zondag 22 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen (240)
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (91)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
20e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 8 december 2012 - Organisatie: AV'56
1 Kok Martijn de 82 Dynamica 23:15 1eSe
2 Broeke Tim v d 95 Dynamica 23:18 1eJA
3 Brouwer Job de 92 RKHAV 23:39 2eSe
4 Exter Niek den 92 Scheldesport 24:15 3eSe
5 Noorden Huub van   AV'56 24:24 4eSe
6 Wisse Pieter 93 Dynamica 25:01 5eSe
7 Goudswaard Niels 69 Zierikzee 25:06 1eM35
8 Harthoorn Maarten   Kapelle 25:11 6eSe
9 Hoosemans Ruud 83 Dynamica 25:14 7eSe
10 Vogel Jurriaan 93 Dynamica 25:19 8eSe
11 Swagemakers Gustav 73 Steenbergen 25:23 2eM35
12 Limbergen Peter van   AV'56 25:50 3eM35
13 Nieuwenhuyze Laurens v   AV'56 25:57 9eSe
14 Thuy Benny 68 RKHAV 26:06 4eM35
15 Vos Robin de 91 AV'56 26:10 10eSe
16 Wolfert Eric 90 Flakkee 26:12 11eSe
17 Verhulst Pieter   Rotterdam At 26:23 12eSe
18 Linden Crum v d   Dynamica 26:25 13eSe
19 Verhage Arjo 69 Dynamica 26:47 5eM35
20 Joziasse Sjacco 70 Dynamica 27:00 6eM35
21 Arens Edwin 69 Kruiningen 27:02 7eM35
22 Trigt Bart van   Phanos 27:04 14eSe
23 Hollander Rene den   Meliskerke 27:18 15eSe
24 Janse Micha 74 Dynamica 27:21 8eM35
25 Jaeger Edwin de 2 RKHAV 27:23 9eM35
26 Kool Pascal 69 Scheldesport 27:25 10eM35
27 Goossen Erik 94 Scheldesport 27:29 11eM35
28 Mourik Piet van 63 DeltaSport 27:32 1eM45
29 Pruissers Martin 68 Dynamica 27:43 2eM45
30 Aafjes Joel 89 Kortgene 27:54 16eSe
31 Fertoute J 71 Zierikzee 27:56 12eM35
32 Lange Marcel de 71 Dynamica 27:58 13eM35
33 Broeke Rian v d 61 Dynamica 28:07 3eM45
34 Zeeuw Alwin de 70 Scheldesport 28:18 14eM35
35 Dekker Alexander 80 Dynamica 28:24 17eSe
36 Meeuwse Jos   Dynamica 28:34 4eM45
37 Jonker Wilco   Goes 28:40 18eSe
38 Visser Bart de 83 Serooskerke 28:57 19eSe
39 Veen Jaap v d 67 Scheldesport 28:59 5eM45
40 Wieland Niek 73 Wielingen 29:02 15eM35
41 Platteeuw Albert 65 Scheldesport 29:22 6eM45
42 Pluijlaar Dion 95 Dynamica 29:28 2eJA
43 Lasseur Joop 42 DeltaSport 29:33 1eM65
44 Noorden Bart van   Yerseke 29:36 7eM45
45 Broecke Francois v 68 Wielingen 29:38 16eM35
46 Jonge Wim de 49 AV'56 29:42 1eM55
47 Graaf Martin de 70 Wemeldinge 29:47 17eM35
48 Hopmans Piet 51 Spado 29:49 2eM55
49 Tempelaar Wim 52 Dynamica 30:00 3eM55
50 Horssen Jan van 47 Dynamica 30:17 2eM65
51 Moerland Marcel   Krabbendijke 30:22 20eSe
52 Vermeulen Charles 49 avvn 30:25 4eM55
53 Velkers Michel 73 AV'56 30:31 18eM35
54 Lauwers Peter 65 RKHAV 30:41 8eM45
55 Murre Walther 67 Scheldesport 30:50 9eM45
56 Dellebeke Ron 58 Dynamica 30:54 10eM45
57 Rutjes Dwayn   Goes 30:59 21eSe
58 Meeuwsen Peter   Krabbendijk 31:03 22eSe
59 Steketee Maurice 1 Middelburg 31:11 23eSe
60 Dalen Adrie van 66 Lewedorp 31:17 11eM45
61 Kraayenbrink Robert 65 DeltaSport 31:29 12eM45
62 Guequierre John 51 Dynamica 31:36 5eM55
63 Roose Wim   Lgr AS 31:38 6eM55
64 Hoepen Steven van 69 Heinkenszand 31:41 19eM35
65 Frederiks Ruud   AVVN 31:52 7eM55
66 Zondervan Gerwin   Kapelle 31:54 13eM45
67 Vierbergen Tristan 73 Hulst 31:58 20eM35
68 Spaans Gerrit   Goes 32:02 8eM55
69 Kramer Acronius 52 AV'56 32:21 9eM55
70 Splunter Lennard v   Hoedekensker 32:24 21eM35
71 Konings Aswin 66 Dynamica 32:28 14eM45
72 Berge Cor v d 63 Goes 32:39 15eM45
73 Zaman Jaques 61 Scheldesport 32:45 16eM45
74 Caspel Jon van 57 Dynamica 32:57 10eM55
75 Ieperen Martin v 85 Kapelle 33:07 24eSe
76 Beijer Piet 48 Dynamica 33:15 11eM55
77 Marie Stephane 71 Vlissingen 33:18 22eM35
78 Botman Kobus 51 Dynamica 33:33 12eM55
79 Lievense Tom   Westkapelle 33:44 25eSe
80 Pluijlaar Joost 63 Dynamica 34:06 17eM45
81 Govers Jeroen   AV'56 34:14 23eM35
82 Gruijter Karel v d 45 Dynamica 34:25 3eM65
83 Sighem Han van 54 DeltaSport 34:28 13eM55
84 Luteyn Arjen 94 Wielingen 35:00 3eJA
85 Ars Danny 54 Ovezande 35:03 14eM55
86 Steketee Pieter 60 Dynamica 35:50 18eM45
87 Lelie Martin 69 RKHAV 36:07 24eM35
88 Moerland Marc-Jan   Krabbendijke 37:22 26eSe
89 Poortvliet Hugo 44 Dynamica 37:40 4eM65
90 Dalebout Jan   Biezelinge 37:58 15eM55
91 Verbeek Piet 43 AV'56 38:30 5eM65
92 Delzenne Mart-Jan   Krabbendijke 38:58 25eM35
93 Roose Jan   Lgr AS 39:28 16eM55
94 Pluijlaar Hans 36 Dynamica 40:17 6eM65
95 Mosselman   AV'56 40:27 7eM65
96 Schanck George 82 Oostburg 42:21 27eSe
Heren se  7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Kok          Martijn de 82 011 Dynamica     23:15  
002 Brouwer      Job de     92 007 RKHAV        23:39  
003 Exter        Niek den   92 173 Scheldesport 24:15  
004 Noorden      Huub van      180 AV'56        24:24  
005 Wisse        Pieter     93 047 Dynamica     25:01  
006 Harthoorn    Maarten       100 Kapelle      25:11  
007 Hoosemans    Ruud       83 045 Dynamica     25:14  
008 Vogel        Jurriaan   93 138 Dynamica     25:19  
009 Nieuwenhuyze Laurens v     093 AV'56        25:57  
010 Vos          Robin de   91 113 AV'56        26:10  
011 Wolfert      Eric       90 008 Flakkee      26:12  
012 Verhulst     Pieter        168 Rotterdam At 26:23  
013 Linden       Crum v d      170 Dynamica     26:25  
014 Trigt        Bart van      162 Phanos       27:04  
015 Hollander    Rene den      161 Meliskerke   27:18  
016 Aafjes       Joel       89 121 Kortgene     27:54  
017 Dekker       Alexander  80 051 Dynamica     28:24  
018 Jonker       Wilco         017 Goes         28:40  
019 Visser       Bart de    83 178 Serooskerke  28:57  
020 Moerland     Marcel        167 Krabbendijke 30:22  
021 Rutjes       Dwayn         163 Goes         30:59  
022 Meeuwsen     Peter         169 Krabbendijk  31:03  
023 Steketee     Maurice    1  160 Middelburg   31:11  
024 Ieperen      Martin v   85 181 Kapelle      33:07  
025 Lievense     Tom           165 Westkapelle  33:44  
026 Moerland     Marc-Jan      166 Krabbendijke 37:22  
027 Schanck      George     82 016 Oostburg     42:21  
 
