zaterdag 16 december 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-12: De ene crosser is de andere niet
29-11: Komen sportorganisaties onder druk te staan?
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
20-11: Hamid El Mouaziz speelt met tegenstanders in jubilerende 50e Mosselloop
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
zo 31-12: 37e Sylvestercross Soest
zo 31-12: Tankloop Westkapelle
zo 31-12: 2e Natuurloop Aardenburg
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 06-01: Sportdorploop Oostkapelle
za 06-01: 57e Wallenloop Goes
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen
zo 14-01: 46e Halve van Egmond
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse (668)
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg (115)
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
26e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 5 november 2011 - Organisatie: RKHAV
    Heren Se        9480m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Raymacker    Karl de    91 109 Waasland   29:52
002 Kok          Martijn de 82 104 Dynamica   30:17
003 Hoey         Olivier va 87 134 Waasland   30:26
004 Schrier      David      85 105 Dynamica   32:07
005 Cappaert     Frederick  76 133 waasland   32:11
006 Scheele      Jorim      88 102 Nijmegen A 32:19
007 Exter        Niek de       143 Scheldespo 32:34
008 Hoosemans    Ruud       82 142 Dynamica   33:37
009 Wolfert      Eric       90 108 Flakkee    33:45
010 Meeuwse      Robbert    91 100 AV'56      33:54
011 Ost          Marc       67 135 Waasland   35:08
012 Vos          Robin de   91 101 AV'56      35:14
013 Leeuw        Danny de   90 141 AV'56      35:44
014 Smit         Chris de   79 103 RKHAV      35:46
015 Pagter       Kevin de   87 138 Dynamica   38:29
016 Danschutter  Coen de    90 107 DeltaSport 40:41
   
    Heren 35        9480m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Rijcke       Kristof de 76 132 Waasland   31:32
002 Thuy         Benny      68 111 RKHAV      32:44
003 Goethem      Filippe va 71 146 Sigi Runne 33:11
004 Jaeger       Edwin de   72 113 RKHAV      34:02
005 Alphen       Edwin van  71 117 Dynamica   34:47
006 Vervaet      Patrick    72 112 RKHAV      35:16
007 Pruijsers    Martin     68 118 Dynamica   35:30
008 Ottjes       Marco      69 152 Scheldespo 35:47
009 Witte        Andres de  76 114 Scheldespo 36:01
010 Ridder       Cor de     70 116 Dynamica   37:43
011 Broeckaert   Christof   75 144 Sigo Runne 39:22
012 Vercauteren  Ivan       72 139 Waasland   44:04
013 Bakker       Gert-Jan   70 148 AV'56      47:18
   
    Heren 45        9480m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Cappon       Eric       66 147 Wielingen  33:03
002 Bos          Michel v d 64 127 DeltaSport 33:18
003 Leng         Edward de  62 123 Dynamica   35:02
004 Mourik       Piet van   63 126 DeltaSport 35:27
005 Staal        Archie     64 137 DeltaSport 36:07
006 Keeken       Rick van   66 120 AV'56      36:24
007 Wisse        Piet       66 125 Dynamica   36:39
008 Vanderheijde Alain      64 145 Sigirunner 38:04
009 Dellebeke    Ron        58 124 Dynamica   39:09
   
    Heren 55        7110m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Tempelaar    Wim        52 302 Dynamica   28:35
002 Jonge        Wim de     49 300 AV'56      29:18
003 Crucq        Andre      52 303 Dynamica   29:56
004 Kramer       Acronius   52 315 AV'56      30:12
005 Vermeulen    Hans       49 311 AV'56      31:23
006 Beier        Piet       48 304 Dynamica   32:42
007 Meijde       Andre v d  54 305 Flakkee    33:24
008 Wieland      Niek       54 301 Wielingen  37:13
009 Sprinkhuizen Joost      52 314 AV'56      37:51
   
    Heren 65        7110m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Zoontjes     Theo       46 308 Dynamica   31:09
002 Lasseur      Joop       42 312 DeltaSport 31:17
003 Joosse       Rinus      39 307 AV'56      32:04
004 Pol          Kees v d   46 306 AV'56      32:32  
005 Gruiter      Karel v d  45 310 Dynamica   32:38  
006 Poortvliet   Hugo       44 309 Dynamica   35:49  
007 Kortlever    Kees       33 313 AV'56      37:17  
   
