donderdag 19 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 20-04: Avondbaanwedstrijd Goes
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen (240)
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (91)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
51e Wallenloop
Goes, zaterdag 7 januari 2012 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Maarten MortelmansDuffel AC23.59Mse   18.613  3:13
2  Neal BouterseVlissingen24.27Mse   18.258  3:17
3  Willem de KorteDynamica27.06Mse   16.472  3:39
4  Erwin van DiemenParthenon27.08M35   16.452  3:39
5  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5627.09Mse   16.442  3:39
6  Peter van LimbergenAV'5627.12M35   16.412  3:39
7  Peter BalkenendeAV'5627.28M45   16.252  3:42
8  Wilco de SchipperDynamica27.54M45   16.000  3:45
9  Edwin van AlphenDynamica28.08M40   15.867  3:47
10  Marius BesuijenDynamica28.30M45   15.663  3:50
11  Tom VerlindenDuffel AC28.40M35   15.572  3:51
12  Michel BekinkAV'5628.47M35   15.509  3:52
13  Danny de LeeuwAV'5628.50Mse   15.482  3:53
14  Jacco de BroekertGoes29.02Mse   15.375  3:54
15  Jasper ZuidhofAV'5629.08Mse   15.323  3:55
16  Gert-Jan VerbruggeAV'5629.28M40   15.149  3:58
17  Dennis HeilbronDynamica29.50M40   14.963  4:01
18  Johan KarelseHeinkenszand29.56M35   14.913  4:01
19  Martin PruijsersDynamica30.02M40   14.863  4:02
20  Pieter GoudOostdijk30.28Mse   14.652  4:06
21  Rini BruggemanAV'5630.29M45   14.644  4:06
22  John NieuwenhuizeAV'5630.41Mse   14.549  4:07
23  Bob van GentHeinkenszand30.50Mse   14.478  4:09
24  Marcel de LangeDynamica30.55M40   14.439  4:09
25  Jan Joris JoossGoes31.01Mse   14.392  4:10
26  Koen Vande VeldeDuffel AC31.03M40   14.377  4:10
27  Hans VerhaagenAV'5631.20M40   14.247  4:13
28  Giel JoziasseAV'5631.22M45   14.232  4:13
29  Remco KapteijnAV'5631.27M35   14.194  4:14
30  Michel VelkersAV'5631.34M35   14.141  4:15
31  Ron DellebekeDynamica31.45M50   14.060  4:16
32  Adrie van DalenLewedorp32.04M40   13.921  4:19
33  Danny BreenAV'5632.08M45   13.892  4:19
34  Daan VisserSchore32.15Mse   13.842  4:20
35  Dennie JanssensGoes32.16Mse   13.835  4:20
36  Jan JoosseKapelle-Biezelinge32.19M45   13.813  4:21
37  Wim TempelaarDynamica32.26M55   13.764  4:22
38  Eric van RemortelAV'5632.32M55   13.721  4:22
39  Frank HouwelingGoes32.32Mse   13.721  4:22
40  Koen de VriesVlissingen32.36M50   13.693  4:23
41  Jos PutVlissingen32.57M45   13.548  4:26
42  Wim StevelsDynamica32.59M40   13.534  4:26
43  Harry ChristiaanseYerseke33.02M45   13.514  4:26
44  Marc BoschHeinkenszand33.10M35   13.459  4:27
45  Johan de VliegerDynamica33.13M50   13.439  4:28
46  Evan de SchrijverAV'5633.19Mse   13.399  4:29
47  Ramon van de GruiterGoes33.27M35   13.345  4:30
48  Paola van GilstAV'5633.31V35   13.319  4:30
49  Fons SchelfhoutLoopgroep PK33.47M55   13.214  4:32
50  Rinus PaardekooperAV'5634.20M50   13.002  4:37
51  Maurice SteketeeMiddelburg34.21Mse   12.996  4:37
52  John GuequierreDynamica34.24M60   12.977  4:37
53  Esther OttersbergAV'5634.27Vse   12.958  4:38
54  Barry BreemerGoes34.29M40   12.945  4:38
55  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk34.43M35   12.858  4:40
56  Wilco MeijeringVlissingen34.50M35   12.815  4:41
57  Peter van ElsackerEindhoven34.51Mse   12.809  4:41
58  Cor van den BergeGoes34.58M45   12.766  4:42
59  Herman AbbinkAV'5634.59M50   12.760  4:42
60  Rinus JoosseAV'5635.01M70   12.748  4:42
61  Christine BalkenendeAV'5635.04V35   12.730  4:43
62  GertJan BakkerAV'5635.05M40   12.724  4:43
63  Karel van de GruiterDynamica35.07M65   12.712  4:43
64  Jeroen GoversAV'5635.19M40   12.640  4:45
65  Ineke TempelaarDynamica35.25V50   12.604  4:46
66  Piet BeijerDynamica35.40M60   12.516  4:48
67  Gillis BosmanTHOR35.42M70   12.504  4:48
68  Rinus JoosseGoes35.45M60   12.487  4:48
69  Ruud GeldofMiddelburg35.47M50   12.475  4:49
70  Andre de KoningGoes35.51M55   12.452  4:49
71  Kees van den PolAV'5635.56M65   12.423  4:50
72  Peter NoordijkeGoes36.16M45   12.309  4:52
73  Jaap OeleKapelle-Biezelinge36.18M60   12.298  4:53
74  Arian de VisserMiddelburg36.27Mse   12.247  4:54
75  Marc BoschHeinkenszand36.37M35   12.191  4:55