Heren 35  7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Goudswaard   Niels      69 107 Zierikzee    25:06  
002 Swagemakers  Gustav     73 028 Steenbergen  25:23  
003 Limbergen    Peter van     164 AV'56        25:50  
004 Thuy         Benny      68 026 RKHAV        26:06  
005 Verhage      Arjo       69 058 Dynamica     26:47  
006 Joziasse     Sjacco     70 055 Dynamica     27:00  
007 Arens        Edwin      69 172 Kruiningen   27:02  
008 Janse        Micha      74 052 Dynamica     27:21  
009 Jaeger       Edwin de   2  021 RKHAV        27:23  
010 Kool         Pascal     69 117 Scheldesport 27:25  
011 Goossen      Erik       94 176 Scheldesport 27:29  
012 Fertoute     J          71 126 Zierikzee    27:56  
013 Lange        Marcel de  71 053 Dynamica     27:58  
014 Zeeuw        Alwin de   70 056 Scheldesport 28:18  
015 Wieland      Niek       73 018 Wielingen    29:02  
016 Broecke      Francois v 68 136 Wielingen    29:38  
017 Graaf        Martin de  70 002 Wemeldinge   29:47  
018 Velkers      Michel     73 090 AV'56        30:31  
019 Hoepen       Steven van 69 031 Heinkenszand 31:41  
020 Vierbergen   Tristan    73 103 Hulst        31:58  
021 Splunter     Lennard v     158 Hoedekensker 32:24  
022 Marie        Stephane   71 001 Vlissingen   33:18  
023 Govers       Jeroen        156 AV'56        34:14  
024 Lelie        Martin     69 111 RKHAV        36:07  
025 Delzenne     Mart-Jan      152 Karbbendijke 38:58  
 
Heren 45  7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Mourik       Piet van   63 038 DeltaSport   27:32  
002 Pruissers    Martin     68 059 Dynamica     27:43  
003 Broeke       Rian v d   61 066 Dynamica     28:07  
004 Meeuwse      Jos           159 Dynamica     28:34  
005 Veen         Jaap v d   67 060 Scheldesport 28:59  
006 Platteeuw    Albert     65 087 Scheldesport 29:22  
007 Noorden      Bart van      182 Yerseke      29:36  
008 Lauwers      Peter      65 036 RKHAV        30:41  
009 Murre        Walther    67 061 Scheldesport 30:50  
010 Dellebeke    Ron        58 069 Dynamica     30:54  
011 Dalen        Adrie van  66 088 Lewedorp     31:17  
012 Kraayenbrink Robert     65 035 DeltaSport   31:29  
013 Zondervan    Gerwin        154 Kapelle      31:54  
014 Konings      Aswin      66 062 Dynamica     32:28  
015 Berge        Cor v d    63 106 Goes         32:39  
016 Zaman        Jaques     61 067 Scheldesport 32:45  
017 Pluijlaar    Joost      63 064 Dynamica     34:06  
018 Steketee     Pieter     60 123 Dynamica     35:50  
 
Heren 55  7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Jonge        Wim de     49 099 AV'56        29:42  
002 Hopmans      Piet       51 175 Spado        29:49  
003 Tempelaar    Wim        52 070 Dynamica     30:00  
004 Vermeulen    Charles    49 129 avvn         30:25  
005 Guequierre   John       51 071 Dynamica     31:36  
006 Roose        Wim           146 Lgr AS       31:38  
007 Frederiks    Ruud          155 AVVN         31:52  
008 Spaans       Gerrit        157 Goes         32:02  
009 Kramer       Acronius   52 171 AV'56        32:21  
010 Caspel       Jon van    57 128 Dynamica     32:57  
011 Beijer       Piet       48 073 Dynamica     33:15  
012 Botman       Kobus      51 072 Dynamica     33:33  
013 Sighem       Han van    54 179 DeltaSport   34:28  
014 Ars          Danny      54 183 Ovezande     35:03  
015 Dalebout     Jan           153 Biezelinge   37:58  
016 Roose        Jan           147 Lgr AS       39:28  
 
Heren 65  7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Lasseur      Joop       42 097 DeltaSport   29:33  
002 Horssen      Jan van    47 074 Dynamica     30:17  
003 Gruijter     Karel v d  45 075 Dynamica     34:25  
004 Poortvliet   Hugo       44 076 Dynamica     37:40  
005 Verbeek      Piet       43 114 AV'56        38:30  
006 Pluijlaar    Hans       36 077 Dynamica     40:17  
007 Mosselman                  151 AV'56        40:27  
 
Jongens A   7300m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Broeke       Tim v d    95 044 Dynamica     23:18  
002 Pluijlaar    Dion       95 043 Dynamica     29:28  
003 Luteyn       Arjen      94 006 Wielingen    35:00  
 
Meisjes A   5115m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Mourik       Sanne van  94 397 DeltaSport   22:30  
 
Vrouwen se  5115m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Visser       Marijke       333 Phoenix      18:16  
002 Berge        Laurey v d 89 385 Flakkee      18:27  
003 Herder       Astrid den 85 383 AV'56        19:34  
004 Velde        Annemiek v 93 346 DeltaSport   21:07  
005 Priemis      Marloes       335 DeltaSport   21:39  
006 Eckhardt     Marlou        330 Kruiningen   23:31  
007 Wondergem    Nicole     79 327 Lgr Gonzales 25:15  
008 Bijlsma      Femke         329 Goes         26:02  
009 Pluijlaar    Cirelle    91 359 Dynamica     26:37  
 
Vrouwen 35  5115m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Goole        Saskia     70 373 AV'56        21:49  
002 Gilst        Paola van     380 AV'56        22:02  
003 Thuy         Marjan     70 372 RKHAV        24:25  
004 Stel         Michela v     334 AV'56        26:50  
 
Vrouwen 45  5115m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Allefs       Monique    67 369 RKHAV        21:24  
002 Balkenende   Christine  65 368 AV'56        23:51  
003 Boer         Digna de      328 DeltaSport   23:56  
004 Tempelaar    Ineke      57 356 Dynamica     24:20  
005 Margadant    Edith      55 347 DeltaSport   24:38  
006 Kleven       Lenie van  10 344 avvnVlissing 27:45  
 
Jongens B   5115m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Feijter      Job de     96 389 RKHAV        17:17  
002 Lelie        Michiel    96 391 RKHAV        17:37  
003 Kreek        Kris de    97 362 Scheldesport 17:40  
004 Ruff         Liam       96 392 DeltaSport   18:43  
005 Vos          Sven de       336 DeltaSport   19:08  
006 Leeftink     Wouter        349 Dynamica     19:30  
007 Thuy         Dennis     97 396 RKHAV        19:37  
008 Wondergem    Jelle      97 363 Dynamica     21:28  
 
