vrijdag 19 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
19e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 28 januari 2012 - Organisatie: AV'56
Heren Se        9030m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kok          Martijn de 82 104 Dynamica     29:16
002 Maldegem     Andre van  80 189 Dynamica     30:52
003 Tissink      Martijn    85 236 Atilla       31:16
004 Wolfert      Eric       90 108 Flakkee      32:23
005 Nieuwenhuyze Laurent v  85 238 AV'56        33:04
006 Smit         Chris de   79 103 RKHAV        33:30
007 Boertien     Sebastiaan 78 239 Haag Atletie 33:59
008 Vos          Robin de   91 101 AV'56        35:30
009 Danschutter  Coen de    90 107 DeltaSport   37:20
 
Heren 35        9030m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Thuy         Benny      68 111 RKHAV        32:19
002 Goossen      Erik       71 207 Scheldesport 32:34
003 Alphen       Edwin van  71 117 Dynamica     32:52
004 Jaeger       Edwin de   72 113 RKHAV        33:22
005 Pruijsers    Martin     68 118 Dynamica     33:39
006 Wieland      Niek          161 Wielingen    33:46
007 Witte        Andres de  76 114 Scheldesport 33:56
008 Ridder       Cor de     70 116 Dynamica     34:04
009 Hoepen       Steven van    241 avVN Vliss   37:07
010 Meulmeester  Manfred    69 165 Dynamica     38:05
 
Heren 45        9030m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Luteyn       Sjaak      57 156 Lgr PK Oostb 31:13
002 Cappon       Eric       66 147 Wielingen    31:32
003 Balkenende   Peter      66 174 AV'56        31:58
004 Leng         Edward de  62 123 Dynamica     32:42
005 Mourik       Piet van   63 126 DeltaSport   33:07
006 Wisse        Pieter     66 125 Dynamica     33:51
007 Keeken       Rick van   66 120 AV'56        33:53
008 Broeke       Rian van d 61 173 Dynamica     34:51
009 Lous         Henk       58 224 Dynamica     35:32
010 Dellebeke    Ron        58 124 Dynamica     36:37
 
Heren 55        7325m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Wouters      Wim        54 348 AV'56        28:50
002 Jonge        Wim de     49 300 AV'56        29:20
003 Vermeulen    Charles    49 323 AVVN Kapelle 29:41
004 Remortel     Eric van   56 344 AV'56        30:49
005 Guequerre    John       51 339 Dynamica     30:56
006 Roose        Wim           350 Goes         31:06
007 Crucq        Andre      52 303 Dynamica     31:09
008 Vermeulen    Hans       49 311 AV'56        31:46
009 Frederiks    Ruud       52 353 avVn 'sHHere 32:01
010 Kramer       Acronius   52 315 AV'56        32:03
011 Oele         Jaap          347 ACSS Goes    33:34
012 Beier        Piet       48 304 Dynamica     34:44
013 Roose        Jan           349 Goes         37:49
014 Spaans       Gerrit        351 Goes         41:11
 
Heren 65        7325m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Joosse       Rinus      39 307 AV'56        33:17
002 Poortvliet   Hugo       44 309 Dynamica     36:46
003 Kortleve     Kees       33 313 AV'56        38:09
 
Heren KC        2905m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Korte        Willem de  92 960 Dynamica     09:46
002 Eijzeren     Harmen van 91 961 Dynamica     09:48
003 Zuidhof      Jasper     90 900 AV'56        10:21
004 Roelse       Jan Willem 92 917 Dynamica     10:23
005 Adriaanse    Gertjan    88 923 Dynamica     10:47
006 Harinck      Gino       96 918 Dynamica     10:49
007 Jones        Lyam       95 922 Scheldesport 11:08
008 Waard        John de    86 982 Kapelle      12:39
009 Brink        Dorus v d  95 942 Scheldesport 13:45
 
Heren KCm       2905m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Heikoop      Sebastiaan 69 909 DeltaSport   10:19
002 Overbeeke    Ab van     70 965 Scheldesport 10:25
003 Janse        Micha      74 937 Dynamica     10:41
004 Geluk        Jos        58 931 DeltaSport   10:57
005 Leeftink     Henk       64 908 Dynamica     11:06
006 Zeeuw        Alwin de   7  920 Scheldesport 11:10
007 Platteeuw    Albert de  65 919 Scheldesport 11:12
008 Graaf        Martin de  70 954 Wemeldinge   11:18
009 Veen         Jaap v d   67 905 Scheldesport 11:27
010 Lauwers      Peter      65 943 RKHAV        11:45
011 Zaman        Jacques    61 904 Scheldesport 11:47
012 Murre        Walter     67 906 Scheldesport 11:49
013 Block        Stefan de  7  901 RKHAV        11:51
014 Pluijlaar    Joost      63 924 Dynamica     12:42
015 Konings      Aswin      66 907 Dynamica     12:56
 
Dames se        5620m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Vermue       Esther     88 066 R Atl Zld    21:17
002 Berge-Hey    Laurey v d 89 054 Flakkee      21:26
003 Voorthuijzen Liesbeth   83 295 Haag Atletie 21:33
004 Platteeuw    Esther     92 064 Scheldesport 22:00
005 Lous         Isabel     92 296 Dynamica     22:52
006 Sonke        Ilona         067 AV'56        25:25
 
Dames 35        5620m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Gilst        Paola van  73 090 AV'56        24:08
002 Sluijs       Esther van 74 297 AV'56        28:02
 
Dames 45        5620m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Balkenende   Christine  65 060 AV'56        24:54
002 Tempelaar    Ineke      57 062 Dynamica     25:13
003 Kleven       Lenie van  53 059 VN Vlissinge 29:44
 
Dames KC        1945m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Luteyn       Bianca        934 Wielingen    07:41
 
Dames kcm       1945m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Nijs         Margot de  63 912 RKHAV        08:30
002 Stel         Michela v     967 AV'56        09:54
003 Hey          Jolanda    63 913 Flakkee      13:37
 
