dinsdag 18 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Kerstloop
Vlissingen, maandag 26 december 2011 - Organisatie: Dynamica
9,1 km
001 Kraker Bryan de          Almere           939 0:32:16    1eH
002 Schrier Michel           Vlissingen       738 0:32:18    2eH
003 Ruelle Edwin de          Koewacht         766 0:32:29    3eH
004 Harmes Erwin             Nw St Joosland   717 0:32:38    4eH
005 Musters Rob              Oud Gastel       754 0:33:07    5eH
006 Keulen Adriaan van       Middelburg       861 0:33:23    6eH
007 Sparrentak Wim van       St Laurens       876 0:33:27    7eH
008 Koole Niels              Zoutelande       913 0:33:40    8eH
009 Musters Paul             Oud Gastel       755 0:33:49    9eH
010 Broeke Tim van den       Vlissingen       840 0:34:01   10eH
011 Tissink Martijn          Tilburg          864 0:34:14   11eH
012 Boks Jorim de            Middelburg       787 0:34:36   12eH
013 Nieuwenhuyzen Laurent    Krabbendijke     757 0:34:43   13eH
014 Hoosemans Ruud           Vlissingen       753 0:35:00   14eH
015 Bruggencate Jethro t     Vlissingen       661 0:35:03   15eH
016 Bondt Walter de          Puves B          691 0:35:07   16eH
017 Lous Paco                Vlissingen       851 0:35:09   17eH
018 Kok Erik                 Arnemuiden       890 0:35:43   18eH
019 Alphen Edwin van         Vlissingen       946 0:35:46   19eH
020 Geschiere Gilles         Meliskerke       569 0:35:48   20eH
021 Beilo Robbert            Tilburg          687 0:35:57   21eH
022 Janse Leo                Middelburg       780 0:36:20   22eH
023 Schipper Wilco de        Westkapelle      916 0:36:22   23eH
024 Verhage Arjo             Aagtekerke       872 0:36:27   24eH
025 Coppoolse Adriaan        Rhoon            713 0:36:30   25eH
026 Vermue Esther            lewedorp         721 0:36:33    1eD
027 Vogel Jurriaan           Middelburg       878 0:36:43   26eH
028 Wieland Niek             Axel             622 0:36:54   27eH
029 Witte Andres de          Terneuzen        874 0:36:57   28eH
030 Bernard Michiel          Domburg          923 0:37:02   29eH
031 Lindenbergh Teun                          441 0:37:10   30eH
032 Linden Peter van der     Vlissingen       990 0:37:17   31eH
033 Kodde Johan              Arnemuiden       558 0:37:20   32eH
034 Lous Henk                Vlissingen       850 0:37:23   33eH
035 Brouwer Sjaak            Middelburg       823 0:37:26   34eH
036 Visser Bart de           Serooskerke      905 0:37:32   35eH
037 Verhaar Olivier          Middelburg       788 0:37:34   36eH
038 Keulen Hanco van         Ritthem          790 0:37:46   37eH
039 Broeke Rian van de       Vlissingen       839 0:37:51   38eH
040 Kraker Erik de           Souburg          908 0:37:53   39eH
041 Poortvliet Rinus         Souburg          894 0:37:55   40eH
042 Wisse Pieter A.C.        Biggekerke       818 0:38:02   41eH
043 Karelse Johan            Heinkenszand     977 0:38:08   42eH
044 Verhage Bram             Aagtekerke       732 0:38:15   43eH
045 Woestijne Rinus vf       Aagtekerke       745 0:38:18   44eH
046 Mulder Harm              Vlissingen       371 0:38:22   45eH
047 Leeftink Henk            Souburg          901 0:38:24   46eH
048 Carol Robert             Middelburg       992 0:38:26   47eH
049 Nood Jeroen de           Middelburg       594 0:38:28   48eH
050 Nieuwenhuyze John        Yerseke          758 0:38:30   49eH
051 Verbrugge Gert Jan       Goes             598 0:38:38   50eH
052 Adriaanse Gertjan        Middelburg       714 0:38:40   51eH
053 Hollander Kees den       Aagtekerke       930 0:38:54   52eH
054 Wagenaar Marc            Grijpskerke      632 0:38:58   53eH
055 Paardekooper Alex        Oostkapelle      712 0:39:00   54eH
056 Meijers Daan             Middelburg       551 0:39:04   55eH
057 Dellebeke Ron            Souburg          934 0:39:08   56eH
058 Wijnacker Eric           Vlissingen       959 0:39:10   57eH
059 Poortvliet Frans         Souburg          854 0:39:14   58eH
060 Want Frank van der       Middelburg       834 0:39:16   59eH
061 Dekker Alexander         Oostkapelle      911 0:39:18   60eH
062 Dockum Floris van        Middelburg       773 0:39:20   61eH
063 Nooijer Bas de           Koudekerke       665 0:39:26   62eH
064 Belzen Corne van         Middelburg       626 0:39:30   63eH
065 Belzen Niek van          Axel             692 0:39:33   64eH
066 Pruijsers Martin         Middelburg       895 0:39:48   65eH
067 Vlegel Ro bbert          Wemeldinge       706 0:39:50   66eH
068 Vervloet Bob             Grijpskerke      563 0:39:52   67eH
069 Engels Anton             Middelburg       893 0:39:57   68eH
070 Heiningen Serge van      Vlissingen       994 0:39:59   69eH
071 Noorden Bart van         Yerseke          686 0:40:01   70eH
072 Vermeulen Sven           Vlissingen       725 0:40:03   71eH
