zaterdag 16 december 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-12: De ene crosser is de andere niet
29-11: Komen sportorganisaties onder druk te staan?
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
20-11: Hamid El Mouaziz speelt met tegenstanders in jubilerende 50e Mosselloop
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
zo 31-12: 37e Sylvestercross Soest
zo 31-12: Tankloop Westkapelle
zo 31-12: 2e Natuurloop Aardenburg
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 06-01: Sportdorploop Oostkapelle
za 06-01: 57e Wallenloop Goes
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen
zo 14-01: 46e Halve van Egmond
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse (668)
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg (115)
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
12e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 8 november 1997 - Organisatie: RKHAV
Sen. Mannen ,cross 9360 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 067Verbeeck Chris    -- Volharding    30.03
 2 345Leeuw de Edwin    74 Dynamica      30.25
 3 431Vermeulen Sepp    59 Schelde Sp    30.34
 4 355Roelofs Frans     65 A.V.'56       30.36
 5 364Rabout Theo       73 Dynamica      30.44
 6 549Tongeren v.Miquel 71 Dynamica      31.05
 7 418Goossen Erik      71 Schelde Sp    31.16
 8 706Laarhoven v Rik   78 RKHAV         31.42
 9 097Bart Jan de       -- AV 56         31.52
10 548Luijk van Lion    59 Dynamica      32.13
11 459Koster d Bart     67 Dynamica      32.28
12 373Bruggeman Rini    63 A.V.'56       32.33
13 513Quaak John        -- Delta Sp      33.29
14 457Deijnen Erik      67 Dynamica      33.57
15 362Meerman Pascal    75 Dynamica      33.58
16 558Hiel Harold       68 RKHAV         34.30
17 370Dellebeke Ron     58 Dynamica      34.48
18 412Dehulsters Caro   65 RKHAV         35.01
19 460Kock d Jos        69 RKHAV         35.06
20 425Lauret Heinz-P.   58 Wielingen     35.09
21 559Warrens Matthieu  73 RKHAV         35.23
22 360Poppe Erik        67 Dynamica      35.35
23 376Kok de Sjaak      63 A.V.'56       35.47
24 391Vader Peter       61 Delta Sp      36.43
25 361Dekker Wilfried   70 Dynamica      38.02
26 430Wilde de Rien     60 A.V.'56       35,13

Sen. Vrouwen ,cross 6130 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 006Kok de Marianne   71 A.V.'56       21.08
 2 032Ton Leonie        75 Dynamica      21.11
 3 066Campenhout Veerle -- Volharding    21.48
 4 031Bastian Karin     74 Dynamica      22.25
 5 015Versluijs Frederi 69 Wielingen     23.23
 6 001Schuilwerve Linda 76 Dynamica      25.46

Sen. Mannen ,korte cross 2900 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 600Krijnen Stefan    79 Wielingen      8.33
 2 485Boevere Patrick   -- Schelde Sp     9.02
 3 530Smit E.W.         -- Delta Sp       9.09
 4 521Valks George      -- Schelde Sp     9.16
 5 350Gesink Alex       79 Dynamica       9.21
 6 411Remortel Patrick  61 RKHAV          9.26
 7 560Gerritsen Denis   78 RKHAV          9.28
 8 561Pharazijn Wies    65 RKHAV          9.36
 9 348Duijm Rik         80 Dynamica       9.40
10 469Dek Marius        50 A.V.'56        9.44
11 380Polderman M.P.    -- AV 56         13.24

Sen. Vrouwen ,korte cross 1900 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 007Smit Greetje      50 Delta Sp       8.02
 2 008Roggeband Hermien 58 Delta Sp       8.08
 3 794Bantjes Yoni      80 AV 56          9.13
 4 009Donk Wilma        60 Delta Sp       9.30