    Heren KC        3100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Buysse       Matti      83 933 AS Rieme   08:55  
002 Roelse       Jan Willem 92 917 Dynamica   09:01  
003 Cippens      Arne       90 932 AC Rieme   09:10  
004 Zuidhof      Jasper     90 900 AV'56      09:13  
005 Adriaanse    Gertjan    88 923 Dynamica   09:24  
006 Venlee       Didier     89 935 Running Si 09:37  
007 Harinck      Gino       96 918 Dynamica   09:48  
008 Jones        Lyam       95 922 Scheldespo 09:52  
009 Thijs        Jasper     96 915 RKHAV      10:46  
010 Hiel         Gert-Jan   94 914 RKHAV      10:57  
011 Zegers       Pepijn        936 Hulst      11:18  
012 Suy          Joris      95 903 Scheldespo 11:36  
013 Ruiter       Stijn      95 921 Scheldespo 11:38  
014 Luteyn       Arjen         927 Wielingen  11:47  
015 Velde        Rik van de 91 925 Axel       12:07  
   
    Heren KCm       3100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Heikoop      Sebastiaan 69 909 DeltaSport 09:06  
002 Janse        Micha      74 937 Dynamica   09:26  
003 Geluk        Jos        58 931 DeltaSport 09:40  
004 Leeftink     Henk       64 908 Dynamica   09:42  
005 Zeeuw        Alwin de   7  920 Scheldespo 09:50  
006 Platteeuw    Albert de  65 919 Scheldespo 10:01  
007 Veen         Jaap v d   67 905 Scheldespo 10:18  
008 Zaman        Jacques    61 904 Scheldespo 10:27  
009 Vandenbulcke Koen       67 928 Waasland   10:38  
010 Block        Stefan de  7  901 RKHAV      10:40  
011 Murre        Walter     67 906 Scheldespo 10:55  
012 Pluijlaar    Joost      63 924 Dynamica   11:03  
013 Louter       Willem     63 902 RKHAV      11:12  
014 Konings      Aswin      66 907 Dynamica   11:14  
015 Muller       Mattieu       926 Hulst      11:21  
016 Zegers       Lucien     62 916 Hulst      13:01  
   
    Dames se        4740m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Vermeu       Esther     88 066 R Atl Zld  16:37  
002 Berge-Hey    Laurey v d 89 054 Flakkee    18:20  
003 Platteeuw    Esther     92 064 Scheldespo 18:32  
004 Vlieger      Anne de    94 051 AV'56      19:08  
005 Joosten      Anne       81 053 RKHAV      20:14  
006 Verbeeck     Lisz       87 055 Volharding 20:18  
007 Sonke        Ilona         067 AV'56      21:12  
008 Ridder       Joanne de  92 063 Dynamica   22:02  
   
    Dames 35        4740m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kok          Marianne d 71 058 Dynamica   17:27  
002 Allefs       Monique    68 068 RKHAV      19:19  
003 Goole        Saskia     70 056 AV'56      19:46  
004 Thuy         Marjan     70 057 RKHAV      21:22  
   
    Dames 45        4740m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Balkenende   Christine  65 060 AV'56      21:17  
002 Tempelaar    Ineke      57 062 Dynamica   21:34  
003 Declercq     Huquette   45 061 Dynamica   25:28
004 Kleven       Lenie van  53 059 VN Vlissin 26:12
   
    Dames KC        1960m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Luteyn       Bianca        934 Wielingen  07:41
002 Beule        Kylie de   94 910 RKHAV      09:17
   
    Dames kcm       1960m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kok          Marianne d 77 930 Dynamica   07:00
002 Nijs         Margot de  63 912 RKHAV      08:08
003 Debiltsen    Pascale    12 929 ??         08:45
004 Beule        Karin de   69 911 RKHAV      09:31
005 Hey          Jolanda    63 913 Flakkee    13:45
   
    Jongens A  93/94  6290m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Wisse        Pieter     93 041 Dynamica   21:45
002 Vogel        Jurriaan   93 042 Dynamica   21:55
   
    Jongens B  95/96  4080m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Balkenende   Luuk       95 002 AV'56      12:21
002 Dobbelaere   Dieter     95 007 Waasland   12:32
003 Vos          Patrick de 96 001 AV'56      12:45
004 Vlierbergen  Wout       96 009 Volharding 12:47
005 Leeftink     Wouter     96 008 Dynamica   13:11
006 Pluijlaar    Dion       95 610 Dynamica   13:44
007 Meijers      Daan       95 581 Dynamica   13:47
008 Rop          Pieter de  96 006 Waasland   13:53
009 Vos          Sven de    96 005 DeltaSport 14:35
010 Geluk        Tijs       96 003 DeltaSport 14:55
011 Ruff         Liam       96 004 DeltaSport 14:56
   
