donderdag 19 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
19e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 28 januari 2012 - Organisatie: AV'56
Heren Se        9030m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kok          Martijn de 82 104 Dynamica     29:16
002 Maldegem     Andre van  80 189 Dynamica     30:52
003 Tissink      Martijn    85 236 Atilla       31:16
004 Wolfert      Eric       90 108 Flakkee      32:23
005 Nieuwenhuyze Laurent v  85 238 AV'56        33:04
006 Smit         Chris de   79 103 RKHAV        33:30
007 Boertien     Sebastiaan 78 239 Haag Atletie 33:59
008 Vos          Robin de   91 101 AV'56        35:30
009 Danschutter  Coen de    90 107 DeltaSport   37:20
 
Heren 35        9030m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Thuy         Benny      68 111 RKHAV        32:19
002 Goossen      Erik       71 207 Scheldesport 32:34
003 Alphen       Edwin van  71 117 Dynamica     32:52
004 Jaeger       Edwin de   72 113 RKHAV        33:22
005 Pruijsers    Martin     68 118 Dynamica     33:39
006 Wieland      Niek          161 Wielingen    33:46
007 Witte        Andres de  76 114 Scheldesport 33:56
008 Ridder       Cor de     70 116 Dynamica     34:04
009 Hoepen       Steven van    241 avVN Vliss   37:07
010 Meulmeester  Manfred    69 165 Dynamica     38:05
 
Heren 45        9030m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Luteyn       Sjaak      57 156 Lgr PK Oostb 31:13
002 Cappon       Eric       66 147 Wielingen    31:32
003 Balkenende   Peter      66 174 AV'56        31:58
004 Leng         Edward de  62 123 Dynamica     32:42
005 Mourik       Piet van   63 126 DeltaSport   33:07
006 Wisse        Pieter     66 125 Dynamica     33:51
007 Keeken       Rick van   66 120 AV'56        33:53
008 Broeke       Rian van d 61 173 Dynamica     34:51
009 Lous         Henk       58 224 Dynamica     35:32
010 Dellebeke    Ron        58 124 Dynamica     36:37
 
Heren 55        7325m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Wouters      Wim        54 348 AV'56        28:50
002 Jonge        Wim de     49 300 AV'56        29:20
003 Vermeulen    Charles    49 323 AVVN Kapelle 29:41
004 Remortel     Eric van   56 344 AV'56        30:49
005 Guequerre    John       51 339 Dynamica     30:56
006 Roose        Wim           350 Goes         31:06
007 Crucq        Andre      52 303 Dynamica     31:09
008 Vermeulen    Hans       49 311 AV'56        31:46
009 Frederiks    Ruud       52 353 avVn 'sHHere 32:01
010 Kramer       Acronius   52 315 AV'56        32:03
011 Oele         Jaap          347 ACSS Goes    33:34
012 Beier        Piet       48 304 Dynamica     34:44
013 Roose        Jan           349 Goes         37:49
014 Spaans       Gerrit        351 Goes         41:11
 
Heren 65        7325m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Joosse       Rinus      39 307 AV'56        33:17
002 Poortvliet   Hugo       44 309 Dynamica     36:46
003 Kortleve     Kees       33 313 AV'56        38:09
 
Heren KC        2905m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Korte        Willem de  92 960 Dynamica     09:46
002 Eijzeren     Harmen van 91 961 Dynamica     09:48
003 Zuidhof      Jasper     90 900 AV'56        10:21
004 Roelse       Jan Willem 92 917 Dynamica     10:23
005 Adriaanse    Gertjan    88 923 Dynamica     10:47
006 Harinck      Gino       96 918 Dynamica     10:49
007 Jones        Lyam       95 922 Scheldesport 11:08
008 Waard        John de    86 982 Kapelle      12:39
009 Brink        Dorus v d  95 942 Scheldesport 13:45
 
Heren KCm       2905m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Heikoop      Sebastiaan 69 909 DeltaSport   10:19
002 Overbeeke    Ab van     70 965 Scheldesport 10:25
003 Janse        Micha      74 937 Dynamica     10:41
004 Geluk        Jos        58 931 DeltaSport   10:57
005 Leeftink     Henk       64 908 Dynamica     11:06
006 Zeeuw        Alwin de   7  920 Scheldesport 11:10
007 Platteeuw    Albert de  65 919 Scheldesport 11:12
008 Graaf        Martin de  70 954 Wemeldinge   11:18
009 Veen         Jaap v d   67 905 Scheldesport 11:27
010 Lauwers      Peter      65 943 RKHAV        11:45
011 Zaman        Jacques    61 904 Scheldesport 11:47
012 Murre        Walter     67 906 Scheldesport 11:49
013 Block        Stefan de  7  901 RKHAV        11:51
014 Pluijlaar    Joost      63 924 Dynamica     12:42
015 Konings      Aswin      66 907 Dynamica     12:56
 
Dames se        5620m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Vermue       Esther     88 066 R Atl Zld    21:17
002 Berge-Hey    Laurey v d 89 054 Flakkee      21:26
003 Voorthuijzen Liesbeth   83 295 Haag Atletie 21:33
004 Platteeuw    Esther     92 064 Scheldesport 22:00
005 Lous         Isabel     92 296 Dynamica     22:52
006 Sonke        Ilona         067 AV'56        25:25
 
Dames 35        5620m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Gilst        Paola van  73 090 AV'56        24:08
002 Sluijs       Esther van 74 297 AV'56        28:02
 
Dames 45        5620m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Balkenende   Christine  65 060 AV'56        24:54
002 Tempelaar    Ineke      57 062 Dynamica     25:13
003 Kleven       Lenie van  53 059 VN Vlissinge 29:44
 
Dames KC        1945m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Luteyn       Bianca        934 Wielingen    07:41
 
Dames kcm       1945m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Nijs         Margot de  63 912 RKHAV        08:30
002 Stel         Michela v     967 AV'56        09:54
003 Hey          Jolanda    63 913 Flakkee      13:37
 