Jongens A  93/94  5620m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Vogel        Jurriaan   93 042 Dynamica     19:04
002 Wisse        Pieter     93 041 Dynamica     19:29
 
Jongens B  95/96  3910m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Broek        Tim van de 95 011 Dynamica     12:30
002 Balkenende   Luuk       95 002 AV'56        12:56
003 Vos          Patrick de 96 001 AV'56        13:47
004 Lelie        Michel     96 012 RKHAV        14:00
005 Pluijlaar    Dion       95 610 Dynamica     14:04
006 Leeftink     Wouter     96 008 Dynamica     14:22
007 Vos          Sven de    96 005 DeltaSport   15:13
008 Ruff         Liam       96 004 DeltaSport   15:16
009 Geluk        Tijs       96 003 DeltaSport   15:37
010 Janse        Ruben      96 010 Dynamica     15:59
011 Timmermans   Tristan    01 013 Yerseke      18:12
 
Jongens C  97/98  2905m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kreek        Kris de    97 466 Scheldesport 10:31
002 Anrooy       Franklin v 97 613 AV'56        10:44
003 Verstraate   Wouter     97 643 Dynamica     10:55
004 Thuy         Dennis     97 465 RKHAV        11:31
005 Slabbekoorn  Tim        98 635 Dynamica     11:42
006 Houtzager    Matthias   98 469 DeltaSport   11:53
007 Huigh        Floris     98 464 Wielingen    12:02
008 Balkenende   Bart       98 463 AV'56        12:09
009 Heikoop      Jasper     98 468 DeltaSport   13:58
010 Berger       Jurriaan   98 467 DeltaSport   14:27
 
Jongens D  99/00  1945m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Verhage      Joram      99 654 Dynamica     07:12
002 Harinck      Sergio     99 577 Dynamica     07:27
003 Ridder       Rens de    99 576 Dynamica     07:39
004 Veen         Robin v d  00 447 Scheldesport 07:49
005 Dierkx       Mike       99 595 Scheldesport 07:55
006 Damme        Teun van   00 653 Wielingen    07:58
007 Tolhoek      Ezra       99 614 DeltaSport   08:04
008 Lavooy       Stijn         887 AV'56        08:10
009 Petiet       Noe        16 889 AV'56        08:25
010 Heemst       Jop van    99 450 Flakkee      08:28
011 Minderhoud   Lukas      99 580 Dynamica     08:48
012 Boogaart     Bart       00 575 Dynamica     08:59
013 Heijmans     Nick       00 444 RKHAV        09:01
014 Janse        Dennis     00 578 Dynamica     09:06
015 Konings      Sylvan     00 579 Dynamica     09:22
016 Roelands     Jesse      00 448 RKHAV        09:50
 
Jongens PA2 01     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Leng         Paavo de   01 588 Dynamica     03:36
002 Brouwers     Mart       01 433 RKHAV        04:02
003 Schillings   Felix      01 590 Dynamica     04:05
004 Houwelingen  Paul van   01 589 Dynamica     04:07
005 Sandee       Mido       02 637 AV'56        04:19
006 Roos         Matthijs   01 435 Flakkee      04:32
007 Landa        Tycho      01 645 AV'56        04:34
008 Wilke        Max           892 Veere        04:57
009 Pamelen      Jochem van 01 432 RKHAV        05:35
 
Jongens PA1 02     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kapteijn     Stef       02 419 AV'56        03:34
002 Graaf        Robert de  02 627 AV'56        03:40
003 Schets       Wouter     02 417 AV'56        03:50
004 Nooijer      Lucien de  02 584 Dynamica     04:09
005 Roos         Matthijs   02 418 AV'56        04:11
006 Herwegh      Senne      02 422 RKHAV        04:16
007 Jansen       Thijs      02 660 AV'56        04:23
008 Govers       Matthijs   02 420 AV'56        04:36
009 Boot         Nathan     02 423 DeltaSport   04:49
010 Luka         Joos          899 Dynamica     04:52
011 Rechter      Stijn de   02 421 RKHAV        05:27
 
Jongens PB  03     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Os           Martijn va 03 411 RKHAV        04:43
002 Kramer       Sven       03 409 AV'56        04:45
003 Westen       Luc van    03 410 AV'56        05:06
 
Jongens PC  04     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Roos         Xander     04 401 Flakkee      04:26
002 Houweling    Tom van       890 Dynamica     04:30
003 Dikkenberg   Jesse v d  04 656 AV'56        04:32
004 Herwegh      Karsten    04 400 RKHAV        04:35
005 Kapteijn     Mart       05 657 AV'56        04:53
006 Gilst        Sem        04 685 AV'56        05:08
007 Geijs        Bas        04 687 AV'56        05:22
008 Otte         Jordi         888 AV'56        05:47
 
Meisjes A   93/94 2905m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Visser       Marijke de 93 630 Dynamica     11:04
002 Velde        Annemiek v 93 572 DeltaSport   11:34
003 Verhage      Christa    93 618 Dynamica     12:05
 
Meisjes B   95/96 1945m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Freijzer     Elke       95 617 RKHAV        08:40
002 Mourik       Emma van   96 566 DeltaSport   09:03
 
Meisjes C   97/98 1945m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Baas         Kristin    97 562 DeltaSport   07:36
002 Maele        Jessie v d 98 558 RKHAV        07:52
003 Brouwer      Fieke de   97 557 RKHAV        08:01
004 Damme        Julie van  97 556 RKHAV        08:14
005 Slabbekoorn  Femke      98 552 AV'56        08:18
006 Dorsselaar   Romy van   97 553 RKHAV        08:55
007 Bruijn       Manon de   98 646 RKHAV        08:57
008 Bruin        Nathalie d 97 555 RKHAV        09:27
 