073 Rommers Marc             Vlissingen       910 0:40:06   72eH
074 Riemens Peter            Middelburg       674 0:40:08   73eH
075 Besuijen Wim             Middelburg       843 0:40:15   74eH
076 Toutenhoofd Vincent      Westkapelle      591 0:40:18   75eH
077 Bruggencate Auke t       Vlissingen       662 0:40:20   76eH
078 Waal Jack de             Vlissingen       750 0:40:23   77eH
079 Belzen Lieven van        Middelburg       810 0:40:25   78eH
080 Francke Conno            Gapinge          724 0:40:29   79eH
081 Verhaagen Hans           Goes             600 0:40:33   80eH
082 Zuidhof Leon             Oostkapelle      659 0:40:35   81eH
083 Geuze Kees               Middelburg       581 0:40:39   82eH
084 Witte Rinus              St Laurens       836 0:40:49   83eH
085 Janse Jos                Middelburg       891 0:40:53   84eH
086 Tol Mathieu van          Vlissingen       889 0:40:55   85eH
087 Buteyn Ruud              Rotterdam        696 0:41:02   86eH
088 Bootsgezel Dennis        Vlissingen       651 0:41:04   87eH
089 Louwerse Remi            Middelburg       729 0:41:06   88eH
090 Baan Leo de              Vlissingen       615 0:41:10   89eH
091 Drijdijk Kevin           Driewegen        954 0:41:12   90eH
092 Mesu Ron                 Middelburg       576 0:41:14   91eH
093 Overweel John            Middelburg       715 0:41:16   92eH
094 Besuijen Marius          St Laurens       848 0:41:18   93eH
095 Bakker Ronald            Vlissingen       585 0:41:25   94eH
096 Koppejan Martin          Huizen           885 0:41:27   95eH
097 Rijke Leo de             Vlissingen       855 0:41:28   96eH
098 Linden Crum van der      Vlissingen       922 0:41:38   97eH
099 Ovaa Ronald              Koudekerke       548 0:41:42   98eH
100 Baas Sjaak               Souburg          747 0:41:44   99eH
101 Simonse Berry            Goes             728 0:41:50  100eH
102 Vlieger Johan de         Vlissingen       976 0:41:56  101eH
103 Grave Herman de          Vlissingen       639 0:41:58  102eH
104 Koole Chantal            Zoutelande       912 0:42:00    2eD
105 Lampert Jos              Koudekerke       637 0:42:02  103eH
106 Henneke reinier          Vlissingen       682 0:42:04  104eH
107 Dekker Johan             Middelburg       595 0:42:06  105eH
108 Frederiks Ruud           s-Heerenhoek     984 0:42:08  106eH
109 Lous Isabel              Vlissingen       852 0:42:10    3eD
110 Stegers Bill             Vlissingen       618 0:42:19  107eH
111 Vries Jan de             Biggekerke       826 0:42:23  108eH
112 Vonnee Dennis            Vlissingen       746 0:42:25  109eH
113 Blaas Freddy             Aagtekerke       736 0:42:27  110eH
114 Broek N v d              St Laurens       542 0:42:29  111eH
115 Rijke Ronald de          Middelburg       957 0:42:30  112eH
116 Karelse Wim              Schore           672 0:42:32  113eH
117 Steketee Maurice         Middelburg       898 0:42:34  114eH
118 Beilo Ronald             Vlissingen       688 0:42:37  115eH
119 Schrier David            Vlissingen       739 0:42:39  116eH
120 Stee Jos van             s-Gravenpolder   782 0:42:41  117eH
121 Arratoon Raymond         Vlissingen       711 0:42:43  118eH
122 Belzen Lieven van        Middelburg       621 0:42:51  119eH
123 Grift Ramon vd           Vlissingen       726 0:42:53  120eH
124 Leeftink Wouter          Souburg          902 0:42:54  121eH
125 Dekker Mark              Koudekerke       751 0:42:57  122eH
126 Westende Marco vt        Arnemuiden       666 0:42:59  123eH
127 Jager Jan de             Wolphaartsdijk   560 0:43:01  124eH
128 Smits Jack               Souburg          805 0:43:05  125eH
129 Ridderhof Michel         Middelburg       568 0:43:07  126eH
130 Bakker Chris             Rhoon            904 0:43:09  127eH
131 Heijden Koen van der     Vlissingen       917 0:43:11  128eH
132 Vogel Frans              Middelburg       597 0:43:15  129eH
133 Looff Ruben de           Veere            617 0:43:19  130eH
134 Vogel Ade                Middelburg       549 0:43:22  131eH
135 Francke Paul             Westkapelle      716 0:43:29  132eH
136 Nooijer Kees de          Aagtekerke       933 0:43:39  133eH
137 Pagter Rob de            Ritthem          759 0:43:41  134eH
138 Gueqierre John           Middelburg       968 0:43:44  135eH
139 Saija Boy                Middelburg       915 0:43:46  136eH
140 Ovaa Johan               Koudekerke       796 0:43:53  137eH
141 Regt Bianca de           Koudekerke       998 0:43:56    4eD
142 Wijnacker Rudi           Vlissingen       958 0:43:58  138eH
143 Sparrentak Krijn van     Biggekerke       844 0:44:01  139eH
144 Vader Marcel             Rijswijk         760 0:44:04  140eH
145 Terlaak Pascale          Vlissingen       764 0:44:13    5eD
146 Stroo Peter              Serooskerke      845 0:44:24  141eH
