maandag 16 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

27e Halve Marathon

Westenschouwen, zaterdag 24 augustus 2013 - Organisatie: Delta Sport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 1.07.30) Dynamica1.12.44minMse   17.404  3:274.83719
2  Ronnie Overgaauw (PR)Dynamica1.13.10minMse   17.301  3:284.81705
3  Adriaan van Keulen (PR 1.17.58) Middelburg1.18.22minMse   16.153  3:434.49548
4  Wim PadmosRockanje1.18.30minM45   16.125  3:434.48544
5  Joop HelbersPallas '931.18.59minM35   16.027  3:454.45530
6  Hans BerendsenPallas '931.20.17minM45   15.767  3:484.38495
7  Adriaan Walhout (PR 1.14.57) Middelburg1.20.39minMse   15.696  3:494.36485
8  Maarten Harthoorn (PR 1.18.06) Kapelle-Biezelinge1.20.53minM35   15.650  3:504.35479
9  Victor PhaffPallas '931.21.03minM35   15.618  3:514.34474
10  Pol NabbenDordrecht1.21.45minMse   15.484  3:524.30456
11  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Dynamica1.21.56minMse   15.450  3:534.29451
12  Arjan Beije (PR 1.13.48) Delta Sport1.22.03minM40   15.428  3:534.29448
13  Sander PetersPallas '931.22.16minM35   15.387  3:544.27443
14  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.22.58minMse   15.257  3:564.24425
15  Tommy Staal (debuut) AV'561.23.22minMse   15.184  3:574.22415
16  Brian KamstraNederland1.23.24minMse   15.178  3:574.22414
17  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Delta Sport1.23.50minM40   15.100  3:584.19404
18  Adriaan Coppoolse (PR)Rhoon1.24.26minM40   14.992  4:004.16389
19  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.24.32minM45   14.975  4:004.16387
20  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) AV'561.24.59minM40   14.895  4:024.14376
21  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Dynamica1.25.42minM50   14.771  4:044.10359
22  Kees Louws (PR 1.22.50) Middelburg1.25.49minM35   14.751  4:044.10357
23  Ruud BrosensBreda1.25.54minMse   14.736  4:044.09355
24  David Schrier (PR 1.16.21) Dynamica1.26.30minMse   14.634  4:064.07341
25  Ruud de VettePallas '931.26.32minM55   14.628  4:064.06341
26  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Dynamica1.26.34minV35   14.623  4:064.06380
27  Nap Hage (PR 1.17.58) Poortvliet1.26.39minM50   14.609  4:064.06338
28  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.26.59minM40   14.553  4:074.04331
29  René HageUtrecht1.27.10minMse   14.522  4:084.03327
30  Jaap van der BokSommelsdijk1.27.23minM50   14.486  4:094.02322
31  Ron HuizerLoopgroep Aart Stigter1.27.33minM50   14.459  4:094.02318
32  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Dynamica1.27.51minM50   14.409  4:104.00312
33  Wilco de Schipper (PR 1.20.23) Dynamica1.27.55minM50   14.398  4:104.00310
34  Jan de Wilde (PR 1.11.20) AV'561.27.59minM55   14.387  4:104.00309
35  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.28.06minM45   14.368  4:113.99306
36  Rien BastiaansenTHOR1.28.13minM55   14.349  4:113.99304
37  Gerard van der Male (PR 1.28.12) Westkapelle1.28.16minM50   14.341  4:113.98303
38  Andres de Witte (PR 1.23.39) Scheldesport1.28.23minM35   14.322  4:113.98301
39  Pieter Wisse (PR 1.27.40) Biggekerke1.28.33minM45   14.295  4:123.97297
40  Ruud Hoosemans (PR 1.16.59) Dynamica1.28.37minMse   14.285  4:123.97296
41  Michel van den Bos (PR)Delta Sport1.28.40minM45   14.277  4:123.97295
42  Wilco Boogaard (PR 1.21.34) Middelburg1.28.50minM35   14.250  4:133.96291
43  Kees Joosse (PR 1.23.27) Middelburg1.29.24minM40   14.159  4:143.93280
44  Piet van Mourik (PR 1.26.15) Delta Sport1.29.53minM50   14.083  4:163.91270
45  Kees van BlooisSpirit1.29.56minM50   14.075  4:163.91269
46  Marcel FieringPallas '931.30.03minM40   14.057  4:163.90267
47  Jaap HoekGoedereede1.30.29minM55   13.990  4:173.89258
