vrijdag 19 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
20e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 8 december 2012 - Organisatie: AV'56
1 Kok Martijn de 82 Dynamica 23:15 1eSe
2 Broeke Tim v d 95 Dynamica 23:18 1eJA
3 Brouwer Job de 92 RKHAV 23:39 2eSe
4 Exter Niek den 92 Scheldesport 24:15 3eSe
5 Noorden Huub van   AV'56 24:24 4eSe
6 Wisse Pieter 93 Dynamica 25:01 5eSe
7 Goudswaard Niels 69 Zierikzee 25:06 1eM35
8 Harthoorn Maarten   Kapelle 25:11 6eSe
9 Hoosemans Ruud 83 Dynamica 25:14 7eSe
10 Vogel Jurriaan 93 Dynamica 25:19 8eSe
11 Swagemakers Gustav 73 Steenbergen 25:23 2eM35
12 Limbergen Peter van   AV'56 25:50 3eM35
13 Nieuwenhuyze Laurens v   AV'56 25:57 9eSe
14 Thuy Benny 68 RKHAV 26:06 4eM35
15 Vos Robin de 91 AV'56 26:10 10eSe
16 Wolfert Eric 90 Flakkee 26:12 11eSe
17 Verhulst Pieter   Rotterdam At 26:23 12eSe
18 Linden Crum v d   Dynamica 26:25 13eSe
19 Verhage Arjo 69 Dynamica 26:47 5eM35
20 Joziasse Sjacco 70 Dynamica 27:00 6eM35
21 Arens Edwin 69 Kruiningen 27:02 7eM35
22 Trigt Bart van   Phanos 27:04 14eSe
23 Hollander Rene den   Meliskerke 27:18 15eSe
24 Janse Micha 74 Dynamica 27:21 8eM35
25 Jaeger Edwin de 2 RKHAV 27:23 9eM35
26 Kool Pascal 69 Scheldesport 27:25 10eM35
27 Goossen Erik 94 Scheldesport 27:29 11eM35
28 Mourik Piet van 63 DeltaSport 27:32 1eM45
29 Pruissers Martin 68 Dynamica 27:43 2eM45
30 Aafjes Joel 89 Kortgene 27:54 16eSe
31 Fertoute J 71 Zierikzee 27:56 12eM35
32 Lange Marcel de 71 Dynamica 27:58 13eM35
33 Broeke Rian v d 61 Dynamica 28:07 3eM45
34 Zeeuw Alwin de 70 Scheldesport 28:18 14eM35
35 Dekker Alexander 80 Dynamica 28:24 17eSe
36 Meeuwse Jos   Dynamica 28:34 4eM45
37 Jonker Wilco   Goes 28:40 18eSe
38 Visser Bart de 83 Serooskerke 28:57 19eSe
39 Veen Jaap v d 67 Scheldesport 28:59 5eM45
40 Wieland Niek 73 Wielingen 29:02 15eM35
41 Platteeuw Albert 65 Scheldesport 29:22 6eM45
42 Pluijlaar Dion 95 Dynamica 29:28 2eJA
43 Lasseur Joop 42 DeltaSport 29:33 1eM65
44 Noorden Bart van   Yerseke 29:36 7eM45
45 Broecke Francois v 68 Wielingen 29:38 16eM35
46 Jonge Wim de 49 AV'56 29:42 1eM55
47 Graaf Martin de 70 Wemeldinge 29:47 17eM35
48 Hopmans Piet 51 Spado 29:49 2eM55
49 Tempelaar Wim 52 Dynamica 30:00 3eM55
50 Horssen Jan van 47 Dynamica 30:17 2eM65
51 Moerland Marcel   Krabbendijke 30:22 20eSe
52 Vermeulen Charles 49 avvn 30:25 4eM55
53 Velkers Michel 73 AV'56 30:31 18eM35
54 Lauwers Peter 65 RKHAV 30:41 8eM45
55 Murre Walther 67 Scheldesport 30:50 9eM45
56 Dellebeke Ron 58 Dynamica 30:54 10eM45
57 Rutjes Dwayn   Goes 30:59 21eSe
58 Meeuwsen Peter   Krabbendijk 31:03 22eSe
59 Steketee Maurice 1 Middelburg 31:11 23eSe
60 Dalen Adrie van 66 Lewedorp 31:17 11eM45
61 Kraayenbrink Robert 65 DeltaSport 31:29 12eM45
62 Guequierre John 51 Dynamica 31:36 5eM55
63 Roose Wim   Lgr AS 31:38 6eM55
64 Hoepen Steven van 69 Heinkenszand 31:41 19eM35
65 Frederiks Ruud   AVVN 31:52 7eM55
66 Zondervan Gerwin   Kapelle 31:54 13eM45
67 Vierbergen Tristan 73 Hulst 31:58 20eM35
68 Spaans Gerrit   Goes 32:02 8eM55
69 Kramer Acronius 52 AV'56 32:21 9eM55
70 Splunter Lennard v   Hoedekensker 32:24 21eM35
71 Konings Aswin 66 Dynamica 32:28 14eM45
72 Berge Cor v d 63 Goes 32:39 15eM45
73 Zaman Jaques 61 Scheldesport 32:45 16eM45
74 Caspel Jon van 57 Dynamica 32:57 10eM55
75 Ieperen Martin v 85 Kapelle 33:07 24eSe
76 Beijer Piet 48 Dynamica 33:15 11eM55
77 Marie Stephane 71 Vlissingen 33:18 22eM35
78 Botman Kobus 51 Dynamica 33:33 12eM55
79 Lievense Tom   Westkapelle 33:44 25eSe
80 Pluijlaar Joost 63 Dynamica 34:06 17eM45
81 Govers Jeroen   AV'56 34:14 23eM35
82 Gruijter Karel v d 45 Dynamica 34:25 3eM65
83 Sighem Han van 54 DeltaSport 34:28 13eM55
84 Luteyn Arjen 94 Wielingen 35:00 3eJA
85 Ars Danny 54 Ovezande 35:03 14eM55
86 Steketee Pieter 60 Dynamica 35:50 18eM45
87 Lelie Martin 69 RKHAV 36:07 24eM35
88 Moerland Marc-Jan   Krabbendijke 37:22 26eSe
89 Poortvliet Hugo 44 Dynamica 37:40 4eM65
90 Dalebout Jan   Biezelinge 37:58 15eM55
91 Verbeek Piet 43 AV'56 38:30 5eM65
92 Delzenne Mart-Jan   Krabbendijke 38:58 25eM35
93 Roose Jan   Lgr AS 39:28 16eM55
94 Pluijlaar Hans 36 Dynamica 40:17 6eM65
95 Mosselman   AV'56 40:27 7eM65
96 Schanck George 82 Oostburg 42:21 27eSe
Heren se  7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Kok          Martijn de 82 011 Dynamica     23:15  
002 Brouwer      Job de     92 007 RKHAV        23:39  
003 Exter        Niek den   92 173 Scheldesport 24:15  
004 Noorden      Huub van      180 AV'56        24:24  
005 Wisse        Pieter     93 047 Dynamica     25:01  
006 Harthoorn    Maarten       100 Kapelle      25:11  
007 Hoosemans    Ruud       83 045 Dynamica     25:14  
008 Vogel        Jurriaan   93 138 Dynamica     25:19  
009 Nieuwenhuyze Laurens v     093 AV'56        25:57  
010 Vos          Robin de   91 113 AV'56        26:10  
011 Wolfert      Eric       90 008 Flakkee      26:12  
012 Verhulst     Pieter        168 Rotterdam At 26:23  
013 Linden       Crum v d      170 Dynamica     26:25  
014 Trigt        Bart van      162 Phanos       27:04  
015 Hollander    Rene den      161 Meliskerke   27:18  
016 Aafjes       Joel       89 121 Kortgene     27:54  
017 Dekker       Alexander  80 051 Dynamica     28:24  
018 Jonker       Wilco         017 Goes         28:40  
019 Visser       Bart de    83 178 Serooskerke  28:57  
020 Moerland     Marcel        167 Krabbendijke 30:22  
021 Rutjes       Dwayn         163 Goes         30:59  
022 Meeuwsen     Peter         169 Krabbendijk  31:03  
023 Steketee     Maurice    1  160 Middelburg   31:11  
024 Ieperen      Martin v   85 181 Kapelle      33:07  
025 Lievense     Tom           165 Westkapelle  33:44  
026 Moerland     Marc-Jan      166 Krabbendijke 37:22  
027 Schanck      George     82 016 Oostburg     42:21  
 