Jongens C   2440m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Verhage      Joram      99 759 Dynamica     08:55  
002 Bot          Jordi      98 822 AV'56        09:04  
003 Ridder       Rens de    99 789 Dynamica     09:26  
004 Vries        Jorick de     741 AV'56        09:28  
005 Harinck      Sergio     99 788 Dynamica     09:31  
006 Huigh        Floris     98 824 Wielingen    09:37  
007 Dierkx       Mike       99 787 Scheldesport 09:49  
008 Houtzager    Matthias   98 817 DeltaSport   09:52  
009 Bos          Nout v d   98 819 DeltaSport   09:58  
010 Tolhoek      Ezra       99 830 DeltaSport   10:03  
011 Balkenende   Bart       98 821 AV'56        10:11  
012 Heemst       Jop van    99 831 Flakkee      10:17  
013 Heikoop      Jasper     98 818 DeltaSport   10:20  
014 Wege         Ivar v d   99 771 Scheldesport 10:31  
015 Minderhoud   Lukas      99 790 Dynamica     10:46  
016 Krombeen     Kelvin        746 AV'56        10:51  
017 Berger       Jurriaan   98 820 DeltaSport   11:36  
018 Vader        Gijs          758 AV'56        13:03  
 
Jongens D   1960m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Leng         Paavo de   01 796 Dynamica     07:22  
002 Damme        Teun van   00 837 Wielingen    07:51  
003 Lavooij      Stijn         745 AV'56        07:55
004 Boogaart     Bart       00 794 Dynamica     08:01
005 Brouwers     Mart       01 847 RKHAV        08:12
006 Houwelingen  Paul van   01 798 Dynamica     08:14
007 Jaeger       Jori de    00 836 RKHAV        08:30
008 Nefs         Emiel      01 799 Dynamica     08:41
009 Heijmans     Nick       00 834 RKHAV        08:43
010 Konings      Sylvan     00 792 Dynamica     08:47
011 Pilon        Maarten    01 738 Wemeldinge   09:02
012 Nieulande    Thomas van 01 797 Dynamica     09:12
013 Kruisifkx    Thomas     01 795 Scheldesport 09:21
014 Landa        Tycho      00 760 AV'56        09:43
015 Kik          Jacob      00 733 DeltaSport   10:11
 
Jongens pA2  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Graaf        Robert de  02 856 AV'56        03:32
002 Kapteijn     Stef       02 764 AV'56        03:36
003 Schets       Wouter     02 855 AV'56        03:41
004 Roos         Matthijs   02 854 AV'56        03:52
005 Akbay        Baris      02 748 AV'56        04:03
006 Verbrugge    Mees       02 737 AV'56        04:11
007 Jansen       Thijs      02 853 AV'56        04:15
008 Lindenbergh  Tijn          742 AV'56        04:23
009 Louisse      David      02 801 Dynamica     04:25
010 Laere        Matthijn v 02 763 Scheldesport 04:41
011 Zeeuw        Nathan de  02 800 Scheldesport 04:54
012 Beer         Coen de    02 739 Dynamica     05:09
 
Jongens PA1  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Kramer       Sven       03 871 AV'56        04:27
002 Graeffinger  Paul       03 868 RKHAV        04:37
003 Vierbergen   Mats       14 761 RKHAV        04:44
004 Os           Martijn va 03 869 RKHAV        04:48
005 Ottersberg   Derk       03 753 AV'56        05:03
006 Westen       Luc van    03 870 AV'56        05:11
007 Pekaar       Guus       03 751 AV'56        05:13
008 Hekkers      Roan       03 750 AV'56        05:15
009 Hiel         Karsten    03 867 RKHAV        05:17
010 Dorleyn      Tristan    03 740 AV'56        05:53
 
Jongens pB   980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 881 AV'56        04:11
002 Herwegh      Karsten    04 880 RKHAV        04:35
003 Zeeuw        Tobias de  04 802 Scheldesport 04:46
004 Bruijn       Tim de     04 879 RKHAV        04:49
005 Gilst        Sem van    04 754 AV'56        04:56
 
Jongens pC   980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 804 Dynamica     04:14
002 Kapteijn     Mart       05 766 AV'56        04:31
003 Arens        Firn       17 735 Kruiningen   04:54
004 Mairie       Matthias   06 780 Dynamica     05:15
005 Westen       Menno van  06 896 AV'56        06:16
 
Meisjes B   2440m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Damme        Julie van  97 903 RKHAV        10:28
002 Brouwers     Fieke de   97 767 RKHAV        10:37
 
Meisjes C   2440m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Jones        Waeoby     99 808 Scheldesport 09:11
002 Kreek        Maaike de  99 807 Scheldesport 09:39
003 Boutens      Amber      99 806 Scheldesport 09:41
004 Waard        Annemarie  98 917 DeltaSport   10:06
005 Sies         Leannah    99 921 Flakkee      10:09
006 Dirkzwager   Ilse       99 919 DeltaSport   10:23
007 Brouwers     Floortje   99 768 RKHAV        10:42
008 Slabbekoorn  Femke      98 906 AV'56        10:44
009 Lodder       Judith     99 922 Flakkee      11:11
010 Bruijn       Anouk de   99 915 RKHAV        11:39
011 Thuy         Margot     99 913 RKHAV        11:51
012 Akershoek    Jobine     98 734 Flakkee      12:27
013 Francke      Suzie      99 918 DeltaSport   13:10
 
Meisjes D   1960m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 809 Scheldesport 07:53
002 Graaf        Brigitte d 00 930 AV'56        08:07
003 Dekker       Nicole     00 929 DeltaSport   08:10
004 Heikoop      Iris       01 942 DeltaSport   08:35
005 Waard        Eveline de 00 928 DeltaSport   08:37
006 Lange        Nikita de  01 810 Dynamica     08:39
007 Daalen       Evy van    01 943 AV'56        09:05
008 Wisse        Maria      01 811 Dynamica     09:19
009 Dhanis       Stephanie  01 941 RKHAV        10:30
010 Niemantsverd Amy        01 785 RKHAV        10:36
011 Dieleman     Fleur      00 775 Schoondijk   11:05
 
Meisjes pA2  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Klinken      Anique van 02 954 DeltaSport   03:55
002 Putten       Shelby van 02 956 AV'56        04:00
003 Smits        Veerle     02 955 AV'56        04:17
004 Pellaers     Maud       02 765 AV'56        04:19
005 Coq          Louise le  02 957 Wielingen    04:21
006 Bruijn       Amber de   02 950 RKHAV        04:46
007 Hemelaar     Maaike     02 952 RKHAV        04:50
008 Wiskerke     Kim           744 Dynamica     05:01
009 Bun          Parel      02 814 Dynamica     05:05
010 Mairie       Alice      02 812 Dynamica     05:07
011 Hiel         Silke      02 951 RKHAV        05:35
 
Meisjes pA1  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 968 DeltaSport   03:54
002 Daalen       Tamar van  03 971 AV'56        04:13
003 Dieleman     Romy       03 973 Wielingen    04:29
004 Fertoute     Elaine     03 970 DeltaSport   04:31
005 Exter        Eva den    03 965 RKHAV        04:39
006 Goudswaard   Ilse       03 969 DeltaSport   04:52
007 Arens        Maureen    03 736 Kruiningen   04:57
008 Damme        Iza van    03 972 Wielingen    04:59
009 Baar         Sanne         752 AV'56        05:19
 
Meisjes pB  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Haar         Dana ter   04 816 Dynamica     04:26
002 Eetvelt      Katja van  04 980 RKHAV        04:51
003 Coppieters   Jenna      04 981 RKHAV        05:00
004 Burg         Yara       04 755 AV'56        05:12
 
Meisjes pC  980m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Graaf        Amy de     05 994 AV'56        04:16
002 Lorier       Lisanne       743 Dynamica     04:32
003 Fertoute     Lilian     05 993 DeltaSport   04:58
004 Keijmel      Myrthe     05 772 Scheldesport 05:18
005 Dikkenberg   Inke v d   06 999 AV'56        05:40
006 Kramer       Mila       06 998 AV'56        06:23

  Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
 
    Hse   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Maarten    100 Kapelle     174 207 207                 45 0633  3
 2 Nieuwenhuyze Laurens v  093 AV'56       200 194 191                 45 0630  3
 3 Hoosemans    Ruud       045 Dynamica    164 215 203                 45 0627  3
 4 Dekker       Alexander  051 Dynamica    152 158 155                 45 0510  3
 5 Kok          Martijn de 011 Dynamica    226     250                 30 0506  2
 6 Jonker       Wilco      017 Goes        139 157 153                 45 0494  3
 7 Brouwer      Job de     007 RKHAV       211     233                 30 0474  2
 8 Wisse        Pieter     047 Dynamica    191     215                 30 0436  2
 9 Vogel        Jurriaan   138 Dynamica        191 200                 30 0421  2
10 Vos          Robin de   113 AV'56           176 186                 30 0392  2
11 Wolfert      Eric       008 Flakkee     170     184                 30 0384  2
12 Aafjes       Joel       121 Kortgene        172 160                 30 0362  2
13 Schanck      George     016 Oostburg    099 104 094                 45 0342  3
14 Smit         Chris de   013 RKHAV       141 164                     30 0335  2
15 Hoey         Olivier de 010 Waasland    250                         15 0265  1
16 Bleyaert     Bart       125 ABAV Knessel    250                     15 0265  1
17 Bouterse     Neal       083 Dynamica    241                         15 0256  1
18 Guyse Jordi             079 Waasland    233                         15 0248  1
19 Buysse       Matti      130 Assenede        233                     15 0248  1
20 Exter        Niek den   173 Scheldesport        226                 15 0241  1
21 Adan         Erwin      048 Dynamica    220                         15 0235  1
22 Noorden      Huub van   180 AV'56               220                 15 0235  1
23 Doe          John       098             203                         15 0218  1
24 Dobbelaer    Dimintri   020 Waasland    194                         15 0209  1
25 Schrier      David      104 Dynamica        188                     15 0203  1
26 Verhulst     Pieter     168 Rotterdam At        182                 15 0197  1
27 Linden       Crum v d   170 Dynamica            180                 15 0195  1
28 Trigt        Bart van   162 Phanos              172                 15 0187  1
29 Hollander    Rene den   161 Meliskerke          170                 15 0185  1
30 Nevel        Angelo van 142 Brugge          156                     15 0171  1
31 Feijter      Tim        082 Sint Janstee153                         15 0168  1
32 Visser       Bart de    178 Serooskerke         152                 15 0167  1
33 Moerland     Marcel     167 Krabbendijke        139                 15 0154  1
34 Rutjes       Dwayn      163 Goes                133                 15 0148  1
35 Meeuwsen     Peter      169 Krabbendijk         132                 15 0147  1
36 Steketee     Maurice    160 Middelburg          131                 15 0146  1
37 Simonse      Elbert     135 AAgtekerke      125                     15 0140  1
38 Hamelink     Michael    015 Axel        124                         15 0139  1
39 Ieperen      Martin v   181 Kapelle             115                 15 0130  1
40 Lievense     Tom        165 Westkapelle         111                 15 0126  1
41 Moerland     Marc-Jan   166 Krabbendijke        102                 15 0117  1
   starts  61
 
    H35   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Thuy         Benny      026 RKHAV       182 197 188                 45 0612  3
 2 Swagemakers  Gustav     028 Steenbergen 160 200 197                 45 0602  3
 3 Jaeger       Edwin de   021 RKHAV       172 184 166                 45 0567  3
 4 Verhage      Arjo       058 Dynamica    162 182 178                 45 0567  3
 5 Joziasse     Sjacco     055 Dynamica    159 174 176                 45 0554  3
 6 Zeeuw        Alwin de   056 Scheldesport146 160 156                 45 0507  3
 7 Lange        Marcel de  053 Dynamica    127 162 158                 45 0492  3
 8 Goudswaard   Niels      107 Zierikzee       220 211                 30 0461  2
 9 Hoepen       Steven van 031 Heinkenszand129 148 126                 45 0448  3
10 Rabout       Theo       019 Wielingen   188 203                     30 0421  2
11 Vierbergen   Tristan    103 Hulst       102 126 123                 45 0396  3
12 Janse        Micha      052 Dynamica    166     168                 30 0364  2
13 Fertoute     J          126 Zierikzee       170 159                 30 0359  2
14 Kool         Pascal     117 Scheldesport    161 164                 30 0355  2
15 Wieland      Niek       018 Wielingen   148     150                 30 0328  2
16 Broecke      Francois v 136 Wielingen       149 145                 30 0324  2
17 Berge        Perry v d  029 Flakkee     135 147                     30 0312  2
18 Velkers      Michel     090 AV'56       143     137                 30 0310  2
19 Lelie        Martin     111 RKHAV           111 103                 30 0244  2
20 Depoorter    Yves       131 Knokke          226                     15 0241  1
21 Limbergen    Peter van  164 AV'56               194                 15 0209  1
22 Heikoop      Sebastiaan 025 DeltaSport  178                         15 0193  1
23 Arens        Edwin      172 Kruiningen          174                 15 0189  1
24 Govaert      David      023 Waasland    168                         15 0183  1
25 Vermeueln    Sven       133 Vlissingen      163                     15 0178  1
26 Goossen      Erik       176 Scheldesport        163                 15 0178  1
27 Goethem      Maarten    119 RKHAV           159                     15 0174  1
28 Vervaet      Patrick    022 RKHAV       155                         15 0170  1
29 Ridder       Cor de     086 Dynamica    150                         15 0165  1
30 Ottjes       Marco      102 RKHAV       149                         15 0164  1
31 Abeele       Aschwin v  092 Zuiddorpe   144                         15 0159  1
32 Graaf        Martin de  002 Wemeldinge          143                 15 0158  1
33 Stas         Pieter     089 Sint Niklaas138                         15 0153  1
34 Coq          Ronny le   110 Wielingen       129                     15 0144  1
35 Meulmeester  Manfred    057 Dynamica    121                         15 0136  1
36 Splunter     Lennard v  158 Hoedekensker        120                 15 0135  1
37 Dijkstra     Seth       024 LPK Middelbu117                         15 0132  1
38 Versluijs    Ronny      122 Wielingen       117                     15 0132  1
39 Marie        Stephane   001 Vlissingen          113                 15 0128  1
40 Vercouteren  Iwan       080 ACW         111                         15 0126  1
41 Govers       Jeroen     156 AV'56               109                 15 0124  1
42 Maire        Stephane   030 Vlissingen  107                         15 0122  1
43 Delzenne     Mart-Jan   152 Karbbendijke        098                 15 0113  1
   starts  71
 