    Jongens C  97/98  2530m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Vercauteren  Sander     98 473 Waasland   07:32
002 Rop          Michel de  98 472 waasland   07:36
003 Kreek        Kris de    97 466 Scheldespo 07:47
004 Anrooy       Franklin   97 613 AV'56      08:04
005 Blevi        Bavo       98 471 Waasland   08:12
006 Sadeleer     Arne de    97 615 Volharding 08:21
007 Vierbergen   Toon       97 616 Volharding 08:24
008 Thuy         Dennis     97 465 RKHAV      08:26
009 VandenBulcke Frederik   98 470 Waasland   08:38
010 Huigh        Floris     98 464 Wielingen  08:56
011 Houzager     Matthias   98 469 DeltaSport 09:01
012 Balkenende   Bart       98 463 AV'56      09:10
013 Heikoop      Jasper     98 468 DeltaSport 10:05
014 Berger       Jurriaan   98 467 DeltaSport 10:10
   
    Jongens D  99/00  1960m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Locht        Cisse de   99 459 Waasland   06:40
002 Colman       Thibeau    99 461 Waasland   06:45
003 Harinck      Sergio     99 577 Dynamica   06:58
004 Havere       Jordy van  99 460 Waasland   07:05
005 Ridder       Rens de    99 576 Dynamica   07:12
006 Despeels     Michel     00 453 Volharding 07:14
007 Meese        Maarten    99 458 Waasland   07:17
008 ChiouaLekkli Yassen     00 457 Waasland   07:19
009 Veen         Robin v d  00 447 Scheldespo 07:28
010 Vercauteren  Robbe      00 601 Waasland   07:35
011 Nederpelt    Niels van  99 449 Flakkee    07:40  
012 Dierkx       Mike       99 595 Scheldespo 07:43  
013 Wiele        Robin v d  99 462 Volharding 07:45  
014 Porteman     Daan       00 452 Volharding 07:47  
015 Vierbergen   Kobe       00 456 Volharding 07:57  
016 Jaeger       Jori de    00 446 RKHAV      08:00  
017 Tolhoek      Ezra       99 614 DeltaSport 08:05  
018 Minderhoud   Lukas      99 580 Dynamica   08:07  
019 Martens      Dries      99 612 Volharding 08:09  
020 Boogaart     Bart       00 575 Dynamica   08:11  
021 Heemst       Jop van    99 450 Flakkee    08:14  
022 Janse        Dennis     00 578 Dynamica   08:16  
023 Heijmans     Nick       00 444 RKHAV      08:21  
024 Konings      Sylvan     00 579 Dynamica   08:33  
025 Quintelier   Laurent    99 451 Volharding 08:47  
026 Hulsaert     Jens       00 454 Volharding 08:56  
027 Lindhout     Siem       00 443 DeltaSport 08:58  
028 Bock         Niels de   99 596 Volharding 09:09  
029 Franssens    Lennert    99 455 Volharding 09:12  
030 Roelands     Jesse      00 448 RKHAV      09:14  
031 Louter       Ruud       00 445 RKHAV      09:38  
   
    Jongens PA2 01     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Govaert      Arno       01 437 Waasland   03:30  
002 Leng         Paavo de   01 588 Dynamica   03:32  
003 Pruycker     PieterJan  01 439 Waasland   03:34  
004 Achrouh      Aissam     01 441 Waasland   03:36  
005 Jaeger       Thibault d 01 440 Waasland   03:41  
006 Brouwers     Mart       01 433 RKHAV      03:44  
007 Vos          Frederick  01 442 Volharding 03:53  
008 Segers       Kjell      01 431 GVAC       03:55  
009 Schillings   Felix      01 590 Dynamica   03:57  
010 Houwelingen  Paul van   01 589 Dynamica   03:59  
011 Roos         Matthijs   01 435 Flakkee    04:08  
012 Noppe        Arne       01 436 Volharding 04:15  
013 Nieulande    Thomas van 01 591 Dynamica   04:17  
014 Locht        Wannes de  01 438 Waasland   04:34  
015 Kruisifkx    Thomas     01 434 Scheldespo 04:39  
016 Pamelen      Jochem van 01 432 RKHAV      05:08  
   