Vet. Mannen, 40+  ,cross 9360 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 096Velde Leon vd     -- Vet. Ned.     30.51
 2 447Besuijen Wim      51 Dynamica      31.58
 3 427Luteijn Sjaak     57 Wielingen     32.08
 4 496Overweel John     51 Dynamica      33.28
 5 557Acker v. Ronni    55 RKHAV         34.19
 6 374Eversdijk Ko      57 A.V.'56       35.21
 7 552Westerweele Piet  54 Wielingen     36.08
 8 468Roose Wim         51 A.V.'56       36.10
 9 414Goossens Jan      53 RKHAV         36.14
10 397Guequierre John   51 Dynamica      36.21
11 399Verbist Willy     49 Dynamica      36.55
12 401Koole Adri        -- Dynamica      37.10
13 Linde v.d Jan        53 Wielingen     37.43
14 463Maljaars Simon    48 Dynamica      38.12
15 475Verhage C.        -- Schelde Sp    38.26
16 507Leijdekker Hans   -- Dynamica      38.36
17 365Ruijter d Tonny   48 Dynamica      39.01
18 413Rodrigo Jacques   53 RKHAV         39.11
19 440Heyboer Ab        49 Delta Sp      39.12
20 407Beijer Piet       48 Dynamica      40.24
21 970.....             -- .....         41.42
22 522Ruijsink Bernard  55 A.V.'56       42.43
23 369Digmus Lensen     56 Dynamica      43.09
24 467Roose Jan         50 A.V.'56       43.25

Vet. Mannen, 50+  ,cross 7020m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 415Waesberghe v Jo   46 RKHAV         25.51
 2 406Matthijsse Job    46 Dynamica      26.38
 3 386Waal d Kees       46 A.V.'56       27.54
 4 403Gruiter vd Karel  45 Dynamica      28.50
 5 470Schoenmakers Anto 40 Dynamica      29.15
 6 417Verbuyt Carlos    43 Schelde Sp    29.20
 7 384Kreeke vd Wim     46 A.V.'56       29.36
 8 928Rouw Henk         46 Vet. Ned.     31.23

Vet. Mannen, 60+  ,cross 7020 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 410Bostelaar Hans    35 Dynamica      30.20
 2 389Goedegebuur Daaf  36 A.V.'56       31.03
 3 438Kloet Jan         36 Delta Sp      31.24
 4 387Kortleve Kees     33 A.V.'56       31.31
 5 388Berg vd Wim       34 A.V.'56       40.55

Jun. Jongens ,cross 1900 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 670Bergen vd Ruud    85 RKHAV          7.17
 2 630Rentmeester Niek  86 AV 56          7.24
 3 680 Blokland Wouter  85 Schelde Sp     7.28
 4 644Landegent Tony    86 Delta Sp       7.38
 5 617Wijnacker Eric    85 Dynamica       7.55
 6 724Reijnhout Richard 85 A.V.'56        8.05
 7 678Verhage Mark      86 Schelde Sp     8.20
 8 721Strijdonk Quinten 86 RKHAV          8.31
 9 055Raes Frank        -- Volharding     8.32
10 050Ivens Sven        -- Volharding     8.33
11 611Graaff de Han     86 Dynamica       8.45
12 610Doef vd Benjamin  86 Dynamica       8.57
13 765Ni‰pce Jean Paul  85 Schelde Sp     9.13
14 655Louws Andreas     84 Dynamica      10.05

