zondag 24 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
4e Griffioenloop
Middelburg, vrijdag 11 mei 2012 - Organisatie: Dynamica
10 km
001 Verhage Arjo     Aagtekerke       006 0:37:18    1eH
002 Hollander Rene   Meliskerke       011 0:37:24    2eH
003 Ritsema JaapJan  Dynamica         001 0:37:30    3eH
004 Koster Bart de   Middelburg       032 0:37:40    4eH
005 Versluis Joeri   Middelburg       054 0:38:01    5eH
006 Louws Kees       Middelburg       014 0:38:04    6eH
007 Kok Erik         Dynamica         042 0:39:20    7eH
008 Vinden Gert v d  Biggekerke       024 0:39:32    8eH
009 Huibregtse Danny Westkapelle      046 0:40:08    9eH
010 AdriaanseGertJan Middelburg       025 0:40:11   10eH
011 Dellebeke Ron    Souburg          019 0:40:20   11eH
012 Lange Marcel de  Middelburg       004 0:40:29   12eH
013 Vaardegem Jan va Westkapelle      002 0:40:55   13eH
014 Overweel John    Middelburg       047 0:42:01   14eH
015 Keulen Bram van  Meliskerke       017 0:42:09   15eH
016 Lous Henk        Vlissingen       049 0:42:11   16eH
017 Louwerse Remi    Dynamica         010 0:42:17   17eH
018 Aartsen Arthur v Middelburg       008 0:42:25   18eH
019 Dijkstra Seth    Middelburg       005 0:42:56   19eH
020 Staal Kees       Aagtekerke       009 0:44:05   20eH
021 Pruijsers Martin Middelburg       050 0:44:33   21eH
022 Karstanje Albert St Laurens       039 0:44:52   22eH
023 Rijke Ronald de  Middelburg       035 0:45:02   23eH
024 Pouwelse Arthur  Middelburg       051 0:45:41   24eH
025 Stroo Ronald     Middelburg       030 0:45:54   25eH
026 Groote Marc de   Middelburg       048 0:46:36   26eH
027 Geldof Ruud      Middelburg       015 0:47:58   27eH
028 Hoogenboom Bart  Zierikzee        040 0:48:12   28eH
029 Bruijne Cynthia  Middelburg       022 0:48:38    1eD
030 Tijhuis Ton      Vlissingen       053 0:49:14   29eH
031 GeschiereSuzanne St Laurens       020 0:49:39    2eD
032 Ingelse Coen     Middelburg       038 0:50:00   30eH
033 Smit Marco de    Souburg          031 0:50:25   31eH
034 Klerk Patrick de Souburg          029 0:50:26   32eH
035 Priem Arthur     Koudekerke       037 0:50:59   33eH
036 Joosse Hans      Middelburg       033 0:51:27   34eH
037 Wisse P H A      Biggekerke       172 0:51:43   35eH
038 Adriaanse Marcel Middelburg       052 0:51:54   36eH
039 Jagyrdzijn Ziko  Vlissingen       012 0:51:55   37eH
040 Vries Sander de  Middelburg       034 0:51:57   38eH
041 Kraamer Jolanda  Aagtekerke       045 0:52:07    3eD
042 Stroo Petra      Middelburg       044 0:52:49    4eD
043 Arensman Leo     Oude Tonge       027 0:53:12   39eH
044 Willemse Ina     Zoutelande       041 0:54:15    5eD
045 Kok Frank de     Middelburg       055 0:54:16   40eH
046 Veen John van    Middelburg       007 0:54:23   41eH
047 Verstraate Sjaak                  018 0:55:41   42eH
048 VermeirschenNick Philippine       043 0:56:44   43eH
049 Steur Mieke de   Middelburg       026 0:57:46    6eD
050 Kleven Lenie van Vlissingen       028 1:01:18    7eD
051 Nastaly Maryska  Vlissingen       016 1:03:11    8eD

