woensdag 24 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
27e Deltacross
Westenschouwen, zaterdag 9 januari 1999 - Organisatie: Delta Sport
Sen. Mannen afstand: 10.000 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 949Punt, Robin       69 Loopgr. PK  34.06.0
 2 976Vermeulen, John   65 AV.Achills  34.48.5
 3 431Vermeulen, Sepp   59 Scheldesp.  34.53.2
 4 997Hopmans Jack      67 Spado       35.23.0
 5 364Rabout Theo       73 Dynamica    35.34.8
 6 599Laarhoven Rik van 78 RKHAV       35.42.2
 7 355Roelofs Frans     67 A.V. '56    35.45.7
 8 535Vermeulen Alwin   70 A.V. '56    35.51.5
 9 950Voeten, Ronald    72 Achilles    36.11.8
10 898Branden, Johan    73 THOR        36.20.8
11 418Goossen Erik      71 Schelde Sp  36.51.5
12 329GeeleHusseenAmare 76 Delta Sp    36.59.7
13 566Quaak John        61 Delta Sp    37.32.3
14 472Jaeger Edwin de   72 Schelde Sp  37.46.3
15 363Roy Ron le        63 Dynamica    37.54.6
16 306Daane Corne       79 Dynamica    37.59.5
17 536Vos Wim           62 Dynamica    38.10.1
18 965Smits, Jef        67 TUAC        38.49.8
19 892Ast, Jan van      59 AV Flakkee  39.21.0
20 481Besuijen Marius   62 Dynamica    39.25.3
21 569Boevere Patrick d 65 Schelde Sp  39.31.5
22 435Schipper Wilco de 62 Dynamica    39.47.4
23 443Ramsteijn Peter   65 Dynamica    39.50.1
24 412Hulster Karel de  65 RKHAV       40.07.2
25 391Vader Peter       61 Delta Sp    40.19.5
26 550Koevering, Kees v 62 AVON        40.21.8
27 891Jonge, Tom de     70 Spado       40.48.0
28 360Poppe Erik        67 Dynamica    40.56.1
29 532Bostelaar Rens    59 Dynamica    41.10.2
30 562Visser Wout       66 Flakkee     41.19.5
31 392Meulmeester Manfr 69 Dynamica    41.26.4
32 498Visser Bram de    59 Dynamica    41.47.9
33 357Hollander Jos den 64 A.V. '56    41.59.7
34 540Waes, Peter v     62 AV Wiel.    42.04.8
35 999Dalebout Leo      59 Vet. Ned.   42.07.2
36 996Boer Johan den    69 Spado       42.27.3
37 893Robart, Robert    74 ARSV Papen  42.28.7
38 888Jong, Johan de    71 Stella Run  43.17.3
39 462Veire, Steven vd  76 Wielingen   43.37.3
40 318Rijke Ronald de   71 Dynamica    45.11.0
41 957Oltmans, Ron      64 Leiden At.  45.11.6
42 395Corbijn, Hans     60 Dynamica    46.28.8
43 361Dekker Wilfried   70 Dynamica    48.36.8
44 539Babijn, Francois  61 AV Wiel.    49.16.9

Sen. Mannen korte cross afstand: 5.000 m 
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 948Luijendijk, Jaco  76 Leiden Atl  17.18.6
 2 947Krol, Folkert     72 Energie     17.50.2
 3 899Flierman, Roelof  76 Leiden Atl  17.58.2
 4 367Luijk Lion van    59 Dynamica    18.08.5
 5 595Fioole Pieter Jan 79 Delta Sp    19.27.0
 6 430Wilde Rien de     60 A.V. '56    19.32.0
 7 301Klem Pieter       79 Flakkee     19.37.6
 8 305Meijering Jeroen  81 Dynamica    19.40.9
 9 479Stolk Edwin       75 Flakkee     19.48.6
10 309Klapwijk Nintin   78 Schelde Sp  20.05.8
11 372Hof, Marc op 't   73 AV'56       20.21.3
12 411Remortel, Patrick 61 RKHAV       20.36.2
13 639Hart Sjoerd 't    81 A.V. '56    21.23.1
14 650Dongen Jan van    80 Delta Sp    21.36.4
15 400WesterweeleHenrik 80 Dynamica    22.03.4
16 974Wisse Dennis      81 A.V. '56    23.00.5
17 471Veire, Paul vd    79 Wielingen   23.31.7
18 638Zweedijk Pim      81 A.V. '56    23.50.9