Jongens A  93/94  5620m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Vogel        Jurriaan   93 042 Dynamica     19:04
002 Wisse        Pieter     93 041 Dynamica     19:29
 
Jongens B  95/96  3910m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Broek        Tim van de 95 011 Dynamica     12:30
002 Balkenende   Luuk       95 002 AV'56        12:56
003 Vos          Patrick de 96 001 AV'56        13:47
004 Lelie        Michel     96 012 RKHAV        14:00
005 Pluijlaar    Dion       95 610 Dynamica     14:04
006 Leeftink     Wouter     96 008 Dynamica     14:22
007 Vos          Sven de    96 005 DeltaSport   15:13
008 Ruff         Liam       96 004 DeltaSport   15:16
009 Geluk        Tijs       96 003 DeltaSport   15:37
010 Janse        Ruben      96 010 Dynamica     15:59
011 Timmermans   Tristan    01 013 Yerseke      18:12
 
Jongens C  97/98  2905m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kreek        Kris de    97 466 Scheldesport 10:31
002 Anrooy       Franklin v 97 613 AV'56        10:44
003 Verstraate   Wouter     97 643 Dynamica     10:55
004 Thuy         Dennis     97 465 RKHAV        11:31
005 Slabbekoorn  Tim        98 635 Dynamica     11:42
006 Houtzager    Matthias   98 469 DeltaSport   11:53
007 Huigh        Floris     98 464 Wielingen    12:02
008 Balkenende   Bart       98 463 AV'56        12:09
009 Heikoop      Jasper     98 468 DeltaSport   13:58
010 Berger       Jurriaan   98 467 DeltaSport   14:27
 
Jongens D  99/00  1945m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Verhage      Joram      99 654 Dynamica     07:12
002 Harinck      Sergio     99 577 Dynamica     07:27
003 Ridder       Rens de    99 576 Dynamica     07:39
004 Veen         Robin v d  00 447 Scheldesport 07:49
005 Dierkx       Mike       99 595 Scheldesport 07:55
006 Damme        Teun van   00 653 Wielingen    07:58
007 Tolhoek      Ezra       99 614 DeltaSport   08:04
008 Lavooy       Stijn         887 AV'56        08:10
009 Petiet       Noe        16 889 AV'56        08:25
010 Heemst       Jop van    99 450 Flakkee      08:28
011 Minderhoud   Lukas      99 580 Dynamica     08:48
012 Boogaart     Bart       00 575 Dynamica     08:59
013 Heijmans     Nick       00 444 RKHAV        09:01
014 Janse        Dennis     00 578 Dynamica     09:06
015 Konings      Sylvan     00 579 Dynamica     09:22
016 Roelands     Jesse      00 448 RKHAV        09:50
 
Jongens PA2 01     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Leng         Paavo de   01 588 Dynamica     03:36
002 Brouwers     Mart       01 433 RKHAV        04:02
003 Schillings   Felix      01 590 Dynamica     04:05
004 Houwelingen  Paul van   01 589 Dynamica     04:07
005 Sandee       Mido       02 637 AV'56        04:19
006 Roos         Matthijs   01 435 Flakkee      04:32
007 Landa        Tycho      01 645 AV'56        04:34
008 Wilke        Max           892 Veere        04:57
009 Pamelen      Jochem van 01 432 RKHAV        05:35
 
Jongens PA1 02     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kapteijn     Stef       02 419 AV'56        03:34
002 Graaf        Robert de  02 627 AV'56        03:40
003 Schets       Wouter     02 417 AV'56        03:50
004 Nooijer      Lucien de  02 584 Dynamica     04:09
005 Roos         Matthijs   02 418 AV'56        04:11
006 Herwegh      Senne      02 422 RKHAV        04:16
007 Jansen       Thijs      02 660 AV'56        04:23
008 Govers       Matthijs   02 420 AV'56        04:36
009 Boot         Nathan     02 423 DeltaSport   04:49
010 Luka         Joos          899 Dynamica     04:52
011 Rechter      Stijn de   02 421 RKHAV        05:27
 
Jongens PB  03     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Os           Martijn va 03 411 RKHAV        04:43
002 Kramer       Sven       03 409 AV'56        04:45
003 Westen       Luc van    03 410 AV'56        05:06
 
Jongens PC  04     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Roos         Xander     04 401 Flakkee      04:26
002 Houweling    Tom van       890 Dynamica     04:30
003 Dikkenberg   Jesse v d  04 656 AV'56        04:32
004 Herwegh      Karsten    04 400 RKHAV        04:35
005 Kapteijn     Mart       05 657 AV'56        04:53
006 Gilst        Sem        04 685 AV'56        05:08
007 Geijs        Bas        04 687 AV'56        05:22
008 Otte         Jordi         888 AV'56        05:47
 
Meisjes A   93/94 2905m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Visser       Marijke de 93 630 Dynamica     11:04
002 Velde        Annemiek v 93 572 DeltaSport   11:34
003 Verhage      Christa    93 618 Dynamica     12:05
 
Meisjes B   95/96 1945m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Freijzer     Elke       95 617 RKHAV        08:40
002 Mourik       Emma van   96 566 DeltaSport   09:03
 
Meisjes C   97/98 1945m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Baas         Kristin    97 562 DeltaSport   07:36
002 Maele        Jessie v d 98 558 RKHAV        07:52
003 Brouwer      Fieke de   97 557 RKHAV        08:01
004 Damme        Julie van  97 556 RKHAV        08:14
005 Slabbekoorn  Femke      98 552 AV'56        08:18
006 Dorsselaar   Romy van   97 553 RKHAV        08:55
007 Bruijn       Manon de   98 646 RKHAV        08:57
008 Bruin        Nathalie d 97 555 RKHAV        09:27
 