5 km
001 Vermeulen Sven   Vlissingen       175 0:19:13    1eH
002 Visser Bart de   Serooskerke      208 0:20:12    2eH
003 Steketee Maurice Middelburg       214 0:20:43    3eH
004 Stevels Wim      Middelburg       219 0:20:54    4eH
005 RikmanspoelJudit Middelburg       233 0:21:03    1eD
006 Kalkhoven Boaz   Middelburg       192 0:21:48    5eH
007 Konings Sylvan   Middelburg       178 0:22:10    6eH
008 Konings Aswin    Middelburg       177 0:22:12    7eH
009 Jongeneel Robin  Middelburg       170 0:22:30    8eH
010 Slabbekoorn Tim  Dynamica         218 0:22:47    9eH
011 Jobse Wim        Veere            179 0:22:51   10eH
012 Belzen Suzanne v Axel             185 0:22:53    2eD
013 Belzen Adriaan v Kerkrade         207 0:22:55   11eH
014 Davidse Ko       Oostkapelle      222 0:23:20   12eH
015 Hunnik Melvin    Wissenkerke      246 0:24:04   13eH
016 HarinckAngelique Souburg          191 0:24:16    3eD
017 Lange Kees de    Middelburg       240 0:24:22   14eH
018 Belzen Kees van  Ritthem          232 0:24:31   15eH
019 Sinke Natalie    Vlissingen       247 0:24:47    4eD
020 Damme Ko van     Kwadendamme      230 0:25:06   16eH
021 Kalkhoven Ronald Middelburg       193 0:25:30   17eH
022 Verhorst Claudia Middelburg       249 0:25:55    5eD
023 Besuijen Marcel  Middelburg       176 0:26:10   18eH
024 Jansen Bram      Middelburg       180 0:26:44   19eH
025 Maas Natalie vd  Zeeland gezond   250 0:26:49    6eD
026 Bos Melanie      Middelburg       201 0:26:56    7eD
027 Jacobse Thirza   Middelburg       200 0:26:58    8eD
028 Jacobse Natasja  Middelburg       199 0:26:59    9eD
029 WyngaardenCathal Middelburg       197 0:27:02   10eD
030 Nefs Erica       Middelburg       171 0:27:04   11eD
031 Stroo Roel       Middelburg       187 0:27:11   20eH
032 PaulusseAnnemiek Souburg          189 0:27:40   12eD
033 Janson Erik      Middelburg       184 0:27:44   21eH
034 Louwerse Kees    Middelburg       238 0:27:52   22eH
035 Mecking Sylvia   Middelburg       248 0:28:14   13eD
036 Ridder Andre     Middelburg       239 0:28:18   23eH
037 Joosse Manon     Yerseke          226 0:28:37   14eD
038 Veen Jelle van   Middelburg       195 0:28:53   24eH
039 Davidse Simone   Oostkapelle      221 0:28:58   15eD
040 Dieleman Nicole  Souburg          211 0:29:36   16eD
041 Goncalves Petra  Goes             228 0:29:52   17eD
042 Westhuis Karen   Goes             206 0:29:55   18eD
043 NijssenSebastiaa Middelburg       181 0:30:04   25eH
044 Hoogerland Adrie Vlissingen       188 0:30:10   26eH
045 TeclegiorgisDani Middelburg       182 0:30:14   19eD
046 Kuiper Saskia    Middelburg       186 0:30:17   20eD
047 Versluis Nicolet Middelburg       183 0:31:04   21eD
048 Christiaanse L   Middelburg       209 0:31:09   22eD
049 Wisse Mirjam     Biggekerke       173 0:31:28   23eD
050 Eenennaam Karin  Middelburg       242 0:31:32   24eD
051 Dekker Michel    Middelburg       204 0:31:39   27eH
052 Groote Jack de   Wilhelminadorp   227 0:31:42   28eH
053 Stevels Jeltina  Middelburg       190 0:31:50   25eD
054 Harinck Tamara   Arnemuiden       212 0:32:17   26eD
055 Kloeg Remona     Vlissingen       213 0:32:19   27eD
056 Witte Joanne     Goes             223 0:32:21   28eD
057 Kodde Nathalie   sh Arendskerke   174 0:32:23   29eD
058 Walhout Jaap     Kloetinge        225 0:32:31   29eH
059 Franken Karin    Goes             229 0:32:35   30eD
060 Bongaerts Els                     235 0:33:57   31eD
061 HendrikseMaurice Middelburg       205 0:34:47   30eH
062 Heijden Miranda  Middelburg       202 0:34:52   32eD
063 Heijden Salomo v Middelburg       203 0:34:54   31eH

1,5 km
001 Lange Nikita de  Middelburg       244 0:06:34    1eD
002 Geldof Jasmijn   Middelburg       231 0:06:44    2eD
003 Stevels Marit    Middelburg       220 0:06:48    3eD
004 SlabbekoornMarit Dynamica         217 0:06:52    4eD
005 Janson Bram      Dynamica         237 0:07:12    1eH
006 Graaf Julia de   Middelburg       215 0:07:18    5eD
007 Janson Sascha    Dynamica         210 0:07:32    6eD
008 Kalkhoven Marin  Middelburg       194 0:07:38    2eH
009 Aartsen Tatum v  Middelburg       241 0:08:28    7eD
010 Kuijper Jetta de Middelburg       196 0:09:32    3eH
011 Vrijenhoek Jespe Middelburg       216 0:09:36    4eH
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
08-06-2018 10e GriffioenloopMiddelburgDynamica0
19-05-2017 9e GriffioenloopMiddelburgDynamica0
20-05-2016 8e GriffioenloopMiddelburgDynamica1089
08-05-2015 7e GriffioenloopMiddelburgDynamica1636
09-05-2014 6e GriffioenloopMiddelburgDynamica1884
10-05-2013 5e GriffioenloopMiddelburgDynamica2181
06-05-2011 3e GriffioenloopMiddelburgDynamica2070
07-05-2010 2e GriffioenloopMiddelburgDynamica1900
27-03-2009 1e GriffioenloopMiddelburgDynamica1903

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-06: NK baan Senioren Utrecht (5)
3000 m Tim van den Broeke (PR 9.05.03)9.22.97  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.57.84  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.19.94  Vse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.41  Vse
verspr Joeri van der Hooft (PR 7.27)6.96  Mse
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
10 km Arnoud Rijk (PR 38.41)38.56  Mse
10 km Arco Melissant (PR)39.29  M35
10 km Ruben Boutens (PR 38.57)40.54  Mse
10 km Theo Engel (PR 47.05)51.53  Mse
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
Atletiek Zeeland © 2018