zondag 22 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
26e Deltacross
Westenschouwen, zaterdag 10 januari 1998 - Organisatie: Delta Sport
Sen. Mannen ,korte cross 5.000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 580Putten Lennard v. 76 AV Flakkee  17.33.1
 2 927Amrins Lahoucine  69 Rott. Atl.  17.33.5
 3 600Krijnen Stefan    79 Wielingen   18.55.8
 4 530Smit Eddy         48 Delta Sp    19.02.4
 5 411Remortel Patrick  61 RKHAV       19.58.4
 6 479Stolk Edwin       75 AV Flakkee  20.22.1
 7 350Gesink Alex       79 Dynamica    20.57.8
 8 348Duijm Rik         80 Dynamica    21.40.7
 9 400Westerweele H.    80 Dynamica    21.57.8
10 487Pol Peter v.d.    -- AV'56       22.49.0
11 579 Verbeem Ben      78 AV '56      23.08.9
12 708Wisse Dennis      81 AV '56      23.17.7
13 380Polderman M.P.    -- AV 56       28.56.0
14 521Valks George      -- Schelde Sp         

Sen. Vrouwen ,korte cross 3.300m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 926Oud Liesbeth      73 Rott. Atl.  14.59.2
 2 007Smit Greetje      50 Delta Sp    16.02.2
 3 008Roggeband Hermien 58 Delta Sp    16.11.6
 4 009Donk Wilma        60 Delta Sp    17.45.4

Sen. Mannen ,10.000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 953Bekkenk Ramses    76 Leiden Atl  33.39.5
 2 989Touw Wilbert      69 Achilles    33.50.1
 3 982Klasen Dennis     69 Sprint      34.32.1
 4 803Mutsaars Alex     62 Sliedr      34.46.9
 5 801Punt Jeroen       75 LPK         34.59.1
 6 571Meziane Rachidben 68 Delta Sp    35.06.4
 7 954Kortekaas Jan     63 Leiden Atl  35.24.6
 8 986Heeren Toon       67 Achilles    35.39.9
 9 445Leeuw Edwin de    74 Dynamica    35.43.6
10 984Hopmans Jack      67 Spado       35.44.4
11 364Rabout Theo       73 Dynamica    35.53.7
12 535Alwin Vermeulen   70 A.V.'56     35.57.6
13 965Jan Korevaar      61 Typhoon     36.00.7
14 706Laarhoven Rik v.  78 RKHAV       36.05.1
15 981Hederik Bert      62 Energie     36.15.1
16 980Veerbeek Ronald   74 Parcival    36.32.3
17 804Korteland Jan     58 Sliedr      36.35.1
18 543Bart Jan de       58 AV'56       36.50.2
19 985Branden Johan v.  73 Diomedon    37.14.0
20 567Janisse Adriaan   66 Dynamica    37.16.4
21 976Michel v.d. Klein 74 PAC         37.18.0
22 550Koeveringe v.Kees 62 A.V.'56     37.49.9
23 418Goossen Erik      71 Schelde Sp  38.03.1
24 541Koole Niels       71 Dynamica    38.19.2
25 971Jacco Luyendijk   76 Energie     38.22.0
26 373Bruggeman Rini    63 A.V.'56     38.26.6
27 988Herijgers Leo     68 Achilles    38.38.2
28 508Guiljam Jan       58 AV '56      38.43.3
29 453Achterberg v Han  60 Delta Sp    39.21.0
30 559Warrens Matthieu  73 RKHAV       39.24.7
31 967Jeroen van Weesep 73 PAC         39.34.1
32 578Patr.v. Quekelb.  66 Scheldesp   39.44.2
33 536Wim Vos           62 Dynamica    39.52.6
34 810Geldof Marco      66 LPK         39.54.1
35 481Besuijen Marius   62 Dynamica    40.10.6
36 805Korteland Arjan   58 Papendr     40.13.3
37 548Luijk van Lion    59 Dynamica    40.18.2
38 582Mol Anton         70 AV Flakkee  40.21.1
39 412Dehulsters Caro   65 RKHAV       40.22.2
40 569Boevere Patrick   65 Schelde Sp  40.26.4
41 425Lauret Heinz-P.   58 Wielingen   40.36.7
42 391Vader Peter       61 Delta Sp    40.59.3
43 435Schipper de Wilko 62 Dynamica    41.06.2
44 583Hassent Jan v.    58 AV Flakkee  41.12.7
45 531Wim Barentsen     58 Dynamica    41.15.7
46 498Visser Bram de    59 Dynamica    41.19.6
47 460Kock d Jos        69 RKHAV       41.29.0
48 587Beije Arjan       71 Deltasp     41.32.6
49 972John Vermeulen    61 PAC         41.38.5
50 812Westerlaken Hans  60 Diomedon    41.43.9
51 443Ramsteijn Peter   66 Dynamica    41.52.8
52 360Poppe Erik        67 Dynamica    42.22.7
53 540Waes Peter v.     62 Wielingen   42.38.6
54 370Dellebeke Ron     58 Dynamica    43.25.6
55 807Potuit Gert-Jan   63 Sliedr      43.28.3
56 430Wilde de Rien     60 A.V.'56     43.36.7
57 570Lauret Tonny      60 Schelde Sp  43.54.4
58 461 Rob Cuje         59 Dynamica    44.12.6
59 554Reijnhoudt Han    70 Dynamica    44.30.2
60 539Babijn Francois   61 Wielingen   44.32.0
61 808Hendrikse Michel  75 LPK         45.05.8
62 361Dekker Wilfried   70 Dynamica    46.00.1
63 357Hollander d Jos   64 A.V.'56     46.11.4
64 815Oltmans Ron       64 Leiden atl  46.12.1
65 534Wim Sanstra       61 Dynamica    48.33.7
66 585Kortlever Henk    60 Deltasp     65.36.0