Meisjes D   99/00 1485m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Jones        Waeoby     99 531 Scheldesport 05:25
002 Kreek        Maaike de  99 532 Scheldesport 05:28
003 Boutens      Amber      99 534 Scheldesport 05:32
004 Zeeuw        Mirthe de  00 594 Scheldesport 05:46
005 Dirkzwager   Ilse       99 535 DeltaSport   06:08
006 Sies         Leannah    99 608 Flakkee      06:11
007 Dekker       Nicole     00 537 DeltaSport   06:14
008 Brouwers     Floortje   99 530 RKHAV        06:30
009 Bruijn       Anouk de   99 632 RKHAV        06:44
010 Thuy         Margot     99 529 RKHAV        06:47
011 Graaf        Brigitte d 00 626 AV'56        06:49
012 Bolle        Esther     00 662 AV'56        07:02
 
Meisjes PA2 01     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Daalen       Evy van    01 514 AV'56        03:55
002 Heikoop      Iris       01 516 DeltaSport   03:57
003 Kaagman      Caecilia   01 586 Dynamica     04:09
004 Lange        Nikita de  01 587 Dynamica     04:21
005 Janssen      Nina       01 515 RKHAV        05:03
 
Meisjes PA1 02     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Anrooy       Shirin van 02 496 AV'56        03:51
002 Klinken      Anique van 02 507 DeltaSport   03:59
003 Putten       Shelby van 02 641 AV'56        04:16
004 Lelie        Fien       02 505 RKHAV        04:32
005 Bruijn       Amber de   02 605 RKHAV        04:36
006 Bun          Parel      02 585 Dynamica     04:39
007 Smits        Veerle     02 495 AV'56        04:41
008 Tolhoek      Yara       02 648 DeltaSport   04:43
009 Maes         Anouk      02 499 RKHAV        04:45
010 Broekhoven   Tess van   02 582 Dynamica     04:47
011 Hemelaar     Maaike     02 506 RKHAV        04:50
012 Geldof       Jasmijn    02 583 Dynamica     04:58
013 Weyenberg    Cobie      02 502 RKHAV        05:24
014 Schollema    Beau       02 503 RKHAV        05:33
 
Meisjes PB  03     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 487 DeltaSport   04:07
002 Daalen       Tamar van  03 482 AV'56        04:23
003 Fertoute     Elaine     03 483 DeltaSport   04:28
004 Damme        Iza van    03 642 Wielingen    04:39
005 Slabbekoorn  Marit      03 639 Dynamica     04:41
006 Kaagman      Rosanne    03 609 Dynamica     04:48
007 Goudzwaard   Ilse       03 486 DeltaSport   04:55
 
Meisjes PC  04     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Rechter      Iris de    04 476 RKHAV        04:29
002 Schets       Tessa      04 474 AV'56        04:36
003 Coppieters   Jenna      04 477 RKHAV        04:51
004 Eetvelt      Katja van  04 636 RKHAV        04:59
005 Janse        Cato       04 672 Dynamica     05:02
006 Fertoute     Lilian     05 475 DeltaSport   05:04
 
Heren tr        
    naam                   geb stn club         tijd
001 Schaap       Rob        57 244 Vlissingen   36:01
002 Goud         Pieter     79 237 Oostdijk     36:20
003 Vermeulen    Sven          254 Vlissingen   36:48
004 Timmermans   Vital         253 Yerseke      37:05
005 Kortleve     Theo       58 252 LGD Dordt    39:15
006 Meeuwse      JanWillem  62 245 Kwadendamme  40:49
007 Berge        Cor v d    63 128 Goes         41:00
008 Castel       Peter         243 Goes         49:52
 
Dames tr        
    naam                   geb stn club         tijd
geen deelnemers
 
     finishers: ,220
  HSe          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Wolfert      Eric       108 Flakkee     120 126 120 115 133         75 0689  5
 2 Kok          Martijn de 104 Dynamica    150     141 141 150         60 0642  4
 3 Vos          Robin de   101 AV'56       111 120     111 115         60 0517  4
 4 Smit         Chris de   103 RKHAV       103 111 115     120         60 0509  4
 5 Danschutter  Coen de    107 DeltaSport  097     111 100 111         60 0479  4
 6 Brouwer      Jop de     160 RKHAV           150     126             30 0306  2
 7 Schrier      David      105 Dynamica    141 133                     30 0304  2
 8 Harmes       Erwin      106 Dynamica            133 133             30 0296  2
 9 Maldegem     Andre van  189 Dynamica                120 141         30 0291  2
10 Meeuwse      Robbert    100 AV'56       115     126                 30 0271  2
11 Leeuw        Danny de   141 AV'56       107         107             30 0244  2
12 Bouterse     Neal       175 Dynamica            150                 15 0165  1
13 Pleijte      Tim        190 Dynamica                150             15 0165  1
14 Adan         Erwin      158 Dynamica        141                     15 0156  1
15 Exter        Niek de    143 Scheldesport133                         15 0148  1
16 Pagter       Kevin de   138 Dynamica    100 001 001                 45 0147  3
17 Hoosemans    Ruud       142 Dynamica    126                         15 0141  1
18 Nieuwenhuyze Laurent v  238 AV'56                       126         15 0141  1
19 Bouman       David      159 Flakkee         115                     15 0130  1
20 Kramer       Hannuel    206 Dynamica                103             15 0118  1