Sen. Vrouwen afstand: 5.000 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 031Bastian Karin     74 Dynamica    19.52.7
 2 046Schulz Gabriela   73 A.V. '56    21.50.6
 3 032Ton Leonie        75 Dynamica    21.59.7
 4 056Kraker Eva de     81 Dynamica    22.25.4
 5 047Polderdijk Wilma  68 Dynamica    23.31.4

Sen. Vrouwen korte cross afstand: 3.300 m 
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 048Vermaire Veerle   81 Dynamica    15.09.1

Vet. Vrouwen korte cross 35+  afstand: 3.300 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 050Nijs Margot de    63 RKHAV       14.52.0
 2 007Smit Greetje      50 Delta Sp    15.59.8
 3 052Jonge Mientje de  52 A.V. '56    16.33.3
 4 051Wilde Suus de     60 A.V. '56    18.58.0
 5 009Donk Wilma van    60 Delta Sp    20.49.7

Vet. Mannen  40+  afstand: 10.000 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 354Wilde Jan de      57 A.V. '56    35.31.3
 2 894Woord, Ruud       57 THOR        35.40.9
 3 543Bart Jan de       58 A.V. '56    36.03.3
 4 545Zuidweg Jan       54 Flakkee     37.08.8
 5 897Heteren, Jan van  58 AV Sliedr.  37.24.7
 6 896Giersbergen, Jos  56 AV Sliedr.  37.40.0
 7 895Alberts, Nico     55 PAC         37.52.7
 8 508Guiljam Jan       58 A.V. '56    38.06.8
 9 447Besuijen Wim      51 Dynamica    39.05.9
10 370Dellebeke Ron     58 Dynamica    39.41.2
11 396Horssen Pieter v. 49 Dynamica    39.51.3
12 374Eversdijk Ko      57 A.V. '56    39.52.8
13 368Kats, Leo         56 Dynamica    41.05.1
14 477Verhage Chris     52 Schelde Sp  41.38.0
15 982Marijnissen Jan   49 Scorpio     41.51.4
16 468Roose Wim         51 A.V. '56    41.54.3
17 428Wouters, Wim      54 AV'56       42.06.6
18 889Assenberg, Dick   58 AV. Voorne  42.11.3
19 509Dijke Rini van    52 Delta Sp    42.21.3
20 425Lauret Heinz-Pete 58 RKHAV       42.25.1
21 399Verbist Willy     49 Dynamica    42.39.0
22 397Guequierre John   51 Dynamica    43.10.7
23 883Tempelaar, Wim    52 Dynamica    43.28.1
24 483Lievense, Lein    50 Dynamica    43.32.5
25 426Linde Jan v.d.    53 Wielingen   43.41.0
26 413Rodrigo Jacques   53 RKHAV       43.54.6
27 401Koole Adri        51 Dynamica    44.05.8
28 552Westerweele Piet  54 Wielingen   44.19.2
29 414Goossens Jan      53 RKHAV       44.19.6
30 564Bostelaar, Jan    49 Dynamica    45.08.1
31 590Witkam Jan        53 A.V. '56    45.24.0
32 882Hendrikse, Bert   49 Fortuna     45.47.0
33 885Visser, Car       56 Energie     46.24.1
34 588Kramer, Aeromius  52 AV'56       46.31.2
35 313Botusan, Ko       51 Dynamica    46.47.7
36 972Jansen Bert       51 Scorpio     47.04.7
37 945Breeman, Leen     50 AV Flakkee  47.10.0
38 576Leendertse Marius 51 A.V. '56    47.50.5
39 978Jansen Gerard     54 Scorpio     48.02.5
40 946Putten, Jan van   51 AV Flakkee  48.13.8
41 573Werry Chris       53 Delta Sp    48.46.4
42 467Roose Jan         50 A.V. '56    49.25.6
43 887Minheere, R       52 AV Flakkee  49.31.9
44 565Landegent PietJan 50 Delta Sp    50.28.1
45 379Luitwieler Philip 50 A.V. '56    51.04.3
46 981Jongh Hans de     49 Scorpio     51.53.0