    Jongens PA1 02     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kapteijn     Stef       02 419 AV'56      03:28  
002 Colman       Mathisse   02 427 Waasland   03:35  
003 Schets       Wouter     02 417 AV'56      03:38  
004 Bezzahi      Charid     02 428 Waasland   03:40  
005 Houts        Jarne van  02 424 Volharding 03:54  
006 Andries      Mathijs    02 426 Waasland   03:56  
007 Nooijer      Lucien de  02 584 Dynamica   03:59  
008 Roos         Matthijs   02 418 AV'56      04:01  
009 Herwegh      Senne      02 422 RKHAV      04:04  
010 Sprundel     Stijn van  02 430 Volharding 04:06  
011 D'Hooge      Tuur       02 429 Waasland   04:08  
012 Rechter      Stijn de   02 421 RKHAV      04:16  
013 Govers       Matthijs   02 420 AV'56      04:19  
014 Zeeuw        Nathan de  02 592 Scheldespo 04:21  
015 Boot         Nathan     02 423 DeltaSport 04:36  
   
    Jongens PB  03     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Ost          Jasper     03 597 Waasland   02:23  
002 Stas         Kasper     03 598 Waasland   02:27  
003 Hertsema     Rune       03 415 Waasland   02:30  
004 Noppe        Wout       03 413 Volharding 02:32
005 Huybens      Dries      03 414 Volharding 02:34
006 Os           Martijn va 03 411 RKHAV      02:37
007 Blommaert    Sander     03 412 Volharding 02:49
008 Kramer       Sven       03 409 AV'56      02:58
009 Syvertsen    Yente      03 599 Waasland   03:03
010 Vos          Olivier de 03 416 Volharding 03:13
   
    Jongens PC  04     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Andries      Xander     04 406 Waasland   02:30
002 Roos         Xander     04 401 Flakkee    02:33
003 Raes         Matthijs   04 407 Volharding 02:34
004 Vijver       Milan v d  04 408 Volharding 02:43
005 Mees         London     04 403 Volharding 02:47
006 Troost       Sean van   04 607 RKHAV      02:49
007 Wauwe        Rune van   04 405 Waasland   02:51
008 Kluskens     Jochen     04 402 Volharding 02:57
009 Herwegh      Karsten    04 400 RKHAV      02:59
010 Zeeuw        Tobias     04 593 Scheldespo 03:06
011 Vandermeulen Ruben      04 404 Volharding 03:13
   
    Meisjes A   93/94 3100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Velde        Annemiek v 93 572 DeltaSport 10:03
002 Vandenbulcke Caroline   94 573 Waasland   10:06
003 Kerkhove     Shirley    93 571 Scheldespo 10:29
004 Claes        Lotte      93 602 Waasland   10:32
005 Verhage      Christa    93 618 Dynamica   11:00
   
    Meisjes B   95/96 1960m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Eyck         Sofie van  96 568 Waasland   07:09
002 Keulenaar    Tina de    96 567 Waasland   07:15
003 Ost          Jael       95 611 Waasland   07:18
004 Vandenbulcke Sarah      96 569 Waasland   07:31
005 Freijzer     Elke       95 617 RKHAV      08:11
006 Mourik       Emma van   96 566 DeltaSport 08:20
   
    Meisjes C   97/98 1960m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Vlieger      Lize de    98 565 Waasland   06:47
002 Aerts        Paulien    98 564 Waasland   06:51
003 Baas         Kristin    97 562 DeltaSport 07:04
004 Maele        Jessie v d 98 558 RKHAV      07:12
005 Brouwer      Fieke de   97 557 RKHAV      07:25
006 Damme        Julie van  97 556 RKHAV      07:48
007 Dorsselaar   Romy van   97 553 RKHAV      07:51
008 Ferket       Eva        98 554 RKHAV      07:53
009 Slabbekoorn  Femke      98 552 AV'56      08:15
010 Murre        Caya       98 559 Scheldespo 08:30
011 Mendoca      Britt de   97 563 DeltaSport 08:53
012 Mendonca     Tess de    98 561 DeltaSport 08:55
013 Bruin        Nathalie d 97 555 RKHAV      08:57
014 Veen         Stephanie  98 560 Scheldespo 09:19
   