   starts  44

 
   H35          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Thuy         Benny      111 RKHAV       150 150 150 115 150         75 0790  5
 2 Jaeger       Edwin de   113 RKHAV       141 141 141 107 126         75 0731  5
 3 Alphen       Edwin van  117 Dynamica    133 133 133 111 133         75 0718  5
 4 Witte        Andres de  114 Scheldesport111 126 126 103 111         75 0652  5
 5 Wieland      Niek       161 Wielingen   107 111 120 097 115         75 0625  5
 6 Pruijsers    Martin     118 Dynamica    120 120     100 120         60 0520  4
 7 Ridder       Cor de     116 Dynamica    103         094 107         45 0349  3
 8 Goossen      Erik       207 Scheldesport            133 141         30 0304  2
 9 Vervaet      Patrick    112 RKHAV       126     115                 30 0271  2
10 Slits        Peter      166 Wielingen       115 111                 30 0256  2
11 Meulmeester  Manfred    165 Dynamica        001 107     100         45 0253  3
12 Melissant    Andre      205 Flakkee                 150             15 0165  1
13 Beije        Arjan      217 DeltaSport              141             15 0156  1
14 Ravia        John       181 DeltaSport              126             15 0141  1
15 Verkaart     Bart       203 DeltaSport              120             15 0135  1
16 Ottjes       Marco      152 Scheldesport115                         15 0130  1
17 Hoepen       Steven van 241 avVN Vliss                  103         15 0118  1
18 Bakker       Gert-Jan   148 AV'56       100                         15 0115  1
19 Kapteijn     Remco      187 AV'56                   091             15 0106  1
20 Joziasse     Chiel      188 AV'56                   088             15 0103  1
21 Schroevers   Jacco      225 Dynamica                086             15 0101  1
22 Kommer       John       182 DeltaSport              084             15 0099  1

   starts  52

 
   H45          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Cappon       Eric       147 Wielingen   150 141 150 133 141         75 0790  5
 2 Mourik       Piet van   126 DeltaSport  126 133 111 120 120         75 0685  5
 3 Luteyn       Sjaak      156 Lgr PK Oostb    150 141 150 150         60 0651  4
 4 Wisse        Pieter     125 Dynamica    111 120 107 103 115         75 0631  5
 5 Dellebeke    Ron        124 Dynamica    107 115 103 082 100         75 0582  5
 6 Leng         Edward de  123 Dynamica    133     126 126 126         60 0571  4
 7 Balkenende   Peter      174 AV'56               120 141 133         45 0439  3
 8 Staal        Archie     137 DeltaSport  120 126     115             45 0406  3
 9 Keeken       Rick van   120 AV'56       115         111 111         45 0382  3
10 Broeke       Rian van d 173 Dynamica            115 107 107         45 0374  3
11 Bos          Michel v d 127 DeltaSport  141     133                 30 0304  2
12 Lous         Henk       224 Dynamica                100 103         30 0233  2
13 Brouwer      Sjaak      191 Dynamica                097             15 0112  1
14 Besuijen     Marius     214 Dynamica                094             15 0109  1
15 Vader        Peter      186 DeltaSport              091             15 0106  1
16 Munnik       Leon de    201 DeltaSport              088             15 0103  1
17 Reijntjes    Ludolf     200 DeltaSport              086             15 0101  1
18 Vlieger      Johan de   178 Dynamica                084             15 0099  1
19 Ravia        Rudi       183 DeltaSport              080             15 0095  1
20 Beelen       Huub       230 AV'56                   078             15 0093  1
21 Dalebout     Leo        227 Dynamica                076             15 0091  1
22 Smits        Jack       219 Dynamica                074             15 0089  1
23 Kotvis       Bram       179 DeltaSport              072             15 0087  1
24 Bavel        Adrie van  204 DeltaSport              070             15 0085  1

   starts  56

 
   H55          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Jonge        Wim de     300 AV'56       141     141 120 141         60 0603  4
 2 Vermeulen    Charles    323 AVVN Kapelle    141 133 133 133         60 0600  4
 3 Crucq        Andre      303 Dynamica    133     126 111 111         60 0541  4
 4 Tempelaar    Wim        302 Dynamica    150 150 150 001 001         75 0522  5
 5 Vermeulen    Hans       311 AV'56       120     115 107 107         60 0509  4
 6 Beier        Piet       304 Dynamica    115     103 103 094         60 0475  4
 7 Meijde       Andre v d  305 Flakkee     111 120 111                 45 0387  3
 8 Botman       Kobus      317 Dynamica        126 107 100             45 0378  3
 9 Remortel     Eric van   344 AV'56                   126 126         30 0282  2
10 Guequerre    John       339 Dynamica                115 120         30 0265  2
11 Kramer       Acronius   315 AV'56       126             100         30 0256  2
12 Zuidweg      Jan        229 Flakkee                 150             15 0165  1
13 Wouters      Wim        348 AV'56                       150         15 0165  1
14 Dijk         Arie van   343 Flakkee                 141             15 0156  1
15 Linde        Jan v d    316 Wielingen       133                     15 0148  1
16 Frederiks    Ruud       326 avVN Koudeke        120                 15 0135  1
17 Schuur       Rik van    318 Wielingen       115                     15 0130  1
18 Roose        Wim        350 Goes                        115         15 0130  1
19 Mulken       Jules van  319 Wielingen       111                     15 0126  1
20 Sprinkhuizen Joost      314 AV'56       107                         15 0122  1
21 Frederiks    Ruud       353 avVn 'sHHere                103         15 0118  1
22 Landegent    PietJan    328 DeltaSport              097             15 0112  1
23 Oele         Jaap       347 ACSS Goes                   097         15 0112  1
24 Roose        Jan        349 Goes                        091         15 0106  1

   starts  50

 
   H65          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Zoontjes     Theo       308 Dynamica    150 150 150 150             60 0660  4
 2 Joosse       Rinus      307 AV'56       133     141 141 150         60 0625  4
 3 Poortvliet   Hugo       309 Dynamica    115 141         141         45 0442  3
 4 Gruiter      Karel v d  310 Dynamica    120     133 133             45 0431  3
 5 Pol          Kees v d   306 AV'56       126     126 001             45 0298  3
 6 Lasseur      Joop       312 DeltaSport  141         120             30 0291  2
 7 Kortleve     Kees       313 AV'56       111             133         30 0274  2
 8 Noordijke    Adri       327 avVN Zierikz        115 115             30 0260  2
 9 Putten       Carel van  338 DeltaSport              126             15 0141  1
10 Verbeek      Piet       325 AV'56               120                 15 0135  1