Vet. Mannen 50+  afstand: 7.500 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 383Pol Kees van den  46 A.V. '56    30.38.8
 2 475Smit Eddy         48 Delta Sp    31.09.5
 3 951Rouw, Hendrik     46 Vet. Ned.   32.12.7
 4 405Marcusse Kees     44 Dynamica    32.15.2
 5 320Wit, Tinny de     46 Delta Sp    32.40.4
 6 474Geldof, Ko        47 Dynamica    32.44.1
 7 365Ruijter Tonny de  48 Dynamica    32.48.4
 8 403Gruiter Karel vd  45 Dynamica    32.53.8
 9 463Maljaars Simon    48 Dynamica    32.56.8
10 407Beijer Piet       48 Dynamica    33.00.3
11 386Waal Kees de      46 A.V. '56    33.04.1
12 594Swint Rein        39 Vet. Ned.   33.07.6
13 484Verhage, Piet     44 Dynamica    34.27.7
14 518Noordijke Adri    41 Delta Sp    34.31.6
15 333Sies Wim          46 Dynamica    35.17.6
16 516Meyer, Leo        46 AV'56       35.25.8
17 500Scheijbeler Joop  46 Dynamica    37.20.9
18 404Poortvliet Hugo   44 Dynamica    38.35.6

Vet. Mannen 60+  afstand: 7.500 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 995Boer Herman den   37 Spado       34.17.7
 2 553Pluijlaar Hans    36 Dynamica    34.54.7
 3 410Bostelaar Hans    35 Dynamica    35.15.2
 4 332Muller, Cor       38 Delta Sp    37.30.0
 5 387Kortleve Kees     33 A.V. '56    38.15.8
 6 438Kloet Jan         36 Delta Sp    38.36.1
 7 409Rijke Bram de     33 Dynamica    38.54.8
 8 478Reijnhout Han     34 Delta Sp    45.54.9

Vet. Vrouwen 35+  afstand: 5.000 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 964Nijnanten Gemma v 62 Leiden Atl  21.14.7
 2 034Westerweele Ellie 51 Dynamica    22.23.2
 3 043Zee Wilma van     58 A.V. '56    22.51.8
 4 036Versaevel Tony    55 Flakkee     22.53.1
 5 003Declercq Huquette 45 Dynamica    23.27.1
 6 054Kipping Sonja     58 Flakkee     23.53.5
 7 53Braber, Jannie     54 AV Flakkee  24.03.3
 8 057Nooijer Willemien 61 Dynamica    24.10.6
 9 55Welle, M.van de    55 AV Flakkee  26.42.1
10 012Meulenberg Marjol 47 Dynamica    27.04.1

D-Jun. Jongens afstand: 2.200 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 608Vlaming Andres    87 Dynamica     9.24.3
 2 606Jansen Wouter     87 Dynamica     9.25.0
 3 766Duffener Wouter   86 Delta Sp     9.25.6
 4 644Landegent Tony    86 Delta Sp     9.47.8
 5 668Boidin Yannick    87 RKHAV       10.03.0
 6 721StrijdonckQuinten 86 RKHAV       10.11.6
 7 613Aper Tim          87 RKHAV       10.18.6
 8 678Verhage Mark      87 Schelde Sp  10.20.9
 9 787Werry Ricky       86 Delta Sp    10.21.9
10 753Zwolle Ceasar     87 A.V. '56    10.33.8
11 605Faes, Rene        87 Dynamica    10.37.5
12 718Pieters Stephan   87 RKHAV       11.05.8
13 734Offermans Kevin   87 Dynamica    11.41.5
14 792Meule Jeffrey vd  87 Delta Sp    12.21.6

