maandag 11 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Kapelsedag Loop

Kapelle-Biezelinge, vrijdag 26 augustus 2011 - Organisatie: Kapelle Promotion
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 15.31) Dynamica15.39minMse   19.169  3:085.32700
2  Ronnie Overgaauw (PR)Dynamica15.56minMse   18.828  3:115.23653
3  Huub van Noorden (PR 16.16) Goes16.26minMse   18.256  3:175.07575
4  Neal Bouterse (PR 15.28) Vlissingen16.46minMse   17.893  3:214.97525
5  Robbert Meeuwse (PR 16.36) AV'5616.55minMse   17.734  3:234.93504
6  Dave Boone (debuut) AV'5617.01minMse   17.630  3:244.90490
7  Willem de Korte (PR 16.41) Dynamica17.36minMse   17.045  3:314.73411
8  Maarten Harthoorn (PR 16.35) Kapelle-Biezelinge17.41minMse   16.965  3:324.71401
9  Wilko de Vos (debuut) AV'5617.51minMse   16.807  3:344.67380
10  Jacco de BroeckertGoes18.08minMse   16.544  3:384.60346
11  John RozenbomACSS18.20minMse   16.364  3:404.55323
12  Jan Guiljam (PR)Wemeldinge18.28minMse   16.245  3:424.51308
13  Danny de Leeuw (PR 17.58) Wolphaartsdijk18.29minMse   16.231  3:424.51306
14  John Slabbekoorn (PR 17.58) Kapelle-Biezelinge18.35minMse   16.143  3:434.48295
15  Jozias Marijs (PR 18.52) Arnemuiden18.55minMse   15.859  3:474.41260
16  Robbert Vleugel (debuut) Wemeldinge19.21minMse   15.504  3:524.31217
17  Dick Saarloos (PR 19.05) Kapelle-Biezelinge19.22minMse   15.491  3:524.30216
18  Patrick de Vos (PR 15.27) AV'5619.25minMse   15.451  3:534.29211
19  Pieter Goud (PR 19.28) Oostdijk19.38minMse   15.280  3:564.24192
20  Kees van Koeveringe (debuut) Krabbendijke19.42minMse   15.228  3:564.23186
21  Albert SchrijverKapelle-Biezelinge19.43minMse   15.216  3:574.23184
22  Arjen Hoogesteger (PR 19.49) Kapelle-Biezelinge20.04minMse   14.950  4:014.15156
23  Martin Steenhart (PR)Kapelle-Biezelinge20.36minMse   14.563  4:074.05116
24  Franklin van Anrooij (PR 15.38) AV'5620.53minMse   14.366  4:113.9998
25  Rob Oostrom (PR)Kapelle-Biezelinge21.01minMse   14.274  4:123.9790
26  Lindy van Anrooij (PR 20.13) AV'5621.02minVse   14.263  4:123.96273
27  Jan Joosse (PR 19.29) Kapelle-Biezelinge21.04minMse   14.241  4:133.9687
28  Martin van Nieulande (PR 18.35) Nieuw- en Sint Joosland21.11minMse   14.162  4:143.9380
29  Ad Zuidweg (debuut) Kapelle-Biezelinge21.13minMse   14.140  4:153.9378
30  Jack van Stel (debuut) AV'5621.28minMse   13.975  4:183.8865
31  Bjorn van Belzen (PR 21.35) Kapelle-Biezelinge21.52minMse   13.720  4:223.8146
32  Vincent Kouwen (debuut) Kapelle-Biezelinge21.54minMse   13.699  4:233.8144
33  Carina MichielsACSS21.58minVse   13.657  4:243.79193
34  John Remijnse (debuut) Kapelle-Biezelinge21.59minMse   13.647  4:243.7941
35  Tarinda van der Gouwe (debuut) Schore22.02minMse   13.616  4:243.7839
36  Gerwin Zondervan (PR 20.27) Kapelle-Biezelinge22.17minMse   13.463  4:273.7430
37  Jan Willem Meeuwse (PR 19.07) Kwadendamme22.24minMse   13.393  4:293.7226
38  Rolf HoogenberkMiddelburg22.27minMse   13.363  4:293.7124
39  Arno van den Boom (PR 20.13) Ovezande22.31minMse   13.323  4:303.7022
40  Marijke JacobsACSS22.36minVse   13.274  4:313.69146
41  Rinus Joosse (PR)AV'5622.38minMse   13.255  4:323.6819
42  William Hoondert (debuut) Heinkenszand22.44minMse   13.196  4:333.6716
43  Peter van ElsackerRotterdam22.49minMse   13.148  4:343.6514
44  Catherina NieuwenhuijseAV'5622.54minMse   13.100  4:353.6412
45  Martine BollensACSS23.03minVse   13.015  4:373.62117
46  Vera de Winter (PR)Kapelle-Biezelinge23.11minVse   12.940  4:383.59110
47  John van Anrooij (PR)AV'5623.20minMse   12.857  4:403.575
48  Chris Koppejan (PR)s-Gravenpolder23.21minMse   12.848  4:403.574
49  Pier Lindenbergh (debuut) Goes23.23minMse   12.830  4:413.564
50  Tonny Drijdijk (PR 23.15) Hoedekenskerke23.27minMse   12.793  4:413.553
51  Christl Roozendaal (PR)Kapelle-Biezelinge23.32minVse   12.748  4:423.5490
52  Stefan NonnekesKapelle-Biezelinge23.48minMse   12.605  4:463.501
53  Mia Eversdijk (PR 23.53) AV'5624.12minVse   12.397  4:503.4458
54  Tijn Lindenbergh (debuut) AV'5624.14minMse   12.380  4:513.44-
55  Mark Weijer (PR 23.44) Kapelle-Biezelinge24.19minMse   12.337  4:523.43-
56  Job Hoogesteger (debuut) Kapelle-Biezelinge24.23minMse   12.303  4:533.42-
57  Teun Lindenbergh (debuut) Goes24.26minMse   12.278  4:533.41-
58  Jan Dalebout (PR 23.50) Kapelle-Biezelinge24.28minMse   12.262  4:543.41-
59  Sandra van der Valk (PR)Oostdijk24.35minVse   12.203  4:553.3943
60  Corine Maas (debuut) s-Gravenpolder24.37minVse   12.187  4:553.3941
61  Michela van Stel (PR)AV'5625.11minVse   11.913  5:023.3123
62  André van KeerACSS25.12minMse   11.905  5:023.31-
63  Jasper Lindenbergh (debuut) Goes25.35minMse   11.726  5:073.26-
64  Lieve SpiessensACSS25.41minVse   11.681  5:083.2412
65  Henk Boudewijn (PR 25.03) Kapelle-Biezelinge25.52minMse   11.598  5:103.22-
66  Hulbert PletjouwKapelle-Biezelinge25.53minMse   11.590  5:113.22-
67  Karin Lukaart (PR)Kapelle-Biezelinge25.56minVse   11.568  5:113.217
68  Rob Koster (debuut) Kapelle-Biezelinge25.58minMse   11.553  5:123.21-
69  Rien Quist (PR)Kapelle-Biezelinge26.02minMse   11.524  5:123.20-
70  Christianne JanseDynamica26.09minVse   11.472  5:143.194
71  Claudia van DoornKapelle-Biezelinge26.26minVse   11.349  5:173.152
72  Ingrid van Zweden (debuut) Kapelle-Biezelinge26.35minVse   11.285  5:193.131
73  Dirk van Zweden (PR 21.49) Kapelle-Biezelinge26.36minMse   11.278  5:193.13-
74  Jan van Elsacker (PR 24.06) Kapelle-Biezelinge27.11minMse   11.036  5:263.07-
75  Jeffrey Lokerses-Gravenpolder27.28minMse   10.922  5:303.03-
76  Theo KootstraACSS28.37minMse   10.483  5:432.91-
77  Jan van der Weide (PR 27.31) Kapelle-Biezelinge29.09minMse   10.292  5:502.86-
78  Bram Tissink (PR 27.07) Kapelle-Biezelinge29.09minMse   10.292  5:502.86-
79  Machiel Sinke (PR)Krabbendijke31.12minMse   9.615  6:142.67-
80  Gerda de Jonge (debuut) Middelburg31.55minVse   9.399  6:232.61-
81  Henriette DesmedtACSS32.06minVse   9.346  6:252.60-
82  Jannie de Bel (PR 30.35) Yerseke32.46minVse   9.156  6:332.54-
83  Truike Habraken (debuut) Kapelle-Biezelinge34.41minVse   8.650  6:562.40-
84  Heleen KlijnKapelle-Biezelinge34.48minVse   8.621  6:582.39-
85  Anne OostvogelsACSS34.50minVse   8.612  6:582.39-
86  Kees ZuyderveltHoogerheide34.59minMse   8.576  7:002.38-
Mannen: 65 (75.58%) => Mse=65
Vrouwen: 21 (24.42%) => Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