    Meisjes D   99/00 1550m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Speelman     Femke      00 541 Waasland   04:44
002 Jones        Waeoby     99 531 Scheldespo 04:48
003 Cerpentier   Femke      00 549 Volharding 04:51
004 Stevens      Nanouk     00 544 Waasland   04:56
005 Kreek        Maaike de  99 532 Scheldespo 04:59
006 Thijssen     Loeka      99 546 Waasland   05:05
007 Boutens      Amber      99 534 Scheldespo 05:08  
008 Blende       Elsbeth de 99 547 Waasland   05:15  
009 Sies         Leannah    99 608 Flakkee    05:31  
010 Dirkzwager   Ilse       99 535 DeltaSport 05:39  
011 Beelen       Tine       00 548 Volharding 05:41  
012 D'Hondt      Kaat       99 539 Volharding 05:43  
013 Torbijn      Willemijn  99 533 Scheldespo 05:46  
014 Zeeuw        Mirthe de  00 594 Scheldespo 05:49  
015 Brouwers     Floortje   99 530 RKHAV      05:51  
016 Burm         Antje      00 545 Waasland   05:57  
017 Kemkeze      Jodie van  99 551 Volharding 06:05  
018 Bettens      Luca       99 540 Volharding 06:06  
019 Thuy         Margot     99 529 RKHAV      06:08  
020 Pauw         Giske de   99 550 Volharding 06:10  
021 Meijers      Emma       00 574 Dynamica   06:16  
022 Francke      Suzie      99 536 DeltaSport 06:22  
023 Porteman     Sam        99 538 Volharding 06:29  
024 Loir         Celine     00 542 Waasland   06:33  
025 Voorde       Isa van de 00 528 RKHAV      07:02  
   
    Meisjes PA2 01     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Thyssen      Lisse      01 523 Volharding 03:32  
002 Caeldries    Christien  01 519 Waasland   03:42  
003 Daalen       Evy van    01 514 AV'56      03:50  
004 Naudts       Anke       01 524 Volharding 03:54  
005 Laureys      Amelie     01 518 Volharding 03:56  
006 Cornu        Yara       01 526 Volharding 03:59  
007 Heikoop      Iris       01 516 DeltaSport 04:01  
008 Stuer        Lotte      01 525 Volharding 04:03  
009 Kaagman      Caecilia   01 586 Dynamica   04:05  
010 Fertache     Rana       01 520 Waasland   04:07  
011 Lange        Nikita de  01 587 Dynamica   04:25  
012 Janssen      Nina       01 515 RKHAV      04:41  
013 Hajib        Rania      01 517 Volharding 04:50  
   
    Meisjes PA1 02     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Buys         Thalia     02 511 Volharding 03:52  
002 Meese        Palien     02 508 Waasland   03:55  
003 Klinken      Anique van 02 507 DeltaSport 03:57  
004 Geldof       Jasmijn    02 583 Dynamica   04:13  
005 Wauwe        Kato van   02 510 Waasland   04:15  
006 Stas         Marie      02 600 Waasland   04:17  
007 Smits        Veerle     02 495 AV'56      04:18  
008 Lelie        Fien       02 505 RKHAV      04:21  
009 Bun          Parel      02 585 Dynamica   04:23  
010 Smet         Alyssa     02 513 Volharding 04:25  
011 Broekhoven   Tess van   02 582 Dynamica   04:26  
012 Broeckaert   Lina       02 509 Waasland   04:29  
013 Hemelaar     Maaike     02 506 RKHAV      04:32  
014 Maes         Anouk      02 499 RKHAV      04:34  
015 Bruijn       Amber de   02 605 RKHAV      04:37  
016 Cock         Maite de   02 512 Volharding 04:39  
017 Lindhout     Estee      02 497 DeltaSport 04:42  
018 Luteyn       Veerle     02 498 RKHAV      04:48  
019 Schollema    Beau       02 503 RKHAV      04:50  
020 Vossen       Daphne van 02 501 RKHAV      05:00  
021 Durinck      Ellen      02 504 RKHAV      05:03  
022 Weyenberg    Cobie      02 502 RKHAV      05:10  
023 Roos         Luca       02 500 RKHAV      05:15  
   
    Meisjes PB  03     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 487 DeltaSport 02:19
002 Block        Veerle de  03 491 Waasland   02:26
003 Hoyweghen    Sara van   03 493 Volharding 02:28
004 Daalen       Tamar van  03 482 AV'56      02:37
005 Malfliet     Line       03 489 Volharding 02:40
006 Fertoute     Elaine     03 483 DeltaSport 02:42
007 Kaagman      Rosanne    03 609 Dynamica   02:46
008 Durinck      Ilse       03 484 RKHAV      02:49
009 Steenlandt   Ellen van  03 490 Waasland   02:51
010 Goudzwaard   Ilse       03 486 DeltaSport 02:53
011 Exter        Eva den    03 485 RKHAV      02:55
012 Houte        Amy van    03 488 RKHAV      02:58
   