D-Jun. Meisjes ,cross 1450 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 179Kraker de Ruth    85 Dynamica       4.45
 2 054Duyse Els v.      -- Volharding     4.59
 3 182Block d Kayleigh  86 Wielingen      5.03
 4 129Herder d Astrid   85 A.V.'56        5.12
 5 152Adriaanse Mirjam  86 Dynamica       5.14
 6 112Rijk d Roselien   85 Dynamica       5.16
 7 930Wouterse Tara     86 Spado          5.22
 8 178Koeyer d Mireille 85 Schelde Sp     5.25
 9 177Koeyer Kristel    85 Schelde Sp     5.27
10 108Slager Jolien     86 Dynamica       5.31
11 048Camp Nathalie     -- Volharding     5.34
12 204Gilde `t Veerle   85 Dynamica       5.35
13 074Poecke Liesbeth   -- Volharding     5.36
14 702Steigel Femke vd  -- .....          5.37
15 069Colven. Kimberly  -- Volharding     5.38
16 049Vereecken Tina    -- Volharding     5.39
17 246Hityahubessy Y.   86 Dynamica       5.41
18 160Doedee Renske     86 RKHAV          5.42
19 183Anthonisse Milou  86 Wielingen      5.43
20 191Dijker de Carola  86 RKHAV          5.44
21 202Rijkhoek Linda    86 Dynamica       5.45
22 282Pieters Esther    85 RKHAV          5.46
23 208Goense Karin      85 Schelde Sp     5.47
24 158Rodrigo Carola    86 RKHAV          5.48
25 243Feijter d Anke    86 Wielingen      5.55
26 207Ivens Rianne      85 A.V.'56        5.56
27 161Roodhuizen Sophie 86 RKHAV          5.57
28 242Timmers Maartje   86 Wielingen      5.58
29 162Remortel v Ilona  86 RKHAV          5.59
30 155Ubben Minne       85 Dynamica       6.00
31 203Goense Petra      86 Schelde Sp     6.05
32 109Lenzen Michelle   86 Dynamica       6.06
33 051Merckx Nele       -- Volharding     6.10
34 280Dorsselaer Endri  86 RKHAV          6.11
35 106Francke Saskia    86 Dynamica       6.12
36 127Sonke Ilona       86 A.V.'56        6.25
37 107Lensen Claudia    86 Dynamica       6.26
38 241Tazelaar Carianne 86 Wielingen      6.27
39 169Bruin d Martine   86 Schelde Sp     6.29
40 244Witkowski Stefani 85 Dynamica       6.31
41 185Linde vd Judith   85 Wielingen      6.35
42 245Minnaard Rosie    86 Dynamica       6.38
43 053Haus Veerle       -- Volharding     6.46
44 249Reijen vd Lieke   86 RKHAV          6.48
45 218Roode Leslie      86 Dynamica       6.53
46 270Dubois Tanja      86 Wielingen      7.30
47 274Poppe Corinne     86 Dynamica       7.34
48 278Segeren Marjolein 86 Schelde Sp     8.09

C-Jun. Jongens ,cross 2400 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 674Verdurmen Wouter  83 RKHAV          8.02
 2 620Lensen Martin     83 Dynamica       8.17
 3 762Heijboer Harro    83 Delta Sp       8.22
 4 645Heres Matthijs    84 Delta Sp       8.44
 5 618Jansen Maarten    84 Dynamica       8.45
 6 693Lauret Gert-Jan   84 Wielingen      8.52
 7 729Reekers Peter     83 Dynamica       8.59
 8 619Belzen v Jeroen   83 Dynamica       9.16
 9 672Rodrigo Marino    84 RKHAV          9.21
10 926Schout Pim        84 GM Best        9.31
11 061Camp Tim v.       -- Volharding     9.36
12 062Verreth Stijn     -- Volharding     9.43
13 622Westerweele Ruud  83 Dynamica       9.46
14 788.....             -- .....          9.47
15 725Goudzwaard Emiel  84 Schelde Sp    10.33
16 681Damme v Stefan    84 Schelde Sp    10.58
17 768Wit de Alwin      84 AV 56         11.27

C-Jun. Meisjes ,cross 1900m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 063Wilde Brenda de   -- Volharding     7.46
 2 176Wakker Manon      84 Schelde Sp     7.47
 3 130Dek Dorien        84 A.V.'56        7.48
 4 931Wouterse Linda    84 Spado          7.58
 5 064Jonghe Sabrina de -- Volharding     8.04
 6 116Wisse Vera        84 Dynamica       8.31
 7 250Jaberg Ruby       84 RKHAV          8.36
 8 058Geerinckx Evy     -- Volharding     8.48
 9 060Kosclosky Katja   -- Volharding     9.41
10 059Ridder Kim de     -- Volharding    10.45