Sen. Vrouwen ,5.000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 964Monique v.d. Ven  66 LOGO        20.51.5
 2 031Bastian Karin     74 Dynamica    21.31.0
 3 966Wilma Korevaar    66 Avantri     22.49.8

Vet. Mannen, 40+  ,10.000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 987Woord Ruud        57 Thor        36.39.9
 2 354Wilde de Jan      57 A.V.'56     36.52.4
 3 978Zanten Rob van    56 Fortuna     37.28.5
 4 962Jos van Giersber  56 AV Sliedr   37.53.6
 5 545Zuidweg Jan       54 AV Flakkee  38.08.0
 6 427Luteijn Sjaak     57 Wielingen   38.13.9
 7 496Overweel John     51 Dynamica    39.29.2
 8 983Huygens Johan     57 Vet.Ned.    39.37.5
 9 374Eversdijk Ko      57 A.V.'56     40.27.7
10 509Dijke v Rinie     52 Delta Sp    41.03.8
11 368Kats Leo          56 Dynamica    41.18.0
12 428Wouters Wim       54 A.V.'56     41.23.2
13 397Guequierre John   51 Dynamica    41.25.8
14 468Roose Wim         51 A.V.'56     42.06.9
15 974Fred Walop        53 PAC         42.40.4
16 591Hoek Aad          49 AV Flakkee  43.02.7
17 929Marijnissen Jan   49 Scorpio     43.18.2
18 399Verbist Willy     49 Dynamica    43.30.9
19 922Gabriels Henk     52 Spado       44.06.8
20 813Kievit Martin     56 Voorne atl  44.25.2
21 377Vermeulen Hans    49 A.V.'56     44.30.8
22 921van Dijk Kees     50 Spado       44.55.0
23 413Rodrigo Jacques   53 RKHAV       45.01.9
24 426Linde v.d Jan     53 Wielingen   45.08.8
25 414Goossens Jan      53 RKHAV       45.11.2
26 365Ruijter d Tonny   48 Dynamica    45.32.1
27 475Verhage Chris     52 Schelde Sp  45.35.6
28 401Koole Adri        -- Dynamica    45.45.1
29 809Hendrikse Bert    49 Fortuna     46.14.7
30 568Simons Theo       54 Dynamica    46.16.1
31 592Huisman Wiebe     52 AV Flakkee  46.29.3
32 814Wageningen Ton v. 48 Voorne atl  46.38.4
33 590Witkam Jan        53 AV '56      46.42.0
34 990ponjee Roel       49 Thor        46.48.0
35 586Philippo Henk     54 Dynamica    46.53.8
36 588Kramer Acronius   52 AV '56      46.55.2
37 959John den Breejen  51 AV Sliedr   47.03.8
38 407Beijer Piet       48 Dynamica    47.09.5
39 396Horssen v Pieter  49 Dynamica    47.10.3
40 369Digmus Lensen     56 Dynamica    48.22.3
41 806Dekkers Gideon    50 AV Sliedr   49.08.5
42 382Sonke Piet        50 AV'56       49.31.3
43 522Ruijsink Bernard  55 A.V.'56     50.04.4
44 381Verbeem Johan     49 AV'56       50.21.1
45 573Werry Chris       53 Delta Sp    50.32.1
46 379Luitwieler Philip 50 A.V.'56     50.35.3
47 951Kleven Jo van     48 Vet.Ned.    56.22.8
48 467Roose Jan         50 A.V.'56     56.30.8