Meisjes D   99/00 1485m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Jones        Waeoby     99 531 Scheldesport 05:25
002 Kreek        Maaike de  99 532 Scheldesport 05:28
003 Boutens      Amber      99 534 Scheldesport 05:32
004 Zeeuw        Mirthe de  00 594 Scheldesport 05:46
005 Dirkzwager   Ilse       99 535 DeltaSport   06:08
006 Sies         Leannah    99 608 Flakkee      06:11
007 Dekker       Nicole     00 537 DeltaSport   06:14
008 Brouwers     Floortje   99 530 RKHAV        06:30
009 Bruijn       Anouk de   99 632 RKHAV        06:44
010 Thuy         Margot     99 529 RKHAV        06:47
011 Graaf        Brigitte d 00 626 AV'56        06:49
012 Bolle        Esther     00 662 AV'56        07:02
 
Meisjes PA2 01     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Daalen       Evy van    01 514 AV'56        03:55
002 Heikoop      Iris       01 516 DeltaSport   03:57
003 Kaagman      Caecilia   01 586 Dynamica     04:09
004 Lange        Nikita de  01 587 Dynamica     04:21
005 Janssen      Nina       01 515 RKHAV        05:03
 
Meisjes PA1 02     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Anrooy       Shirin van 02 496 AV'56        03:51
002 Klinken      Anique van 02 507 DeltaSport   03:59
003 Putten       Shelby van 02 641 AV'56        04:16
004 Lelie        Fien       02 505 RKHAV        04:32
005 Bruijn       Amber de   02 605 RKHAV        04:36
006 Bun          Parel      02 585 Dynamica     04:39
007 Smits        Veerle     02 495 AV'56        04:41
008 Tolhoek      Yara       02 648 DeltaSport   04:43
009 Maes         Anouk      02 499 RKHAV        04:45
010 Broekhoven   Tess van   02 582 Dynamica     04:47
011 Hemelaar     Maaike     02 506 RKHAV        04:50
012 Geldof       Jasmijn    02 583 Dynamica     04:58
013 Weyenberg    Cobie      02 502 RKHAV        05:24
014 Schollema    Beau       02 503 RKHAV        05:33
 
Meisjes PB  03     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 487 DeltaSport   04:07
002 Daalen       Tamar van  03 482 AV'56        04:23
003 Fertoute     Elaine     03 483 DeltaSport   04:28
004 Damme        Iza van    03 642 Wielingen    04:39
005 Slabbekoorn  Marit      03 639 Dynamica     04:41
006 Kaagman      Rosanne    03 609 Dynamica     04:48
007 Goudzwaard   Ilse       03 486 DeltaSport   04:55
 
Meisjes PC  04     980m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Rechter      Iris de    04 476 RKHAV        04:29
002 Schets       Tessa      04 474 AV'56        04:36
003 Coppieters   Jenna      04 477 RKHAV        04:51
004 Eetvelt      Katja van  04 636 RKHAV        04:59
005 Janse        Cato       04 672 Dynamica     05:02
006 Fertoute     Lilian     05 475 DeltaSport   05:04
 
Heren tr        
    naam                   geb stn club         tijd
001 Schaap       Rob        57 244 Vlissingen   36:01
002 Goud         Pieter     79 237 Oostdijk     36:20
003 Vermeulen    Sven          254 Vlissingen   36:48
004 Timmermans   Vital         253 Yerseke      37:05
005 Kortleve     Theo       58 252 LGD Dordt    39:15
006 Meeuwse      JanWillem  62 245 Kwadendamme  40:49
007 Berge        Cor v d    63 128 Goes         41:00
008 Castel       Peter         243 Goes         49:52
 
Dames tr        
    naam                   geb stn club         tijd
geen deelnemers
 
     finishers: ,220
  HSe          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Wolfert      Eric       108 Flakkee     120 126 120 115 133         75 0689  5
 2 Kok          Martijn de 104 Dynamica    150     141 141 150         60 0642  4
 3 Vos          Robin de   101 AV'56       111 120     111 115         60 0517  4
 4 Smit         Chris de   103 RKHAV       103 111 115     120         60 0509  4
 5 Danschutter  Coen de    107 DeltaSport  097     111 100 111         60 0479  4
 6 Brouwer      Jop de     160 RKHAV           150     126             30 0306  2
 7 Schrier      David      105 Dynamica    141 133                     30 0304  2
 8 Harmes       Erwin      106 Dynamica            133 133             30 0296  2
 9 Maldegem     Andre van  189 Dynamica                120 141         30 0291  2
10 Meeuwse      Robbert    100 AV'56       115     126                 30 0271  2
11 Leeuw        Danny de   141 AV'56       107         107             30 0244  2
12 Bouterse     Neal       175 Dynamica            150                 15 0165  1
13 Pleijte      Tim        190 Dynamica                150             15 0165  1
14 Adan         Erwin      158 Dynamica        141                     15 0156  1
15 Exter        Niek de    143 Scheldesport133                         15 0148  1
16 Pagter       Kevin de   138 Dynamica    100 001 001                 45 0147  3
17 Hoosemans    Ruud       142 Dynamica    126                         15 0141  1
18 Nieuwenhuyze Laurent v  238 AV'56                       126         15 0141  1
19 Bouman       David      159 Flakkee         115                     15 0130  1
20 Kramer       Hannuel    206 Dynamica                103             15 0118  1