147 Dingemanse Wim           Grijpskerke      767 0:44:26  142eH
148 Fagg Eugene              Vlissingen       640 0:44:29  143eH
149 Arendts Thomas           Vlissingen       921 0:45:14  144eH
150 Karstanje Albert         St Laurens       804 0:45:16  145eH
151 Boogaard Rob             Oostkapelle      679 0:45:18  146eH
152 Bras Gerard              Middelburg       920 0:45:20  147eH
153 Pluijlaar Joost          Middelburg       800 0:45:22  148eH
154 Polak Ad                 Wuustwezel B     623 0:45:26  149eH
155 Noorden Huub van         Yerseke          814 0:45:28  150eH
156 Elenbaas Gertrud         Goes             685 0:45:30    6eD
157 Louwerse Roy             Veere            620 0:45:35  151eH
158 Corbijn Hans             Oostkapelle      817 0:45:37  152eH
159 Verburg Wim              Goes             701 0:45:39  153eH
160 Koole Adri               Serooskerke      831 0:45:41  154eH
161 Flikweert Rian           Middelburg       914 0:45:43    7eD
162 Vries Jannie de          Vlissingen       619 0:45:45    8eD
163 Ridder Laus de           Vlissingen       953 0:45:51  155eH
164 Dekker Han               Breda            892 0:45:53  156eH
165 Duinkerke Jonathan       Goes             705 0:45:54  157eH
166 Vries Koen de            Vlissingen       735 0:45:56  158eH
167 Poortvliet Sico          Middelburg       660 0:45:58  159eH
168 Dekker Cees              Middelburg       903 0:46:00  160eH
169                                           413 0:46:02    0e
170 Kouwer Ruben             Middelburg       573 0:46:04  161eH
171 Felens Stefan            Westkapelle      616 0:46:06  162eH
172 Meulmeester Maryan       Arnemuiden       552 0:46:07    9eD
173 Belzen Ron van                            609 0:46:09  163eH
174 Hoondert William         Heinkenszand     769 0:46:12  164eH
175 Buteyn Adrie             Middelburg       697 0:46:14  165eH
176 Cornelisse Joachim       Middelburg       630 0:46:15  166eH
177 Groot Danny de           Middelburg       673 0:46:17  167eH
178 Schroevers Jacco         Arnemuiden       636 0:46:19  168eH
179 Hage Leo                 Middelburg       937 0:46:23  169eH
180 Dijkwel Peter            s-HArendskerke   862 0:46:25  170eH
181 Pagter Jeroen de         Breda            970 0:46:27  171eH
182 Moes Piet                Koudekerke       771 0:46:29  172eH
183 Basting Rian             Middelburg       859 0:46:31   10eD
184 Martijn Adri             Middelburg       650 0:46:33  173eH
185 Drijdijk Marcel          Heinkenszand     899 0:46:35  174eH
186 Meulmeester Nathalie     Arnemuiden       550 0:46:37   11eD
187 Besuijen Jan             Seooskerke       752 0:46:39  175eH
188 Verhaar Lodewijk         Middelburg       789 0:46:41  176eH
189 Dommelen Levi van        Vlissingen       961 0:46:44  177eH
190 Dommelen Jeroen van      Vlissingen       962 0:46:46  178eH
191 Zondervan Gerwin         Kapelle          926 0:46:48  179eH
192 Schroevers leon          arnemuiden       638 0:46:52  180eH
193 Angelini Edgar           Koudekerke       681 0:46:54  181eH
194 Linden Ben van der       Vlissingen       860 0:46:56  182eH
195 Koster Michel            Utrecht          562 0:46:58  183eH
196 Geldof Ruud              Middelburg       808 0:47:00  184eH
197 Botman Kobus             Middelburg       586 0:47:02  185eH
198 Belzen Adrie van         Westkapelle      964 0:47:04  186eH
199 Durst Ronald v d         Vlissingen       733 0:47:06  187eH
200 Verplanke Toby                            857 0:47:08  188eH
201 Ottersberg Esther        Goes             835 0:47:10   12eD
202 Fritz Claudia            Middelburg       541 0:47:12   13eD
203 Heul Andrea van der      Middelburg       779 0:47:13   14eD
204 Adriaanse Victor         Middelburg       654 0:47:16  189eH
205 Anrooij John van         Kapelle          819 0:47:17  190eH
206 Ovaa Piet                Meliskerke       748 0:47:19  191eH
207 Visser Arian de          Middelburg       592 0:47:21  192eH
208 Verjaal Jens             Rotterdam        820 0:47:24  193eH
209 Alphen Angela van        Vlissingen       945 0:47:26   15eD
210 Nugteren Burry van       Vlissingen       965 0:47:28  194eH
211 Roose Freddy             Oostkapelle      677 0:47:30  195eH
212 Vogel Mark               Arnhem           880 0:47:32  196eH
213 Spaans Gerrit            Goes             763 0:47:34  197eH
214 Gruiter Karel van de     Arnemuiden       935 0:47:36  198eH
215 Meijers leen             Veere            590 0:47:38  199eH
216 Wattel Niek              Middelburg       652 0:47:40  200eH
217 Joosse Hans              Middelburg       906 0:47:42  201eH
218 Mierlo Tom van                            613 0:47:44  202eH
219 Hoogenboom Bart          Noordwelle       702 0:47:45  203eH
220 Neve Carlo de            Vlissingen       900 0:47:48  204eH
221 Geschiere Suzanne        St Laurens       837 0:47:49   16eD
