woensdag 15 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
4e Griffioenloop
Middelburg, vrijdag 11 mei 2012 - Organisatie: Dynamica
10 km
001 Verhage Arjo     Aagtekerke       006 0:37:18    1eH
002 Hollander Rene   Meliskerke       011 0:37:24    2eH
003 Ritsema JaapJan  Dynamica         001 0:37:30    3eH
004 Koster Bart de   Middelburg       032 0:37:40    4eH
005 Versluis Joeri   Middelburg       054 0:38:01    5eH
006 Louws Kees       Middelburg       014 0:38:04    6eH
007 Kok Erik         Dynamica         042 0:39:20    7eH
008 Vinden Gert v d  Biggekerke       024 0:39:32    8eH
009 Huibregtse Danny Westkapelle      046 0:40:08    9eH
010 AdriaanseGertJan Middelburg       025 0:40:11   10eH
011 Dellebeke Ron    Souburg          019 0:40:20   11eH
012 Lange Marcel de  Middelburg       004 0:40:29   12eH
013 Vaardegem Jan va Westkapelle      002 0:40:55   13eH
014 Overweel John    Middelburg       047 0:42:01   14eH
015 Keulen Bram van  Meliskerke       017 0:42:09   15eH
016 Lous Henk        Vlissingen       049 0:42:11   16eH
017 Louwerse Remi    Dynamica         010 0:42:17   17eH
018 Aartsen Arthur v Middelburg       008 0:42:25   18eH
019 Dijkstra Seth    Middelburg       005 0:42:56   19eH
020 Staal Kees       Aagtekerke       009 0:44:05   20eH
021 Pruijsers Martin Middelburg       050 0:44:33   21eH
022 Karstanje Albert St Laurens       039 0:44:52   22eH
023 Rijke Ronald de  Middelburg       035 0:45:02   23eH
024 Pouwelse Arthur  Middelburg       051 0:45:41   24eH
025 Stroo Ronald     Middelburg       030 0:45:54   25eH
026 Groote Marc de   Middelburg       048 0:46:36   26eH
027 Geldof Ruud      Middelburg       015 0:47:58   27eH
028 Hoogenboom Bart  Zierikzee        040 0:48:12   28eH
029 Bruijne Cynthia  Middelburg       022 0:48:38    1eD
030 Tijhuis Ton      Vlissingen       053 0:49:14   29eH
031 GeschiereSuzanne St Laurens       020 0:49:39    2eD
032 Ingelse Coen     Middelburg       038 0:50:00   30eH
033 Smit Marco de    Souburg          031 0:50:25   31eH
034 Klerk Patrick de Souburg          029 0:50:26   32eH
035 Priem Arthur     Koudekerke       037 0:50:59   33eH
036 Joosse Hans      Middelburg       033 0:51:27   34eH
037 Wisse P H A      Biggekerke       172 0:51:43   35eH
038 Adriaanse Marcel Middelburg       052 0:51:54   36eH
039 Jagyrdzijn Ziko  Vlissingen       012 0:51:55   37eH
040 Vries Sander de  Middelburg       034 0:51:57   38eH
041 Kraamer Jolanda  Aagtekerke       045 0:52:07    3eD
042 Stroo Petra      Middelburg       044 0:52:49    4eD
043 Arensman Leo     Oude Tonge       027 0:53:12   39eH
044 Willemse Ina     Zoutelande       041 0:54:15    5eD
045 Kok Frank de     Middelburg       055 0:54:16   40eH
046 Veen John van    Middelburg       007 0:54:23   41eH
047 Verstraate Sjaak                  018 0:55:41   42eH
048 VermeirschenNick Philippine       043 0:56:44   43eH
049 Steur Mieke de   Middelburg       026 0:57:46    6eD
050 Kleven Lenie van Vlissingen       028 1:01:18    7eD
051 Nastaly Maryska  Vlissingen       016 1:03:11    8eD