   starts  44

 
   H35          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Thuy         Benny      111 RKHAV       150 150 150 115 150         75 0790  5
 2 Jaeger       Edwin de   113 RKHAV       141 141 141 107 126         75 0731  5
 3 Alphen       Edwin van  117 Dynamica    133 133 133 111 133         75 0718  5
 4 Witte        Andres de  114 Scheldesport111 126 126 103 111         75 0652  5
 5 Wieland      Niek       161 Wielingen   107 111 120 097 115         75 0625  5
 6 Pruijsers    Martin     118 Dynamica    120 120     100 120         60 0520  4
 7 Ridder       Cor de     116 Dynamica    103         094 107         45 0349  3
 8 Goossen      Erik       207 Scheldesport            133 141         30 0304  2
 9 Vervaet      Patrick    112 RKHAV       126     115                 30 0271  2
10 Slits        Peter      166 Wielingen       115 111                 30 0256  2
11 Meulmeester  Manfred    165 Dynamica        001 107     100         45 0253  3
12 Melissant    Andre      205 Flakkee                 150             15 0165  1
13 Beije        Arjan      217 DeltaSport              141             15 0156  1
14 Ravia        John       181 DeltaSport              126             15 0141  1
15 Verkaart     Bart       203 DeltaSport              120             15 0135  1
16 Ottjes       Marco      152 Scheldesport115                         15 0130  1
17 Hoepen       Steven van 241 avVN Vliss                  103         15 0118  1
18 Bakker       Gert-Jan   148 AV'56       100                         15 0115  1
19 Kapteijn     Remco      187 AV'56                   091             15 0106  1
20 Joziasse     Chiel      188 AV'56                   088             15 0103  1
21 Schroevers   Jacco      225 Dynamica                086             15 0101  1
22 Kommer       John       182 DeltaSport              084             15 0099  1

   starts  52

 
   H45          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Cappon       Eric       147 Wielingen   150 141 150 133 141         75 0790  5
 2 Mourik       Piet van   126 DeltaSport  126 133 111 120 120         75 0685  5
 3 Luteyn       Sjaak      156 Lgr PK Oostb    150 141 150 150         60 0651  4
 4 Wisse        Pieter     125 Dynamica    111 120 107 103 115         75 0631  5
 5 Dellebeke    Ron        124 Dynamica    107 115 103 082 100         75 0582  5
 6 Leng         Edward de  123 Dynamica    133     126 126 126         60 0571  4
 7 Balkenende   Peter      174 AV'56               120 141 133         45 0439  3
 8 Staal        Archie     137 DeltaSport  120 126     115             45 0406  3
 9 Keeken       Rick van   120 AV'56       115         111 111         45 0382  3
10 Broeke       Rian van d 173 Dynamica            115 107 107         45 0374  3
11 Bos          Michel v d 127 DeltaSport  141     133                 30 0304  2
12 Lous         Henk       224 Dynamica                100 103         30 0233  2
13 Brouwer      Sjaak      191 Dynamica                097             15 0112  1
14 Besuijen     Marius     214 Dynamica                094             15 0109  1
15 Vader        Peter      186 DeltaSport              091             15 0106  1
16 Munnik       Leon de    201 DeltaSport              088             15 0103  1
17 Reijntjes    Ludolf     200 DeltaSport              086             15 0101  1
18 Vlieger      Johan de   178 Dynamica                084             15 0099  1
19 Ravia        Rudi       183 DeltaSport              080             15 0095  1
20 Beelen       Huub       230 AV'56                   078             15 0093  1
21 Dalebout     Leo        227 Dynamica                076             15 0091  1
22 Smits        Jack       219 Dynamica                074             15 0089  1
23 Kotvis       Bram       179 DeltaSport              072             15 0087  1
24 Bavel        Adrie van  204 DeltaSport              070             15 0085  1

   starts  56

 
   H55          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Jonge        Wim de     300 AV'56       141     141 120 141         60 0603  4
 2 Vermeulen    Charles    323 AVVN Kapelle    141 133 133 133         60 0600  4
 3 Crucq        Andre      303 Dynamica    133     126 111 111         60 0541  4
 4 Tempelaar    Wim        302 Dynamica    150 150 150 001 001         75 0522  5
 5 Vermeulen    Hans       311 AV'56       120     115 107 107         60 0509  4
 6 Beier        Piet       304 Dynamica    115     103 103 094         60 0475  4
 7 Meijde       Andre v d  305 Flakkee     111 120 111                 45 0387  3
 8 Botman       Kobus      317 Dynamica        126 107 100             45 0378  3
 9 Remortel     Eric van   344 AV'56                   126 126         30 0282  2
10 Guequerre    John       339 Dynamica                115 120         30 0265  2
11 Kramer       Acronius   315 AV'56       126             100         30 0256  2
12 Zuidweg      Jan        229 Flakkee                 150             15 0165  1
13 Wouters      Wim        348 AV'56                       150         15 0165  1
14 Dijk         Arie van   343 Flakkee                 141             15 0156  1
15 Linde        Jan v d    316 Wielingen       133                     15 0148  1
16 Frederiks    Ruud       326 avVN Koudeke        120                 15 0135  1
17 Schuur       Rik van    318 Wielingen       115                     15 0130  1
18 Roose        Wim        350 Goes                        115         15 0130  1
19 Mulken       Jules van  319 Wielingen       111                     15 0126  1
20 Sprinkhuizen Joost      314 AV'56       107                         15 0122  1
21 Frederiks    Ruud       353 avVn 'sHHere                103         15 0118  1
22 Landegent    PietJan    328 DeltaSport              097             15 0112  1
23 Oele         Jaap       347 ACSS Goes                   097         15 0112  1
24 Roose        Jan        349 Goes                        091         15 0106  1

   starts  50

 
   H65          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Zoontjes     Theo       308 Dynamica    150 150 150 150             60 0660  4
 2 Joosse       Rinus      307 AV'56       133     141 141 150         60 0625  4
 3 Poortvliet   Hugo       309 Dynamica    115 141         141         45 0442  3
 4 Gruiter      Karel v d  310 Dynamica    120     133 133             45 0431  3
 5 Pol          Kees v d   306 AV'56       126     126 001             45 0298  3
 6 Lasseur      Joop       312 DeltaSport  141         120             30 0291  2
 7 Kortleve     Kees       313 AV'56       111             133         30 0274  2
 8 Noordijke    Adri       327 avVN Zierikz        115 115             30 0260  2
 9 Putten       Carel van  338 DeltaSport              126             15 0141  1
10 Verbeek      Piet       325 AV'56               120                 15 0135  1