48  Leo de Bruijn (PR 1.28.38) Dynamica1.30.38minM45   13.967  4:183.88255
49  Bart de Visser (PR 1.29.07) Serooskerke1.30.45minMse   13.949  4:183.87253
50  Leonie Ton (PR 1.25.45) Delta Sport1.30.49minV35   13.939  4:183.87282
51  Johan Karelse (PR 1.21.54) Heinkenszand1.31.24minM40   13.850  4:203.85240
52  Michel Buijck (PR 1.20.04) Biervliet1.31.58minM35   13.764  4:223.82230
53  Jan ZuidwegSommelsdijk1.32.07minM55   13.742  4:223.82227
54  Michel Bekink (PR 1.26.19) AV'561.32.13minM40   13.727  4:223.81225
55  Jan-Hendrik de JongAV '471.32.32minM50   13.680  4:233.80220
56  Erik GroenewegSpirit1.32.41minM35   13.658  4:243.79217
57  Hans Verhaagen (PR 1.26.56) Goes1.32.57minM45   13.619  4:243.78212
58  Marco Riemens (PR 1.30.10) Wielingen1.33.05minM45   13.599  4:253.78210
59  Cees KuijtLeiden Atletiek1.33.12minM40   13.582  4:253.77208
60  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.33.24minM35   13.553  4:263.76204
61  Ronald de JongeHendrik-Ido-Ambacht1.33.27minM35   13.546  4:263.76203
62  Jan OskamAV '471.34.00minM55   13.466  4:273.74194
63  Patrick van HarenSpado1.34.07minM45   13.450  4:283.74192
64  Gerard GroothuizenParthenon1.34.10minM60   13.443  4:283.73191
65  Bjorn LentjesTyphoon1.34.18minM35   13.424  4:283.73189
66  Jeroen de Nood (PR 1.25.50) Dynamica1.34.24minMse   13.409  4:283.72187
67  Armand StolkSpirit1.34.26minM55   13.405  4:293.72187
68  Peter Meeuwsen (PR 1.22.29) Krabbendijke1.34.29minMse   13.398  4:293.72186
69  Jeroen van der Meide (PR 1.27.09) Vlissingen1.34.59minMse   13.327  4:303.70178
70  Thijs van de FeenHellevoetsluis1.35.01minM50   13.322  4:303.70177
71  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Dynamica1.35.07minM50   13.308  4:313.70176
72  Marc Blok (PR 1.30.28) Heinkenszand1.35.19minM35   13.280  4:313.69172
73  Archie Staal (PR 1.25.05) Delta Sport1.35.23minM45   13.271  4:313.69171
74  Sven Rentmeester (PR 1.26.49) s-Heerenhoek1.35.35minMse   13.243  4:323.68168
75  Maarten TimmermanSoest1.35.36minMse   13.241  4:323.68168
76  Martijn SchreuderBarneveld1.35.39minMse   13.234  4:323.68167
77  Wijbrand Boonstra (PR)Goes1.35.45minM45   13.220  4:323.67166
78  Steef Berrevoets (PR 1.33.03) Delta Sport1.35.50minM45   13.209  4:333.67164
79  Jos Janse (PR 1.32.12) Dynamica1.36.23minM40   13.133  4:343.65156
80  Annet van der Linde (PR 1.31.20) AV'561.36.28minV40   13.122  4:343.65173
81  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.36.30minM35   13.118  4:343.64154
82  Jan van GentSpirit1.36.31minM55   13.115  4:343.64154
83  Cindy BastiaansenSprint1.36.31minVse   13.115  4:343.64172
84  David GeptsBrussel (BEL)1.36.38minM40   13.100  4:353.64152
85  Jos Geluk (PR 1.27.00) Delta Sport1.36.42minM55   13.090  4:353.64151
86  Daniel BakkerOoltgensplaat1.36.44minM45   13.086  4:353.63151
87  Erik SchellHellevoetsluis1.36.47minM50   13.079  4:353.63150
88  Valerie de RooverSprint1.36.59minVse   13.052  4:363.63164
89  Paul van der JagtNispen1.37.05minM35   13.039  4:363.62145
90  Jan-Joris Jooss (PR 1.29.07) Goes1.37.08minM35   13.032  4:363.62145
91  Marjan de Waaij (PR 1.35.51) Pallas '931.37.10minV50   13.028  4:363.62161
92  Ronnie Krocke (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.37.25minM55   12.994  4:373.61141
93  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Scheldesport1.37.28minM50   12.988  4:373.61140
94  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.37.40minM45   12.961  4:383.60137
95  Leon van ProoijenAV '471.37.50minMse   12.939  4:383.59135
96  David van Vliet (PR 1.35.12) Goes1.38.22minM40   12.869  4:403.57127
97  Leo de Baan (PR 1.35.52) Vlissingen1.38.39minM40   12.832  4:413.56123
98  Wim Verburg (PR 1.31.24) Goes1.38.43minM40   12.823  4:413.56123