D-Jun. Meisjes afstand: 1.500 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 182Block Kayleigh de 86 Wielingen    6.19.0
 2 160Doedee Renske     86 RKHAV        6.25.7
 3 161Roodhuizen Sophie 86 RKHAV        6.31.4
 4 158Rodrigo Carola    86 RKHAV        6.47.2
 5 188Vries Cathy de    87 Wielingen    6.52.0
 6 199Seghers Audrey    87 RKHAV        6.58.9
 7 152Adriaanse Mirjam  86 Dynamica     7.01.0
 8 259Letterie Glenn    87 Delta Sp     7.01.8
 9 242Timmers Maartje   86 Wielingen    7.02.4
10 183Anthonisse Milou  86 Wielingen    7.11.6
11 150Heijden Marianne  87 Dynamica     7.12.9
12 143Paauw Christa de  87 Dynamica     7.29.3
13 202Rijkhoek Linda    86 Dynamica     7.35.4
14 273Vermeulen Peggy   87 Delta Sp     7.35.8
15 245Minnaard Rosie    86 Dynamica     7.50.1
16 127Sonke Ilona       86 A.V. '56     7.50.5
17 149Brand Judith      87 Dynamica     7.53.4
18 107Lensen Claudia    86 Dynamica     7.56.0
19 243Feijter Anke de   86 Wielingen    7.56.5
20 169Buijn Martine de  86 Schelde Sp   8.16.3

C-Jun. Jongens afstand: 3.300 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 693Lauret Gert-Jan   84 RKHAV       13.48.6
 2 714Gentenaar Alex    84 Dynamica    13.59.9
 3 614Cock Maarten de   84 RKHAV       14.07.3
 4 618Jansen Maarten    84 Dynamica    14.09.9
 5 670Bergen Ruud v.d.  85 RKHAV       14.12.1
 6 694Waard Erik de     84 Wielingen   14.29.8
 7 672Rodrigo Marino    84 RKHAV       14.31.9
 8 788Caspel Wouter van 85 Dynamica    14.32.6
 9 645Heeres Matthijs   84 Delta Sp    15.53.0
10 724Reijnhout Richard 85 A.V. '56    16.07.1
11 625Sterrenburg Rob   85 Dynamica    16.56.0

C-Jun. Meisjes afstand: 2.200 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 129Herder Astrid den 85 A.V. '56     9.42.5
 2 252Stok Paula        84 Dynamica     9.51.1
 3 176Wakker Manon      84 Schelde Sp  10.06.5
 4 179Kraker Ruth de    85 Dynamica    10.24.2
 5 190Botman Katja      84 Dynamica    10.32.7
 6 178Koeijer Mireille  85 Schelde Sp  10.39.9
 7 282Pieterse Esther   85 RKHAV       10.52.7
 8 903Wouterse Linda    84 Spado       10.55.1
 9 250Jaberg Ruby       84 RKHAV       11.02.4
10 177Koeijer Kristel d 85 Schelde Sp  11.02.8
11 207Ivens Rianne      85 A.V. '56    12.03.6
12 137Haak Rosemarie    85 A.V. '56    12.31.7
13 185Linde Judith vd   85 Wielingen   12.51.1