    Meisjes PC  04     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Rooms        Ara        04 479 Waasland   02:37
002 Verleysen    Caitlin    04 480 Waasland   02:41
003 Jonghe       Limme de   03 494 Volharding 02:45
004 Bathily      Elise      04 478 Scheldespo 02:53
005 Schets       Tessa      04 474 AV'56      02:55
006 Coppieters   Jenna      04 477 RKHAV      03:01
007 Fertoute     Lilian     05 475 DeltaSport 03:03
008 Muller       Amelie     04 603 Hulst      03:08
009 Rechter      Iris de    04 476 RKHAV      03:11
010 Schutkowski  Valerie    04 604 RKHAV      03:15
011 Claes        Aagje      04 606 Volharding 03:17
012 Verhoeven    Romy       04 481 Volharding 03:30
   
    Heren tr        
    naam                   geb stn club       tijd
001 Segers       Jurgen     70 129 Veldhoven  34:42
002 Blevi        Edwin      69 131 St Niklaas 36:44
003 Hamelink     Michael    93 136 Axel       37:37
004 Berge        Perry v d  72 130 Flakkee    38:08
005 Boonman      Arnold        150            38:35
006 Vermeulen    Sven          149            40:18
007 Vierbergen   Tristan       140 ??         42:51
008 Berge        Cor v d    63 128 Goes       43:18
009 Goedegebure  Leo        61 151 SH Arendsk 49:06
   
    Dames tr        
    naam                   geb stn club       tijd
001 Staal-vSoldt Mireille   70 065 Delta Spor 21:53
002 Vermeulen    Stephanie  87 069 ?          26:06

finishers: 339

  Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
  
  Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
  
   HSe          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Kok          Martijn de 104 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Schrier      David      105 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Exter        Niek de    143 Scheldesport133                         15 0148  1
 4 Hoosemans    Ruud       142 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Wolfert      Eric       108 Flakkee     120                         15 0135  1
 6 Meeuwse      Robbert    100 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Vos          Robin de   101 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Leeuw        Danny de   141 AV'56       107                         15 0122  1
 9 Smit         Chris de   103 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Pagter       Kevin de   138 Dynamica    100                         15 0115  1
11 Danschutter  Coen de    107 DeltaSport  097                         15 0112  1
   starts  11
  
   H35          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Thuy         Benny      111 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Jaeger       Edwin de   113 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Alphen       Edwin van  117 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Vervaet      Patrick    112 RKHAV       126                         15 0141  1
 5 Pruijsers    Martin     118 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Ottjes       Marco      152 Scheldesport115                         15 0130  1
 7 Witte        Andres de  114 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Ridder       Cor de     116 Dynamica    107                         15 0122  1
 9 Bakker       Gert-Jan   148 AV'56       103                         15 0118  1
   starts  9
  
   H45          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Cappon       Eric       147 Wielingen   150                         15 0165  1
 2 Bos          Michel v d 127 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Leng         Edward de  123 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Mourik       Piet van   126 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Staal        Archie     137 DeltaSport  120                         15 0135  1
 6 Keeken       Rick van   120 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Wisse        Piet       125 Dynamica    111                         15 0126  1
 8 Dellebeke    Ron        124 Dynamica    107                         15 0122  1
   starts  8
  
   H55          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Tempelaar    Wim        302 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Jonge        Wim de     300 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Crucq        Andre      303 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Kramer       Acronius   315 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Vermeulen    Hans       311 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Beier        Piet       304 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Meijde       Andre v d  305 Flakkee     111                         15 0126  1
 8 Wieland      Niek       301 Wielingen   107                         15 0122  1
 9 Sprinkhuizen Joost      314 AV'56       103                         15 0118  1
   starts  9
  
   H65          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Zoontjes     Theo       308 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Lasseur      Joop       312 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Joosse       Rinus      307 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Pol          Kees v d   306 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Gruiter      Karel v d  310 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Poortvliet   Hugo       309 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Kortlever    Kees       313 AV'56       111                         15 0126  1
   starts  7
  
   HKC          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Roelse       Jan Willem 917 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Zuidhof      Jasper     900 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Adriaanse    Gertjan    923 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Harinck      Gino       918 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Jones        Lyam       922 Scheldesport120                         15 0135  1
 6 Thijs        Jasper     915 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Hiel         Gert-Jan   914 RKHAV       111                         15 0126  1
 8 Suy          Joris      903 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Ruiter       Stijn      921 Scheldesport103                         15 0118  1
10 Luteyn       Arjen      927 Wielingen   100                         15 0115  1
   starts  10
  