   starts  25

 
   HKC          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Zuidhof      Jasper     900 AV'56       141 141 150 133 133         75 0773  5
 2 Adriaanse    Gertjan    923 Dynamica    133 120 126 126 120         75 0700  5
 3 Harinck      Gino       918 Dynamica    126 126 120 120 115         75 0682  5
 4 Jones        Lyam       922 Scheldesport120 115 115 115 111         75 0651  5
 5 Roelse       Jan Willem 917 Dynamica    150 133 133     126         60 0602  4
 6 Ruiter       Stijn      921 Scheldesport103 100 111 111             60 0485  4
 7 Luteyn       Arjen      927 Wielingen   100 097 103 107             60 0467  4
 8 Suy          Joris      903 Scheldesport107 111     103             45 0366  3
 9 Brink        Dorus v d  942 Scheldesport    107 107     107         45 0366  3
10 Korte        Willem de  960 Dynamica                150 150         30 0330  2
11 Verhulst     Pieter     944 Dynamica        150 141                 30 0321  2
12 Eijzeren     Harmen van 961 Dynamica                141 141         30 0312  2
13 Hiel         Gert-Jan   914 RKHAV       111 103                     30 0244  2
14 Thijs        Jasper     915 RKHAV       115                         15 0130  1
15 Schanck      George     950 Wielingen       094                     15 0109  1
16 Bouterse     Sebastiaan 953 Scheldesport        001                 15 0016  1

   starts  49

 
   HKCm         H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Heikoop      Sebastiaan 909 DeltaSport  150 150 150 150 150         75 0825  5
 2 Janse        Micha      937 Dynamica    141 133 141 141 133         75 0764  5
 3 Geluk        Jos        931 DeltaSport  133 126 133 115 126         75 0708  5
 4 Leeftink     Henk       908 Dynamica    126 120 120 126 120         75 0687  5
 5 Zeeuw        Alwin de   920 Scheldesport120 115 126 120 115         75 0671  5
 6 Platteeuw    Albert de  919 Scheldesport115 111 111 107 111         75 0630  5
 7 Veen         Jaap v d   905 Scheldesport111 107 115 111 107         75 0626  5
 8 Zaman        Jacques    904 Scheldesport107 097 097 103 100         75 0579  5
 9 Block        Stefan de  901 RKHAV       103 100 103 100 094         75 0575  5
10 Konings      Aswin      907 Dynamica    091 084 088 094 088         75 0520  5
11 Lauwers      Peter      943 RKHAV           103 107 097 103         60 0470  4
12 Murre        Walter     906 Scheldesport100 088 100     097         60 0445  4
13 Pluijlaar    Joost      924 Dynamica    097 091 094     091         60 0433  4
14 Louter       Willem     902 RKHAV       094 086 091                 45 0316  3
15 Overbeeke    Ab van     965 Scheldesport            133 141         30 0304  2
16 Rabout       Theo       947 Wielingen       141                     15 0156  1
17 Waes         Peter van  939 Wielingen       094                     15 0109  1
18 Feijter      Co de      958 DeltaSport              091             15 0106  1
19 Coq          Ronny le   952 Wielingen       082                     15 0097  1
20 Flikweert    Jan Piet   938 Wielingen       080                     15 0095  1

   starts  72

 
   Dse          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Berge-Hey    Laurey v d 054 Flakkee     141 150 150 141 141         75 0798  5
 2 Vlieger      Anne de    051 AV'56       126 141 133 133             60 0593  4
 3 Vermue       Esther     066 R Atl Zld   150         150 150         45 0495  3
 4 Platteeuw    Esther     064 Scheldesport133     141     133         45 0452  3
 5 Sonke        Ilona      067 AV'56       115     120     120         45 0400  3
 6 Ridder       Joanne de  063 Dynamica    111 126 115                 45 0397  3
 7 Joosten      Anne       053 RKHAV       120 133                     30 0283  2
 8 Aper         Aniek      052 RKHAV               126                 15 0141  1
 9 Verwijs      Ilse       080 DeltaSport              126             15 0141  1
10 Lous         Isabel     296 Dynamica                    126         15 0141  1
11 Beijer       Femke      077 DeltaSport              120             15 0135  1

   starts  27

 
   D35          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Goole        Saskia     056 AV'56       133     150                 30 0313  2
 2 Gilst        Paola van  090 AV'56                   133 150         30 0313  2
 3 Kok          Marianne d 058 Dynamica    150                         15 0165  1
 4 Versluijs    Frederique 072 Wielingen       150                     15 0165  1
 5 Ton          Leonie     079 DeltaSport              150             15 0165  1
 6 Allefs       Monique    068 RKHAV       141                         15 0156  1
 7 Linde        Annet v d  094 AV'56                   141             15 0156  1
 8 Thuy         Marjan     057 RKHAV       126                         15 0141  1
 9 Voorham      Krista     092 DeltaSport              126             15 0141  1
10 Wijsman      Lianne     081 DeltaSport              120             15 0135  1

   starts  12

 
   D45          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Balkenende   Christine  060 AV'56       150 141 141 150 150         75 0807  5
 2 Tempelaar    Ineke      062 Dynamica    141 150 150 141 141         75 0798  5
 3 Kleven       Lenie van  059 VN Vlissinge126 126 120 107 133         75 0687  5
 4 Declercq     Huquette   061 Dynamica    133     126 115             45 0419  3
 5 Iwaarden     Inge van   070 Wielingen       133                     15 0148  1
 6 Damme        Marian van 075 RKHAV               133                 15 0148  1
 7 Vries        Jannie de  096 Dynamica                133             15 0148  1
 8 Koster       Joke de    089 DeltaSport              126             15 0141  1
 9 IJspelder    Irene      095 DeltaSport              120             15 0135  1
10 Jonge        Henny de   078 DeltaSport              111             15 0126  1
11 Zwieten      Els van    097 DeltaSport              103             15 0118  1

