85 191 Goes         1:09:04
014 Straten      Andreas    79 246 Domburg      1:12:02
   

Mannen 35  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Sparrentak   Wim van    69 154 Dynamica     0:45:46
002 Niesner      Ralph      77 254 Dynamica     0:47:36
003 Ravia        John       70 200 DeltaSport   0:47:59
004 Goudswaard   Niels      69 011 DeltaSport   0:48:08
005 Hamer        Michael de 76 061 Hoek         0:48:13
006 Smit         Chris de   79 013 RKHAV        0:49:01
007 Kool         Pascal     69 015 Scheldesport 0:49:06
008 Jaeger       Edwin de   72 014 RKHAV        0:49:09
009 Arens        Edwin      69 219 Kruiningen   0:50:03
010 Dijkman      Cees       69 205 B Haamstede  0:50:22
011 Buijck       Michel     75 232 Dynamica     0:50:31
012 Karelse      Johan      73 042 Heinkenszand 0:51:00
013 Janse        Micha      74 151 Dynamica     0:51:52
014 Beije        Arjan      71 231 DeltaSport   0:52:08
015 Alphen       Edwin van  69 010 Dynamica     0:52:14
016 Zuidhof      Leon       73 158 Oostkapelle  0:52:59
017 Boogaard     Wilco      2  253 Middelburg   0:53:36
018 Lange        Marcel de  71 043 Dynamica     0:54:46
019 Wieland      Niek       73 050 Axel         0:55:20
020 Ridder       Cor de     70 226 Dynamica     0:55:42
021 Openeer      Remie      78 240 AV'56        0:56:52
022 Graaf        Caio de    72 187 DeltaSport   0:58:00
023 Louws        Kees       76 252 Middelburg   0:58:21
024 Widt         Martijn de 74 207 DeltaSport   0:58:44
025 Velkers      Michel     73 216 AV'56        0:59:49
026 Dijkstra     Seth       71 118 Middelburg   1:00:26
027 Bosch        Marc       74 255 Heinkenszand 1:01:27
028 Paulusse     Nick       70 250 Vlissingen   1:01:39
029 Munnik       Leon de    69 239 DeltaSport   1:01:47
030 Lelie        Martin     69 016 RKHAV        1:01:56
031 Pellecrom    Melvin     72 210 Hoogerheide  1:02:06
032 Kievits      Martin     72 189 DeltaSport   1:02:51
033 Braber       John       73 218 Renesse      1:03:10
034 Sonke        Robert     70 208 Middelburg   1:04:43
035 Zande        Sandra v d 73 289 DeltaSport   1:18:09
   

Mannen 45  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Hederik      Bert       62 190 avvn         0:48:48
002 Balkenende   Peter         019 AV'56        0:49:27
003 Besuijen     Marius     62 184 Dynamica     0:51:02
004 Mourik       Piet van   63 021 DeltaSport   0:51:20
005 Verbrugge    GertJan    67 209 AV'56        0:51:36
006 Staal        Archie     64 059 DeltaSport   0:52:00
007 Uitereinden  Karel      62 227 Spirit       0:52:33
008 Reijntjes    Ludolf     65 221 DeltaSport   0:54:04
009 Verhaagen    Hans       66 222 AV'56        0:54:52
010 Veen         Jaap van d 67 029 Scheldesport 0:55:54
011 Platteeuw    Albert     65 027 Scheldesport 0:56:08
012 Kotvis       Bram       61 188 DeltaSport   0:57:35
013 Geus         Hans       63 212 AV'56        0:59:08
014 Feijter      Co de      63 201 DeltaSport   0:59:58
015 Wortmans     Douwe      69 110 Axel         1:00:20
016 Pouwelse     Arthur     61 249 Middelburg   1:00:45
017 Damme        Ko van     62 225 AV'56        1:00:47
018 Murre        Walther    67 030 Scheldesport 1:01:06
019 Scheffers    John       61 197 DeltaSport   1:01:15
020 Beijl        Rob van de 65 194 DeltaSport   1:01:18
021 Vos          Arjan de   66 195 DeltaSport   1:01:50
022 Meeuwse      JanWillem  62 022              1:02:38
023 Berge        Cor v d    63 123 Goes         1:03:03
024 Schell       Erwin      61 211 DeltaSport   1:03:22
025 Engel        Theo       62 261 Zierikzee    1:03:31
026 Maas         Johan van  64 204 Amsterdam    1:03:51
027 Regt         Martin de  66 256 AV'56        1:05:20
028 Hart         Dick       59 196 DeltaSport   1:05:42
029 Kramer       Renee      65 185 DeltaSport   1:06:31
030 Janse        Wim        67 234 Souburg      1:06:54
031 Altman       Rob        64 260 Den Haag     1:09:51
032 Bavel        Adrie van  62 215 DeltaSport   1:12:10
033 Poortman     Arjen      62 182              1:19:39
   

Mannen 55  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Wilde        Jan de     57 217 AV'56        0:50:27
002 Guiljam      Jan        58 129 LG A Sigter  0:51:10
003 Gent         Jan van    58 233 Spirit       0:52:35
004 Zuidweg      Jan        54 242 Flakkee      0:53:06
005 Schaap       Rob        57 224 Vlissingen   0:53:43
006 Dijk         Arie van   51 237 Flakkee      0:55:24
007 Krocke       Ronnie     Kr 235 Souburg      0:58:02
008 Besuijen     Wim        51 229 Dynamica     0:59:52
009 Spoor Leo               51 202 Goudswaard   1:00:33
010 Zwaan        Bas        58 193              1:01:37
011 Tempelaar    Wim        52 214 Dynamica     1:01:54
012 Bostelaar    Jan        49 244 Westkapelle  1:03:25
013 Karelse      Wim        58 236 AV'56        1:04:13
014 Welle        Hans v d   58 228 Gonzalez     1:04:45
015 Botman       Kobus      51 107 Dynamica     1:04:49
016 Guequierre   John       51 156 Dynamica     1:06:18
017 Vaardegem    Piet v     54 262 Westkapelle  1:06:51
018 Sighem       Han van    54 257 DeltaSport   1:08:23
019 Francke      Leo        58 245 Oostkapelle  1:08:56
020 Quaak        Fred       57 206 Zwijndrecht  1:15:10
021 Vijver       Ab van de  53 259 Zierikzee    1:18:18
   

Mannen 65  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Lasseur      Joop       42 150 DeltaSport   0:59:37
002 Hoeve        Jan        48 056 Wielingen    0:59:42
003 Smit         Eddy       48 037 DeltaSport   1:01:00
004 Bastemeijer  Fred       47 248 DeltaSport   1:03:14
005 Beijer       Piet       48 066 Dynamica     1:03:47
   

Jongens A   11000m
    naam                   geb stn club         tijd
geen deelnemers
   

Meisjes A   11000m
    naam                   geb stn club         tijd
geen deelnemers
   

Vrouwen se  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Berge-Heij   Laurey v d 89 348 Flakkee      0:48:26
002 Kort         Marlies    72 303              0:48:50
003 Platteeuw    Esther     92 349 Scheldesport 0:49:50
004 Wilde        Nadine de  88 350 AV'56        0:53:54
005 Velde        Annemiek v 93 310 DeltaSport   0:55:11
006 Verwijs      Ilse       80 305 DeltaSport   1:02:01
007 Priemis      Marlies    85 297 DeltaSport   1:05:48
008 Maas         Jolanda    84 290 AV'56        1:06:12
009                         57 307              1:10:37
   

Vrouwen 35  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Ton          Leonie     75 314 DeltaSport   0:54:55
002 Gilst        Paola      73 291 AV'56        0:59:44
003 Joziasse     Sandra     77 283 Vlissingen   1:00:43
004 Schets       Bernadette 78 281 Zierikzee    1:04:41
005 Hamelinck    Marjan     70 329 RKHAV        1:08:42
006 Hanse        Rebecca    69 294 Noordwelle   1:10:39
007 Hogenstein   Petra      69 295 B Haamstede  1:10:41
008 Obbink       Inge       74 292 Haamstede    1:12:31
009 Aberson      Saskia     74 284 Pallas'93    1:17:39
010 Voorham      Krista     72 299 DeltaSport   1:17:42
011 Poort        Inge v d   70 280 Renesse      1:19:38
   

