zaterdag 16 december 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-12: De ene crosser is de andere niet
29-11: Komen sportorganisaties onder druk te staan?
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
20-11: Hamid El Mouaziz speelt met tegenstanders in jubilerende 50e Mosselloop
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
zo 31-12: 37e Sylvestercross Soest
zo 31-12: Tankloop Westkapelle
zo 31-12: 2e Natuurloop Aardenburg
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 06-01: Sportdorploop Oostkapelle
za 06-01: 57e Wallenloop Goes
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen
zo 14-01: 46e Halve van Egmond
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse (668)
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg (115)
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
14e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 13 november 1999 - Organisatie: RKHAV
Heren Senioren
afstand  9360m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Vroemen Simon    69 978 Sprint     0:28:51
002 Vermeule John       011 Achilles   0:29:30
003 Bekers Dave      74 977 Asterix    0:29:32
004 Schrier Michel   79 341 Dynamica   0:29:54
005 Laarhoven Rik    78 599 RKHAV      0:30:01
006 Goossens Erik    71 418 Scheldespo 0:30:16
007 Rabout Theo      73 364 Dynamica   0:30:44
008 Tongeren Miquel  71 549 Dynamica   0:30:58
009 Klerk Joost de   80 636 AV'56      0:31:25
010 Boevere Patric   65 569 Scheldespo 0:31:54
011 Daane Corne      79 306 Dynamica   0:32:01
012 Leeuw Edwin de   74 445 AV'56      0:32:07
013 Vos Wim          62 536 Dynamica   0:32:11
014 Achterberg Han   60 453 DeltaSport 0:32:17
015 Jaeger Edwin de  72 472 Scheldespo 0:32:20
016 Hiel Harold      68 558 RKHAV      0:32:29
017 Koster Bart      67 459 Dynamica   0:32:37
018 Dehulster Carlo  65 412 RKHAV      0:33:58
019 Meulmeester M    69 392 Dynamica   0:34:11
020 Rensburg Dawie      976 Z-Afrika   0:34:44
021 Besuyen Marius   62 481 Dynamica   0:34:49
022 Vader Peter      61 391 DeltaSport 0:34:55
023 Remortel Patrick    074 RKHAV      0:35:21
024 Gendt Dirk de    72 982 Volharding 0:35:33
025 Rijke Ronald     71 318 Dynamica   0:37:11
026 Waes Peter v     62 540 Wielingen  0:37:30
027 Exter Chris den     182 Scheldespo 0:38:42
028 Not Hans Pieter     018 Dynamica   0:39:10
029 Dekker Wilfried  70 361 Dynamica   0:39:56

Heren Korte Cross
afstand  3000m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Quekelberg P v      062 Scheldespo 0:08:46
002 Fioole Pieter J  79 595 DeltaSport 0:08:58
003 Klapwyk Nintin      309 Scheldespo 0:09:03
004 Vos Wilko de     63 311 AV'56      0:09:06
005 Meyering Jeroen  81 305 Dynamica   0:09:10
006 Stolk Edwin      75 479 Flakkee    0:09:33
007 Goossens Eimert     061 RKHAV      0:09:36
008 Pharazijn W      65 561 RKHAV      0:09:39
009 Wilde Rien de    60 430 AV'56      0:09:42
010 Westerweele H    80 400 Dynamica   0:09:57
011 Lubbers Michel   82 657 Dynamica   0:09:59
012 Sonke Rob           063 AV'56      0:10:04
013 Gerritsen D      78 560 RKHAV      0:10:10
014 Engelaar Jan        019 Wielingen  0:10:13
015 Munck Erik de       064 Wielingen  0:10:15
016 Seghers Paul        222 RKHAV      0:10:47
   