222 Geerse Rudi              Serooskerke      762 0:47:52  205eH
223 Beijer Piet              Middelburg       658 0:47:54  206eH
224 Eenennaam Ton van        Vlissingen       979 0:47:56  207eH
225 Jongepier Niels          Middelburg       761 0:47:58  208eH
226 Abuys Ron                Kloosterzande    825 0:48:00  209eH
227 Eikenhout Daan           Middelburg       647 0:48:02  210eH
228 But Dennis               Middelburg       645 0:48:05  211eH
229 Mastbooms Alexander      Koudekerke       940 0:48:07  212eH
230 Meulmeester Ad           Souburg          811 0:48:09  213eH
231 Ruyter Tonny de          Vlissingen       881 0:48:11  214eH
232 Anker Jolanda in 't      Koudekerke       797 0:48:13   17eD
233 Koster Huub              Arnemuiden       795 0:48:20  215eH
234 Konings Karel            Vrouwenpolder    807 0:48:23  216eH
235 Seters Wim van           Vlissingen       803 0:48:25  217eH
236 Buse Peter               Vlissingen       663 0:48:27  218eH
237 Zweedijk Rene            Kapelle          776 0:48:29  219eH
238 Minnaard Andre           Kloetinge        718 0:48:31  220eH
239 Verhulst Petra           Westkapelle      770 0:48:33   18eD
240 Filius Rijk              Vlissingen       909 0:48:35  221eH
241 Putten Jacques v         Aagtekerke       740 0:48:37  222eH
242 Davidse John             Middelburg       827 0:48:42  223eH
243 Joosse Kees              Arnemuiden       670 0:48:45  224eH
244 Jobse Christiaan         Middelburg       950 0:48:47  225eH
245                                           690 0:48:49    1e
246 Hamelink Salomon         Middelburg       587 0:48:51  226eH
247 Schroevers Saskia        Vlissingen       577 0:48:54   19eD
248 Franse Winifred          Vlissingen       575 0:48:56  227eH
249 Kroese Adriaan           Gapinge          846 0:49:00  228eH
250 Groenenberg Peter        Middelburg       683 0:49:02  229eH
251 Provoost Patrick         Vlissingen       838 0:49:04  230eH
252 Vogel Anja               Middelburg       877 0:49:06   20eD
253 Ingelse Coen             Middelburg       798 0:49:10  231eH
254 Belzen Benny van                          858 0:49:12  232eH
255 Brasser Bram             Vlissingen       593 0:49:15  233eH
256 Koole Arjan              Serooskerke      868 0:49:17  234eH
257 Geldof Ko                                 866 0:49:26  235eH
258 Danielse Bennie          Middelburg       566 0:49:29  236eH
259 Drijdijk Adrie           Driewegen        956 0:49:31  237eH
260 Visser Martijn de        Arnemuiden       944 0:49:33  238eH
261 Blankenburgh Kees        Middelburg       704 0:49:35  239eH
262 Nooijer Sander de        Arnemuiden       873 0:49:37  240eH
263 Jobse Jan                Serooskerke      865 0:49:39  241eH
264 Blankers Dionny          Middelburg       608 0:49:41  242eH
265 Steketee Piet            Borssele         699 0:49:44  243eH
266 Verhoef Peter            Souburg          772 0:49:47  244eH
267 Grozeman Marco           Vlissingen       743 0:49:49  245eH
268 Vries Peter de           Krimpen ad Yssel 582 0:49:52  246eH
269 Nooijer Martin de        Koudekerke       799 0:49:54  247eH
270 Lukaart Karin            Kapelle          629 0:49:56   21eD
271 Nagelkerke Rob           Heinkenszand     833 0:49:58  248eH
272 Buse Dennis              Vlissingen       664 0:50:02  249eH
273 Verschure Leon           Kloetinge        723 0:50:04  250eH
274 Harwijze Daniel          Middelburg       649 0:50:07  251eH
275 Bruijn Guido             Kapelle          829 0:50:09  252eH
276 Jongepier Muriel         Westkapelle      749 0:50:11   22eD
277 Belzen Kees van          Ritthem          863 0:50:13  253eH
278 Traas Marco              Souburg          727 0:50:15  254eH
279 Tax Marco                Vlissingen       625 0:50:17  255eH
280 Linden Bert van der      Oostkapelle      643 0:50:19  256eH
281 Willemstein Stephen      Westkapelle      561 0:50:22  257eH
282 Driel Leo van            Vlissingen       986 0:50:24  258eH
283 Vliet Mariette van       Vlissingen       963 0:50:26   23eD
284 Harinck Angelique        Souburg          960 0:50:29   24eD
285 Kade Toon de             Wolphaartsdijk   543 0:50:33  259eH
286 Musters Anne             Amsterdam        545 0:50:36   25eD
287 Cuje Rob                 Souburg          655 0:50:39  260eH
288 Vader Kees               Middelburg       614 0:50:41  261eH
289 Kraker lein de           Ne St Joosland   657 0:50:43  262eH
290 Deurloo Rens             Kloetinge        720 0:50:45  263eH
291 Franse jan               Middelburg       546 0:50:47  264eH
292 Boxtel Frank van         Rabobank         980 0:50:50  265eH
293 Boogaard Jaap Jan        Middelburg       538 0:50:52  266eH
294 Meyers Enno              Middelburg       555 0:50:54  267eH
295 Stel Jack van            Yerseke          813 0:50:56  268eH