   HKCm         H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Heikoop      Sebastiaan 909 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Janse        Micha      937 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Geluk        Jos        931 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Leeftink     Henk       908 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Zeeuw        Alwin de   920 Scheldesport120                         15 0135  1
 6 Platteeuw    Albert de  919 Scheldesport115                         15 0130  1
 7 Veen         Jaap v d   905 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Zaman        Jacques    904 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Block        Stefan de  901 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Murre        Walter     906 Scheldesport100                         15 0115  1
11 Pluijlaar    Joost      924 Dynamica    097                         15 0112  1
12 Louter       Willem     902 RKHAV       094                         15 0109  1
13 Konings      Aswin      907 Dynamica    091                         15 0106  1
   starts  13
  
   Dse          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Vermeu       Esther     066 R Atl Zld   150                         15 0165  1
 2 Berge-Hey    Laurey v d 054 Flakkee     141                         15 0156  1
 3 Platteeuw    Esther     064 Scheldesport133                         15 0148  1
 4 Vlieger      Anne de    051 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Joosten      Anne       053 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Sonke        Ilona      067 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Ridder       Joanne de  063 Dynamica    111                         15 0126  1
   starts  7
  
   D35          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Kok          Marianne d 058 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Allefs       Monique    068 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Goole        Saskia     056 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Thuy         Marjan     057 RKHAV       126                         15 0141  1
   starts  4
  
   D45          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Balkenende   Christine  060 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Tempelaar    Ineke      062 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Declercq     Huquette   061 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Kleven       Lenie van  059 VN Vlissinge126                         15 0141  1
   starts  4
  
   DKC          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Luteyn       Bianca     934 Wielingen   150                         15 0165  1
 2 Beule        Kylie de   910 RKHAV       141                         15 0156  1
   starts  2
  
   Dkcm         H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Kok          Marianne d 930 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Nijs         Margot de  912 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Beule        Karin de   911 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Hey          Jolanda    913 Flakkee     126                         15 0141  1
   starts  4
  
   JA  93/94    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Wisse        Pieter     041 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Vogel        Jurriaan   042 Dynamica    141                         15 0156  1
   starts  2
  
   JB  95/96    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Balkenende   Luuk       002 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Vos          Patrick de 001 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Leeftink     Wouter     008 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Pluijlaar    Dion       610 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Meijers      Daan       581 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Vos          Sven de    005 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Geluk        Tijs       003 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Ruff         Liam       004 DeltaSport  107                         15 0122  1
   starts  8
  
   JC  97/98    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Kreek        Kris de    466 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Anrooy       Franklin   613 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Thuy         Dennis     465 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Huigh        Floris     464 Wielingen   126                         15 0141  1
 5 Houzager     Matthias   469 DeltaSport  120                         15 0135  1
 6 Balkenende   Bart       463 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Heikoop      Jasper     468 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Berger       Jurriaan   467 DeltaSport  107                         15 0122  1
   starts  8
  
   JD  99/00    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Harinck      Sergio     577 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Ridder       Rens de    576 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Veen         Robin v d  447 Scheldesport133                         15 0148  1
 4 Nederpelt    Niels van  449 Flakkee     126                         15 0141  1
 5 Dierkx       Mike       595 Scheldesport120                         15 0135  1
 6 Jaeger       Jori de    446 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Tolhoek      Ezra       614 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Minderhoud   Lukas      580 Dynamica    107                         15 0122  1
 9 Boogaart     Bart       575 Dynamica    103                         15 0118  1
10 Heemst       Jop van    450 Flakkee     100                         15 0115  1
11 Janse        Dennis     578 Dynamica    097                         15 0112  1
12 Heijmans     Nick       444 RKHAV       094                         15 0109  1
13 Konings      Sylvan     579 Dynamica    091                         15 0106  1
14 Lindhout     Siem       443 DeltaSport  088                         15 0103  1
15 Roelands     Jesse      448 RKHAV       086                         15 0101  1
16 Louter       Ruud       445 RKHAV       084                         15 0099  1
   starts  16
  
   JPA2 01      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   588 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Brouwers     Mart       433 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Schillings   Felix      590 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Houwelingen  Paul van   589 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Roos         Matthijs   435 Flakkee     120                         15 0135  1
 6 Nieulande    Thomas van 591 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Kruisifkx    Thomas     434 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Pamelen      Jochem van 432 RKHAV       107                         15 0122  1
   starts  8
  
