woensdag 22 november 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
04-11: Paola van Gilst: wat allemaal kan als je je niet laat beperken door je gedachten
03-11: 2018 overgangsjaar voor JARO
30-10: Driemaal is scheepsrecht in Marathon Brabant
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse
zo 26-11: 59e Warandeloop Tilburg
za 02-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
zo 10-12: Wintrloipe Middelburg
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg (110)
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (136)
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
47e Singelloop
Middelburg, zaterdag 25 oktober 2008 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim PleijteDynamica21.53Mse   18.370  3:16
2  Alex van TilburgSpado22.49M35   17.619  3:24
3  Edward GeertseBergen op Zoom22.55Mse   17.542  3:25
4  Erik KokDynamica23.11M35   17.340  3:28
5  Adrie FaesDynamica23.15M45   17.290  3:28
6  Jesper FranckeKoudekerke23.27Mse   17.143  3:30
7  Peter van LimbergenAV'5623.46M35   16.914  3:33
8  Ronnie OvergaauwDynamica23.49Mse   16.879  3:33
9  Micha JanseDynamica23.51Mse   16.855  3:34
10  Erik PoppeDynamica24.01M35   16.738  3:35
11  Patrick QuekelbergheWielingen24.06M35   16.680  3:36
12  Rian van den BroekeDynamica24.09M45   16.646  3:36
13  Miquel van TongerenDynamica24.12M35   16.612  3:37
14  Henrik WesterweeleDynamica24.32Mse   16.386  3:40
15  Piet WisseDynamica24.50M35   16.188  3:42
16  Frank van de WantMiddelburg24.55Mse   16.134  3:43
17  Mauricio GonzalezDynamica25.04M45   16.037  3:44
18  Erwin HarmesDynamica25.23Mse   15.837  3:47
19  Rens BostelaarDynamica25.27M45   15.796  3:48
20  Rene VaderNieuwdorp25.31M35   15.754  3:49
21  Martijn de KokDynamica25.42Mse   15.642  3:50
22  Jorim de BoksMiddelburg25.45Mse   15.612  3:51
23  Eddy SmitDelta Sport25.48M55   15.581  3:51
24  Gerard van de MaleWestkapelle25.51M45   15.551  3:51
25  Geert FranckeVlissingen25.53Mse   15.531  3:52
26  Anton EngelsMiddelburg26.03M45   15.432  3:53
27  Bram VerhageDynamica26.09M45   15.373  3:54
28  Kees JoosseMiddelburg26.12M35   15.344  3:55
29  Jermaine LuitwielerDynamica26.15Mse   15.314  3:55
30  Eric GlasseeBouwel26.34M35   15.132  3:58
31  Chantal KooleDynamica26.37Vse   15.103  3:58
32  Sander ZeijseinkDynamica26.40Mse   15.075  3:59
33  Tim van den BroekeDynamica26.43JoB   15.047  3:59
34  Ron DellebekeDynamica26.47M45   15.009  4:00
35  Coen NieuwehuijzenMiddelburg26.53Mse   14.954  4:01
36  Martin PruijsersDynamica26.58M35   14.907  4:01
37  Harmen van EijzerenMeliskerke27.08Jon   14.816  4:03
38  Tineke van DortDynamica27.18Mei   14.725  4:04
39  John VermeuleDynamica27.20M45   14.707  4:05
40  Leo JanseMiddelburg27.31M35   14.609  4:06
41  Jonas SpiegeleireGent27.36Mse   14.565  4:07
42  Peter DekkerKoudekerke27.38M35   14.548  4:07
43  Arthur PouwelseMiddelburg27.53M45   14.417  4:10
44  Wim RooseGoes27.56M55   14.391  4:10
45  Ludo GlasseeNijlen28.00M35   14.357  4:11
46  Peter van de BosseGrijpskerke28.04M45   14.323  4:11
47  Bram LampertKoudekerke28.08M45   14.289  4:12