99  Mike Zegers (PR)Terneuzen1.38.56minM40   12.795  4:413.55120
100  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Dynamica1.39.03minM35   12.780  4:423.55118
101  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.39.05minMse   12.776  4:423.55118
102  Co de Feijter (PR 1.34.34) Delta Sport1.39.07minM50   12.771  4:423.55117
103  Wikerd ChediRotterdam1.39.10minMse   12.765  4:423.55117
104  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.39.12minM50   12.761  4:423.54116
105  Richard de Vlieger (PR 1.29.56) AV'561.39.18minM40   12.748  4:423.54115
106  Martine Lust (PR 1.31.35) Voorne Atletiek1.39.21minV45   12.741  4:433.54127
107  Tonnis van der Tuin (PR 1.35.08) AV'561.39.23minM50   12.737  4:433.54114
108  Coen Bertijn (PR 1.26.53) Dynamica1.39.26minM45   12.731  4:433.54113
109  Leon de VriesHeerjansdam1.39.30minM45   12.722  4:433.53112
110  Nadine de Wilde (PR 1.39.02) AV'561.39.33minVse   12.716  4:433.53125
111  Jacco Baaij (PR)Sint-Annaland1.39.43minM35   12.694  4:443.53110
112  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Scheldesport1.39.45minM60   12.690  4:443.53109
113  Peter van NoortHeerjansdam1.40.35minM40   12.585  4:463.5099
114  Ron BelLeiden Atletiek1.40.50minM50   12.554  4:473.4996
115  Sander BodmerRotterdam1.40.51minM35   12.552  4:473.4996
116  Henk Lous (PR 1.28.33) Dynamica1.41.04minM55   12.525  4:473.4893
117  Louise RenemaAntwerpen1.41.14minVse   12.504  4:483.47101
118  Brechtje BrugmanSprint1.41.24minV35   12.484  4:483.4799
119  Arnold RijsmusSpirit1.41.25minM35   12.482  4:483.4789
120  Jaap Flikweert (PR 1.39.05) Delta Sport1.41.28minM50   12.476  4:493.4788
121  Tommie RopsBreda1.41.38minM45   12.455  4:493.4687
122  Ewoud Fase (PR 1.27.58) Sint-Annaland1.41.41minM55   12.449  4:493.4686
123  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.42.05minM45   12.400  4:503.4482
124  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) AV'561.42.12minM55   12.386  4:513.4480
125  Ingrid Koene (PR 1.38.21) AV'561.42.22minV50   12.366  4:513.4387
126  Matthijs KlaassenRotterdam1.42.24minM35   12.362  4:513.4378
127  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande1.42.27minM65   12.356  4:513.4378
128  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes1.42.30minM60   12.350  4:523.4377
129  Duc Binh NguyenRotterdam1.42.32minMse   12.346  4:523.4377
130  Wim van de NabelenMiddelburg1.42.35minM40   12.340  4:523.4376
131  Joos Harinck (PR)Koudekerke1.42.39minMse   12.332  4:523.4375
132  Stefan van de VoornDen Bommel1.42.43minM40   12.324  4:523.4275
133  Marloes Priemis (PR)Delta Sport1.42.44minVse   12.322  4:523.4284
134  Niels RasRotterdam1.42.47minMse   12.316  4:523.4274
135  Rudi Ravia (PR 1.30.28) Delta Sport1.42.50minM55   12.310  4:523.4274
136  Adri Koole (PR 1.31.25) Dynamica1.42.53minM60   12.304  4:533.4273
137  Ruben Tissink (PR)Kapelle-Biezelinge1.42.55minMse   12.300  4:533.4273
138  Marc-Jan Moerland (PR 1.40.25) Krabbendijke1.43.00minMse   12.290  4:533.4172
139  Sander VossBreda1.43.09minM50   12.272  4:533.4170
140  Patrick Habets (PR 1.42.39) Bruinisse1.43.14minM35   12.262  4:543.4169
141  Bram Kotvis (PR 1.38.02) Delta Sport1.43.18minM50   12.254  4:543.4069
142  Rob van der Beijl (PR)Delta Sport1.43.26minM45   12.238  4:543.4067
143  Philip van der HaveAmsterdam1.43.29minMse   12.232  4:543.4067
144  Connie Hage (PR)Poortvliet1.43.51minV45   12.189  4:553.3970
145  Kees-Pieter Geschiere (PR 1.36.43) Serooskerke1.43.54minM45   12.183  4:553.3863
146  Danny MeeusNijlen1.43.57minM50   12.177  4:563.3862
147  Arnout BoschSpirit1.44.00minM40   12.172  4:563.3862
148  Marco DielemanSommelsdijk1.44.03minM40   12.166  4:563.3861
149  Said BoudouTholen1.44.43minM40   12.088  4:583.3655