   JPA1 02      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Kapteijn     Stef       419 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Schets       Wouter     417 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Nooijer      Lucien de  584 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Roos         Matthijs   418 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Herwegh      Senne      422 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Rechter      Stijn de   421 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Govers       Matthijs   420 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Zeeuw        Nathan de  592 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Boot         Nathan     423 DeltaSport  103                         15 0118  1
   starts  9
  
   JPB  03      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Os           Martijn va 411 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Kramer       Sven       409 AV'56       141                         15 0156  1
   starts  2
  
   JPC  04      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Roos         Xander     401 Flakkee     150                         15 0165  1
 2 Troost       Sean van   607 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Herwegh      Karsten    400 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Zeeuw        Tobias     593 Scheldesport126                         15 0141  1
   starts  4
  
   MA   93/94   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Velde        Annemiek v 572 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Kerkhove     Shirley    571 Scheldesport141                         15 0156  1
 3 Verhage      Christa    618 Dynamica    133                         15 0148  1
   starts  3
  
   MB   95/96   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Freijzer     Elke       617 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Mourik       Emma van   566 DeltaSport  141                         15 0156  1
   starts  2
  
   MC   97/98   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Baas         Kristin    562 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Maele        Jessie v d 558 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Brouwer      Fieke de   557 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Damme        Julie van  556 RKHAV       126                         15 0141  1
 5 Dorsselaar   Romy van   553 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Ferket       Eva        554 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Slabbekoorn  Femke      552 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Murre        Caya       559 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Mendoca      Britt de   563 DeltaSport  103                         15 0118  1
10 Mendonca     Tess de    561 DeltaSport  100                         15 0115  1
11 Bruin        Nathalie d 555 RKHAV       097                         15 0112  1
12 Veen         Stephanie  560 Scheldesport094                         15 0109  1
   starts  12
  
   MD   99/00   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Jones        Waeoby     531 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Kreek        Maaike de  532 Scheldesport141                         15 0156  1
 3 Boutens      Amber      534 Scheldesport133                         15 0148  1
 4 Sies         Leannah    608 Flakkee     126                         15 0141  1
 5 Dirkzwager   Ilse       535 DeltaSport  120                         15 0135  1
 6 Torbijn      Willemijn  533 Scheldesport115                         15 0130  1
 7 Zeeuw        Mirthe de  594 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Brouwers     Floortje   530 RKHAV       107                         15 0122  1
 9 Thuy         Margot     529 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Meijers      Emma       574 Dynamica    100                         15 0115  1
11 Francke      Suzie      536 DeltaSport  097                         15 0112  1
12 Voorde       Isa van de 528 RKHAV       094                         15 0109  1
   starts  12
  
   MPA2 01      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Daalen       Evy van    514 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Heikoop      Iris       516 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Kaagman      Caecilia   586 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Lange        Nikita de  587 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Janssen      Nina       515 RKHAV       120                         15 0135  1
   starts  5
  
   MPA1 02      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 507 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Geldof       Jasmijn    583 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Smits        Veerle     495 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Lelie        Fien       505 RKHAV       126                         15 0141  1
 5 Bun          Parel      585 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Broekhoven   Tess van   582 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Hemelaar     Maaike     506 RKHAV       111                         15 0126  1
 8 Maes         Anouk      499 RKHAV       107                         15 0122  1
 9 Bruijn       Amber de   605 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Lindhout     Estee      497 DeltaSport  100                         15 0115  1
11 Luteyn       Veerle     498 RKHAV       097                         15 0112  1
12 Schollema    Beau       503 RKHAV       094                         15 0109  1
13 Vossen       Daphne van 501 RKHAV       091                         15 0106  1
14 Durinck      Ellen      504 RKHAV       088                         15 0103  1
15 Weyenberg    Cobie      502 RKHAV       086                         15 0101  1
16 Roos         Luca       500 RKHAV       084                         15 0099  1
   starts  16
  
   MPB  03      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Ruchama    487 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Daalen       Tamar van  482 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Fertoute     Elaine     483 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Kaagman      Rosanne    609 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Durinck      Ilse       484 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Goudzwaard   Ilse       486 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Exter        Eva den    485 RKHAV       111                         15 0126  1
 8 Houte        Amy van    488 RKHAV       107                         15 0122  1
   starts  8
  
   MPC  04      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Bathily      Elise      478 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Schets       Tessa      474 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Coppieters   Jenna      477 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Fertoute     Lilian     475 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Rechter      Iris de    476 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Schutkowski  Valerie    604 RKHAV       115                         15 0130  1
   starts  6
   totaal  209 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
13-11-1999 14e MoerschanscrossHulstRKHAV916
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
Atletiek Zeeland © 2017