B-Jun. Jongens ,cross 3850 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 675Vonck Sebastian   82 RKHAV         12.30
 2 763Planting Robert   81 Dynamica      12.38
 3 640Sluijter Ad       81 A.V.'56       12.43
 4 635Ruijsink Anne     82 A.V.'56       13.16
 5 634Sonke Rob         82 A.V.'56       13.28
 6 664Meijering Jeroen  81 Dynamica      13.57
 7 673Goossens EimertJ. 82 RKHAV         14.41
 8 657Lubbers Michel    82 Dynamica      14.52
 9 065Potter Kristoff d -- Volharding    15.08
10 639Hart 't Sjoerd    81 A.V.'56       15.17
11 663Kramer Gijsbregt  81 Dynamica      15.25
12 708Wisse Dennis      81 A.V.'56       15.29
13 665Schouwenaar Tim   81 Dynamica      15.47
14 638Zweedijk Pim      81 A.V.'56       15.49

B-Jun. Meisjes ,cross 1900 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 186Moerman Rachida   82 Wielingen      7.15
 2 164Block d Sandra    82 RKHAV          7.35
 3 132Pol vd Esther     82 A.V.'56        7.59

A-Jun. Jongens ,cross 7020 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 623Daane Corn‚       79 Dynamica      24.09
 2 636Klerk d Joost     80 A.V.'56       24.26
 3 651Fioole Pieter Jan 79 Delta Sp      26.03
 4 715Jama Ismail       80 Dynamica      27.36
 5 650Dongen v Jan      79 Delta Sp      28.55

A-Jun. Meisjes ,cross 3790 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 118Dijk v Maaike     79 Dynamica      13.21

 C-Pup. Jongens ,cross 950 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 800Vliet Vlieland L. 90 Dynamica       4.06
 2 749Boidin Brian      90 RKHAV          4.07
 3 744Volleman Quinten  90 Schelde Sp     4.18
 4 073Steigel Jens vd   -- Volharding     4.20
 5 769Danschutter Coen  90 Delta Sp       4.30
 6 746de Kok Wim        90 Dynamica       4.33
 7 747Cevaal Danny      90 Dynamica       5.46

C-Pup. Meisjes ,cross 950 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 227d'Hondt Marjolein 90 RKHAV          4.19
 2 236Hoeve v Evelien   90 Schelde Sp     4.32
 3 235Brand Lianne      90 Dynamica       4.39
 4 072Bordui Maxime     -- Volharding     5.06
 5 228Witkowski Ginie   90 Dynamica       5.16
 6 234Muilwijk Saskia   90 Dynamica       5.34

B-Pup. Jongens ,cross 950 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 767Tournois Tijl     89 Wielingen      4.00
 2 750Bilsen v Thomas   89 A.V.'56        4.02
 3 068Colvenaer Yoni de -- Volharding     4.03
 4 754Ham v Danny       89 Dynamica       4.04
 5 764Haak Michel       89 A.V.'56        4.05
 6 751Six-Dijkstra D.   89 A.V.'56        4.22
 7 042Perman Ruben      -- Volharding     4.24
 8 043Gevers Bjorn      -- Volharding     4.35
 9 685Schelfhout Jochem 89 Schelde Sp     4.38
10 688Linde vd Robert   89 Wielingen      4.44
11 755Reijen vd Siem    89 RKHAV          4.45
   716Strijdonck Guy    89 RKHAV          4.45
13 740Hemelsoet Wesley  89 Schelde Sp     5.00
14 601Hessing Dzjon     89 Dynamica       5.12
   753Muilwijk Richard  89 Dynamica       5.12

B-Pup. Meisjes ,cross 950 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 041Vereecken Wendy   -- Volharding     4.13
 2 119Wilde de Renate   89 A.V.'56        4.21
 3 172Stams Fleur       89 Schelde Sp     4.26
 4 040Verbeeck Ine      -- Volharding     4.29
 5 197Lips Ilse         89 Dynamica       4.30
 6 216Herder d Jasmijn  89 A.V.'56        4.31
 7 238Peelen Liselotte  89 A.V.'56        4.41
 8 275Aper Aniek        89 RKHAV          4.51
 9 141Roggeband Esmee   89 Delta Sp       4.52
10 276Veecken vd Michel 89 RKHAV          5.20