150  M MondriaUtrecht1.44.46minM40   12.083  4:583.3655
151  Jos Boot (PR 1.34.55) Zoutelande1.44.49minM55   12.077  4:583.3554
152  Martijn de Widt (PR 1.38.55) Delta Sport1.45.02minM35   12.052  4:593.3552
153  Jan de JongParthenon1.45.18minM60   12.021  4:593.3450
154  Roel NoordamFortuna1.45.27minM50   12.004  5:003.3349
155  Bastiaan KleibergRotterdam1.45.32minMse   11.995  5:003.3348
156  Martijn SpoelstraRotterdam1.45.37minMse   11.985  5:003.3348
157  Johan Walpot (PR 1.31.25) Bruinisse1.45.46minM50   11.968  5:013.3246
158  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Dynamica1.45.50minM45   11.961  5:013.3246
159  Pierre HooimeijerHendrik-Ido-Ambacht1.45.53minM50   11.955  5:013.3245
160  Joop Lasseur (PR 1.25.08) Delta Sport1.45.58minM70   11.946  5:013.3245
161  Ton AkerAV '471.46.00minM45   11.942  5:013.3244
162  Dennis van Maldegem (PR)Kapelle-Biezelinge1.46.04minM35   11.934  5:023.3244
163  Olav PescharGoedereede1.46.12minM55   11.919  5:023.3143
164  Xander Kentin (PR)Goes1.46.13minM40   11.918  5:023.3143
165  Paul van Tuil (PR 1.44.00) Burgh-Haamstede1.46.15minM40   11.914  5:023.3142
166  Rinus VerhartSchiedam1.46.18minMse   11.908  5:023.3142
167  Ilse Verwijs (PR 1.42.51) Delta Sport1.46.59minVse   11.832  5:043.2941
168  Ad Moerland (PR 1.46.24) Sint-Maartensdijk1.47.02minM35   11.827  5:043.2936
169  Marjan de WildTHOR1.47.10minV50   11.812  5:053.2839
170  Harm KampOud-Beijerland1.47.19minM40   11.795  5:053.2834
171  Carel van Putten (PR 1.42.44) Delta Sport1.47.33minM65   11.770  5:063.2733
172  Rian Flikweert (PR 1.40.41) Dynamica1.47.47minV50   11.744  5:073.2634
173  Jos Meeuwse (PR 1.30.56) Dynamica1.47.50minM50   11.739  5:073.2631
174  Erwin Schell (PR 1.39.14) Delta Sport1.48.09minM50   11.705  5:083.2529
175  Jaco Heijboer (PR 1.40.59) Sint-Annaland1.48.15minMse   11.694  5:083.2528
176  Stefan van den Dries (PR)Heinkenszand1.48.16minMse   11.692  5:083.2528
177  Adri Gerards (PR)Zierikzee1.48.25minM65   11.676  5:083.2427
178  Bas RijsdijkUtrecht1.48.28minM40   11.670  5:083.2427
179  Theo van VlietMaasland1.48.41minM45   11.647  5:093.2425
180  Marja SundermeijerSpirit1.48.46minV55   11.638  5:093.2328
181  Jon van Caspel (PR 1.27.41) Dynamica1.48.52minM55   11.628  5:103.2324
182  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.49.01minM60   11.612  5:103.2323
183  RijnbergOosterland1.49.09minM50   11.597  5:103.2223
184  Gert-Jan van der ReijdenZwijndrecht1.49.16minM45   11.585  5:113.2222
185  Willem jan ZaadnoordijRotterdam1.50.00minM50   11.508  5:133.2018
186  Johan BarendsOud-Beijerland1.50.17minMse   11.478  5:143.1916
187  Ben HermelerSprint1.50.32minM60   11.452  5:143.1815
188  Joep Roseboom (PR)Vlissingen1.50.38minM45   11.442  5:153.1815
189  Carli van de BurgVeldhoek1.50.46minV50   11.428  5:153.1715
190  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht1.51.00minM40   11.404  5:163.1713
191  Ronnie Moerdijk (PR 1.46.32) Arnemuiden1.51.04minM35   11.397  5:163.1713
192  Jan de Jager (PR 1.36.58) AV'561.51.13minM35   11.382  5:163.1612
193  Johan van SomerenHendrik-Ido-Ambacht1.51.44minM45   11.329  5:183.1510
194  Matthijs van Straten (PR 1.41.54) Vlissingen1.51.48minM35   11.322  5:183.1510
195  Dave de Jonge (debuut) Kapelle-Biezelinge1.52.04minMse   11.296  5:193.149
196  Teun NoordhoekSpirit1.52.06minM60   11.292  5:193.149
197  Martin de Regt (PR 1.49.47) Kapelle-Biezelinge1.52.13minM45   11.280  5:193.138
198  Reijer Leestemaker (PR 1.50.27) Kapelle-Biezelinge1.52.17minM45   11.274  5:193.138
199  Bastiaan van WijnenPoortugaal1.52.20minM35   11.269  5:193.138
200  Pelle BinnekampAltis1.52.22minM35   11.265  5:203.138
201  JanTholen1.52.25minM55   11.260  5:203.138
202  Petra Verhulst (PR 1.46.30) Westkapelle1.52.27minV45   11.257  5:203.138