B-Jun. Jongens afstand: 5.000 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 994Wassink GeertJan  82 Rott.Atl.   17.38.0
 2 675Vonck Sebastian   82 RKHAV       18.19.6
 3 311Vos, Wilko de     82 AV'56       18.52.9
 4 621Weijland Marco    83 Dynamica    19.02.0
 5 635Ruijsink Anne     82 A.V. '56    19.37.2
 6 661Marinissen Thomas 83 Dynamica    20.10.0
 7 796Steenpaal Richard 83 Spado       20.27.6
 8 634Sonke Rob         82 A.V. '56    21.15.1
 9 673Goossens Eimert   82 RKHAV       21.24.7
10 620Lensen Martin     83 Dynamica    21.33.2
11 762Heijboer Harro    83 Delta Sp    22.04.7
12 657Lubbers Michel    82 Dynamica    22.31.4
13 619Belzen Jeroen van 83 Dynamica    22.41.1
14 695Munck Erik de     82 Wielingen   22.50.6
15 622Westerweele Ruud  83 Dynamica    25.47.3

B-Jun. Meisjes afstand: 3.300 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 186Moerman Rachida   82 Wielingen   14.42.2
 2 165Lernout Jessica   82 RKHAV       16.06.5
 3 295Tiggelen Caroline 83 Dynamica    16.34.2

A-Jun. Jongens afstand: 7.500 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 998Coenen Jurjen     80 PAC         27.56.9
 2 696Veerman Rutger    80 Wielingen   28.16.3

C-Pup. Jongens afstand: 1.100 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 797Brouwer Jeffrey d 91 RKHAV        5.01.4
 2 720Nuijtink Steven   91 A.V. '56     5.04.3
 3 643Vos Robin de      91 A.V. '56     5.16.4
 4 631Peelen Evert Jan  91 A.V. '56     5.23.3
 5 971Manen, Remy van   91 Energie      5.28.8
 6 799Mol, Mark         91 Delta Sp     5.40.4
 7 633Engelaar Jordy    91 Wielingen    6.04.8
 8 773Werry Davy        91 Delta Sp     6.10.7
 9 616Meel Angelo van   91 A.V. '56     6.28.4
10 626Osta Jean Paul v  91 A.V. '56     6.34.0
11 601Strijdonck Didier 91 RKHAV        6.42.2

C-Pup. Meisjes afstand: 1.100 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 134Pluijlaar Cirelle 91 Dynamica     5.32.6
 2 124Block Sonja de    91 Wielingen    5.48.7
 3 233Hundersmarck, Ele 91 Delta Sp     5.57.9
 4 293Zandee Monique    91 A.V. '56     6.21.6
 5 213Goethem Alicia v. 91 RKHAV        6.42.7

B-Pup. Jongens afstand: 1.500 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 749Boidin Brian      90 RKHAV        6.50.9
 2 754Zwolle Alex       90 A.V. '56     6.52.7
 3 744Volleman Quinten  90 Schelde Sp   6.57.7
 4 769Danschutter Coen  90 Delta Sp     6.59.3
 5 782Duffener Eric     90 Delta Sp     7.55.8
 6 789Schraaf Niels vd  90 A.V. '56     8.28.5
 7 659Mans Michel       90 AV'56        8.40.3
 8 747Hoeve Jamie van   90 Wielingen    8.41.8
 9 716Strijdonck Guy    90 RKHAV        8.45.0
10 772Castel Elton      90 A.V. '56     9.02.5

B-Pup. Meisjes afstand: 1.500 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 227Hondt Marjolei d' 90 RKHAV        6.50.0
 2 236Hoeve Evelien van 90 Schelde Sp   7.09.1
 3 118Schot Willianne   90 Delta Sp     7.35.8
 4 235Brand Lianne      90 Dynamica     7.47.6
 5 261VermeulenMichelle 90 Delta Sp     7.58.0
 6 212Dijke Ilse van    90 Delta Sp     8.23.7
 7 298Zandee Chantal    90 A.V. '56     8.32.1
 8 281Velde Lizzy v.d.  90 Wielingen    9.29.7