   starts  25

 
   DKC          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Luteyn       Bianca     934 Wielingen   150     150 150 150         60 0660  4
 2 Beule        Kylie de   910 RKHAV       141 150 141 141             60 0633  4

   starts  8

 
   Dkcm         H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Hey          Jolanda    913 Flakkee     126 141 141 133 133         75 0749  5
 2 Nijs         Margot de  912 RKHAV       141     150 150 150         60 0651  4
 3 Beule        Karin de   911 RKHAV       133 150     141             45 0469  3
 4 Kok          Marianne d 930 Dynamica    150                         15 0165  1
 5 Stel         Michela v  967 AV'56                       141         15 0156  1

   starts  14

 
   JA  93/94    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Vogel        Jurriaan   042 Dynamica    141 150 150 150 150         75 0816  5
 2 Wisse        Pieter     041 Dynamica    150 141 141 141 141         75 0789  5
 3 Vriendt      Xavier de  040 Scheldesport        001                 15 0016  1

   starts  11

 
   JB  95/96    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Balkenende   Luuk       002 AV'56       150 150 141 141 141         75 0798  5
 2 Vos          Patrick de 001 AV'56       141 141 133 133 133         75 0756  5
 3 Leeftink     Wouter     008 Dynamica    133 126 111 120 115         75 0680  5
 4 Geluk        Tijs       003 DeltaSport  111 120 097 115 103         75 0621  5
 5 Ruff         Liam       004 DeltaSport  107 111 103 111 107         75 0614  5
 6 Pluijlaar    Dion       610 Dynamica    126 133 126     120         60 0565  4
 7 Vos          Sven de    005 DeltaSport  115     107 107 111         60 0500  4
 8 Broek        Tim van de 011 Dynamica            150 150 150         45 0495  3
 9 Janse        Ruben      010 Dynamica        115 100 103 100         60 0478  4
10 Lelie        Michel     012 RKHAV               120 126 126         45 0417  3
11 Meijers      Daan       581 Dynamica    120     115                 30 0265  2

   starts  45

 
   JC  97/98    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Matthias   469 DeltaSport  120 120 126 115 115         75 0671  5
 2 Huigh        Floris     464 Wielingen   126 115 120 120 111         75 0667  5
 3 Kreek        Kris de    466 Scheldesport150     141 150 150         60 0651  4
 4 Balkenende   Bart       463 AV'56       115 126 115 111 107         75 0649  5
 5 Anrooy       Franklin v 613 AV'56       141     150 141 141         60 0633  4
 6 Heikoop      Jasper     468 DeltaSport  111 111 111 103 103         75 0614  5
 7 Thuy         Dennis     465 RKHAV       133     133 133 126         60 0585  4
 8 Berger       Jurriaan   467 DeltaSport  107 107     100 100         60 0474  4
 9 Slabbekoorn  Tim        635 Dynamica        141     126 120         45 0432  3
10 Verstraate   Wouter     643 Dynamica        150         133         30 0313  2
11 Greef        Marijn de  619 Wielingen       133                     15 0148  1
12 Wondergem    Jelle      634 Dynamica                107             15 0122  1
13 Vader        Gijs       664 AV'56                   097             15 0112  1

   starts  44

 
   JD  99/00    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Harinck      Sergio     577 Dynamica    150 150 150 141 141         75 0807  5
 2 Dierkx       Mike       595 Scheldesport120 120 107 111 120         75 0653  5
 3 Tolhoek      Ezra       614 DeltaSport  111 107 103 115 111         75 0622  5
 4 Ridder       Rens de    576 Dynamica    141 141 133     133         60 0608  4
 5 Heemst       Jop van    450 Flakkee     100 111 091 120 100         75 0597  5
 6 Minderhoud   Lukas      580 Dynamica    107 103 100 094 097         75 0576  5
 7 Veen         Robin v d  447 Scheldesport133     120 126 126         60 0565  4
 8 Janse        Dennis     578 Dynamica    097 097 086 091 088         75 0534  5
 9 Konings      Sylvan     579 Dynamica    091 094 082 097 086         75 0525  5
10 Jaeger       Jori de    446 RKHAV       115 115 097 103             60 0490  4
11 Verhage      Joram      654 Dynamica            141 150 150         45 0486  3
12 Boogaart     Bart       575 Dynamica    103     088 107 094         60 0452  4
13 Heijmans     Nick       444 RKHAV       094 100 094     091         60 0439  4
14 Nederpelt    Niels van  449 Flakkee     126 133 115                 45 0419  3
15 Damme        Teun van   653 Wielingen           111 133 115         45 0404  3
16 Roelands     Jesse      448 RKHAV       086 088 080     084         60 0398  4
17 Louter       Ruud       445 RKHAV       084 086 078                 45 0293  3
18 Dobbelaar    Brent      625 Wielingen       091 076                 30 0197  2
19 Berger       Rutger     623 DeltaSport      126                     15 0141  1
20 Blom         Taco       651 AV'56               126                 15 0141  1
21 Lavooy       Stijn      887 AV'56                       107         15 0122  1
22 Petiet       Noe        889 AV'56                       103         15 0118  1
23 Lindthout    Siem       680 DeltaSport              100             15 0115  1
24 Lindhout     Siem       443 DeltaSport  088                         15 0103  1
25 Heijden      Max v d    650 Scheldesport        084                 15 0099  1