    H45   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Pruissers    Martin     059 Dynamica    156 168 161                 45 0530  3
 2 Mourik       Piet van   038 DeltaSport  151 166 162                 45 0524  3
 3 Veen         Jaap v d   060 Scheldesport140 151 151                 45 0487  3
 4 Platteeuw    Albert     087 Scheldesport132 153 149                 45 0479  3
 5 Lauwers      Peter      036 RKHAV       126 143 136                 45 0450  3
 6 Dellebeke    Ron        069 Dynamica    128 141 134                 45 0448  3
 7 Murre        Walther    061 Scheldesport125 142 135                 45 0447  3
 8 Dalen        Adrie van  088 Lewedorp    115 140 130                 45 0430  3
 9 Cappon       Erik       032 Wielingen   184 211                     30 0425  2
10 Konings      Aswin      062 Dynamica    113 134 119                 45 0411  3
11 Pluijlaar    Joost      064 Dynamica    108 120 110                 45 0383  3
12 Quekelberghe Patrick va 033 Wielingen   161 180                     30 0371  2
13 Balkenende   Peter      034 AV'56       157 178                     30 0365  2
14 Broeke       Rian v d   066 Dynamica    147     157                 30 0334  2
15 Leefink      Henk       063 Dynamica    145 154                     30 0329  2
16 Huigh        Johan      081 Wielingen   116 139                     30 0285  2
17 Berge        Cor v d    106 Goes            133 118                 30 0281  2
18 Kraayenbrink Robert     035 DeltaSport  120     129                 30 0279  2
19 Louter       Willem     039 RKHAV       109 132                     30 0271  2
20 Zaman        Jaques     067 Scheldesport122     117                 30 0269  2
21 Knibbeler    Berry      068 Scheldesport104 121                     30 0255  2
22 Steketee     Pieter     123 Dynamica        112 104                 30 0246  2
23 Velde        Herman vd  112                 186                     15 0201  1
24 Bos          Michel v d 037 DeltaSport  163                         15 0178  1
25 Leng         Edward de  065 Dynamica    158                         15 0173  1
26 Slits        Peter      116 Wielingen       155                     15 0170  1
27 Keeken       Rick van   014 AV'56       154                         15 0169  1
28 Meeuwse      Jos        159 Dynamica            154                 15 0169  1
29 Noorden      Bart van   182 Yerseke             146                 15 0161  1
30 Rijnberg     Niek       124 Wielingen       137                     15 0152  1
31 Geluk        Jos        084 DeltaSport  134                         15 0149  1
32 Schell       Erwin      096 DeltaSport  133                         15 0148  1
33 Feyter       Simon de   137 Wielingen       131                     15 0146  1
34 Keukeleire   Dicky      144 Brugge          130                     15 0145  1
35 Zondervan    Gerwin     154 Kapelle             124                 15 0139  1
36 Wilde        Rien de    040 AV'56       119                         15 0134  1
37 Cuyck        Jacky van  127 Retranchemen    119                     15 0134  1
38 Vermeire     Fred       134 Breskens        115                     15 0130  1
39 Groote       Hans de    120 Aardenburg      113                     15 0128  1
40 Waterschoot  Ron van    041 RKHAV       112                         15 0127  1
41 Rasenberg    Ronald     115 Scheldesport    110                     15 0125  1
42 Ruiter       Dirk de    141                 108                     15 0123  1
43 Huigh        Wim        118 Wielingen       107                     15 0122  1
44 Staal        Archie     085 DeltaSport  001                         15 0016  1
   starts  76
 
    H55   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Jonge        Wim de     099 AV'56       131 150 144                 45 0470  3
 2 Guequierre   John       071 Dynamica    114 135 128                 45 0422  3
 3 Botman       Kobus      072 Dynamica    106 123 112                 45 0386  3
 4 Beijer       Piet       073 Dynamica    105 116 114                 45 0380  3
 5 Tempelaar    Wim        070 Dynamica    136 001 141                 45 0323  3
 6 Vermeulen    Charles    129 avvn            146 138                 30 0314  2
 7 Caspel       Jon van    128 Dynamica        136 116                 30 0282  2
 8 Visser       Piet de    101 Oostburg    110 127                     30 0267  2
 9 Luteyn       Sjaak      091 Wielingen   176                         15 0191  1
10 Hoeve        Jan van    139 Oostburg        145                     15 0160  1
11 Nevel        Eric van   143 Koolkerke       144                     15 0159  1
12 Patoor       Dirk       078 Lokeren     142                         15 0157  1
13 Hopmans      Piet       175 Spado               142                 15 0157  1
14 Blaauw       Ebe        140 Terneuzen       128                     15 0143  1
15 Roose        Wim        146 Lgr AS              127                 15 0142  1
16 Frederiks    Ruud       155 AVVN                125                 15 0140  1
17 Linde        Jan v d    108 Wielingen       124                     15 0139  1
18 Spaans       Gerrit     157 Goes                122                 15 0137  1
19 Kramer       Acronius   171 AV'56               121                 15 0136  1
20 Mulken       Tonnie van 132 Breskens        114                     15 0129  1
21 Sighem       Han van    179 DeltaSport          107                 15 0122  1
22 Ars          Danny      183 Ovezande            105                 15 0120  1
23 Dalebout     Jan        153 Biezelinge          100                 15 0115  1
24 Roose        Jan        147 Lgr AS              097                 15 0112  1
   starts  37
 
    H65   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Horssen      Jan van    074 Dynamica    123 138 140                 45 0446  3
 2 Pluijlaar    Hans       077 Dynamica    100 105 096                 45 0346  3
 3 Lasseur      Joop       097 DeltaSport  137     147                 30 0314  2
 4 Poortvliet   Hugo       076 Dynamica        109 101                 30 0240  2
 5 Gruijter     Karel v d  075 Dynamica    101     108                 30 0239  2
 6 Verbeek      Piet       114 AV'56           106 099                 30 0235  2
 7 Joosse       Rinus      109 AV'56           122                     15 0137  1
 8 Bastemeijer  Fred       095 DeltaSport  118                         15 0133  1
 9 Mosselman               151 AV'56               095                 15 0110  1
   starts  17
 
    JA    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Broeke       Tim v d    044 Dynamica    215     241                 30 0486  2
 2 Pluijlaar    Dion       043 Dynamica    130 152 148                 45 0475  3
 3 Balkenende   Luuk       005 AV'56       197 241                     30 0468  2
 4 Luteyn       Arjen      006 Wielingen   103 118 106                 45 0372  3
 5 Lombergen    Bram van   094 Waasland    207                         15 0222  1
 6 Dobbelaar    Dieter     003 Waasland    186                         15 0201  1
 7 Patoor       Jeroen     004 Lokeren     180                         15 0195  1
 8 Roos         Joris      105                 001                     15 0016  1
   starts  14
 
    MA    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  397 DeltaSport  157 186 182                 45 0570  3
 2 Weinans      Saskia     379 Atletico'73 215                         15 0230  1
 3 Hese         Charlotte  399 Lokeren     207                         15 0222  1
 4 Vandenbulcke Caroline   398 Waasland    174                         15 0189  1
 5 Cerpentier   Mieke      365 Volharding S155                         15 0170  1
   starts  7
 
    Vse   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Berge        Laurey v d 385 Flakkee     211 233 220                 45 0709  3
 2 Herder       Astrid den 383 AV'56       188 220 203                 45 0656  3
 3 Pluijlaar    Cirelle    359 Dynamica    143 166 164                 45 0518  3
 4 Vlieger      Anne de    382 AV'56       194 211                     30 0435  2
 5 Velde        Annemiek v 346 DeltaSport  168     197                 30 0395  2
 6 Aper         Aniek      351 RKHAV       164 197                     30 0391  2
 7 Visser       Marijke    333 Phoenix             226                 15 0241  1
 8 Mercier      Elien      386 Hermes Ooste197                         15 0212  1
 9 Priemis      Marloes    335 DeltaSport          188                 15 0203  1
10 Hersschens   Veronique  340                 184                     15 0199  1
11 Claes        Lotte      388 ATAC        182                         15 0197  1
12 Eckhardt     Marlou     330 Kruiningen          180                 15 0195  1
13 Bogaert      Niki       374 Waasland    180                         15 0195  1
14 Wilde        Nadine de  384 AV'56       178                         15 0193  1
15 Visser       Evelien de 338 IJzendijke      176                     15 0191  1
16 Depoorter    Axelle     337 Knokke          174                     15 0189  1
17 Wondergem    Nicole     327 Lgr Gonzales        168                 15 0183  1
18 Leysen       Jessie     341 RKHAV           168                     15 0183  1
19 Bijlsma      Femke      329 Goes                166                 15 0181  1
20 Vlieger      Charlotte  387 ATAC        166                         15 0181  1
21 Stevens      Lot        381 Lokeren     163                         15 0178  1
22 Geertsom     Katrien v  375 Waasland    159                         15 0174  1
23 ??                      350             152                         15 0167  1
24 Wondergem    Nicole     345 Dynamica    146                         15 0161  1
   starts  33
 