5 km
001 Vermeulen Sven   Vlissingen       175 0:19:13    1eH
002 Visser Bart de   Serooskerke      208 0:20:12    2eH
003 Steketee Maurice Middelburg       214 0:20:43    3eH
004 Stevels Wim      Middelburg       219 0:20:54    4eH
005 RikmanspoelJudit Middelburg       233 0:21:03    1eD
006 Kalkhoven Boaz   Middelburg       192 0:21:48    5eH
007 Konings Sylvan   Middelburg       178 0:22:10    6eH
008 Konings Aswin    Middelburg       177 0:22:12    7eH
009 Jongeneel Robin  Middelburg       170 0:22:30    8eH
010 Slabbekoorn Tim  Dynamica         218 0:22:47    9eH
011 Jobse Wim        Veere            179 0:22:51   10eH
012 Belzen Suzanne v Axel             185 0:22:53    2eD
013 Belzen Adriaan v Kerkrade         207 0:22:55   11eH
014 Davidse Ko       Oostkapelle      222 0:23:20   12eH
015 Hunnik Melvin    Wissenkerke      246 0:24:04   13eH
016 HarinckAngelique Souburg          191 0:24:16    3eD
017 Lange Kees de    Middelburg       240 0:24:22   14eH
018 Belzen Kees van  Ritthem          232 0:24:31   15eH
019 Sinke Natalie    Vlissingen       247 0:24:47    4eD
020 Damme Ko van     Kwadendamme      230 0:25:06   16eH
021 Kalkhoven Ronald Middelburg       193 0:25:30   17eH
022 Verhorst Claudia Middelburg       249 0:25:55    5eD
023 Besuijen Marcel  Middelburg       176 0:26:10   18eH
024 Jansen Bram      Middelburg       180 0:26:44   19eH
025 Maas Natalie vd  Zeeland gezond   250 0:26:49    6eD
026 Bos Melanie      Middelburg       201 0:26:56    7eD
027 Jacobse Thirza   Middelburg       200 0:26:58    8eD
028 Jacobse Natasja  Middelburg       199 0:26:59    9eD
029 WyngaardenCathal Middelburg       197 0:27:02   10eD
030 Nefs Erica       Middelburg       171 0:27:04   11eD
031 Stroo Roel       Middelburg       187 0:27:11   20eH
032 PaulusseAnnemiek Souburg          189 0:27:40   12eD
033 Janson Erik      Middelburg       184 0:27:44   21eH
034 Louwerse Kees    Middelburg       238 0:27:52   22eH
035 Mecking Sylvia   Middelburg       248 0:28:14   13eD
036 Ridder Andre     Middelburg       239 0:28:18   23eH
037 Joosse Manon     Yerseke          226 0:28:37   14eD
038 Veen Jelle van   Middelburg       195 0:28:53   24eH
039 Davidse Simone   Oostkapelle      221 0:28:58   15eD
040 Dieleman Nicole  Souburg          211 0:29:36   16eD
041 Goncalves Petra  Goes             228 0:29:52   17eD
042 Westhuis Karen   Goes             206 0:29:55   18eD
043 NijssenSebastiaa Middelburg       181 0:30:04   25eH
044 Hoogerland Adrie Vlissingen       188 0:30:10   26eH
045 TeclegiorgisDani Middelburg       182 0:30:14   19eD
046 Kuiper Saskia    Middelburg       186 0:30:17   20eD
047 Versluis Nicolet Middelburg       183 0:31:04   21eD
048 Christiaanse L   Middelburg       209 0:31:09   22eD
049 Wisse Mirjam     Biggekerke       173 0:31:28   23eD
050 Eenennaam Karin  Middelburg       242 0:31:32   24eD
051 Dekker Michel    Middelburg       204 0:31:39   27eH
052 Groote Jack de   Wilhelminadorp   227 0:31:42   28eH
053 Stevels Jeltina  Middelburg       190 0:31:50   25eD
054 Harinck Tamara   Arnemuiden       212 0:32:17   26eD
055 Kloeg Remona     Vlissingen       213 0:32:19   27eD
056 Witte Joanne     Goes             223 0:32:21   28eD
057 Kodde Nathalie   sh Arendskerke   174 0:32:23   29eD
058 Walhout Jaap     Kloetinge        225 0:32:31   29eH
059 Franken Karin    Goes             229 0:32:35   30eD
060 Bongaerts Els                     235 0:33:57   31eD
061 HendrikseMaurice Middelburg       205 0:34:47   30eH
062 Heijden Miranda  Middelburg       202 0:34:52   32eD
063 Heijden Salomo v Middelburg       203 0:34:54   31eH

1,5 km
001 Lange Nikita de  Middelburg       244 0:06:34    1eD
002 Geldof Jasmijn   Middelburg       231 0:06:44    2eD
003 Stevels Marit    Middelburg       220 0:06:48    3eD
004 SlabbekoornMarit Dynamica         217 0:06:52    4eD
005 Janson Bram      Dynamica         237 0:07:12    1eH
006 Graaf Julia de   Middelburg       215 0:07:18    5eD
007 Janson Sascha    Dynamica         210 0:07:32    6eD
008 Kalkhoven Marin  Middelburg       194 0:07:38    2eH
009 Aartsen Tatum v  Middelburg       241 0:08:28    7eD
010 Kuijper Jetta de Middelburg       196 0:09:32    3eH
011 Vrijenhoek Jespe Middelburg       216 0:09:36    4eH
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
08-06-2018 10e GriffioenloopMiddelburgDynamica0
19-05-2017 9e GriffioenloopMiddelburgDynamica0
20-05-2016 8e GriffioenloopMiddelburgDynamica1089
08-05-2015 7e GriffioenloopMiddelburgDynamica1636
09-05-2014 6e GriffioenloopMiddelburgDynamica1884
10-05-2013 5e GriffioenloopMiddelburgDynamica2181
06-05-2011 3e GriffioenloopMiddelburgDynamica2070
07-05-2010 2e GriffioenloopMiddelburgDynamica1900
27-03-2009 1e GriffioenloopMiddelburgDynamica1903

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Lion Baas: Verwarring Over Wedstrijden..
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
Atletiek Zeeland © 2018