203  Kees Kloosterman (PR 1.50.10) Wolphaartsdijk1.52.29minM45   11.254  5:203.137
204  Ralf HubnerDuisburg (GER)1.52.32minM50   11.249  5:203.127
205  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg1.52.37minM45   11.240  5:203.127
206  Marco van 't Westeinde (PR 1.43.39) AV'561.52.49minM40   11.220  5:213.126
207  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.52.57minM65   11.207  5:213.116
208  Rini van RoosmalenNijmegen Atletiek1.52.59minM50   11.204  5:213.116
209  Jan Schot (PR 1.49.40) Middelburg1.53.20minM50   11.169  5:223.105
210  Roy Wattel (debuut) Serooskerke1.53.30minMse   11.153  5:233.104
211  Linda Goense (PR 1.53.28) Ovezande1.53.40minV45   11.137  5:233.094
212  Rian de Vlieger (PR 1.47.12) Lewedorp1.53.41minV40   11.135  5:233.094
213  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09) Dynamica1.53.46minV45   11.127  5:243.094
214  Rinus Paardekooper (PR 1.37.50) Goes1.53.49minM50   11.122  5:243.094
215  Mireille Huiszoon (PR)Arnemuiden1.53.57minV35   11.109  5:243.093
216  Sylvia Verkaik (PR 1.53.52) Ovezande1.54.01minV45   11.102  5:243.083
217  Remko ZoetmulderSchiedam1.54.04minM35   11.097  5:243.083
218  Lianne GuomertSprint1.54.25minV50   11.064  5:253.072
219  Carola GeurtsParthenon1.54.36minV35   11.046  5:263.072
220  Serge van den Bos (PR 1.54.27) Burgh-Haamstede1.54.39minM40   11.041  5:263.072
221  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.54.43minM45   11.035  5:263.072
222  Peter Meijaard (PR 1.50.05) Kloetinge1.54.46minM45   11.030  5:263.062
223  Fred Vermeire (PR 1.46.13) Wielingen1.54.59minM45   11.009  5:273.062
224  Wim Huurman (PR 1.42.32) AV'561.55.05minM55   10.999  5:273.061
225  Piet Jongepier (debuut) Westkapelle1.55.19minM60   10.977  5:283.051
226  Rogier VergeerKrimpen aan de Lek1.55.24minMse   10.969  5:283.051
227  David BaldiniKrimpen aan de Lek1.55.27minM40   10.964  5:283.051
228  Rob Jongeneel (PR 1.38.58) Middelburg1.55.31minM45   10.958  5:293.041
229  Henk DijkemaSprint1.55.34minM55   10.953  5:293.041
230  Edith Margadant (PR 1.48.02) Delta Sport1.55.41minV55   10.942  5:293.041
231  Andre Crucq (PR 1.36.37) Vlissingen1.55.43minM60   10.939  5:293.041
232  Rianne Jansen (PR 1.43.58) Dynamica1.56.12minV35   10.894  5:303.03-
233  Jacco de Meij (PR 1.56.18) Ritthem1.56.22minM40   10.878  5:313.02-
234  Hans Polderman (PR 1.56.10) Middelburg1.56.40minM55   10.850  5:323.01-
235  Leo GabrielseBergen op Zoom1.56.45minM40   10.842  5:323.01-
236  Tom Abbink (PR)Goes1.56.53minMse   10.830  5:323.01-
237  Krista Voorham (PR 1.46.45) Delta Sport1.56.54minV40   10.828  5:323.01-
238  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Delta Sport1.56.55minM40   10.827  5:333.01-
239  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.57.07minM45   10.808  5:333.00-
240  Alexander van der HaveAmsterdam1.57.10minMse   10.804  5:333.00-
241  Niels Bakker (PR 1.55.20) Goes1.57.13minMse   10.799  5:333.00-
242  Tea Tazelaar (PR 1.56.04) Middelburg1.57.33minV55   10.769  5:342.99-
243  Edwin de Vlieger (PR 1.47.29) Scharendijke1.57.39minM40   10.759  5:352.99-
244  Hans VisserSpirit1.57.42minM50   10.755  5:352.99-
245  Steven van de Veire (PR 1.33.49) Rotterdam1.58.22minM35   10.694  5:372.97-
246  Jules van de WinckelAmsterdam1.58.26minMse   10.688  5:372.97-
247  Maureen den Hamer (PR 1.55.08) Biervliet1.58.45minV40   10.660  5:382.96-
248  Folkert Kasemier (PR 1.53.04) Delta Sport1.58.56minM55   10.643  5:382.96-
249  Joke de Koster (PR 1.52.14) Delta Sport1.59.06minV55   10.628  5:392.95-
250  Alex Verschuur (PR 1.56.10) Zoutelande1.59.08minM45   10.625  5:392.95-
251  Herman Abbink (PR 1.42.02) AV'561.59.11minM55   10.621  5:392.95-