    V35   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Gilst        Paola van  380 AV'56       156 188 184                 45 0573  3
 2 Thuy         Marjan     372 RKHAV       148 178 172                 45 0543  3
 3 Goole        Saskia     373 AV'56       170     186                 30 0386  2
 4 Beule        Karin de   371 RKHAV       144 172                     30 0346  2
 5 Hul          Iasabel va 376 Waasland    184                         15 0199  1
 6 Stel         Michela v  334 AV'56               163                 15 0178  1
 7 Bruyssel     Jessica v  377 Lokeren     160                         15 0175  1
 8 Zaman        Els        378 Lokeren     158                         15 0173  1
   starts  14
 
    V45   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Allefs       Monique    369 RKHAV       161 194 194                 45 0594  3
 2 Balkenende   Christine  368 AV'56       154 182 178                 45 0559  3
 3 Damme        Marian van 367 RKHAV       150 180                     30 0360  2
 4 Kleven       Lenie van  344 avvnVlissing    164 162                 30 0356  2
 5 Tempelaar    Ineke      356 Dynamica    151     174                 30 0355  2
 6 Margadant    Edith      347 DeltaSport  147     170                 30 0347  2
 7 Bruijn       Marja de   366 RKHAV       141 163                     30 0334  2
 8 Rasenberg    Petra      339 Scheldesport    191                     15 0206  1
 9 Boer         Digna de   328 DeltaSport          176                 15 0191  1
10 Iwaarden     Inge van   343 Wielingen       170                     15 0185  1
11 Kamps        Ilona      358 Dynamica    153                         15 0168  1
12 Debilloez    Pascale    352 Volharding B149                         15 0164  1
13 Tazelaar     Tea        357 Dynamica    145                         15 0160  1
14 Vermeire     Lutgard    353 AC Zele     142                         15 0157  1
   starts  23
 
    JB    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Leeftink     Wouter     349 Dynamica    186 215 207                 45 0653  3
 2 Feijter      Job de     389 RKHAV       250     250                 30 0530  2
 3 Lelie        Michiel    391 RKHAV       241     241                 30 0512  2
 4 Harinck      Gino       361 Dynamica    226 250                     30 0506  2
 5 Kreek        Kris de    362 Scheldesport233     233                 30 0496  2
 6 Vos          Patrick de 394 AV'56       220 241                     30 0491  2
 7 Vos          Sven de    336 DeltaSport      207 211                 30 0448  2
 8 Ruff         Liam       392 DeltaSport      203 215                 30 0448  2
 9 Thuy         Dennis     396 RKHAV       191     200                 30 0421  2
10 Geluk        Tijs       393 DeltaSport  176 200                     30 0406  2
11 Wondergem    Jelle      363 Dynamica    162     191                 30 0383  2
12 Greef        Marijn de  342 Wielingen       226                     15 0241  1
13 Rop          Pieter de  354 Waasland    203                         15 0218  1
14 D'hooghe     Robin      355 Waasland    200                         15 0215  1
15 Thijs        Jasper     390 RKHAV       172                         15 0187  1
   starts  27
 
    JC    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Huigh        Floris     824 Wielingen   203 233 215                 45 0696  3
 2 Dierkx       Mike       787 Scheldesport197 215 211                 45 0668  3
 3 Bos          Nout v d   819 DeltaSport  191 220 203                 45 0659  3
 4 Balkenende   Bart       821 AV'56       200 211 197                 45 0653  3
 5 Heemst       Jop van    831 Flakkee     182 207 194                 45 0628  3
 6 Heikoop      Jasper     818 DeltaSport  180 203 191                 45 0619  3
 7 Berger       Jurriaan   820 DeltaSport  178 200 182                 45 0605  3
 8 Verhage      Joram      759 Dynamica        250 250                 30 0530  2
 9 Bot          Jordi      822 AV'56       215     241                 30 0486  2
10 Ridder       Rens de    789 Dynamica    211     233                 30 0474  2
11 Houtzager    Matthias   817 DeltaSport      226 207                 30 0463  2
12 Harinck      Sergio     788 Dynamica    207     220                 30 0457  2
13 Tolhoek      Ezra       830 DeltaSport  194     200                 30 0424  2
14 Minderhoud   Lukas      790 Dynamica    186     186                 30 0402  2
15 Vercauteren  Sander     826 ATAC        250                         15 0265  1
16 Slabbekoorn  Tim        762 Dynamica        241                     15 0256  1
17 Rop          Michel de  827 Waasland    241                         15 0256  1
18 Assche       Sander van 823 Lokeren     233                         15 0248  1
19 Vries        Jorick de  741 AV'56               226                 15 0241  1
20 Blevi        Bavo       825 ATAC        226                         15 0241  1
21 Colman       Thibeau    783 Waasland    220                         15 0235  1
22 Wege         Ivar v d   771 Scheldesport        188                 15 0203  1
23 Wiele        Robin van  828 Volharding S188                         15 0203  1
24 Krombeen     Kelvin     746 AV'56               184                 15 0199  1
25 Verhofste    Thomas     829 Volharding S184                         15 0199  1
26 Vader        Gijs       758 AV'56               180                 15 0195  1
   starts  47
 
    JD    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Damme        Teun van   837 Wielingen   215 250 241                 45 0751  3
 2 Boogaart     Bart       794 Dynamica    207 226 226                 45 0704  3
 3 Brouwers     Mart       847 RKHAV       194 241 220                 45 0700  3
 4 Heijmans     Nick       834 RKHAV       191 220 203                 45 0659  3
 5 Nefs         Emiel      799 Dynamica    184 215 207                 45 0651  3
 6 Jaeger       Jori de    836 RKHAV       180 211 211                 45 0647  3
 7 Konings      Sylvan     792 Dynamica    182 200 200                 45 0627  3
 8 Kruisifkx    Thomas     795 Scheldesport168 203 191                 45 0607  3
 9 Leng         Paavo de   796 Dynamica    250     250                 30 0530  2
10 Noppe        Arne       843 Volharding B203 233                     30 0466  2
11 Houwelingen  Paul van   798 Dynamica    197     215                 30 0442  2
12 Janse        Dennis     793 Dynamica    170 207                     30 0407  2
13 Nieulande    Thomas van 797 Dynamica    172     194                 30 0396  2
14 Despeels     Michel     833 Volharding B241                         15 0256  1
15 Lavooij      Stijn      745 AV'56               233                 15 0248  1
16 ChiouaLekhli Yasseen    838 Waasland    233                         15 0248  1
17 Govaert      Arno       849 Waasland    226                         15 0241  1
18 Vercauteren  Robbe      840 Waasland    220                         15 0235  1
19 Prycker      Pieterjan  848 Waasland    211                         15 0226  1
20 Porteman     Daan       832 Volharding B200                         15 0215  1
21 Pilon        Maarten    738 Wemeldinge          197                 15 0212  1
22 Landa        Tycho      760 AV'56               188                 15 0203  1
23 Stas         Karel      839 Waasland    188                         15 0203  1
24 Kik          Jacob      733 DeltaSport          186                 15 0201  1
25 Vos          Frederik d 842 Volharding S186                         15 0201  1
26 Schilling    Felix      774 Dynamica    178                         15 0193  1
27 Lindhout     Siem       778 DeltaSport  176                         15 0191  1
28 Block        Ward de    850 Waasland    174                         15 0189  1
29 Pamelen      Jochem van 846 RKHAV       166                         15 0181  1
   starts  50
 