48  Freddy BlaasAagtekerke28.13Mse   14.247  4:13
49  Ronny NeutsAverbode28.18M45   14.205  4:13
50  Peter SchurinkVlissingen28.34M45   14.072  4:16
51  Johan DekkerMiddelburg28.36M45   14.056  4:16
52  John de HollanderMeliskerke28.39Jon   14.031  4:17
53  Patrick de VosAV'5628.42Jon   14.007  4:17
54  Pieter WisseMeliskerke28.45Jon   13.983  4:17
55  Kees de VisserAagtekerke28.48M35   13.958  4:18
56  Aswin KoningsDynamica28.50M35   13.942  4:18
57  Albert KarstanjeSint Laurens28.52M45   13.926  4:19
58  Boy SaijaDynamica28.54M45   13.910  4:19
59  Christa VerhageDynamica28.56Mei   13.894  4:19
60  Ronald de RijkeDynamica28.59M35   13.870  4:20
61  Andre DavidseMiddelburg29.03M45   13.838  4:20
62  Rob JongeneelMiddelburg29.05M35   13.822  4:20
63  Karel van de GruiterDynamica29.08M55   13.799  4:21
64  Jacky LuitwielerDynamica29.10M45   13.783  4:21
65  Jos PutVlissingen29.13M45   13.759  4:22
66  Fatima GoncalvesDynamica29.15V35   13.744  4:22
67  Hans CorbijnDynamica29.18M45   13.720  4:22
68  Arthur van AartsenDynamica29.20M35   13.705  4:23
69  Cor SchipperMiddelburg29.23M45   13.681  4:23
70  Christel VerbeekVlissingen29.25V35   13.666  4:23
71  Ewald ProvoostBiggekerke29.38M35   13.566  4:25
72  Maurice EppingsMiddelburg29.41M45   13.543  4:26
73  Jos BoogaardDynamica29.47M55   13.497  4:27
74  Bert BoterDomburg30.00Mse   13.400  4:29
75  Mark MulderDynamica30.03M35   13.378  4:29
76  Rob van TrichtVrouwenpolder30.05M35   13.363  4:29
77  Johan TreurnietMiddelburg30.07M35   13.348  4:30
78  Seth DijkstraMiddelburg30.17M35   13.275  4:31
79  Peter van DoornMiddelburg30.20M45   13.253  4:32
80  Rein SwintVlissingen30.24M65   13.224  4:32
81  Rinus RiemensBiggekerke30.26M45   13.209  4:33
82  Rene van de HovenOost-Souburg30.29M45   13.188  4:33
83  Aart van LuijkDynamica30.31M45   13.173  4:33
84  Joan de VisserAagtekerke30.35Mse   13.144  4:34
85  Gillis BosmanRoosendaal30.37M65   13.130  4:34
86  Maurits van de RandeMiddelburg30.39M35   13.116  4:34
87  Wilbert VerbeekDynamica30.41M35   13.102  4:35
88  Cees CornuDynamica30.47M45   13.059  4:36
89  Jaap LuitwielerDynamica30.55M55   13.003  4:37
90  Cees LeijnseMiddelburg30.57M55   12.989  4:37
91  Gunter GiesMiddelburg31.00M45   12.968  4:38
92  Lein de KrakerDynamica31.03M55   12.947  4:38
93  Piet BeijerDynamica31.06M55   12.926  4:39
94  Sjako MatthijsseMeliskerke31.17Mse   12.850  4:40
95  Hugo PoortvlietDynamica31.22M55   12.816  4:41
96  Anja VogelMiddelburg31.56V45   12.589  4:46
97  Marije BesuijenDynamica32.11Vse   12.491  4:48
98  Wim BesuijenDynamica32.13M55   12.478  4:49
99  Leo FranckeOostkapelle32.17M45   12.452  4:49
100  Harmen BultenAagtekerke32.34Mse   12.344  4:52
101  Greetje SmitDelta Sport32.37V45   12.325  4:52
102  Rian FlikweertDynamica32.46V45   12.269  4:53
103  Frans PieterseMiddelburg32.54M45   12.219  4:55
104  Sjaak de BruijnVrouwenpolder32.59M35   12.188  4:55
105  Arno MelaardMiddelburg33.03Mse   12.163  4:56
106  ????????Meliskerke33.06M35   12.145  4:56
107  Martin OoseArnemuiden33.09M35   12.127  4:57