76  Tarinda van der GouweSchore36.49Vse   12.125  4:57
77  Andre MinnaardKloetinge36.59M45   12.070  4:58
78  Ron OltmansLeiden37.09M45   12.016  5:00
79  Jan Willem MeeuwseKwadendamme37.19M45   11.962  5:01
80  Adri NoordijkeZierikzee37.22M70   11.946  5:01
81  Camilo van TrijpGoes37.24Mse   11.936  5:02
82  Henk SandeeKamperland37.41M65   11.846  5:04
83  Stephan Korts-Heer Hendrikskinderen37.50M50   11.799  5:05
84  Jacob GoedhartGoes38.14Mse   11.676  5:08
85  Kees van BelzenRitthem38.17M55   11.660  5:09
86  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke38.18M50   11.655  5:09
87  Rien DijkemaGoes38.31M45   11.590  5:11
88  Hugo PoortvlietDynamica38.35M65   11.570  5:11
89  Jan RooseGoes38.41M60   11.540  5:12
90  Jan van DoornAV'5639.08M55   11.407  5:16
91  Arie SchoutKloetinge39.29M60   11.306  5:18
92  Esther van SluijsAV'5639.50V35   11.207  5:21
93  Lenie van KlevenVlissingen39.56V55   11.179  5:22
94  Jan van ElsackerKapelle-Biezelinge40.42Mse   10.968  5:28
95  Marcel StuartGoes40.51M55   10.928  5:29
96  RijkschroeffKapelle-Biezelinge41.29Mse   10.761  5:35
97  Arthur StijnsOudelande41.30M60   10.757  5:35
98  Piet VerwijsGoes41.45M55   10.692  5:37
99  Peter CastelGoes41.52M45   10.662  5:38
100  Andre LindenberghGoes41.57M50   10.641  5:38
101  Marieke JoossGoes42.34Vse   10.487  5:43
102  Marleen FrancisDuffel AC42.43V50   10.450  5:44
103  Chantal Van BaelDuffel AC44.03V50   10.134  5:55
104  Anita Rijns-Heer Hendrikskinderen44.04Vse   10.130  5:55
105  Hannie CorbijnOostkapelle44.20V50   10.069  5:58
106  Paul JoossGoes45.07M60   9.894  6:04
Mannen: 94 (88.68%) => M35=12 - M40=12 - M45=16 - M50=9 - M55=8 - M60=8 - M65=4 - M70=3 - Mse=22
Vrouwen: 12 (11.32%) => V35=3 - V50=4 - V55=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand42
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand39
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.303 seconden nodig om deze lijst met 106 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-01-2018 57e WallenloopGoesAV'560
07-01-2017 56e WallenloopGoesAV'560
09-01-2016 55e WallenloopGoesAV'561473
03-01-2015 54e WallenloopGoesAV'561612
04-01-2014 53e WallenloopGoesAV'562124
05-01-2013 52e WallenloopGoesAV'561775
08-01-2011 50e WallenloopGoesAV'562640
03-01-2009 48e WallenloopGoesAV'561324
05-01-2008 47e WallenloopGoesAV'561410
06-01-2007 46e WallenloopGoesAV'561263
07-01-2006 45e WallenloopGoesAV'561028
08-01-2005 44e WallenloopGoesAV'56883
03-01-2004 43e WallenloopGoesAV'561060
03-01-2003 41e WallenloopGoesAV'56104
05-01-2002 40e WallenloopGoesAV'56154
06-01-2001 39e WallenloopGoesAV'56123
08-01-2000 38e WallenloopGoesAV'56106
02-01-1999 37e WallenloopGoesAV'5697
03-01-1998 36e WallenloopGoesAV'56139
04-01-1997 35e WallenloopGoesAV'56123
07-01-1995 34e WallenloopGoesAV'56113
08-01-1994 33e WallenloopGoesAV'56113
02-01-1993 32e WallenloopGoesAV'56135
04-01-1992 31e WallenloopGoesAV'56127
05-01-1991 30e WallenloopGoesAV'56113
06-01-1990 29e WallenloopGoesAV'56122
07-01-1989 28e WallenloopGoesAV'56138
09-01-1988 27e WallenloopGoesAV'56137
03-01-1987 26e WallenloopGoesAV'56114
04-01-1986 25e WallenloopGoesAV'56113
05-01-1985 24e WallenloopGoesAV'56175
07-01-1984 23e WallenloopGoesAV'56137
02-01-1983 22e WallenloopGoesAV'56104
09-01-1982 21e WallenloopGoesAV'56116
03-01-1981 20e WallenloopGoesAV'56122
05-01-1980 19e WallenloopGoesAV'56130
06-01-1979 18e WallenloopGoesAV'56121
07-01-1978 17e WallenloopGoesAV'56126
08-01-1977 16e WallenloopGoesAV'56124
10-01-1976 15e WallenloopGoesAV'56133
04-01-1975 14e WallenloopGoesAV'56123
05-01-1974 13e WallenloopGoesAV'56108
06-01-1973 12e WallenloopGoesAV'56139

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
10 km Tim Pleijte (PR 30.12)32.21  Mse
10 km Sander Post (PR 33.55)34.49  M35
10 km Martijn Kox (PR 38.03)38.51  M40
10 km Leo Bracke (PR 40.16)40.36  M55
10 km Renate de Reus (PR 42.43)44.41  Vse
10 EM Philip Vioen (PR)1.14.50  Mse
10 EM Berry Knibbeler (PR 1.13.48)1.20.23  M55
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Utrecht Marathon (2)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
Atletiek Zeeland © 2018