A-Pup. Jongens 1e jrs afstand: 1.500 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 764Haak Michel       89 A.V. '56     6.37.2
 2 767Tournois Tijl     89 Wielingen    6.43.8
 3 786Westeinde Marius  89 Dynamica     7.46.9
 4 755Reijen Siem v.d.  89 RKHAV        7.55.7
 5 603remijn Wout       89 A.V. '56     8.08.2
 6 794Verseput Bjorn    89 Delta Sp     8.14.9
 7 752Arendse Remco     89 A.V. '56     8.15.6
 8 688Linde Robbert vd  89 Wielingen    8.16.2
 9 740Hemelsoet Wesley  89 Schelde Sp   8.31.2

A-Pup. Jongens 2e jrs afstand: 1.500 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 686Boog Bas v.d.     88 A.V. '56     6.32.1
 2 756Abbink Pim        88 A.V. '56     6.38.1
 3 717Reyen Bram v.d.   88 RKHAV        6.38.7
 4 602Brouwers Ivo      88 Dynamica     6.51.3
 5 689Block Joran de    88 Wielingen    6.51.9
 6 739Bergen Jasper vd  88 RKHAV        6.58.1
 7 705NieuwenhuijzePaul 88 Delta Sp     7.01.7
 8 780Versteeg, Robbert 87 AV Flakkee   7.07.7
 9 758Pieters Rinse     88 A.V. '56     7.30.8
10 733Schelbergen Mark  88 Schelde Sp   7.44.6
11 790Vermin Hein       88 A.V. '56     7.53.3
12 706Geelhoed Rens     88 A.V. '56     8.30.5
13 604Valckenier Joeri  88 Dynamica     9.08.1

A-Pup. Meisjes 1e jrs afstand: 1.500 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 119Wilde Renate de   89 A.V. '56     7.03.3
 2 238Peelen Liselotte  89 A.V. '56     7.19.2
 3 172Stams Fleur       89 Schelde Sp   7.21.9
 4 111Aper Aniek        89 RKHAV        7.22.9
 5 216Herder Jasmijn d  89 A.V. '56     7.39.1
 6 194Meel Nikki van    89 A.V. '56     8.02.7
 7 209Kimpala Farline   89 Schelde Sp   8.13.7
 8 196Remortel Samantha 89 RKHAV        8.38.9
 9 221Antheunisse Milou 89 Dynamica    10.21.1


A-Pup. Meisjes 2e jrs afstand: 1.500 m
   Naam                Gbj Club        Prest.
 1 147Kam Lotte de      88 Dynamica     6.31.9
 2 173Doens Carolien    88 Schelde Sp   6.32.5
 3 101Nijnatten Kim van 88 Dynamica     6.37.1
 4 120Wilde Nadine de   88 A.V. '56     6.42.0
 5 970Maanen, Fanny van 88 Energie      6.46.7
 6 103Lenzen Angela     88 Dynamica     7.15.1
 7 217ThieboschCarolien 88 Dynamica     7.21.1
 8 171Potter Marije de  88 Schelde Sp   7.22.4
 9 142Danschutter Han   88 Delta Sp     7.23.8
10 299Moenhout Nena     88 Wielingen    7.26.8
11 268Kay-v.Veen Roosje 88 RKHAV        7.29.5
12 122Mans Lindy        88 A.V. '56     7.31.2
13 234Seghers Daphne    88 RKHAV        7.38.1
14 277Bellen Annemiek v 88 RKHAV        7.40.7
15 300Reijnhout Sylvia  88 A.V. '56     7.42.9
16 229Veldhoen Kim      88 A.V. '56     7.46.6
17 266Kole Lilian       88 A.V. '56     8.02.3
18 220Pooter Esther de  88 Schelde Sp   8.12.2
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 46e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
14-01-2017 45e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
16-01-2016 44e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1530
10-01-2015 43e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2204
18-01-2014 42e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2703
19-01-2013 41 DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2201
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
13-01-2007 35e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2004
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
12-01-2002 30e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport964
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
10-01-1998 26e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport933

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018