    JpA2  H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Roos         Matthijs   854 AV'56       226 241 226                 45 0738  3
 2 Louisse      David      801 Dynamica    200 226 203                 45 0674  3
 3 Zeeuw        Nathan de  800 Scheldesport194 220 197                 45 0656  3
 4 Graaf        Robert de  856 AV'56       250     250                 30 0530  2
 5 Kapteijn     Stef       764 AV'56           250 241                 30 0521  2
 6 Schets       Wouter     855 AV'56       241     233                 30 0504  2
 7 Jansen       Thijs      853 AV'56       211     211                 30 0452  2
 8 Herwegh      Sanne      769 RKHAV           233                     15 0248  1
 9 Tuyls        Storm      862 Waasland    233                         15 0248  1
10 Akbay        Baris      748 AV'56               220                 15 0235  1
11 Colman       Mathisse   784 Waasland    220                         15 0235  1
12 Verbrugge    Mees       737 AV'56               215                 15 0230  1
13 Andries      Mathijs    859 Waasland    215                         15 0230  1
14 Hofland      David      770 Wielingen       211                     15 0226  1
15 Lindenbergh  Tijn       742 AV'56               207                 15 0222  1
16 Naudts       Michiel    860 Waasland    207                         15 0222  1
17 Cock         Cederick d 861 Waasland    203                         15 0218  1
18 Laere        Matthijn v 763 Scheldesport        200                 15 0215  1
19 Uytenhouwen  Nick       851 Volharding S197                         15 0212  1
20 Beer         Coen de    739 Dynamica            194                 15 0209  1
   starts  30
 
    JPA1  H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Kramer       Sven       871 AV'56       211 226 250                 45 0732  3
 2 Os           Martijn va 869 RKHAV       215 241 226                 45 0727  3
 3 Graeffinger  Paul       868 RKHAV       197 233 241                 45 0716  3
 4 Westen       Luc van    870 AV'56       203 220 215                 45 0683  3
 5 Hiel         Karsten    867 RKHAV       188 215 203                 45 0651  3
 6 Noppe        Wouter     866 Volharding B233 250                     30 0513  2
 7 Vierbergen   Mats       761 RKHAV           215 233                 30 0478  2
 8 Schrijver    Torben de  865 Volharding S250                         15 0265  1
 9 Hertsens     Rune       874 Waasland    241                         15 0256  1
10 Rechter      Dax de     876 Waasland    226                         15 0241  1
11 Ottersberg   Derk       753 AV'56               220                 15 0235  1
12 Stas         Kasper     872 Waasland    220                         15 0235  1
13 Pekaar       Guus       751 AV'56               211                 15 0226  1
14 Hekkers      Roan       750 AV'56               207                 15 0222  1
15 Verhaeghe    Xander     873 Waasland    207                         15 0222  1
16 Dorleyn      Tristan    740 AV'56               200                 15 0215  1
17 Syvertsen    Yenthe     875 Waasland    200                         15 0215  1
18 Thys         Tom        864 Volharding S194                         15 0209  1
19 Vos          Olivier de 863 Volharding S191                         15 0206  1
   starts  31
 
    JpB   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Dikkenberg   Jesse v d  881 AV'56       226 250 250                 45 0771  3
 2 Herwegh      Karsten    880 RKHAV       215 241 241                 45 0742  3
 3 Zeeuw        Tobias de  802 Scheldesport211 233 233                 45 0722  3
 4 Bruijn       Tim de     879 RKHAV       200 226 226                 45 0697  3
 5 Tuyls        Indy       887 Waasland    250                         15 0265  1
 6 Andries      Xander     882 Waasland    241                         15 0256  1
 7 Velde        Lennert vd 877 Volharding S233                         15 0248  1
 8 Gilst        Sem van    754 AV'56               220                 15 0235  1
 9 Smet         Lukas      885 Waasland    220                         15 0235  1
10 Wuytack      Robin      883 Waasland    207                         15 0222  1
11 Wisse        Thom       803 Dynamica    203                         15 0218  1
12 Thierens     Ralph      884 Waasland    197                         15 0212  1
   starts  20
 
    JpC   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Westen       Menno van  896 AV'56       191 233 220                 45 0689  3
 2 Houwelingen  Tom van    804 Dynamica    250     250                 30 0530  2
 3 Kapteijn     Mart       766 AV'56           250 241                 30 0521  2
 4 Goethem      Maxim van  892 RKHAV       241 241                     30 0512  2
 5 Mairie       Matthias   780 Dynamica    200     226                 30 0456  2
 6 Arens        Firn       735 Kruiningen          233                 15 0248  1
 7 Velde        Tijs v d   890 Volharding B233                         15 0248  1
 8 Pauwels      Milan      894 Waasland    226                         15 0241  1
 9 Verhoeven    Alessandro 776 Volharding B220                         15 0235  1
10 Kieffer      Jules      782 Volharding S215                         15 0230  1
11 Bonten       Victor     893 Waasland    211                         15 0226  1
12 Levrano      Lucca di   888 Volharding B207                         15 0222  1
13 Hebbinckuys  Abi        895 Waasland    203                         15 0218  1
14 Neels        Beau       889 Volharding B197                         15 0212  1
15 Ancar        Arne       891 Volharding B194                         15 0209  1
   starts  21
 
    MB    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Damme        Julie van  903 RKHAV       220 241 250                 45 0756  3
 2 Brouwers     Fieke de   767 RKHAV           250 241                 30 0521  2
 3 Mourik       Emma van   897 DeltaSport  215 233                     30 0478  2
 4 Dorsselaer   Romy van   902 RKHAV       211 226                     30 0467  2
 5 Eyck         Sofie van  899 ATAC        250                         15 0265  1
 6 Keulenaer    Tina de    900 ACW         241                         15 0256  1
 7 Vanderbulcke Sarah      901 Waasland    233                         15 0248  1
 8 Audenaert    Kendra     898 Lokeren     226                         15 0241  1
   starts  13
 
    MC    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Waard        Annemarie  917 DeltaSport  200 241 226                 45 0712  3
 2 Sies         Leannah    921 Flakkee     211 233 220                 45 0709  3
 3 Dirkzwager   Ilse       919 DeltaSport  207 215 215                 45 0682  3
 4 Lodder       Judith     922 Flakkee     194 220 203                 45 0662  3
 5 Bruijn       Anouk de   915 RKHAV       184 211 200                 45 0640  3
 6 Thuy         Margot     913 RKHAV       182 203 197                 45 0627  3
 7 Francke      Suzie      918 DeltaSport  178 200 191                 45 0614  3
 8 Jones        Waeoby     808 Scheldesport241     250                 30 0521  2
 9 Boutens      Amber      806 Scheldesport    250 233                 30 0513  2
10 Kreek        Maaike de  807 Scheldesport215     241                 30 0486  2
11 Brouwers     Floortje   768 RKHAV           226 211                 30 0467  2
12 Slabbekoorn  Femke      906 AV'56       191     207                 30 0428  2
13 Ferket       Eva        914 RKHAV       188 207                     30 0425  2
14 Speelman     Femke      924 ATAC        250                         15 0265  1
15 Lenaerts     Lorane     923 ATAC        233                         15 0248  1
16 Coster       Elke de    907 Lokeren     226                         15 0241  1
17 Raemdonck    Elise van  920 Lokeren     220                         15 0235  1
18 Kemseke      Jodie van  910 Volharding S203                         15 0218  1
19 Torbijn      Willemijn  805 Scheldesport197                         15 0212  1
20 Akershoek    Jobine     734 Flakkee             194                 15 0209  1
21 Levecke      Luana      916 Hermes Ooste186                         15 0201  1
22 Porteman     Sam        909 ZWAT        180                         15 0195  1
   starts  42
 