Heren Veteranen 40 - 49 jaar
afstand  9360m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Luteyn Sjaak     57 427 Wielingen  0:31:21
002 Zuidweg Jan      54 545 Flakkee    0:31:40
003 Guiljam Jan      58 508 AV'56      0:31:49
004 Luyk Lion v      59 548 Dynamica   0:32:18
005 Acker Ronnie     55 557 RKHAV      0:33:50
006 Verschoore Frank 58 308 Scheldespo 0:34:22
007 Eversdyk Ko      57 374 AV'56      0:34:58
008 Dellebeke Ron    58 370 Dynamica   0:35:07
009 Roose Wim        51 468 AV'56      0:35:59
010 Zweemer Wil      55 466 AV'56      0:36:15
011 Koole Adri       51 401 Dynamica   0:36:37
012 Linde Jan vd     53 426 Wielingen  0:36:54
013 Sala Huug           253 Vet.Ned. z 0:36:57
014 Kramer Wim       52 432 Dynamica   0:37:00
015 Goossens Jan     53 414 RKHAV      0:37:35
016 Vereecken Erwin  57 980 Volharding 0:37:38
017 Botman Ko        51 313 Dynamica   0:40:46
018 Goossens Constan 50 974            0:42:19
019 Landegent Piet   50 565 DeltaSport 0:43:21
   
Heren Veteranen 50 - 59 jaar
afstand  7020m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Horssen Pieter v 49 322 Dynamica   0:24:45
002 Laarhoven Jan v  48 519 RKHAV      0:24:51
003 Waesberghe Jo va 46 415 RKHAV      0:25:09
004 Smit Eddy           475 DeltaSport 0:25:18
005 Vermeulen Charle    069 AV'56      0:26:14
006 Pol Kees vd      46 383 AV'56      0:26:37
007 Vermeulen Hans      070 AV'56      0:26:42
008 Verbist Willy    49 399 Dynamica   0:27:18
009 Waal Kees de     46 386 AV'56      0:27:38
010 Gerritsen Han    44 116 RKHAV      0:27:41
011 Marcusse Kees    44 405 Dynamica   0:28:11
012 Gruiter Karel de 45 403 Dynamica   0:28:14
013 Jonge Wim de        068 AV'56      0:28:45
014 SchoenmakerAnton 40 470 Dynamica   0:28:48
015 Beyer Piet       48 407 Dynamica   0:29:00
016 Ruyter Tonny de  48 365 Dynamica   0:29:06
017 Verbeek Piet     43 520 AV'56      0:29:11
018 Martens Wies     47 321 RKHAV      0:29:13
019 Poortvliet Hugo  44 404 Dynamica   0:29:23
020 Kreeke Wim vd    46 384 AV'56      0:29:25
021 Sies Willem      46 333 Dynamica   0:29:34
022 Heyboer Ab       49 440 DeltaSport 0:30:08
023 Verbuyt Carlos   43 417 Scheldespo 0:31:02
024 Malcolm Bond        975 USA        0:39:32
025 Resort Koos      47 452 DeltaSport 0:40:32
   
Heren Veteranen 60 jaar en ouder
afstand  7020m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Joosse Rinus        066 AV'56      0:27:46
002 Bostelaar Hans   35 410 Dynamica   0:29:28
003 Ryke Bram de     33 409 Dynamica   0:31:52
004 Berg Wim vd      34 388 AV'56      0:40:43
   
Heren Veteranen Korte Cross
afstand  3000m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Faes Adri        58 248 Dynamica   0:09:30
002 Krijnen Wilmar   50 310 Wielingen  0:10:07
003 Lauret Heinz P   58 425 RKHAV      0:10:25
004 Stokman Johan       189 AV'56      0:12:33
   
Dames Senioren
afstand  4500m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Wisse Anjolie    76 249 Hellas     0:14:34
002 Bastian Karin    74 031 Dynamica   0:15:06
003 Verbeek Christel    073 Dynamica   0:15:55
004 Polderdijk Wilma 68 047 Dynamica   0:17:51
   
Dames Korte Cross
afstand  1900m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Moerman Rachida     044 Wielingen  0:07:16
002 Vermaire Veerle     048 Dynamica   0:07:54
003 Linden Siska vd  73 030 Dynamica   0:08:58
   
Dames Veteranen 35 jaar en ouder
afstand  4500m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Zee Wilma van    58 043 AV'56      0:16:55
002 Declercq Huquett 45 003 Dynamica   0:17:21
003 Jonge Mientje de 52 017 AV'56      0:17:30
004 Versaevel Tony   55 036 Flakkee    0:17:47
005 Ohlenroth Rita   50 037 Dynamica   0:18:14
006 Schelde Boukje v    022 Vet.Ned. z 0:20:59
007 Selis Dian       61 981 Volharding 0:22:16
   
