donderdag 14 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

47e Singelloop

Middelburg, zaterdag 25 oktober 2008 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica21.53minMse   18.370  3:165.10-
2  Alex van TilburgSpado22.49minM35   17.619  3:244.89+0:56
3  Edward GeertseBergen op Zoom22.55minMse   17.542  3:254.87+1:02
4  Erik KokDynamica23.11minM35   17.340  3:284.82+1:18
5  Adrie FaesDynamica23.15minM45   17.290  3:284.80+1:22
6  Jesper FranckeKoudekerke23.27minMse   17.143  3:304.76+1:34
7  Peter van LimbergenAV'5623.46minM35   16.914  3:334.70+1:53
8  Ronnie OvergaauwDynamica23.49minMse   16.879  3:334.69+1:56
9  Micha JanseDynamica23.51minMse   16.855  3:344.68+1:58
10  Erik PoppeDynamica24.01minM35   16.738  3:354.65+2:08
11  Patrick QuekelbergheWielingen24.06minM35   16.680  3:364.63+2:13
12  Rian van den BroekeDynamica24.09minM45   16.646  3:364.62+2:16
13  Miquel van TongerenDynamica24.12minM35   16.612  3:374.61+2:19
14  Henrik WesterweeleDynamica24.32minMse   16.386  3:404.55+2:39
15  Piet WisseDynamica24.50minM35   16.188  3:424.50+2:57
16  Frank van de WantMiddelburg24.55minMse   16.134  3:434.48+3:02
17  Mauricio GonzalezDynamica25.04minM45   16.037  3:444.45+3:11
18  Erwin HarmesDynamica25.23minMse   15.837  3:474.40+3:30
19  Rens BostelaarDynamica25.27minM45   15.796  3:484.39+3:34
20  Rene VaderNieuwdorp25.31minM35   15.754  3:494.38+3:38
21  Martijn de KokDynamica25.42minMse   15.642  3:504.35+3:49
22  Jorim de BoksMiddelburg25.45minMse   15.612  3:514.34+3:52
23  Eddy SmitDelta Sport25.48minM55   15.581  3:514.33+3:55
24  Gerard van de MaleWestkapelle25.51minM45   15.551  3:514.32+3:58
25  Geert FranckeVlissingen25.53minMse   15.531  3:524.31+4:00
26  Anton EngelsMiddelburg26.03minM45   15.432  3:534.29+4:10
27  Bram VerhageDynamica26.09minM45   15.373  3:544.27+4:16
28  Kees JoosseMiddelburg26.12minM35   15.344  3:554.26+4:19
29  Jermaine LuitwielerDynamica26.15minMse   15.314  3:554.25+4:22
30  Eric GlasseeBouwel26.34minM35   15.132  3:584.20+4:41
31  Chantal KooleDynamica26.37minVse   15.103  3:584.20+4:44
32  Sander ZeijseinkDynamica26.40minMse   15.075  3:594.19+4:47
33  Tim van den BroekeDynamica26.43minJoB   15.047  3:594.18+4:50
34  Ron DellebekeDynamica26.47minM45   15.009  4:004.17+4:54
35  Coen NieuwehuijzenMiddelburg26.53minMse   14.954  4:014.15+5:00
36  Martin PruijsersDynamica26.58minM35   14.907  4:014.14+5:05
39  John VermeuleDynamica27.20minM45   14.707  4:054.09+5:27
40  Leo JanseMiddelburg27.31minM35   14.609  4:064.06+5:38
41  Jonas SpiegeleireGent27.36minMse   14.565  4:074.05+5:43
42  Peter DekkerKoudekerke27.38minM35   14.548  4:074.04+5:45
43  Arthur PouwelseMiddelburg27.53minM45   14.417  4:104.00+6:00
44  Wim RooseGoes27.56minM55   14.391  4:104.00+6:03
45  Ludo GlasseeNijlen28.00minM35   14.357  4:113.99+6:07
46  Peter van de BosseGrijpskerke28.04minM45   14.323  4:113.98+6:11
47  Bram LampertKoudekerke28.08minM45   14.289  4:123.97+6:15
48  Freddy BlaasAagtekerke28.13minMse   14.247  4:133.96+6:20
49  Ronny NeutsAverbode28.18minM45   14.205  4:133.95+6:25