   starts  80

 
   JPA2 01      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Brouwers     Mart       433 RKHAV       141 150 141 133 141         75 0781  5
 2 Roos         Matthijs   435 Flakkee     120 133 120 115 115         75 0678  5
 3 Leng         Paavo de   588 Dynamica    150     150 150 150         60 0660  4
 4 Pamelen      Jochem van 432 RKHAV       107 126 111 103 107         75 0629  5
 5 Schillings   Felix      590 Dynamica    133     133 141 133         60 0600  4
 6 Houwelingen  Paul van   589 Dynamica    126         126 126         45 0423  3
 7 Sandee       Mido       637 AV'56           141     107 120         45 0413  3
 8 Nieulande    Thomas van 591 Dynamica    115     126 120             45 0406  3
 9 Landa        Tycho      645 AV'56               107 111 111         45 0374  3
10 Kruisifkx    Thomas     434 Scheldesport111     115                 30 0256  2

   starts  37

 
   JPA1 02      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Nooijer      Lucien de  584 Dynamica    133 141 126 126 126         75 0727  5
 2 Roos         Matthijs   418 AV'56       126 133 120 120 120         75 0694  5
 3 Herwegh      Senne      422 RKHAV       120 126 115 115 115         75 0666  5
 4 Kapteijn     Stef       419 AV'56       150     150 150 150         60 0660  4
 5 Graaf        Robert de  627 AV'56           150 141 141 141         60 0633  4
 6 Schets       Wouter     417 AV'56       141     133 133 133         60 0600  4
 7 Zeeuw        Nathan de  592 Scheldesport107 120 103 107             60 0497  4
 8 Govers       Matthijs   420 AV'56       111     111     107         45 0374  3
 9 Rechter      Stijn de   421 RKHAV       115     107     097         45 0364  3
10 Boot         Nathan     423 DeltaSport  103         103 103         45 0354  3
11 Jansen       Thijs      660 AV'56                   111 111         30 0252  2
12 Luka         Joos       899 Dynamica                    100         15 0115  1

   starts  43

 
   JPB  03      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Os           Martijn va 411 RKHAV       150 150 141 141 150         75 0807  5
 2 Kramer       Sven       409 AV'56       141 141 133 133 141         75 0764  5
 3 Westen       Luc van    410 AV'56           133 126 120 133         60 0572  4
 4 Baas         Ivo        652 DeltaSport          150                 15 0165  1
 5 Janson       Bram       675 Dynamica                150             15 0165  1
 6 Vierbergen   Mats       679 RKHAV                   126             15 0141  1
 7 Geer         Boaz v d   671 Dynamica                115             15 0130  1

   starts  18

 
   JPC  04      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Roos         Xander     401 Flakkee     150 150 150 150 150         75 0825  5
 2 Herwegh      Karsten    400 RKHAV       133 141 133 126 126         75 0734  5
 3 Zeeuw        Tobias     593 Scheldesport126 133 141 120             60 0580  4
 4 Dikkenberg   Jesse v d  656 AV'56                   141 133         30 0304  2
 5 Kapteijn     Mart       657 AV'56                   133 120         30 0283  2
 6 Troost       Sean van   607 RKHAV       141                         15 0156  1
 7 Houweling    Tom van    890 Dynamica                    141         15 0156  1
 8 Dongen       Bjorn van  667 DeltaSport              115             15 0130  1
 9 Gilst        Sem        685 AV'56                       115         15 0130  1
10 Geijs        Bas        687 AV'56                       111         15 0126  1
11 Otte         Jordi      888 AV'56                       107         15 0122  1

   starts  24

 
   MA   93/94   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Velde        Annemiek v 572 DeltaSport  150         141 141         45 0477  3
 2 Verhage      Christa    618 Dynamica    133 150         133         45 0461  3
 3 Visser       Marijke de 630 Dynamica                150 150         30 0330  2
 4 Kerkhove     Shirley    571 Scheldesport141     150                 30 0321  2
 5 Waterschoot  Francoise  633 RKHAV           141 141                 30 0312  2

   starts  12

 
   MB   95/96   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Freijzer     Elke       617 RKHAV       150 141 150 150 150         75 0816  5
 2 Mourik       Emma van   566 DeltaSport  141 150     141 141         60 0633  4

   starts  9

 
   MC   97/98   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Baas         Kristin    562 DeltaSport  150     150 150 150         60 0660  4
 2 Maele        Jessie v d 558 RKHAV       141     141 141 141         60 0624  4
 3 Damme        Julie van  556 RKHAV       126     133 126 126         60 0571  4
 4 Slabbekoorn  Femke      552 AV'56       111     126 107 120         60 0524  4
 5 Veen         Stephanie  560 Scheldesport094 141 103 097             60 0495  4
 6 Bruin        Nathalie d 555 RKHAV       097     107 100 107         60 0471  4
 7 Brouwer      Fieke de   557 RKHAV       133         133 133         45 0444  3
 8 Dorsselaar   Romy van   553 RKHAV       120         120 115         45 0400  3
 9 Ferket       Eva        554 RKHAV       115     120 111             45 0391  3
10 Bruijn       Manon de   646 RKHAV               115 115 111         45 0386  3
11 Mendoca      Britt de   563 DeltaSport  103         103             30 0236  2
12 Mendonca     Tess de    561 DeltaSport  100         094             30 0224  2
13 Waard        Annemarie  622 DeltaSport      150                     15 0165  1
14 Doorn        Ryanne van 649 Scheldesport        111                 15 0126  1
15 Murre        Caya       559 Scheldesport107                         15 0122  1