Vet. Mannen, 50+  ,7.500m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 415Waesberghe v Jo   46 RKHAV       29.23.0
 2 383Pol vd Kees       46 A.V.'56     30.33.6
 3 950Abuys Ron         40 Vet.Ned.    31.39.8
 4 405Marcusse Kees     44 Dynamica    32.13.1
 5 386Waal d Kees       46 A.V.'56     32.31.1
 6 955Swint Rein        39 Vet. Ned.   32.40.4
 7 542Noordijke Adri    41 Delta Sp    33.30.6
 8 384Kreeke vd Wim     46 A.V.'56     33.43.5
 9 920v.d.Watering Ad   43 Spado       33.56.8
10 470Schoenmakers Anto 40 Dynamica    33.58.8
11 956Rouw Henk         46 Vet. Ned.   34.16.1
12 403Gruiter vd Karel  45 Dynamica    34.25.1
13 516Meyer Leo         46 A.V.'56     35.39.2
14 577 Goof Kroon       43 AV Flakkee  35.56.5
15 500Scheybeler Joop   46 Dynamica    37.25.7

Vet. Mannen, 60+  ,7.500m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 410Bostelaar Hans    35 Dynamica    34.51.2
 2 919den Boer Herman   37 Spado       35.11.1
 3 553Pluijlaar Hans    35 Dynamica    35.26.8
 4 409Rijke d Bram      33 Dynamica    36.09.4
 5 438Kloet Jan         36 Delta Sp    37.18.8
 6 387Kortleve Kees     33 A.V.'56     37.47.3
 7 572Reijnhout Han     34 Delta Sp    41.34.5
 8 388Berg vd Wim       34 A.V.'56     48.01.0
 9 816Budding Jack      36 Fortuna     51.57.7
10 817Mastenbroek Wim   27 Fortuna     51.59.5

Vet. Vrouwen, 35+  ,5.000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 969Marja Hogenboom   58 Leiden at.  22.00.5
 2 034Westerweele Ellie -- Dynamica    22.06.9
 3 945Smulders Lia      55 Achilles    22.26.8
 4 37Rita Ohlenroth     50 Dynamica    23.26.3
 5 036Versaevel Tonie   55 AV Flakkee  23.28.7
 6 017Jonge d Mientje   52 A.V.'56     24.16.3
 7 38Jannie Braber      54 AV Flakkee  24.39.4
 8 963Ellen van Giersb. 62 AV Papendr  25.01.4
 9 952Kleven Lenie van  53 Vet.Ned.    25.36.6
10 961Joke de Kok       58 Diomedon    26.09.4
11 960Betsy van Giels   57 Diomedon    26.54.7
12 575Berg P.v.d.       53 Deltasp     49.17.6

D-Jun. Jongens ,2.200 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 670Bergen vd Ruud    85 RKHAV        9.28.5
 2 766Duffener Wouter   86 Delta Sp     9.32.8
 3 699Luteijn Jack      86 Wielingen    9.37.0
 4 644Landegent Tony    86 Delta Sp     9.49.5
 5 680 Blokland Wouter  85 Schelde Sp   9.50.8
 6 630Rentmeester Niek  86 AV 56       10.08.5
 7 617Wijnacker Eric    85 Dynamica    10.16.8
 8 721Strijdonk Quinten 86 RKHAV       10.21.3
 9 724Reijnhout Richard 85 A.V.'56     10.22.1
10 611Graaff de Han     86 Dynamica    10.51.1
11 936Huizer Erik       85 Energie     10.57.9
12 612Veerhoek Timo     86 Dynamica    11.01.4
13 777Casper Castel     85 AV '56      11.34.8
14 610Doef vd Benjamin  86 Dynamica    11.46.8