Heren 35  7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Goudswaard   Niels      69 107 Zierikzee    25:06  
002 Swagemakers  Gustav     73 028 Steenbergen  25:23  
003 Limbergen    Peter van     164 AV'56        25:50  
004 Thuy         Benny      68 026 RKHAV        26:06  
005 Verhage      Arjo       69 058 Dynamica     26:47  
006 Joziasse     Sjacco     70 055 Dynamica     27:00  
007 Arens        Edwin      69 172 Kruiningen   27:02  
008 Janse        Micha      74 052 Dynamica     27:21  
009 Jaeger       Edwin de   2  021 RKHAV        27:23  
010 Kool         Pascal     69 117 Scheldesport 27:25  
011 Goossen      Erik       94 176 Scheldesport 27:29  
012 Fertoute     J          71 126 Zierikzee    27:56  
013 Lange        Marcel de  71 053 Dynamica     27:58  
014 Zeeuw        Alwin de   70 056 Scheldesport 28:18  
015 Wieland      Niek       73 018 Wielingen    29:02  
016 Broecke      Francois v 68 136 Wielingen    29:38  
017 Graaf        Martin de  70 002 Wemeldinge   29:47  
018 Velkers      Michel     73 090 AV'56        30:31  
019 Hoepen       Steven van 69 031 Heinkenszand 31:41  
020 Vierbergen   Tristan    73 103 Hulst        31:58  
021 Splunter     Lennard v     158 Hoedekensker 32:24  
022 Marie        Stephane   71 001 Vlissingen   33:18  
023 Govers       Jeroen        156 AV'56        34:14  
024 Lelie        Martin     69 111 RKHAV        36:07  
025 Delzenne     Mart-Jan      152 Karbbendijke 38:58  
 
Heren 45  7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Mourik       Piet van   63 038 DeltaSport   27:32  
002 Pruissers    Martin     68 059 Dynamica     27:43  
003 Broeke       Rian v d   61 066 Dynamica     28:07  
004 Meeuwse      Jos           159 Dynamica     28:34  
005 Veen         Jaap v d   67 060 Scheldesport 28:59  
006 Platteeuw    Albert     65 087 Scheldesport 29:22  
007 Noorden      Bart van      182 Yerseke      29:36  
008 Lauwers      Peter      65 036 RKHAV        30:41  
009 Murre        Walther    67 061 Scheldesport 30:50  
010 Dellebeke    Ron        58 069 Dynamica     30:54  
011 Dalen        Adrie van  66 088 Lewedorp     31:17  
012 Kraayenbrink Robert     65 035 DeltaSport   31:29  
013 Zondervan    Gerwin        154 Kapelle      31:54  
014 Konings      Aswin      66 062 Dynamica     32:28  
015 Berge        Cor v d    63 106 Goes         32:39  
016 Zaman        Jaques     61 067 Scheldesport 32:45  
017 Pluijlaar    Joost      63 064 Dynamica     34:06  
018 Steketee     Pieter     60 123 Dynamica     35:50  
 
Heren 55  7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Jonge        Wim de     49 099 AV'56        29:42  
002 Hopmans      Piet       51 175 Spado        29:49  
003 Tempelaar    Wim        52 070 Dynamica     30:00  
004 Vermeulen    Charles    49 129 avvn         30:25  
005 Guequierre   John       51 071 Dynamica     31:36  
006 Roose        Wim           146 Lgr AS       31:38  
007 Frederiks    Ruud          155 AVVN         31:52  
008 Spaans       Gerrit        157 Goes         32:02  
009 Kramer       Acronius   52 171 AV'56        32:21  
010 Caspel       Jon van    57 128 Dynamica     32:57  
011 Beijer       Piet       48 073 Dynamica     33:15  
012 Botman       Kobus      51 072 Dynamica     33:33  
013 Sighem       Han van    54 179 DeltaSport   34:28  
014 Ars          Danny      54 183 Ovezande     35:03  
015 Dalebout     Jan           153 Biezelinge   37:58  
016 Roose        Jan           147 Lgr AS       39:28  
 
Heren 65  7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Lasseur      Joop       42 097 DeltaSport   29:33  
002 Horssen      Jan van    47 074 Dynamica     30:17  
003 Gruijter     Karel v d  45 075 Dynamica     34:25  
004 Poortvliet   Hugo       44 076 Dynamica     37:40  
005 Verbeek      Piet       43 114 AV'56        38:30  
006 Pluijlaar    Hans       36 077 Dynamica     40:17  
007 Mosselman                  151 AV'56        40:27  
 
Jongens A   7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Broeke       Tim v d    95 044 Dynamica     23:18  
002 Pluijlaar    Dion       95 043 Dynamica     29:28  
003 Luteyn       Arjen      94 006 Wielingen    35:00  
 
Meisjes A   5115m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Mourik       Sanne van  94 397 DeltaSport   22:30  
 
Vrouwen se  5115m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Visser       Marijke       333 Phoenix      18:16  
002 Berge        Laurey v d 89 385 Flakkee      18:27  
003 Herder       Astrid den 85 383 AV'56        19:34  
004 Velde        Annemiek v 93 346 DeltaSport   21:07  
005 Priemis      Marloes       335 DeltaSport   21:39  
006 Eckhardt     Marlou        330 Kruiningen   23:31  
007 Wondergem    Nicole     79 327 Lgr Gonzales 25:15  
008 Bijlsma      Femke         329 Goes         26:02  
009 Pluijlaar    Cirelle    91 359 Dynamica     26:37  
 
Vrouwen 35  5115m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Goole        Saskia     70 373 AV'56        21:49  
002 Gilst        Paola van     380 AV'56        22:02  
003 Thuy         Marjan     70 372 RKHAV        24:25  
004 Stel         Michela v     334 AV'56        26:50  
 
Vrouwen 45  5115m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Allefs       Monique    67 369 RKHAV        21:24  
002 Balkenende   Christine  65 368 AV'56        23:51  
003 Boer         Digna de      328 DeltaSport   23:56  
004 Tempelaar    Ineke      57 356 Dynamica     24:20  
005 Margadant    Edith      55 347 DeltaSport   24:38  
006 Kleven       Lenie van  10 344 avvnVlissing 27:45  
 
Jongens B   5115m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Feijter      Job de     96 389 RKHAV        17:17  
002 Lelie        Michiel    96 391 RKHAV        17:37  
003 Kreek        Kris de    97 362 Scheldesport 17:40  
004 Ruff         Liam       96 392 DeltaSport   18:43  
005 Vos          Sven de       336 DeltaSport   19:08  
006 Leeftink     Wouter        349 Dynamica     19:30  
007 Thuy         Dennis     97 396 RKHAV        19:37  
008 Wondergem    Jelle      97 363 Dynamica     21:28  
 