   starts  43

 
   MD   99/00   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Boutens      Amber      534 Scheldesport133 150 133 133 133         75 0757  5
 2 Dirkzwager   Ilse       535 DeltaSport  120 141 126 120 120         75 0702  5
 3 Sies         Leannah    608 Flakkee     126 133 115 126 115         75 0690  5
 4 Jones        Waeoby     531 Scheldesport150     150 150 150         60 0660  4
 5 Kreek        Maaike de  532 Scheldesport141     141 141 141         60 0624  4
 6 Thuy         Margot     529 RKHAV       103 107 107 103 100         75 0595  5
 7 Zeeuw        Mirthe de  594 Scheldesport111 126 120     126         60 0543  4
 8 Brouwers     Floortje   530 RKHAV       107 115     111 107         60 0500  4
 9 Bruijn       Anouk de   632 RKHAV           111 103 107 103         60 0484  4
10 Dekker       Nicole     537 DeltaSport      120     115 111         45 0391  3
11 Hemelaar     Anouk      631 RKHAV           100 100 094             45 0339  3
12 Torbijn      Willemijn  533 Scheldesport115     111                 30 0256  2
13 Graaf        Brigitte d 626 AV'56           103         097         30 0230  2
14 Bolle        Esther     662 AV'56                   100 094         30 0224  2
15 Meijers      Emma       574 Dynamica    100                         15 0115  1
16 Francke      Suzie      536 DeltaSport  097                         15 0112  1
17 Rozinga      Robin v d  661 AV'56                   097             15 0112  1
18 Voorde       Isa van de 528 RKHAV       094                         15 0109  1

   starts  56

 
   MPA2 01      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Heikoop      Iris       516 DeltaSport  141 150 141 141 141         75 0789  5
 2 Lange        Nikita de  587 Dynamica    126 141 126 126 126         75 0720  5
 3 Daalen       Evy van    514 AV'56       150     150 150 150         60 0660  4
 4 Kaagman      Caecilia   586 Dynamica    133     133 133 133         60 0592  4
 5 Janssen      Nina       515 RKHAV       120 133 120     120         60 0553  4
 6 Flink        Eeke       655 AV'56                   120             15 0135  1
 7 Janson       Sascha     676 Dynamica                115             15 0130  1

   starts  24

 
   MPA1 02      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 507 DeltaSport  150 150 150 150 141         75 0816  5
 2 Smits        Veerle     495 AV'56       133 133 126 133 111         75 0711  5
 3 Bun          Parel      585 Dynamica    120 126 133 115 115         75 0684  5
 4 Broekhoven   Tess van   582 Dynamica    115 115 111 103 100         75 0619  5
 5 Maes         Anouk      499 RKHAV       107 111 100 107 103         75 0603  5
 6 Schollema    Beau       503 RKHAV       094 107 107 111 088         75 0582  5
 7 Hemelaar     Maaike     506 RKHAV       111 097 094 097 097         75 0571  5
 8 Geldof       Jasmijn    583 Dynamica    141     141 126 094         60 0562  4
 9 Weyenberg    Cobie      502 RKHAV       086 100 091 094 091         75 0537  5
10 Lelie        Fien       505 RKHAV       126     120 100 126         60 0532  4
11 Putten       Shelby van 641 AV'56           141     141 133         45 0460  3
12 Bruijn       Amber de   605 RKHAV       103     115     120         45 0383  3
13 Tolhoek      Yara       648 DeltaSport          103 120 107         45 0375  3
14 Luteyn       Veerle     498 RKHAV       097 103 097                 45 0342  3
15 Durinck      Ellen      504 RKHAV       088 094 088                 45 0315  3
16 Roos         Luca       500 RKHAV       084 091 086                 45 0306  3
17 Lindhout     Estee      497 DeltaSport  100         091             30 0221  2
18 Anrooy       Shirin van 496 AV'56                       150         15 0165  1
19 Coq          Louise de  620 Wielingen       120                     15 0135  1
20 Vossen       Daphne van 501 RKHAV       091                         15 0106  1

   starts  71

 
   MPB  03      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Fertoute     Elaine     483 DeltaSport  133 133 120 120 133         75 0714  5
 2 Kaagman      Rosanne    609 Dynamica    126 126 133 107 115         75 0682  5
 3 Houtzager    Ruchama    487 DeltaSport  150     150 150 150         60 0660  4
 4 Daalen       Tamar van  482 AV'56       141     141 141 141         60 0624  4
 5 Damme        Iza van    642 Wielingen       141 126 126 126         60 0579  4
 6 Exter        Eva den    485 RKHAV       111 115 115 111             60 0512  4
 7 Slabbekoorn  Marit      639 Dynamica        120     115 120         45 0400  3
 8 Durinck      Ilse       484 RKHAV       120 107 111                 45 0383  3
 9 Goudzwaard   Ilse       486 DeltaSport  115         103 111         45 0374  3
10 Stevels      Marit      640 Dynamica        150     133             30 0313  2
11 Houte        Amy van    488 RKHAV       107 103                     30 0240  2
12 Bron         Sepanus    624 Wielingen       111                     15 0126  1

   starts  40

 
   MPC  04      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Coppieters   Jenna      477 RKHAV       133 150 150 133 133         75 0774  5
 2 Schets       Tessa      474 AV'56       141     141 150 141         60 0633  4
 3 Eetvelt      Katja van  636 RKHAV           133 133 141 126         60 0593  4
 4 Fertoute     Lilian     475 DeltaSport  126 120 126     115         60 0547  4
 5 Rechter      Iris de    476 RKHAV       120     120     150         45 0435  3
 6 Bathily      Elise      478 Scheldesport150 126                     30 0306  2
 7 Janse        Cato       672 Dynamica                126 120         30 0276  2
 8 Graaf        Amy de     628 Wemeldinge      141                     15 0156  1
 9 Schutkowski  Valerie    604 RKHAV       115                         15 0130  1

   starts  26
 Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
   totaal  1017 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
03-12-2016 24e InkelcrossKruiningenAV'561231
05-12-2015 23e InkelcrossKruiningenAV'561664
06-12-2014 22e InkelcrossKruiningenAV'562119
14-12-2013 21e InkelcrossKruiningenAV'562306
08-12-2012 20e InkelcrossKruiningenAV'562238
23-10-2010 18e InkelcrossKruiningenAV'562032
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
21-10-2006 14e InkelcrossKruiningenAV'561150
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
30-10-2004 12e InkelcrossKruiningenAV'56806
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Berenloop Beernem (5)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018