108  Marjolijn DaalenWolphaartsdijk33.12Vse   12.108  4:57
109  Bart HoogenboomNoordwelle33.16M55   12.084  4:58
110  Willem van DortDomburg33.25M45   12.030  4:59
111  Hans PluijlaarDynamica33.44M65   11.917  5:02
112  Jan JobseDynamica34.02M55   11.812  5:05
113  Samuel RandeMiddelburg34.05Jon   11.795  5:05
114  Rob MolMiddelburg34.07M65   11.783  5:06
115  Jan RooseGoes34.11M55   11.760  5:06
116  Bennie DanielseMiddelburg34.16M45   11.732  5:07
117  Nel VerhoevenMiddelburg34.29V45   11.658  5:09
118  Christian JobseMiddelburg34.38Mse   11.607  5:10
119  Marcel BesuijenMiddelburg34.41M35   11.591  5:11
120  Regina VerhageMeliskerke34.44V45   11.574  5:11
121  Arjo VerhageDynamica34.45M35   11.568  5:11
122  Frans LeijnseMiddelburg34.47M55   11.557  5:11
123  Mieke van DortDomburg34.50Mei   11.541  5:12
124  Jan MaranusDynamica35.12M55   11.420  5:15
125  Sebastian NijssenMiddelburg35.20Mse   11.377  5:16
126  Bram de RijkeDynamica35.40M65   11.271  5:19
127  Magda BoogaardOostkapelle36.15V45   11.090  5:25
128  Niek KaagMiddelburg36.30M45   11.014  5:27
129  Anton RingenaldusMiddelburg37.35M45   10.696  5:37
130  Theo KootstraWaarde37.37M55   10.687  5:37
131  Ilse KosterDynamica37.48V35   10.635  5:39
132  Christianne van RestOostkapelle37.55V45   10.602  5:40
133  Peter HalfwerkRotterdam39.13M55   10.251  5:51
134  Debora OreelMiddelburg39.58V45   10.058  5:58
135  Harma BreukerMiddelburg40.34V45   9.910  6:03
136  Marian van DijkMiddelburg40.48Vse   9.853  6:05
137  Bram de BuckMiddelburg42.23M55   9.485  6:20
Mannen: 112 (81.75%) => M35=31 - M45=35 - M55=18 - M65=5 - Mse=23
Vrouwen: 16 (11.68%) => V35=3 - V45=9 - Vse=4
Jongens: 6 (4.38%) => JoB=1 - Jon=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.454 seconden nodig om deze lijst met 137 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
21-10-2017 56e SingelloopMiddelburgDynamica0
22-10-2016 55e SingelloopMiddelburgDynamica1493
24-10-2015 54e SingelloopMiddelburgDynamica1874
25-10-2014 53e SingelloopMiddelburgDynamica2553
26-10-2013 52e SingelloopMiddelburgDynamica3435
27-10-2012 51e SingelloopMiddelburgDynamica3016
29-10-2011 50e SingelloopMiddelburgDynamica2870
30-10-2010 49e SingelloopMiddelburgDynamica3216
31-10-2009 48e SingelloopMiddelburgDynamica2680
27-10-2007 46e SingelloopMiddelburgDynamica1803
28-10-2006 45e SingelloopMiddelburgDynamica1800
29-10-2005 44e SingelloopMiddelburgDynamica1250
06-11-2004 43e SingelloopMiddelburgDynamica964
01-11-2003 42e SingelloopMiddelburgDynamica812
02-11-2002 41e SingelloopMiddelburgDynamica953
03-11-2001 40e SingelloopMiddelburgDynamica1013
04-11-2000 39e SingelloopMiddelburgDynamica971
06-11-1999 38e SingelloopMiddelburgDynamica968
07-11-1998 37e SingelloopMiddelburgDynamica1028

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (71)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
marath Arjan Kranenburg (PR 3.19.06)3.38.27  Mse
marath Nicolette Malcorps (PR)3.38.27  Vse
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Vestingloop Willemstad (8)
Atletiek Zeeland © 2017