Jongens C   2440m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Verhage      Joram      99 759 Dynamica     08:55  
002 Bot          Jordi      98 822 AV'56        09:04  
003 Ridder       Rens de    99 789 Dynamica     09:26  
004 Vries        Jorick de     741 AV'56        09:28  
005 Harinck      Sergio     99 788 Dynamica     09:31  
006 Huigh        Floris     98 824 Wielingen    09:37  
007 Dierkx       Mike       99 787 Scheldesport 09:49  
008 Houtzager    Matthias   98 817 DeltaSport   09:52  
009 Bos          Nout v d   98 819 DeltaSport   09:58  
010 Tolhoek      Ezra       99 830 DeltaSport   10:03  
011 Balkenende   Bart       98 821 AV'56        10:11  
012 Heemst       Jop van    99 831 Flakkee      10:17  
013 Heikoop      Jasper     98 818 DeltaSport   10:20  
014 Wege         Ivar v d   99 771 Scheldesport 10:31  
015 Minderhoud   Lukas      99 790 Dynamica     10:46  
016 Krombeen     Kelvin        746 AV'56        10:51  
017 Berger       Jurriaan   98 820 DeltaSport   11:36  
018 Vader        Gijs          758 AV'56        13:03  
 
Jongens D   1960m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Leng         Paavo de   01 796 Dynamica     07:22  
002 Damme        Teun van   00 837 Wielingen    07:51  
003 Lavooij      Stijn         745 AV'56        07:55
004 Boogaart     Bart       00 794 Dynamica     08:01
005 Brouwers     Mart       01 847 RKHAV        08:12
006 Houwelingen  Paul van   01 798 Dynamica     08:14
007 Jaeger       Jori de    00 836 RKHAV        08:30
008 Nefs         Emiel      01 799 Dynamica     08:41
009 Heijmans     Nick       00 834 RKHAV        08:43
010 Konings      Sylvan     00 792 Dynamica     08:47
011 Pilon        Maarten    01 738 Wemeldinge   09:02
012 Nieulande    Thomas van 01 797 Dynamica     09:12
013 Kruisifkx    Thomas     01 795 Scheldesport 09:21
014 Landa        Tycho      00 760 AV'56        09:43
015 Kik          Jacob      00 733 DeltaSport   10:11
 
Jongens pA2  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Graaf        Robert de  02 856 AV'56        03:32
002 Kapteijn     Stef       02 764 AV'56        03:36
003 Schets       Wouter     02 855 AV'56        03:41
004 Roos         Matthijs   02 854 AV'56        03:52
005 Akbay        Baris      02 748 AV'56        04:03
006 Verbrugge    Mees       02 737 AV'56        04:11
007 Jansen       Thijs      02 853 AV'56        04:15
008 Lindenbergh  Tijn          742 AV'56        04:23
009 Louisse      David      02 801 Dynamica     04:25
010 Laere        Matthijn v 02 763 Scheldesport 04:41
011 Zeeuw        Nathan de  02 800 Scheldesport 04:54
012 Beer         Coen de    02 739 Dynamica     05:09
 
Jongens PA1  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Kramer       Sven       03 871 AV'56        04:27
002 Graeffinger  Paul       03 868 RKHAV        04:37
003 Vierbergen   Mats       14 761 RKHAV        04:44
004 Os           Martijn va 03 869 RKHAV        04:48
005 Ottersberg   Derk       03 753 AV'56        05:03
006 Westen       Luc van    03 870 AV'56        05:11
007 Pekaar       Guus       03 751 AV'56        05:13
008 Hekkers      Roan       03 750 AV'56        05:15
009 Hiel         Karsten    03 867 RKHAV        05:17
010 Dorleyn      Tristan    03 740 AV'56        05:53
 
Jongens pB   980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 881 AV'56        04:11
002 Herwegh      Karsten    04 880 RKHAV        04:35
003 Zeeuw        Tobias de  04 802 Scheldesport 04:46
004 Bruijn       Tim de     04 879 RKHAV        04:49
005 Gilst        Sem van    04 754 AV'56        04:56
 
Jongens pC   980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 804 Dynamica     04:14
002 Kapteijn     Mart       05 766 AV'56        04:31
003 Arens        Firn       17 735 Kruiningen   04:54
004 Mairie       Matthias   06 780 Dynamica     05:15
005 Westen       Menno van  06 896 AV'56        06:16
 
Meisjes B   2440m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Damme        Julie van  97 903 RKHAV        10:28
002 Brouwers     Fieke de   97 767 RKHAV        10:37
 
Meisjes C   2440m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Jones        Waeoby     99 808 Scheldesport 09:11
002 Kreek        Maaike de  99 807 Scheldesport 09:39
003 Boutens      Amber      99 806 Scheldesport 09:41
004 Waard        Annemarie  98 917 DeltaSport   10:06
005 Sies         Leannah    99 921 Flakkee      10:09
006 Dirkzwager   Ilse       99 919 DeltaSport   10:23
007 Brouwers     Floortje   99 768 RKHAV        10:42
008 Slabbekoorn  Femke      98 906 AV'56        10:44
009 Lodder       Judith     99 922 Flakkee      11:11
010 Bruijn       Anouk de   99 915 RKHAV        11:39
011 Thuy         Margot     99 913 RKHAV        11:51
012 Akershoek    Jobine     98 734 Flakkee      12:27
013 Francke      Suzie      99 918 DeltaSport   13:10
 
Meisjes D   1960m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 809 Scheldesport 07:53
002 Graaf        Brigitte d 00 930 AV'56        08:07
003 Dekker       Nicole     00 929 DeltaSport   08:10
004 Heikoop      Iris       01 942 DeltaSport   08:35
005 Waard        Eveline de 00 928 DeltaSport   08:37
006 Lange        Nikita de  01 810 Dynamica     08:39
007 Daalen       Evy van    01 943 AV'56        09:05
008 Wisse        Maria      01 811 Dynamica     09:19
009 Dhanis       Stephanie  01 941 RKHAV        10:30
010 Niemantsverd Amy        01 785 RKHAV        10:36
011 Dieleman     Fleur      00 775 Schoondijk   11:05
 
Meisjes pA2  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Klinken      Anique van 02 954 DeltaSport   03:55
002 Putten       Shelby van 02 956 AV'56        04:00
003 Smits        Veerle     02 955 AV'56        04:17
004 Pellaers     Maud       02 765 AV'56        04:19
005 Coq          Louise le  02 957 Wielingen    04:21
006 Bruijn       Amber de   02 950 RKHAV        04:46
007 Hemelaar     Maaike     02 952 RKHAV        04:50
008 Wiskerke     Kim           744 Dynamica     05:01
009 Bun          Parel      02 814 Dynamica     05:05
010 Mairie       Alice      02 812 Dynamica     05:07
011 Hiel         Silke      02 951 RKHAV        05:35
 
Meisjes pA1  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 968 DeltaSport   03:54
002 Daalen       Tamar van  03 971 AV'56        04:13
003 Dieleman     Romy       03 973 Wielingen    04:29
004 Fertoute     Elaine     03 970 DeltaSport   04:31
005 Exter        Eva den    03 965 RKHAV        04:39
006 Goudswaard   Ilse       03 969 DeltaSport   04:52
007 Arens        Maureen    03 736 Kruiningen   04:57
008 Damme        Iza van    03 972 Wielingen    04:59
009 Baar         Sanne         752 AV'56        05:19
 
Meisjes pB  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Haar         Dana ter   04 816 Dynamica     04:26
002 Eetvelt      Katja van  04 980 RKHAV        04:51
003 Coppieters   Jenna      04 981 RKHAV        05:00
004 Burg         Yara       04 755 AV'56        05:12
 
Meisjes pC  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Graaf        Amy de     05 994 AV'56        04:16
002 Lorier       Lisanne       743 Dynamica     04:32
003 Fertoute     Lilian     05 993 DeltaSport   04:58
004 Keijmel      Myrthe     05 772 Scheldesport 05:18
005 Dikkenberg   Inke v d   06 999 AV'56        05:40
006 Kramer       Mila       06 998 AV'56        06:23

  Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
 
    Hse   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Maarten    100 Kapelle     174 207 207                 45 0633  3
 2 Nieuwenhuyze Laurens v  093 AV'56       200 194 191                 45 0630  3
 3 Hoosemans    Ruud       045 Dynamica    164 215 203                 45 0627  3
 4 Dekker       Alexander  051 Dynamica    152 158 155                 45 0510  3
 5 Kok          Martijn de 011 Dynamica    226     250                 30 0506  2
 6 Jonker       Wilco      017 Goes        139 157 153                 45 0494  3
 7 Brouwer      Job de     007 RKHAV       211     233                 30 0474  2
 8 Wisse        Pieter     047 Dynamica    191     215                 30 0436  2
 9 Vogel        Jurriaan   138 Dynamica        191 200                 30 0421  2
10 Vos          Robin de   113 AV'56           176 186                 30 0392  2
11 Wolfert      Eric       008 Flakkee     170     184                 30 0384  2
12 Aafjes       Joel       121 Kortgene        172 160                 30 0362  2
13 Schanck      George     016 Oostburg    099 104 094                 45 0342  3
14 Smit         Chris de   013 RKHAV       141 164                     30 0335  2
15 Hoey         Olivier de 010 Waasland    250                         15 0265  1
16 Bleyaert     Bart       125 ABAV Knessel    250                     15 0265  1
17 Bouterse     Neal       083 Dynamica    241                         15 0256  1
18 Guyse Jordi             079 Waasland    233                         15 0248  1
19 Buysse       Matti      130 Assenede        233                     15 0248  1
20 Exter        Niek den   173 Scheldesport        226                 15 0241  1
21 Adan         Erwin      048 Dynamica    220                         15 0235  1
22 Noorden      Huub van   180 AV'56               220                 15 0235  1
23 Doe          John       098             203                         15 0218  1
24 Dobbelaer    Dimintri   020 Waasland    194                         15 0209  1
25 Schrier      David      104 Dynamica        188                     15 0203  1
26 Verhulst     Pieter     168 Rotterdam At        182                 15 0197  1
27 Linden       Crum v d   170 Dynamica            180                 15 0195  1
28 Trigt        Bart van   162 Phanos              172                 15 0187  1
29 Hollander    Rene den   161 Meliskerke          170                 15 0185  1
30 Nevel        Angelo van 142 Brugge          156                     15 0171  1
31 Feijter      Tim        082 Sint Janstee153                         15 0168  1
32 Visser       Bart de    178 Serooskerke         152                 15 0167  1
33 Moerland     Marcel     167 Krabbendijke        139                 15 0154  1
34 Rutjes       Dwayn      163 Goes                133                 15 0148  1
35 Meeuwsen     Peter      169 Krabbendijk         132                 15 0147  1
36 Steketee     Maurice    160 Middelburg          131                 15 0146  1
37 Simonse      Elbert     135 AAgtekerke      125                     15 0140  1
38 Hamelink     Michael    015 Axel        124                         15 0139  1
39 Ieperen      Martin v   181 Kapelle             115                 15 0130  1
40 Lievense     Tom        165 Westkapelle         111                 15 0126  1
41 Moerland     Marc-Jan   166 Krabbendijke        102                 15 0117  1
   starts  61
 
    H35   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Thuy         Benny      026 RKHAV       182 197 188                 45 0612  3
 2 Swagemakers  Gustav     028 Steenbergen 160 200 197                 45 0602  3
 3 Jaeger       Edwin de   021 RKHAV       172 184 166                 45 0567  3
 4 Verhage      Arjo       058 Dynamica    162 182 178                 45 0567  3
 5 Joziasse     Sjacco     055 Dynamica    159 174 176                 45 0554  3
 6 Zeeuw        Alwin de   056 Scheldesport146 160 156                 45 0507  3
 7 Lange        Marcel de  053 Dynamica    127 162 158                 45 0492  3
 8 Goudswaard   Niels      107 Zierikzee       220 211                 30 0461  2
 9 Hoepen       Steven van 031 Heinkenszand129 148 126                 45 0448  3
10 Rabout       Theo       019 Wielingen   188 203                     30 0421  2
11 Vierbergen   Tristan    103 Hulst       102 126 123                 45 0396  3
12 Janse        Micha      052 Dynamica    166     168                 30 0364  2
13 Fertoute     J          126 Zierikzee       170 159                 30 0359  2
14 Kool         Pascal     117 Scheldesport    161 164                 30 0355  2
15 Wieland      Niek       018 Wielingen   148     150                 30 0328  2
16 Broecke      Francois v 136 Wielingen       149 145                 30 0324  2
17 Berge        Perry v d  029 Flakkee     135 147                     30 0312  2
18 Velkers      Michel     090 AV'56       143     137                 30 0310  2
19 Lelie        Martin     111 RKHAV           111 103                 30 0244  2
20 Depoorter    Yves       131 Knokke          226                     15 0241  1
21 Limbergen    Peter van  164 AV'56               194                 15 0209  1
22 Heikoop      Sebastiaan 025 DeltaSport  178                         15 0193  1
23 Arens        Edwin      172 Kruiningen          174                 15 0189  1
24 Govaert      David      023 Waasland    168                         15 0183  1
25 Vermeueln    Sven       133 Vlissingen      163                     15 0178  1
26 Goossen      Erik       176 Scheldesport        163                 15 0178  1
27 Goethem      Maarten    119 RKHAV           159                     15 0174  1
28 Vervaet      Patrick    022 RKHAV       155                         15 0170  1
29 Ridder       Cor de     086 Dynamica    150                         15 0165  1
30 Ottjes       Marco      102 RKHAV       149                         15 0164  1
31 Abeele       Aschwin v  092 Zuiddorpe   144                         15 0159  1
32 Graaf        Martin de  002 Wemeldinge          143                 15 0158  1
33 Stas         Pieter     089 Sint Niklaas138                         15 0153  1
34 Coq          Ronny le   110 Wielingen       129                     15 0144  1
35 Meulmeester  Manfred    057 Dynamica    121                         15 0136  1
36 Splunter     Lennard v  158 Hoedekensker        120                 15 0135  1
37 Dijkstra     Seth       024 LPK Middelbu117                         15 0132  1
38 Versluijs    Ronny      122 Wielingen       117                     15 0132  1
39 Marie        Stephane   001 Vlissingen          113                 15 0128  1
40 Vercouteren  Iwan       080 ACW         111                         15 0126  1
41 Govers       Jeroen     156 AV'56               109                 15 0124  1
42 Maire        Stephane   030 Vlissingen  107                         15 0122  1
43 Delzenne     Mart-Jan   152 Karbbendijke        098                 15 0113  1
   starts  71
 