Vrouwen 45  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Koene        Ingrid     63 306 AV'56        1:01:52
002 Boer         Digna de   49 304 DeltaSport   1:03:42
003 Grim         Corina     63 288 Lgr Gonzalez 1:05:17
004 Tempelaar    Ineke      57 331 Dynamica     1:06:10
005 Margadant    Edith      55 285 DeltaSport   1:06:27
006 Legerstee    Addy       58 282 Stelllerunne 1:06:49
007 Rozendaal    Christl    60 287 AV'56        1:09:02
008 Wijsman      Lianne     67 296 DeltaSport   1:09:54
009 Tazelaar     Tea        58 330 Dynamica     1:11:47
010 Kleingeld    Lena       56 322 AVVN         1:15:14
011 Marchand     Lia        48 293 Burgh        1:15:28
012 Verhage      Regina        342 Dynamica     1:17:00
013 Jonge        Marianne d 51 301 DeltaSport   1:18:36
014 Weeland      Babs       66 286 Spijkenisse  1:18:46
015 Kleven       Lenie van     344 AVVN         1:22:57
   

Jongens B   2200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kreek        Kris de    97 981 Scheldesport 0:12:50
002 Balkenende   Bart          985 AV'56        0:13:07
003 Huigh        Floris     98 986 Wielingen    0:13:27
004 Thuy         Dennis     97 982 RKHAV        0:13:31
005 Slabbekoorn  Tim        98 918 Dynamica     0:14:35
   

Meisjes B   2200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Waard        Annemarie  98 980 DeltaSport   0:16:26
   

Mannen kcr 2200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Balkenende   Luuk       95 998 AV'56        0:12:01
002 Pollemans    Peter      85 910 Flakkee      0:12:12
003 Korte        Willem de  92 922 Dynamica     0:12:26
004 St Nicolaas  Ricardo    86 909 Flakkee      0:12:28
005 Trigt        Bart van   93 924 Phanos       0:12:44
006 Luteyn       Sjaak      57 974 LPK Oostburg 0:12:52
007 Ijzeren      Harmen van 91 906 Meliskerke   0:12:54
008 Bouman       David      13 903 Flakkee      0:12:56
009 Vos          Patrick de 96 999 AV'56        0:12:59
010 Aafjes       Joel       84 904 AV'56        0:13:03
011 Nooijer      Bas de     90 899 Koudekerke   0:13:39
012 Bloem        Vincent    94 911 Voorne Atlet 0:13:42
013 Leeftink     Henk       64 968 Dynamica     0:14:38
014 Wilde        Rien de    60 991 AV'56        0:14:57
015 Zaman        Jacques    61 945 Scheldesport 0:15:18
016 Kreek        Jos de     63 928 Scheldesport 0:15:39
017 Priemis      Cor        52 917 Haamstede    0:15:50
018 Luteyn       Arjen      94 973 Wielingen    0:16:18
019 Konings      Aswin      66 953 Dynamica     0:16:29
020 Block        Stefan de  74 952 RKHAV        0:17:24
021 Westrate     Jaap       64 907 Yerseke      0:17:39
022 Oosse        Wim        58 901 Haelen       0:19:05
023 Kik          Martijn    84 921 DeltaSport   0:20:30
024 Schanck      George     82 970 Wielingen    0:20:36
025 Kreeft       Herman     47 908 Gilze        0:22:03
   

Vrouwen kcr 2200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Vermeu       Esther     88 912 R Atletiek   0:13:44
002 Hopmans      Marisa     79 905 Spado        0:14:30
003 Aper         Aniek      89 951 RKHAV        0:14:42
004 Priemis      Marloes    85 919 DeltaSport   0:15:36
005 Mourik       Sanne van  94 954 DeltaSport   0:16:41
006 Ridder       Natascha   72 916 Heikant      0:16:54
007 Mourik       Emma van   96 989 DeltaSport   0:17:22
008 Sluijs       Esther van 74 941 AV'56        0:18:15
009 Harinck      Angelique  68 972 Dynamica     0:19:21
010 Ars          Maroeska   75 897 AV'56        0:20:10
011 Nooijer      Anita de   62 900 Koudekerke   0:20:27
012 Nijnatten    Laura      90 898 Koudekerke   0:20:44
013 Geluk        Elvita     87 914 Kattendijke  0:23:22
014 Spoor        Malu       98 915 Z Beijerland 0:24:11
015 Lange        Natascha d 74 938 Middelburg   0:24:31
016 Klinken      Adrie van  60 902 Goes         0:26:48
   

Jongens C   3500m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Ridder       Rens de    99 736 Dynamica     0:08:44
002 Peeman       Maikel     99 582 Flakkee      0:09:05
003 Verhage      Joram      99 769 Dynamica     0:09:15
004 Dierkx       Mike       99 685 Scheldesport 0:09:32
005 Wege         Ivar v d   99 647 Scheldesport 0:09:58
006 Damme        Teun van   00 754 Wielingen    0:10:13
007 Bogaert      Bart       00 626 Dynamica     0:10:26
008 Jaeger       Jori de    00 767 RKHAV        0:10:54
009 Heemst       Jop van    99 642 Flakkee      0:11:20
010 Lindhout     Siem       00 770 DeltaSport   0:11:23
011 Konings      Sylvan     00 694 Dynamica     0:11:53
012 Keurhorst    Peter      99 643 Flakkee      0:12:06
   

Meisjes C   3500m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kreek        Maaike de  99 776 Scheldesport 0:09:34
002 Boutens      Amber      99 775 Scheldesport 0:09:48
003 Lodder       Judith     99 784 Flakkee      0:11:06
004 Maris        Veerle     00 545 Groene Ster  0:11:29
005 Dieren       Judith van 00 783 Flakkee      0:12:03
006 Thuy         Margot     99 777 RKHAV        0:13:04
   

Jongens D   3500m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Petersen     Bezuayehu  01 562 AV'56        0:08:08
002 Petersen     Bereket    01 563 AV'56        0:08:11
003 Nefs         Emiel      01 788 Dynamica     0:08:42
004 Vanardennen  Daniel     02 547 Energie      0:08:55
005 Kruisifikx   Thomas     01 785 Scheldesport 0:09:14
006 Verbrugge    Mees       02 546 AV'56        0:09:33
007 Houwelingen  Paul van   01 790 Dynamica     0:09:44
008 Spaeter      Jason      01 543 Middelburg   0:10:11
009 Louisse      David      02 786 Dynamica     0:10:54
   

Meisjes D   3500m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Anrooij      Shirin van 02 629 AV'56        0:08:48
002 Heikoop      iris       01 805 DeltaSport   0:09:00
003 Klinken      Anique v   02 803 DeltaSport   0:09:37
004 Hederik      Ilvia      01 564 Energie      0:09:47
005 Smits        Veerle     02 808 AV'56        0:09:52
006 Pellaers     Maud       02 700 AV'56        0:10:05
007 Bun          Parel      01 800 Dynamica     0:10:16
008 Lange        Nikita de  01 802 Dynamica     0:10:19
009 Geldof       Jasmijn    02 801 Dynamica     0:10:32
010 Lelie        Fien       02 797 RKHAV        0:10:41
011 Sommeijer    Lynn       02 691 Dynamica     0:10:50
012 Hemelaar     Maaike     02 799 RKHAV        0:11:09
013 Wouts        Julia      01 540 Middelburg   0:11:43
014 Niemantsverd Amy        01 796 RKHAV        0:11:45
   