252  Radjesh RamasrayRotterdam1.59.16minM40   10.614  5:392.95-
253  Karin van Noorden (PR 1.53.45) Vlissingen1.59.20minV40   10.608  5:392.95-
254  Sinan KurtRhoon1.59.32minMse   10.590  5:402.94-
255  Arwin Schot (PR 1.55.00) Delta Sport1.59.39minM45   10.580  5:402.94-
256  Annelous de GierUtrecht1.59.40minVse   10.578  5:402.94-
257  John van DamOud Gastel1.59.43minM40   10.574  5:402.94-
258  Emiel de Die (PR)AV'561.59.45minM45   10.571  5:412.94-
259  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke2.00.29minM55   10.506  5:432.92-
260  Henk Barentsen (PR 1.43.45) Dynamica2.00.33minM55   10.501  5:432.92-
261  Linda ElighSprint2.00.55minV45   10.469  5:442.91-
262  Mirjam Suijk (PR 1.50.20) Middelburg2.01.18minV45   10.436  5:452.90-
263  Jeanet Meeuwse (PR 1.54.04) Arnemuiden2.01.20minV45   10.433  5:452.90-
264  Boy Saija (PR 1.37.05) Dynamica2.01.23minM50   10.429  5:452.90-
265  Mart-Jan Delzenne (PR 1.56.06) Krabbendijke2.01.25minM35   10.426  5:452.90-
266  Willem BierhuizenRotterdam2.01.29minM45   10.420  5:452.89-
267  Lou Raas (PR 1.41.48) Lewedorp2.02.13minM50   10.357  5:482.88-
268  Adrian JurgensDuitsland2.02.37minMse   10.324  5:492.87-
269  Boudewijn van Belzen (PR 1.59.32) Arnemuiden2.02.48minM60   10.308  5:492.86-
270  Martin Wisse (debuut) Middelburg2.03.34minMse   10.244  5:512.85-
271  Hester HouwelingZwolle2.04.17minVse   10.185  5:532.83-
272  Andre Luteijn (PR 2.03.03) Kapelle-Biezelinge2.05.05minM40   10.120  5:562.81-
273  Ineke HalveMaasland2.05.38minV40   10.076  5:572.80-
274  Ruud VogelzangBreda2.05.44minM60   10.068  5:582.80-
275  Wilma Schroevers (PR 2.02.44) Arnemuiden2.05.48minV45   10.062  5:582.80-
276  Ton RemmersPoortugaal2.06.00minM50   10.046  5:582.79-
277  Andreas van Straten (PR 1.58.36) Domburg2.07.01minMse   9.966  6:012.77-
278  Mirjam Voss-mousBreda2.07.09minV50   9.956  6:022.77-
279  Jos VleugelOoltgensplaat2.07.14minMse   9.949  6:022.76-
280  Hans HolwerdaRotterdam2.09.53minMse   9.746  6:092.71-
281  Hans Holwerda (PR 1.43.50) Nieuwerkerk2.09.55minM60   9.744  6:092.71-
282  Toon de Kam (PR 2.00.24) Wolphaartsdijk2.11.20minM50   9.638  6:142.68-
283  Gerard Grootjans (debuut) Arnemuiden2.11.34minM60   9.621  6:142.67-
284  Huibert UittenbogaardPapendrecht2.12.23minM45   9.562  6:162.66-
285  Renee PorsDelta Sport2.12.25minV40   9.560  6:172.66-
286  Arieke KnookBreda2.12.29minV40   9.555  6:172.65-
287  Wilma PuntBreda2.12.32minV45   9.551  6:172.65-
288  Eline Schroevers (PR 2.10.42) Arnemuiden2.15.38minVse   9.333  6:262.59-
289  Cora BronderAbbenbroek2.15.39minV45   9.332  6:262.59-
290  Floris Blankenbergs-Gravenhage2.19.43minM60   9.060  6:372.52-
291  Dick PiketParthenon2.19.48minM65   9.055  6:382.52-
292  Marilou Creemers (PR 2.17.25) Delta Sport2.21.15minV60   8.962  6:422.49-
293  Ansje SmaalDe Meern2.21.17minV35   8.960  6:422.49-
Mannen: 245 (83.62%) => M35=33 - M40=39 - M45=41 - M50=38 - M55=25 - M60=15 - M65=5 - M70=1 - Mse=48
Vrouwen: 48 (16.38%) => V35=7 - V40=8 - V45=12 - V50=7 - V55=4 - V60=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:11:20Erwin Adan1:15:04Jozias Boone1:17:49Monica Sanderse1:25:48368
2018Erwin Harmes1:13:02Floris Willeboordse1:15:54Ricardo Sint Nicolaas1:17:04Monique Verschuure1:23:42352
2017Erwin Harmes1:11:31Tim van den Broeke1:15:10Eric Wolfert1:16:26Sabine van de Reijt1:23:42392
2016Tim Pleijte1:11:57Martijn de Kok1:13:31Paul Visser1:15:38Amy Van den Broek1:28:06366
2015Erwin Harmes1:11:18Remy Vasseur1:14:37Adriaan van Keulen1:19:29Monique Verschuure1:30:36192
2014Martijn de Kok1:13:43Dennis Postma1:19:06Remy Vasseur1:20:44Anjolie Engels1:23:37188
2013Tim Pleijte1:12:44Ronnie Overgaauw1:13:10Adriaan van Keulen1:18:22Anjolie Engels1:26:34293
2012Martijn de Kok1:15:21Michel Schrier1:16:45Tjitte van den Buys1:17:09Claudia van Rijn1:20:19223