Dames Veteranen Korte Cross
afstand  1900m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Nijs Margo de    63 050 RKHAV      0:07:36
002 Smit Greetje     50 007 DeltaSport 0:08:34
003 Wilde Suus de    60 051 AV'56      0:08:48
   
 
Jongens Junioren A
afstand   6180m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Vonck Sebastian  82 675 RKHAV      0:20:45
002 Ruysink Anne     82 635 AV'56      0:21:42
003 Vasseur Remy     81 709 Dynamica   0:22:03
   
Jongens Junioren B
afstand   3950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Verdurmen Wouter 83 674 RKHAV      0:12:25
002 Weyland Marco    83 621 Dynamica   0:12:27
003 Lauret Gert Jan  84 693 RKHAV      0:13:00
004 Marinissen Theo  83 661 Dynamica   0:13:17
005 Heyboer Harro    83 762 DeltaSport 0:13:23
006 Lensen Martin    83 620 Dynamica   0:13:43
007 Cock Maarten de  84 614 RKHAV      0:13:45
008 Camp Tim van     84 985 Volharding 0:14:25
009 Bunder Brian     83 676 RKHAV      0:14:33
010 Rodrigo Marino   84 672 RKHAV      0:14:44
011 Belzen Jeroen v  83 619 Dynamica   0:15:06
   
Jongens Junioren C
afstand   2450m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Bergen Ruud van  85 670 RKHAV      0:06:41
002 Ivens Sfen       86 983 Volharding 0:06:56
003 DuffenerWouter   86 766 DeltaSport 0:06:58
004 Overhand Rob        791 Scheldespo 0:07:00
005 Luteyn Jack      86 699 Wielingen  0:07:18
006 Verhage Mark        771 Scheldespo 0:07:29
007 Landegent Tonny  86 644 DeltaSport 0:07:33
008 Strydonk Quinten 86 721 RKHAV      0:07:37
009 Landegem Davey   85 984 Volharding 0:07:39
   
Jongens Junioren D
afstand   1900m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Vlaming Andres   87 608 Dynamica   0:07:02
002 Aper Tim         87 613 RKHAV      0:07:14
003 Jansen Wouter    87 606 Dynamica   0:07:22
004 Reijen Bram v d  88 717 RKHAV      0:07:32
005 Veeken Davey vd  87 609 RKHAV      0:07:35
006 Zwolle Caesar    87 753 AV'56      0:07:38
007 Hollander Aris      083 Wielingen  0:07:40
008 Kingma Paul         784 Scheldespo 0:07:44
009 Brouwers Ivo     88 602 Dynamica   0:07:50
010 Pieters Rinse    88 758 AV'56      0:07:54
011 Faes Rene        87 605 Dynamica   0:07:59
012 Boog Bas vd      88 686 AV'56      0:08:09
013 Abbink Pim       88 756 AV'56      0:08:11
014 Braem Thymen     88 704 Wielingen  0:08:16
015 Pieters Stefan   87 718 RKHAV      0:08:19
016 Achterberg Benni    133 DeltaSport 0:08:29
017 Tanis Menno         078 AV'56      0:08:33
018 Boidin Yannick   87 668 RKHAV      0:08:36
019 Quentin Sirie       198 RKHAV      0:08:49
020 Hasselt Maarten     197 RKHAV      0:09:00
021 Hooft Michiel    88 690 Wielingen  0:09:22
022 Beuger Bart         077 AV'56      0:09:30
023 Stokman Stefan   87 713 AV'56      0:09:36
   
Meisjes Junioren A
afstand   3000m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Lernhout Jessica 82 165 RKHAV      0:11:18
   
Meisjes Junioren B
afstand   1900m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Ruyck Brechtje d 84 289 RKHAV      0:06:57
002 Stok Paula       84 252 Dynamica   0:07:35
003 Botman Katja     84 190 Dynamica   0:07:51
004 Wakker Manon     84 176 Scheldespo 0:07:56
   