    H45   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Pruissers    Martin     059 Dynamica    156 168 161                 45 0530  3
 2 Mourik       Piet van   038 DeltaSport  151 166 162                 45 0524  3
 3 Veen         Jaap v d   060 Scheldesport140 151 151                 45 0487  3
 4 Platteeuw    Albert     087 Scheldesport132 153 149                 45 0479  3
 5 Lauwers      Peter      036 RKHAV       126 143 136                 45 0450  3
 6 Dellebeke    Ron        069 Dynamica    128 141 134                 45 0448  3
 7 Murre        Walther    061 Scheldesport125 142 135                 45 0447  3
 8 Dalen        Adrie van  088 Lewedorp    115 140 130                 45 0430  3
 9 Cappon       Erik       032 Wielingen   184 211                     30 0425  2
10 Konings      Aswin      062 Dynamica    113 134 119                 45 0411  3
11 Pluijlaar    Joost      064 Dynamica    108 120 110                 45 0383  3
12 Quekelberghe Patrick va 033 Wielingen   161 180                     30 0371  2
13 Balkenende   Peter      034 AV'56       157 178                     30 0365  2
14 Broeke       Rian v d   066 Dynamica    147     157                 30 0334  2
15 Leefink      Henk       063 Dynamica    145 154                     30 0329  2
16 Huigh        Johan      081 Wielingen   116 139                     30 0285  2
17 Berge        Cor v d    106 Goes            133 118                 30 0281  2
18 Kraayenbrink Robert     035 DeltaSport  120     129                 30 0279  2
19 Louter       Willem     039 RKHAV       109 132                     30 0271  2
20 Zaman        Jaques     067 Scheldesport122     117                 30 0269  2
21 Knibbeler    Berry      068 Scheldesport104 121                     30 0255  2
22 Steketee     Pieter     123 Dynamica        112 104                 30 0246  2
23 Velde        Herman vd  112                 186                     15 0201  1
24 Bos          Michel v d 037 DeltaSport  163                         15 0178  1
25 Leng         Edward de  065 Dynamica    158                         15 0173  1
26 Slits        Peter      116 Wielingen       155                     15 0170  1
27 Keeken       Rick van   014 AV'56       154                         15 0169  1
28 Meeuwse      Jos        159 Dynamica            154                 15 0169  1
29 Noorden      Bart van   182 Yerseke             146                 15 0161  1
30 Rijnberg     Niek       124 Wielingen       137                     15 0152  1
31 Geluk        Jos        084 DeltaSport  134                         15 0149  1
32 Schell       Erwin      096 DeltaSport  133                         15 0148  1
33 Feyter       Simon de   137 Wielingen       131                     15 0146  1
34 Keukeleire   Dicky      144 Brugge          130                     15 0145  1
35 Zondervan    Gerwin     154 Kapelle             124                 15 0139  1
36 Wilde        Rien de    040 AV'56       119                         15 0134  1
37 Cuyck        Jacky van  127 Retranchemen    119                     15 0134  1
38 Vermeire     Fred       134 Breskens        115                     15 0130  1
39 Groote       Hans de    120 Aardenburg      113                     15 0128  1
40 Waterschoot  Ron van    041 RKHAV       112                         15 0127  1
41 Rasenberg    Ronald     115 Scheldesport    110                     15 0125  1
42 Ruiter       Dirk de    141                 108                     15 0123  1
43 Huigh        Wim        118 Wielingen       107                     15 0122  1
44 Staal        Archie     085 DeltaSport  001                         15 0016  1
   starts  76
 
    H55   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Jonge        Wim de     099 AV'56       131 150 144                 45 0470  3
 2 Guequierre   John       071 Dynamica    114 135 128                 45 0422  3
 3 Botman       Kobus      072 Dynamica    106 123 112                 45 0386  3
 4 Beijer       Piet       073 Dynamica    105 116 114                 45 0380  3
 5 Tempelaar    Wim        070 Dynamica    136 001 141                 45 0323  3
 6 Vermeulen    Charles    129 avvn            146 138                 30 0314  2
 7 Caspel       Jon van    128 Dynamica        136 116                 30 0282  2
 8 Visser       Piet de    101 Oostburg    110 127                     30 0267  2
 9 Luteyn       Sjaak      091 Wielingen   176                         15 0191  1
10 Hoeve        Jan van    139 Oostburg        145                     15 0160  1
11 Nevel        Eric van   143 Koolkerke       144                     15 0159  1
12 Patoor       Dirk       078 Lokeren     142                         15 0157  1
13 Hopmans      Piet       175 Spado               142                 15 0157  1
14 Blaauw       Ebe        140 Terneuzen       128                     15 0143  1
15 Roose        Wim        146 Lgr AS              127                 15 0142  1
16 Frederiks    Ruud       155 AVVN                125                 15 0140  1
17 Linde        Jan v d    108 Wielingen       124                     15 0139  1
18 Spaans       Gerrit     157 Goes                122                 15 0137  1
19 Kramer       Acronius   171 AV'56               121                 15 0136  1
20 Mulken       Tonnie van 132 Breskens        114                     15 0129  1
21 Sighem       Han van    179 DeltaSport          107                 15 0122  1
22 Ars          Danny      183 Ovezande            105                 15 0120  1
23 Dalebout     Jan        153 Biezelinge          100                 15 0115  1
24 Roose        Jan        147 Lgr AS              097                 15 0112  1
   starts  37
 
    H65   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Horssen      Jan van    074 Dynamica    123 138 140                 45 0446  3
 2 Pluijlaar    Hans       077 Dynamica    100 105 096                 45 0346  3
 3 Lasseur      Joop       097 DeltaSport  137     147                 30 0314  2
 4 Poortvliet   Hugo       076 Dynamica        109 101                 30 0240  2
 5 Gruijter     Karel v d  075 Dynamica    101     108                 30 0239  2
 6 Verbeek      Piet       114 AV'56           106 099                 30 0235  2
 7 Joosse       Rinus      109 AV'56           122                     15 0137  1
 8 Bastemeijer  Fred       095 DeltaSport  118                         15 0133  1
 9 Mosselman               151 AV'56               095                 15 0110  1
   starts  17
 
    JA    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Broeke       Tim v d    044 Dynamica    215     241                 30 0486  2
 2 Pluijlaar    Dion       043 Dynamica    130 152 148                 45 0475  3
 3 Balkenende   Luuk       005 AV'56       197 241                     30 0468  2
 4 Luteyn       Arjen      006 Wielingen   103 118 106                 45 0372  3
 5 Lombergen    Bram van   094 Waasland    207                         15 0222  1
 6 Dobbelaar    Dieter     003 Waasland    186                         15 0201  1
 7 Patoor       Jeroen     004 Lokeren     180                         15 0195  1
 8 Roos         Joris      105                 001                     15 0016  1
   starts  14
 
    MA    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  397 DeltaSport  157 186 182                 45 0570  3
 2 Weinans      Saskia     379 Atletico'73 215                         15 0230  1
 3 Hese         Charlotte  399 Lokeren     207                         15 0222  1
 4 Vandenbulcke Caroline   398 Waasland    174                         15 0189  1
 5 Cerpentier   Mieke      365 Volharding S155                         15 0170  1
   starts  7
 
    Vse   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Berge        Laurey v d 385 Flakkee     211 233 220                 45 0709  3
 2 Herder       Astrid den 383 AV'56       188 220 203                 45 0656  3
 3 Pluijlaar    Cirelle    359 Dynamica    143 166 164                 45 0518  3
 4 Vlieger      Anne de    382 AV'56       194 211                     30 0435  2
 5 Velde        Annemiek v 346 DeltaSport  168     197                 30 0395  2
 6 Aper         Aniek      351 RKHAV       164 197                     30 0391  2
 7 Visser       Marijke    333 Phoenix             226                 15 0241  1
 8 Mercier      Elien      386 Hermes Ooste197                         15 0212  1
 9 Priemis      Marloes    335 DeltaSport          188                 15 0203  1
10 Hersschens   Veronique  340                 184                     15 0199  1
11 Claes        Lotte      388 ATAC        182                         15 0197  1
12 Eckhardt     Marlou     330 Kruiningen          180                 15 0195  1
13 Bogaert      Niki       374 Waasland    180                         15 0195  1
14 Wilde        Nadine de  384 AV'56       178                         15 0193  1
15 Visser       Evelien de 338 IJzendijke      176                     15 0191  1
16 Depoorter    Axelle     337 Knokke          174                     15 0189  1
17 Wondergem    Nicole     327 Lgr Gonzales        168                 15 0183  1
18 Leysen       Jessie     341 RKHAV           168                     15 0183  1
19 Bijlsma      Femke      329 Goes                166                 15 0181  1
20 Vlieger      Charlotte  387 ATAC        166                         15 0181  1
21 Stevens      Lot        381 Lokeren     163                         15 0178  1
22 Geertsom     Katrien v  375 Waasland    159                         15 0174  1
23 ??                      350             152                         15 0167  1
24 Wondergem    Nicole     345 Dynamica    146                         15 0161  1
   starts  33
 