Jongens pA2 11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Maat         Ralph de   03 646 Scheldesport 0:04:04
002 Zerbib       Rafael     03 616 Dynamica     0:04:22
003 Baas         Ivo        03 695 DeltaSport   0:04:25
004 Jaeger       Mikay de   03 611 Zuiddorp     0:04:30
005 Anceaux      Daniel     03 810 Scheldesport 0:04:41
006 Karelse      Ryan       03 765 AV'56        0:04:44
007 Kramer       Sven       03 764 AV'56        0:04:47
008 Doorn        Rick van   03 558 DeltaSport   0:05:03
009 Os           Martijn va 03 813 RKHAV        0:05:05
010 Vierbergen   Mats       03 812 RKHAV        0:05:07
011 Westen       Luc van    03 615 AV'56        0:05:14
012 Hiel         Karsten    03 811 RKHAV        0:05:44
013 Hekkers      Roan       03 610 AV'56        0:06:07
   

Jongens pA1 11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 824 AV'56        0:04:14
002 Herwegh      Karsten    04 822 RKHAV        0:05:01
003 Bruijn       Tim de     04 823 RKHAV        0:05:13
004 Westrate     Ben        04 538 Yerseke      0:05:17
   

Meisjes pA2 11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 818 DeltaSport   0:04:22
002 Dieleman     Romy       03 817 Wielingen    0:04:27
003 Arens        Maureen    03 548 Kruiningen   0:04:34
004 Daalen       Tamar van  03 821 AV'56        0:04:45
005 Fertoute     Elaine     03 820 DeltaSport   0:04:46
006 Goudswaard   Ilse       03 819 DeltaSport   0:04:48
007 Exter        Eva den    03 815 RKHAV        0:04:53
008 Hanse        Charlotte  03 539 DeltaSport   0:05:06
009 Leenheer     Fleur      03 550 DeltaSport   0:05:13
010 Arens        Maureen    03 573 Kruiningen   0:06:16
   

Meisjes pA1 11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Haar         Dana ter   04 825 Dynamica     0:04:37
002 Spaeter      Moisha     04 541 Middelburg   0:04:39
003 Schets       Tessa      04 699 AV'56        0:04:43
004 Eetvelt      Katja van  04 827 RKHAV        0:04:50
005 Verschuren   Suzanne    04 826 Scheldesport 0:04:55
006 Coppieters   Jenna      04 828 RKHAV        0:04:57
007 Leenheer     Anouk      04 551 DeltaSport   0:05:34
008 Kraker       Pascalle d 04 561 Dynamica     0:05:45
009 Widt         Daphne de  04 829 DeltaSport   0:05:55
   

Jongens pB  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Arens        Firn       05 571 AV'56        0:04:34
002 Kapteijn     Mart       05 835 AV'56        0:04:37
003 Goethem      Maxim van  05 831 RKHAV        0:04:45
004 Houwelingen  Tom van    05 832 Dynamica     0:04:48
005 Volder       Tieme de   05 833 RKHAV        0:05:10
006 Dongen       Bjorn van  05 834 DeltaSport   0:05:15
007 Zuidhof      Noel       05 608 Dynamica     0:05:17
008 Zuidhof      Chris      05 607 Dynamica     0:05:29
009 Wouts        Milan      05 542 Middelburg   0:05:52
010 Geijs        Jules      05 591 AV'56        0:06:25
   

Jongens pC  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Koopman      Kasper     06 693 Dynamica     0:05:01
002 Faas         Milan         623 Scheldesport 0:05:11
003 Maat         Fabian de  06 645 Scheldesport 0:05:13
004 Koole        Stijn      06 579 Dynamica     0:05:20
005 Verschuren   Niels      06 842 Scheldesport 0:05:33
006 Zandstra     Lucas      07 841 Scheldesport 0:06:01
007 Westen       Menno van  06 603 AV'56        0:06:10
008 Pellegrom    Vince      07 544 Hoogerheide  0:06:14
009 Keymel       Ruben      07 575 Scheldesport 0:06:31
   

Meisjes pB  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Lorier       Lisanne    05 837 Dynamica     0:04:51
002 Fertoute     Lilian     05 838 DeltaSport   0:05:27
003 Keijmel      Mirthe     25 836 Scheldesport 0:05:31
004 Dalen        Quinty van 05 590 Dynamica     0:05:44
005 Koole        Hilde      05 560 Dynamica     0:05:49
006 Sluijs       Femke van  05 697 AV'56        0:05:59
007 Hekkers      Lizzy      05 592 AV'56        0:06:05
008 Geus         Emma de    05 840 AV'56        0:06:21
009 Pellaers     Fenne      05 698 AV'56        0:06:27
   

Meisjes pC  11000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Karelse      Yara       06 847 AV'56        0:05:03
002 Dikkenberg   Inke v d   06 849 AV'56        0:05:22
003 Luijk        Zoe van    06 846 AV'56        0:05:24
004 Kraker       Yasmine de 06 559 Dynamica     0:05:35
005 Zuidhof      Dagmar     06 589 Dynamica     0:05:38
006 Exter        Ann den    06 843 RKHAV        0:06:03
007 Dees         Rody       06 552 AV'56        0:06:12
008 Kramer       Mila       06 848 AV'56        0:06:19
009 Simonse      Marit      06 696 AV'56        0:06:22
010 Landsbergen  Maud       06 588 AV'56        0:06:29
011 Luijk        Tess van   07 844 AV'56        0:06:49
Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl 

   Hse crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Schrier      David      048 Dynamica    126 086 120 150             0 0482  4
 2 Meeuwse      Robbert    005 AV'56       097 091 111                 0 0299  3
 3 Harmes       Erwin      003 Dynamica    141 141                     0 0282  2
 4 Kok          Martijn de 082 Dynamica        126 150                 0 0276  2
 5 Caspel       Wouter van 174 Dynamica            133 126             0 0259  2
 6 Wolfert      Eric       047 Flakkee     103 080                     0 0183  2
 7 Hoosemans    Ruud       067 Dynamica        094 076                 0 0170  2
 8 Staal        Tommy      058 AV'56       150                         0 0150  1
 9 Pleijte      Tim        101 Dynamica        150                     0 0150  1
10 Nevel        Angelo van 046 Koolkerke   091 053                     0 0144  2
11 Schrier      Michel     160 Dynamica            141                 0 0141  1
12 Grim         Ruden      230 Eindhoven At            141             0 0141  1
13 Visser       Bart       139 Serooskerke         060 076             0 0136  2
14 Adan         Erwin      004 AV'34       133                         0 0133  1
15 Raeymaecker  Karl de    072 ATAC            133                     0 0133  1
16 Schrier      Michel     103 Dynamica        111                     0 0111  1
17 Loubergen    Bram van   096 ACW             103                     0 0103  1
18 Jacobse      Leon       241 Dynamica                103             0 0103  1
19 Broeke       Erwin v d  049 Axel        088                         0 0088  1
20 Dobbelaer    Dimitri    075 ACW             084                     0 0084  1
21 Jacobse      Maurice    243 Dynamica                078             0 0078  1
22 Cappaert     Fredric    104 ACW             074                     0 0074  1
23 Vos          Robin de   071 AV'56           068                     0 0068  1
24 Mey          Liam de    092 RKHAV           066                     0 0066  1
25 Morter       Philip     105 ACW             059                     0 0059  1
26 Moerland     Marcel     171 Krabbendijke        058                 0 0058  1
27 Bouman       David      068 Flakkee         057                     0 0057  1
28 Woestijne    Rinus v d  163 Middelburg          057                 0 0057  1
29 Woestijne    Rinus vd   258 Middelburg              056             0 0056  1
30 Versprille   Jordy      052 Breskens    052                         0 0052  1
31 Verhaagen    Ruben      223 Goes                    050             0 0050  1
32 Woestijne    Rinus vd   095 Dynamica        047                     0 0047  1
33 Goud         Pieter     136 Oostdijk            047                 0 0047  1
34 Visser       Johan de   109 Hylas           045                     0 0045  1
35 Boonman      Marius     135 Heinkenszand        042                 0 0042  1
36 Heij         Alex       006 Sommelsdijk 038                         0 0038  1
37 Steketee     Maurice    138 Middelburg          036                 0 0036  1
38 Uiterhoeve   Johnny     238 Goes                    035             0 0035  1
39 Uitterhoeve  Johnny     167 Goes                026                 0 0026  1
40 Moerland     Marc-Jan   170 Krabbendijke        019                 0 0019  1
41 Meynkens     Birgen     143 AV'56               017                 0 0017  1
42 Vermeisch    Jar        093 Antwerpen       013                     0 0013  1
43 Groen        Patrick de 148 Lewedorp            011                 0 0011  1
44 Vossen       Remco      141 Goes                007                 0 0007  1
45 Simonse      Elbert     251 Aagtekerke              007             0 0007  1
46 Nijhoff      Roy        137 Middelburg          005                 0 0005  1
47 Dingemanse   Erwin      146 Vlissingen          005                 0 0005  1
48 Katsman      Jan-Peter  149 Middelburg          005                 0 0005  1
49 Suylekom     Rogier van 152 Middelburg          005                 0 0005  1
50 Uitterhoeve  Stan       168 s-HArendsker        005                 0 0005  1
51 Wel          Rikkert vd 191 Goes                    005             0 0005  1
52 Hiest        K          220 Renesse                 005             0 0005  1
53 Straten      Andreas    246 Domburg                 005             0 0005  1
54 Schot        Simon      247 Goes                    005             0 0005  1
starts  66