D-Jun. Meisjes ,1.500 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 179Kraker de Ruth    85 Dynamica     6.05.6
 2 129Herder d Astrid   85 A.V.'56      6.17.8
 3 948Sande Linda v.d.  85 Achilles     6.21.8
 4 947Smulders Anouk    85 Achilles     6.26.0
 5 182Block d Kayleigh  86 Wielingen    6.32.1
 6 112Rijk d Roselien   85 Dynamica     6.36.1
 7 152Adriaanse Mirjam  86 Dynamica     6.43.2
 8 178Koeyer d Mireille 85 Schelde Sp   6.46.7
 9 934Goverde Daisy     85 Energie      6.52.6
10 160Doedee Renske     86 RKHAV        6.54.8
11 155Ubben Minne       85 Dynamica     7.03.5
12 108Slager Jolien     86 Dynamica     7.04.4
13 161Roodhuizen Sophie 86 RKHAV        7.05.1
14 110Jangbahadoer Cec. 85 Dynamica     7.05.7
15 177Koeyer Kristel    85 Schelde Sp   7.06.4
16 246Hityahubessy Y.   86 Dynamica     7.08.1
17 204Gilde `t Veerle   85 Dynamica     7.09.2
18 183Anthonisse Milou  86 Wielingen    7.10.2
19 158Rodrigo Carola    86 RKHAV        7.29.6
20 162Remortel v Ilona  86 RKHAV        7.32.9
21 244Witkowski Stefani 85 Dynamica     7.36.2
22 109Lenzen Michelle   86 Dynamica     7.38.6
23 202Rijkhoek Linda    86 Dynamica     7.39.3
24 933Tempelaars Miran  85 Energie      7.41.4
25 242Timmers Maartje   86 Wielingen    7.43.1
26 106Francke Saskia    86 Dynamica     7.47.0
27 127Sonke Ilona       86 A.V.'56      7.47.7
28 207Ivens Rianne      85 A.V.'56      7.50.8
29 169Bruin d Martine   86 Schelde Sp   7.57.5
30 107Lensen Claudia    86 Dynamica     8.01.1
31 282Pieters Esther    85 RKHAV        8.01.7
32 243Feijter d Anke    86 Wielingen    8.05.6
33 249Reijen vd Lieke   86 RKHAV        8.17.1
34 245Minnaard Rosie    86 Dynamica     8.20.8
35 241Tazelaar Carianne 86 Wielingen    8.21.2
36 185Linde vd Judith   85 Wielingen    8.28.2
37 248Wagenaar Maaike   86 A.V.'56      8.30.1
38 218Roode Leslie      86 Dynamica     8.45.5
39 247Fokke Carolien    86 A.V.'56            

C-Jun. Jongens ,3.300m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 621Weijland Marco    83 Dynamica    13.45.2
 2 674Verdurmen Wouter  83 RKHAV       13.46.0
 3 620Lensen Martin     83 Dynamica    14.07.3
 4 618Jansen Maarten    84 Dynamica    14.25.5
 5 645Heres Matthijs    84 Delta Sp    14.46.4
 6 729Reekers Peter     83 Dynamica    14.51.9
 7 946Smulders Paul     83 Achilles    15.04.0
 8 762Heijboer Harro    83 Delta Sp    15.13.0
 9 949Sande Denny v.d.  83 Achilles    15.17.5
10 619Belzen v Jeroen   83 Dynamica    15.44.2
11 672Rodrigo Marino    84 RKHAV       16.08.3
12 941Teeler Niels      84 Energie     16.08.9
13 942Verschoor Frido   84 Energie     16.18.6
14 943Fijma Johannes    84 Energie     16.22.4
15 622Westerweele Ruud  83 Dynamica    17.13.5
16 655Louws Andreas     84 Dynamica    18.13.9

C-Jun. Meisjes ,2.200m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 252Stok Paula        84 Dynamica     9.43.0
 2 935Naoul Elgazi      84 Energie     10.11.3
 3 176Wakker Manon      84 Schelde Sp  10.15.9
 4 924Wouterse Linda    84 Spado       10.18.5
 5 938Bakker Karin      84 Energie     10.26.0
 6 115Porck Nikhe       84 Dynamica    10.40.2
 7 250Jaberg Ruby       84 RKHAV       10.48.0
 8 940Brandt Elseline   84 Energie     10.48.4
 9 190Botman Katja      84 Dynamica    11.04.7
10 116Wisse Vera        84 Dynamica    11.20.5
11 939Driesprong Marl   83 Energie     11.24.5
12 251Wiskerke Petra    84 Dynamica    12.42.3
13 230Oostrom Eelke     83 A.V.'56     13.23.9