   starts  25

 
   HKC          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Zuidhof      Jasper     900 AV'56       141 141 150 133 133         75 0773  5
 2 Adriaanse    Gertjan    923 Dynamica    133 120 126 126 120         75 0700  5
 3 Harinck      Gino       918 Dynamica    126 126 120 120 115         75 0682  5
 4 Jones        Lyam       922 Scheldesport120 115 115 115 111         75 0651  5
 5 Roelse       Jan Willem 917 Dynamica    150 133 133     126         60 0602  4
 6 Ruiter       Stijn      921 Scheldesport103 100 111 111             60 0485  4
 7 Luteyn       Arjen      927 Wielingen   100 097 103 107             60 0467  4
 8 Suy          Joris      903 Scheldesport107 111     103             45 0366  3
 9 Brink        Dorus v d  942 Scheldesport    107 107     107         45 0366  3
10 Korte        Willem de  960 Dynamica                150 150         30 0330  2
11 Verhulst     Pieter     944 Dynamica        150 141                 30 0321  2
12 Eijzeren     Harmen van 961 Dynamica                141 141         30 0312  2
13 Hiel         Gert-Jan   914 RKHAV       111 103                     30 0244  2
14 Thijs        Jasper     915 RKHAV       115                         15 0130  1
15 Schanck      George     950 Wielingen       094                     15 0109  1
16 Bouterse     Sebastiaan 953 Scheldesport        001                 15 0016  1

   starts  49

 
   HKCm         H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Heikoop      Sebastiaan 909 DeltaSport  150 150 150 150 150         75 0825  5
 2 Janse        Micha      937 Dynamica    141 133 141 141 133         75 0764  5
 3 Geluk        Jos        931 DeltaSport  133 126 133 115 126         75 0708  5
 4 Leeftink     Henk       908 Dynamica    126 120 120 126 120         75 0687  5
 5 Zeeuw        Alwin de   920 Scheldesport120 115 126 120 115         75 0671  5
 6 Platteeuw    Albert de  919 Scheldesport115 111 111 107 111         75 0630  5
 7 Veen         Jaap v d   905 Scheldesport111 107 115 111 107         75 0626  5
 8 Zaman        Jacques    904 Scheldesport107 097 097 103 100         75 0579  5
 9 Block        Stefan de  901 RKHAV       103 100 103 100 094         75 0575  5
10 Konings      Aswin      907 Dynamica    091 084 088 094 088         75 0520  5
11 Lauwers      Peter      943 RKHAV           103 107 097 103         60 0470  4
12 Murre        Walter     906 Scheldesport100 088 100     097         60 0445  4
13 Pluijlaar    Joost      924 Dynamica    097 091 094     091         60 0433  4
14 Louter       Willem     902 RKHAV       094 086 091                 45 0316  3
15 Overbeeke    Ab van     965 Scheldesport            133 141         30 0304  2
16 Rabout       Theo       947 Wielingen       141                     15 0156  1
17 Waes         Peter van  939 Wielingen       094                     15 0109  1
18 Feijter      Co de      958 DeltaSport              091             15 0106  1
19 Coq          Ronny le   952 Wielingen       082                     15 0097  1
20 Flikweert    Jan Piet   938 Wielingen       080                     15 0095  1

   starts  72

 
   Dse          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Berge-Hey    Laurey v d 054 Flakkee     141 150 150 141 141         75 0798  5
 2 Vlieger      Anne de    051 AV'56       126 141 133 133             60 0593  4
 3 Vermue       Esther     066 R Atl Zld   150         150 150         45 0495  3
 4 Platteeuw    Esther     064 Scheldesport133     141     133         45 0452  3
 5 Sonke        Ilona      067 AV'56       115     120     120         45 0400  3
 6 Ridder       Joanne de  063 Dynamica    111 126 115                 45 0397  3
 7 Joosten      Anne       053 RKHAV       120 133                     30 0283  2
 8 Aper         Aniek      052 RKHAV               126                 15 0141  1
 9 Verwijs      Ilse       080 DeltaSport              126             15 0141  1
10 Lous         Isabel     296 Dynamica                    126         15 0141  1
11 Beijer       Femke      077 DeltaSport              120             15 0135  1

   starts  27

 
   D35          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Goole        Saskia     056 AV'56       133     150                 30 0313  2
 2 Gilst        Paola van  090 AV'56                   133 150         30 0313  2
 3 Kok          Marianne d 058 Dynamica    150                         15 0165  1
 4 Versluijs    Frederique 072 Wielingen       150                     15 0165  1
 5 Ton          Leonie     079 DeltaSport              150             15 0165  1
 6 Allefs       Monique    068 RKHAV       141                         15 0156  1
 7 Linde        Annet v d  094 AV'56                   141             15 0156  1
 8 Thuy         Marjan     057 RKHAV       126                         15 0141  1
 9 Voorham      Krista     092 DeltaSport              126             15 0141  1
10 Wijsman      Lianne     081 DeltaSport              120             15 0135  1

   starts  12

 
   D45          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Balkenende   Christine  060 AV'56       150 141 141 150 150         75 0807  5
 2 Tempelaar    Ineke      062 Dynamica    141 150 150 141 141         75 0798  5
 3 Kleven       Lenie van  059 VN Vlissinge126 126 120 107 133         75 0687  5
 4 Declercq     Huquette   061 Dynamica    133     126 115             45 0419  3
 5 Iwaarden     Inge van   070 Wielingen       133                     15 0148  1
 6 Damme        Marian van 075 RKHAV               133                 15 0148  1
 7 Vries        Jannie de  096 Dynamica                133             15 0148  1
 8 Koster       Joke de    089 DeltaSport              126             15 0141  1
 9 IJspelder    Irene      095 DeltaSport              120             15 0135  1
10 Jonge        Henny de   078 DeltaSport              111             15 0126  1
11 Zwieten      Els van    097 DeltaSport              103             15 0118  1