   H35 crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Goudswaard   Niels      011 DeltaSport  120     115 111             0 0346  3
 2 Smit         Chris de   013 RKHAV       082 072 094 097             0 0345  4
 3 Jaeger       Edwin de   014 RKHAV       086 078 084 091             0 0339  4
 4 Harthoorn    Maarten    057 Kapelle     107 097 126                 0 0330  3
 5 Hamer        Michael de 061 Hoek        074 061 082 107             0 0324  4
 6 Kool         Pascal     015 Scheldesport078 060 086 094             0 0318  4
 7 Karelse      Johan      042 Heinkenszand070 055 072 074             0 0271  4
 8 Sparrentak   Wim van    154 Dynamica            100 133             0 0233  2
 9 Alphen       Edwin van  010 Dynamica    063 048 059 061             0 0231  4
10 Wieland      Niek       050 Axel        060 043 054 049             0 0206  4
11 Lange        Marcel de  043 Dynamica    059 041 050 052             0 0202  4
12 Witte        Andreas    094 Terneuzen   061 052 070                 0 0183  3
13 Verhage      Arjo       012 Dynamica    072     088                 0 0160  2
14 Janse        Micha      151 Dynamica            063 064             0 0127  2
15 Foubert      Tom        084 ACW             120                     0 0120  1
16 Niesner      Ralph      254 Dynamica                120             0 0120  1
17 Ravia        John       200 DeltaSport              115             0 0115  1
18 Zuidhof      Leon       158 Oostkapelle         052 058             0 0110  2
19 Kapteijn     Remco      008 AV'56       058     044                 0 0102  2
20 Rabout       Theo       040 Wielingen   100                         0 0100  1
21 Lelie        Martin     016 RKHAV       040 014 027 016             0 0097  4
22 Limbergen    Peter van  120 AV'56               097                 0 0097  1
23 Arens        Edwin      219 Kruiningen              086             0 0086  1
24 Dijkman      Cees       205 B Haamstede             084             0 0084  1
25 Simonse      Berry      085 AV'56           036 046                 0 0082  2
26 Hoepen       Steven van 009 avvn        050     031                 0 0081  2
27 Buijck       Michel     232 Dynamica                080             0 0080  1
28 Arens        Edwin      179 Kruiningen          078                 0 0078  1
29 Govaert      David      078 ACW             070                     0 0070  1
30 Dijkstra     Seth       118 Middelburg          037 030             0 0067  2
31 Goethem      Filip van  077 ACW             063                     0 0063  1
32 Buyck        Michel     054 Dynamica    062                         0 0062  1
33 Blok         Marc       175 Heinkenszand        062                 0 0062  1
34 Beije        Arjan      231 DeltaSport              062             0 0062  1
35 Zande        Sandra v d 289 DeltaSport              058             0 0058  1
36 Peter de                111 Axel            056                     0 0056  1
37 Boogaard     Wilco      253 Middelburg              055             0 0055  1
38 Koole        Floris Jan 176 Dynamica            053                 0 0053  1
39 Vermeulen    Sven       108 Vlisisngen      051                     0 0051  1
40 Ridderhof    Michel     164 Middelburg          051                 0 0051  1
41 Buijck       Michel     100 Dynamica        050                     0 0050  1
42 Vermeulen    Sven       169 Vlissingen          049                 0 0049  1
43 Ridder       Cor de     226 Dynamica                047             0 0047  1
44 Openeer      Remie      240 AV'56                   044             0 0044  1
45 Paulusse     Dick       041 Loopgroep ZO043                         0 0043  1
46 Vervaet      Patrick    063 RKHAV           042                     0 0042  1
47 Graaf        Caio de    187 DeltaSport              042             0 0042  1
48 Hoefnagels   Jos        088 Hulst           040                     0 0040  1
49 Wee          Michel de  121 Yerseke             040                 0 0040  1
50 Louws        Kees       252 Middelburg              040             0 0040  1
51 Stas         Pieter     091 St Niklaas      039                     0 0039  1
52 Widt         Martijn de 207 DeltaSport              039             0 0039  1
53 Ridder       Cor de     089 Dynamica        037                     0 0037  1
54 Vlieger      Richard de 180 AV'56               034                 0 0034  1
55 Velkers      Michel     216 AV'56                   034             0 0034  1
56 Bosch        Marc       255 Heinkenszand            022             0 0022  1
57 Bakker       Gertjan    172 AV'56               021                 0 0021  1
58 Paulusse     Nick       250 Vlissingen              020             0 0020  1
59 Munnik       Leon de    239 DeltaSport              019             0 0019  1
60 Meese        Helmut     079 ACW             016                     0 0016  1
61 Pellecrom    Melvin     210 Hoogerheide             015             0 0015  1
62 Dieleman     Ruben      117 Krabbendijke        014                 0 0014  1
63 Schoemaker   Johan      181 Oostdijk            013                 0 0013  1
64 Kievits      Martin     189 DeltaSport              013             0 0013  1
65 Delzenne     Mart-Jan   116 Krabbendijke        012                 0 0012  1
66 Vercouteren  Ivan       087 ACW             011                     0 0011  1
67 Braber       John       218 Renesse                 011             0 0011  1
68 Goeman       Filip      115 Waarschoot      007                     0 0007  1
69 Tufenacker   Daan       119 Breda               005                 0 0005  1
70 Adriaanse    Marcel     165 Middelburg          005                 0 0005  1
71 Meulenberg   Jakobus    177 AV'56               005                 0 0005  1
72 Sonke        Robert     208 Middelburg              005             0 0005  1
starts  113