2011Martijn de Kok1:15:53Huub van Noorden1:16:35Alwin Vermeulen1:16:48Anjolie Engels1:26:25303
2010Pascal van Troost1:12:13Arjan Beije1:16:26Remy Vasseur1:19:51Martine Lust1:33:21233
2009Alwin Vermeulen1:16:14Perry Vermeulen1:16:42Theo Stelling1:16:46Marlies Kort1:23:03255
2008Wim Padmos1:19:17Tim Pleijte1:19:53Arjan Beije1:21:21Ingrid IJsebaert1:34:14292
2007Wim Padmos1:12:07Sepp Thomas1:14:30Niels Koole1:15:57Leonie Ton1:32:14349
2006Ralf Preibisch1:13:29Niels Koole1:16:10Miquel van Tongeren1:17:14Daniella van Dulst1:32:33268
2005Arjan Beije1:14:36Alwin Vermeulen1:15:59Sepp Vermeulen1:17:41Willemien de Nooijer1:40:40202
2004Arjan Beije1:14:59Sepp Vermeulen1:18:25Philip Vermoens1:19:35Francien Mooijekind1:40:08191
2003Arjan Beije1:15:41Erik Goossen1:18:47Rachid Guigui1:18:58Marlies Kort1:23:57200
2002Alwin Vermeulen1:12:43Niels Koole1:14:07Erik Goossen1:15:15Marlies Kort1:20:14145
2001Arjan Beije1:21:22Sepp Vermeulen1:22:50Wim Vos1:23:47Marlies Kort1:24:3075
2000Alwin Vermeulen1:13:38Jan Willem Schaar1:15:41Patrick Snijders1:17:44Marlies Kort1:25:4729
1999Niels Koole1:11:56Miquel van Tongeren1:14:03John Matthijsse1:15:09Marlies Kort1:29:16152
1998Niels Koole1:12:45Jack Govers1:13:16Alwin Vermeulen1:13:23Ellie Westerweele1:36:4843
1997Niels Koole1:13:56Pieter Heggen1:14:30Alwin Vermeulen1:14:57Esther Schilt1:26:4544
1996Kees van Helmond1:16:00Han van de Weck1:16:28Wim Besuijen1:17:21Esther Schilt1:24:2957
1995Miquel van Tongeren1:15:33Hans van de Weck1:15:43Peter de Jongh1:16:17Carlien Harms1:31:5330
1994Jan de Wilde1:14:56Han van der Weck1:15:38Ron Jongeneel1:16:45Tony Versavel1:35:4959
1993René Evers1:13:31Jan Hoek1:13:38Jan de Wilde1:14:04Nellie van Horssen1:34:3263
1992Peter Jansen1:13:06Jan Hoek1:14:11Leo de Leeuw1:15:15Nellie van Horssen1:34:1661
1991Peter Jansen1:13:06Kees van Koeveringe1:14:57Ton van 't Veer1:15:53Nellie van Horssen1:33:3140
1990Rian van den Broeke1:12:26Jan de Wilde1:14:25Kees van Koeveringe1:15:50Lia Gonzalez1:29:3854
1989Peter Louwerse1:15:44Han van der Weck1:17:23Pieter van Horssen1:18:00Ellie Westerweele1:32:4350
1988Erwin Nederlof1:12:07Jan van Laarhoven1:14:43Johan de Vlieger1:15:29Ankie Rommens1:33:4337
1987Simon Blom1:17:18Robert Boer1:17:58Jaap Oele1:18:42Andere afstand3
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Erwin BrosensSprint48.35minM35   14.820  4:034.12-
2  Perry van de BergeSommelsdijk51.46minM40   13.909  4:193.86+3:11
3  Rob SonkeAV'5652.04minMse   13.828  4:203.84+3:29
4  Wouter den OudenGoes54.38minM35   13.179  4:333.66+6:03
5  Johan Fredrikss-Heerenhoek55.12minMse   13.043  4:363.62+6:37
6  Peter de WilBoskoop55.26minM45   12.989  4:373.61+6:51
7  Jolanta StepkowskaOost-Souburg55.31minV40   12.969  4:383.60+6:56
8  Jacky LuitwielerDynamica55.33minM50   12.961  4:383.60+6:58
9  Marion MolRoosendaal56.42minV50   12.698  4:443.53+8:07
10  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk57.19minM35   12.562  4:473.49+8:44
11  Judith RemijnBurgh-Haamstede57.25minV35   12.540  4:473.48+8:50
12  Henny StratingKamperland57.38minV45   12.493  4:483.47+9:03
13  Michel LabeurMiddelburg57.44minMse   12.471  4:493.46+9:09
14  Jos VerleghSchoonhoven57.54minM55   12.435  4:503.45+9:19
15  Joost SturkenboomSpijkenisse58.07minM50   12.389  4:513.44+9:32
16  Pieter WisseRotterdam58.59minMse   12.207  4:553.39+10:24
17  Adrie van BavelDelta Sport1.00.11minM50   11.963  5:013.32+11:36
18  Natalie SinkeVlissingen1.00.23minV35   11.924  5:023.31+11:48
19  Martijn van den BoschBreda1.00.51minM50   11.832  5:043.29+12:16
20  Harriette HoumesMiddelburg1.00.55minV45   11.819  5:053.28+12:20
21  Steffi BerksAV'561.00.58minVse   11.810  5:053.28+12:23
22  Michel van der HulstTerneuzen1.01.00minM40   11.803  5:053.28+12:25