B-Jun. Jongens ,5.000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 640Sluijter Ad       81 A.V.'56     18.31.6
 2 763Planting Robert   81 Dynamica    19.11.3
 3 675Vonck Sebastian   82 RKHAV       19.55.5
 4 635Ruijsink Anne     82 A.V.'56     20.27.5
 5 634Sonke Rob         82 A.V.'56     20.33.7
 6 727Hellebrekers Ren‚ 82 RKHAV       21.51.2
 7 673Goossens EimertJ. 82 RKHAV       22.32.8
 8 663Kramer Gijsbregt  81 Dynamica    22.52.0
 9 639Hart 't Sjoerd    81 A.V.'56     24.00.0
10 665Schouwenaar Tim   81 Dynamica    24.39.1
11 638Zweedijk Pim      81 A.V.'56     25.03.3
12 686Kisjes Daniel     81 Dynamica           

B-Jun. Meisjes ,3.300m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 180Kraker Eva        81 Dynamica    14.15.7
 2 186Moerman Rachida   82 Wielingen   14.52.4
 3 164Block d Sandra    82 RKHAV       15.04.9
 4 165Lernhout Jessica  82 RKHAV       17.45.4
 5 133Leendertse Anne   82 A.V.'56     19.53.3

A-Jun. Jongens ,7.500m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 623Daane Corn‚       79 Dynamica    28.28.4
 2 775Veerman Rutger    80 Wielingen   28.40.9
 3 636Klerk d Joost     80 A.V.'56     29.38.3
 4 651Fioole Pieter Jan 79 Delta Sp    30.45.7
 5 968 Jurgen Koenen    80 PAC         31.23.8
 6 650Dongen v Jan      79 Delta Sp    33.15.6

A-Jun. Meisjes ,3.300 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 118Dijk v Maaike     79 Dynamica    15.42.6
 2 181Kabboord Vivian   79 Dynamica    16.48.9

C-Pup. Jongens ,1.000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 769Danschutter Coen  90 Delta Sp     5.16.6
 2 749Boidin Brian      90 RKHAV        5.20.1
 3 744Volleman Quinten  90 Schelde Sp   5.21.1
 4 746de Kok Wim        90 Dynamica     5.24.9
 5 800Vliet Vlieland L. 90 Dynamica     5.46.0
 6 745Minde v Mitchel   90 A.V.'56      5.53.4
 7 772Elton Castel      90 A.V. '56     6.27.0
 8 747Cevaal Danny      90 Dynamica     7.09.5

C-Pup. Meisjes ,1.100m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 227d'Hondt Marjolein 90 RKHAV        5.25.5
 2 236Hoeve v Evelien   90 Schelde Sp   5.25.9
 3 235Brandt Lianne     90 Dynamica     6.00.5
 4 257Kristy Arendse    90 AV 56        6.24.6
 5 228Witkowski Ginie   90 Dynamica     6.29.5
 6 234Muilwijk Saskia   90 Dynamica     7.15.4

B-Pup. Jongens ,1.500m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 767Tournois Tijl     89 Wielingen    7.05.0
 2 764Haak Michel       89 A.V.'56      7.06.7
 3 601Hessing Dzjon     89 Dynamica     8.03.1
 4 688Linde vd Robert   89 Wielingen    8.23.8
 5 755Reijen vd Siem    89 RKHAV        8.32.6
 6 752Arendse Remco     89 A.V.'56      8.35.4
 7 643Vos Elmer         88 Dynamica     8.36.3
 8 740Hemelsoet Wesley  89 Schelde Sp   8.52.9
 9 716Strijdonck Guy    89 RKHAV        9.11.5
10 753Muilwijk Richard  89 Dynamica     9.23.7

B-Pup. Meisjes ,1.500m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 119Wilde de Renate   89 A.V.'56      7.40.7
 2 172Stams Fleur       89 Schelde Sp   7.41.1
 3 216Herder d Jasmijn  89 A.V.'56      7.41.4
 4 196Remortel Samantha 89 RKHAV        8.11.6
 5 263Lips Ilse         89 Dynamica     8.31.3
 6 194Meel v Nikki      89 A.V.'56      8.50.6
 7 238Peelen Liselotte  89 A.V.'56      9.14.3
 8 141Roggeband Esmee   89 Delta Sp     9.16.9
 9 221Milou Antheunisse 89 Dynamica     9.30.7