   H45 crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Balkenende   Peter      019 AV'56       084 064 091 088             0 0327  4
 2 Thuy         Benny      024 RKHAV       111 082 107                 0 0300  3
 3 Cappon       Erik       055 Wielingen   094 076 103                 0 0273  3
 4 Mourik       Piet van   021 DeltaSport  068 049 066 068             0 0251  4
 5 Pruijsers    Martin     051 Dynamica    076 058 074                 0 0208  3
 6 Ruelle       Edwin de l 025 RKHAV       115 088                     0 0203  2
 7 Staal        Archie     059 DeltaSport  064     061 063             0 0188  3
 8 Platteeuw    Albert     027 Scheldesport055 030 045 045             0 0175  4
 9 Veen         Jaap van d 029 Scheldesport047 029 048 046             0 0170  4
10 Meeuwse      JanWillem  022             053     038 014             0 0105  3
11 Meeuwse      Jos        020 Dynamica        044 056                 0 0100  2
12 Hederik      Bert       190 avvn                    100             0 0100  1
13 Murre        Walther    030 Scheldesport042 019     025             0 0086  3
14 Buter        Wim        023 Scheldesport049 035                     0 0084  2
15 Depoorter    Yves       060 Knokke      080                         0 0080  1
16 Lauwers      Peter      026 RKHAV       051 025                     0 0076  2
17 Knibbelere   Berry      028 Scheldesport039 015 022                 0 0076  3
18 Besuijen     Marius     184 Dynamica                072             0 0072  1
19 Broeke       Rian v d   155 Dynamica            068                 0 0068  1
20 Huffel       William v  039 ZottegemAtl 066                         0 0066  1
21 Verbrugge    GertJan    209 AV'56                   066             0 0066  1
22 Slabbekoorn  John       126 Kapelle             064                 0 0064  1
23 Vos          Wilko de   070 AV'56           062                     0 0062  1
24 Uitereinden  Karel      227 Spirit                  060             0 0060  1
25 Roose        Marcel     053 Breskens    057                         0 0057  1
26 Noorden      Bart van   178 AV'56               055                 0 0055  1
27 Branden      Frank      102 St Jansteen     054                     0 0054  1
28 Reijntjes    Ludolf     221 DeltaSport              053             0 0053  1
29 Meulmeester  Manfred    065 Dynamica        022 030                 0 0052  2
30 Wortmans     Douwe      110 Axel            021     031             0 0052  2
31 Verhaagen    Hans       222 AV'56                   051             0 0051  1
32 Locht        Dirk de    080 ACW             046                     0 0046  1
33 Kotvis       Bram       188 DeltaSport              043             0 0043  1
34 Vermeire     Fred       018 Wielingen   041                         0 0041  1
35 Iersel       Patrick va 173 Goes                041                 0 0041  1
36 Haevere      Danny van  074 ACW             038                     0 0038  1
37 Geus         Hans       212 AV'56                   038             0 0038  1
38 Bulcke       Koen v d   090 St Niklaas      034                     0 0034  1
39 Belzen       Niek van   112 Axel            032                     0 0032  1
40 Feijter      Co de      201 DeltaSport              032             0 0032  1
41 Berge        Cor v d    123 Goes                018 012             0 0030  2
42 Zondervan    Gerwin     127 Kapelle             028                 0 0028  1
43 Pouwelse     Arthur     249 Middelburg              028             0 0028  1
44 Damme        Ko van     225 AV'56                   027             0 0027  1
45 Grave        Pascal de  113 Westdorpe       026                     0 0026  1
46 Scheffers    John       197 DeltaSport              024             0 0024  1
47 Louter       Willem     064 RKHAV           008 015                 0 0023  2
48 Beijl        Rob van de 194 DeltaSport              023             0 0023  1
49 Dhanis       Gino       081 Hulst           018                     0 0018  1
50 Vos          Arjan de   195 DeltaSport              018             0 0018  1
51 Schlarman    Ben        114 St Jansteen     017                     0 0017  1
52 Schell       Erwin      211 DeltaSport              009             0 0009  1
53 Engel        Theo       261 Zierikzee               006             0 0006  1
54 Goedegebuure Leo        125 s-HArendsker        005                 0 0005  1
55 Poortman     Arjen      182                         005             0 0005  1
56 Kramer       Renee      185 DeltaSport              005             0 0005  1
57 Hart         Dick       196 DeltaSport              005             0 0005  1
58 Maas         Johan van  204 Amsterdam               005             0 0005  1
59 Bavel        Adrie van  215 DeltaSport              005             0 0005  1
60 Janse        Wim        234 Souburg                 005             0 0005  1
61 Regt         Martin de  256 AV'56                   005             0 0005  1
62 Altman       Rob        260 Den Haag                005             0 0005  1
63 Groote       Hans de    044 Aardenburg  001                         0 0001  1
64 Brouwers     Johan      106 Ossenisse       001                     0 0001  1
starts  98


   H55 crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Guiljam      Jan        129 LG A Sigter         080 070             0 0150  2
 2 Dellebeke    Ron        032 Dynamica    048 033 033                 0 0114  3
 3 Lous         Henk       031 Dynamica    056 028 025                 0 0109  3
 4 Nevel        Aric van   045 Koolkerke   054 031                     0 0085  2
 5 Wilde        Jan de     217 AV'56                   082             0 0082  1
 6 Visser       Piet de    033 Wielingen   046     032                 0 0078  2
 7 Gent         Jan van    233 Spirit                  059             0 0059  1
 8 Zuidweg      Jan        242 Flakkee                 057             0 0057  1
 9 Schaap       Rob        224 Vlissingen              054             0 0054  1
10 Dijk         Arie van   237 Flakkee                 048             0 0048  1
11 Vries        Koen de    166 Dynamica            043                 0 0043  1
12 Krocke       Ronnie     235 Souburg                 041             0 0041  1
13 Besuijen     Wim        229 Dynamica                033             0 0033  1
14 Frederiks    Ruud       128 s-Heerenhoek        029                 0 0029  1
15 Spoor Leo               202 Goudswaard              029             0 0029  1
16 Verwilligen  Frans      097 Hulst           027                     0 0027  1
17 Zwaan        Bas        193                         021             0 0021  1
18 Blaauw       Ebe        099 Scheldesport    020                     0 0020  1
19 Abbink       Herman     145 AV'56               020                 0 0020  1
20 Tempelaar    Wim        214 Dynamica                017             0 0017  1
21 Kramer       Acronius   144 AV'56               016                 0 0016  1
22 Botman       Kobus      107 Dynamica        009     005             0 0014  2
23 Guequierre   John       156 Dynamica            006 005             0 0011  2
24 Bostelaar    Jan        244 Westkapelle             008             0 0008  1
25 Schuller     Martin     131 Kapelle             005                 0 0005  1
26 Sprinkhuizen Joost      132 Nisse               005                 0 0005  1
27 Quaak        Fred       206 Zwijndrecht             005             0 0005  1
28 Welle        Hans v d   228 Gonzalez                005             0 0005  1
29 Karelse      Wim        236 AV'56                   005             0 0005  1
30 Francke      Leo        245 Oostkapelle             005             0 0005  1
31 Sighem       Han van    257 DeltaSport              005             0 0005  1
32 Vijver       Ab van de  259 Zierikzee               005             0 0005  1
33 Vaardegem    Piet v     262 Westkapelle             005             0 0005  1
starts  42


   H65 crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Hoeve        Jan        056 Wielingen   045 024 039 036             0 0144  4
 2 Smit         Eddy       037 DeltaSport  044 023 024 026             0 0117  4
 3 Lasseur      Joop       150 DeltaSport          035 037             0 0072  2
 4 Pellikaan    Paul       036 Dynamica    037 010 010                 0 0057  3
 5 Pluijlaar    Hans       034 Dynamica    035     001                 0 0036  2
 6 Schuur       Rik        035 Wielingen   036                         0 0036  1
 7 Beek         Dick van   038 Wielingen   034                         0 0034  1
 8 Jong         Bauke de   162 Vet Ned             023                 0 0023  1
 9 Beijer       Piet       066 Dynamica        012     005             0 0017  2
10 Bastemeijer  Fred       248 DeltaSport              010             0 0010  1
11 Bosman       Gillis     153 Thor                009                 0 0009  1
12 Sandee       Henk       133 Kamperland          008                 0 0008  1
13 Joosse       Rinus      147 AV'56               005                 0 0005  1
14 Kortleve     Kees       159 AV'56               001                 0 0001  1
starts  25


   JA  crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Feijter      Job de     098 RKHAV           115                     0 0115  1
 2 Dobbelaer    Dieter     076 ACW             107                     0 0107  1
 3 Lelie        Michel     086 RKHAV           100                     0 0100  1
 4 Dummie jonge Daan       002 Breda       001                         0 0001  1
starts  4