23  Andrea van der SluijsMiddelharnis1.01.14minV40   11.758  5:063.27+12:39
24  John GuequierreDynamica1.01.52minM60   11.638  5:093.23+13:17
25  Marc FuhringBarendrecht1.01.59minM45   11.616  5:103.23+13:24
26  Aad van WijngaardenRoosendaal1.02.04minM55   11.600  5:103.22+13:29
27  Marieke PadmoesGoes1.02.32minV35   11.514  5:133.20+13:57
28  Jack van AspertDynamica1.03.03minM60   11.420  5:153.17+14:28
29  Tommie de BontMiddelburg1.03.16minMse   11.380  5:163.16+14:41
30  Albert HeuvelmanScharendijke1.03.26minM50   11.350  5:173.15+14:51
31  Teele WesterhuisStrijen1.04.00minV50   11.250  5:203.13+15:25
32  Anne KwistTholen1.05.46minVse   10.948  5:293.04+17:11
33  Ellie WesterweeleDynamica1.06.30minV60   10.827  5:333.01+17:55
34  Marianne de GrauwMaassluis1.06.40minV55   10.800  5:333.00+18:05
35  Kuindert BerkmanBarendrecht1.07.09minM40   10.722  5:362.98+18:34
36  Cees VerolmeDordrecht1.07.36minM55   10.651  5:382.96+19:01
37  Dian den OtterBarendrecht1.07.49minVse   10.617  5:392.95+19:14
38  Job de GreeveDelft1.08.29minM50   10.514  5:422.92+19:54
39  Kerstin GedigDuisburg (GER)1.08.48minV45   10.465  5:442.91+20:13
40  Regina VerhageDynamica1.08.57minV50   10.442  5:452.90+20:22
41  Herman KreeftGilze1.09.17minM65   10.392  5:462.89+20:42
42  Hans AngenentHoek1.09.21minM50   10.382  5:472.88+20:46
43  Wim LeunisStrijen1.09.25minM55   10.372  5:472.88+20:50
44  Emmy van CaspelDynamica1.09.55minV60   10.298  5:502.86+21:20
45  Joke van de KasteeleDelta Sport1.10.10minV55   10.261  5:512.85+21:35
46  Ineke van PoppelDelta Sport1.10.13minV60   10.254  5:512.85+21:38
47  Jan WiedenhoffDynamica1.10.28minM70   10.218  5:522.84+21:53
48  Daan BakkerParthenon1.10.56minM55   10.150  5:552.82+22:21
49  Ella NeufégliseGrijpskerke1.12.14minV50   9.968  6:012.77+23:39
50  Cees van den BulckMiddelburg1.12.19minM65   9.956  6:022.77+23:44
51  Wilma BakkerParthenon1.13.00minV55   9.863  6:052.74+24:25
52  Marijke EkeloZwijdrecht1.19.38minV50   9.041  6:382.51+31:03
53  Christina FuhringBarendrecht1.23.57minV40   8.577  7:002.38+35:22
54  Mariet den OudenGoes1.37.31minV35   7.383  8:082.05+48:56
Mannen: 30 (55.56%) => M35=3 - M40=3 - M45=2 - M50=7 - M55=5 - M60=2 - M65=2 - M70=1 - Mse=5
Vrouwen: 24 (44.44%) => V35=4 - V40=3 - V45=3 - V50=5 - V55=3 - V60=3 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.236 seconden nodig om deze lijst met 347 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

M6, TRIMLOOP 6.5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thomas van der Wangen 1997 Zoersel (BEL) 29:54  
2 Rien de Wilde 1960 AV '56 30:27  
3 Birgen Meynckens 1979 AV '56 31:01  
4 Emile Slootweg 1985 Dordrecht 31:25  
5 Paul de Ruijg 1970 Breda 32:27  
6 Wim Slootweg 1955 Burg Haamstede 33:58  
7 Senne Lippens 1997 Westmalle (BEL) 37:06  
8 Jan karelse 1945 Heinkenszand 42:38  
9 Ronald Rentink 1976 Drunen 43:21  
10 Steef Verver 1959 Voorne Atletiek 43:47  
 
V6, TRIMLOOP 6.5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ans van Veenendaal-Koc 1953 Loopgroep Aart Stigt 31:58  
2 Marieke Nelis 1983 Wolphartsdijk 33:00  
3 Neeltje v.d.Sman 1979 Breda 34:19  
4 Esther van Sluijs-kole 1974 AV '56 35:19  
5 Mieke van Velthoven 1964 Kerkwerve 37:01  
6 W van Zee 1958 Driewegen 38:01  
7 Declercq 1945 Vlissingen 41:06  
8 Martine Kramer 1960 Maassluis 41:29  
9 Saskia van der Maas 1969 Oosterland 42:25  
10 Cathelijne Hoogerwerf 1978 Goes 42:30  
11 Madelon Minneboo 1980 Colijnsplaat 42:42  
12 Astrid van Haastrecht 1983 Drunen 43:36  
13 Tamar den Otter 1995 Barendrecht 43:54  
14 Erina den Otter-Bekman 1961 Barendrecht 43:58  

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
21-07: Gentse Feesten Meeting  (2)
Atletiek Zeeland © 2019