5 km

2019Tim van den Broeke14:52Patrick de Vos15:30Martijn de Kok16:28Mirthe Overkamp19:25138
2018Neal Bouterse15:39Patrick de Vos15:40Franklin van Anrooij15:41Paola van Gilst19:27103
2017Erwin Harmes15:31Patrick de Vos15:52Jan-Willem Roelse17:16Anjolie Engels18:30108
2016Mats Lunders15:10Martijn de Kok16:01Robbert Meeuwse16:36Martje Dixhoorn21:3894
2015Erwin Harmes15:37Robbert Meeuwse16:41Patrick de Vos16:59Shirin van Anrooij19:51109
2014Floris Willeboordse16:02Maarten Harthoorn16:35Ruud Hoosemans16:48Baukje Doedee20:55116
2013Martijn de Kok15:41Floris Willeboordse16:00Huub van Noorden16:16Monique Verschuure19:15130
2012Neal Bouterse15:52Huub van Noorden16:43Laurent van Nieuwenhuijze17:14Monique Verschuure20:1694
2011Erwin Harmes15:39Ronnie Overgaauw15:56Huub van Noorden16:26Lindy van Anrooij21:0286
2010Huub van Noorden17:25Maarten Harthoorn17:38Marius Besuijen18:04Nadine de Wilde22:1259

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.592 seconden nodig om deze lijst met 86 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
marath Floris Willeboordse (PR)2.30.01  Mse
marath Jorim de Boks (PR 2.54.08)2.55.42  Mse
marath Jesse Beijer (PR)2.59.35  Mse
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.47.58  M55
marath Suzanne van Elsacker (PR)3.54.18  Vse
marath Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)3.58.06  Mse
marath Wim Dingemanse (PR 3.06.11)4.10.28  M55
03-11: Marathon Nice (1)
marath Rudie Hogervorst (PR 3.41.38)3.50.19  M50
03-11: Marathon Porto (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.45.23  M55
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
Atletiek Zeeland © 2019