296 Aspert Jack van          Middelburg       676 0:50:59  269eH
297 Bruijn Jaap              Kapelle          830 0:51:03  270eH
298 Stel Michela van         Yerseke          812 0:51:06   26eD
299 Koene Ingrid             Yerseke          849 0:51:07   27eD
300 Goeseije Mike                             967 0:51:10  271eH
301 Maale Peter van der      Koudekerke       802 0:51:16  272eH
302 Jagurdzija Ziko          Vlissingen       793 0:51:18  273eH
303 Wisse Martin             St Laurens       707 0:51:20  274eH
304 Boogaard Jan             Middelburg       539 0:51:23  275eH
305 Koole Joeri              Serooskerke      867 0:51:34  276eH
306 Iseboud Bianca           Dishoek          574 0:51:38   28eD
307 Meule Annet van der      Biggekerke       579 0:51:40   29eD
308 Seuss Lucille            Vlissingen       610 0:51:43   30eD
309 Andeweg Ricardo          Grijpskerke      578 0:51:45  277eH
310 Jobse Elien              Vlissingen       775 0:51:47   31eD
311 Westende Alexandra v't   kapelle          631 0:51:49   32eD
312 Ovaa Jos                 Vlissingen       822 0:51:55  278eH
313 Vermue Rinus             Lewedorp         722 0:51:56  279eH
314 Duym Rob                 Vlissingen       596 0:52:00  280eH
315 Prevost Willeke          Heinkenszand     601 0:52:03   33eD
316 Sprinkhuizen Joost       Nisse            907 0:52:06  281eH
317 Sluijs-Kole Esther       Kloetinge        983 0:52:08   34eD
318 Francke Jolanda          Aagtekerke       741 0:52:13   35eD
319 Backer Hendikje de       Aagtekerke       734 0:52:16   36eD
320 Goedegebure Leo          sH Arendskerke   801 0:52:18  282eH
321 Kuiper Marja                              972 0:52:19   37eD
322 Wisse Carolien van       Grijpskerke      815 0:52:25   38eD
323 Visser Bonnie de         Middelburg       588 0:52:29   39eD
324 Liere Leon van           Meliskerke       879 0:52:32  283eH
325 Waeter Bas v d           Vlissingen       669 0:52:34  284eH
326 Vrede Peter de           Meliskerke       777 0:52:36  285eH
327 Theune Wendy             Vlissingen       742 0:52:38   40eD
328 Mierlo M van                              612 0:52:40   41eD
329 Verburg Gerben           Amsterdam        700 0:52:42  286eH
330 Besuijen Esther          Papendrecht      842 0:52:44   42eD
331 Scheers Eveline          Vlissingen       781 0:52:46   43eD
332 Rosevelt Ron van         Souburg          784 0:52:48  287eH
333 Exter Chery den          Vlissingen       824 0:52:50   44eD
334 Vervloet J H             Grijpskerke      564 0:52:52  288eH
335 Nooijer Ronnie de        Oostkapelle      589 0:52:58  289eH
336 Joosten Eelke            Utrecht          547 0:53:02   45eD
337 Maljaars Magda           Serooskerke      869 0:53:04   46eD
338 Dierks Winny             Grijpskerke      675 0:53:07   47eD
339 Meijers Marianne         Middelburg       553 0:53:08   48eD
340 Wondergem Tono           Westkapelle      884 0:53:14  290eH
341 Knippers Theo            Aagtekerke       737 0:53:17  291eH
342 Degeling Rody            Vlissingen       644 0:53:24  292eH
343 Karelse Irma             Middelburg       567 0:53:31   49eD
344 Vermeulen Evelien        Kloetinge        719 0:53:36   50eD
345 Heijde kees van der      Vlissingen       565 0:53:38  293eH
346 Scheffer Hans            Vlissingen       730 0:53:42  294eH
347 Verstraate Sjaak         Souburg          870 0:53:50  295eH
348 Konings Willeke          Vrouwenpolder    806 0:53:54   51eD
349 Tissink Bram             Kapelle          828 0:53:58  296eH
350 Caljouw Lenny            Vlissingen       778 0:54:00   52eD
351 Fanchamps Elise          Westkapelle      924 0:54:02   53eD
352 Visser Frank Jan         Middelburg       572 0:54:07  297eH
353 Korver Karin             Middelburg       604 0:54:10   54eD
354 Nooijer Henny de         Souburg          938 0:54:16   55eD
355 Numeijer Frannah         Middelburg       955 0:54:21   56eD
356 Roskam Eveline           Middelburg       951 0:54:24   57eD
357 Jong Brend de            Hoorne           703 0:54:26  298eH
358 Dockum John van          Middelburg       774 0:54:28  299eH
359 Oosterveen Raymon        Vlissingen       641 0:54:36  300eH
360 Belfroid Cyril           Middelburg       571 0:54:41  301eH
361 Bruin Nelly de           Vlissingen       871 0:54:43   58eD
362 Lange Justin de          Utrecht          710 0:54:47  302eH
363 Jong Thomas de           Heerenveen       709 0:54:49  303eH
364 Kok Evert de             Vlissingen       887 0:54:51  304eH
365 Simons Marjo             Grijpskerke      557 0:54:53   59eD
366 Verdurmen Karel          Vlissingen       875 0:54:58  305eH
367 Hoogerland Adrie         Vlissingen       794 0:55:04  306eH
368 Vermeule Eline                            605 0:55:15   60eD
369 B Rene                                    606 0:55:17  307eH