A-Pup. Jongens 1e jrs ,cross 950 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 932Wouterse Thomas   88 Spado          3.36
 2 602Brouwers Ivo      88 Dynamica       3.49
 3 704Braem Thijmen     88 Wielingen      3.52
 4 756Abbink Pim        88 AV'56          3.56
 5 739Bergen vd Jasper  88 RKHAV          3.58
 6 770Blommaert Egbert  88 RKHAV          3.59
 7 705Nieuwenhuijze v P 88 Delta Sp       4.06
 8 689Block de Joran    88 Wielingen      4.08
 9 690Hooft vd Michiel  88 Wielingen      4.19
10 717Reijen vd Bram    88 RKHAV          4.21
11 741Veen vd Allard    88 AV'56          4.49
12 099Segers Donald     88 RKHAV          4.58

A-Pup. Jongens 2e jrs ,cross 950 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 608Vlaming Andres    87 Dynamica       3.27
 2 606Jansen Wouter     87 Dynamica       3.28
   925Schout Luc        87 GM Best        3.28
 4 070Marin Vasco       -- Volharding     3.44
 5 654Vliet Vlieland R. 87 Dynamica       3.47
 6 668Boidin Yannick    87 RKHAV          3.54
 7 677Hamer de Jacco    87 Schelde Sp     3.56
 8 628Geelhoed Niels    87 A.V.'56        3.57
 9 733Haaksman Frank    -- Wielingen      3.58
10 692Lauret Robbert    87 Wielingen      3.59
11 653Hazenoot Niels    87 Dynamica       4.07
12 718Pieters Stephan   87 RKHAV          4.08
13 652Simons Hugo       87 Dynamica       4.22
14 713Stokman Stefan    87 A.V.'56        4.49
15 098Eversdijk Annejan 87 AV 56          5.22

A-Pup. Meisjes 1e jrs ,cross 950 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 044Lauwaert Nina     -- Volharding     3.46
 2 071Janssens Tina     -- Volharding     3.47
 3 045Merckx Els        -- Volharding     3.50
 4 120Wilde d Nadine    88 A.V.'56        3.55
 5 173Doens Carolien    88 Schelde Sp     3.56
 6 147Kam de Lotte      88 Dynamica       3.57
 7 101Nijnatten v Kim   88 Dynamica       3.59
 8 277Bellen v Annemiek 88 RKHAV          4.10
 9 142Danschutter H.    88 Delta Sp       4.11
10 103Lenzen Angela     88 Dynamica       4.12
11 299Maenhout Nena     88 Wielingen      4.16
12 229Veldhoen Kim      88 A.V.'56        4.19
13 122Mans Lindy        88 A.V.'56        4.20
14 102Witkowski Renate  88 Dynamica       4.29
15 046Duyse Evi v.      -- Volharding     4.34
16 217Thiebosch C.      88 Dynamica       4.35
17 171Potter d Marije   88 Schelde Sp     4.39
18 240Schreinemacher L. 88 Delta Sp       4.46
19 269Lindgreen Corrine 88 Schelde Sp     5.50

A-Pup. Meisjes 2e jrs ,cross 950 m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 166Stams Pien        87 Schelde Sp     3.44
 2 188Vries de Cathy    87 Wielingen      3.49
 3 150Heijden vd Marian 87 Dynamica       3.54
 4 047Merckx Marijke    -- Volharding     4.02
 5 168Blokland Tessa    87 Schelde Sp     4.09
 6 199Seghers Audrey    87 RKHAV          4.14
 7 104Rijk de Liedewij  87 Dynamica       4.16
 8 271Jansen Marije     87 AV 56          4.18
 9 232Catsman Kimberley 87 A.V.'56        4.20
10 273Vermeulen Peggy   87 Delta Sp       4.26
11 149Brand Judith      87 Dynamica       4.27
12 105Versluis Larissa  87 Dynamica       4.41
13 279Lips Nienke       87 Dynamica       4.56
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
05-11-2011 26e MoerschanscrossHulstRKHAV2065
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
13-11-1999 14e MoerschanscrossHulstRKHAV916
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
Atletiek Zeeland © 2017