    V35   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Gilst        Paola van  380 AV'56       156 188 184                 45 0573  3
 2 Thuy         Marjan     372 RKHAV       148 178 172                 45 0543  3
 3 Goole        Saskia     373 AV'56       170     186                 30 0386  2
 4 Beule        Karin de   371 RKHAV       144 172                     30 0346  2
 5 Hul          Iasabel va 376 Waasland    184                         15 0199  1
 6 Stel         Michela v  334 AV'56               163                 15 0178  1
 7 Bruyssel     Jessica v  377 Lokeren     160                         15 0175  1
 8 Zaman        Els        378 Lokeren     158                         15 0173  1
   starts  14
 
    V45   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Allefs       Monique    369 RKHAV       161 194 194                 45 0594  3
 2 Balkenende   Christine  368 AV'56       154 182 178                 45 0559  3
 3 Damme        Marian van 367 RKHAV       150 180                     30 0360  2
 4 Kleven       Lenie van  344 avvnVlissing    164 162                 30 0356  2
 5 Tempelaar    Ineke      356 Dynamica    151     174                 30 0355  2
 6 Margadant    Edith      347 DeltaSport  147     170                 30 0347  2
 7 Bruijn       Marja de   366 RKHAV       141 163                     30 0334  2
 8 Rasenberg    Petra      339 Scheldesport    191                     15 0206  1
 9 Boer         Digna de   328 DeltaSport          176                 15 0191  1
10 Iwaarden     Inge van   343 Wielingen       170                     15 0185  1
11 Kamps        Ilona      358 Dynamica    153                         15 0168  1
12 Debilloez    Pascale    352 Volharding B149                         15 0164  1
13 Tazelaar     Tea        357 Dynamica    145                         15 0160  1
14 Vermeire     Lutgard    353 AC Zele     142                         15 0157  1
   starts  23
 
    JB    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Leeftink     Wouter     349 Dynamica    186 215 207                 45 0653  3
 2 Feijter      Job de     389 RKHAV       250     250                 30 0530  2
 3 Lelie        Michiel    391 RKHAV       241     241                 30 0512  2
 4 Harinck      Gino       361 Dynamica    226 250                     30 0506  2
 5 Kreek        Kris de    362 Scheldesport233     233                 30 0496  2
 6 Vos          Patrick de 394 AV'56       220 241                     30 0491  2
 7 Vos          Sven de    336 DeltaSport      207 211                 30 0448  2
 8 Ruff         Liam       392 DeltaSport      203 215                 30 0448  2
 9 Thuy         Dennis     396 RKHAV       191     200                 30 0421  2
10 Geluk        Tijs       393 DeltaSport  176 200                     30 0406  2
11 Wondergem    Jelle      363 Dynamica    162     191                 30 0383  2
12 Greef        Marijn de  342 Wielingen       226                     15 0241  1
13 Rop          Pieter de  354 Waasland    203                         15 0218  1
14 D'hooghe     Robin      355 Waasland    200                         15 0215  1
15 Thijs        Jasper     390 RKHAV       172                         15 0187  1
   starts  27
 
    JC    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Huigh        Floris     824 Wielingen   203 233 215                 45 0696  3
 2 Dierkx       Mike       787 Scheldesport197 215 211                 45 0668  3
 3 Bos          Nout v d   819 DeltaSport  191 220 203                 45 0659  3
 4 Balkenende   Bart       821 AV'56       200 211 197                 45 0653  3
 5 Heemst       Jop van    831 Flakkee     182 207 194                 45 0628  3
 6 Heikoop      Jasper     818 DeltaSport  180 203 191                 45 0619  3
 7 Berger       Jurriaan   820 DeltaSport  178 200 182                 45 0605  3
 8 Verhage      Joram      759 Dynamica        250 250                 30 0530  2
 9 Bot          Jordi      822 AV'56       215     241                 30 0486  2
10 Ridder       Rens de    789 Dynamica    211     233                 30 0474  2
11 Houtzager    Matthias   817 DeltaSport      226 207                 30 0463  2
12 Harinck      Sergio     788 Dynamica    207     220                 30 0457  2
13 Tolhoek      Ezra       830 DeltaSport  194     200                 30 0424  2
14 Minderhoud   Lukas      790 Dynamica    186     186                 30 0402  2
15 Vercauteren  Sander     826 ATAC        250                         15 0265  1
16 Slabbekoorn  Tim        762 Dynamica        241                     15 0256  1
17 Rop          Michel de  827 Waasland    241                         15 0256  1
18 Assche       Sander van 823 Lokeren     233                         15 0248  1
19 Vries        Jorick de  741 AV'56               226                 15 0241  1
20 Blevi        Bavo       825 ATAC        226                         15 0241  1
21 Colman       Thibeau    783 Waasland    220                         15 0235  1
22 Wege         Ivar v d   771 Scheldesport        188                 15 0203  1
23 Wiele        Robin van  828 Volharding S188                         15 0203  1
24 Krombeen     Kelvin     746 AV'56               184                 15 0199  1
25 Verhofste    Thomas     829 Volharding S184                         15 0199  1
26 Vader        Gijs       758 AV'56               180                 15 0195  1
   starts  47
 
    JD    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Damme        Teun van   837 Wielingen   215 250 241                 45 0751  3
 2 Boogaart     Bart       794 Dynamica    207 226 226                 45 0704  3
 3 Brouwers     Mart       847 RKHAV       194 241 220                 45 0700  3
 4 Heijmans     Nick       834 RKHAV       191 220 203                 45 0659  3
 5 Nefs         Emiel      799 Dynamica    184 215 207                 45 0651  3
 6 Jaeger       Jori de    836 RKHAV       180 211 211                 45 0647  3
 7 Konings      Sylvan     792 Dynamica    182 200 200                 45 0627  3
 8 Kruisifkx    Thomas     795 Scheldesport168 203 191                 45 0607  3
 9 Leng         Paavo de   796 Dynamica    250     250                 30 0530  2
10 Noppe        Arne       843 Volharding B203 233                     30 0466  2
11 Houwelingen  Paul van   798 Dynamica    197     215                 30 0442  2
12 Janse        Dennis     793 Dynamica    170 207                     30 0407  2
13 Nieulande    Thomas van 797 Dynamica    172     194                 30 0396  2
14 Despeels     Michel     833 Volharding B241                         15 0256  1
15 Lavooij      Stijn      745 AV'56               233                 15 0248  1
16 ChiouaLekhli Yasseen    838 Waasland    233                         15 0248  1
17 Govaert      Arno       849 Waasland    226                         15 0241  1
18 Vercauteren  Robbe      840 Waasland    220                         15 0235  1
19 Prycker      Pieterjan  848 Waasland    211                         15 0226  1
20 Porteman     Daan       832 Volharding B200                         15 0215  1
21 Pilon        Maarten    738 Wemeldinge          197                 15 0212  1
22 Landa        Tycho      760 AV'56               188                 15 0203  1
23 Stas         Karel      839 Waasland    188                         15 0203  1
24 Kik          Jacob      733 DeltaSport          186                 15 0201  1
25 Vos          Frederik d 842 Volharding S186                         15 0201  1
26 Schilling    Felix      774 Dynamica    178                         15 0193  1
27 Lindhout     Siem       778 DeltaSport  176                         15 0191  1
28 Block        Ward de    850 Waasland    174                         15 0189  1
29 Pamelen      Jochem van 846 RKHAV       166                         15 0181  1
   starts  50
 