370 Peeters Cathrien         Domburg          883 0:55:19   61eD
371 Goeseije Yvonne                           973 0:55:22   62eD
372 Ridderhof Miranda        Middelburg       991 0:55:24   63eD
373 Belzen Diana van                          611 0:55:26   64eD
374 Postuma D F              Hoorn            603 0:55:28  308eH
375 Witte Wim                Borssele         633 0:55:31  309eH
376 Boogaard Magda           Oostkapelle      680 0:55:37   65eD
377 Karelse Jan              Heinkenszand     943 0:55:41  310eH
378 Aerts Sarijke            Middelburg       821 0:55:43   66eD
379 Lockefeer Cor            Middelburg       667 0:55:45  311eH
380 Lampert Madelein         Koudekerke       635 0:55:47   67eD
381 Wisse Karin              St Laurens       708 0:55:50   68eD
382 Rijken Ineke             Koudekerke       896 0:55:57   69eD
383 Akkerman Gerrit          Vlissingen       599 0:56:00  312eH
384 Wonnink Jarno            Middelburg       919 0:56:11  313eH
385 Hartog Paggy de          Veere            918 0:56:13   70eD
386 Pietjouw Huibert         Kapelle          628 0:56:15  314eH
387 Koster Hans              Vlissingen       634 0:56:18  315eH
388 Broeke Peter vd          Middelburg       671 0:56:31  316eH
389 Mol Marjolein            Kapelle          791 0:56:35   71eD
390 Pleijte John             Vlissingen       927 0:56:42  317eH
391 Pleijte Leo              Middelburg       928 0:56:46  318eH
392 Koppejan Ellen           Vlissingen       931 0:56:47   72eD
393 Nijssen Sebastiaan       Middelburg       684 0:56:50  319eH
394 Dingemanse Jurgen        Biggekerke       765 0:56:52  320eH
395 Kleven Lenie van         Vlissingen       929 0:56:55   73eD
396 Gurkom Buddy van         Vlissingen       756 0:56:57  321eH
397 Aken Kitty van           Middelburg       627 0:57:00   74eD
398 Nastaly Maryska          Vlissingen       544 0:57:05   75eD
399 Sant Chris               Amsterdam        584 0:57:08  322eH
400 Cuypers Cris             Wuustwezel B     624 0:57:28  323eH
401 Keulen Nicole van        Leiden           536 0:57:36   76eD
402 Keulen Wim van           Biggekerke       537 0:57:37  324eH
403 Catsman Leon                              856 0:57:43  325eH
404 Kok Judith de            Vlissingen       886 0:57:46   77eD
405 Liesenborgs Kris         Middelburg       987 0:58:01  326eH
406 Valstar Margreet         Etten Leur       570 0:58:04   78eD
407 Rosevelt Sven van        Souburg          785 0:58:12  327eH
408 Gisolf-Landre Willemyn   Koudekerke       982 0:58:17   79eD
409 Bruijn Danielle de       Vlissingen       792 0:58:19   80eD
410 Meertens Rian            Vlissingen       971 0:58:21   81eD
411 Visser Jacolien de       Middelburg       768 0:58:38   82eD
412 Spaandonk Koen van       Souburg          948 0:58:41  328eH
413 Polfliet Andre           Souburg          947 0:58:44  329eH
414 Beilo Cesar              Vlissingen       689 0:58:46  330eH
415 Koster Natasja           Middelburg       997 0:58:53   83eD
416 Brouwer Bram             Domburg          744 0:59:06  331eH
417 Noorden Addy van         Yerseke          816 0:59:16   84eD
418 Maat Martine             Amsterdam        583 0:59:18   85eD
419 Joosse Simon             Zoutelande       731 0:59:26  332eH
420 Noordhuis Melany         Vlissingen       996 0:59:33   86eD
421 Wesel Joalnda v          Oosterhout       653 0:59:42   87eD
422 Franse Gerda                              936 0:59:44   88eD
423 Roose Saskia             Oostkapelle      678 0:59:45   89eD
424 Karelse janus            Kamperland       656 1:00:03  333eH
425 Lievense Wibo            Westkapelle      580 1:00:06  334eH
426 Geene Ines               Middelburg       966 1:00:09   90eD
427 Belzen Hans van          Vlissingen       554 1:00:25  335eH
428 Aarts Sabina             Hansweert        949 1:00:35   91eD
429 Baltus Monique           Middelburg       646 1:00:40   92eD
430 Baltus Cor Jan           Middelburg       648 1:00:43  336eH
431 Kimmenade Esther van     Middelburg       556 1:01:29   93eD
432 Boogaard Hester          Middelburg       540 1:02:04   94eD
433 Rijke Bram de            Middelburg       897 1:04:25  337eH

6,0 km
001 Wisse Pieter H.A.        Biggekerke       342 0:24:07    1eH
002 Anrooij Franklin van     Kapelle          339 0:25:22    2eH
003 Harinck Sergio           Souburg          305 0:25:40    3eH
004 Kraker Mike de           Souburg          309 0:25:59    4eH
005 Leng Paavo de            Koudekerke       349 0:26:16    5eH
006 Bouten Alexander         Vlissingen       358 0:27:34    6eH
007 Lange Carla de           Apeldoorn        362 0:28:12    1eD
008 Anrooij Shirin van       Kapelle          338 0:28:15    2eD
009 Pluijlaar Dion           Middelburg       300 0:28:26    7eH
010 Leng Finn de             Koudekerke       348 0:29:21    8eH