Meisjes Junioren C
afstand   1900m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Duyse Els v      85 979 Volharding 0:07:25
002 Doedee Renske    86 160 RKHAV      0:07:31
003 Roodhuizen S     86 161 RKHAV      0:07:41
004 Koeyer Mireille  85 178 Scheldespo 0:07:56
005 RodrigoCarola    86 158 RKHAV      0:08:05
006 Vereecken Tina   86 987 Volharding 0:08:15
007 Koeyer Kristel   85 177 Scheldespo 0:08:18
008 Merckx Nele      86 986 Volharding 0:08:23
009 Ivens Rianne     85 207 AV'56      0:08:44
010 Gastel Lieke v   86 114 Wielingen  0:08:48
011 Sonke Ilona      86 127 AV'56      0:08:52
012 Leeuw Moniek de     076 AV'56      0:08:54
013 Rykhoek Linda    86 202 Dynamica   0:09:03
014 Feyter Anke de   86 243 Wielingen  0:09:08
015 Linde Judith vd  85 185 Wielingen  0:09:11
016 Remortel Ilona   86 162 RKHAV      0:09:14
017 Lensen Claudia   86 107 Dynamica   0:10:00
018 Fokke Carolien   86 247 AV'56      0:10:09
   
Meisjes Junioren D
afstand   1500m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Leest Noran van     082 RKHAV      0:05:09
002 Stams Pien       87 166 Scheldespo 0:05:11
003 Merckx Marijke   87 988 Volharding 0:05:24
004 Heyden Marianne  87 150 Dynamica   0:05:27
005 Merckx Els       88 989 Volharding 0:05:32
006 Nynatten Kim     88 101 Dynamica   0:05:35
007 Kam Lotte de     88 147 Dynamica   0:05:37
008 Doens Carolein   88 173 Scheldespo 0:05:39
009 Wilde Nadine     88 120 AV'56      0:05:40
010 Seghers Audrey   87 199 RKHAV      0:05:42
011 Vries Cathy de   87 188 Wielingen  0:05:44
012 Lenzen Angela    88 103 Dynamica   0:05:51
013 Pooter Esther de 88 220 Scheldespo 0:05:54
014 Reynhout Sylvia  88 300 AV'56      0:06:00
015 Bakker Adrienne     290 Scheldespo 0:06:01
016 Mans Lindy       88 122 AV'56      0:06:03
017 Bellen Annemiek  88 277 RKHAV      0:06:05
018 Seghers Daphne   88 234 RKHAV      0:06:07
019 Potter Marye de  88 171 Scheldespo 0:06:10
020 Paauw Christa de 87 143 Dynamica   0:06:17
021 Kol Rowan           095 Scheldespo 0:06:19
022 Maenhout Nena    88 299 Wielingen  0:06:20
023 DanschutterHanne 88 142 DeltaSport 0:06:25
024 Brand Judith     87 149 Dynamica   0:06:27
025 Oppeneer Manja   88 278 Scheldespo 0:06:39
026 Prot Marjolein      084 Wielingen  0:06:41
027 Vermeersch Erika    094 Scheldespo 0:06:57
   
Meisjes Pupillen A 1e jaars
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Hondt Marjolien  90 227 RKHAV      0:03:49
002 Hoeve Evelien    90 236 Scheldespo 0:03:55
003 Schot Willianne  90 118 DeltaSport 0:04:00
004 Zande Evianne vd    168 DeltaSport 0:04:06
005 Wagenaar Bianca  90 218 RKHAV      0:04:19
006 Baauw Lotte      90 124 RKHAV      0:04:21
007 Rijk Silvia         419 AV'56      0:04:23
008 Zandee Chantal   90 298 AV'56      0:04:24
009 Vermeulen M      90 261 DeltaSport 0:04:35
010 Grembergen Megan 90 112 RKHAV      0:04:36
011 Elferink Daniell    170 DeltaSport 0:04:40
012 Brand Lianne     90 235 Dynamica   0:04:42
013 Rijk Jamie          408 AV'56      0:04:57
014 Baauw Annelies      193 RKHAV      0:05:05
   