   starts  25

 
   DKC          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Luteyn       Bianca     934 Wielingen   150     150 150 150         60 0660  4
 2 Beule        Kylie de   910 RKHAV       141 150 141 141             60 0633  4

   starts  8

 
   Dkcm         H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Hey          Jolanda    913 Flakkee     126 141 141 133 133         75 0749  5
 2 Nijs         Margot de  912 RKHAV       141     150 150 150         60 0651  4
 3 Beule        Karin de   911 RKHAV       133 150     141             45 0469  3
 4 Kok          Marianne d 930 Dynamica    150                         15 0165  1
 5 Stel         Michela v  967 AV'56                       141         15 0156  1

   starts  14

 
   JA  93/94    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Vogel        Jurriaan   042 Dynamica    141 150 150 150 150         75 0816  5
 2 Wisse        Pieter     041 Dynamica    150 141 141 141 141         75 0789  5
 3 Vriendt      Xavier de  040 Scheldesport        001                 15 0016  1

   starts  11

 
   JB  95/96    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Balkenende   Luuk       002 AV'56       150 150 141 141 141         75 0798  5
 2 Vos          Patrick de 001 AV'56       141 141 133 133 133         75 0756  5
 3 Leeftink     Wouter     008 Dynamica    133 126 111 120 115         75 0680  5
 4 Geluk        Tijs       003 DeltaSport  111 120 097 115 103         75 0621  5
 5 Ruff         Liam       004 DeltaSport  107 111 103 111 107         75 0614  5
 6 Pluijlaar    Dion       610 Dynamica    126 133 126     120         60 0565  4
 7 Vos          Sven de    005 DeltaSport  115     107 107 111         60 0500  4
 8 Broek        Tim van de 011 Dynamica            150 150 150         45 0495  3
 9 Janse        Ruben      010 Dynamica        115 100 103 100         60 0478  4
10 Lelie        Michel     012 RKHAV               120 126 126         45 0417  3
11 Meijers      Daan       581 Dynamica    120     115                 30 0265  2

   starts  45

 
   JC  97/98    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Matthias   469 DeltaSport  120 120 126 115 115         75 0671  5
 2 Huigh        Floris     464 Wielingen   126 115 120 120 111         75 0667  5
 3 Kreek        Kris de    466 Scheldesport150     141 150 150         60 0651  4
 4 Balkenende   Bart       463 AV'56       115 126 115 111 107         75 0649  5
 5 Anrooy       Franklin v 613 AV'56       141     150 141 141         60 0633  4
 6 Heikoop      Jasper     468 DeltaSport  111 111 111 103 103         75 0614  5
 7 Thuy         Dennis     465 RKHAV       133     133 133 126         60 0585  4
 8 Berger       Jurriaan   467 DeltaSport  107 107     100 100         60 0474  4
 9 Slabbekoorn  Tim        635 Dynamica        141     126 120         45 0432  3
10 Verstraate   Wouter     643 Dynamica        150         133         30 0313  2
11 Greef        Marijn de  619 Wielingen       133                     15 0148  1
12 Wondergem    Jelle      634 Dynamica                107             15 0122  1
13 Vader        Gijs       664 AV'56                   097             15 0112  1

   starts  44

 
   JD  99/00    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Harinck      Sergio     577 Dynamica    150 150 150 141 141         75 0807  5
 2 Dierkx       Mike       595 Scheldesport120 120 107 111 120         75 0653  5
 3 Tolhoek      Ezra       614 DeltaSport  111 107 103 115 111         75 0622  5
 4 Ridder       Rens de    576 Dynamica    141 141 133     133         60 0608  4
 5 Heemst       Jop van    450 Flakkee     100 111 091 120 100         75 0597  5
 6 Minderhoud   Lukas      580 Dynamica    107 103 100 094 097         75 0576  5
 7 Veen         Robin v d  447 Scheldesport133     120 126 126         60 0565  4
 8 Janse        Dennis     578 Dynamica    097 097 086 091 088         75 0534  5
 9 Konings      Sylvan     579 Dynamica    091 094 082 097 086         75 0525  5
10 Jaeger       Jori de    446 RKHAV       115 115 097 103             60 0490  4
11 Verhage      Joram      654 Dynamica            141 150 150         45 0486  3
12 Boogaart     Bart       575 Dynamica    103     088 107 094         60 0452  4
13 Heijmans     Nick       444 RKHAV       094 100 094     091         60 0439  4
14 Nederpelt    Niels van  449 Flakkee     126 133 115                 45 0419  3
15 Damme        Teun van   653 Wielingen           111 133 115         45 0404  3
16 Roelands     Jesse      448 RKHAV       086 088 080     084         60 0398  4
17 Louter       Ruud       445 RKHAV       084 086 078                 45 0293  3
18 Dobbelaar    Brent      625 Wielingen       091 076                 30 0197  2
19 Berger       Rutger     623 DeltaSport      126                     15 0141  1
20 Blom         Taco       651 AV'56               126                 15 0141  1
21 Lavooy       Stijn      887 AV'56                       107         15 0122  1
22 Petiet       Noe        889 AV'56                       103         15 0118  1
23 Lindthout    Siem       680 DeltaSport              100             15 0115  1
24 Lindhout     Siem       443 DeltaSport  088                         15 0103  1
25 Heijden      Max v d    650 Scheldesport        084                 15 0099  1