   MA  crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Dummie       Meisje     339             001                         0 0001  1
starts  1


   Vse crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Platteeuw    Esther     349 Scheldesport133 141 141 133             0 0548  4
 2 Berge-Heij   Laurey v d 348 Flakkee     150     150 150             0 0450  3
 3 Wilde        Nadine de  350 AV'56       126     120 126             0 0372  3
 4 Velde        Annemiek v 310 DeltaSport          126 115             0 0241  2
 5 Sonke        Ilona      327 AV'56           107 107                 0 0214  2
 6 Kort         Marlies    303                         141             0 0141  1
 7 Weinans      Saskia     334 AV'34           133                     0 0133  1
 8 Claes        Lotte      335 ATAC            126                     0 0126  1
 9 Verwijs      Ilse       305 DeltaSport              100             0 0100  1
10 Eckhardt     Marlou     317 AV'56               097                 0 0097  1
11 Priemis      Marlies    297 DeltaSport              088             0 0088  1
12 Doe          Leonie v d 316 Waarde              088                 0 0088  1
13 Maas         Jolanda    290 AV'56                   084             0 0084  1
14 Struys       Hannelore  313 Tilburg         082                     0 0082  1
15                         307                         072             0 0072  1
starts  24


   V35 crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Versluijs    Frederique 346 Wielingen   141 150                     0 0291  2
 2 Hamelinck    Marjan     329 RKHAV           100 103 078             0 0281  3
 3 Ton          Leonie     314 DeltaSport          133 120             0 0253  2
 4 Puy          Kim du     340 Terneuzen   115 001                     0 0116  2
 5 Gilst        Paola van  315 AV'56               115                 0 0115  1
 6 Gilst        Paola      291 AV'56                   111             0 0111  1
 7 Goole        Saskia     333 AV'56           111                     0 0111  1
 8 Joziasse     Sandra     283 Vlissingen              107             0 0107  1
 9 Schets       Bernadette 281 Zierikzee               094             0 0094  1
10 Westhuis     Karen      312 AV'56               086                 0 0086  1
11 Pajovic      Marijana   319 AV'56               084                 0 0084  1
12 Hanse        Rebecca    294 Noordwelle              070             0 0070  1
13 Hogenstein   Petra      295 B Haamstede             068             0 0068  1
14 Obbink       Inge       292 Haamstede               064             0 0064  1
15 Aberson      Saskia     284 Pallas'93               060             0 0060  1
16 Voorham      Krista     299 DeltaSport              059             0 0059  1
17 Poort        Inge v d   280 Renesse                 055             0 0055  1
18 Bleijswijk   Petra      298 Renesse     001                         0 0001  1
starts  23


   V45 crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Verhage      Regina     342 Dynamica    107 086 094 061             0 0348  4
 2 Allefs       Monique    341 RKHAV       120 115 111                 0 0346  3
 3 Kleven       Lenie van  344 AVVN        103 080 082 054             0 0319  4
 4 Tempelaar    Ineke      331 Dynamica        103 100 086             0 0289  3
 5 Kleingeld    Lena       322 AVVN            094 091 063             0 0248  3
 6 Tazelaar     Tea        330 Dynamica        091     066             0 0157  2
 7 IJsebaert    Ingrid     320 VN              120                     0 0120  1
 8 Balkenende   Christien  345 AV'56       111                         0 0111  1
 9 Koene        Ingrid     306 AV'56                   103             0 0103  1
10 Boer         Digna de   304 DeltaSport              097             0 0097  1
11 Damme        Marian van 325 Hulst           097                     0 0097  1
12 Grim         Corina     288 Lgr Gonzalez            091             0 0091  1
13 Dorsselaer   Sandra van 324 Hulst           088                     0 0088  1
14 Zegers       Carla      323 RKHAV           084                     0 0084  1
15 Margadant    Edith      285 DeltaSport              082             0 0082  1
16 Legerstee    Addy       282 Stelllerunne            080             0 0080  1
17 Frederiks    Ria        309 AV'56               080                 0 0080  1
18 Nachtegael   Chantal    326 Hulst           078                     0 0078  1
19 Rozendaal    Christl    287 AV'56                   076             0 0076  1
20 Wijsman      Lianne     296 DeltaSport              074             0 0074  1
21 Marchand     Lia        293 Burgh                   062             0 0062  1
22 Jonge        Marianne d 301 DeltaSport              057             0 0057  1
23 Weeland      Babs       286 Spijkenisse             056             0 0056  1
starts  36


   JB  crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Kreek        Kris de    981 Scheldesport150 141 150 150             0 0591  4
 2 Balkenende   Bart       985 AV'56       133 103 141 141             0 0518  4
 3 Huigh        Floris     986 Wielingen   111 115 133 133             0 0492  4
 4 Thuy         Dennis     982 RKHAV       126 111 126 126             0 0489  4
 5 Greef        Marijn de  987 Wielingen   115 100 120                 0 0335  3
 6 Lelie        Joppe      983 RKHAV       120 107                     0 0227  2
 7 Vercauteren  Sander     962 ATAC            150                     0 0150  1
 8 Verstraate   Wouter     971 Dynamica    141                         0 0141  1
 9 Rop          Michel de  964 ATAC            133                     0 0133  1
10 Bievi        Bavo       965 ATAC            126                     0 0126  1
11 Slabbekoorn  Tim        918 Dynamica                120             0 0120  1
12 Vandenbulcke Fredrik    963 ATAC            120                     0 0120  1
starts  27


   MB  crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Waard        Annemarie  980 DeltaSport  150 133 150 150             0 0583  4
 2 Michielsen   Isabel     979 Scheldesport141     133                 0 0274  2
 3 Brouwer      Fieke de   948 RKHAV           126 141                 0 0267  2
 4 Vlieger      Lize de    960 ATAC            150                     0 0150  1
 5 Aerts        Paulien    961 ATAC            141                     0 0141  1
 6 Damme        Julie van  947 RKHAV           120                     0 0120  1
 7 Dorsselaar   Romy       940 RKHAV           115                     0 0115  1
 8 Zegers       Joba       930                 111                     0 0111  1
starts  13


   Hkcrcrosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Balkenende   Luuk       998 AV'56       150 141 141 150             0 0582  4
 2 Vos          Patrick de 999 AV'56       120 111 120 103             0 0454  4
 3 Luteyn       Sjaak      974 LPK Oostburg107 100 111 115             0 0433  4
 4 Grim         Ruden      966 Eindh       141 126 150                 0 0417  3
 5 Wilde        Rien de    991 AV'56       097 084 103 088             0 0372  4
 6 Luteyn       Arjen      973 Wielingen   088 088 097 080             0 0353  4
 7 Leeftink     Wouter     995 Dynamica    103 103 115                 0 0321  3
 8 Schanck      George     970 Wielingen   084 076 088 068             0 0316  4
 9 Leeftink     Henk       968 Dynamica    100     107 091             0 0298  3
10 Huigh        Johan      994 Wielingen   094 086 100                 0 0280  3
11 Huigh        Wim        992 Wielingen   086 078 091                 0 0255  3
12 Trigt        Bart van   924 Phanos              133 120             0 0253  2
13 Konings      Aswin      953 Dynamica        080 094 078             0 0252  3
14 Zuidhof      Jasper     996 AV'56       115 115                     0 0230  2
15 Stolk        Edwin      969 Flakkee     111 107                     0 0218  2
16 Zaman        Jacques    945 Scheldesport    094     086             0 0180  2
17 Kreek        Jos de     928 Scheldesport    091     084             0 0175  2
18 Block        Stefan de  952 RKHAV           082     076             0 0158  2
19 Brouwer      Job de     950 RKHAV           150                     0 0150  1
20 Pollemans    Peter      910 Flakkee                 141             0 0141  1
21 Korte        Willem de  922 Dynamica                133             0 0133  1
22 Adan         Erwin      929 AV'34           133                     0 0133  1
23 Feijter      Job de     997 RKHAV       133                         0 0133  1
24 St Nicolaas  Ricardo    909 Flakkee                 126             0 0126  1
25 Aafjes       Joel       933 AV'56               126                 0 0126  1
26 Lelie        Michel     978 RKHAV       126                         0 0126  1
27 Rop          Pieter de  937 ACW             120                     0 0120  1
28 Ijzeren      Harmen van 906 Meliskerke              111             0 0111  1
29 Bouman       David      903 Flakkee                 107             0 0107  1
30 Aafjes       Joel       904 AV'56                   100             0 0100  1
31 Nooijer      Bas de     899 Koudekerke              097             0 0097  1
32 Thijs        Jasper     949 RKHAV           097                     0 0097  1
33 Bloem        Vincent    911 Voorne Atlet            094             0 0094  1
34 Visser       Stefan     976 Wielingen   091                         0 0091  1
35 Priemis      Cor        917 Haamstede               082             0 0082  1
36 Westrate     Jaap       907 Yerseke                 074             0 0074  1
37 Oosse        Wim        901 Haelen                  072             0 0072  1
38 Kik          Martijn    921 DeltaSport              070             0 0070  1
39 Kreeft       Herman     908 Gilze                   066             0 0066  1
starts  75


   Vkcrcrosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Harinck      Angelique  972 Dynamica    133 082 120 103             0 0438  4
 2 Mourik       Emma van   989 DeltaSport  141 094     111             0 0346  3
 3 Mourik       Sanne van  954 DeltaSport      091 133 120             0 0344  3
 4 Sluijs       Esther van 941 AV'56           084 126 107             0 0317  3
 5 Lange        Natascha d 938 Middelburg      080 111 086             0 0277  3
 6 Herder       Astrid den 956 AV'56           133 141                 0 0274  2
 7 Aper         Aniek      951 RKHAV           120     133             0 0253  2
 8 Vermeu       Esther     912 R Atletiek              150             0 0150  1
 9 Visser       Marijke de 934 Phoenix             150                 0 0150  1
10 Bogaert      Valerie v  939 ACW             150                     0 0150  1
11 Hersschens   Veronique  977 ZottegemAtl 150                         0 0150  1
12 Hopmans      Marisa     905 Spado                   141             0 0141  1
13 Visser       Marijke de 958 Phoenix         141                     0 0141  1
14 Priemis      Marloes    919 DeltaSport              126             0 0126  1
15 Nicolai      Dorien     967 Breskens    126                         0 0126  1
16 Callot       Sophie     975 Yzendijke   120                         0 0120  1
17 Ridder       Natascha   916 Heikant                 115             0 0115  1
18 Simonse      Marielle   923 AV'56               115                 0 0115  1
19 Kerkhove     Shirley    944 Scheldesport    115                     0 0115  1
20 Geertsom     Katrien va 942                 107                     0 0107  1
21 Eyck         Sofie van  932 ACW             103                     0 0103  1
22 Ars          Maroeska   897 AV'56                   100             0 0100  1
23 Vandenbulcke Sarah      931 ACW             100                     0 0100  1
24 Nooijer      Anita de   900 Koudekerke              097             0 0097  1
25 Vlieger      Charlotte  959 ATAC            097                     0 0097  1
26 Nijnatten    Laura      898 Koudekerke              094             0 0094  1
27 Geluk        Elvita     914 Kattendijke             091             0 0091  1
28 Spoor        Malu       915 Z Beijerland            088             0 0088  1
29 Debilloez    Pascale    936 St Niklaas      088                     0 0088  1
30 Leysen       Jessie     946 RKHAV           086                     0 0086  1
31 Klinken      Adrie van  902 Goes                    084             0 0084  1
32 Burm         Evelien    935 Hulst           078                     0 0078  1
starts  45


   JC  crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Ridder       Rens de    736 Dynamica    150 141 150 150             0 0591  4
 2 Damme        Teun van   754 Wielingen   120 107 103 115             0 0445  4
 3 Jaeger       Jori de    767 RKHAV       103 097 094 107             0 0401  4
 4 Verhage      Joram      769 Dynamica    141     115 133             0 0389  3
 5 Harinck      Sergio     768 Dynamica    126 126 126                 0 0378  3
 6 Lindhout     Siem       770 DeltaSport  097 086 084 100             0 0367  4
 7 Dierkx       Mike       685 Scheldesport    120 120 126             0 0366  3
 8 Wege         Ivar v d   647 Scheldesport    103 111 120             0 0334  3
 9 Bogaert      Bart       626 Dynamica        088 097 111             0 0296  3
10 Blaakman     Marijn     766 Wielingen   107 094 086                 0 0287  3
11 Peeman       Maikel     582 Flakkee             141 141             0 0282  2
12 Heemst       Jop van    642 Flakkee         091 088 103             0 0282  3
13 Keurhorst    Peter      643 Flakkee         084 091 094             0 0269  3
14 Vries        Jorick de  703 AV'56           133 133                 0 0266  2
15 Konings      Sylvan     694 Dynamica        082 082 097             0 0261  3
16 Putten       Axl van    773 AV'56       115     100                 0 0215  2
17 Colman       Thibeau    641 ACW             150                     0 0150  1
18 Tolhoek      Ezra       772 DeltaSport  133                         0 0133  1
19 Stas         Karel      640 ACW             115                     0 0115  1
20 ChiouaLekhli Yasseen    628 ACW             111                     0 0111  1
21 Hoepen       Stan van   774 ??          111                         0 0111  1
22 Lavooij      Stijn      585 AV'56               107                 0 0107  1
23 Haevere      Jordy van  752 ACW             100                     0 0100  1
24 Dobbelaar    Brent      735 Wielingen   094                         0 0094  1
starts  57


   MC  crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Kreek        Maaike de  776 Scheldesport150 133 150 150             0 0583  4
 2 Boutens      Amber      775 Scheldesport141 141 141 141             0 0564  4
 3 Lodder       Judith     784 Flakkee     126 120 133 133             0 0512  4
 4 Thuy         Margot     777 RKHAV       115 103 111 115             0 0444  4
 5 Waard        Eveline de 778 DeltaSport  133 115 126                 0 0374  3
 6 Dieren       Judith van 783 Flakkee     120 107     120             0 0347  3
 7 Surksum      Sietske v  692 Dynamica        100 115                 0 0215  2
 8 Speelman-R   Femke      706 ATAC            150                     0 0150  1
 9 Maris        Veerle     545 Groene Ster             126             0 0126  1
10 Lenaerts     Lorane     707 ATAC            126                     0 0126  1
11 Slabbekoorn  Nathalie   565 AV'56               120                 0 0120  1
12 Bruijn       Anouk de   687 RKHAV           111                     0 0111  1
13 Dieleman     Fleur      737 Schoondijk  111                         0 0111  1
14 Graaf        Brigitte d 781 AV'56       100                         0 0100  1
starts  31