50  Peter SchurinkVlissingen28.34minM45   14.072  4:163.91+6:41
51  Johan DekkerMiddelburg28.36minM45   14.056  4:163.90+6:43
55  Kees de VisserAagtekerke28.48minM35   13.958  4:183.88+6:55
56  Aswin KoningsDynamica28.50minM35   13.942  4:183.87+6:57
57  Albert KarstanjeSint Laurens28.52minM45   13.926  4:193.87+6:59
58  Boy SaijaDynamica28.54minM45   13.910  4:193.86+7:01
60  Ronald de RijkeDynamica28.59minM35   13.870  4:203.85+7:06
61  Andre DavidseMiddelburg29.03minM45   13.838  4:203.84+7:10
62  Rob JongeneelMiddelburg29.05minM35   13.822  4:203.84+7:12
63  Karel van de GruiterDynamica29.08minM55   13.799  4:213.83+7:15
64  Jacky LuitwielerDynamica29.10minM45   13.783  4:213.83+7:17
65  Jos PutVlissingen29.13minM45   13.759  4:223.82+7:20
66  Fatima GoncalvesDynamica29.15minV35   13.744  4:223.82+7:22
67  Hans CorbijnDynamica29.18minM45   13.720  4:223.81+7:25
68  Arthur van AartsenDynamica29.20minM35   13.705  4:233.81+7:27
69  Cor SchipperMiddelburg29.23minM45   13.681  4:233.80+7:30
70  Christel VerbeekVlissingen29.25minV35   13.666  4:233.80+7:32
71  Ewald ProvoostBiggekerke29.38minM35   13.566  4:253.77+7:45
72  Maurice EppingsMiddelburg29.41minM45   13.543  4:263.76+7:48
73  Jos BoogaardDynamica29.47minM55   13.497  4:273.75+7:54
74  Bert BoterDomburg30.00minMse   13.400  4:293.72+8:07
75  Mark MulderDynamica30.03minM35   13.378  4:293.72+8:10
76  Rob van TrichtVrouwenpolder30.05minM35   13.363  4:293.71+8:12
77  Johan TreurnietMiddelburg30.07minM35   13.348  4:303.71+8:14
78  Seth DijkstraMiddelburg30.17minM35   13.275  4:313.69+8:24
79  Peter van DoornMiddelburg30.20minM45   13.253  4:323.68+8:27
80  Rein SwintVlissingen30.24minM65   13.224  4:323.67+8:31
81  Rinus RiemensBiggekerke30.26minM45   13.209  4:333.67+8:33
82  Rene van de HovenOost-Souburg30.29minM45   13.188  4:333.66+8:36
83  Aart van LuijkDynamica30.31minM45   13.173  4:333.66+8:38
84  Joan de VisserAagtekerke30.35minMse   13.144  4:343.65+8:42
85  Gillis BosmanRoosendaal30.37minM65   13.130  4:343.65+8:44
86  Maurits van de RandeMiddelburg30.39minM35   13.116  4:343.64+8:46
87  Wilbert VerbeekDynamica30.41minM35   13.102  4:353.64+8:48
88  Cees CornuDynamica30.47minM45   13.059  4:363.63+8:54
89  Jaap LuitwielerDynamica30.55minM55   13.003  4:373.61+9:02
90  Cees LeijnseMiddelburg30.57minM55   12.989  4:373.61+9:04
91  Gunter GiesMiddelburg31.00minM45   12.968  4:383.60+9:07
92  Lein de KrakerDynamica31.03minM55   12.947  4:383.60+9:10
93  Piet BeijerDynamica31.06minM55   12.926  4:393.59+9:13
94  Sjako MatthijsseMeliskerke31.17minMse   12.850  4:403.57+9:24
95  Hugo PoortvlietDynamica31.22minM55   12.816  4:413.56+9:29
96  Anja VogelMiddelburg31.56minV45   12.589  4:463.50+10:03
97  Marije BesuijenDynamica32.11minVse   12.491  4:483.47+10:18
98  Wim BesuijenDynamica32.13minM55   12.478  4:493.47+10:20
99  Leo FranckeOostkapelle32.17minM45   12.452  4:493.46+10:24
100  Harmen BultenAagtekerke32.34minMse   12.344  4:523.43+10:41
101  Greetje SmitDelta Sport32.37minV45   12.325  4:523.42+10:44
102  Rian FlikweertDynamica32.46minV45   12.269  4:533.41+10:53