A-Pup. Jongens 1e jrs ,1.500m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 923Wouterse Thomas   88 Spado        6.21.0
 2 602Brouwers Ivo      88 Dynamica     6.45.0
 3 704Braem Thijmen     88 Wielingen    6.54.3
 4 756Abbink Pim        88 AV'56        6.58.2
 5 739Bergen vd Jasper  88 RKHAV        7.02.2
 6 705Nieuwenhuijze v P 88 Delta Sp     7.14.7
 7 757Minde v Carlo     88 AV'56        7.17.6
 8 712Letterie Bart     88 AV'56        7.20.2
 9 689Block de Joran    88 Wielingen    7.24.1
10 957Mitchell Goverde  88 Energie      7.28.1
11 717Reijen vd Bram    88 RKHAV        7.31.1
12 758Pieters Rinse     88 AV'56        7.31.9
13 690Hooft vd Michiel  88 Wielingen    7.33.8
14 741Veen vd Allard    88 AV'56        8.30.7
15 604Valckenier Joeri  88 Dynamica     8.33.2

A-Pup. Jongens 2e jrs ,1.500m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 608Vlaming Andres    87 Dynamica     6.09.6
 2 606Jansen Wouter     87 Dynamica     6.15.4
 3 776Willemse Olaf     87 Delta Sp     6.34.8
 4 958Stefan den Breejn 87 AV Sliedr    6.39.7
 5 668Boidin Yannick    87 RKHAV        7.01.3
 6 605Faes Rene         87 Dynamica     7.03.8
 7 654Vliet Vlieland R. 87 Dynamica     7.21.0
 8 628Geelhoed Niels    87 A.V.'56      7.29.5
 9 653Hazenoot Niels    87 Dynamica     7.43.5
10 596 Simons Hugo      87 Dynamica     7.43.7
11 607Roelse Arjen      87 Dynamica     7.56.7
12 734Offermans Kevin   87 Dynamica     7.57.0
13 718Pieters Stephan   87 RKHAV        8.08.2
14 713Stokman Stefan    87 A.V.'56      8.21.1

A-Pup. Meisjes 1e jrs ,1.500 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 120Wilde d Nadine    88 A.V.'56      6.47.6
 2 101Nijnatten v Kim   88 Dynamica     6.55.2
 3 147Kam de Lotte      88 Dynamica     7.05.6
 4 173Doens Carolien    88 Schelde Sp   7.09.4
 5 103Lenzen Angela     88 Dynamica     7.14.4
 6 142Danschutter H.    88 Delta Sp     7.19.3
 7 272Fluit Dominique   88 Delta Sp     7.24.3
 8 102Witkowski Renate  88 Dynamica     7.35.7
 9 229Veldhoen Kim      88 A.V.'56      7.50.4
10 299Maenhout Nena     88 Wielingen    7.52.5
11 171Potter d Marije   88 Schelde Sp   8.01.2
12 266Kole Lilian       88 A.V. '56     8.07.3
13 122Mans Lindy        88 A.V.'56      8.10.8
14 217Thiebosch C.      88 Dynamica     8.25.7
15 239Phernambucq Elien 88 A.V.'56      8.33.5
16 265Waegemaekers Suzi 88 A.V. '56     9.49.3
17 258Soraya Pil        88 Deltasport  10.48.0

A-Pup. Meisjes 2e jrs ,1.500 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 166Stams Pien        87 Schelde Sp   6.44.2
 2 188Vries de Cathy    87 Wielingen    6.47.0
 3 259Glenn Letterie    87 Deltasport   6.59.0
 4 150Heijden vd Marian 87 Dynamica     7.04.0
 5 226Engeldal Graziela 87 Dynamica     7.33.5
 6 273Vermeulen Peggy   87 Delta Sp     7.38.0
 7 264de Rijk Liedewij  87 Dynamica     7.43.5
 8 149Brand Judith      87 Dynamica     8.12.5
 9 232Catsman Kimberley 87 A.V.'56      8.35.9
10 279Lips Nienke       87 Dynamica     9.28.4
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 46e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
14-01-2017 45e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
16-01-2016 44e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1530
10-01-2015 43e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2204
18-01-2014 42e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2703
19-01-2013 41 DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2201
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
13-01-2007 35e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2004
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
12-01-2002 30e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport964
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
09-01-1999 27e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport876

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018