Meisjes Pupillen A 2e jaars
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Stams Fleur      89 172 Scheldespo 0:03:52
002 Wilde Renate de  89 119 AV'56      0:03:58
003 Aper Aniek       89 111 RKHAV      0:04:02
004 Herder Jasmyn d  89 216 AV'56      0:04:04
005 Vereecken Wendy  89 990 Volharding 0:04:15
006 Meel Nikki v     89 194 AV'56      0:04:26
007 Kampala Farline  89 209 Scheldespo 0:04:29
008 Peelen Liselotte 89 238 AV'56      0:04:30
009 Jong Sabrine de  89 038 Scheldespo 0:04:33
010 Remortel Samanth 89 196 RKHAV      0:04:39
011 Jong Lisanne de     092 Scheldespo 0:05:00
012 Weven Michelle d 89 040 Scheldespo 0:05:03
   
Meisjes Pupillen B
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Manders Brett       058 Wielingen  0:04:01
002 Lernhout Samanth    081 RKHAV      0:04:08
003 Meer Anne v.d.   91 203 RKHAV      0:04:14
004 PluijlaarCirelle 91 134 Dynamica   0:04:30
005 Zandee Monique   91 293 AV'56      0:04:41
006 Keizer Liselotte 91 237 Scheldespo 0:04:46
007 Kort Femke          159 DeltaSport 0:04:50
008 Walle Milou v d     225 RKHAV      0:04:52
009 Goethem Alicia v 91 213 RKHAV      0:05:28
   
Meisjes Pupillen C
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Platteeuw Esther    085 Scheldespo 0:04:12
002 Ruyck Machteld d    192 RKHAV      0:04:34
003 Luteyn Bianca       059 Wielingen  0:04:37
004 Volleman Claire     086 Scheldespo 0:04:39
005 Bordui Normi     92 991 Volharding 0:04:44

Jongens Pupillen A 1e jaars
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Dieleman Tim        090 Scheldespo 0:03:45
002 Zwolle Alex         754 AV'56      0:03:47
003 Volleman Q       90 744 Scheldespo 0:03:51
004 Boidin Brian     90 749 RKHAV      0:03:53
005 Roo Robbert de      774 Scheldespo 0:04:07
006 Danschutter Coen 90 769 DeltaSport 0:04:11
007 Goulooze Danny      002 AV'56      0:04:31
008 Schraaf Niels vd 90 789 AV'56      0:04:33
009 Driel Nico van      021 AV'56      0:04:46
010 Mans Michel      90 659 AV'56      0:04:56
   
Jongens Pupillen A 2e jaars
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Tournois Tyl     89 767 Wielingen  0:03:40
002 Haak Michel      89 764 AV'56      0:03:49
003 SchelfhoutJochem 89 685 Scheldespo 0:04:00
004 Cock Michiel de  89 226 RKHAV      0:04:05
005 HemelsoetWesley  89 740 Scheldespo 0:04:26
006 Strydonck Guy    89 716 RKHAV      0:04:28
007 Arendse Remco    89 752 AV'56      0:04:44
008 Boog Rick vd     89 677 AV'56      0:04:54
009 Linden Robert    89 688 Wielingen  0:04:59
   
Jongens Pupillen B
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Brouwer Jeffrey  91 797 RKHAV      0:03:54
002 Nuytinck Steven  91 720 AV'56      0:03:56
003 Cock Arjen de    91 229 RKHAV      0:03:58
004 Botman Robin        023 Dynamica   0:04:06
005 Vos Robin de     91 643 AV'56      0:04:08
006 Hooven Victor vd    087 Scheldespo 0:04:13
007 Peelen Evert Jan 91 631 AV'56      0:04:26
008 Engelaar Jordy   91 633 Wielingen  0:04:29
009 Voucken Martin      089 Scheldespo 0:04:31
010 Osta Jean Paul v 91 626 AV'56      0:04:40
011 Jong Edwin de       088 Scheldespo 0:04:46
012 Harn Bart van       020 AV'56      0:04:49
013 Meel Angelo van  91 616 AV'56      0:04:50
014 Strydonck Didier 91 601 RKHAV      0:04:53
   
Jongens Pupillen C
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Heytink Steven   91 055 Scheldespo 0:04:20
002 Exter Niek den      093 Scheldespo 0:04:23
003 Broekman Tim        080 RKHAV      0:04:33
004 PapastergiouMark    097 Dynamica   0:04:37
005 Abbink Tom          641 AV'56      0:04:42
006 Brouwers Erik       098 Dynamica   0:04:44
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
05-11-2011 26e MoerschanscrossHulstRKHAV2065
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
Atletiek Zeeland © 2017