011 Konings Aswin            Middelburg       398 0:29:30    9eH
012 Schurink Marco           Vlissingen       332 0:29:50   10eH
013 Bot Jordi                Goes             310 0:30:42   11eH
014 Baas                     Souburg          357 0:30:51    3eD
015 Huiberegtse Christiaan   Vlissingen       316 0:30:54   12eH
016 Minderhoud Milan         Vlissingen       312 0:30:56   13eH
017 Belzen Niels van         Ritthen          373 0:31:12   14eH
018 Konings Sylvan           Middelburg       399 0:31:30   15eH
019 Zegers Carla             Koewacht         353 0:31:45    4eD
020 Aartsen Ronald v         Middelburg       372 0:32:02   16eH
021 Huppertz Ans             Tilburg          329 0:32:04    5eD
022 Konings Nicole           Middelburg       400 0:32:40    6eD
023 Duvivier Wilco           Koudekerke       381 0:32:57   17eH
024 Duvivier Evert           Koudekerke       382 0:32:59   18eH
025 Louwerse Coby            Veerse           392 0:33:19    7eD
026 Harthoorn Jasper         Tilburg          330 0:33:36   19eH
027 Bruggencate Junior t     Vlissingen       376 0:33:38   20eH
028 Deele Mannin van         Vlissingen       383 0:33:47    8eD
029 Vliet Vivianne v         Vlissingen       394 0:33:51    9eD
030 Looy Rick                                 414 0:34:06   21eH
031 Rijke Thomas de                           404 0:34:08   22eH
032 Oldenboom Rick           Vlissingen       396 0:34:29   23eH
033 Voorn Tenno van          Colijnsplaat     425 0:34:41   24eH
034 Stroo Lisanne            Middelburg       388 0:34:46   10eD
035 Tramper Anouk            Vlissingen       302 0:34:47   11eD
036 Tramper Ria              Vlissingen       303 0:34:49   12eD
037 Bostelaar Jeroen         Vlissingen       406 0:35:05   25eH
038 Belzen Stien van         Middelburg       397 0:35:12   13eD
039 Vermeulen Stephanie      Vlissingen       360 0:35:14   14eD
040 Vries Jacqueline de      Nw St Joosland   319 0:35:16   15eD
041 Goormachtig Mariska      Nw St Joosland   320 0:35:18   16eD
042 Vaardegem Kim van        Middelburg       423 0:35:20   17eD
043 Vaardegem Piet v         Westkapelle      422 0:35:22   26eH
044 Besuijen Marije          Middelburg       363 0:35:23   18eD
045 Looff Wim de             Veere            393 0:35:25   27eH
046 Nieulande Thomas van     Nw St Joosland   341 0:35:34   28eH
047 Nieulande Martin van     Nw St Joosland   340 0:35:35   29eH
048 Oldenboom Egbert         Vlissingen       395 0:35:36   30eH
049 Snick Griet              Grijpskerke      438 0:35:53   19eD
050 Brockotter Mirjam        Middelburg       416 0:36:11   20eD
051 Polderman Bert           Middelburg       350 0:36:14   31eH
052 Hoogesteger Dick         Heinkenszand     440 0:36:16   32eH
053 Rijke Jan de                              403 0:36:18   33eH
054 Michielsen Erik          Vlissingen       401 0:36:28   34eH
055 Koppejan Aron            Vlissingen       317 0:36:37   35eH
056 Verhulst Petra           Colijnsplaat     426 0:36:41   21eD
057 Franse Anke              Vlissingen       432 0:36:45   22eD
058 Oppeneer Ad              Vlissingen       436 0:36:49   36eH
059 Jobse Geert Jan          Vlissingen       435 0:36:51   37eH
060 Bos Melanie              Middelburg       345 0:37:00   23eD
061 Werde Marjolein vd                        442 0:37:11   24eD
062 Schurink Carla           Vlissingen       331 0:37:42   25eD
063 Rijken Veerle            Middelburg       431 0:37:59   26eD
064 Momberg Annechien        Middelburg       391 0:38:00   27eD
065 Seijner Margriet         Meliskerke       321 0:38:20   28eD
066 Ridder Marleen de        Goes             411 0:38:32   29eD
067 Ridder Elke de           Heinkenszand     412 0:38:34   30eD
068 Simonse Marielle         Goes             359 0:38:36   31eD
069 Hoosemans Hans           Vlissingen       356 0:38:42   38eH
070 Zirkzee Jaco             Vlissingen       407 0:38:44   39eH
071 Dieleman Addie                            405 0:38:47   32eD
072 Belzen Mika van                           325 0:38:49   40eH
073 Bot Rianne               Goes             311 0:38:51   33eD
074 Bosga Sylvia             Vlissingen       379 0:38:52   34eD
075 Story Vera               Middelburg       308 0:38:56   35eD
076 Zondervan Bart           Kapelle          318 0:39:06   41eH
077 Wisse Mirjam             Biggekerke       343 0:39:12   36eD
078 Elstgeest Youri          's-Heerenhoek    326 0:39:23   42eH
079 Pekaar Marleen           Kapelle          346 0:39:38   37eD
080 Steenpoorte Jordi        Vlissingen       314 0:39:41   43eH
081 Taminiau Quint           Bern             327 0:39:44   44eH
082 Harthoorn Saskia         Bern             328 0:39:46   38eD
083 Verhoole Ramon           Vlissingen       315 0:39:54   45eH
084 Koppejan Pepijn          Vlissingen       313 0:39:55   46eH