   starts  80

 
   JPA2 01      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Brouwers     Mart       433 RKHAV       141 150 141 133 141         75 0781  5
 2 Roos         Matthijs   435 Flakkee     120 133 120 115 115         75 0678  5
 3 Leng         Paavo de   588 Dynamica    150     150 150 150         60 0660  4
 4 Pamelen      Jochem van 432 RKHAV       107 126 111 103 107         75 0629  5
 5 Schillings   Felix      590 Dynamica    133     133 141 133         60 0600  4
 6 Houwelingen  Paul van   589 Dynamica    126         126 126         45 0423  3
 7 Sandee       Mido       637 AV'56           141     107 120         45 0413  3
 8 Nieulande    Thomas van 591 Dynamica    115     126 120             45 0406  3
 9 Landa        Tycho      645 AV'56               107 111 111         45 0374  3
10 Kruisifkx    Thomas     434 Scheldesport111     115                 30 0256  2

   starts  37

 
   JPA1 02      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Nooijer      Lucien de  584 Dynamica    133 141 126 126 126         75 0727  5
 2 Roos         Matthijs   418 AV'56       126 133 120 120 120         75 0694  5
 3 Herwegh      Senne      422 RKHAV       120 126 115 115 115         75 0666  5
 4 Kapteijn     Stef       419 AV'56       150     150 150 150         60 0660  4
 5 Graaf        Robert de  627 AV'56           150 141 141 141         60 0633  4
 6 Schets       Wouter     417 AV'56       141     133 133 133         60 0600  4
 7 Zeeuw        Nathan de  592 Scheldesport107 120 103 107             60 0497  4
 8 Govers       Matthijs   420 AV'56       111     111     107         45 0374  3
 9 Rechter      Stijn de   421 RKHAV       115     107     097         45 0364  3
10 Boot         Nathan     423 DeltaSport  103         103 103         45 0354  3
11 Jansen       Thijs      660 AV'56                   111 111         30 0252  2
12 Luka         Joos       899 Dynamica                    100         15 0115  1

   starts  43

 
   JPB  03      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Os           Martijn va 411 RKHAV       150 150 141 141 150         75 0807  5
 2 Kramer       Sven       409 AV'56       141 141 133 133 141         75 0764  5
 3 Westen       Luc van    410 AV'56           133 126 120 133         60 0572  4
 4 Baas         Ivo        652 DeltaSport          150                 15 0165  1
 5 Janson       Bram       675 Dynamica                150             15 0165  1
 6 Vierbergen   Mats       679 RKHAV                   126             15 0141  1
 7 Geer         Boaz v d   671 Dynamica                115             15 0130  1

   starts  18

 
   JPC  04      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Roos         Xander     401 Flakkee     150 150 150 150 150         75 0825  5
 2 Herwegh      Karsten    400 RKHAV       133 141 133 126 126         75 0734  5
 3 Zeeuw        Tobias     593 Scheldesport126 133 141 120             60 0580  4
 4 Dikkenberg   Jesse v d  656 AV'56                   141 133         30 0304  2
 5 Kapteijn     Mart       657 AV'56                   133 120         30 0283  2
 6 Troost       Sean van   607 RKHAV       141                         15 0156  1
 7 Houweling    Tom van    890 Dynamica                    141         15 0156  1
 8 Dongen       Bjorn van  667 DeltaSport              115             15 0130  1
 9 Gilst        Sem        685 AV'56                       115         15 0130  1
10 Geijs        Bas        687 AV'56                       111         15 0126  1
11 Otte         Jordi      888 AV'56                       107         15 0122  1

   starts  24

 
   MA   93/94   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Velde        Annemiek v 572 DeltaSport  150         141 141         45 0477  3
 2 Verhage      Christa    618 Dynamica    133 150         133         45 0461  3
 3 Visser       Marijke de 630 Dynamica                150 150         30 0330  2
 4 Kerkhove     Shirley    571 Scheldesport141     150                 30 0321  2
 5 Waterschoot  Francoise  633 RKHAV           141 141                 30 0312  2

   starts  12

 
   MB   95/96   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Freijzer     Elke       617 RKHAV       150 141 150 150 150         75 0816  5
 2 Mourik       Emma van   566 DeltaSport  141 150     141 141         60 0633  4

   starts  9

 
   MC   97/98   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Baas         Kristin    562 DeltaSport  150     150 150 150         60 0660  4
 2 Maele        Jessie v d 558 RKHAV       141     141 141 141         60 0624  4
 3 Damme        Julie van  556 RKHAV       126     133 126 126         60 0571  4
 4 Slabbekoorn  Femke      552 AV'56       111     126 107 120         60 0524  4
 5 Veen         Stephanie  560 Scheldesport094 141 103 097             60 0495  4
 6 Bruin        Nathalie d 555 RKHAV       097     107 100 107         60 0471  4
 7 Brouwer      Fieke de   557 RKHAV       133         133 133         45 0444  3
 8 Dorsselaar   Romy van   553 RKHAV       120         120 115         45 0400  3
 9 Ferket       Eva        554 RKHAV       115     120 111             45 0391  3
10 Bruijn       Manon de   646 RKHAV               115 115 111         45 0386  3
11 Mendoca      Britt de   563 DeltaSport  103         103             30 0236  2
12 Mendonca     Tess de    561 DeltaSport  100         094             30 0224  2
13 Waard        Annemarie  622 DeltaSport      150                     15 0165  1
14 Doorn        Ryanne van 649 Scheldesport        111                 15 0126  1
15 Murre        Caya       559 Scheldesport107                         15 0122  1