    JpA2  H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Roos         Matthijs   854 AV'56       226 241 226                 45 0738  3
 2 Louisse      David      801 Dynamica    200 226 203                 45 0674  3
 3 Zeeuw        Nathan de  800 Scheldesport194 220 197                 45 0656  3
 4 Graaf        Robert de  856 AV'56       250     250                 30 0530  2
 5 Kapteijn     Stef       764 AV'56           250 241                 30 0521  2
 6 Schets       Wouter     855 AV'56       241     233                 30 0504  2
 7 Jansen       Thijs      853 AV'56       211     211                 30 0452  2
 8 Herwegh      Sanne      769 RKHAV           233                     15 0248  1
 9 Tuyls        Storm      862 Waasland    233                         15 0248  1
10 Akbay        Baris      748 AV'56               220                 15 0235  1
11 Colman       Mathisse   784 Waasland    220                         15 0235  1
12 Verbrugge    Mees       737 AV'56               215                 15 0230  1
13 Andries      Mathijs    859 Waasland    215                         15 0230  1
14 Hofland      David      770 Wielingen       211                     15 0226  1
15 Lindenbergh  Tijn       742 AV'56               207                 15 0222  1
16 Naudts       Michiel    860 Waasland    207                         15 0222  1
17 Cock         Cederick d 861 Waasland    203                         15 0218  1
18 Laere        Matthijn v 763 Scheldesport        200                 15 0215  1
19 Uytenhouwen  Nick       851 Volharding S197                         15 0212  1
20 Beer         Coen de    739 Dynamica            194                 15 0209  1
   starts  30
 
    JPA1  H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Kramer       Sven       871 AV'56       211 226 250                 45 0732  3
 2 Os           Martijn va 869 RKHAV       215 241 226                 45 0727  3
 3 Graeffinger  Paul       868 RKHAV       197 233 241                 45 0716  3
 4 Westen       Luc van    870 AV'56       203 220 215                 45 0683  3
 5 Hiel         Karsten    867 RKHAV       188 215 203                 45 0651  3
 6 Noppe        Wouter     866 Volharding B233 250                     30 0513  2
 7 Vierbergen   Mats       761 RKHAV           215 233                 30 0478  2
 8 Schrijver    Torben de  865 Volharding S250                         15 0265  1
 9 Hertsens     Rune       874 Waasland    241                         15 0256  1
10 Rechter      Dax de     876 Waasland    226                         15 0241  1
11 Ottersberg   Derk       753 AV'56               220                 15 0235  1
12 Stas         Kasper     872 Waasland    220                         15 0235  1
13 Pekaar       Guus       751 AV'56               211                 15 0226  1
14 Hekkers      Roan       750 AV'56               207                 15 0222  1
15 Verhaeghe    Xander     873 Waasland    207                         15 0222  1
16 Dorleyn      Tristan    740 AV'56               200                 15 0215  1
17 Syvertsen    Yenthe     875 Waasland    200                         15 0215  1
18 Thys         Tom        864 Volharding S194                         15 0209  1
19 Vos          Olivier de 863 Volharding S191                         15 0206  1
   starts  31
 
    JpB   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Dikkenberg   Jesse v d  881 AV'56       226 250 250                 45 0771  3
 2 Herwegh      Karsten    880 RKHAV       215 241 241                 45 0742  3
 3 Zeeuw        Tobias de  802 Scheldesport211 233 233                 45 0722  3
 4 Bruijn       Tim de     879 RKHAV       200 226 226                 45 0697  3
 5 Tuyls        Indy       887 Waasland    250                         15 0265  1
 6 Andries      Xander     882 Waasland    241                         15 0256  1
 7 Velde        Lennert vd 877 Volharding S233                         15 0248  1
 8 Gilst        Sem van    754 AV'56               220                 15 0235  1
 9 Smet         Lukas      885 Waasland    220                         15 0235  1
10 Wuytack      Robin      883 Waasland    207                         15 0222  1
11 Wisse        Thom       803 Dynamica    203                         15 0218  1
12 Thierens     Ralph      884 Waasland    197                         15 0212  1
   starts  20
 
    JpC   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Westen       Menno van  896 AV'56       191 233 220                 45 0689  3
 2 Houwelingen  Tom van    804 Dynamica    250     250                 30 0530  2
 3 Kapteijn     Mart       766 AV'56           250 241                 30 0521  2
 4 Goethem      Maxim van  892 RKHAV       241 241                     30 0512  2
 5 Mairie       Matthias   780 Dynamica    200     226                 30 0456  2
 6 Arens        Firn       735 Kruiningen          233                 15 0248  1
 7 Velde        Tijs v d   890 Volharding B233                         15 0248  1
 8 Pauwels      Milan      894 Waasland    226                         15 0241  1
 9 Verhoeven    Alessandro 776 Volharding B220                         15 0235  1
10 Kieffer      Jules      782 Volharding S215                         15 0230  1
11 Bonten       Victor     893 Waasland    211                         15 0226  1
12 Levrano      Lucca di   888 Volharding B207                         15 0222  1
13 Hebbinckuys  Abi        895 Waasland    203                         15 0218  1
14 Neels        Beau       889 Volharding B197                         15 0212  1
15 Ancar        Arne       891 Volharding B194                         15 0209  1
   starts  21
 
    MB    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Damme        Julie van  903 RKHAV       220 241 250                 45 0756  3
 2 Brouwers     Fieke de   767 RKHAV           250 241                 30 0521  2
 3 Mourik       Emma van   897 DeltaSport  215 233                     30 0478  2
 4 Dorsselaer   Romy van   902 RKHAV       211 226                     30 0467  2
 5 Eyck         Sofie van  899 ATAC        250                         15 0265  1
 6 Keulenaer    Tina de    900 ACW         241                         15 0256  1
 7 Vanderbulcke Sarah      901 Waasland    233                         15 0248  1
 8 Audenaert    Kendra     898 Lokeren     226                         15 0241  1
   starts  13
 
    MC    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Waard        Annemarie  917 DeltaSport  200 241 226                 45 0712  3
 2 Sies         Leannah    921 Flakkee     211 233 220                 45 0709  3
 3 Dirkzwager   Ilse       919 DeltaSport  207 215 215                 45 0682  3
 4 Lodder       Judith     922 Flakkee     194 220 203                 45 0662  3
 5 Bruijn       Anouk de   915 RKHAV       184 211 200                 45 0640  3
 6 Thuy         Margot     913 RKHAV       182 203 197                 45 0627  3
 7 Francke      Suzie      918 DeltaSport  178 200 191                 45 0614  3
 8 Jones        Waeoby     808 Scheldesport241     250                 30 0521  2
 9 Boutens      Amber      806 Scheldesport    250 233                 30 0513  2
10 Kreek        Maaike de  807 Scheldesport215     241                 30 0486  2
11 Brouwers     Floortje   768 RKHAV           226 211                 30 0467  2
12 Slabbekoorn  Femke      906 AV'56       191     207                 30 0428  2
13 Ferket       Eva        914 RKHAV       188 207                     30 0425  2
14 Speelman     Femke      924 ATAC        250                         15 0265  1
15 Lenaerts     Lorane     923 ATAC        233                         15 0248  1
16 Coster       Elke de    907 Lokeren     226                         15 0241  1
17 Raemdonck    Elise van  920 Lokeren     220                         15 0235  1
18 Kemseke      Jodie van  910 Volharding S203                         15 0218  1
19 Torbijn      Willemijn  805 Scheldesport197                         15 0212  1
20 Akershoek    Jobine     734 Flakkee             194                 15 0209  1
21 Levecke      Luana      916 Hermes Ooste186                         15 0201  1
22 Porteman     Sam        909 ZWAT        180                         15 0195  1
   starts  42
 