085 Leeftink Ruben           Souburg          352 0:40:04   47eH
086 Giesen Daphne            Middelburg       434 0:40:10   39eD
087 Vogel Anne               Middelburg       410 0:40:12   40eD
088 Vogel Anja               Middelburg       408 0:40:13   41eD
089 Tilroe Marjon            Vlissingen       415 0:40:22   42eD
090 Poortvliet Zimry         Middelburg       377 0:40:27   48eH
091 Marijs Nathalie          Arnemuiden       433 0:40:32   43eD
092 Wagenaar Ellen           Grijpskerke      386 0:40:37   44eD
093 Jobse Cindy              Souburg          385 0:40:42   45eD
094 Witte Hanneke            Borssele         387 0:40:45   46eD
095 Broekholtz karin         Vlissingen       378 0:40:56   47eD
096 Meeuwse Jos              Arnemuiden       335 0:40:59   49eH
097 Haveren Jolanda van      Souburg          437 0:41:00   48eD
098 Verhage Ilse             Tilburg          301 0:41:08   49eD
099 Keulen Nel van           Vlissingen       380 0:41:20   50eD
100 Wilke Marcel             Veere            402 0:41:23   50eH
101 Nooijer Lilian de        Vlissingen       306 0:41:40   51eD
102 Geschiere Eva            Middelburg       428 0:41:52   52eD
103 Geschiere Wim            Middelburg       427 0:41:54   51eH
104 Griep Ingrid             Goes             374 0:42:12   53eD
105 Landre Annelieke         Kamperland       344 0:42:14   54eD
106 Landre Jan Willem        Buren            389 0:42:21   52eH
107 Liesenborgs Marjolein    Middelburg       988 0:42:47   55eD
108 Buren Kim                Vlissingen       361 0:42:49   56eD
109 Geldof Jasmijn           Middelburg       347 0:42:50   57eD
110 Guludec Maryke           Souburg          995 0:43:03   58eD
111 Witte Joanna             Goes             384 0:43:13   59eD
112 Exter Alysha den         Vlissingen       334 0:43:17   60eD
113 Belzen Rianna van        Middelburg       390 0:43:25   61eD
114 Hofman Corne             Koudekerke       354 0:43:27   62eD
115 Rijke Elly de            Middelburg       324 0:43:33   63eD
116 Ridder Yvonne de         Middelburg       351 0:43:35   64eD
117 Meijers Mireille         Veere            424 0:44:06   65eD
118 Meijers Emma             Middelburg       439 0:44:08   66eD
119 Belzen Melissa van       Arnemuiden       337 0:45:10   67eD
120 Meeuwse Jeanet           Arnemuiden       336 0:45:12   68eD
121 Buck Ellen de            Middelburg       375 0:45:24   69eD
122 Boone Kirsten            Vlissingen       307 0:45:33   70eD
123 Tol Violet van           Vlissingen       323 0:45:47   71eD
124 Tol Madelon van          Vlissingen       322 0:45:49   72eD
125 Heynneman Caspar         Middelburg       367 0:46:50   53eH
126 Heyneman Marcel          Middelburg       368 0:48:15   54eH
127 Kort Rob de              Terneuzen        419 0:48:17   55eH
128 Kort Davey de            Terneuzen        420 0:48:22   56eH
129 Hemelsoet Christel       Terneuzen        417 0:48:39   73eD
130 Brand Elly               Middelburg       364 0:48:58   74eD
131 Tissink Hannie           Kapelle          333 0:49:08   75eD
132 Lindenbergh Janne                         443 0:49:19   76eD
133 Karelse Vivian           Heinkenszand     978 0:49:21   77eD
134 Schneider Darryl         Ronneburg Dld    430 0:51:12   57eH
135 Schneider Hennie         kapelle          429 0:51:14   78eD
136 Heyneman Laureine        Middelburg       366 0:51:53   79eD
137 Jong Emma de             Hoorn            365 0:51:58   80eD
138 Kort Michelle de         Terneuzen        421 0:52:22   81eD
139 Kort Joyce de            Terneuzen        418 0:52:23   82eD
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
26-12-2018 KerstloopDishoekDynamica0
26-12-2017 KerstloopDishoekDynamica0
26-12-2016 KerstloopDishoekDynamica0
26-12-2015 KerstloopDishoekDynamica2674
26-12-2014 KerstloopDishoekDynamica3253
26-12-2013 KerstloopDishoekDynamica4208
26-12-2012 KerstloopDishoekDynamica2805
26-12-2010 KerstloopVlissingenDynamica2482
26-12-2009 KerstloopVlissingenDynamica3254
26-12-2008 KerstloopVlissingenDynamica1452
26-12-2007 KerstloopVlissingenDynamica1816
26-12-2006 KerstloopVlissingenDynamica1683
26-12-2005 KerstloopVlissingenDynamica1226

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-06: Maasdijkmarathon (1)
marath Peter Biewenga (PR)2.56.12  Mse
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
5000 m Patrick de Vos (PR)15.41.02  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.59.34  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR)4.04.90  JoA
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
3000 m Bart van Trigt (PR 9.02.32)9.04.19  Mse
3000 m Abraham Mehari (PR 9.34.69)9.36.18  JoA
3000 m Wouter Schets (PR)9.52.12  JoB
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
28-04: London Marathon Londen (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
Atletiek Zeeland © 2019