   JD  crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Nefs         Emiel      788 Dynamica    126 120 126 133             0 0505  4
 2 Kruisifikx   Thomas     785 Scheldesport120 088 120 120             0 0448  4
 3 Leng         Paavo de   789 Dynamica    133 150 150                 0 0433  3
 4 Graaf        Robert de  794 AV'56       150 141 133                 0 0424  3
 5 Houwelingen  Paul van   790 Dynamica    115 086 111 111             0 0423  4
 6 Louisse      David      786 Dynamica    107 076 103 103             0 0389  4
 7 Kapteijn     Stef       793 AV'56       141     141                 0 0282  2
 8 Roos         Matthijs   702 AV'56           100 115                 0 0215  2
 9 Hofland      David      795 Wielingen   097 074                     0 0171  2
10 Petersen     Bezuayehu 562 DeltaSport              150             0 0150  1
11 Petersen     Bereket    563 AV'56                   141             0 0141  1
12 Schets       Wouter     701 AV'56           133                     0 0133  1
13 Vanardennen  Daniel     547 Energie                 126             0 0126  1
14 Govaert      Arno       751 ACW             126                     0 0126  1
15 Verbrugge    Mees       546 AV'56                   115             0 0115  1
16 Noppe        Arne       682 Volharding B    115                     0 0115  1
17 Tuyls        Storm      747 ACW             111                     0 0111  1
18 Nieulande    Thomas     787 Dynamica    111                         0 0111  1
19 Spaeter      Jason      543 Middelburg              107             0 0107  1
20 Joosse       Xander     577 Dynamica            107                 0 0107  1
21 Colman       Mathisse   638 ACW             107                     0 0107  1
22 Martens      Thijs      683 Volharding B    103                     0 0103  1
23 Blaakman     Joris      756 Breskens    103                         0 0103  1
24 Harthoorn    Patrick    568 Kapelle             100                 0 0100  1
25 Schillings   Felix      791 Dynamica    100                         0 0100  1
26 Blaakman     Joris      567 Breskens            097                 0 0097  1
27 Naudts       Michel     748 ACW             097                     0 0097  1
28 Graafschepe  Guy        566 Breskens            094                 0 0094  1
29 Hooste       Mathijs va 684 Volharding B    094                     0 0094  1
30 Huigh        Pieter     757 Breskens    094                         0 0094  1
31 Quintelier   Frederique 680 Volharding B    091                     0 0091  1
32 Cleemput     Dries van  690 RKHAV           084                     0 0084  1
33 Andries      Mathys     749 ACW             082                     0 0082  1
34 Serneels     Seppe      681 Volharding B    080                     0 0080  1
35 Locht        Wannes de  750 ACW             078                     0 0078  1
36 Bakker       Jordi      622 Scheldesport    072                     0 0072  1
starts  55


   MD  crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Heikoop      iris       805 DeltaSport  150 126 150 141             0 0567  4
 2 Klinken      Anique v   803 DeltaSport  141 100 141 133             0 0515  4
 3 Lelie        Fien       797 RKHAV       126 076 120 100             0 0422  4
 4 Geldof       Jasmijn    801 Dynamica    111 070 111 103             0 0395  4
 5 Bun          Parel      800 Dynamica    097 068 115 111             0 0391  4
 6 Lange        Nikita de  802 Dynamica    103 080 097 107             0 0387  4
 7 Hemelaar     Maaike     799 RKHAV       100 062 094 094             0 0350  4
 8 Smits        Veerle     808 AV'56           097 133 120             0 0350  3
 9 Winkels      Julia      809 Flakkee     115 103 126                 0 0344  3
10 Niemantsverd Amy        796 RKHAV       094 059 091 088             0 0332  4
11 Pellaers     Maud       700 AV'56           091 103 115             0 0309  3
12 Anrooij      Shirin van 629 AV'56           150     150             0 0300  2
13 Coq          Louise le  753 Wielingen   107 082 100                 0 0289  3
14 Sommeijer    Lynn       691 Dynamica        063 107 097             0 0267  3
15 Putten       Shelby van 807 AV'56       120 088                     0 0208  2
16 Daalen       Evy van    806 AV'56       133 072                     0 0205  2
17 Laere        Lieselotte 722 ACW             141                     0 0141  1
18 Meese        Paulien    721 ACW             133                     0 0133  1
19 Hederik      Ilvia      564 Energie                 126             0 0126  1
20 Ceulemans    Dakota     666 Volharding B    120                     0 0120  1
21 Caeldries    Christine  725 ACW             115                     0 0115  1
22 ChiouaLekhli Moena      724 ACW             111                     0 0111  1
23 Smet         Emma       720 ACW             107                     0 0107  1
24 Fertache     Rana       723 ACW             094                     0 0094  1
25 Wouts        Julia      540 Middelburg              091             0 0091  1
26 Wauwe        Annelore v 719 ACW             086                     0 0086  1
27 Bock         Marie de   662 Volharding B    084                     0 0084  1
28 Stas         Marie      639 ACW             078                     0 0078  1
29 Waauwe       Kato van   718 ACW             074                     0 0074  1
30 Noppe        Leonie     664 Volharding B    066                     0 0066  1
31 Puyvelde     Jana van   663 Volharding B    064                     0 0064  1
32 Buys         Thalia     632 Volharding      061                     0 0061  1
33 Moerman      Laurine    635 ACW             060                     0 0060  1
34 Dhanis       Stephanie  644 RKHAV           058                     0 0058  1
35 Heynderickx  Shady      661 Volharding B    057                     0 0057  1
36 Maere        Chadia     627 Volharding      056                     0 0056  1
starts  73


   JpA2crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Karelse      Ryan       765 AV'56       141 120 120 115             0 0496  4
 2 Kramer       Sven       764 AV'56       126 111 126 111             0 0474  4
 3 Anceaux      Daniel     810 Scheldesport133 107 103 120             0 0463  4
 4 Os           Martijn va 813 RKHAV       120 100 107 103             0 0430  4
 5 Vierbergen   Mats       812 RKHAV       115 103 100 100             0 0418  4
 6 Hiel         Karsten    811 RKHAV       111 094 094 094             0 0393  4
 7 Baas         Ivo        695 DeltaSport      126 111 133             0 0370  3
 8 Maat         Ralph de   646 Scheldesport    141     150             0 0291  2
 9 Zerbib       Rafael     616 Dynamica            141 141             0 0282  2
10 Jaeger       Mikay de   611 Zuiddorp            133 126             0 0259  2
11 Hekkers      Roan       610 AV'56               086 091             0 0177  2
12 Horssen      Thijn van  584 Goes                150                 0 0150  1
13 Schrijver    Torben de  676 Volharding B    150                     0 0150  1
14 Koeijer      Bjorn de   760 Waterlandker150                         0 0150  1
15 Ost          Jasper     734 ACW             133                     0 0133  1
16 Cladder      Emanuel    609 AV'56               115                 0 0115  1
17 Noppe        Wout       677 Volharding B    115                     0 0115  1
18 Doorn        Rick van   558 DeltaSport              107             0 0107  1
19 Blom         Casper     581 AV'56               097                 0 0097  1
20 Westen       Luc van    615 AV'56                   097             0 0097  1
21 Martens      Bernd      738 ACW             097                     0 0097  1
22 Prevoo       Sander     613 AV'56               091                 0 0091  1
23 Weezepoel    Jelmer     614 AV'56               088                 0 0088  1
starts  47


   JpA1crosscompetitie                     Eld Moe Ink Del Fin Pal Kus b tot   w
 1 Dikkenberg   Jesse v d  824 AV'56       150 150 150 150             0 0600  4
 2 Bruijn       Tim de     823 RKHAV       133 091 141 133             0 0498  4
 3 Herwegh      Karsten    822 RKHAV       126 100 126 141             0 0493  4
 4 Harthoorn    Lucas      624 Kapelle         094 115                 0 0209  2
 5 Tuyls        Indy       742 ACW             141                     0 0141  1
 6 Brethouwer   Yorick     758 Scorpio     141                         0 0141  1
 7 Koole        Luka       583 Kapelle             133                 0 0133  1
 8 Anne         Lars       745 ACW             133                     0 0133  1
 9 Westrate     Ben        538 Yerseke                 126             0 0126  1
10 Andries      Xander     746 ACW             126                     0 0126  1
11 Westrate     Ben        574 AV'56               120                 0 0120  1
12 Smet         Lukas      744 ACW             120                     0 0120  1
13 Boevere      Sander de  763 Aardenburg  120                         0 0120  1
14 Wauwe        Rune van   739 ACW             115                     0 0115  1
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 46e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
14-01-2017 45e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
16-01-2016 44e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1530
10-01-2015 43e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2204
19-01-2013 41 DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2201
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
13-01-2007 35e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2004
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
12-01-2002 30e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport964
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
09-01-1999 27e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport876
10-01-1998 26e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport933

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018