    MD    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Zeeuw        Mirthe de  809 Scheldesport241 250 250                 45 0786  3
 2 Waard        Eveline de 928 DeltaSport  182 241 220                 45 0688  3
 3 Lange        Nikita de  810 Dynamica    194 233 215                 45 0687  3
 4 Daalen       Evy van    943 AV'56       184 226 211                 45 0666  3
 5 Graaf        Brigitte d 930 AV'56       211     241                 30 0482  2
 6 Dekker       Nicole     929 DeltaSport  207     233                 30 0470  2
 7 Heikoop      Iris       942 DeltaSport  203     226                 30 0459  2
 8 Wisse        Maria      811 Dynamica    176     207                 30 0413  2
 9 Dhanis       Stephanie  941 RKHAV       162     203                 30 0395  2
10 Niemantsverd Amy        785 RKHAV       163     200                 30 0393  2
11 Dieleman     Fleur      775 Schoondijk  164     197                 30 0391  2
12 Stevens      Nanouk     931 Waasland    250                         15 0265  1
13 Thyssen      Lisse      938 Volharding S233                         15 0248  1
14 Cerpentier   Femke      927 Volharding S226                         15 0241  1
15 ChiouaLekhli Moena      944 Waasland    220                         15 0235  1
16 Caeldries    Christine  946 Waasland    215                         15 0230  1
17 Loir         Celine     933 Waasland    200                         15 0215  1
18 Brusseel     Rune       773 Volharding B197                         15 0212  1
19 Fertache     Rana       945 Waasland    191                         15 0206  1
20 Beelen       Tine       781 Volharding S188                         15 0203  1
21 Burm         Antje      932 Waasland    186                         15 0201  1
22 Houtzager    Naomi      925 Zierikzee   180                         15 0195  1
23 Noppe        Leonie     940 Volharding B178                         15 0193  1
24 Lokeren      Cloe van   779 AVLO        174                         15 0189  1
25 Naudts       Anke       934 Volharding S172                         15 0187  1
26 Cornu        Yara       936 Volharding S170                         15 0185  1
27 Renders      Hannelore  935 Volharding S168                         15 0183  1
28 Verwilligen  Aline      926 Volharding S166                         15 0181  1
   starts  43
 
    MpA2  H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 954 DeltaSport  250 250 250                 45 0795  3
 2 Bruijn       Amber de   950 RKHAV       215 241 215                 45 0716  3
 3 Smits        Veerle     955 AV'56       197 233 233                 45 0708  3
 4 Hemelaar     Maaike     952 RKHAV       188 215 211                 45 0659  3
 5 Bun          Parel      814 Dynamica    191 211 203                 45 0650  3
 6 Hiel         Silke      951 RKHAV       182 203 197                 45 0627  3
 7 Putten       Shelby van 956 AV'56       233     241                 30 0504  2
 8 Pellaers     Maud       765 AV'56           226 226                 30 0482  2
 9 Coq          Louise le  957 Wielingen   203     220                 30 0453  2
10 Lelie        Fien       948 RKHAV       194 220                     30 0444  2
11 Weyenberg    Cobie      949 RKHAV       184 207                     30 0421  2
12 Mairie       Alice      812 Dynamica    186     200                 30 0416  2
13 Meese        Paulien    960 Waasland    241                         15 0256  1
14 Buys         Thalia     947 Volharding S226                         15 0241  1
15 Geldof       Jasmijn    813 Dynamica    220                         15 0235  1
16 Smet         Emma       959 Waasland    211                         15 0226  1
17 Wiskerke     Kim        744 Dynamica            207                 15 0222  1
18 Stas         Marie      958 Waasland    207                         15 0222  1
19 Maes         Anouk      953 RKHAV       200                         15 0215  1
   starts  37
 
    MpA1  H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Daalen       Tamar van  971 AV'56       226 250 241                 45 0762  3
 2 Dieleman     Romy       973 Wielingen   220 233 233                 45 0731  3
 3 Fertoute     Elaine     970 DeltaSport  215 241 226                 45 0727  3
 4 Exter        Eva den    965 RKHAV       211 215 220                 45 0691  3
 5 Goudswaard   Ilse       969 DeltaSport  191 220 215                 45 0671  3
 6 Damme        Iza van    972 Wielingen   194 211 207                 45 0657  3
 7 Houtzager    Ruchama    968 DeltaSport  250     250                 30 0530  2
 8 Acker        Emma van   966 RKHAV       203 226                     30 0459  2
 9 Stevels      Marit      815 Dynamica    200 207                     30 0437  2
10 Block        Veerel de  974 Waasland    241                         15 0256  1
11 Hoyweghe     Sara van   962 Volharding S233                         15 0248  1
12 Arens        Maureen    736 Kruiningen          211                 15 0226  1
13 Noppe        Louise     963 Volharding B207                         15 0222  1
14 Baar         Sanne      752 AV'56               203                 15 0218  1
15 Malfliet     Line       964 Volharding B197                         15 0212  1
16 Kaagman      Rosanne    777 Dynamica    188                         15 0203  1
17 Brande       Sanne v d  786 RKHAV       186                         15 0201  1
18 Steijaart    Fenna      967 RKHAV       184                         15 0199  1
   starts  33
 
    MpB   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Eetvelt      Katja van  980 RKHAV       226 233 241                 45 0745  3
 2 Coppieters   Jenna      981 RKHAV       215 241 233                 45 0734  3
 3 Haar         Dana ter   816 Dynamica        250 250                 30 0530  2
 4 Jonghe       Limme de   977 Volharding S250                         15 0265  1
 5 Verleysen    Caitlin    985 Waasland    241                         15 0256  1
 6 Rooms        Ara        986 Waasland    233                         15 0248  1
 7 Burg         Yara       755 AV'56               226                 15 0241  1
 8 Schets       Tessa      982 AV'56       220                         15 0235  1
 9 Roelandt     Ine        983 Waasland    211                         15 0226  1
10 Mullem       Laura van  978 Volharding B207                         15 0222  1
11 Emmaneel     Femke      976 Volharding S203                         15 0218  1
   starts  16
 
    MpC   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Fertoute     Lilian     993 DeltaSport  241 250 233                 45 0769  3
 2 Dikkenberg   Inke v d   999 AV'56       191 241 220                 45 0697  3
 3 Kramer       Mila       998 AV'56       188 233 215                 45 0681  3
 4 Graaf        Amy de     994 AV'56       250     250                 30 0530  2
 5 Keijmel      Myrthe     772 Scheldesport197     226                 30 0453  2
 6 Lorier       Lisanne    743 Dynamica            241                 15 0256  1
 7 Vermeulen    Nele       995 Waasland    233                         15 0248  1
 8 Herremans    Helena     992 Volharding B226                         15 0241  1
 9 Loir         Elise      997 Waasland    220                         15 0235  1
10 Thys         Sofie      987 Volharding S215                         15 0230  1
11 Maere        Julie de   990 Volharding B211                         15 0226  1
12 Bruers       Kiara      989 Volharding B207                         15 0222  1
13 Heynderickx  Hayley     991 Volharding B203                         15 0218  1
14 Tuyls        Zowie      996 Waasland    200                         15 0215  1
15 Vriesacker   Lena       988 Volharding B194                         15 0209  1
   starts  23
   totaal  786 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
03-12-2016 24e InkelcrossKruiningenAV'561231
05-12-2015 23e InkelcrossKruiningenAV'561664
06-12-2014 22e InkelcrossKruiningenAV'562119
14-12-2013 21e InkelcrossKruiningenAV'562306
28-01-2012 19e InkelcrossKruiningenAV'561862
23-10-2010 18e InkelcrossKruiningenAV'562032
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
21-10-2006 14e InkelcrossKruiningenAV'561150
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
30-10-2004 12e InkelcrossKruiningenAV'56806
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018