    MD    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Zeeuw        Mirthe de  809 Scheldesport241 250 250                 45 0786  3
 2 Waard        Eveline de 928 DeltaSport  182 241 220                 45 0688  3
 3 Lange        Nikita de  810 Dynamica    194 233 215                 45 0687  3
 4 Daalen       Evy van    943 AV'56       184 226 211                 45 0666  3
 5 Graaf        Brigitte d 930 AV'56       211     241                 30 0482  2
 6 Dekker       Nicole     929 DeltaSport  207     233                 30 0470  2
 7 Heikoop      Iris       942 DeltaSport  203     226                 30 0459  2
 8 Wisse        Maria      811 Dynamica    176     207                 30 0413  2
 9 Dhanis       Stephanie  941 RKHAV       162     203                 30 0395  2
10 Niemantsverd Amy        785 RKHAV       163     200                 30 0393  2
11 Dieleman     Fleur      775 Schoondijk  164     197                 30 0391  2
12 Stevens      Nanouk     931 Waasland    250                         15 0265  1
13 Thyssen      Lisse      938 Volharding S233                         15 0248  1
14 Cerpentier   Femke      927 Volharding S226                         15 0241  1
15 ChiouaLekhli Moena      944 Waasland    220                         15 0235  1
16 Caeldries    Christine  946 Waasland    215                         15 0230  1
17 Loir         Celine     933 Waasland    200                         15 0215  1
18 Brusseel     Rune       773 Volharding B197                         15 0212  1
19 Fertache     Rana       945 Waasland    191                         15 0206  1
20 Beelen       Tine       781 Volharding S188                         15 0203  1
21 Burm         Antje      932 Waasland    186                         15 0201  1
22 Houtzager    Naomi      925 Zierikzee   180                         15 0195  1
23 Noppe        Leonie     940 Volharding B178                         15 0193  1
24 Lokeren      Cloe van   779 AVLO        174                         15 0189  1
25 Naudts       Anke       934 Volharding S172                         15 0187  1
26 Cornu        Yara       936 Volharding S170                         15 0185  1
27 Renders      Hannelore  935 Volharding S168                         15 0183  1
28 Verwilligen  Aline      926 Volharding S166                         15 0181  1
   starts  43
 
    MpA2  H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 954 DeltaSport  250 250 250                 45 0795  3
 2 Bruijn       Amber de   950 RKHAV       215 241 215                 45 0716  3
 3 Smits        Veerle     955 AV'56       197 233 233                 45 0708  3
 4 Hemelaar     Maaike     952 RKHAV       188 215 211                 45 0659  3
 5 Bun          Parel      814 Dynamica    191 211 203                 45 0650  3
 6 Hiel         Silke      951 RKHAV       182 203 197                 45 0627  3
 7 Putten       Shelby van 956 AV'56       233     241                 30 0504  2
 8 Pellaers     Maud       765 AV'56           226 226                 30 0482  2
 9 Coq          Louise le  957 Wielingen   203     220                 30 0453  2
10 Lelie        Fien       948 RKHAV       194 220                     30 0444  2
11 Weyenberg    Cobie      949 RKHAV       184 207                     30 0421  2
12 Mairie       Alice      812 Dynamica    186     200                 30 0416  2
13 Meese        Paulien    960 Waasland    241                         15 0256  1
14 Buys         Thalia     947 Volharding S226                         15 0241  1
15 Geldof       Jasmijn    813 Dynamica    220                         15 0235  1
16 Smet         Emma       959 Waasland    211                         15 0226  1
17 Wiskerke     Kim        744 Dynamica            207                 15 0222  1
18 Stas         Marie      958 Waasland    207                         15 0222  1
19 Maes         Anouk      953 RKHAV       200                         15 0215  1
   starts  37
 
    MpA1  H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Daalen       Tamar van  971 AV'56       226 250 241                 45 0762  3
 2 Dieleman     Romy       973 Wielingen   220 233 233                 45 0731  3
 3 Fertoute     Elaine     970 DeltaSport  215 241 226                 45 0727  3
 4 Exter        Eva den    965 RKHAV       211 215 220                 45 0691  3
 5 Goudswaard   Ilse       969 DeltaSport  191 220 215                 45 0671  3
 6 Damme        Iza van    972 Wielingen   194 211 207                 45 0657  3
 7 Houtzager    Ruchama    968 DeltaSport  250     250                 30 0530  2
 8 Acker        Emma van   966 RKHAV       203 226                     30 0459  2
 9 Stevels      Marit      815 Dynamica    200 207                     30 0437  2
10 Block        Veerel de  974 Waasland    241                         15 0256  1
11 Hoyweghe     Sara van   962 Volharding S233                         15 0248  1
12 Arens        Maureen    736 Kruiningen          211                 15 0226  1
13 Noppe        Louise     963 Volharding B207                         15 0222  1
14 Baar         Sanne      752 AV'56               203                 15 0218  1
15 Malfliet     Line       964 Volharding B197                         15 0212  1
16 Kaagman      Rosanne    777 Dynamica    188                         15 0203  1
17 Brande       Sanne v d  786 RKHAV       186                         15 0201  1
18 Steijaart    Fenna      967 RKHAV       184                         15 0199  1
   starts  33
 
    MpB   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Eetvelt      Katja van  980 RKHAV       226 233 241                 45 0745  3
 2 Coppieters   Jenna      981 RKHAV       215 241 233                 45 0734  3
 3 Haar         Dana ter   816 Dynamica        250 250                 30 0530  2
 4 Jonghe       Limme de   977 Volharding S250                         15 0265  1
 5 Verleysen    Caitlin    985 Waasland    241                         15 0256  1
 6 Rooms        Ara        986 Waasland    233                         15 0248  1
 7 Burg         Yara       755 AV'56               226                 15 0241  1
 8 Schets       Tessa      982 AV'56       220                         15 0235  1
 9 Roelandt     Ine        983 Waasland    211                         15 0226  1
10 Mullem       Laura van  978 Volharding B207                         15 0222  1
11 Emmaneel     Femke      976 Volharding S203                         15 0218  1
   starts  16
 
    MpC   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Fertoute     Lilian     993 DeltaSport  241 250 233                 45 0769  3
 2 Dikkenberg   Inke v d   999 AV'56       191 241 220                 45 0697  3
 3 Kramer       Mila       998 AV'56       188 233 215                 45 0681  3
 4 Graaf        Amy de     994 AV'56       250     250                 30 0530  2
 5 Keijmel      Myrthe     772 Scheldesport197     226                 30 0453  2
 6 Lorier       Lisanne    743 Dynamica            241                 15 0256  1
 7 Vermeulen    Nele       995 Waasland    233                         15 0248  1
 8 Herremans    Helena     992 Volharding B226                         15 0241  1
 9 Loir         Elise      997 Waasland    220                         15 0235  1
10 Thys         Sofie      987 Volharding S215                         15 0230  1
11 Maere        Julie de   990 Volharding B211                         15 0226  1
12 Bruers       Kiara      989 Volharding B207                         15 0222  1
13 Heynderickx  Hayley     991 Volharding B203                         15 0218  1
14 Tuyls        Zowie      996 Waasland    200                         15 0215  1
15 Vriesacker   Lena       988 Volharding B194                         15 0209  1
   starts  23
   totaal  786 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
03-12-2016 24e InkelcrossKruiningenAV'561231
05-12-2015 23e InkelcrossKruiningenAV'561664
06-12-2014 22e InkelcrossKruiningenAV'562119
14-12-2013 21e InkelcrossKruiningenAV'562306
28-01-2012 19e InkelcrossKruiningenAV'561862
23-10-2010 18e InkelcrossKruiningenAV'562032
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
21-10-2006 14e InkelcrossKruiningenAV'561150
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
30-10-2004 12e InkelcrossKruiningenAV'56806
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Laatste reacties:
Danny Meeus: Erwin Harmes Wint Marathon Zee..
Jan Roose: Gezocht: Gunstige Dag Voor Mar..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
3000 m Tim van den Broeke (PR 8.23.79)8.26.86  Mse
3000 m Yunis Stitan (PR)8.45.42  Mse
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.57.40  Mse
3000 m Hassan Mahamed (PR)9.05.52  JoA
3000 m Franklin van Anrooij (PR)9.08.43  Mse
3000 m Robert de Graaf (PR)9.41.69  JoB
3000 m Shirin van Anrooij (PR 9.50.09)9.54.76  MeB
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: Utrecht Marathon (2)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
Atletiek Zeeland © 2018