103  Frans PieterseMiddelburg32.54minM45   12.219  4:553.39+11:01
104  Sjaak de BruijnVrouwenpolder32.59minM35   12.188  4:553.39+11:06
105  Arno MelaardMiddelburg33.03minM40   12.163  4:563.38+11:10
106  ????????Meliskerke33.06minM35   12.145  4:563.37+11:13
107  Martin OoseArnemuiden33.09minM35   12.127  4:573.37+11:16
108  Marjolijn DaalenWolphaartsdijk33.12minVse   12.108  4:573.36+11:19
109  Bart HoogenboomNoordwelle33.16minM55   12.084  4:583.36+11:23
110  Willem van DortDomburg33.25minM45   12.030  4:593.34+11:32
111  Hans PluijlaarDynamica33.44minM65   11.917  5:023.31+11:51
112  Jan JobseDynamica34.02minM55   11.812  5:053.28+12:09
114  Rob MolMiddelburg34.07minM65   11.783  5:063.27+12:14
115  Jan RooseGoes34.11minM55   11.760  5:063.27+12:18
116  Bennie DanielseMiddelburg34.16minM45   11.732  5:073.26+12:23
117  Nel VerhoevenMiddelburg34.29minV45   11.658  5:093.24+12:36
118  Christian JobseMiddelburg34.38minMse   11.607  5:103.22+12:45
119  Marcel BesuijenMiddelburg34.41minM35   11.591  5:113.22+12:48
120  Regina VerhageMeliskerke34.44minV45   11.574  5:113.21+12:51
121  Arjo VerhageDynamica34.45minM35   11.568  5:113.21+12:52
122  Frans LeijnseMiddelburg34.47minM55   11.557  5:113.21+12:54
124  Jan MaranusDynamica35.12minM55   11.420  5:153.17+13:19
125  Sebastian NijssenMiddelburg35.20minMse   11.377  5:163.16+13:27
126  Bram de RijkeDynamica35.40minM65   11.271  5:193.13+13:47
127  Magda BoogaardOostkapelle36.15minV45   11.090  5:253.08+14:22
128  Niek KaagMiddelburg36.30minM45   11.014  5:273.06+14:37
129  Anton RingenaldusMiddelburg37.35minM45   10.696  5:372.97+15:42
130  Theo KootstraWaarde37.37minM55   10.687  5:372.97+15:44
131  Ilse KosterDynamica37.48minV35   10.635  5:392.95+15:55
132  Christianne van RestOostkapelle37.55minV45   10.602  5:402.95+16:02
133  Peter HalfwerkRotterdam39.13minM55   10.251  5:512.85+17:20
134  Debora OreelMiddelburg39.58minV45   10.058  5:582.79+18:05
135  Harma BreukerMiddelburg40.34minV45   9.910  6:032.75+18:41
136  Marian van DijkMiddelburg40.48minVse   9.853  6:052.74+18:55
137  Bram de BuckMiddelburg42.23minM55   9.485  6:202.63+20:30
Mannen: 112 (86.82%) => M35=31 - M40=1 - M45=35 - M55=18 - M65=5 - Mse=22
Vrouwen: 16 (12.4%) => V35=3 - V45=9 - Vse=4
Meisjes: 3 (2.33%) => Mei=3
Div: 6 (4.65%) => 0JoB=1 - Jon=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.246 seconden nodig om deze lijst met 129 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
marath Floris Willeboordse (PR)2.30.01  Mse
marath Jorim de Boks (PR 2.54.08)2.55.42  Mse
marath Jesse Beijer (PR)2.59.35  Mse
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.47.58  M55
marath Suzanne van Elsacker (PR)3.54.18  Vse
marath Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)3.58.06  Mse
marath Wim Dingemanse (PR 3.06.11)4.10.28  M55
03-11: Marathon Nice (1)
marath Rudie Hogervorst (PR 3.41.38)3.50.19  M50
03-11: Marathon Porto (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.45.23  M55
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
Atletiek Zeeland © 2019