   starts  43

 
   MD   99/00   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Boutens      Amber      534 Scheldesport133 150 133 133 133         75 0757  5
 2 Dirkzwager   Ilse       535 DeltaSport  120 141 126 120 120         75 0702  5
 3 Sies         Leannah    608 Flakkee     126 133 115 126 115         75 0690  5
 4 Jones        Waeoby     531 Scheldesport150     150 150 150         60 0660  4
 5 Kreek        Maaike de  532 Scheldesport141     141 141 141         60 0624  4
 6 Thuy         Margot     529 RKHAV       103 107 107 103 100         75 0595  5
 7 Zeeuw        Mirthe de  594 Scheldesport111 126 120     126         60 0543  4
 8 Brouwers     Floortje   530 RKHAV       107 115     111 107         60 0500  4
 9 Bruijn       Anouk de   632 RKHAV           111 103 107 103         60 0484  4
10 Dekker       Nicole     537 DeltaSport      120     115 111         45 0391  3
11 Hemelaar     Anouk      631 RKHAV           100 100 094             45 0339  3
12 Torbijn      Willemijn  533 Scheldesport115     111                 30 0256  2
13 Graaf        Brigitte d 626 AV'56           103         097         30 0230  2
14 Bolle        Esther     662 AV'56                   100 094         30 0224  2
15 Meijers      Emma       574 Dynamica    100                         15 0115  1
16 Francke      Suzie      536 DeltaSport  097                         15 0112  1
17 Rozinga      Robin v d  661 AV'56                   097             15 0112  1
18 Voorde       Isa van de 528 RKHAV       094                         15 0109  1

   starts  56

 
   MPA2 01      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Heikoop      Iris       516 DeltaSport  141 150 141 141 141         75 0789  5
 2 Lange        Nikita de  587 Dynamica    126 141 126 126 126         75 0720  5
 3 Daalen       Evy van    514 AV'56       150     150 150 150         60 0660  4
 4 Kaagman      Caecilia   586 Dynamica    133     133 133 133         60 0592  4
 5 Janssen      Nina       515 RKHAV       120 133 120     120         60 0553  4
 6 Flink        Eeke       655 AV'56                   120             15 0135  1
 7 Janson       Sascha     676 Dynamica                115             15 0130  1

   starts  24

 
   MPA1 02      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 507 DeltaSport  150 150 150 150 141         75 0816  5
 2 Smits        Veerle     495 AV'56       133 133 126 133 111         75 0711  5
 3 Bun          Parel      585 Dynamica    120 126 133 115 115         75 0684  5
 4 Broekhoven   Tess van   582 Dynamica    115 115 111 103 100         75 0619  5
 5 Maes         Anouk      499 RKHAV       107 111 100 107 103         75 0603  5
 6 Schollema    Beau       503 RKHAV       094 107 107 111 088         75 0582  5
 7 Hemelaar     Maaike     506 RKHAV       111 097 094 097 097         75 0571  5
 8 Geldof       Jasmijn    583 Dynamica    141     141 126 094         60 0562  4
 9 Weyenberg    Cobie      502 RKHAV       086 100 091 094 091         75 0537  5
10 Lelie        Fien       505 RKHAV       126     120 100 126         60 0532  4
11 Putten       Shelby van 641 AV'56           141     141 133         45 0460  3
12 Bruijn       Amber de   605 RKHAV       103     115     120         45 0383  3
13 Tolhoek      Yara       648 DeltaSport          103 120 107         45 0375  3
14 Luteyn       Veerle     498 RKHAV       097 103 097                 45 0342  3
15 Durinck      Ellen      504 RKHAV       088 094 088                 45 0315  3
16 Roos         Luca       500 RKHAV       084 091 086                 45 0306  3
17 Lindhout     Estee      497 DeltaSport  100         091             30 0221  2
18 Anrooy       Shirin van 496 AV'56                       150         15 0165  1
19 Coq          Louise de  620 Wielingen       120                     15 0135  1
20 Vossen       Daphne van 501 RKHAV       091                         15 0106  1

   starts  71

 
   MPB  03      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Fertoute     Elaine     483 DeltaSport  133 133 120 120 133         75 0714  5
 2 Kaagman      Rosanne    609 Dynamica    126 126 133 107 115         75 0682  5
 3 Houtzager    Ruchama    487 DeltaSport  150     150 150 150         60 0660  4
 4 Daalen       Tamar van  482 AV'56       141     141 141 141         60 0624  4
 5 Damme        Iza van    642 Wielingen       141 126 126 126         60 0579  4
 6 Exter        Eva den    485 RKHAV       111 115 115 111             60 0512  4
 7 Slabbekoorn  Marit      639 Dynamica        120     115 120         45 0400  3
 8 Durinck      Ilse       484 RKHAV       120 107 111                 45 0383  3
 9 Goudzwaard   Ilse       486 DeltaSport  115         103 111         45 0374  3
10 Stevels      Marit      640 Dynamica        150     133             30 0313  2
11 Houte        Amy van    488 RKHAV       107 103                     30 0240  2
12 Bron         Sepanus    624 Wielingen       111                     15 0126  1

   starts  40

 
   MPC  04      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Coppieters   Jenna      477 RKHAV       133 150 150 133 133         75 0774  5
 2 Schets       Tessa      474 AV'56       141     141 150 141         60 0633  4
 3 Eetvelt      Katja van  636 RKHAV           133 133 141 126         60 0593  4
 4 Fertoute     Lilian     475 DeltaSport  126 120 126     115         60 0547  4
 5 Rechter      Iris de    476 RKHAV       120     120     150         45 0435  3
 6 Bathily      Elise      478 Scheldesport150 126                     30 0306  2
 7 Janse        Cato       672 Dynamica                126 120         30 0276  2
 8 Graaf        Amy de     628 Wemeldinge      141                     15 0156  1
 9 Schutkowski  Valerie    604 RKHAV       115                         15 0130  1

   starts  26
 Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
   totaal  1017 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
03-12-2016 24e InkelcrossKruiningenAV'561231
05-12-2015 23e InkelcrossKruiningenAV'561664
06-12-2014 22e InkelcrossKruiningenAV'562119
14-12-2013 21e InkelcrossKruiningenAV'562306
08-12-2012 20e InkelcrossKruiningenAV'562238
23-10-2010 18e InkelcrossKruiningenAV'562032
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
21-10-2006 14e InkelcrossKruiningenAV'561150
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
30-10-2004 12e InkelcrossKruiningenAV'56806
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Viktor Beelen (PR 2.05.32)2.07.80  Mse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.42  Vse
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
Atletiek Zeeland © 2018